Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Troll

27.08.2014. 11:39

»

nu gan nesaprotu

Bet taču ir normāli, ka sabiedrisko mediju speciālistam jāzin valodas. Jo īpaši tik mazai tautai kā latvieši. Krievu valodā runā ļoti daudz cilvēku uz zemes. Tādēļ krievu valoda ir noderīga. Ne tikai angļu, vācu un spāņu. Personīgi nesaskatu neko dīvainu šādai prasībai


Ja skolās mācītu Latvijas vēsturi, tad mēs zinātu ka 50 gadus tā ir bijusi okupantu valoda. Un caru laikos - "ģeržīmordu" valoda. Okupācijas sekas jopojām nav likvidētas. Un vairāk nekā 270 tūkstoši ar pilsonību (graždanstvu)apdāvināto okupantu pēcnācēju nesen nobalsoja par krievu valodu kā valsts valodu, kas faktiski nozīmēja latviešu valodas izspiešanu no sabiedriskās un valsts aprites, kā tas bija okupācijas laikā. Tātad krievu valodas nemitīga pieprasīšana bez nopietnas vajadzības nozīmē okupācijas seku turpmāku saglabāšanu. Tikai tas būtu jāieraksta likumā, lai nodrošinātu attiecīgo institūciju tiesības un sekmīgu kontroli.

Atbildēt

Yes

27.08.2014. 11:25

Ja govs "nevēlas" dot pienu, tad tādu govi saimnieks likvidē.
Ja ierēdnis "nevēlas" atbildēt uz sabiedrības jautājumiem, tad tādu ierēdni atlaiž.

Atbildēt

Agnis Aldzugs

22.08.2014. 11:35

»

Lida

LTV kultivē mūsu valsts krieviskošanu. Kauns


No kuras alas okupantu dirslaizi izlīdi ?

Atbildēt

Lida

21.08.2014. 18:22

LTV kultivē mūsu valsts krieviskošanu. Kauns.

Atbildēt

blaaa

21.08.2014. 16:00

No kuras alas okupantu dirslaizi izlīdi ?

Atbildēt

nu gan nesaprotu

21.08.2014. 15:10

Bet taču ir normāli, ka sabiedrisko mediju speciālistam jāzin valodas. Jo īpaši tik mazai tautai kā latvieši. Krievu valodā runā ļoti daudz cilvēku uz zemes. Tādēļ krievu valoda ir noderīga. Ne tikai angļu, vācu un spāņu. Personīgi nesaskatu neko dīvainu šādai prasībai.

Atbildēt

Agnis Aldzugs

21.08.2014. 13:48

»

Inga Gluzda

Manuprāt, mums patīk pārspīlēt visu, kas saistīts ar un ap krievu valodu. Kāpēc mēs angļu valodu pieņemam kā normu, bet krievu - kā kaut kādu nenormālu parādību. Tas, ka valsts valoda Latvijā ir un būs tikai un vienīgi latviešu valoda, tas pat nav diskutējams jautājums, bet tas arī nenozīmē, ka krievu...


Īsa tā atmiņa nudien. Par Saskaņu arī balsojat kā istena patriote? Tā drīz sevi par tuteiti varēsit saukt.
Valsts valodas jautājums un kā vēl ir diskutējams; un tiek arī diskutēts ik pa laikam, kad vajag nedaudz uzkurināt negācijas elektorātā.
Vēl nedaudz tālākā pagātnē atskatoties var saprast arī kāpēc tiek pārspīlēts. Latviešu valoda šai zemē ir tikusi krievu varas apspiesta un tās vietā krievu valoda tikusi uzspiesta ar varu atkārtoti. Nenovērtējiet to, kas izcīnīts caur asarām un asinīm, par dotu.

Šai gadījumā gan jāsaka, ka amata apraksts tiešām ir absolūti apšaubāms. Minēto pienākumu sarakstā nav praktiski nekā, kas liecinātu par reālu vajadzību pēc svešvalodu zināšanām. Ja vēl varētu domāt, ka angļu būtu noderīga darbā ar Excel, Scheduall un citām, neminētām datorprogrammām, tad kreivu šeit nekādi nesanāk pievilkt.
Sakarīgam skaidrojumam iztrūkstot, atliek tikai secināt, ka Ivars vienkārši ir tik izglītots indivīds, ka saimnieko savā ķēķī visnotaļ multilinguāli.
Tikai paskatieties uz viņa inteliģento skatienu, šis vīrs zina, bet nesaka, jo viņam labāk zināms, ko noklusēt un ko laist tautās - tādēļ arī izvēlēts savam amatam.

Atbildēt

er

21.08.2014. 12:36

A kur mēs šitos kadrus atrodam?

Atbildēt

.....

21.08.2014. 12:30

Ko jūs brīnaties.Jau kad lika to belti bija taču visiem zināms ka viņš ir krievu roklaiža.

