Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hhhhhh

28.07.2023. 11:06

Maris Ruks kangars (Slesera rokaspuisis par 3 eur/h)

Atbildēt

plānprātiņiem

18.12.2019. 11:57

Kādi cionisti? Dombrovskis, Zatlers, Bordāns un Rinkēvičs ir čekas kājslauķi. Diversijā pret Latvijas ostām ir ieinteresēta Maskava, lai Krievijas, Baltkrievijas, Ķīnas un Centrālāzijas uzņēmumi izmantotu Krievijas ostas, kas krītošās ekonomikas un iedzīvotāju zemās pirktspējas dēļ, stāv dīkā.

Atbildēt

kurš

17.12.2019. 10:55

vēl nav parakstījies par šīs Saeimas atsaukšanu? Pēdējais brīdis kaut ko darīt.....

Atbildēt

jā jā

17.12.2019. 10:38

Un mūsu bagātniekiem ir baigi izdevīgi, ka nav vainīgi vis viņi, bet kādi ārvalstu cionisti. Kad mūsu zemniekiem maksāja grašus par pienu, viņiem nācās vest pienu uz Lietuvas pārstrades uzņēmumiem, tad to pienu veda iepakotu atpakaļ, un mūsu veikalos tas vēl maksāja lētāk kā pašas Latvijas piens. Gan jau bijušais premjers Šķēle to zinātu izskaidrot, visi zin viņa saistību ar pārstrādes uzņēmumiem.
Un,kad lielveikala pārdevēja nevar atļauties Rīgā dzīvokli noīrēt, un viņai jāguļ kāda nama kāpņu telpā?
Jā, radio un tv valda sorosisti ar savu apšaubāmo morāli, bet viņi tomēr šo to pastāsta arī no dzīves.

Atbildēt

Dziļās vēstures, ko neraksta vēstures grāmatās,

17.12.2019. 10:00

»

...

Tā ir


dzilā pasaules valdība nāk no 15. g.s. Venēcijas. Daļai, šodienas galvenai, noenkurojoties zem Starptautisko norēķinu bankas izkartnes Šveicē, Cīrihē, Bāzelē. Šodien viņu gadsimtiem vecās, iekšējās pretrunas ar UK ir par pamatu Brexitam.

Atbildēt

17.12.2019. 09:53

»

...

Tā ir


Revolūcijas netaisa uz ielas, bet kabinetos. Bāzeles Centrālo banku komitejā. Pagrīdes CK ir noslepenota. Viņiem savulaik Šveices Bāzelē neuzdrīkstējās pat uzbrukt Hitlers.Visas pasaules naudas saimnieki ar ebreju impērijas USD naudu ar Bāzele III lēmumu kopš šī gada aprīla USD segumu pieslēdza zeltam. Uz vienu USD ar segumu FRS nodrukā 30-40 papīra USD. Zelta rezerves, piem. UK ir mazas un tas ir par pamatu Brexitam no šā gada aprīļa. Zelta cena pacels naftas cenu. Dārgās naftas cenas krahs būs pasaules ekonomikas krahs. ASV zaudē ietekmi. Bāzeles III standarti “ebreju impērijas trīs standartos” tiks ieviesti ar 2022. gadu.

Atbildēt

...

17.12.2019. 09:50

»

Vēl nesen


Nesen atzīmēja Romas kluba piecdesmitgadi. FRS Romas kluba uzdevums ir izstrādāt intelektuālu globālu pamatojumu faktiski četrām lietām...


Tā ir.
Bet kas vai kuri ir tie kas šo visu izdomā un nodod rīkojumus?Tas viss atrodas virs piramīdas un nereklamējas.Piramīda ir redzamā daļa,neredzamā daļa ir tie kas šo piramīdu izveido.

