Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

solo

11.12.2017. 12:32

labi runāt nenozimē definēt problēmu. Bet problema ir LV kolonialajā statusā,jo ES izved mūsu cilvekus kā darbaspēku, aplaupa ar ikgadējo eiro inflāciju un savām bankām, kurām mēs maksājam par katru savu kustību.
Luk, šis statuss arī ir problēma..Mēs nelemjam savas lietas, tikai pildam kolonizatoru "mājas darbus"..

Atbildēt

Imants

24.11.2017. 00:56

»

Elija

Elizabete vs Krists. Vanags vs Luters. Naudas vara vs mīlestība. Vai secinājumi vēl nav skaidri šīs amatpersonas sakarā


Lietuva pieņēma Magnitska likumu.
Kaut ko līdzīgu konstitūcijā ievieš Ungārija. Par Ungāriju runājot Latvijas Radio teica kaut ko līdzīgu Latvijā nerisina vai nekas taml. netiek apsvērts vai izskatīts.

Tautas un valstis sāk apjaust, kas notika ar atmodu, ko nodarīja okupācija un kādus zaudējumus esam cietuši un kādus vēl cietīsim ... un ... ko nodarīja mūsu baleliņi, klaigājot par 1918.gada Latvijas atjaunošanau un visu sagrābto īpašumu atgriešanau likumīgajiem īpašniekiem, nesaprotot vai tēlojot, ka nesaprot - nevar atgriezt visu nolaupīto, jo visa tauta tika aplaupīta - vieniem īpašumus atņēma, citi tos 60 gados neieguva no jauna, vecie ipašnieki" liela daļa nebija izpirkuši un likumīgui ieguvuši, īpašumus saņēma dāvanā - netaisnīgi un noziedzīgi, bet pārējā tauta tika aplaupīta, padzīta no valsts, jo milzu masa nonāca bezizejā.

Tātad, denacionalizācijai bija jānotiek taisnīgi ievērojot visas tautas intereses. Likumā par zemes reformu uzdevums un mērķis tā arī bija noteikts, bet reformas vietā veica denacionalizāciju, pretēji tam, kas noteikts refomas likumā - ievērot visu tiesības un pie tam reformu veica saraustīti - zemi un mājas denacionalizēja vai atgrieza vai privatizēja atšķirīgā laikā. Lietuva un Igaunija risināja saprātīgi, bet šeit notika nacināļu čekistikie manevri nodarboties ar kaitniecību.

Un ne tikai 8 miljardi, bet vēl 8 miljardi nozags. Okupoācijas sekas varētu tikt likvidētas tikai vēl pēc 30 gadiem - tik ilgā laikā, kā tika okupācija. Sekas jūtam katru dienu un jutīsim ilgi un mokoši.

Tautu Latvijā iznīcināja - čeistiskā okupācijas laika nomenklatūra, nacionāli noskaņotās čekistu pārpildītās organizācijas Helsinki 86, Pilsoņu kongress DDD un citas, čekas stukači, kuri taisīja sev karjeru un ... ... Variet vainot tālāk, visus - komunistus un komjauniešus nekas nesanāks. Komunisti bija taisnīgāki par nacionāļiem reizes desmit, divdesmit, pieņe'ma taisnīgus likumus un l'\emumus, bet grābēji grāba ko var.

Atbildēt

Elija

22.11.2017. 21:56

Elizabete vs Krists. Vanags vs Luters. Naudas vara vs mīlestība. Vai secinājumi vēl nav skaidri šīs amatpersonas sakarā?

Atbildēt

Ruta

22.11.2017. 18:47

Paldies! Piekrītu katram vārdam.

Atbildēt

Aldis

22.11.2017. 18:30

Skumji ,ka 90% komentāru rada pilnīgu "trollisma " sajūtu. No abam pusēm.
Bet tā nu ar tiem soc.tīkliem tagad ir.

