Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

X.

12.11.2019. 17:37

Tipisks liberālisms un tā adepti - kas lielāks cūka, tas vairāk izrok.

Atbildēt

érgla knàbis

10.11.2019. 22:18

»

érgla knàbis

Sanitàrs vai àrsts ? Kaut gan nav starpiba


atkal knàb tirsà sev un citiem?

Atbildēt

érgla knàbis

10.11.2019. 20:56

»

6. palātas sanitārs

tad sàc àrstéties, ja tik nav par vélu


Sanitàrs vai àrsts ? Kaut gan nav starpiba ,
abi divi sien pie gultas neaizsargàtus bérnus.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

10.11.2019. 20:31

»

érgla knàbis

Nàks 6.gads prieks lémétiem


tad sàc àrstéties, ja tik nav par vélu.

Atbildēt

Zinītis

10.11.2019. 19:22

Paldies autoram par lielisku un patiesu rakstu!

Atbildēt

érgla knàbis

10.11.2019. 18:24

»

Fēlis

Izlaizi atkal atejas podu


Nàks 6.gads prieks lémétiem.

Atbildēt

Fēlis

10.11.2019. 17:45

»

Vai nāks jauns piektais gads?

Vai nāks piektais gads...


Izlaizi atkal atejas podu!

Atbildēt

tu

10.11.2019. 13:18

»

patiesība

jau nepatīk nevienam. Kas Latviju iegrūda bedrē, vēl kādam būs jāapraksta. Pašlaik vēl drosminieku nav. 3 A, tur būs maz pie vainas. Lielākā viņu vaina ir naivums...


Salīdzini Latvijas un jūsējo apjūsmotās Grieķijas IKP līknes un tad parunāsim par bedrēm!
https://data.worldbank.org/indicator/NY.GDP.PCAP.PP.KD?end 2017&locations LV-GR&start 2008&year_high_desc true

Atbildēt

nu

10.11.2019. 12:24

»

Niknais

Gandrīz vai jāpiekrīt, ja 700 gadu laikā, izmantojot pirmās nakts tiesības, ne vācu, ne zviedru, ne arī krievu muižniekiem nav uzdevies to genofondu uzlabot. Drāz aitu cik gribi, cilvēks nepiedzims...


cik jau tur tajā krievu cara valdībā bija to īsto krievu, un cik runāja krievu valodā, un cik likumu, pārvaldības principu pārņēma krievu impērija ar 100 gadu nobīdi no vecās Eiropas?Dzimtsbūšanu atcēla, jo Francijā, Vācijā, Skandināvijā sen bija sācies Apgaismības laikmets.Daudz vācu muižnieku atvašu bija izglītoti un arī sekoja jaunajām tendencēm.Mūsu genofonds bija pietiekami labs, līdz 1 un 2 pasaules karam, pēc tam degradācija.pa 20 gadiem LV spēja uzkrāt zeltu, nevis ielīst parādos, spēja nodrošināt lielāko studentu skaitu uz 100 iedzīvotājiem.Krievija tajā brīdī varēja sapņot tikai par pilniem vēderiem.

Atbildēt

BEZKOMPROMISS

10.11.2019. 12:23

Jautājums viens,KĀPĒC PAR PATIESĪBU sorosoīdi TĀ SASPRINGUŠI un DRUDŽAIŅI BURZIŅO.Šie tak lielinieki visur,neviens takš "aiztikt" šāmējos nevar,pilnīgi visur TĪKLI SAUSTI,SAPĪTI?!

Atbildēt

Paldies!

10.11.2019. 12:12

Nebiju tā iedomājies, bet izlasot rakstu - tiešām. Nedaudz pārsteidzoši, ka zirneklis ir aktieris Rūdolfs Plēpis. Bet, jā, viņam ir problēmas ar alkoholu, tāpēc pielaidi nesaņemt.

Atbildēt

Cikàgas Gangsteris

10.11.2019. 11:22

»

Blondīne

Palasīju komentārus un sapratu, kēpēc Zirneklis var mierīgi turpināt.Komentāru rakstītāji katrs ir ar savu informētibas līmeni un krasi at''sķirīgu spriestspēju un nevis ieklausās viens otrā, bet plēšas paši savā starpā , kā zirnekļi burkā...