Atbildēt

Vēl nesen

17.12.2019. 09:37

»

lauķis

Neliels precizējums.Šī piramīda ir pasaules valdības instruments,tā teikt,izpildorgānsNesen atzīmēja Romas kluba piecdesmitgadi. FRS Romas kluba uzdevums ir izstrādāt intelektuālu globālu pamatojumu faktiski četrām lietām:


1. straujai planētas iedzīvotāju skaita samazināšanai,

2. pasaules ekonomikas deindustrializācijai,

3. valstu suverenitātes mazināšanai,

4. pasaules valdības izveidošanai.

Atbildēt

Pasaules valdība

17.12.2019. 07:22

»

Es arī domāju, ka Ruks ieciklējies uz L!K!A!

un tikai. Lai gan min reālus pierādījumus. Ceru, ka savā nākošajā grāmatā vinš ies soli tālāk un jau runās par 4. maija komunistu- čekistu- cionistu varas partiju (Saeimas koalīcijas ar zināmu lomu Saskaņai, ko iedala VDD pēc globālo cionistu slependienestu norādēm) korporāciju. Prasās pēc darba, kas...


atrodas Šveicē, Bāzelē zem “Starptautisko norēķinu bankas izkārtnes”. Šī banka nav pakļauta nevienas valsts jurisdikcijai, tā ir pilnīgi patstāvīga un neatkarīga, atrodoties globālās finansu korporokrātijas piramīdas pašā virsotnē un nosaka pasaules finansu politiku, attiecības starp valūtām un USD puesaisti naftai vai zeltam utt. Trešaja vietā no piramīdas augšas atrodas SVF/ PB/FRS, ceturtajā - visas pasaules centrālās bankas, tostarp ECB. Katru mēnesi vienu reizi šajā “Starptautisko norēķinu bankā” īpašā kabinetā notiek visas pasaules CB vadītāju sapulces.

Atbildēt

Ja runā par masoniem ..

17.12.2019. 07:02

»

Atgriešanās

Domaju, ka Rutks nedaudz par daudz ieciklejies uz korporacijām, domaju, ka ja ne tikpat, tad vel nozimigaka ietekme LR 4. maija republikā ir masoniem gan caur vinu sektam, gan meitas organizacijas rotary elites apspriedēm. Protams, tas parklajas, bet ne lidz galam. Jebkura gadijuma, skumji, ka valsti...


Zem NVO jumtiem slēpjas ne tikai masoni, cionisti kā Vj. Dombrovskis, kura domnīcu finansēja kāda ārzemju banka.. cionistu uzraudzītais VDD neinteresējās par cionista Vj. Dombrovska domnīcas ertus finansu avotiem, viņa NVO finansētājiem saprotamu iemeslu dēļ, jo cionisti ASV attālināti bija plānojuši ASV cionistu specskolā apmācīto Zatlera, cionista, protežē Vj. Dombrovski par MP, bet baptistu Sproģi par VP. Projekts bija teorētiski pareizs, bet neatbilda īstenības prasībām. Lemberga 3 NVO, piem., vairs nebija izdevīgas cionistiem un pret Lembergu un viņa NVO cēla apsūdzības un sankcijas. NVO cionistu radītajai likumdošanai LV ir iedalīta īpaša loma ar savu duālo juridisko dabu, nodrošinot slepenu Latvijas valsts pārvaldi no ārvalstu slependienestu puses.

Atbildēt

Es arī domāju, ka Ruks ieciklējies uz L!K!A!

