Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

solo

11.12.2017. 12:32

labi runāt nenozimē definēt problēmu. Bet problema ir LV kolonialajā statusā,jo ES izved mūsu cilvekus kā darbaspēku, aplaupa ar ikgadējo eiro inflāciju un savām bankām, kurām mēs maksājam par katru savu kustību.
Luk, šis statuss arī ir problēma..Mēs nelemjam savas lietas, tikai pildam kolonizatoru "mājas darbus"..

Atbildēt

Imants

24.11.2017. 00:56

»

Elija

Elizabete vs Krists. Vanags vs Luters. Naudas vara vs mīlestība. Vai secinājumi vēl nav skaidri šīs amatpersonas sakarā


Lietuva pieņēma Magnitska likumu.
Kaut ko līdzīgu konstitūcijā ievieš Ungārija. Par Ungāriju runājot Latvijas Radio teica kaut ko līdzīgu Latvijā nerisina vai nekas taml. netiek apsvērts vai izskatīts.

Tautas un valstis sāk apjaust, kas notika ar atmodu, ko nodarīja okupācija un kādus zaudējumus esam cietuši un kādus vēl cietīsim ... un ... ko nodarīja mūsu baleliņi, klaigājot par 1918.gada Latvijas atjaunošanau un visu sagrābto īpašumu atgriešanau likumīgajiem īpašniekiem, nesaprotot vai tēlojot, ka nesaprot - nevar atgriezt visu nolaupīto, jo visa tauta tika aplaupīta - vieniem īpašumus atņēma, citi tos 60 gados neieguva no jauna, vecie ipašnieki" liela daļa nebija izpirkuši un likumīgui ieguvuši, īpašumus saņēma dāvanā - netaisnīgi un noziedzīgi, bet pārējā tauta tika aplaupīta, padzīta no valsts, jo milzu masa nonāca bezizejā.

Tātad, denacionalizācijai bija jānotiek taisnīgi ievērojot visas tautas intereses. Likumā par zemes reformu uzdevums un mērķis tā arī bija noteikts, bet reformas vietā veica denacionalizāciju, pretēji tam, kas noteikts refomas likumā - ievērot visu tiesības un pie tam reformu veica saraustīti - zemi un mājas denacionalizēja vai atgrieza vai privatizēja atšķirīgā laikā. Lietuva un Igaunija risināja saprātīgi, bet šeit notika nacināļu čekistikie manevri nodarboties ar kaitniecību.

Un ne tikai 8 miljardi, bet vēl 8 miljardi nozags. Okupoācijas sekas varētu tikt likvidētas tikai vēl pēc 30 gadiem - tik ilgā laikā, kā tika okupācija. Sekas jūtam katru dienu un jutīsim ilgi un mokoši.

Tautu Latvijā iznīcināja - čeistiskā okupācijas laika nomenklatūra, nacionāli noskaņotās čekistu pārpildītās organizācijas Helsinki 86, Pilsoņu kongress DDD un citas, čekas stukači, kuri taisīja sev karjeru un ... ... Variet vainot tālāk, visus - komunistus un komjauniešus nekas nesanāks. Komunisti bija taisnīgāki par nacionāļiem reizes desmit, divdesmit, pieņe'ma taisnīgus likumus un l'\emumus, bet grābēji grāba ko var.

Atbildēt

Elija

22.11.2017. 21:56

Elizabete vs Krists. Vanags vs Luters. Naudas vara vs mīlestība. Vai secinājumi vēl nav skaidri šīs amatpersonas sakarā?

Atbildēt

Ruta

22.11.2017. 18:47

Paldies! Piekrītu katram vārdam.

Atbildēt

Aldis

22.11.2017. 18:30

Skumji ,ka 90% komentāru rada pilnīgu "trollisma " sajūtu. No abam pusēm.
Bet tā nu ar tiem soc.tīkliem tagad ir.

