Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Troll

27.08.2014. 11:39

»

nu gan nesaprotu

Bet taču ir normāli, ka sabiedrisko mediju speciālistam jāzin valodas. Jo īpaši tik mazai tautai kā latvieši. Krievu valodā runā ļoti daudz cilvēku uz zemes. Tādēļ krievu valoda ir noderīga. Ne tikai angļu, vācu un spāņu. Personīgi nesaskatu neko dīvainu šādai prasībai


Ja skolās mācītu Latvijas vēsturi, tad mēs zinātu ka 50 gadus tā ir bijusi okupantu valoda. Un caru laikos - "ģeržīmordu" valoda. Okupācijas sekas jopojām nav likvidētas. Un vairāk nekā 270 tūkstoši ar pilsonību (graždanstvu)apdāvināto okupantu pēcnācēju nesen nobalsoja par krievu valodu kā valsts valodu, kas faktiski nozīmēja latviešu valodas izspiešanu no sabiedriskās un valsts aprites, kā tas bija okupācijas laikā. Tātad krievu valodas nemitīga pieprasīšana bez nopietnas vajadzības nozīmē okupācijas seku turpmāku saglabāšanu. Tikai tas būtu jāieraksta likumā, lai nodrošinātu attiecīgo institūciju tiesības un sekmīgu kontroli.

Atbildēt

Yes

27.08.2014. 11:25

Ja govs "nevēlas" dot pienu, tad tādu govi saimnieks likvidē.
Ja ierēdnis "nevēlas" atbildēt uz sabiedrības jautājumiem, tad tādu ierēdni atlaiž.

Atbildēt

Agnis Aldzugs

22.08.2014. 11:35

»

Lida

LTV kultivē mūsu valsts krieviskošanu. Kauns


No kuras alas okupantu dirslaizi izlīdi ?

Atbildēt

Lida

21.08.2014. 18:22

LTV kultivē mūsu valsts krieviskošanu. Kauns.

Atbildēt

blaaa

21.08.2014. 16:00

No kuras alas okupantu dirslaizi izlīdi ?

Atbildēt

nu gan nesaprotu

21.08.2014. 15:10

Bet taču ir normāli, ka sabiedrisko mediju speciālistam jāzin valodas. Jo īpaši tik mazai tautai kā latvieši. Krievu valodā runā ļoti daudz cilvēku uz zemes. Tādēļ krievu valoda ir noderīga. Ne tikai angļu, vācu un spāņu. Personīgi nesaskatu neko dīvainu šādai prasībai.

Atbildēt

Agnis Aldzugs

21.08.2014. 13:48

»

Inga Gluzda

Manuprāt, mums patīk pārspīlēt visu, kas saistīts ar un ap krievu valodu. Kāpēc mēs angļu valodu pieņemam kā normu, bet krievu - kā kaut kādu nenormālu parādību. Tas, ka valsts valoda Latvijā ir un būs tikai un vienīgi latviešu valoda, tas pat nav diskutējams jautājums, bet tas arī nenozīmē, ka krievu...


Īsa tā atmiņa nudien. Par Saskaņu arī balsojat kā istena patriote? Tā drīz sevi par tuteiti varēsit saukt.
Valsts valodas jautājums un kā vēl ir diskutējams; un tiek arī diskutēts ik pa laikam, kad vajag nedaudz uzkurināt negācijas elektorātā.
Vēl nedaudz tālākā pagātnē atskatoties var saprast arī kāpēc tiek pārspīlēts. Latviešu valoda šai zemē ir tikusi krievu varas apspiesta un tās vietā krievu valoda tikusi uzspiesta ar varu atkārtoti. Nenovērtējiet to, kas izcīnīts caur asarām un asinīm, par dotu.

Šai gadījumā gan jāsaka, ka amata apraksts tiešām ir absolūti apšaubāms. Minēto pienākumu sarakstā nav praktiski nekā, kas liecinātu par reālu vajadzību pēc svešvalodu zināšanām. Ja vēl varētu domāt, ka angļu būtu noderīga darbā ar Excel, Scheduall un citām, neminētām datorprogrammām, tad kreivu šeit nekādi nesanāk pievilkt.
Sakarīgam skaidrojumam iztrūkstot, atliek tikai secināt, ka Ivars vienkārši ir tik izglītots indivīds, ka saimnieko savā ķēķī visnotaļ multilinguāli.
Tikai paskatieties uz viņa inteliģento skatienu, šis vīrs zina, bet nesaka, jo viņam labāk zināms, ko noklusēt un ko laist tautās - tādēļ arī izvēlēts savam amatam.