17.12.2019. 06:44

»

Atgriešanās

Domaju, ka Rutks nedaudz par daudz ieciklejies uz korporacijām, domaju, ka ja ne tikpat, tad vel nozimigaka ietekme LR 4. maija republikā ir masoniem gan caur vinu sektam, gan meitas organizacijas rotary elites apspriedēm. Protams, tas parklajas, bet ne lidz galam. Jebkura gadijuma, skumji, ka valsti...


un tikai. Lai gan min reālus pierādījumus. Ceru, ka savā nākošajā grāmatā vinš ies soli tālāk un jau runās par 4. maija komunistu- čekistu- cionistu varas partiju (Saeimas koalīcijas ar zināmu lomu Saskaņai, ko iedala VDD pēc globālo cionistu slependienestu norādēm) korporāciju. Prasās pēc darba, kas atklāj tiešu sazobi starp šīm divām korporācijām, jo abas un katra hierarhiski pakļautas globālajai sātanistu finansu korporokrātijai, kas faktiski ar šo abu korporāciju starpniecību naturāli iznīcina - slepkavo arī Latvijas ekonomiku un latviešu tautu Pasaules valdības, kura atrodas Šveicē, Bāzelē zem “Starptautisko norēķinu bankas” izkārtnes globālās finansu piramīdas virsotnē, vienlaikus realizējot Romas kluba postulātus, lai samazinātu pasaules iedzīvotāju skaitu līdz 1 miljardam. Pēdējie pētījumi apliecina, ka FRS globālajā finansu piramīdā atrodas tikai trešajā vietā.

Atbildēt

Atgriešanās

17.12.2019. 06:24

Domaju, ka Rutks nedaudz par daudz ieciklejies uz korporacijām, domaju, ka ja ne tikpat, tad vel nozimigaka ietekme LR 4. maija republikā ir masoniem gan caur vinu sektam, gan meitas organizacijas rotary elites apspriedēm. Protams, tas parklajas, bet ne lidz galam. Jebkura gadijuma, skumji, ka valsti vada sava veida satanistisku sektu parstavji. Ka ari studentu dziesmas piemers atklaj - joki, joki, bet relativisms vismaz kristietiba nav - nevar kalpot diviem kungiem.

Atbildēt

Atkal tas psihiski slimais L. Grantiņš

17.12.2019. 06:15

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Ruks, īsts nodevības izdzimums. Ruks tiks reiz tiesāts par: SADARBĪBU AR CIONISTIEM ! Par viņu pareizi pasacījis pat "rozīgais" vēsturnieks Ezergailis...https://tautastribunals.eu/?p 18963


ar savu J. Bordāna idiotismu! Protams, ka Bordāns ir daļa no VDD - cioninistu slependienestiem Latvijā, iņam kā tieslietu ministram ir visaugstākā pielaide valsts noslēpumiem. To viņam cionisti pieškir kā savējam. Cionisti ar 13. Saeimu tautu vadā pa tumsu, izvelkot gaismā Bordānu, Potapovu un Jurašu, liekot tautai ticēt, ka šie specdienestu operativņiki būs tie, kas atklās komunistu - čekistu noziegumus. JKP ir izcils cionistu panākums, panākot, ka daudzi notic tukšām ar patosu sacītām Bordāna runām. Saprotams, ka tā jātēlo, jo tauta vairs netic nevienai partijai. Cionisti G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem māca Saeimas deputātus :” Tauta jāgrūž no vienas vilšanās citā!” Jāpaiet laikam, lai latviešu tauta ieraudzītu, ka komunisti- čekisti un cionisti Bordāns, Potapova, Jurašs ir viena noziedznieku grupa.

Atbildēt

pensija 100€

17.12.2019. 06:08

»

Edis

Un?Sudzejies,sudzejies...Un?Tev nopietni ir ceriba,ka sie bordani ,karini un leviti tev palielinas pensiju?Tak liecies miera,ti ir kareiz tie,kas vinu tev atnema


EKTD Mazpusan, pnh. Diezgan esi par lumpeņiem ņirgājies savās dzejās. Būtu labāk kādu jēdzīgu grāmatu uzrakstījis kā LL.

Atbildēt

17 mirklis

17.12.2019. 02:13

Cik sapratu, Ruks padzīts ni godīgām organizācijām par megodprātīgu rīcību, pesteļo te..