Atbildēt

es

22.11.2017. 01:04

Vai jums vispār kas svēts ir-ne baznīca,ne arhibīskaps,ne Latvija!Pat svētkos zākājaties!Tikai gļēvi cilvēki anonīmi citus rupji zākā,ar tādiem Latvija tiešām novecos.Gudrs savu taisnību izklāsta pieklājīgā latviešu valodā,neapvainojot citādi domājošos.Komentētāju prāta līmenis ir tāds,ar kuru Latvija tālu netiks!

Atbildēt

latvis

22.11.2017. 00:19

»

Tas nozīmē

ka glumais Vanags dzīvo cepuri kuldams un iziet visam cauri ar tukšu vāvuļošanu, mulsinot un biedējot ticīgos


J.Vanags ir detalizēti izskaidrojis, ar kādu nozīmi un kādēļ ir tas kredīts. Tieši LELB to piedāvāja un noformēja, tur nav nemazāko problēmu.
Protams, tukšiem aprunātājiem patiesība neinteresē, galvenais, ka ir par ko muldēt un liet dubļus. To darot, paši parasti sēž lielā peļķē...
Un sprediķis domāt rosinošs, protams, kas uz to vēl spējīgi...

Atbildēt

Arhibīskapa

21.11.2017. 20:30

svētku uzruna patiešām vērtīga. Tikai tā domāta jaunajiem. Man jau 80. Viss redzēts un piedzīvots. Kolaboracionisms, stučīšana. Traģiski, ka vairums labo, sirsnīgo cilvēku jau nomiruši. Man bija cerība, ticība Latvijai. Tas viss iznīcināts. Veltīga bijusi darbība LNNK, muļķīga piedalīšanās vienīgajai pirms nakts maiņas rūpnīcā Zaķusalas TV torņa aizstāvēšanā. Negribēju piedzīvot vecāku mūža nogali, kuriem visu atņēma komunisti, uzspiežot fašistu līdzskrējēju zīmogu. Šī, 4.maija republika, man atņēma kaitīgā darbā nopelnīto pensiju, jumtu virs galvas. Visu, ko var atņemt tam, kurš vairs nespēj ne aizbēgt, ne pretoties sadistam. Neesmu mazohiste, man joprojām ir mīļa mana dzimtene, bet šo valsti mīlēt nespēju.

Atbildēt

TV skatītājs

21.11.2017. 19:56

Cien. mācītāja kungs kļūdās- daudzi samaksājām tos 5 vai 10 euro par Maira cīņas noskatīšanos, taču TV piekrāpa- arī par maksu nevarējām pieslēgties. Dažiem bija pat vēl trakāk- jāreģistrējas kā azartspēļu spēlmanim ,lai tikai redzētu vēlamo programmu, arī nauda bija jāiemaksā, taču arī nekā. Mēs pieviltie atradām krievu programmu, kura pārraidīja maču par brīvu. Tad- ko mums domāt?

Atbildēt

Gunča

21.11.2017. 12:21

Raksts apšaubāms autors dīvains.

Atbildēt

Helsinki 86

21.11.2017. 10:09

1.Latvijas 1940. g. okupācijas izskatīšana STARPTAUTISKĀ ARĒNĀ, 1949. g. Ženēvas Konvencijas ietvaros.


2.Atrast un sodīt tos, kuri pēcAtmodas laikā apzināti ignorēja 1949. g. Ženēvas Konvenciju.


3.Starptautisko ekspertu klātbūtnē jāatver “čekas maisi” un jāarestē visi VDK darbinieki un “ziņotāji”.


4.Visi Latvijas izzadzēji(miljonāri) jāarestē un jāpieprasa izsmeļošas atskaites par ienākumiem.


5.Visi čekisti- komunisti jāsoda par genocīda veikšanu pret latviešu tautu- par sadarbību ar pasaules vēsturē asiņaināko režīmu- komunismu.


6.Jāveic viss, lai 4. maija kliķes noziedzīgās darbības rezultātā padzītie ekonomiskie bēgļi atgrieztos mājās- savā Dzimtenē.


7.Katrai latviešu ģimenei jāpiešķir 5- 7 hektāri zemes platība bez nodokļu sloga tur, kur viņi vēlas, protams, bez tiesībām šo īpašumu pārdot.