Atbildēt

er

21.08.2014. 12:36

A kur mēs šitos kadrus atrodam?

Atbildēt

.....

21.08.2014. 12:30

Ko jūs brīnaties.Jau kad lika to belti bija taču visiem zināms ka viņš ir krievu roklaiža.

Atbildēt

no malas

21.08.2014. 11:17

»

dalia

nekur ģeogrāfiski latviju nepārvietosi un tas, ka krievu valoda , lai atrastu darbu Latvijā, ir nepieciešama - ir vispārzināms fakts...


Ja esi nodevējs un okupantu pakalpiņš , tad vismaz ielienot nepropogandē savu idiotismu .Sen tu esi zudis latvju tautai .Neesi pat vēmekļu vērts .

Atbildēt

dalia

21.08.2014. 10:39

nekur ģeogrāfiski latviju nepārvietosi un tas, ka krievu valoda , lai atrastu darbu Latvijā, ir nepieciešama - ir vispārzināms fakts.
Vai vienreiz nevajadzētu nomest rozā brilles un objektīvi paraudzīties apkārt.Krievu valodas zināšana ceļ tavu vērtību un to vajag izmantot.
Politiskās spēlītes iedarbojas tikai uz muļķiem un īstermiņā .Tie, kas atļāvušies nemācīties krievu valodu ir zaudējuši/un zaudēs daudzas iespējas.

Atbildēt

Latvietis

21.08.2014. 09:53

»

Haris.

Manuprāt,pretendentam uz šo amatu,krievu valoda ir jāzina perfekti un prasība šo valodu zināt ir loģiska.Vien,nožēlojami,ka manis cienītais L.Lapsa savu laiku un talantu iznieko,"paceldams"šādas,apšaubāmas,"problēmas...


Okupantu padauza,liec Lapsas kungam mieru . Tu pat neesi cienīgs viņa kurpes notīrīt .?
Kangar , ka es tevi neredzēju Atmodā , tad būtu pielipinājis pie sienas un būtu iedevis koka mētelīti .Kauns , ka tādi vēmekļi elpo Latvijas gaisu un ēd mūsu maizi.

Atbildēt

Žora Vaņa Tretjij

21.08.2014. 08:45

»

Ēdelweiss

Varu sniegt atbildi uz tavu jautajumu ! Atceries kā tavi vecvectavi ar ieročiem rokās realizēja genocīdu fiziski iznīcinot Krievijas civiliedzīvotajus iedzīvotajus 1917-1929 gados .... Tiesi tapatas kā šucmani kalpoot vācijas nacistiem iznīcināja civiliedzīvotajus 1941-1944 gados... Tiesi tapatas latviesi...


Ej, ej palasi vēl vēstures grāmatas no Kremļa krājuma.
Vēlams dari to mātes Krievijas tūplī, tur pat blakus tēva Kremļa līkajai maikstij. Silti, labi, pasaciņas arī katru vakaru lasa; kas vainas?
Tikai neblēj pēc tam, ka pasaciņas nekonsekventas, gaismas nav, skābekli nedod un maiksts reizēm piebriedusi rīvējas gar vaigu.

Atbildēt

Haris.

21.08.2014. 08:29

Manuprāt,pretendentam uz šo amatu,krievu valoda ir jāzina perfekti un prasība šo valodu zināt ir loģiska.Vien,nožēlojami,ka manis cienītais L.Lapsa savu laiku un talantu iznieko,"paceldams"šādas,apšaubāmas,"problēmas".
Pievienojos Ingas Gluzdas viedoklim.Kaut KGB ir smagi iespaidojusi manu dzīvi,neļaunojos uz krievu valodu,kurā runāja šie tipi.Esmu laimīgs,ka varu lasīt oriģinālā Puškinu,Kuprinu,Jeseņinu...Sāju smīnu man izraisa tie "komentāri",kuros skaidri jaušams "Vienotības"un NA jājamzirdziņš pirms vēlēšanām-"krievi nāk"!Un patriotisms pārtop stulbumā.

Atbildēt

Arajs

21.08.2014. 07:48

»

Aivars2

Vispirms iemācies latviski rakstīt un tikai pēc tam lieni latviešu saitos


Kopš kura laika likums piepras kaut kadas zināsana sun prasmes lai līstun mēslu bedrēs = latviskajos saitos....??? Tad jau visiem nebagiem pirms līstu rakņaties pa miskastem, visam cērmēm arī jakārto latviesu "valodas" eksāmens vai ????