Atbildēt

pensija 100€

17.12.2019. 00:05

Lielu cerību uz taisnīgumu Latvijā nav. Ticību ir nogalējuši visi varneši no 1992. gada. Ja tautai zūd ticība, tad vienīgā iespēja demokrātiski un mierīgi ko ietekmēt ir - neiet uz vēlēšanām. Tādā veidā var iznākt, ka varu pārņem SC un ZZS, kas ir noskaņoti pret ASV. Bet ASV ir ieineresētas saglabāt te savu stratēģisko ietekmi, tāpēc tās varētu mūsu tautai izpalīdzēt, nogāžot mūsu lielākos kampējus un izsūcējus, palīdzot kaut mazliet likvidēt graujošo nevienlīdzību.
Bordānam pārmet, ka viņš sūdzējies ASV. Es arī sūdzējos ārzemju radiem. Gan par netaisnībām, gan par savu vajāšanu (par interneta komentāriem).

Atbildēt

Labāk nepateiksi

16.12.2019. 23:48

»

Māra Ruka smirdīgā caureja

Māris Ruks ir izdarījis neko vairāk , kā izpļūtījies publiskā vietā, samaitādams gaisu un piecūkodams portālu. Taču viņš nav tikai Māris Ruks, kas to izdarījis, viņš ir arī Latvijas valsts ienaidnieks un nodevējs. Nav jēgas lasīt viņa surogātargumentāciju. Šis raksts ir tapis kā lozungs par labo Lembergu...


Izlasiet un pameklējiet, ko šis spitāliģais ir pateicis , no kā varētu izdarīt secinājumu - pilnīgi neko, vienīgi palaodis savu pļūtamo un piesmirdinājis visu pagastu Rīga un visu valsti. Viņam nac cilvēciskās sejas.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

16.12.2019. 22:43

Ruks, īsts nodevības izdzimums. Ruks tiks reiz tiesāts par: SADARBĪBU AR CIONISTIEM ! Par viņu pareizi pasacījis pat "rozīgais" vēsturnieks Ezergailis...https://tautastribunals.eu/?p 18963

Atbildēt

Šis korporeļu bursus ir totāli pilnā

16.12.2019. 22:28

»

Kur?

Varbūt var atrast kādā miskastē. Pats šis kundziņš izdzīvojies korporeļos, gāna visus, ja tajā ir pabijuši divas nedēļas vai mazāk. Tāpat kā lād komunistus, kuri iestājušies, tur pabijuši un nospļaudījuāies uz aizgājuši - nu vairs nekur neder. Tas pat par Juri Bojāru - skandalēja ar čeku, nepiekrita...


pīpē tepiķi 6. palātā, sapņo bursienei VVF roku nobučot. Nelejiet vairs viņam arī alu, lai iet novākt traukus un rīt no rīta mizo kartupeļus zupai! Nedodiet viņam šķiltavas! Ņehuja jebatsa s ogoņkom!

Atbildēt

Kur?

16.12.2019. 22:07

»

jurisx

Kur iespējams iegādāties šo grāmatu


Varbūt var atrast kādā miskastē. Pats šis kundziņš izdzīvojies korporeļos, gāna visus, ja tajā ir pabijuši divas nedēļas vai mazāk. Tāpat kā lād komunistus, kuri iestājušies, tur pabijuši un nospļaudījuāies uz aizgājuši - nu vairs nekur neder. Tas pat par Juri Bojāru - skandalēja ar čeku, nepiekrita tāspolitikai, aizgāja, kļuva par vienu no izcilākajiem zinātniekiem un viņu bradāja pat paša partija - čekists. Tā nevar būt un tā nedrīkst nolādēt visus un visu apkārt, ka tu esi "pasaules gudrākais cilvēks", kā Lembergs. Cilvēks mainās. Tas, kurš nemainās - ir slims, kā Rubiks.

