Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Priekšlikums

16.12.2021. 17:31

Būtu interesanti izaludināt aptauju par VID 10 korumpētākajām amatpersonām - starp vadītājiem !

Atbildēt

Stīvais

14.12.2021. 16:54

Visu laiku šķita, ka visnekompetentākās tituls tiek dalīts starp ieliktenēm Ainu Stašāni un Ingu koļegovu, kas tagad cenšas izsaimniekot VMD.

Atbildēt

Arnis

14.12.2021. 12:51

»

Arta

Tas acīmredzami ir pasūtījuma raksts


Katru reizi, kad kāds pasaka patiesību par ierēdņiem vai politikāņiem, tie vienmēr sāk kladzināt, ka tas ir pasūtījums, politiska izrēķināšanās utt. Vai tiešām viņi mūs uzskata par muļķiem? Mums ir vienaldzīgas tās jūsu zirnekļu cīņas burkā. Neesat jūs tik svarīgi, lai kāds maksātu un pasūtītu" rakstus par jums. Vienīgais, ko mēs gribam pasūtīt, ir pasūtīt jūs visus d...t!

Atbildēt

Arta

14.12.2021. 08:51

Tas acīmredzami ir pasūtījuma raksts.

Atbildēt

Putra

14.12.2021. 04:22

»

Stulbs raksts.

Nav taisnīgi nosaukt Jaunzemi tikai par nekompetentu. Patiesībā Ieva Jaunzeme ir daudz kas vairāk - sieviete ar zemu intelektu, ļoti atriebīga. Viņas spēj tikai atkārtot iekaltus tekstus un frāzes, piesavinās citu idejas un darbu. Pati haotiski pieņem lēmumus, bet dažreiz nespēj pieņemt pat tos. Par...


Kā gan VID ģenerāldirektors var piesegt nodokļu nemaksātāju. Šī ierēdne ne veic auditus, ne veic piedziņas darbības, ne veic kādas citas darbības nodokļu administrēšanā. Piesegt viņa varētu, tikai un vienīgi dodot konkrētiem padotajiem prettiesiskus rīkojumus. Par tādiem rīkojumiem netiek ziņots. Tātad vai nu nekāda piesegšana nenotiek, vai arī padotie pilda prettiesiskus rīkojumus un veic nemaksātāju piesegšanas darbības, kas ir likumpārkāpums. Tad gribat teikt, ka Jaunzemes padotie ir noziedznieki un darbojas grupā? Un KNAB un policija to nezin? Kaut kāds naivs apgalvojums par piesegšanu. Lai nu kas, bet Jaunzeme pārāk baidās zaudēt savu krēslu, lai dotu prettiesiskus rīkojumus padotajiem.

Atbildēt

DonnaRaker

14.12.2021. 02:03

Par darbu tiešsaistē es saņemu vairāk nekā 💵$90 līdz 💵$400 stundā. Es dzirdēju par šo darbu pirms 3 mēnešiem, un pēc pievienošanās tam esmu nopelnījis viegli 💵$10 000 bez tiešsaistes darba prasmēm. Vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē…
Lūk, es sāku.…………>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

Stulbs raksts.

14.12.2021. 00:33

Nav taisnīgi nosaukt Jaunzemi tikai par nekompetentu. Patiesībā Ieva Jaunzeme ir daudz kas vairāk - sieviete ar zemu intelektu, ļoti atriebīga. Viņas spēj tikai atkārtot iekaltus tekstus un frāzes, piesavinās citu idejas un darbu. Pati haotiski pieņem lēmumus, bet dažreiz nespēj pieņemt pat tos. Par prioritātēm nosaka lietas, kuras ienes kapeikas, bet izmaksā tūkstošus. Nesaprotamu iemeslu dēļ piesedz lielos nodokļu nemaksātājus. Tāda patiesībā ir Ieva Jaunzeme.

Atbildēt

Xxx

13.12.2021. 23:15

Laikam jau kompetence pēc autora domām slēpjas korumpeto ierēdņu piesegšanā, bet tiklīdz sāk pret spalvu glaudīt - nekompetents.

Atbildēt

Nu cik var!

13.12.2021. 21:17

»

Prieks

Kādi murgi. Kas tos sacerējis


Īstenībā pieriebies, ka komentē ļaudis, kuri nezina ne darba tiesības, ne sociālās apdrošināšanas jautājumus, ne valsts pārvaldes kārtību. Ka tik uzd...t kādam.

Atbildēt

laikam labi zog

13.12.2021. 18:30

..................vai ļauj zagt....

Atbildēt

Patiesība

13.12.2021. 16:35

»

11.tramvajs

Vārdu studijā. Ja sākas ar B, tad nevajag


Vienīgā blondīne, kas vēlas nokļūt amatā, ir Sandra Kārkliņa-Ādmine. Viņa arī piedalījās konkursā, bet tika izbrāķēta (lai gan ir 100 x gudrāka par Jaunzemi).
Daudzi domā, ka Kaspars Čerņeckis grib tikt šajā amatā, bet patiesībā viņs ir sapratis, ka nekad tur netiks, tādēļ viņš cenšas iebīdīt savu mīļāko Santu Garanču.