Atbildēt

no malas

21.08.2014. 11:17

»

dalia

nekur ģeogrāfiski latviju nepārvietosi un tas, ka krievu valoda , lai atrastu darbu Latvijā, ir nepieciešama - ir vispārzināms fakts...


Ja esi nodevējs un okupantu pakalpiņš , tad vismaz ielienot nepropogandē savu idiotismu .Sen tu esi zudis latvju tautai .Neesi pat vēmekļu vērts .

Atbildēt

dalia

21.08.2014. 10:39

nekur ģeogrāfiski latviju nepārvietosi un tas, ka krievu valoda , lai atrastu darbu Latvijā, ir nepieciešama - ir vispārzināms fakts.
Vai vienreiz nevajadzētu nomest rozā brilles un objektīvi paraudzīties apkārt.Krievu valodas zināšana ceļ tavu vērtību un to vajag izmantot.
Politiskās spēlītes iedarbojas tikai uz muļķiem un īstermiņā .Tie, kas atļāvušies nemācīties krievu valodu ir zaudējuši/un zaudēs daudzas iespējas.

Atbildēt

Latvietis

21.08.2014. 09:53

»

Haris.

Manuprāt,pretendentam uz šo amatu,krievu valoda ir jāzina perfekti un prasība šo valodu zināt ir loģiska.Vien,nožēlojami,ka manis cienītais L.Lapsa savu laiku un talantu iznieko,"paceldams"šādas,apšaubāmas,"problēmas...


Okupantu padauza,liec Lapsas kungam mieru . Tu pat neesi cienīgs viņa kurpes notīrīt .?
Kangar , ka es tevi neredzēju Atmodā , tad būtu pielipinājis pie sienas un būtu iedevis koka mētelīti .Kauns , ka tādi vēmekļi elpo Latvijas gaisu un ēd mūsu maizi.

Atbildēt

Žora Vaņa Tretjij

21.08.2014. 08:45

»

Ēdelweiss

Varu sniegt atbildi uz tavu jautajumu ! Atceries kā tavi vecvectavi ar ieročiem rokās realizēja genocīdu fiziski iznīcinot Krievijas civiliedzīvotajus iedzīvotajus 1917-1929 gados .... Tiesi tapatas kā šucmani kalpoot vācijas nacistiem iznīcināja civiliedzīvotajus 1941-1944 gados... Tiesi tapatas latviesi...


Ej, ej palasi vēl vēstures grāmatas no Kremļa krājuma.
Vēlams dari to mātes Krievijas tūplī, tur pat blakus tēva Kremļa līkajai maikstij. Silti, labi, pasaciņas arī katru vakaru lasa; kas vainas?
Tikai neblēj pēc tam, ka pasaciņas nekonsekventas, gaismas nav, skābekli nedod un maiksts reizēm piebriedusi rīvējas gar vaigu.

Atbildēt

Haris.

21.08.2014. 08:29

Manuprāt,pretendentam uz šo amatu,krievu valoda ir jāzina perfekti un prasība šo valodu zināt ir loģiska.Vien,nožēlojami,ka manis cienītais L.Lapsa savu laiku un talantu iznieko,"paceldams"šādas,apšaubāmas,"problēmas".
Pievienojos Ingas Gluzdas viedoklim.Kaut KGB ir smagi iespaidojusi manu dzīvi,neļaunojos uz krievu valodu,kurā runāja šie tipi.Esmu laimīgs,ka varu lasīt oriģinālā Puškinu,Kuprinu,Jeseņinu...Sāju smīnu man izraisa tie "komentāri",kuros skaidri jaušams "Vienotības"un NA jājamzirdziņš pirms vēlēšanām-"krievi nāk"!Un patriotisms pārtop stulbumā.

Atbildēt

Arajs

21.08.2014. 07:48

»

Aivars2

Vispirms iemācies latviski rakstīt un tikai pēc tam lieni latviešu saitos


Kopš kura laika likums piepras kaut kadas zināsana sun prasmes lai līstun mēslu bedrēs = latviskajos saitos....??? Tad jau visiem nebagiem pirms līstu rakņaties pa miskastem, visam cērmēm arī jakārto latviesu "valodas" eksāmens vai ????

Atbildēt

Ēdelweiss

21.08.2014. 07:45

»

LS

Vel viena okupantu pakaļlaize .Kur rodās šādi latvju tautas atkritumi un okupaantu smirdīgo vietu laizītāja ? Odze , ko izaudzinājusi azote tauta . Labāk būtu aizvērusi smirdīgās žaunas okupantu ielas meita


Varu sniegt atbildi uz tavu jautajumu ! Atceries kā tavi vecvectavi ar ieročiem rokās realizēja genocīdu fiziski iznīcinot Krievijas civiliedzīvotajus iedzīvotajus 1917-1929 gados .... Tiesi tapatas kā šucmani kalpoot vācijas nacistiem iznīcināja civiliedzīvotajus 1941-1944 gados... Tiesi tapatas latviesi sastadīõja deportējamo sarakstus 1940 gada ... Tiesi tapatās tavu "elku" apvienība ASV & ANO veica kara noziegumu iznīcinot Japānas civiliedzīvotajus ar atombumbam 1945 gadā.... Tiesi tapatas latviesi piedalījās civiliedzīvotaju iznīcināšanā Bosnijā, Afganistanā NATO satāvā... Vai vel ko piebilst, vain arī esi sapratis savu noziedzīgās nācijas izcelsmi un noziegumus...?????