Atbildēt

Ēdelweiss

21.08.2014. 07:45

»

LS

Vel viena okupantu pakaļlaize .Kur rodās šādi latvju tautas atkritumi un okupaantu smirdīgo vietu laizītāja ? Odze , ko izaudzinājusi azote tauta . Labāk būtu aizvērusi smirdīgās žaunas okupantu ielas meita


Varu sniegt atbildi uz tavu jautajumu ! Atceries kā tavi vecvectavi ar ieročiem rokās realizēja genocīdu fiziski iznīcinot Krievijas civiliedzīvotajus iedzīvotajus 1917-1929 gados .... Tiesi tapatas kā šucmani kalpoot vācijas nacistiem iznīcināja civiliedzīvotajus 1941-1944 gados... Tiesi tapatas latviesi sastadīõja deportējamo sarakstus 1940 gada ... Tiesi tapatās tavu "elku" apvienība ASV & ANO veica kara noziegumu iznīcinot Japānas civiliedzīvotajus ar atombumbam 1945 gadā.... Tiesi tapatas latviesi piedalījās civiliedzīvotaju iznīcināšanā Bosnijā, Afganistanā NATO satāvā... Vai vel ko piebilst, vain arī esi sapratis savu noziedzīgās nācijas izcelsmi un noziegumus...?????

Atbildēt

saprotu-

21.08.2014. 07:07

»

tiks

Jums tiešām ir reālas problēmas ar interpunkciju, dārgo patriot


slikti gulēji naktī,jo vējš,lietus...

Atbildēt

LS

21.08.2014. 00:10

»

Aivars2

Vispirms iemācies latviski rakstīt un tikai pēc tam lieni latviešu saitos


Atradies skolmeistars , pamācītājs un aizstāvis . Vai tikai neesi tās uz augšu pasistās ukupantu prieka meitas uzšāvējs un klients ?

Atbildēt

Aivars2

20.08.2014. 22:37

»

Latvietis

Tas pretīgais tips ir kremļa pagarinātā roka . Agrāk laikam izkalpojies okupantiem un tagad ieliek āzi par dārznieku . Kā Saeima tādu kretīnu ielika ? Patriekt , ka traku suni


Jūs laikam iedomājaties, ka esiet briesmīgi neitrāls, kaut gan patiesībā lejiet ūdeni uz putļeriešu dzirnavām. Pasivitāte jeb neitralitāte visbiežāk noved pie liela mēroga asinsizliešanas un var novest arī pie 3.pasaules kara!

Atbildēt

no malas

20.08.2014. 22:12

Pretīga okupantu urlas ģīmis ar mēslu smaku no ielīšanas .

Atbildēt

Latvietis

20.08.2014. 22:07

Tas pretīgais tips ir kremļa pagarinātā roka . Agrāk laikam izkalpojies okupantiem un tagad ieliek āzi par dārznieku . Kā Saeima tādu kretīnu ielika ? Patriekt , ka traku suni .

Atbildēt

LS

20.08.2014. 22:03

»

Inga Gluzda

Manuprāt, mums patīk pārspīlēt visu, kas saistīts ar un ap krievu valodu. Kāpēc mēs angļu valodu pieņemam kā normu, bet krievu - kā kaut kādu nenormālu parādību. Tas, ka valsts valoda Latvijā ir un būs tikai un vienīgi latviešu valoda, tas pat nav diskutējams jautājums, bet tas arī nenozīmē, ka krievu...


Vel viena okupantu pakaļlaize .Kur rodās šādi latvju tautas atkritumi un okupaantu smirdīgo vietu laizītāja ? Odze , ko izaudzinājusi azote tauta . Labāk būtu aizvērusi smirdīgās žaunas okupantu ielas meita

Atbildēt

Inga Gluzda

20.08.2014. 21:10

Manuprāt, mums patīk pārspīlēt visu, kas saistīts ar un ap krievu valodu. Kāpēc mēs angļu valodu pieņemam kā normu, bet krievu - kā kaut kādu nenormālu parādību. Tas, ka valsts valoda Latvijā ir un būs tikai un vienīgi latviešu valoda, tas pat nav diskutējams jautājums, bet tas arī nenozīmē, ka krievu valodai jābūt aizliegtai. Netaisīsim "tragēdiju" tur, kur tās nav!