Sï nevainigà KOMSOMOLKA tiktàl klausijusies tautas frontes iesütitos agentus visos lïmenos,ka vienu rïtu pamodàs un manïja, ka nevainiba kaput.Mazais zirneklis bijis kàjstarpï bezfilmà.
Ak müzam zalà jauniba,
Pa galam mana kauniba.
(Edgars Liepins)

Atbildēt

Vai nāks jauns piektais gads?

10.11.2019. 10:15

»

Blondīne

Palasīju komentārus un sapratu, kēpēc Zirneklis var mierīgi turpināt.Komentāru rakstītāji katrs ir ar savu informētibas līmeni un krasi at''sķirīgu spriestspēju un nevis ieklausās viens otrā, bet plēšas paši savā starpā , kā zirnekļi burkā...


Vai nāks piektais gads?

2019. gada 7. novembrī tūkstošiem mediķu no visām Latvijas pilsētām rīkoja streiku un protesta akcijas pue Saeimas ēkas Rīgā, Jēkaba ielā, protestējot pret to, ka ar likumu uzņemtās saistības palielināt mediķu algas MP K.Kariņa valdība nepilda. Mediķi jūtas izmisuši un apkrāpti! VP E. Levits, bijušais ET tiesnesis, kuram patīk izteikties par tiesiskiem jautājumiem, izvairās komentēt šo valdības prettiesisko rīcību.

Nepanākot vienošanos par atalgojuma garantiju izpildi, mediķi plāno turpināt protestēt un visā Latvijā rīkos akciju "Nolaid karogu, iededz sveci!", no 8.novembra līdz 13.novembrim lielākajām slimnīcām, ģimenes ārstu praksēm un citiem aizdedzot sveces, kā arī pusmastā nolaižot valsts karogu, informēja Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Jauno ārstu asociācijas pārstāvji.


Ir pagājuši desmit gadi kopš "Lietussargu revolūcijas", kad Tauta aicināja atlaist Saeimu VP V. Zatleram. Tad valsts drošības dienesti kopā ar V. Zatleru saprata, ka laiks tautai "nolaist asinis" un S. Āboltiņa, A. Pabriks, A. Štokenbergs, S. Ēlerte uzņēmās šo soli - satracināt mītiņotājus 2009. gada 13. janvārī Rīgā, Doma laukumā pēc vislabākajiem cara ohrankas principiem. Kad pūlis Doma laukumā tika satracināts, drošības sistēmas darbinieki privātās drēbēs izsita dzērienu veikalam logus, sāka mest akmeņus Saeimas ēkas logos, gar Saeimas ēku policija virzīja satracināto pūli, citas ielas bija noslēgtas. V. Zatlers "aizbēga" uz Īriju. Otrā rītā Saeimas logi bija salikti no jauna, nekas neliecināja par to izsišanu, jo logi bija laikus sagatavoti nomaiņai.Tagad situācija ir līdzīga - mediķi saprot, ja viņi atkāpsies, tad tiešām ir tikai divas izvēles - zārks vai čemodāns, kas arī ir zārks Latvijai, jo ārsti un medicīnas darbinieki aizbraucot būs miruši Latvijai.

Atbildēt

paskat, paskat

10.11.2019. 09:39

uz Ringoldu Arnīti instagramā, ar kādu zēnu viņš tur

Atbildēt

vienotibas sauklis

10.11.2019. 09:15

visu galu izdzimteni kopojieties

Atbildēt

aizņemsimies no Tavara, Smiltāna, Zandberga skaļruņus!

10.11.2019. 08:59

NOST AR ZIRNEKĻA OLĀM!

MEŽA FONDU
MEDĪBU FONDU
ZIVSAIMNIECĪBAS FONDU

Atbildēt

Blondīne

10.11.2019. 08:58

Palasīju komentārus un sapratu, kēpēc Zirneklis var mierīgi turpināt.Komentāru rakstītāji katrs ir ar savu informētibas līmeni un krasi at''sķirīgu spriestspēju un nevis ieklausās viens otrā, bet plēšas paši savā starpā , kā zirnekļi burkā.
Otra faktors ir vēl nopietnāks: dabā tā ir iekārtoots, ka 90 procentiem cilvēku liekas dabiski pakļauties "autoritātēm" ( lai kādas viņas nebūtu un kādu ideoloģiju neīstenotu). Un tie desmit procenti ar izteiktām dominantes īpašībām 'meklē un atrod sev labvēlīgākos nosacījumus pie jebkuriem apstākļiem un pie jebkuras ideoloģijas.

