Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

IM

16.02.2021. 20:22

»

Smakas avots

Naudas atmazgāšana, offshori ostās un nekustamajos īpašumos


Nedomāju ka šoreiz tas būs smakas avots. Tās ir tikai smakas izpausmes uz āru. Avots ir miesās. Vismaz visdziļākais avots ir tas avots kas nāk no dezorientētām miesām.

Atbildēt

?

16.02.2021. 20:18

»

Tu neesi dzirdējis

par žīdiem neko. Jo pats esi


Tavs ārsts žīds? Nav jau slikts, ka laiž pie datora! Kāpēc tu esi uz viņu dusmīgs?

Atbildēt

Tu neesi dzirdējis

16.02.2021. 20:08

»

!

Nu tu no sestās palātas raksti!Šitādu atmurgojumu vēl nebiju dzirdējis


par žīdiem neko. Jo pats esi?

Atbildēt

kļimoviča aita

16.02.2021. 19:51

»

Fakts

...


Atminiet manu mīklu!

Kāpēc dzejniecs māra zālīte NAV paiderasts?

Atbildēt

Smakas avots

16.02.2021. 19:51

»

IM

Ja jau tā tad vienā jaukā dienā mēs varam palikt ar kādu 1/5 parlamenta...


Naudas atmazgāšana, offshori ostās un nekustamajos īpašumos.

Atbildēt

ko te piebilst

16.02.2021. 19:47

smirdīga politika ir visā rietumu pasaulē, jo tā tiek veidota pēc naudas maisu pieprasījumu un balstīta uz pasaules izlaupīšanu...arī vietējie "politiķi" katrs velk deķi uz sava naudas maisa pusi.

Atbildēt

Otto, PAREIZi, bet anonīmi

16.02.2021. 19:12

OTTO OZOLS, tas ir anonīms raksts, kurš neko neizsaka. Laupītājiem jo tā ne silts, ne auksts. Paskaties, kadus likumus viņi CEP Saeimā - liekas, ka Ekonomikas un Tieslietu ministrijās strādā nevis NMENKLATĪURA kā likumu taisītāji, bet bīstami elementi, kuri ārdās kā jukuši prātā. Viņi nav jukuši, tā tikai izskatās, jo vi';ni grābstās gar pašu likumiem un dīdās, muld aplamības. Kādēļ tas tā, ļauju minēt tikai divas reizes - ka viņi ir sgrābušies lielu kukuli un rīkojas kā APTRAKUŠI, kas jau acīmredzami liekas - sazagušies kukuļus un par katru cenu, ar izmisumu kuļas, lai panāktu savu, lai Saiema pieņemtu trako mājas likumus. Atklāti un nekaunīgi uzbāžas komisijās, lai viņu kukuļu ražu pieņemtu Saeimas deputāti. Nav brīnums, ka ne viens vien deputāts arī piebarots no tā paša saldā kukuļa.

Ne valdīban ne ministrijas, ne saeima neatbild pēc būtības. Ja arī ko uzraksta, tad tur neatradīsi atbildi, bet srakstītiu murgi. Arī "jaunā" Rīgas dome. Mārtiņš STAĶIS turpina rīkoties tāpat - "zelta cilvēks", bet baseinā taisa s ....s.

OTTO OZOLS - tu tāds gudrs - saki kurus valsts postītājus arestēt, kurus padzīt, kurus likt vietā, kas jādara, kas to darīs, kad to darīs? ????????? ?????? ???????? ???????? ???????? ??????? ????????

Tik nekaunīga minēto ministriju NOMENKLATŪRA, ka katru dienu d .... baseinā un nekaunas grūst ārā smirdīgus likumus

Atbildēt

fakts

16.02.2021. 19:04

Tikai tam baseinam ir tāda īpatnība, no tā nevienu nevar izmest, ja kāds cits netiek tajā iemests un redzot to, jau pa gabalu smirdošo baru, kas tā grib tikt tajā baseinā, ka jau kājas krustā tur, nerodas nekāda vēlme kādu dzīt ārā.