Atbildēt

johnsilver

16.12.2019. 21:44

Slimīgas pašpārliecības pārņemta pundura skribelējums tādām pašām impotentām niecībām, kas nav neko dzīvē patstāvīgi spējušas sasniegt...vienīgais pašizpausmes veids tādiem ir apspļaudīt un nogānīt visu sev apkārt.

Atbildēt

jurisx

16.12.2019. 20:40

Kur iespējams iegādāties šo grāmatu ?

Atbildēt

Šim idiotam

16.12.2019. 20:34

»

tu esi apsēsts

kādi cionisti? tie pat blakus nav stāvējuši merkantīli infantīlajiem pašmāju parastajiem zagļiem


arī vairs nelejiet! Sāk tepiķi 7. palātā pīpēt, saka esot bursis!

Atbildēt

tu

16.12.2019. 20:29

»

4. maija komunistu- čekistu- cionistu korporācija

...


arī no tās pašas 6.palātas?

Atbildēt

Nespriediet pēc sevis!

16.12.2019. 19:50

»

Samaksās, nelamāsi?

Cik, RUKS, tev jāsamaksā, lai lamātus Lembergu, Šķēli, Šleseru, ZZS, TB/LNNK, Saskaņu, LC (Pleskavas ceļu)? Gan jau no tevīm piedzīs, tad manīsi


Komentārā minēju,no kā izriet, ka 4. maija varas partiju (Saeimas koalīcijas) korporācija ir tieša genocīda realizētāja, tautas slepkava - ZZS, NA, Vienotība, Attīstībai PAR utt., cionisti apzināti tur Saskaņu Saeimā uz rezerves soliņa valdībai noteiktā laikā noteiktu interešu rizēšanai. Mums nezināmu mērķu.

Jums grūti ar saprašanu?! L!K!A! ir skaļi nosaukta visiem zināma korporāciju apvienība ar saviem iekšējiem slepeniem buršu - alusdzērāju noteikumiem, bet 4. maija varas partiju (Saeimas koalīciju, ko uzmana un virza VDD ) korporàcija ir tiešas valsts pārvaldības varas korporācija. Abas sadarbjas un kopā hierarhiski pakļaujas globālajai varas korporokrātijai, kuras mērķi Latvijā - tautu un ekonomikas slepkavošana tiek realizēta ar VDD, CIP un SVF/PB/FRS starpniecību. Neviena lamāšana neko nedos. Tautai jāpretojas tās iznīcināšanai. Lamāties var, bet tas neko nedos! Tautai fiziski jāpretojas tas iznīcināšanai.

Atbildēt

Dr. Haoss

16.12.2019. 19:45

»

Vari nosaukt kaut vienu Latvijas patriotu?

Nav jau, ko nosaukt. Visādi “patriotiņi” salīduši korporācijās ar L!K!A! priekšgalā . Nu, tas par korporācijām, kam tikai savas intereses ar iekšējo hierarhiju, zvērestiem, pazemojošo “ģedovščinu”, lai izkalpotos...


Te ir dažu ļautiņu grupa (autors tai skaitā) ar kaut kādu slimīgu ieciklēšanos uz korporeļiem, buršiem, cionistiem, korporokrātiju..u.t.t.
Jūs esat diversanti ar vienu vienīgo uzdevumu: radīt HAOSU.
Vēsturiski tā ir rīkojušies arī okupanti.
Tad kad beidzot ir pavīdējis mazs cerību stariņš, jūs izlienat ar murgaini haotiskiem bezsatura musinājumiem. Tad, kad Latvijai būtu jāapvienojas cīņā ar oligarhiem un taisnības uzvarai, jūs sējat paniku un tašķieties ar saviem dubļiem pilnīgi visos virzienos, bez jebkādas sapratnes sajēgas un filtriem.

Atbildēt

paranojas virziens haotisks?