8.Ar starptautisko institūciju palīdzību ir jāveic viss iespējamais, lai latviešu tautai un Latvijas valstij tiktu atdots atpakaļ viss komunistu nozagtais- izlaupītais.


9.Nekavējoties jāatsauc visi Latvijas darbinieki no Eiropas Savienības, kuri tur atrodas pēc komunistu “ieteikuma”.


10.Jāveic Tiesiskuma atjaunošana Latvijā, kas atbilst starptautiski izstrādātiem LIKUMIEM un 1922. g. LR Satversmei.


11.Obligāti ir jātiesā starptautiskā tribunālā Hāgā tie, kuri ir apzināti ignorējuši starptautiskos LIKUMUS, kas attiecas uz Latvijas valsts dekolonizāciju.

Atbildēt

Esmeralde

21.11.2017. 10:09

Feins, ir latviešu Pāvests Vanags.

Atbildēt

LITA.

20.11.2017. 20:44

»

komentārs

Runā viņš ļoti veikli, orators labs, bet darbi pašam ļoti atpaliek no vārdiem. Politiski LELB ir Amerika un Ušakova draugi, diemžēl, arī paši ir nokļuvuši naudas varā


Ko jūs visi cepjaties!Runa ļoti spēcīga.Parakstos zem katra vārda.Un,ja arī Vanaga kunga darbi nesakrīt ar vārdiem,tikai viņam pašam Dieva priekša būs jāatbild.

Atbildēt

forcemajeure

20.11.2017. 19:58

teorētiski labs sprediķis. pacilājošs. pašam bīskapam gan meita iekš USA.
un: uz kāda punkta pamata cilvēkam jādzīvo tai valstī, kurā viņš piedzimis vai kur dzimuši viņa vecāki? kas tā par loģiku?

Atbildēt

Ļūļiks

20.11.2017. 19:57

»

dažiem liekas, ka nauda aug kokā

ko te žāvā par to brieža godīgo miljonu? katram tādam debloīdu sportam apakšā liela nauda, kas nāk ne no tik godīgām likmēm, bukmeikeriem...


"par vanagu var teikt tikai vienu - dumam putnam duma dziesma, tas nekas, ka meldijš kā šūpuļdziesmai, jo menessērdzīgajam bidlām jādzied priekšā - aijāāžūūžūū.. pildiet pļāpai ķešūūūū"

Trekns pluss autoram, riktīgi sasmīdināja!:)

Atbildēt

Par ko paldies?

20.11.2017. 14:08

»

b

Paldies, Vanaga kungs, laba svētku uzruna


Vai savā prātiņā esi apdalīts - neklausies Vanaga vārdos, bet skaties uz viņa darbiem! Tie visi ir zināmi tepat komentāros. Glumais tips Vanags!

Atbildēt

kādu nu domi vēlējāt

20.11.2017. 12:36

tādai tirgoja

Atbildēt

b

20.11.2017. 12:20

Paldies, Vanaga kungs, laba svētku uzruna.

Atbildēt

Māras Zemes Krusta III šķiras ordeņa komandierim

20.11.2017. 11:58

kāds nekur nepublicēts sīkums – uz J.Vanaga vārda noformēts 80 tūkstošu liels aizņēmums no LELB Virsvaldes solīdas privātmājas pabeigšanai Mārupē.

Atbildēt

VB

20.11.2017. 10:30

Labs rakst!
Ka tieši miljonārud vajag mīlēt gan Rakstos nav - toreiz tā bija liela nauda...