Atbildēt

Masveida testēšanas uz Covid-19 politiskais ārprāts

16.02.2021. 18:45

Pārskata Covid-19 testēšanas politiku, pielāgojot to aktuālajai situācijai
SABIEDRĪBA Šodien 17:12
  Jauns.lv

Lai sekmētu iespējas pakāpeniski mazināt drošības pasākumus un padarītu efektīvāku Covid-19 epidemioloģiskās uzraudzības sistēmu, šodien, 16. februārī, valdība konceptuāli atbalstīja Veselības ministrijas priekšlikumus Covid-19 testēšanas politikas izmaiņām, informē ministrijā.

Uzlabotā testēšanas politika būs vērsta uz plašu, mērķtiecīgu un regulāru sabiedrības skrīnēšanu, nodrošinot agrīnu infekcijas slimības gadījumu atklāšanu un savlaicīgu izplatības ierobežošanu.
Šāda pieeja palielinās iespējas pakāpeniski mazināt ierobežojošos pasākumus un paplašināt pakalpojumu pieejamību, vienlaikus kontrolējot vīrusa izplatību.
* Plānots ieviest regulāru tautsaimniecībā nodarbināto testēšanu tajās jomās, kur ikdienā ir saskarsme ar lielu cilvēku skaitu - piemēram, izglītības iestāžu darbinieki, sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas jomā nodarbinātie, skaistumkopšanas nozares darbinieki, tirdzniecībā nodarbinātie un citas grupas.
* Lai īstenotu regulāru un plašu sabiedrības skrīnēšanu, plānots turpināt uzlabot testēšanas pieejamību visā Latvijā. Papildu jau esošajiem Covid-19 analīžu nodošanas punktiem plānots paplašināt izbraukuma testēšanu un ģimenes ārstu iesaisti. Covid-19 testus plašāk varēs nodot arī brīvdienās.
* Tāpat līdz ar jaunu Covid-19 celmu parādīšanos, plānots palielināt sekvencēšanas apjomus, kas ļauj pastāvīgi sekot līdzi vīrusa mainīgumam jeb mutāciju noteikšanai. Tas ir būtisks solis, lai laicīgi atklātu un kavētu jaunu vīrusa paveidu izplatīšanos sabiedrībā.
* Visbeidzot, plānots veidot mehānismu, kas uzlabotu informācijas apriti starp iestādēm, paplašinot Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) iespējas piekļūt epidemioloģiskajai izmeklēšanai nepieciešamajai informācijai.

Lai īstenotu plānotos uzlabojumus Covid-19 testēšanas politikā, Veselības ministrijai 2021.gadam nepieciešami vairāk nekā 83 miljoni eiro.

COVID-19 infekciju izraisa SARS-CoV-2 vīruss, kurš pieder Coronaviridae dzimtai un Betacoronavirus apakšdzimtai, kurai pieder arī Tuvo Austrumu elpošanas sindroma koronavīruss (MERS-CoV) un Smagā akūtā elpošanas sindroma koronavīruss (SARS-CoV- 1). SARS-CoV-2 ir ribonukleīnskābes (RNS) saturošs vīruss, 200-300 nm diametrā, ar lielāko zināmo vīrusu RNS genomu un ar molekulāro svaru no 27 līdz 32 kDa. Vīrusa genomam ir raksturīga mainība, un uz šodienu ir ģenētiski raksturotas četras genogrupas. Trīs lielākās vīrusu genogrupas ir S, G, V, un ar tām ir saistītas lielākā daļa COVID-19 saslimšanu. Ceturtajā grupā ir iedalīti retāk sastopamie vīrusa varianti. Kopumā Coronaviridae dzimtā ietilpst 40 vīrusi, no tiem 7 spēj inficēt cilvēkus. Četri no tiem - HCoV-229E, HCoV-OC43, HCoV-NL63 un HCoV-HKU1 jau sen ir zināmi un izraisa ap 15% parastās sezonālās saaukstēšanās gadījumus. Trīs - MERS-CoV, SARS-CoV-1 un SARS-CoV-2 spēj izraisīt nopietnas un dzīvību apdraudošas saslimšanas un slimību uzliesmojumus, ieskaitot Covid-19 pandēmiju.

Atbildēt

IM

16.02.2021. 18:36

Ja jau tā tad vienā jaukā dienā mēs varam palikt ar kādu 1/5 parlamenta?
Bet nav jau tā. Infekcijas perēklis ne vienmēr ir tur kur tā izpaužas uz āru. Ja mitrums nāk uz augšu tad var fasādi pucēt cik grib, pēc laika vienalga atkal pleķaina.
Tā ka, manuprāt, pirmās kārtas jautājums kas tas par mitrumu, kas tā par infekciju, un no kurienes tie nāk.