Atbildēt

es

22.11.2017. 01:04

Vai jums vispār kas svēts ir-ne baznīca,ne arhibīskaps,ne Latvija!Pat svētkos zākājaties!Tikai gļēvi cilvēki anonīmi citus rupji zākā,ar tādiem Latvija tiešām novecos.Gudrs savu taisnību izklāsta pieklājīgā latviešu valodā,neapvainojot citādi domājošos.Komentētāju prāta līmenis ir tāds,ar kuru Latvija tālu netiks!

Atbildēt

latvis

22.11.2017. 00:19

»

Tas nozīmē

ka glumais Vanags dzīvo cepuri kuldams un iziet visam cauri ar tukšu vāvuļošanu, mulsinot un biedējot ticīgos


J.Vanags ir detalizēti izskaidrojis, ar kādu nozīmi un kādēļ ir tas kredīts. Tieši LELB to piedāvāja un noformēja, tur nav nemazāko problēmu.
Protams, tukšiem aprunātājiem patiesība neinteresē, galvenais, ka ir par ko muldēt un liet dubļus. To darot, paši parasti sēž lielā peļķē...
Un sprediķis domāt rosinošs, protams, kas uz to vēl spējīgi...

Atbildēt

Arhibīskapa

21.11.2017. 20:30

svētku uzruna patiešām vērtīga. Tikai tā domāta jaunajiem. Man jau 80. Viss redzēts un piedzīvots. Kolaboracionisms, stučīšana. Traģiski, ka vairums labo, sirsnīgo cilvēku jau nomiruši. Man bija cerība, ticība Latvijai. Tas viss iznīcināts. Veltīga bijusi darbība LNNK, muļķīga piedalīšanās vienīgajai pirms nakts maiņas rūpnīcā Zaķusalas TV torņa aizstāvēšanā. Negribēju piedzīvot vecāku mūža nogali, kuriem visu atņēma komunisti, uzspiežot fašistu līdzskrējēju zīmogu. Šī, 4.maija republika, man atņēma kaitīgā darbā nopelnīto pensiju, jumtu virs galvas. Visu, ko var atņemt tam, kurš vairs nespēj ne aizbēgt, ne pretoties sadistam. Neesmu mazohiste, man joprojām ir mīļa mana dzimtene, bet šo valsti mīlēt nespēju.

Atbildēt

TV skatītājs

21.11.2017. 19:56

Cien. mācītāja kungs kļūdās- daudzi samaksājām tos 5 vai 10 euro par Maira cīņas noskatīšanos, taču TV piekrāpa- arī par maksu nevarējām pieslēgties. Dažiem bija pat vēl trakāk- jāreģistrējas kā azartspēļu spēlmanim ,lai tikai redzētu vēlamo programmu, arī nauda bija jāiemaksā, taču arī nekā. Mēs pieviltie atradām krievu programmu, kura pārraidīja maču par brīvu. Tad- ko mums domāt?

Atbildēt

Gunča

21.11.2017. 12:21

Raksts apšaubāms autors dīvains.

Atbildēt

Helsinki 86

21.11.2017. 10:09

1.Latvijas 1940. g. okupācijas izskatīšana STARPTAUTISKĀ ARĒNĀ, 1949. g. Ženēvas Konvencijas ietvaros.


2.Atrast un sodīt tos, kuri pēcAtmodas laikā apzināti ignorēja 1949. g. Ženēvas Konvenciju.


3.Starptautisko ekspertu klātbūtnē jāatver “čekas maisi” un jāarestē visi VDK darbinieki un “ziņotāji”.


4.Visi Latvijas izzadzēji(miljonāri) jāarestē un jāpieprasa izsmeļošas atskaites par ienākumiem.


5.Visi čekisti- komunisti jāsoda par genocīda veikšanu pret latviešu tautu- par sadarbību ar pasaules vēsturē asiņaināko režīmu- komunismu.


6.Jāveic viss, lai 4. maija kliķes noziedzīgās darbības rezultātā padzītie ekonomiskie bēgļi atgrieztos mājās- savā Dzimtenē.


7.Katrai latviešu ģimenei jāpiešķir 5- 7 hektāri zemes platība bez nodokļu sloga tur, kur viņi vēlas, protams, bez tiesībām šo īpašumu pārdot.