Atbildēt

Kuce Kucina

10.11.2019. 06:04

»

érgla knàbis

STASI agents atzinàs .Visas vàcu freilenes caur stroju izdzina rus ivan 1945.gadà.Tàtad tava izcelsme neskaidra ? Komisarj. Panem pàrtulko


Zelta vārdi no Latvija idotu saraksta Nr.4:

Visi turas pēdējiem spēkiem - gan VID darbinieki, gan lielveikalu darbinieki, gan ārsti un medmāsiņas, gan skolotāji, gan policisti, gan veci, gan jauni, gan ministri, gan prezidenti, gan auklītes, gan pavāri, gan sētnieki, gan apkopējas, gan šoferi, gan vectēvi, gan vecāsmātes, gan aizbraukušie, gan palikušie, gan bērni.

Atbildēt

ku kū

10.11.2019. 01:31

autors ļoti tālu no realitātes

Atbildēt

Fēlis

10.11.2019. 00:18

»

Vai būs jauns piektais gads?

Vai nāks piektais gads...


Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu!

Atbildēt

Mežārs

09.11.2019. 22:48

Ir jāatņem Latvijas valsts mežiem pilnīgi visa peļņa, jo tā viņiem nepieder.

Atbildēt

meli, šantāža, iebiedēšana, valsts varas izmantošana personisko interešu sasniegšanai, tirgošanās ar varu un atriebība par nepakļaušanos

09.11.2019. 22:18

Viss pa vecam Kaščeja citadelē Zemkopības ministrijā : LOSP - Gerhards- Lucaua - NA - ZZS -Meža fonds - Medību fonds - Zivsaimniecības fonds

2016.gads, pietiek
Ja vēl nesen dzīvoju pārliecībā, ka problēma ir sistēmā, .. šobrīd varu apgalvot, ka darīšana ir ar represīvu ierēdnieciski politiski koruptīvu režīmu (meli, šantāža, iebiedēšana, valsts varas izmantošana personisko interešu sasniegšanai, tirgošanās ar varu un atriebība par nepakļaušanos u.t.t.). Ko nespēj Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) priekšsēdētājs Edgars Treibergs, tur pieslēdzas zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, koordinatore – ministrijas valsts sekretāre Dace Lucaua.

Kaščeja sirds ir LOSP-ZM-ZZS, bet institūti BIOR un Silava un ir kā platforma, kas nodrošina naudas plūsmu. Pēdējie netika konsolidēti kā citi zinātniskie institūti, lai ZM var tieši kontrolēt viņu darbību..

LOSP nosaka visu budžeta un ES naudas plūsmu no ZM uz vajadzīgajām organizācijām (kurās varētu būt pat vieni un tie paši personāži), no ZM naudām tiek finansēti šo organizāciju ārvalstu braucieni, biroju izdevumi u.t.t.

Turklāt izrādās, ka daudzus no ZM nākušos atbalsta maksājumus var saņemt tikai LOSP biedri. Tādējādi ZM izveidotais mehānisms garantē LOSP dalīborganizācijas un skaistu biedru maksas apjomu. LOSP no katras dalīborganizācijas iekasē vismaz 300 eiro dalībmaksu gadā.

Daudzi cilvēki to zina, bet ļoti baidās no E.Treiberga, A.Krauzes (ir LOSP valdē, iesauka "bitenieks bez stropiem") un J.Dūklava, jo lauksaimnieku bizness ir atkarīgs no šīs svētās trīsvienības.

Protams, tas, ka naudu var saņemt no ZM tikai LOSP biedri, ir visai savādi, jo LOSPa kā ZM padomdevēju sākotnējais mērķis it kā bija nozaru pārstāvniecību veidošana. Reāli, kā dzirdēts, tas nozīmē, ka LOSP atsaka iestāties tajā daudzām vienas nozares biedrībām.

Tikmēr atbalsta maksājumi caur LOSP ir miljonu vērti, ZM vienkārši piešķir, bet sadala LOSP pēc degunu principa. ZZS deguniem, protams, dubultā. ZM nekontrolē neko. Piešķiršanas kritēriji neskaidri, atklātībai nezināmi.
To atklāja arī Valsts kontroles revīzija Kaščeja citadelē Republikas laukumā 2.


Atbildēt

Niknais

09.11.2019. 22:01

»

Niknais

Man ir vācu izcelsme, žīdagabal, augums 1,89 un deguns taisns, atšķirībā no tava


Un vēl man ir mazs krāniņš 3,7 cm, pie tam līks uz kreiso pusi jo abi pauti tajā pusē.