16.12.2019. 19:29

Vai tad kādam vēl nebija skaidrs, ka ar "demokrātiskajiem" pašu spēkiem no oligarhijas astoņkāja atbrīvoties nebūs iespējams. Man tiešām nav saprotama autora nostāja (vai diagnoze?).
Domāju, ka nemelošu, sakot, ka absolūti visi, kas šodien kaut pie mazākās teikšanas ir pilntiesīgi šī astoņkāja locekļi. Un man vienalga kādiem līdzekļiem astoņkājis tiek nokauts. Skaidrs ir viens, paši saviem spēkiem to nespējam.

Atbildēt

Nja

16.12.2019. 19:27

Psihopātisks idiots - grafomāns.

Atbildēt

M. Ruks pareizi nosauc par ekonomikas slepkavām

16.12.2019. 18:07

»

Marija

Kur šis cūkaste ir pieminējis melbārdi, rasnaču dzintaru, parādnieku, mazo napoleonu no Puzes, škēles, šlesrus, šoferu dēlus? Visi tie ir viņa "zelta vērti, vārdus nepeimin? Un izlasi vārdus - ar ko, ar kādiem pierādījumiem šis cūkaste apstiprinās vārdus, apmelojumus: "... "Ekonomisko slepkavu rokrakstus...


gan buršu korporācijas ar L! k! A! priekšgalā, gan 4. maija komunistu - čekistu - cionistu partiju varas korporāciju. Grāmata patiesi atspoguļo NA Dzintara, Melbārdes utt. korporeļu intereses un sasaisti ar 4. maija varas genocīda un slepkavu ideoloģiju pret latviešu tautu.

Jūsu teksts vnk ir apdzērušos korporeļa aizvainoti šļupsti, pasūtījums no korporeļu “augšām”.. Arī latviešu tauta iziet ielās pret kalpību globālajai korporokrātijai, kuras mērķus Latvijā realizē gan L!K!A! , gan 4. maija komunistu- čekistu - cionistu partiju korporācija. Abām ir pilnīgi vienādi slepkavu mērķi - genocīds pret latviešu tautu, izzogot valsts budžetu. .

Atbildēt

Vari nosaukt kaut vienu Latvijas patriotu?

16.12.2019. 17:55

»

Psihopāts Ruk

Rakstā nav neviena pamatojuma, vienīgi visa huligāna leksikona svirkn;ejums haotiskā izklāstā. Jā, daud no šiem vārdiem atbilst patiesībai, bet ja tie salikti kopā, rada murga, apmātības sajūtu. Ne velti samaitājsi savas smadzenes dzerdams aku ilgus gadus kaut kādā smirdīgā korporāciā. 30 gadus valsts...


Nav jau, ko nosaukt. Visādi “patriotiņi” salīduši korporācijās ar L!K!A! priekšgalā . Nu, tas par korporācijām, kam tikai savas intereses ar iekšējo hierarhiju, zvērestiem, pazemojošo “ģedovščinu”, lai izkalpotos.

Visas partijas savas merkantilās intereses ar VDD kontroli realizē cionistu atļautajā likumdošanā, ko slepeni iebīda Saeimai nobalsot, 4. maijas varas korporācijas privilēģijas totālā genocīda realizēšanā pret tautu, tostarp latviešu. Partiju varas korporācija ar sadalītām ekonomikas sfērām katras ietekmei. Tas otrkārt. Tātad korporācijas un oficiālās varas partiju korporācija ar hierarhisku vietu globālajā pārnacionālajā varas korporokrātijā, šo abu sazobi atspoguļo arī M. Ruka grāmatas ar konkrētiem pierādījumiem. Tieša saikne starp 4. maija varas korporāciju un globālo korporokrātiju un vietējās varas korporācijas atkarība no globālās koroprokrātijas naudas aizdevumiem LV un to slepenajiem tautai nosacījumiem. Uzskatāmi tas redzams ar 13. Saeimas lēmumu neievērot likumu un nepaaugstināt mediķiem algas.