Atbildēt

Arnis

20.11.2017. 09:56

Nožēlojami komentāri........izklausās ka šie ir tie īstie Lattvijas " CĒLĀJI" :))) Cieņa arhibīskapam

Atbildēt

dažiem liekas, ka nauda aug kokā

20.11.2017. 00:26

ko te žāvā par to brieža godīgo miljonu? katram tādam debloīdu sportam apakšā liela nauda, kas nāk ne no tik godīgām likmēm, bukmeikeriem,
tādi sportisti ir tikai bandinieki ar atsistām smadzenēm, tas vai sabojāta veselība ir tā miljona vērta, to katrs pats izlemj, bet sports jau nu nemaz nav tas godīgākais naudas gūšanas veids

par vanagu var teikt tikai vienu - dumam putnam duma dziesma, tas nekas, ka meldijš kā šūpuļdziesmai, jo menessērdzīgajam bidlām jādzied priekšā - aijāāžūūžūū.. pildiet pļāpai ķešūūūū

Atbildēt

vēl viens liekulis mēlkulis

20.11.2017. 00:18

»

Skumjais

tu, mēsluvabole, dmadzeņu trūkuma dēļ jau neatceries, kā Vanagu pifms 10-15 gadiem tevis nosauktie lauza, kad viņš atteicās atbalstīt valsts svētkus, kamēr ir pensionāri, kuriem nav ko ēst


eju nu? ko tad svētais portugalē ar mafiozi dzimeni svinēja?

phēēēēēē, vēmiens nāk no jūsu liekuļa runas, trīs dienas no vietas liekuļi vemj un vemj, smird viss

Atbildēt

miljonār nauda grozās biznesā un nes valstij naudu

19.11.2017. 23:46

čekista sapūs kaut kur mistiskos kontos

Atbildēt

Parasts latviešu zaglēns:

19.11.2017. 20:21

Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) arhibīskaps Jānis Vanags pieķerts nodokļu nemaksāšanā un finanšu shēmošanā. Viņš ne tikai savu privātmāju uzbūvējis „par velti”, bet arī, piemēram, degvielu savai automašīnai daļēji pērk par ES un Rīgas domes līdzekļiem, kas piešķirti Rīgas Doma baznīcas restaurācijai.

http://jauns.lv/raksts/zinas/118412-luteranu-arhibiskaps-janis-vanags-izvairas-no-nodoklu-maksasanas-un-shemo

Atbildēt

Vovo

19.11.2017. 18:53

»

derdz

Pret augļošanas kaislību neiecietīgi vēršas islama civilizācija. Islama pārstāvjiem tas ir viens no ieganstiem necienīt kristiānisma civilizāciju, kurā augļošana ir normāla izpausme un modē ir vēlreiz un vēlreiz aizņemties, lai samaksātu procentus par iepriekšējiem aizņēmumiem. Zinoši cilvēki saka, ...


šitais attiecas uz žīdiem, ka žīds no žīda neņem augļus, bet žīdu bankas ņem no citiem. Bībele ir žīdu pasaku grāmata, dziļa un gudra, bet der žīdiem, jo visi nav žīdi. Mums ir tikai viens bauslis - esi gudrāks par žīdu! Un nemaini šo pārliecību, proti atškirt bankas domas no savējām!

Atbildēt

Es gan sapratu, ko

19.11.2017. 18:48

»

derdz

Visu cieņu Vanaga kungs, bet nebāz visu vienā maisā...


Vanags ar to domāja - ka vajag noškirt godīgos no negodīgiem miljonāriem. Es arī neesmu nabags, bet tuvu tam miljonam būtu, ja visu pārdotu labi.... Tomēr nepārdodot Latviju, tas ir vairāk nekā miljons. Visu nopelnīju sūrā darbā, joprojām. Tādēļ derdz tādi, kas visus miljonārus uzskata par negodīgiem. Miljons un vairāk ir tikai cilvēka pārbaude ar naudu, pārbauda tas, kas dod šo iespēju...