Atbildēt

Tas izglītības reformu no 1991. gada

09.11.2019. 22:00

»

juris

Komentāri-nācijas seja


reāls rezultāts. Pusi no komentāriem raksta Pietiek moderatori, aizbīdot sociāli asus komentārus no pirmās vietas. Tos noslēpj un aizvirza, vietā piedāvā jaunus - bezsatura zem dažādiem nikiem. Jānis, Pēteris, Barbarisa utt. Lai neveidojas saturīgas diskusijas.

Atbildēt

érgla knàbis

09.11.2019. 21:39

»

juris

Komentāri-nācijas seja


Vai uz tavas sejas ir vazalins un bebru tauki?

Atbildēt

juris

09.11.2019. 21:32

Komentāri-nācijas seja.....

Atbildēt

Anna Potapova

09.11.2019. 20:10

Mārtiņš Barkovskis ir no Jauno komunistu partijas atbalstītājiem, jo mīl mūsējos:

...viņi zināja katru Bordāna soli un pat nedomāja viņam dot reālu varu....

Atbildēt

érgla knàbis

09.11.2019. 19:44

»

Niknais

Man ir vācu izcelsme, žīdagabal, augums 1,89 un deguns taisns, atšķirībā no tava


STASI agents atzinàs .Visas vàcu freilenes caur stroju izdzina rus ivan 1945.gadà.Tàtad tava izcelsme neskaidra ? Komisarj. Panem pàrtulko
,,Vàcija cükzeme''.Kazdij nemec jestj kurva -
tà saka polijas pani.STASI KGB.Ucis student

Atbildēt

Līga Dimitere

09.11.2019. 19:40

LĪGA DIMITERE : VĒSTĪJUMS «NOSKUMUŠAIS PRIEKS»

Ļoti daudz cilvēki mirst. Ļoti maz cilvēki dzimst. Mūsu dzīves veids ir slims. Mūsu ģimenes ir slimas. Netiek godāts tēvs kā galvenais ģimenē. Māte kāpj pa karjeras kāpnēm. Bērni netiek nosargāti. Bērni ir lielākais brīnums ģimenei un valstij.

Uz ielām redzami tikai noskumuši cilvēki. Visiem rokās viedtālrunis - kā kompass. Cilvēki vairs neredz viens otru. Cilvēki ir noskumuši un piekusuši. Līdz nāvei. Visi turas pēdējiem spēkiem - gan VID darbinieki, gan lielveikalu darbinieki, gan ārsti un medmāsiņas, gan skolotāji, gan policisti, gan veci, gan jauni, gan ministri, gan prezidenti, gan auklītes, gan pavāri, gan sētnieki, gan apkopējas, gan šoferi, gan vectēvi, gan vecāsmātes, gan aizbraukušie, gan palikušie, gan bērni.

Tātad, diagnoze cilvēkos ir šāda - neziņa, trauksme, bailes, nemīlestība, noskumšana, neprieks un katastrofāls naudas trūkums. Mokoši. Un tā mēs visi dzīvojam - ceļamies, ejam, braucam, darām, kopjam, gatavojam, guļam - visi kā neziņā, kā komā.

Tā turpināties nedrīkst. Tas, ko es šobrīd runāju, nebija jāsaka man, bet Latvijas prezidentam, vai vismaz prezidenta sievai. Nevar tā būt, ka visi valstī tā mokoši jūtas, bet neviens nesaka STOP. Un tas, ka prezidents nesaka STOP, tas ir noziegums pret mūsu cilvēkiem – pret visiem. Rodas jautājums, kāpēc tāds prezidenta amats tad vispār ir vajadzīgs.

Laikā, kad dzimst Bērns - Kristus, un Dievs ar visiem mums, grēciniekiem, vēl paciešas, es, Līga Dimitere, jums saku: Jūs, 100 cilvēki, runājiet cilvēku valodā. Runājiet cilvēku balsī. Jūtiet cilvēku sāpi. Neesiet 100 cilvēku sekta. Tādi ārprāta likumi, kas ir pieņemti, nav domāti cilvēkiem, bet gan koncentrācijas nometnē slodzītiem. Piespriestie nodokļi, ko jūs iekasējiet no savas valsts pilsoņiem, ir rekets. Jums neinteresē, ka cilvēkiem jūsu likumi un nodevas rada strīdus, ģimeņu šķiršanās, bērnu ciešanas. Bet vecie cilvēki vien bezspēkā noraugās klusi pirms nāves.