8.Ar starptautisko institūciju palīdzību ir jāveic viss iespējamais, lai latviešu tautai un Latvijas valstij tiktu atdots atpakaļ viss komunistu nozagtais- izlaupītais.


9.Nekavējoties jāatsauc visi Latvijas darbinieki no Eiropas Savienības, kuri tur atrodas pēc komunistu “ieteikuma”.


10.Jāveic Tiesiskuma atjaunošana Latvijā, kas atbilst starptautiski izstrādātiem LIKUMIEM un 1922. g. LR Satversmei.


11.Obligāti ir jātiesā starptautiskā tribunālā Hāgā tie, kuri ir apzināti ignorējuši starptautiskos LIKUMUS, kas attiecas uz Latvijas valsts dekolonizāciju.

Atbildēt

Esmeralde

21.11.2017. 10:09

Feins, ir latviešu Pāvests Vanags.

Atbildēt

LITA.

20.11.2017. 20:44

»

komentārs

Runā viņš ļoti veikli, orators labs, bet darbi pašam ļoti atpaliek no vārdiem. Politiski LELB ir Amerika un Ušakova draugi, diemžēl, arī paši ir nokļuvuši naudas varā


Ko jūs visi cepjaties!Runa ļoti spēcīga.Parakstos zem katra vārda.Un,ja arī Vanaga kunga darbi nesakrīt ar vārdiem,tikai viņam pašam Dieva priekša būs jāatbild.

Atbildēt

forcemajeure

20.11.2017. 19:58

teorētiski labs sprediķis. pacilājošs. pašam bīskapam gan meita iekš USA.
un: uz kāda punkta pamata cilvēkam jādzīvo tai valstī, kurā viņš piedzimis vai kur dzimuši viņa vecāki? kas tā par loģiku?

Atbildēt

Ļūļiks

20.11.2017. 19:57

»

dažiem liekas, ka nauda aug kokā

ko te žāvā par to brieža godīgo miljonu? katram tādam debloīdu sportam apakšā liela nauda, kas nāk ne no tik godīgām likmēm, bukmeikeriem...


"par vanagu var teikt tikai vienu - dumam putnam duma dziesma, tas nekas, ka meldijš kā šūpuļdziesmai, jo menessērdzīgajam bidlām jādzied priekšā - aijāāžūūžūū.. pildiet pļāpai ķešūūūū"

Trekns pluss autoram, riktīgi sasmīdināja!:)

Atbildēt

Par ko paldies?

20.11.2017. 14:08

»

b

Paldies, Vanaga kungs, laba svētku uzruna


Vai savā prātiņā esi apdalīts - neklausies Vanaga vārdos, bet skaties uz viņa darbiem! Tie visi ir zināmi tepat komentāros. Glumais tips Vanags!

Atbildēt

kādu nu domi vēlējāt

20.11.2017. 12:36

tādai tirgoja

Atbildēt

b

20.11.2017. 12:20

Paldies, Vanaga kungs, laba svētku uzruna.

Atbildēt

Māras Zemes Krusta III šķiras ordeņa komandierim

20.11.2017. 11:58

kāds nekur nepublicēts sīkums – uz J.Vanaga vārda noformēts 80 tūkstošu liels aizņēmums no LELB Virsvaldes solīdas privātmājas pabeigšanai Mārupē.

Atbildēt

VB

20.11.2017. 10:30

Labs rakst!
Ka tieši miljonārud vajag mīlēt gan Rakstos nav - toreiz tā bija liela nauda...