Atbildēt

saprotu-

21.08.2014. 07:07

»

tiks

Jums tiešām ir reālas problēmas ar interpunkciju, dārgo patriot


slikti gulēji naktī,jo vējš,lietus...

Atbildēt

LS

21.08.2014. 00:10

»

Aivars2

Vispirms iemācies latviski rakstīt un tikai pēc tam lieni latviešu saitos


Atradies skolmeistars , pamācītājs un aizstāvis . Vai tikai neesi tās uz augšu pasistās ukupantu prieka meitas uzšāvējs un klients ?

Atbildēt

Aivars2

20.08.2014. 22:37

»

Latvietis

Tas pretīgais tips ir kremļa pagarinātā roka . Agrāk laikam izkalpojies okupantiem un tagad ieliek āzi par dārznieku . Kā Saeima tādu kretīnu ielika ? Patriekt , ka traku suni


Jūs laikam iedomājaties, ka esiet briesmīgi neitrāls, kaut gan patiesībā lejiet ūdeni uz putļeriešu dzirnavām. Pasivitāte jeb neitralitāte visbiežāk noved pie liela mēroga asinsizliešanas un var novest arī pie 3.pasaules kara!

Atbildēt

no malas

20.08.2014. 22:12

Pretīga okupantu urlas ģīmis ar mēslu smaku no ielīšanas .

Atbildēt

Latvietis

20.08.2014. 22:07

Tas pretīgais tips ir kremļa pagarinātā roka . Agrāk laikam izkalpojies okupantiem un tagad ieliek āzi par dārznieku . Kā Saeima tādu kretīnu ielika ? Patriekt , ka traku suni .

Atbildēt

LS

20.08.2014. 22:03

»

Inga Gluzda

Manuprāt, mums patīk pārspīlēt visu, kas saistīts ar un ap krievu valodu. Kāpēc mēs angļu valodu pieņemam kā normu, bet krievu - kā kaut kādu nenormālu parādību. Tas, ka valsts valoda Latvijā ir un būs tikai un vienīgi latviešu valoda, tas pat nav diskutējams jautājums, bet tas arī nenozīmē, ka krievu...


Vel viena okupantu pakaļlaize .Kur rodās šādi latvju tautas atkritumi un okupaantu smirdīgo vietu laizītāja ? Odze , ko izaudzinājusi azote tauta . Labāk būtu aizvērusi smirdīgās žaunas okupantu ielas meita

Atbildēt

Inga Gluzda

20.08.2014. 21:10

Manuprāt, mums patīk pārspīlēt visu, kas saistīts ar un ap krievu valodu. Kāpēc mēs angļu valodu pieņemam kā normu, bet krievu - kā kaut kādu nenormālu parādību. Tas, ka valsts valoda Latvijā ir un būs tikai un vienīgi latviešu valoda, tas pat nav diskutējams jautājums, bet tas arī nenozīmē, ka krievu valodai jābūt aizliegtai. Netaisīsim "tragēdiju" tur, kur tās nav!

Atbildēt

liekulības tele vīzija

20.08.2014. 19:50

šodien vēl panorāmā ar pompu ziņu sižetā tika paziņots ka krievu valodu skolās neviens nemācīs jo tā nav eiropas saeimas valoda.

tas tika pasniegts kā kārtējais nacionālais sasniegums mūsu valstij ...

Atbildēt

liekulības tele vīzija

20.08.2014. 19:50

šodien vēl panorāmā ar pompu ziņu sižetā tika paziņots ka krievu valodu skolās neviens nemācīs jo tā nav eiropas saeimas valoda.

tas tika pasniegts kā kārtējais nacionālais sasniegums mūsu valstij ...

Atbildēt

Aivars2

20.08.2014. 19:32

»

l

Malači, vajag spiest šos stūrī! Arī firma NETVISION, kas nodrošina internetpakalpojumus prasa krievu valodu. Uzrakstīšu rīt VVC


Vispirms iemācies latviski rakstīt un tikai pēc tam lieni latviešu saitos!

Atbildēt

l

20.08.2014. 19:16

Malači, vajag spiest šos stūrī! Arī firma NETVISION, kas nodrošina internetpakalpojumus prasa krievu valodu. Uzrakstīšu rīt VVC.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...