Vai jūs, prezidenti, ministri un visi pārējie, no kā ir atkarīgas cilvēku dzīves, tiešām neredziet un nesaprotiet, ka cilvēki tā dzīvot tālāk vairs nevar. Nav spēka. Nav prieka.

Ja nebrēkšu es, tad brēks akmeņi. Un labāk pateikt STOP, pirms vēl nav beigas. Nevis tad, kad mūs visus kā pīšļus un putekļus noslauka no šīs zemes, kurā ir noskumis prieks.

2018.gada 9.decembrī
Kristus Dzimšanas Svētkus gaidot

Atbildēt

Niknais

09.11.2019. 19:25

»

érgla knàbis

tev tacu laiméjàs ,tavi okupanti bija mongolu-tatàri un turki caur Krimu? Esi piemirsis savu vésturi? No viniem esi mantojis liliputa augumu 1,5m


Man ir vācu izcelsme, žīdagabal, augums 1,89 un deguns taisns, atšķirībā no tava.

Atbildēt

érgla knàbis

09.11.2019. 19:22

»

Niknais

Gandrīz vai jāpiekrīt, ja 700 gadu laikā, izmantojot pirmās nakts tiesības, ne vācu, ne zviedru, ne arī krievu muižniekiem nav uzdevies to genofondu uzlabot. Drāz aitu cik gribi, cilvēks nepiedzims...


tev tacu laiméjàs ,tavi okupanti bija mongolu-tatàri un turki caur Krimu? Esi piemirsis savu vésturi? No viniem esi mantojis liliputa augumu 1,5m

Atbildēt

Niknais

09.11.2019. 19:06

»

O)O

Es 100% atbalstu zirnekļus un viņu shēmas, jo latviešu tauta ir degradētu mēslu tauta, stulba, klīniski skaudīga, gatava ielīst pakaļā pat bez lubrikantiem un ja latvietis nav latvieti piečakarējis, tad diena nav izdevusies...


Gandrīz vai jāpiekrīt, ja 700 gadu laikā, izmantojot pirmās nakts tiesības, ne vācu, ne zviedru, ne arī krievu muižniekiem nav uzdevies to genofondu uzlabot. Drāz aitu cik gribi, cilvēks nepiedzims.
Bauri piemirsuši, ka tieši krievi atcèla dzimtbūšanu un ar to saistītās pazemojošās pirmās nakts tiesības(droit de seigneur)

Atbildēt

érgla knàbis

09.11.2019. 19:01

»

Niknais

Cik slimam gan jābūt, lai savam žīda degunam saskatītu kādu līdzību ar ērgļa knābi....bet gan tevi izārstēsim, dodot vienîgo un augstāko lidojumu dzīvē caur skursteni


Tu tacu pats esi truboljots ,visàm trubàm un skursteniem lidojis cauri.Kïnietis tevi izdzïs caur stroju un péc tam caur skursteni.

Atbildēt

Yes

09.11.2019. 18:58

»

O)O

Iebāz savu "vainīgi krievi" vai "cionisti" sev dziļi pakaļā idiot...


Skumji, bet patiesība. Daudziem kož acīs

Atbildēt

Niknais

09.11.2019. 18:53

»

érgla knàbis

Vai besenstvo matki vél nepàrgàja ? Galigi slims


Cik slimam gan jābūt, lai savam žīda degunam saskatītu kādu līdzību ar ērgļa knābi....bet gan tevi izārstēsim, dodot vienîgo un augstāko lidojumu dzīvē caur skursteni

Atbildēt

Tas ir labi ,ka tu atbalsti

09.11.2019. 18:51

»

O)O

Es 100% atbalstu zirnekļus un viņu shēmas, jo latviešu tauta ir degradētu mēslu tauta, stulba, klīniski skaudīga, gatava ielīst pakaļā pat bez lubrikantiem un ja latvietis nav latvieti piečakarējis, tad diena nav izdevusies...


Pauk zirneklis tavam melnajam caurumam prieksà aizvilks tïklu un kirdik. Vienigi birkavs & zàlitis pirtinà tev pàrdurt to plévi bez vazalina.

Atbildēt

Ričs

09.11.2019. 18:49

»

érgla knàbis

Tu pievaldies sovinist ! Matj rodina domoj zovjot


Aiztaisi savu sūkātavu, podškonočņik

Atbildēt

érgla knàbis

09.11.2019. 18:43

»

O)O

Iebāz savu "vainīgi krievi" vai "cionisti" sev dziļi pakaļā idiot...