Atbildēt

Arnis

20.11.2017. 09:56

Nožēlojami komentāri........izklausās ka šie ir tie īstie Lattvijas " CĒLĀJI" :))) Cieņa arhibīskapam

Atbildēt

dažiem liekas, ka nauda aug kokā

20.11.2017. 00:26

ko te žāvā par to brieža godīgo miljonu? katram tādam debloīdu sportam apakšā liela nauda, kas nāk ne no tik godīgām likmēm, bukmeikeriem,
tādi sportisti ir tikai bandinieki ar atsistām smadzenēm, tas vai sabojāta veselība ir tā miljona vērta, to katrs pats izlemj, bet sports jau nu nemaz nav tas godīgākais naudas gūšanas veids

par vanagu var teikt tikai vienu - dumam putnam duma dziesma, tas nekas, ka meldijš kā šūpuļdziesmai, jo menessērdzīgajam bidlām jādzied priekšā - aijāāžūūžūū.. pildiet pļāpai ķešūūūū

Atbildēt

vēl viens liekulis mēlkulis

20.11.2017. 00:18

»

Skumjais

tu, mēsluvabole, dmadzeņu trūkuma dēļ jau neatceries, kā Vanagu pifms 10-15 gadiem tevis nosauktie lauza, kad viņš atteicās atbalstīt valsts svētkus, kamēr ir pensionāri, kuriem nav ko ēst


eju nu? ko tad svētais portugalē ar mafiozi dzimeni svinēja?

phēēēēēē, vēmiens nāk no jūsu liekuļa runas, trīs dienas no vietas liekuļi vemj un vemj, smird viss

Atbildēt

miljonār nauda grozās biznesā un nes valstij naudu

19.11.2017. 23:46

čekista sapūs kaut kur mistiskos kontos

Atbildēt

Parasts latviešu zaglēns:

19.11.2017. 20:21

Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) arhibīskaps Jānis Vanags pieķerts nodokļu nemaksāšanā un finanšu shēmošanā. Viņš ne tikai savu privātmāju uzbūvējis „par velti”, bet arī, piemēram, degvielu savai automašīnai daļēji pērk par ES un Rīgas domes līdzekļiem, kas piešķirti Rīgas Doma baznīcas restaurācijai.

http://jauns.lv/raksts/zinas/118412-luteranu-arhibiskaps-janis-vanags-izvairas-no-nodoklu-maksasanas-un-shemo

Atbildēt

Vovo

19.11.2017. 18:53

»

derdz

Pret augļošanas kaislību neiecietīgi vēršas islama civilizācija. Islama pārstāvjiem tas ir viens no ieganstiem necienīt kristiānisma civilizāciju, kurā augļošana ir normāla izpausme un modē ir vēlreiz un vēlreiz aizņemties, lai samaksātu procentus par iepriekšējiem aizņēmumiem. Zinoši cilvēki saka, ...


šitais attiecas uz žīdiem, ka žīds no žīda neņem augļus, bet žīdu bankas ņem no citiem. Bībele ir žīdu pasaku grāmata, dziļa un gudra, bet der žīdiem, jo visi nav žīdi. Mums ir tikai viens bauslis - esi gudrāks par žīdu! Un nemaini šo pārliecību, proti atškirt bankas domas no savējām!

Atbildēt

Es gan sapratu, ko

19.11.2017. 18:48

»

derdz

Visu cieņu Vanaga kungs, bet nebāz visu vienā maisā...


Vanags ar to domāja - ka vajag noškirt godīgos no negodīgiem miljonāriem. Es arī neesmu nabags, bet tuvu tam miljonam būtu, ja visu pārdotu labi.... Tomēr nepārdodot Latviju, tas ir vairāk nekā miljons. Visu nopelnīju sūrā darbā, joprojām. Tādēļ derdz tādi, kas visus miljonārus uzskata par negodīgiem. Miljons un vairāk ir tikai cilvēka pārbaude ar naudu, pārbauda tas, kas dod šo iespēju...