Atbildēt

kotuneteiksi

16.02.2021. 18:36

»

Kuri

Kuri ir tie mēs? Mēs nediršam, varbūt ar “mēs” jāsaprot tavi (“vispār”) draugi


Tu esi tāds unikāls zinātnei nezināms radījums, kurš tikai rij, bet nedirš?

Atbildēt

Godīgums

16.02.2021. 18:32

»

Kaatad

Latvijas Zistēma ir stabila.Kā nekā, kadri vētīti 30 gadus. Jaunu politisko spēku, bez atkarībām, veidot praktiski nav iespējams.Kādam jādod lielas naudiņas. Referendumi nullēti, arodbiedrības- anekdote, vecās vērtību sistēmas / ģimene, baznīca,utt/ izskalotas, apšaubītas, dezorientētas. Interesanti...


"Iesaku atrast ienaidnieku, vai arhetipisku ideju. Nacionālā ir laba, bet NA to jau krietni noļurinājusi, būs grūti."
Ideja varētu būt godīgums, bet Latvijā tā ir utopija. Mums valdošā ir - "Kamēr nav noķerts, nav zaglis".

Atbildēt

Kaatad

16.02.2021. 18:29

Latvijas Zistēma ir stabila.Kā nekā, kadri vētīti 30 gadus. Jaunu politisko spēku, bez atkarībām, veidot praktiski nav iespējams.Kādam jādod lielas naudiņas. Referendumi nullēti, arodbiedrības- anekdote, vecās vērtību sistēmas / ģimene, baznīca,utt/ izskalotas, apšaubītas, dezorientētas. Interesanti, uz ko autors aicina, ja ezim redzams, ka defragmentēta, ikdienas rūpēs esoša sabiedrība vnk nogurusi 20- o reizi iedvesmoties no kārtējiem ciniskajiem "demokrātisko vērtību" cīnītājiem. Iesaku atrast ienaidnieku, vai arhetipisku ideju. Nacionālā ir laba, bet NA to jau krietni noļurinājusi, būs grūti.

Atbildēt

millers

16.02.2021. 18:01

otto uzminis uz papēžiem lielai mēslu daļai,jo,spriežot pēc kom.,dažs labs cepas ne par knapu

Atbildēt

Хм

16.02.2021. 18:01

Поздно пить боржоми, когда почки отвалились. Столько лет сами себя вешали, успокаивал "это не мы, это плохие русские и оккупация нас испортили! Вот если бы не было оккупации!". Если бы да кабы. Вот и пришла пора пожинать результаты такой политики.

Atbildēt

Hipnoze

16.02.2021. 17:43

Cilvēki tiek pakļauti ar hipnozes palīdzību. Šobrīd Latvijā tā ilgu laiku bija Lemberga hipnoze. Un arī visu to cilvēku hipnoze no kuriem cilvēkiem ir tik paniskas bailes, ka hipnotizētājiem tiek dziedātas tikai slavas dziesmas. Citus uzvārdus nenosaukšu, sāciet paši par šo fenomenu domāt.

Atbildēt

2+2 5?

16.02.2021. 17:36

Mainīt politisko vidi, ir iespējams, ja mainās tautas domāšana. Pagaidām nekas nav paredzams. Jo projām aklā ticība masu mēdiju sludinātajam, ka mainīt neko, nedrīkst jo populisti "laužas" pie varas, draugi mīļie- būs slikti...

Atbildēt

lauķis

16.02.2021. 16:49

»

!

Sākumā, vajadzētu zināt, kas bija Krievijas Impērija, kur zemākais slānis bija krievi un vēl žīdi. Pēdējie gan bija lasīt-rakstīt pratēji un pārejot pareizticībā, varēja izskoloties. Tāpēc 1917. gads neizbēgami pienāca un tāds, kāds tas bija, ar visu krievu nežēlestību, neieredzot, gan savējos gan sveštautiešus...


Nu njevajag atgremot vēsturnieku murgus.Romānovi(pseidonīms no vārda Roma),īstajā vārdā Gotorpas Goldšteini,arī ir žīdi.Staļins,īstajā vārdā grāfs Jusupovs,arī bija žīds.Stāsts par Džugašvili(tiešā tulkojumā,žīda dēls) ir kārtējais ļeņina baļķis.