Tu pievaldies sovinist ! Matj rodina domoj zovjot!
Fuflomjots

Atbildēt

Kariņš ir zirneklis

09.11.2019. 18:42

Man liekas, ka galvenais zirneklis ir Kariņš. Viņš taču ir valdības vadītājs.

Atbildēt

érgla knàbis

09.11.2019. 18:38

»

Niknais

Šis var tik izvikt savu pelmeni no Ārijas šķirbas, kad šai bīstamās dienas, mudak


Vai besenstvo matki vél nepàrgàja ? Galigi slims.

Atbildēt

vajadzīga patiesa tautas fronte

09.11.2019. 18:23

Diemžēl ar pašreizējām partijas struktūrām neko nepanākt. Ir vajadzīga jauna tautas fronte, kas pārņem varu, tautas vēlēti vecākie no rajoniem, profesionālām struktūrām, nevis partijām, kas ir šauru noziedzīgu grupējumu veidojumi. Pāreja uz patiesi tautisku pārvaldi iespējams, būs asiņaina, jo vecie zirnekļi paši cietumā nedosies. Faktiski ir jāapcietina visi iepriekšējo valdību dalībnieki un Saeimas deputāti par genocīdu un valsts izlaupīšanu un katrs indivīds jālaiž cauri tautas tribunāla filtram. Izšķirošam jābūt reputācijai, nevis gadiem ievilktu korumpētu tiešnešu tiesas sēdēm. Tikai tautas tribunāls ar kardinālām metodēm būs spējīgs iznīcināt minēto zirnekli un zirnekļus un glābt Latvijas valsti un tautu. Grozies kā gribi, bez revolūcijas tās tiešā izpratnē nekas nemainisies, bet Latvija un latviešu tauta pazudīs. Tomēr latviešu tauta nav tālredzīga, bet gaida, kad visi un katrs atsevišķi fiziski sajutīs zirnekļveidīgo tvērienu pie rīkles. Jo vienīgais mums pieņemamais protesta veids ir tautas dziesmu dziedāšana. Patiesībā visi koru un ansambļu sastāvi, kas protestu laikā uzsāk savu baurošanu, ir jāuzskata par tautas ienaidniekiem. Streiki un protesti tiek ņemti vērā tikai tad, kad zirneklim nevis dzied, bet to saņem ciet un sāk raut ārā kājas.

Atbildēt

...

09.11.2019. 18:22

»

O)O

Iebāz savu "vainīgi krievi" vai "cionisti" sev dziļi pakaļā idiot...


1991. gadā nekāda neatkarība uzdāvināta netika,nomainījās varas iekārta nemainoties varas nesējam.

Atbildēt

O)O

09.11.2019. 18:02

»

Nevaino latviešu tautu!

Tā var vainot visas tautas, kas kļuvušas par cionistu upuriem. Latvija atškirībā no Igaunijas un Lietuvas bija PSRS Baltijas kara apgabala centrs un cieta visvairāk. Nenotikusī deokupācija un genocīds to skar vissāpīgāk


Iebāz savu "vainīgi krievi" vai "cionisti" sev dziļi pakaļā idiot.
LATVIEŠI ir vainīgi, saproti, LATVIEŠI. Kā jau teicu - STULBA, GĻĒVA, SKAUDĪGA, LIŠĶĪGA DEĢENERĀTU TAUTA.
Pēc tam, kad 1991. gadā tika uzdāvināta neatkarība kas notika ar šo valsti un tās ekonomiku? Tā tika atdota par velti izdzimumiem, kamēr tauta dzēra aliņu un visiem viss bija pohuj, nut tad arī saņemiet ko pelnījuši - neatkarību uzdāvināja, bet jūsu vietā to neviens nesargās, paši to arī atdevāt 2004. gadā nu i ejiet uz 3 burtiem visi....

Atbildēt

kādi tev bērni!

09.11.2019. 17:41

»

.....

Dažu faktu konstatējums...


Nesmīdini zirnēkļus. JKP nekādi bērni nerūp. Paskatieties šo nopirkot zirnēkļu bara balsojumus Saeimā. Paskatieties, ko muld un kā melo kaut vai tā primitīvā caurkritusī operniece Zālīte Grosa. Kapos par izvadītāju, vienīgā vieta, kur liekulīgā tukšmuldētāja varētu derēt. Paskatieties balsojumus.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...