Atbildēt

derdz

19.11.2017. 18:38

Pret augļošanas kaislību neiecietīgi vēršas islama civilizācija. Islama pārstāvjiem tas ir viens no ieganstiem necienīt kristiānisma civilizāciju, kurā augļošana ir normāla izpausme un modē ir vēlreiz un vēlreiz aizņemties, lai samaksātu procentus par iepriekšējiem aizņēmumiem. Zinoši cilvēki saka, ka 2017.gadā LR ārējais parāds esot 9,3 miljardi eiro, bet procentos LR maksājot divi simti sešdesmit miljonus gadā.
Bībelē augļošana tiek aizliegta. Augļošanas aizliegums ir sastopams Bībeles vairākās grāmatās. Piemēram: „Ja tu aizdod naudu kādam, kas ir no Manas tautas un kas pie tevis ir nabags, tad nekļūsti kā kāds rāvējs un neņem no tā sev augļus” (2M: 22, 24); „Bet, ja tavs brālis panīkst un viņa roka gurst un zemē noslīd tev līdzās, tad satver to stingri ar savu roku un, lai tas būtu vai svešinieks, vai piedzīvotājs, palīdzi viņam, ka viņš var dzīvot pie tevis. Un neņem no viņa augļus, nedz pagaidas, bet bīsties sava Dieva, un lai tavs brālis dzīvo pie tevis. Neaizdod viņam savu naudu pret augļiem un neaizdod viņam barību pret pagaidām” (3M 25: 35–37); „Tev nebūs prasīt augļus no sava brāļa: nedz augļus no naudas, nedz augļus no pārtikas, nedz augļus no visādām lietām, ko vien var uz augļiem aizdot. No sveštautieša tu vari prasīt augļus, bet savam brālim ne, lai Tas Kungs, tavs Dievs, tevi svētītu pie visa, ko tavas rokas dara tanī zemē, uz kuru dodies, lai to iemantotu” (5M 23: 20–21)

Atbildēt

derdz

19.11.2017. 18:29

Visu cieņu Vanaga kungs, bet nebāz visu vienā maisā ...
M.Briedis patiesi un godīgi ieguva to miljonu..., bet ir daļa cilvēku kuri iegūst negodīgi, apmānot, utt citus savus miljonu.... ( J.Vanaga vārdi - taču Mairis Briedis paveica kaut ko vēl grūtāku – viņš apgāza uzskatu, ka tauta ienīst miljonārus. ). Tauta joprojām ienīdīs tos kas negodīgi iegūst tos miljonus, ja tas saistīts ar valsts naudas apmešanu ..

Atbildēt

Izskatās, ka Vanags

19.11.2017. 18:24

»

Latvijas Republikas pilsonis

Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi...


Arunā par VID izplatītajām baumām, ka nodokļos gadā neiekasē 8 miljardus euro. VID šīs nepamatotās baumas izplata, lai attaisnotu savu teroru pret uzņēmējiem. Bet mācītājs Vanags no kanceles nevar būt tirgus bāba, kas balstās uz baumām, ar kurām grib attaisnot to it kā niecīgumu - 2 miljardus LVL, ko zaudējumos LV nodarīja ar Parex afēru Zatlers un Godmanis, kādēļ valsts nokļuva parādos, ar ko no apgrozības un pensiju fonda tika izzagti 2 miljardi LVL. Pats Vanags ar saviem meliem, turpinot VID melus, ko izplata, dod vietu velnam.

Atbildēt

čekai nepatika

19.11.2017. 15:46

tad ir pareizi

Atbildēt

komentārs

19.11.2017. 15:17

Runā viņš ļoti veikli, orators labs, bet darbi pašam ļoti atpaliek no vārdiem. Politiski LELB ir Amerika un Ušakova draugi, diemžēl, arī paši ir nokļuvuši naudas varā.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

19.11.2017. 13:43

Šim jefiņam vēdera saturs pinīgi izspiedis tradicionālo galvaskausa saturu. Tikko kā paver muti, tā smirdoņa piepilda telpu. Mums esot jāmīl valsts izlaupītāji, tā pavēl savām avīm šis ķēms: "Tauta mīl un atbalsta savus miljonārus, kuri par tādiem kļuvuši smagā darbā, ar sviedriem un asinīm, un galvenais - ar vēlēšanos caur pašu panākumiem iedvesmot tautu un likt tai noticēt savām spējām, sestdien svinīgajā dievkalpojumā Doma baznīcā sacīja Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) arhibīskaps Jānis Vanags."