Atbildēt

Derdz

16.02.2021. 16:29

Kurš/i ieviesīs kārtību, Otto O., varbūt laiks dibināt partiju, lai pulcētu cilvēkus zem viena karoga un ideoloģijas, idejas, utml.,ka līdz ar to izlasīsies no visiem cilvēkiem daļa, kas veidos pamata grupu un virzīsies kā kuģis .. jeb paliekam tikai pie uzskatiem, nevis darīšanas, jo lai darītu, laikam vajag cilvēkus, kas dēļ idroloģijas riskēs

Atbildēt

Nav

16.02.2021. 16:27

»

gunars

Teicams raksts, bet nav jagaida lidz velesanam, jo pa to laiku jau bus baseina pilnigi piecukorts. Latviesi , celslmies uz jaunu atmodu. Vai tad mums trukst izglitotu, godigu cilveku


Nav nekas piecūkots. Beidziet te gānīties ar savu dvēseles dizentēriju. Kā redzams, ar urīna pilināšanu baseinā te sirgst lielākā daļa “rakstnieku” un komentētāju.

Atbildēt

16.02.2021. 16:24

»

Ticam

Citāts: 10. Tautas pretošanās gars novests strupceļā, nav ideju un resursu, kā pretoties latvju tautas iznīcināšanai...


No jūdu cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. K., politoloģijas profesore, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, “Gudro stratēģija un taktika”.

“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus”.


“Ja Eiropas valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad “gudro” vārdā atbildēs amerikāņu, ķīniešu vai japāņu “lielgabali”. Briesmu gadījumā “gudrie” draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm.”


“Es zinu noslēpumu, kā caurmēra latvietim likt noticēt visam, ko es vēlos. Parādiet kaut ko televīzijā, un tas kļūst par realitāti. Ja pasaule ārpus televīzijas ir pretrunā ar TV tēliem, cilvēki sāk mēģināt šo pasauli pārveidot tā, lai tā tiem līdzinātos.”

Atbildēt

Kuri

16.02.2021. 16:24

»

vispār

Baseins būs piedirsts, kamēr mēs paši nesapratīsim, ka diršam tajā


Kuri ir tie mēs? Mēs nediršam, varbūt ar “mēs” jāsaprot tavi (“vispār”) draugi?

Atbildēt

gunars

16.02.2021. 16:23

»

vispār

Baseins būs piedirsts, kamēr mēs paši nesapratīsim, ka diršam tajā


Teicams raksts, bet nav jagaida lidz velesanam, jo pa to laiku jau bus baseina pilnigi piecukorts. Latviesi , celslmies uz jaunu atmodu. Vai tad mums trukst izglitotu, godigu cilveku.

Atbildēt

!

16.02.2021. 16:22

»

lauķis

Nekādas proleteriāta diktatūras nekad un nekur nav bijis,toties boļševiki gan bija,tie paši cionisti.Pirmie boļseviki ar kuģīti atpeldēja no ASV,skaitā 102 žīdi,kuri sastādīja pirmo boļševiku valdību.Viņu vidū arī viens no lielākajiem dēmoniem,Leiba Bronšteins


Sākumā, vajadzētu zināt, kas bija Krievijas Impērija, kur zemākais slānis bija krievi un vēl žīdi. Pēdējie gan bija lasīt-rakstīt pratēji un pārejot pareizticībā, varēja izskoloties. Tāpēc 1917. gads neizbēgami pienāca un tāds, kāds tas bija, ar visu krievu nežēlestību, neieredzot, gan savējos gan sveštautiešus, gan ar žīdu intrigām, kur cilvēkus kāva līdz Staļina nāvei.

Atbildēt

FKK

16.02.2021. 16:18

»

3x500

"par partijām, kurās ir politikāņi ar smirdošām reputācijām principā nebalsot. Lai kādus skaistus vārdus un lozungus viņi neplivinātu." Piemēram 3x500


Protams, JKP ir skaidrs Vienotības ercazcprojekts ar konkrētiem Vienotības Ašeradena un Straujums kadriem vadībā un KNAB Vienotībaz mahināciju "jumtotājiem"
3x509 bija viņiem iesmērētais populistu sauklis.
A/par bija iedalīta geju tēma.