Bet sankcijas pret Lembergu uzskatāmi demonstrē 4. maija varas, ko kontrolē VDD, tiešu atkarību no globālās varas korporokrātijas. Jo LV kases parāds ir tieši atkarīgs no globālās varas korporokrātijas labvēlības, ko realizē SVF/PB/ FRS.

Atbildēt

Marija

16.12.2019. 17:47

»

Malacis Māris Ruks!

Latvieši sevi pazemo korporācijās, kur Melbārdei, R. Dzintaram teikšana, uzspļaujot latviešiem. Kaut kad tas vadzis lūzīs. Nav nemaz bail parādniekam, rasnačam, dzintaram


Kur šis cūkaste ir pieminējis melbārdi, rasnaču dzintaru, parādnieku, mazo napoleonu no Puzes, škēles, šlesrus, šoferu dēlus? Visi tie ir viņa "zelta vērti, vārdus nepeimin? Un izlasi vārdus - ar ko, ar kādiem pierādījumiem šis cūkaste apstiprinās vārdus, apmelojumus: "... "Ekonomisko slepkavu rokrakstus salīdzinot, pārsteidzošu līdzību var redzēt ar JKP agresīvo, pret savu tautu vērsto cinisko un darbību, ar visas šīs velnaduča Saeimas “koalīcijas jeb aritmētiskā vairākuma” grupējumu un viņu prezidentu.
Draudi, baidīšana, biedēšana, domājošu un nepakļāvīgu cilvēku izņirgšana, arogance, pat naids, kopā ar tukšiem solījumiem par it kā Eiropas līmeņa dzīves līmeni, kamēr reālie darbi un lēmumi ir tiešu pretēji. Un visus naski paraksta, atbalsta un arī pat kurbulē prezidents
Ne vairs lēni lienošais, akadēmiskumā aizplīvurotais sorosiešu toksiskais vīraks, bet nu jau agresīvi brutāli un atklāti kolonizējošais stils. Nevis paklusi slepeni un ļoti lieli aizņēmumi, sabiedrībai, tas ir, nodokļu maksātājiem valstī nezinot to, bet gan ar dūri galdā: jāņem un viss, gan samaksās tie te pārējie – iedzīvotāji...
Un Bordāns un JKP nu izskatās kā tipiski tā ciniski agresīvā virziena pārstāvji Latvijā. Tāpat kā visa pašreizējā valdība, kas ir kopā ar viņiem.
Lai cik tumša izskatītos Saeimas skatuve un valdība šobrīd, lai arī kā cilvēkos viņi cenšas sēt bailes, kā neredzamas cietuma sienas uzceļot, turot mūs visus neziņā, bažās, atkarībā ..." - kurtu rāvi šo apvainojumus, kā tie izpaužas? Neko neatradīsi, tātad tev jāatbild par apvainojumiem, ja ne krimināli, tad vismaz ar kādiem 100 000 sa'pju naudas. Gan jau pret tevi būs tiesu process, jo te apmelojumu, apvainojumu apgalvojumu formā ir pārpārēm.

Atbildēt

Psihopāts Ruk

16.12.2019. 17:15

»

Aha!

Ir hipotēze, ka cionisti no Maskavas caur cionistu Kremli iesūtīja pie mums Potapovu ar tālejošiem mērķiem. Arī Bordāns no cionistu masonu kontrolētā kluba 21 laikiek, slependienestu izaudzinātais Urašs. Viņiem visiem kopēji cionistu plāni. Cionistu skolā ASV tika apmācīts cionista Zatlera izvirzītais...