Atbildēt

Skumjais

19.11.2017. 13:40

»

Latvijas Republikas pilsonis

Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi...


tu, mēsluvabole, dmadzeņu trūkuma dēļ jau neatceries, kā Vanagu pifms 10-15 gadiem tevis nosauktie lauza, kad viņš atteicās atbalstīt valsts svētkus, kamēr ir pensionāri, kuriem nav ko ēst?
Vanags patiesi ir svēts cilvēks
Un es neesmu no tiem baznīcā gājējiem

Atbildēt

jaunaa Eiropa

19.11.2017. 13:27

Tagad, ja mili savu valsti un tautu , tad esi nacists. Ja gribi savu valsti, tad esi nacists plus fasists. Un to visu ir izdarijusi politiki. Eiropa migrantu del ir gatava attiekties no visa, pat no savam tradicijam. Niderlandee un Belgijaa vairs nedrikst but Ziemassvetku vecitis ar pavadoni Zwarte Pit ( melnais Pits), kas bijis 300 gadus veca so valstu tradicija!! Jo Melnais Pits esot rasisms pret negeriem Eiropaa! Eiropa klust veca un mirst... jo valstis, kas atsakas no savam tradicijam ariesu del, ir gatavas bojaa ejai.

Atbildēt

nosacijums

19.11.2017. 13:22

Latvijas simtgadi nevar svinet, ja nav atcelts OIK. Tikai, ja bus atcelts OIK , tad vares svinet. Citadi sanak simtgade ir teatris un nirgasanas pret tautu.
OIK pilniga atcelsana ir jabut davana Latvijas simtgadei, kas dos ceribu, ka varbut Latvija vel nav pilnibaa nozagta. Nozagta valsts nav pelnijusi svetkus.

Atbildēt

Karote

19.11.2017. 13:20

Laba runa. Arī par iešanu ielās. Jo nu tikai latviešu senā izdzīvošanas stratēģija- paciesties, piemēroties,paklanīties lielkungiem, ir vienīgais kas tos veprus glābj.

Atbildēt

Vanags

19.11.2017. 12:54

»

Latvijas Republikas pilsonis

Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi...


tikai pielāgojas laika konjunktūrai un pūš savu meldiņu - drīzāk žēlīgi velk, pieglaimojoties varai un tautai. Bet, kas gan viņam atliek? Viņš ir tāds pat grēcinieks kā visi, nedrīkst satracināt pret baznīcu tautu un varu. Taktika - pielāgošanās un maldināšana. Paldies, ka esat un precīzi sekojat valsts nozadzēju uzvārdu sarakstiem. Tādi jauki latviešu uzvārdi. Vanags nav Dievs, bet Dieva ceļi ir neizdibināmi kā tautu ceļš uz savu valsti un vīrieša ceļš pie sievietes.

Atbildēt

Latvijas Republikas pilsonis

19.11.2017. 12:27

Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi

----------------------------------------

Vai Jūs neteiksiet, ka visi līdzšinējie ģenerālprokurori (Jānis Maizītis, Ēriks Kalnmeiers), visprokurori (Ruta Āboltiņa, Opincāne, Andris Mikuļskis)m prokurori, Augstākās tiesas priekšsēdētāji (Andris Guļāns, Ivars Bičkovičs), tiesu priekšsēdētāji (Strazds utt.), tiesneši, Satversmes Aizsardzības biroja direktori (Laimis Kamaldiņš, Jānis Kažociņš, Jānis Maizītis), Drošības policijas priekšnieki (Jānis Reiniks, Normunds Mežviets), Ekonomikas un Finanšu policijas priekšnieki (Gudermanis, Kviesītis), Valsts kontroliere (Sudraba), Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāji (Gaidis Bērziņš, Linards Muciņš, Mareks Segliņš utt.), Nacionālās Padomes priekšsēdētāji (Solvita Āboltiņa), tieslietu ministri (Dzintars Rasnačs, Gaidis Bērziņš, Vineta Muižniece, Egils Levits), premjeri Ivars Godmanis, Andris Šķēle, Satversmes tiesas priekšsēdētāji (Aivars Endziņš utt) un tiesneši ir vistiešākā veidā līdzatbildīgi par valsts nozagšanu (sagrābšanu)?