Atbildēt

vispār

16.02.2021. 16:17

Baseins būs piedirsts, kamēr mēs paši nesapratīsim, ka diršam tajā!

Atbildēt

!

16.02.2021. 16:15

»

Jā, bet

Tas, ka tu citus piemērus nezini, nenozīmē, ka tādu nav. Visspilgtākais piemērs, kas sevi ir apliecinājis ir Latvijas Republikas pirmie 20 pastāvēšanas gadi, kad mums bija nacionāla valsts. Uz to tad arī ir jāiet


Latvijas laika vēsturi, vajag palasīt un to, kas nav smuki izskaistināta. Sāc ar teritoriju pārdošanu leišiem, ko veica žīds Meirovic.

Atbildēt

lauķis

16.02.2021. 16:10

»

!

Jāatgriežas pie proleterāta diktatūras, jāveic proletariāta terors. Ne jau, ka bija dzimuši sadisti, tie boļševiki, tā darīja


Nekādas proleteriāta diktatūras nekad un nekur nav bijis,toties boļševiki gan bija,tie paši cionisti.Pirmie boļseviki ar kuģīti atpeldēja no ASV,skaitā 102 žīdi,kuri sastādīja pirmo boļševiku valdību.Viņu vidū arī viens no lielākajiem dēmoniem,Leiba Bronšteins.

Atbildēt

Jā, bet

16.02.2021. 16:09

»

!

Jāatgriežas pie proleterāta diktatūras, jāveic proletariāta terors. Ne jau, ka bija dzimuši sadisti, tie boļševiki, tā darīja


Tas, ka tu citus piemērus nezini, nenozīmē, ka tādu nav. Visspilgtākais piemērs, kas sevi ir apliecinājis ir Latvijas Republikas pirmie 20 pastāvēšanas gadi, kad mums bija nacionāla valsts. Uz to tad arī ir jāiet.

Atbildēt

ESMAIJA

16.02.2021. 15:50

Tieši tā! Es arī lasīju un domāju - tas viss jau mūsu galvās ir grozīta, cilāts un pārcilāt. Bet rakstā ne vārda, kā no tā visa tikt ārā. Patiesībā, arī to mēs zinām - Stingri jāturās pie Satversmes un pirmām kārtām Satversmes sargi - Satversmes tiesa un Tiesībsargs pilnīgi un galīgi būtu jāievēl iedzīvotājiem, ne valdošai kliķei UN galvenais jāatjauno tautai iespējas teikt gala vārdu svarīgos jautājumos caur referendumiem, kO esošais likums ir padarījis neiespējamu. Es vēl ceru sagaidīt, kad tauta atgūs savas tiesības un kā Gunārs ASTRA teica - šis laiks, kas ir baisāks par tiem 50 okupācijas gadiem izzudīs kā dūmi. Ja - par rakstu - tur ir tikai visiem sen zināmi prātojumi, bet paa galvenā nav. Ar ko sākt? Kā sākt? kā mainīt

Atbildēt

Otto beidz!

16.02.2021. 15:42

Un kā tad mēs to NEPIEĻAUSIM? Mums līdz Baltkrievijas vai pat Krievijas ļautiņu NEPIEĻAUŠANAS akcijām ir kā rāpus līdz Mēnesim ...

Atbildēt

ha-ha

16.02.2021. 15:10

Vakcīnas vien- pirmkārt pēc amatiem,profesij ām.Var taču tautai izskaidrot ,kāpēc dažas profesijas jāvakcine darba apstākļu kaitīgumu dēļ.To nekādi nedrīkst attiecināt uz politiķiem,administratoriem,pedagogiem utt,jo vakcīna nepasargā no saslimšanas,bet atvieglo slimības gaitu.To neviens jēdzīgi nespēj izskaidrot,toties ar pilnu krūti metās izskaidrot kāpēc ir vajadzīgas pirmās nakts jeb pirmās vakcïnas tiesības arī specveikali,specapkalpošana un citas koruptīvi smirdīgas lietas.Kāda rutka pēc vieniem atvieglot slimības gaitu,bet citus izlases kārtībā pakļaut nāvei?To savdabīgi loģiski spēj izskaidrot tikai ebreju kompensāciju diedelētāji,OIKu prāvieši un tamlīdzīgi deklasēti elementi

Atbildēt

Boikots vakcinācijai!