Atbildēt

11.tramvajs

13.12.2021. 14:47

»

Autoram

Cik saprotu, ļoti zinošs cilvēks


Protams, ka autors, kurš gan cits.

Atbildēt

Pēteris

13.12.2021. 14:34

Pienāks tas laiks,kad būs viņai un vinas domubiedriem jāatbild par visiem izdarītiem noziegumiem....

Atbildēt

Normunds Vīrs

13.12.2021. 12:35

Domāju, ka lielākā daļa LV iestāžu ir "kabatas" iestādes. Anekdotiskais gadījums, kad VID ēkai neatradās vieta uz " /neatkarīgās" LV zemītes, bet vajadzēja to nomāt par 200 miljoniem Ls tātad ap 300 miljoni eiro uz 30 gadiem, no "Maskavas biznesmeņiem"...!?

Atbildēt

godīgais

13.12.2021. 12:04

Reiram ir īpašs talants uz nepiemēroto izvēli. Dālderis par padomnieku finansu ministram ir jau anekdotes vērts. Kad jāklausās šāda amatiera muldēšana par finansu un tautsaimniecības tēmām paliek nelabi no tām muļķībām, kas tiek ar nopietnu ģīmi liktas galdā. Tikpat dumjš ir Zakatistovs. Vispār padumjš priekšnieks pulcē ap sevi dumjākus padotos, lai pats izskatītos gudrāks.

Atbildēt

Autoram

13.12.2021. 10:33

Cik saprotu, ļoti zinošs cilvēks.
Varbūt tad nosauksiet savu TOP3 VID vadītāja amatam? Tā teikt, lai ir ar ko salīdzināt.

Atbildēt

Gestapovietis

12.12.2021. 18:16

Lieciet to Rancānu, viņam pārvēlēšana, visticamāk, nespīd!

Atbildēt

5000!

12.12.2021. 18:13

»

Tātad

Sanāk, ka Jaunzeme paņem slimības lapu, aiziet uz mēnesi atpūsties privātā klīnikā, tātad nestrādā, bet algu turpina saņemt pēc pilnas programmas, ja? Normāli iekārtojusies vecenīte


5000 EUR saņem šitā būtne! Arī tad, kad nestrādā. Kaut kas nav kārtībā ar visu šo! Ne tikai tas, ka tādas būtnes liek tik nozīmīgos amatos, bet arī tas, ka ir politiķi, kas to pieļauj!!

Atbildēt

Juris N.

12.12.2021. 18:11

»

Osis

Te nu ar LL gan nekāda sakara nav, viņam Jaunzeme neko nav nodarījusi un nevar nodarīt. Viņai nav nekādu tiesisku iespēju ietekmēt ne kriminālprocesu uzsākšanu vai neuzsākšanu, ne to gaitu. Izskatās pēc vienas blondīnītes izmisīgas cīņas par augstā krēsla dabūšanu. Un dabūs, par to šaubu nav. Bet metodes...


Nav svarīgi, kas nāks veitā, svarīgi ir, ka tik svarīgos amatos nedrīkst atrasties tik nekompetentas ierēdnes. Šitās būtnes līmenis taču nevelk augstāk par nodaļas vadītājas amatu Ieslodzījumu vietu pārvaldē.

Atbildēt

Tātad

12.12.2021. 18:07

Sanāk, ka Jaunzeme paņem slimības lapu, aiziet uz mēnesi atpūsties privātā klīnikā, tātad nestrādā, bet algu turpina saņemt pēc pilnas programmas, ja? Normāli iekārtojusies vecenīte.

Atbildēt

Osis

12.12.2021. 17:16

»

nu bet

Personīgais lapsiskais naids taču kaut kur jāizgāž, nevar taču visu laiku plosīt vistas


Te nu ar LL gan nekāda sakara nav, viņam Jaunzeme neko nav nodarījusi un nevar nodarīt. Viņai nav nekādu tiesisku iespēju ietekmēt ne kriminālprocesu uzsākšanu vai neuzsākšanu, ne to gaitu. Izskatās pēc vienas blondīnītes izmisīgas cīņas par augstā krēsla dabūšanu. Un dabūs, par to šaubu nav. Bet metodes gan stulbas

Atbildēt

nu bet

12.12.2021. 16:42

»

Prieks

Kādi murgi. Kas tos sacerējis


Personīgais lapsiskais naids taču kaut kur jāizgāž, nevar taču visu laiku plosīt vistas.

Atbildēt

Prieks

12.12.2021. 14:56

Kādi murgi. Kas tos sacerējis.

Atbildēt

var jau muldēt visādi, bet

12.12.2021. 14:53

Latvijas visnekompetentākie ierēdņi ir abi viesstrādnieki! Bet papildus vēl - arī meļi un zagļi!

Atbildēt

Osis

12.12.2021. 14:30

Nu galīgi tukšs rakstiņš

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...