Atbildēt

derdz

19.11.2017. 18:38

Pret augļošanas kaislību neiecietīgi vēršas islama civilizācija. Islama pārstāvjiem tas ir viens no ieganstiem necienīt kristiānisma civilizāciju, kurā augļošana ir normāla izpausme un modē ir vēlreiz un vēlreiz aizņemties, lai samaksātu procentus par iepriekšējiem aizņēmumiem. Zinoši cilvēki saka, ka 2017.gadā LR ārējais parāds esot 9,3 miljardi eiro, bet procentos LR maksājot divi simti sešdesmit miljonus gadā.
Bībelē augļošana tiek aizliegta. Augļošanas aizliegums ir sastopams Bībeles vairākās grāmatās. Piemēram: „Ja tu aizdod naudu kādam, kas ir no Manas tautas un kas pie tevis ir nabags, tad nekļūsti kā kāds rāvējs un neņem no tā sev augļus” (2M: 22, 24); „Bet, ja tavs brālis panīkst un viņa roka gurst un zemē noslīd tev līdzās, tad satver to stingri ar savu roku un, lai tas būtu vai svešinieks, vai piedzīvotājs, palīdzi viņam, ka viņš var dzīvot pie tevis. Un neņem no viņa augļus, nedz pagaidas, bet bīsties sava Dieva, un lai tavs brālis dzīvo pie tevis. Neaizdod viņam savu naudu pret augļiem un neaizdod viņam barību pret pagaidām” (3M 25: 35–37); „Tev nebūs prasīt augļus no sava brāļa: nedz augļus no naudas, nedz augļus no pārtikas, nedz augļus no visādām lietām, ko vien var uz augļiem aizdot. No sveštautieša tu vari prasīt augļus, bet savam brālim ne, lai Tas Kungs, tavs Dievs, tevi svētītu pie visa, ko tavas rokas dara tanī zemē, uz kuru dodies, lai to iemantotu” (5M 23: 20–21)

Atbildēt

derdz

19.11.2017. 18:29

Visu cieņu Vanaga kungs, bet nebāz visu vienā maisā ...
M.Briedis patiesi un godīgi ieguva to miljonu..., bet ir daļa cilvēku kuri iegūst negodīgi, apmānot, utt citus savus miljonu.... ( J.Vanaga vārdi - taču Mairis Briedis paveica kaut ko vēl grūtāku – viņš apgāza uzskatu, ka tauta ienīst miljonārus. ). Tauta joprojām ienīdīs tos kas negodīgi iegūst tos miljonus, ja tas saistīts ar valsts naudas apmešanu ..

Atbildēt

Izskatās, ka Vanags

19.11.2017. 18:24

»

Latvijas Republikas pilsonis

Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi...


Arunā par VID izplatītajām baumām, ka nodokļos gadā neiekasē 8 miljardus euro. VID šīs nepamatotās baumas izplata, lai attaisnotu savu teroru pret uzņēmējiem. Bet mācītājs Vanags no kanceles nevar būt tirgus bāba, kas balstās uz baumām, ar kurām grib attaisnot to it kā niecīgumu - 2 miljardus LVL, ko zaudējumos LV nodarīja ar Parex afēru Zatlers un Godmanis, kādēļ valsts nokļuva parādos, ar ko no apgrozības un pensiju fonda tika izzagti 2 miljardi LVL. Pats Vanags ar saviem meliem, turpinot VID melus, ko izplata, dod vietu velnam.

Atbildēt

čekai nepatika

19.11.2017. 15:46

tad ir pareizi

Atbildēt

komentārs

19.11.2017. 15:17

Runā viņš ļoti veikli, orators labs, bet darbi pašam ļoti atpaliek no vārdiem. Politiski LELB ir Amerika un Ušakova draugi, diemžēl, arī paši ir nokļuvuši naudas varā.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

19.11.2017. 13:43

Šim jefiņam vēdera saturs pinīgi izspiedis tradicionālo galvaskausa saturu. Tikko kā paver muti, tā smirdoņa piepilda telpu. Mums esot jāmīl valsts izlaupītāji, tā pavēl savām avīm šis ķēms: "Tauta mīl un atbalsta savus miljonārus, kuri par tādiem kļuvuši smagā darbā, ar sviedriem un asinīm, un galvenais - ar vēlēšanos caur pašu panākumiem iedvesmot tautu un likt tai noticēt savām spējām, sestdien svinīgajā dievkalpojumā Doma baznīcā sacīja Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) arhibīskaps Jānis Vanags."

