Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Troll

27.08.2014. 11:39

»

nu gan nesaprotu

Bet taču ir normāli, ka sabiedrisko mediju speciālistam jāzin valodas. Jo īpaši tik mazai tautai kā latvieši. Krievu valodā runā ļoti daudz cilvēku uz zemes. Tādēļ krievu valoda ir noderīga. Ne tikai angļu, vācu un spāņu. Personīgi nesaskatu neko dīvainu šādai prasībai


Ja skolās mācītu Latvijas vēsturi, tad mēs zinātu ka 50 gadus tā ir bijusi okupantu valoda. Un caru laikos - "ģeržīmordu" valoda. Okupācijas sekas jopojām nav likvidētas. Un vairāk nekā 270 tūkstoši ar pilsonību (graždanstvu)apdāvināto okupantu pēcnācēju nesen nobalsoja par krievu valodu kā valsts valodu, kas faktiski nozīmēja latviešu valodas izspiešanu no sabiedriskās un valsts aprites, kā tas bija okupācijas laikā. Tātad krievu valodas nemitīga pieprasīšana bez nopietnas vajadzības nozīmē okupācijas seku turpmāku saglabāšanu. Tikai tas būtu jāieraksta likumā, lai nodrošinātu attiecīgo institūciju tiesības un sekmīgu kontroli.

Atbildēt

Yes

27.08.2014. 11:25

Ja govs "nevēlas" dot pienu, tad tādu govi saimnieks likvidē.
Ja ierēdnis "nevēlas" atbildēt uz sabiedrības jautājumiem, tad tādu ierēdni atlaiž.

Atbildēt

Agnis Aldzugs

22.08.2014. 11:35

»

Lida

LTV kultivē mūsu valsts krieviskošanu. Kauns


No kuras alas okupantu dirslaizi izlīdi ?

Atbildēt

Lida

21.08.2014. 18:22

LTV kultivē mūsu valsts krieviskošanu. Kauns.

Atbildēt

blaaa

21.08.2014. 16:00

No kuras alas okupantu dirslaizi izlīdi ?

Atbildēt

nu gan nesaprotu

21.08.2014. 15:10

Bet taču ir normāli, ka sabiedrisko mediju speciālistam jāzin valodas. Jo īpaši tik mazai tautai kā latvieši. Krievu valodā runā ļoti daudz cilvēku uz zemes. Tādēļ krievu valoda ir noderīga. Ne tikai angļu, vācu un spāņu. Personīgi nesaskatu neko dīvainu šādai prasībai.

Atbildēt

Agnis Aldzugs

21.08.2014. 13:48

»

Inga Gluzda

Manuprāt, mums patīk pārspīlēt visu, kas saistīts ar un ap krievu valodu. Kāpēc mēs angļu valodu pieņemam kā normu, bet krievu - kā kaut kādu nenormālu parādību. Tas, ka valsts valoda Latvijā ir un būs tikai un vienīgi latviešu valoda, tas pat nav diskutējams jautājums, bet tas arī nenozīmē, ka krievu...


Īsa tā atmiņa nudien. Par Saskaņu arī balsojat kā istena patriote? Tā drīz sevi par tuteiti varēsit saukt.
Valsts valodas jautājums un kā vēl ir diskutējams; un tiek arī diskutēts ik pa laikam, kad vajag nedaudz uzkurināt negācijas elektorātā.
Vēl nedaudz tālākā pagātnē atskatoties var saprast arī kāpēc tiek pārspīlēts. Latviešu valoda šai zemē ir tikusi krievu varas apspiesta un tās vietā krievu valoda tikusi uzspiesta ar varu atkārtoti. Nenovērtējiet to, kas izcīnīts caur asarām un asinīm, par dotu.

Šai gadījumā gan jāsaka, ka amata apraksts tiešām ir absolūti apšaubāms. Minēto pienākumu sarakstā nav praktiski nekā, kas liecinātu par reālu vajadzību pēc svešvalodu zināšanām. Ja vēl varētu domāt, ka angļu būtu noderīga darbā ar Excel, Scheduall un citām, neminētām datorprogrammām, tad kreivu šeit nekādi nesanāk pievilkt.
Sakarīgam skaidrojumam iztrūkstot, atliek tikai secināt, ka Ivars vienkārši ir tik izglītots indivīds, ka saimnieko savā ķēķī visnotaļ multilinguāli.
Tikai paskatieties uz viņa inteliģento skatienu, šis vīrs zina, bet nesaka, jo viņam labāk zināms, ko noklusēt un ko laist tautās - tādēļ arī izvēlēts savam amatam.

Atbildēt

er

21.08.2014. 12:36

A kur mēs šitos kadrus atrodam?

Atbildēt

.....

21.08.2014. 12:30

Ko jūs brīnaties.Jau kad lika to belti bija taču visiem zināms ka viņš ir krievu roklaiža.

Atbildēt

no malas

21.08.2014. 11:17

»

dalia

nekur ģeogrāfiski latviju nepārvietosi un tas, ka krievu valoda , lai atrastu darbu Latvijā, ir nepieciešama - ir vispārzināms fakts...