Ja Jānis Vanags pateica A, tad kur ir B, kā atgūt nozagto un tiesiskumu? Vai tad Jānis Vanags 20 gadus to neredzēja un tikai tagad to pamanīja?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

19.11.2017. 12:24

Nozagtie miljardi jau ir tikai sekas.
Tā arī tiek bauriem migla acīs pūsta

Atbildēt

kļūdas labojums

19.11.2017. 12:01

"daudzus simtus zaudētu dvēseļu, kuras ir papildinājušas latviešu rindas svešumā" - aiz vārda "simtus" trūkst precīzā "tūkstošu"!

Atbildēt

Lauku tante

19.11.2017. 11:41

Vanags runā labi, un nav ko apsmiet, jo baznīcai (lai kāda būtu mūsu attieksme) reālas varas Latvijā nav... Nu, ne no tās ir atkarīgi spēles noteikumi! Bet viena lieta gan - tā mantkārība skārusi arī to Baznīcu (ta plēšanās par īpašumiem, etc.). Un - galu galā- kāpēc tad jāmaksā par baznīcas "pakalpojumiem" - kristīšanu,apbedīšanu,- vai nepietiktu ar ziedojumiem, cik kurš spēj?! Un labdarība, naudas ziedošana slimu bērnu ārstēšanai - vai tas nav tieši baznīcas darbības lauks?!

Atbildēt

Sandris R

19.11.2017. 11:30

Labi pateikts - ko, bet maz - kā.
P.S.To pantiņu sacerējis Šekspīrs.

Atbildēt

Emocionālā ziņā

19.11.2017. 11:28

tēlaina un iedvesmojoša runa. Bet atgādina kādu anekdoti. Nomirst kāds cilvēks, nonāk paradīzē Viss labi, bet garlaicīgi. Nodomā ieskatīties ellē, lai novērtētu un salīdzinātu. Dodas pie elles vārtiem, pieklauvē un viņu ielaiž. Tur viņš ierauga neticamo - cilvēkus tur, nevis cep un vāra elles katlā, bet viņi savos grēkos dzīvo jautri. Cilvēks atgriežas paradīzē un sāk šaubīties, vai nedoties uz elli. Tā kā dzīve garlaicīga, dod priekšroku ellei. Lai nokļūtu ellē uz visiem laikiem, jāatsakās no paradīzes un jākļūst par elles iemītnieku ar savu izvēli. Cilvēks pieņem elles pilsonības statusu. Kad dokumenti noformēti, viņš ar tiem dodas uz elli. Tur viņu pie durvīm sagaida divi laipni velni un ienākušu gatavojas mest elles katlā. Cilvēks satraucies jautā, kāpēc tā? Viņam velni atbild - nevajag jaukt ekskursiju, ceļojumu ar īsto dzīvi!

Viss Vanaga sprediķis atgādina divdomīgo ekskursiju uz elli un samierināšanos ar elli - noziedznieku komunistu un čekistu radīto elli Latvijā. Piedot, nožēlot, salabt - krievu nacionālos saplīsušos traukus salodēt ar latviešu zeltu, žīdu cionismu izlikties neredzam un tā augļus.

Ir tikai viena skaidra recepte - bez kuras neiztikt un kuru sniedz visa vēsture. Bez cīņas nav uzvaras. Latviešu pirmā mīlestība bija intuitīva, bet šodien neiztikt bez Karamākslas stratēģijas trīs un taktikas sešiem principiem, karamākslas deviņu zemju principu likumiem, jo nedzīvojam baznīcas dzīvi, bet reālā pasaules globalizācijā, kur tie, kas neizmanto šos principus iet bojā. Arī valstis. Āmen! Lai Dievs svētī Latviju un Mairi Briedi!

Atbildēt

ups

19.11.2017. 10:53

Vējoņa. Kučinska PR speciālisti var grauzt nagus. Tādai ir jāizklausās svētku uzrunai.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...