16.02.2021. 15:07

Ja gribi, lai krīt valdība - nevakcinējies!
Valdība prasa, lai mēs vakcinētos. Bet mēs valdību pasūtīsim tirst - neņemsim vērā valdības prasības un nevakcinēsimies!
Ir jāignorē valdību un valdības lēmumus!

Atbildēt

Ticam

16.02.2021. 15:04

»

Ozols kļūdaini norāda uz personas “politiskā dzīvnieka” atbildību

Noklusējot par sistēmas cēlonību, kādēļ sistēmai izdevīgi, lai pie varas grožiem būtu “pārbaudīti poitiskie dzīvnieki...


Citāts: 10. Tautas pretošanās gars novests strupceļā, nav ideju un resursu, kā pretoties latvju tautas iznīcināšanai.
Kamēr tauta turpina ticēt meliem, nekas nemainīsies. Pat šajā portālā tas ir spilgti redzams. Tauta melus izliekas neredzam. Un sāk nozākāt to, kurš cenšās melus atmaskot.

Atbildēt

Ozols kļūdaini norāda uz personas “politiskā dzīvnieka” atbildību

16.02.2021. 14:34

Noklusējot par sistēmas cēlonību, kādēļ sistēmai izdevīgi, lai pie varas grožiem būtu “pārbaudīti poitiskie dzīvnieki”.

LV totalitārisms :

1. LR Satversme nestrādā, jo LV nav demokrātijas, bet ir liberāldemokrātija globālās finanšu korporokrātijas specdienestu uzraudzībā, saskaņā ar Suņ Dzi Karamākslas 9 zemju principu likumiem Latvija ir “atvērtā zeme”, kurā svešzemju specdienesti ar svešu naudu realizē savas intereses

2. LV 13/03/20 atteikusies ievērot cilvēktiesības,

3. vara centralizēta ar VDD, kurā ietilpst SAB, kas CIP un Mossad pasūtījumā ar Saeimas koalīciju realizē noziedzīgus plānus pret LV tautu,

4. notiek cilvēktiesību ierobežojumi uzņēmējdarbības izvēlē, pulcēšanās aizliegumi u.c. aizliegumi, salaužot tautas nacionālo garu pretoties ,

5. piešķirta pielaide valsts noslēpumiem CVK vadītājai K. Bērziņai, slepeni sagatavojot jauno 14. Saeimas (noderīgu jūdu politikai) sastāvu u.c.

6. LV VDD vajā un represē biedrības “Sabiedriskie Satversmes sargi” biedrus, uzskatot tos par “etniskiem teroristiem”,

7. LV VDD vajā un represē politkustības “Tautas varas fronte” biedrus - LR Satversmes 2. pants - “Vara pieder tautai” nestrādā,

8. LV VDD vajā un represē “Brīvības braucienu” dalībniekus, liedzot pulcēšanās cilvēktiesības,

9. LV vara pilda Davosas ekonomikas foruma uzstādījumus pēc K. Švābes rokasgrāmatas “Covid-19 Lielais restarts” saskaņā ar Pasaules Bankas un ECB norādēm,

10. Tautas pretošanās gars novests strupceļā, nav ideju un resursu, kā pretoties latvju tautas iznīcināšanai.

Atbildēt

mums it tik

16.02.2021. 14:09

liela muļķu un noziedznieku proporcija sabiedrībā. ka vairāk par plivičiem nekad nebūs
ēnu ekonomikai, muldētajiem, kantorščikiem un pabalstu izsitējiem ( tos dalot arī skaidas birst) ļoti viss patīk
gribi būt slimnīcā bez rindas, ej bomžos..............................................