Ja esi nodevējs un okupantu pakalpiņš , tad vismaz ielienot nepropogandē savu idiotismu .Sen tu esi zudis latvju tautai .Neesi pat vēmekļu vērts .

Atbildēt

dalia

21.08.2014. 10:39

nekur ģeogrāfiski latviju nepārvietosi un tas, ka krievu valoda , lai atrastu darbu Latvijā, ir nepieciešama - ir vispārzināms fakts.
Vai vienreiz nevajadzētu nomest rozā brilles un objektīvi paraudzīties apkārt.Krievu valodas zināšana ceļ tavu vērtību un to vajag izmantot.
Politiskās spēlītes iedarbojas tikai uz muļķiem un īstermiņā .Tie, kas atļāvušies nemācīties krievu valodu ir zaudējuši/un zaudēs daudzas iespējas.

Atbildēt

Latvietis

21.08.2014. 09:53

»

Haris.

Manuprāt,pretendentam uz šo amatu,krievu valoda ir jāzina perfekti un prasība šo valodu zināt ir loģiska.Vien,nožēlojami,ka manis cienītais L.Lapsa savu laiku un talantu iznieko,"paceldams"šādas,apšaubāmas,"problēmas...


Okupantu padauza,liec Lapsas kungam mieru . Tu pat neesi cienīgs viņa kurpes notīrīt .?
Kangar , ka es tevi neredzēju Atmodā , tad būtu pielipinājis pie sienas un būtu iedevis koka mētelīti .Kauns , ka tādi vēmekļi elpo Latvijas gaisu un ēd mūsu maizi.

Atbildēt

Žora Vaņa Tretjij

21.08.2014. 08:45

»

Ēdelweiss

Varu sniegt atbildi uz tavu jautajumu ! Atceries kā tavi vecvectavi ar ieročiem rokās realizēja genocīdu fiziski iznīcinot Krievijas civiliedzīvotajus iedzīvotajus 1917-1929 gados .... Tiesi tapatas kā šucmani kalpoot vācijas nacistiem iznīcināja civiliedzīvotajus 1941-1944 gados... Tiesi tapatas latviesi...


Ej, ej palasi vēl vēstures grāmatas no Kremļa krājuma.
Vēlams dari to mātes Krievijas tūplī, tur pat blakus tēva Kremļa līkajai maikstij. Silti, labi, pasaciņas arī katru vakaru lasa; kas vainas?
Tikai neblēj pēc tam, ka pasaciņas nekonsekventas, gaismas nav, skābekli nedod un maiksts reizēm piebriedusi rīvējas gar vaigu.

Atbildēt

Haris.

21.08.2014. 08:29

Manuprāt,pretendentam uz šo amatu,krievu valoda ir jāzina perfekti un prasība šo valodu zināt ir loģiska.Vien,nožēlojami,ka manis cienītais L.Lapsa savu laiku un talantu iznieko,"paceldams"šādas,apšaubāmas,"problēmas".
Pievienojos Ingas Gluzdas viedoklim.Kaut KGB ir smagi iespaidojusi manu dzīvi,neļaunojos uz krievu valodu,kurā runāja šie tipi.Esmu laimīgs,ka varu lasīt oriģinālā Puškinu,Kuprinu,Jeseņinu...Sāju smīnu man izraisa tie "komentāri",kuros skaidri jaušams "Vienotības"un NA jājamzirdziņš pirms vēlēšanām-"krievi nāk"!Un patriotisms pārtop stulbumā.

Atbildēt

Arajs

21.08.2014. 07:48

»

Aivars2

Vispirms iemācies latviski rakstīt un tikai pēc tam lieni latviešu saitos


Kopš kura laika likums piepras kaut kadas zināsana sun prasmes lai līstun mēslu bedrēs = latviskajos saitos....??? Tad jau visiem nebagiem pirms līstu rakņaties pa miskastem, visam cērmēm arī jakārto latviesu "valodas" eksāmens vai ????

Atbildēt

Ēdelweiss

21.08.2014. 07:45

»

LS

Vel viena okupantu pakaļlaize .Kur rodās šādi latvju tautas atkritumi un okupaantu smirdīgo vietu laizītāja ? Odze , ko izaudzinājusi azote tauta . Labāk būtu aizvērusi smirdīgās žaunas okupantu ielas meita


Varu sniegt atbildi uz tavu jautajumu ! Atceries kā tavi vecvectavi ar ieročiem rokās realizēja genocīdu fiziski iznīcinot Krievijas civiliedzīvotajus iedzīvotajus 1917-1929 gados .... Tiesi tapatas kā šucmani kalpoot vācijas nacistiem iznīcināja civiliedzīvotajus 1941-1944 gados... Tiesi tapatas latviesi sastadīõja deportējamo sarakstus 1940 gada ... Tiesi tapatās tavu "elku" apvienība ASV & ANO veica kara noziegumu iznīcinot Japānas civiliedzīvotajus ar atombumbam 1945 gadā.... Tiesi tapatas latviesi piedalījās civiliedzīvotaju iznīcināšanā Bosnijā, Afganistanā NATO satāvā... Vai vel ko piebilst, vain arī esi sapratis savu noziedzīgās nācijas izcelsmi un noziegumus...?????