Atbildēt

Skumjais

19.11.2017. 13:40

»

Latvijas Republikas pilsonis

Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi...


tu, mēsluvabole, dmadzeņu trūkuma dēļ jau neatceries, kā Vanagu pifms 10-15 gadiem tevis nosauktie lauza, kad viņš atteicās atbalstīt valsts svētkus, kamēr ir pensionāri, kuriem nav ko ēst?
Vanags patiesi ir svēts cilvēks
Un es neesmu no tiem baznīcā gājējiem

Atbildēt

jaunaa Eiropa

19.11.2017. 13:27

Tagad, ja mili savu valsti un tautu , tad esi nacists. Ja gribi savu valsti, tad esi nacists plus fasists. Un to visu ir izdarijusi politiki. Eiropa migrantu del ir gatava attiekties no visa, pat no savam tradicijam. Niderlandee un Belgijaa vairs nedrikst but Ziemassvetku vecitis ar pavadoni Zwarte Pit ( melnais Pits), kas bijis 300 gadus veca so valstu tradicija!! Jo Melnais Pits esot rasisms pret negeriem Eiropaa! Eiropa klust veca un mirst... jo valstis, kas atsakas no savam tradicijam ariesu del, ir gatavas bojaa ejai.

Atbildēt

nosacijums

19.11.2017. 13:22

Latvijas simtgadi nevar svinet, ja nav atcelts OIK. Tikai, ja bus atcelts OIK , tad vares svinet. Citadi sanak simtgade ir teatris un nirgasanas pret tautu.
OIK pilniga atcelsana ir jabut davana Latvijas simtgadei, kas dos ceribu, ka varbut Latvija vel nav pilnibaa nozagta. Nozagta valsts nav pelnijusi svetkus.

Atbildēt

Karote

19.11.2017. 13:20

Laba runa. Arī par iešanu ielās. Jo nu tikai latviešu senā izdzīvošanas stratēģija- paciesties, piemēroties,paklanīties lielkungiem, ir vienīgais kas tos veprus glābj.

Atbildēt

Vanags

19.11.2017. 12:54

»

Latvijas Republikas pilsonis

Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi...


tikai pielāgojas laika konjunktūrai un pūš savu meldiņu - drīzāk žēlīgi velk, pieglaimojoties varai un tautai. Bet, kas gan viņam atliek? Viņš ir tāds pat grēcinieks kā visi, nedrīkst satracināt pret baznīcu tautu un varu. Taktika - pielāgošanās un maldināšana. Paldies, ka esat un precīzi sekojat valsts nozadzēju uzvārdu sarakstiem. Tādi jauki latviešu uzvārdi. Vanags nav Dievs, bet Dieva ceļi ir neizdibināmi kā tautu ceļš uz savu valsti un vīrieša ceļš pie sievietes.

Atbildēt

Latvijas Republikas pilsonis

19.11.2017. 12:27

Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi

----------------------------------------

Vai Jūs neteiksiet, ka visi līdzšinējie ģenerālprokurori (Jānis Maizītis, Ēriks Kalnmeiers), visprokurori (Ruta Āboltiņa, Opincāne, Andris Mikuļskis)m prokurori, Augstākās tiesas priekšsēdētāji (Andris Guļāns, Ivars Bičkovičs), tiesu priekšsēdētāji (Strazds utt.), tiesneši, Satversmes Aizsardzības biroja direktori (Laimis Kamaldiņš, Jānis Kažociņš, Jānis Maizītis), Drošības policijas priekšnieki (Jānis Reiniks, Normunds Mežviets), Ekonomikas un Finanšu policijas priekšnieki (Gudermanis, Kviesītis), Valsts kontroliere (Sudraba), Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāji (Gaidis Bērziņš, Linards Muciņš, Mareks Segliņš utt.), Nacionālās Padomes priekšsēdētāji (Solvita Āboltiņa), tieslietu ministri (Dzintars Rasnačs, Gaidis Bērziņš, Vineta Muižniece, Egils Levits), premjeri Ivars Godmanis, Andris Šķēle, Satversmes tiesas priekšsēdētāji (Aivars Endziņš utt) un tiesneši ir vistiešākā veidā līdzatbildīgi par valsts nozagšanu (sagrābšanu)?