Atbildēt

Žulis

16.02.2021. 14:02

Jā, to, ka mums ar to valstiskumu kaut kas nav kārtībā, tagad nespēj saprast ja nu vienīgi pati Kariņa valdība un tai pietuvinātie. Un šīs atskārsmes dedzīgu rakstu veidā publicē pat tie, kuri visu laiku ir šo režīmu aizstāvējuši un visus cilvēkus aicinājuši no tām "smirdošajām partijām" un tiem "netīrajiem" politiķiem izvēlēties mazāk smirdošos un par viņiem balsot, kā to savulaik darīja arī šī raksta autors.
Tā valdošo politiķu kritika jau ir ļaužu ausij visai tīkama, tikai tā visa ir tukša gaisa tricināšana, ja netiek cilvēkiem dotas norādes kādā virzienā tad vajadzētu darboties, lai to visu mainītu. Pateikt, ka "tādiem ir jāparāda durvis" un "jāuzraksta jauns demokrātijas stāsts", nozīmē neko nepatiekt. Kur tās durvis atrodas, jebkurš valstsvīrs un politiķis ļoti labi zin. Tās viņiem nav jārāda. Un tos jaunos demokrātijas stāstus mēs esam klausījušies jau 30 gadus. Tur ir bijusi gan pārbūvēšana, gan sakārtošana, gan atklātība, gan tiesiskums... Tikai tie visi jaunie demokrātijas stāsti tā ārī ir palikuši uz papīra un pārvērtušies makulatūrā. Neticu, ka ražojot jaunu makulatūru kas mainīsies.Lai rakstam būtu kāda vērtība, tajā ir jānorāda risinājums uzskaitītajām problēmām. Piemēram, nepieciešamās izmaiņās Vēlēšanu likumā, Politisko partiju likumā un veids, kādā tauta šīs izmaiņas varētu panākt, piemēram. boikotējot pastāvošo vēlēšanu farsu un vienlaicīgi ņemot aktīvu dalību ārpussistēmas opozīcijā, ko veidot uz nacionālās, jeb tautiskās vienotības pamata. Bet šādu "ķecerību" tādi pastāvošās iekārtas kritiķi , kā šī raksta autors ne mūžam neuzdrīkstēsies teikt.

Atbildēt

gribu sonetu

16.02.2021. 13:52

»


Ko,vecs kefīrs?No mūsu labajiem zirņiem tāda caureja nevar piemesties!

Atbildēt

Visi uz vēlēšanām!

16.02.2021. 13:48

Par ko balsosim?Kur jaunais Laimes lācis!Vai starp pazīstamajiem tribūniem publicistiem?

Atbildēt

lauķis

16.02.2021. 13:48

»

Atbildība

Par to, kas šobrīd notiek Latvijā atbildīgi ir visi Saeimas deputāti, arī bijušie. Ir pat unikāls teikums, kuru visā nopietnībā sevis attaisnošanai teica kāds bijušais tautas kalps. Viņš nekur vainīgs nejūtoties, jo nevienu likumu neesot lasījis. Tikai paklausīgi balsojis kā nolēmusi viņa frakcija. ...


Bija tādi laiki kad teica;vīrs un vārds,ja vārdu neturēja tad par to bija jaatbild.Sūtņiem(deputātiem) par melošanu draudēja publiska pēršana,par atkārtotiem meliem-uzsēdināsana uz mieta.Par vēdiskās kultūras tikumiem un likumiem nerunā,šis cilvēces vēstures posms tiek rūpīgi slēpts.

Atbildēt

Kamēr

16.02.2021. 13:40

»

Kamēr

Jā tā kā tavs komentārs. Ļoti konkrēts un atklāts


Tests.
Būtu atklāti jāatzīst, ka Latvijā okupācijas laikā notika radošo cilvēku un viņu darbu aizliegšana. Šobrīd ļoti liels ļaunums, kurš joprojām nav novērsts tika veikts pret diviem ļoti labiem komponistiem – Ivaru Žinduli un Mārci Kalniņu. Viņu dziesmas “Sapņu bites” un “Laimes putns” 70.tajos gados tautā bija tik populāras, ka varēja pat kļūt par Mikrofona aptaujas uzvarētājām. Bet abas dziesmas un to komponisti tika aizliegtas. Šī aizlieguma sekas ir jūtamas arī pašlaik. Pat Latvijas mūziķi par šiem komponistiem nezina gandrīz neko, jo arī patlaban lielie masu mediji par viņiem klusē. Tātad patiesībā ļaunums turpinās arī pašlaik. Tikko Youtubē ļoti atklātu interviju ir sniedzis Ivars Žindulis. Stāsts par VDK un aizliegumiem sākas no 11.tās minūtes. Ļoti vēlamas būt R.Paula atmiņas par šiem notikumiem. Esmu Paulam rakstījis arī personīgi, bet atbildes pagaidām nav.
https://youtu.be/kMQgyXqmFik

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...