Atbildēt

saprotu-

21.08.2014. 07:07

»

tiks

Jums tiešām ir reālas problēmas ar interpunkciju, dārgo patriot


slikti gulēji naktī,jo vējš,lietus...

Atbildēt

LS

21.08.2014. 00:10

»

Aivars2

Vispirms iemācies latviski rakstīt un tikai pēc tam lieni latviešu saitos


Atradies skolmeistars , pamācītājs un aizstāvis . Vai tikai neesi tās uz augšu pasistās ukupantu prieka meitas uzšāvējs un klients ?

Atbildēt

Aivars2

20.08.2014. 22:37

»

Latvietis

Tas pretīgais tips ir kremļa pagarinātā roka . Agrāk laikam izkalpojies okupantiem un tagad ieliek āzi par dārznieku . Kā Saeima tādu kretīnu ielika ? Patriekt , ka traku suni


Jūs laikam iedomājaties, ka esiet briesmīgi neitrāls, kaut gan patiesībā lejiet ūdeni uz putļeriešu dzirnavām. Pasivitāte jeb neitralitāte visbiežāk noved pie liela mēroga asinsizliešanas un var novest arī pie 3.pasaules kara!

Atbildēt

no malas

20.08.2014. 22:12

Pretīga okupantu urlas ģīmis ar mēslu smaku no ielīšanas .

Atbildēt

Latvietis

20.08.2014. 22:07

Tas pretīgais tips ir kremļa pagarinātā roka . Agrāk laikam izkalpojies okupantiem un tagad ieliek āzi par dārznieku . Kā Saeima tādu kretīnu ielika ? Patriekt , ka traku suni .

Atbildēt

LS

20.08.2014. 22:03

»

Inga Gluzda

Manuprāt, mums patīk pārspīlēt visu, kas saistīts ar un ap krievu valodu. Kāpēc mēs angļu valodu pieņemam kā normu, bet krievu - kā kaut kādu nenormālu parādību. Tas, ka valsts valoda Latvijā ir un būs tikai un vienīgi latviešu valoda, tas pat nav diskutējams jautājums, bet tas arī nenozīmē, ka krievu...


Vel viena okupantu pakaļlaize .Kur rodās šādi latvju tautas atkritumi un okupaantu smirdīgo vietu laizītāja ? Odze , ko izaudzinājusi azote tauta . Labāk būtu aizvērusi smirdīgās žaunas okupantu ielas meita

Atbildēt

Inga Gluzda

20.08.2014. 21:10

Manuprāt, mums patīk pārspīlēt visu, kas saistīts ar un ap krievu valodu. Kāpēc mēs angļu valodu pieņemam kā normu, bet krievu - kā kaut kādu nenormālu parādību. Tas, ka valsts valoda Latvijā ir un būs tikai un vienīgi latviešu valoda, tas pat nav diskutējams jautājums, bet tas arī nenozīmē, ka krievu valodai jābūt aizliegtai. Netaisīsim "tragēdiju" tur, kur tās nav!

Atbildēt

liekulības tele vīzija

20.08.2014. 19:50

šodien vēl panorāmā ar pompu ziņu sižetā tika paziņots ka krievu valodu skolās neviens nemācīs jo tā nav eiropas saeimas valoda.

tas tika pasniegts kā kārtējais nacionālais sasniegums mūsu valstij ...

Atbildēt

liekulības tele vīzija

20.08.2014. 19:50

šodien vēl panorāmā ar pompu ziņu sižetā tika paziņots ka krievu valodu skolās neviens nemācīs jo tā nav eiropas saeimas valoda.

tas tika pasniegts kā kārtējais nacionālais sasniegums mūsu valstij ...

Atbildēt

Aivars2

20.08.2014. 19:32

»

l

Malači, vajag spiest šos stūrī! Arī firma NETVISION, kas nodrošina internetpakalpojumus prasa krievu valodu. Uzrakstīšu rīt VVC


Vispirms iemācies latviski rakstīt un tikai pēc tam lieni latviešu saitos!

Atbildēt

l

20.08.2014. 19:16

Malači, vajag spiest šos stūrī! Arī firma NETVISION, kas nodrošina internetpakalpojumus prasa krievu valodu. Uzrakstīšu rīt VVC.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

FotoŠībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir sasnieguši savā ziņā jau pašu augstāko pakāpi. Tas, ka Krievijas Konstitūcijas 14.pantā pēc būtības ierakstīts, ka reliģija ir nošķirta no valsts1, neko nenozīmē. Jo Krievijas priekštecei – PSRS arī bija visprogresīvākā konstitūcija, tikai deklaratīva.
Lasīt visu...

21

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

FotoMēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un ieteikumiem, kas izriet no zinātnes pētījumiem par COVID-19 izplatību, par to, kādi faktori to pastiprina vai ierobežo.
Lasīt visu...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...

Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...