Atbildēt

liekulības tele vīzija

20.08.2014. 19:50

šodien vēl panorāmā ar pompu ziņu sižetā tika paziņots ka krievu valodu skolās neviens nemācīs jo tā nav eiropas saeimas valoda.

tas tika pasniegts kā kārtējais nacionālais sasniegums mūsu valstij ...

Atbildēt

liekulības tele vīzija

20.08.2014. 19:50

šodien vēl panorāmā ar pompu ziņu sižetā tika paziņots ka krievu valodu skolās neviens nemācīs jo tā nav eiropas saeimas valoda.

tas tika pasniegts kā kārtējais nacionālais sasniegums mūsu valstij ...

Atbildēt

Aivars2

20.08.2014. 19:32

»

l

Malači, vajag spiest šos stūrī! Arī firma NETVISION, kas nodrošina internetpakalpojumus prasa krievu valodu. Uzrakstīšu rīt VVC


Vispirms iemācies latviski rakstīt un tikai pēc tam lieni latviešu saitos!

Atbildēt

l

20.08.2014. 19:16

Malači, vajag spiest šos stūrī! Arī firma NETVISION, kas nodrošina internetpakalpojumus prasa krievu valodu. Uzrakstīšu rīt VVC.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Brīdis, kad liela daļa rīdzinieku pārtiek no pabalstiem, nudien nav piemērots domes vadības algu celšanai

FotoSavu pilnvaru 100 dienas Rīgas domes koalīcija atzīmēja, paaugstinot sev algas un ieviešot virkni jaunu apmaksātu amatu. Domes priekšsēdētāja, viņa trīs vietnieku, astoņu komiteju priekšsēdētāju un to vietnieku algu paaugstināšanai un jaunu algu ieviešanai šogad koalīcija dāsni atvēlēja aptuveni 160 000 eiro. Lai kaut minimāli palielinātu bērnudārzu darbinieku atalgojumu, izveidojot fondu, ar kuru pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāji varētu rīkoties, tāpat kā tas notiek skolās, būtu nepieciešams nedaudz vairāk par 200 000 eiro. Taču šo priekšlikumu šīs domes vadība un koalīcija neuzskatīja par lietderīgu un neatbalstīja.
Lasīt visu...

12

Ko ASV Demokrātu uzvara nesīs Latvijai?

FotoĀrkārtas paziņojums! Pasaules masu informācijas līdzekļi ziņo, ka priekšlaicīgi, nepilnu 79 gadu vecumā, nenākot pie samaņas, par ASV prezidentu kļuvis Džo Baidens! Ne Ukrainas korupcijas skandāls, aizdomas par tirgošanos ar ietekmi, ne arī Hantera Baidena tieksme dokumentēt video sarunas ar mazgadīgajām, paralēli lietojot smagās narkotikas, neko nemainīja vēlēšanu rezultātos, jo svarīgi ir tikai tas, kurš skaita balsis, kontrolē presi un tiesas.
Lasīt visu...

12

Strīķis no “lietu kārtotāju” trijotnes sapsihojies par Magoņa lietas spriedumu – kādi varētu būt patiesie iemesli?

FotoBijušais Militārās izlūkošanas un drošības dienesta darbinieks Maigurs Strīķis no bēdīgi slavenās Strīķa-Juraša-Sparāna “lietu kārtotāju” trijotnes feisbukā ir pamatīgi sapsihojies par spriedumu bijušā Latvijas dzelzceļa prezidenta Uģa Magoņa lietā, kuru tiesai nācās attaisnot Strīķa „kolēģa” Jura Juraša nelikumīgi savākto pierādījumu dēļ. Domāju, daudziem būs interesanti palasīties šīs ekspresīvās pārdomas un padomāt par to patiesajiem iemesliem.
Lasīt visu...

21

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras...

FotoUzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras. Tas nabags, kuram jāšaujas, spiests noņemties ar to, kurš jāizņem no cilpas... Tādu aprakstu man prezentēja grāmatai, kuru uzreiz ļoti, ļoti gribas izdot, bet tas nav iespējams grāmatu klātienes tirdzniecības aizlieguma dēļ. Tā nu tika pieņemts lēmums cīnīties par grāmatu tiesībām un vērsties Latvijas Republikas SATVERSMES tiesā.
Lasīt visu...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

Atsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par...

Foto

Egils Borats

Acīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt...

Foto

Alda Gobzema rekviēms

Tuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie...

Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...