Rakstā nav neviena pamatojuma, vienīgi visa huligāna leksikona svirkn;ejums haotiskā izklāstā. Jā, daud no šiem vārdiem atbilst patiesībai, bet ja tie salikti kopā, rada murga, apmātības sajūtu. Ne velti samaitājsi savas smadzenes dzerdams aku ilgus gadus kaut kādā smirdīgā korporāciā. 30 gadus valsts tika laupīta, izniekots īpašums, sagrābta vara, nu Kruks atmodās kā no letarģiska, 30 gadu miega, atrada vienu vainīgo un viņam piebāž kāt vēl vienu otru, lai pastiprinātu nomelnošanau.

Redziet, MANA MĪĻĀ LATVIEŠU TAUTA, cik plašā mērogā apmelo Latviju, jo 'pret kārtības ieviešanas mēģnājumiem "pamodusies" un kā spitālīgā lādaš nobaidījusies mafija. Galvenais, aizskāra laikam "maizes tēvu", kurš nu ir aizskarts un laikam nesolās vairāk barot huligānus pret valsti. Protams, rakstā var atrast ļoti daudz taisnības, bet tā neattiecas uz 13. Saeimu ne par santīmu, par tiem 30-gadīgajiem Maksātnespējas izlaupōitājiem Ruk neurkšķ, klusē. Soross un sorosisti (kas tie tādi) šim zēanm iekoduši pakaļā, ka nevar nosēdēt,kā sežas, tā lec gaisā. Nocitēt ši raksta stulbumus nav iespējasms - visu 30 gadu TB/LNNK maucību, LC maucību un ZZS maucību un citu tagad uzbāzt vienam Jānim Bordānam - pilnīgi slaidrs, ka viņš ir iekodis Latvijas mafija visssvarīgākajā vietā un pacietībai ir gals, jāsāk mkliegt no visa spēka, lai apturētu tiesiskumu un kārtības nodibināšanas jautājumu ieviešanu valstī. Tiesiskums ir "visļaunākais", ka var būt 30 gaos izveidotajai mafijai un sistēmai, kuru salauzt laikam būs nepeiciešami desmit Bordāni ar desmit jaunām partijām.

Ruk, netrako, sāc strādāt, nemāci citus, ko tu liksi vietā, kā tu sāksi sakārtot valsti, kuras personas Latvijā tās būs + tu.

Šeit, man liekas. ir darbs SAAB un VDD. Paldies Lato Lapsam, ka dod iespēju iepazīt Latvijas nīdējus, psihopātus, kur viņi izlien kā āzā kājas. Paldies par publikāciju.

Atbildēt

***

16.12.2019. 16:59

cik gan ir jābūt lielam savas tautas ienaiddniekam, lai nolaistos līdz savas Latvijas valsts interešu nodevībai, kā to ir paveikuši, tā saucamie, ministri Bordāns, Rinkevičs, Linkaitis, ar ASV pilsoņa Kariņa atbalstu?
Paldies autoram.

Atbildēt

Aha!

16.12.2019. 16:45

»

Arī žīds.

Viņus atbalsta viss starptautiskais rabināts.Uz priekšu,biedri


Ir hipotēze, ka cionisti no Maskavas caur cionistu Kremli iesūtīja pie mums Potapovu ar tālejošiem mērķiem. Arī Bordāns no cionistu masonu kontrolētā kluba 21 laikiek, slependienestu izaudzinātais Urašs. Viņiem visiem kopēji cionistu plāni. Cionistu skolā ASV tika apmācīts cionista Zatlera izvirzītais Daliels Pavļuts, ko apmācīja ASV skolā, ko cionistu Latvijas slependienesti vada Rīgas mēra amatā. Sliktas lietas briest Latvijā. PB, iespējams, dara isu, lai atsavinātu VAS Latvenergo. Pārējais tai par sīku, izņemot aizdevumus LV kasei. 11 miljardi, bet noteikumi - genocīds pret tautu.

Atbildēt

josifs

16.12.2019. 16:22

Bordāns ar savu komandu cīnās par tiesisku valsti,kā arī Kariņs,Levits,un Petraviča,Girģens,sekos Latvijas ekonomiskā izaugsme.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...