Ja Jānis Vanags pateica A, tad kur ir B, kā atgūt nozagto un tiesiskumu? Vai tad Jānis Vanags 20 gadus to neredzēja un tikai tagad to pamanīja?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

19.11.2017. 12:24

Nozagtie miljardi jau ir tikai sekas.
Tā arī tiek bauriem migla acīs pūsta

Atbildēt

kļūdas labojums

19.11.2017. 12:01

"daudzus simtus zaudētu dvēseļu, kuras ir papildinājušas latviešu rindas svešumā" - aiz vārda "simtus" trūkst precīzā "tūkstošu"!

Atbildēt

Lauku tante

19.11.2017. 11:41

Vanags runā labi, un nav ko apsmiet, jo baznīcai (lai kāda būtu mūsu attieksme) reālas varas Latvijā nav... Nu, ne no tās ir atkarīgi spēles noteikumi! Bet viena lieta gan - tā mantkārība skārusi arī to Baznīcu (ta plēšanās par īpašumiem, etc.). Un - galu galā- kāpēc tad jāmaksā par baznīcas "pakalpojumiem" - kristīšanu,apbedīšanu,- vai nepietiktu ar ziedojumiem, cik kurš spēj?! Un labdarība, naudas ziedošana slimu bērnu ārstēšanai - vai tas nav tieši baznīcas darbības lauks?!

Atbildēt

Sandris R

19.11.2017. 11:30

Labi pateikts - ko, bet maz - kā.
P.S.To pantiņu sacerējis Šekspīrs.

Atbildēt

Emocionālā ziņā

19.11.2017. 11:28

tēlaina un iedvesmojoša runa. Bet atgādina kādu anekdoti. Nomirst kāds cilvēks, nonāk paradīzē Viss labi, bet garlaicīgi. Nodomā ieskatīties ellē, lai novērtētu un salīdzinātu. Dodas pie elles vārtiem, pieklauvē un viņu ielaiž. Tur viņš ierauga neticamo - cilvēkus tur, nevis cep un vāra elles katlā, bet viņi savos grēkos dzīvo jautri. Cilvēks atgriežas paradīzē un sāk šaubīties, vai nedoties uz elli. Tā kā dzīve garlaicīga, dod priekšroku ellei. Lai nokļūtu ellē uz visiem laikiem, jāatsakās no paradīzes un jākļūst par elles iemītnieku ar savu izvēli. Cilvēks pieņem elles pilsonības statusu. Kad dokumenti noformēti, viņš ar tiem dodas uz elli. Tur viņu pie durvīm sagaida divi laipni velni un ienākušu gatavojas mest elles katlā. Cilvēks satraucies jautā, kāpēc tā? Viņam velni atbild - nevajag jaukt ekskursiju, ceļojumu ar īsto dzīvi!

Viss Vanaga sprediķis atgādina divdomīgo ekskursiju uz elli un samierināšanos ar elli - noziedznieku komunistu un čekistu radīto elli Latvijā. Piedot, nožēlot, salabt - krievu nacionālos saplīsušos traukus salodēt ar latviešu zeltu, žīdu cionismu izlikties neredzam un tā augļus.

Ir tikai viena skaidra recepte - bez kuras neiztikt un kuru sniedz visa vēsture. Bez cīņas nav uzvaras. Latviešu pirmā mīlestība bija intuitīva, bet šodien neiztikt bez Karamākslas stratēģijas trīs un taktikas sešiem principiem, karamākslas deviņu zemju principu likumiem, jo nedzīvojam baznīcas dzīvi, bet reālā pasaules globalizācijā, kur tie, kas neizmanto šos principus iet bojā. Arī valstis. Āmen! Lai Dievs svētī Latviju un Mairi Briedi!

Atbildēt

ups

19.11.2017. 10:53

Vējoņa. Kučinska PR speciālisti var grauzt nagus. Tādai ir jāizklausās svētku uzrunai.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....