Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Priekšlikums

16.12.2021. 17:31

Būtu interesanti izaludināt aptauju par VID 10 korumpētākajām amatpersonām - starp vadītājiem !

Atbildēt

Stīvais

14.12.2021. 16:54

Visu laiku šķita, ka visnekompetentākās tituls tiek dalīts starp ieliktenēm Ainu Stašāni un Ingu koļegovu, kas tagad cenšas izsaimniekot VMD.

Atbildēt

Arnis

14.12.2021. 12:51

»

Arta

Tas acīmredzami ir pasūtījuma raksts


Katru reizi, kad kāds pasaka patiesību par ierēdņiem vai politikāņiem, tie vienmēr sāk kladzināt, ka tas ir pasūtījums, politiska izrēķināšanās utt. Vai tiešām viņi mūs uzskata par muļķiem? Mums ir vienaldzīgas tās jūsu zirnekļu cīņas burkā. Neesat jūs tik svarīgi, lai kāds maksātu un pasūtītu" rakstus par jums. Vienīgais, ko mēs gribam pasūtīt, ir pasūtīt jūs visus d...t!

Atbildēt

Arta

14.12.2021. 08:51

Tas acīmredzami ir pasūtījuma raksts.

Atbildēt

Putra

14.12.2021. 04:22

»

Stulbs raksts.

Nav taisnīgi nosaukt Jaunzemi tikai par nekompetentu. Patiesībā Ieva Jaunzeme ir daudz kas vairāk - sieviete ar zemu intelektu, ļoti atriebīga. Viņas spēj tikai atkārtot iekaltus tekstus un frāzes, piesavinās citu idejas un darbu. Pati haotiski pieņem lēmumus, bet dažreiz nespēj pieņemt pat tos. Par...


Kā gan VID ģenerāldirektors var piesegt nodokļu nemaksātāju. Šī ierēdne ne veic auditus, ne veic piedziņas darbības, ne veic kādas citas darbības nodokļu administrēšanā. Piesegt viņa varētu, tikai un vienīgi dodot konkrētiem padotajiem prettiesiskus rīkojumus. Par tādiem rīkojumiem netiek ziņots. Tātad vai nu nekāda piesegšana nenotiek, vai arī padotie pilda prettiesiskus rīkojumus un veic nemaksātāju piesegšanas darbības, kas ir likumpārkāpums. Tad gribat teikt, ka Jaunzemes padotie ir noziedznieki un darbojas grupā? Un KNAB un policija to nezin? Kaut kāds naivs apgalvojums par piesegšanu. Lai nu kas, bet Jaunzeme pārāk baidās zaudēt savu krēslu, lai dotu prettiesiskus rīkojumus padotajiem.

Atbildēt

DonnaRaker

14.12.2021. 02:03

Par darbu tiešsaistē es saņemu vairāk nekā 💵$90 līdz 💵$400 stundā. Es dzirdēju par šo darbu pirms 3 mēnešiem, un pēc pievienošanās tam esmu nopelnījis viegli 💵$10 000 bez tiešsaistes darba prasmēm. Vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē…
Lūk, es sāku.…………>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

Stulbs raksts.

14.12.2021. 00:33

Nav taisnīgi nosaukt Jaunzemi tikai par nekompetentu. Patiesībā Ieva Jaunzeme ir daudz kas vairāk - sieviete ar zemu intelektu, ļoti atriebīga. Viņas spēj tikai atkārtot iekaltus tekstus un frāzes, piesavinās citu idejas un darbu. Pati haotiski pieņem lēmumus, bet dažreiz nespēj pieņemt pat tos. Par prioritātēm nosaka lietas, kuras ienes kapeikas, bet izmaksā tūkstošus. Nesaprotamu iemeslu dēļ piesedz lielos nodokļu nemaksātājus. Tāda patiesībā ir Ieva Jaunzeme.

Atbildēt

Xxx

13.12.2021. 23:15

Laikam jau kompetence pēc autora domām slēpjas korumpeto ierēdņu piesegšanā, bet tiklīdz sāk pret spalvu glaudīt - nekompetents.

Atbildēt

Nu cik var!

13.12.2021. 21:17

»

Prieks

Kādi murgi. Kas tos sacerējis


Īstenībā pieriebies, ka komentē ļaudis, kuri nezina ne darba tiesības, ne sociālās apdrošināšanas jautājumus, ne valsts pārvaldes kārtību. Ka tik uzd...t kādam.

Atbildēt

laikam labi zog

13.12.2021. 18:30

..................vai ļauj zagt....

Atbildēt

Patiesība

13.12.2021. 16:35

»

11.tramvajs

Vārdu studijā. Ja sākas ar B, tad nevajag


Vienīgā blondīne, kas vēlas nokļūt amatā, ir Sandra Kārkliņa-Ādmine. Viņa arī piedalījās konkursā, bet tika izbrāķēta (lai gan ir 100 x gudrāka par Jaunzemi).
Daudzi domā, ka Kaspars Čerņeckis grib tikt šajā amatā, bet patiesībā viņs ir sapratis, ka nekad tur netiks, tādēļ viņš cenšas iebīdīt savu mīļāko Santu Garanču.

Atbildēt

11.tramvajs

13.12.2021. 14:47

»

Autoram

Cik saprotu, ļoti zinošs cilvēks


Protams, ka autors, kurš gan cits.

Atbildēt

Pēteris

13.12.2021. 14:34

Pienāks tas laiks,kad būs viņai un vinas domubiedriem jāatbild par visiem izdarītiem noziegumiem....

Atbildēt

Normunds Vīrs

13.12.2021. 12:35

Domāju, ka lielākā daļa LV iestāžu ir "kabatas" iestādes. Anekdotiskais gadījums, kad VID ēkai neatradās vieta uz " /neatkarīgās" LV zemītes, bet vajadzēja to nomāt par 200 miljoniem Ls tātad ap 300 miljoni eiro uz 30 gadiem, no "Maskavas biznesmeņiem"...!?

Atbildēt

godīgais

13.12.2021. 12:04

Reiram ir īpašs talants uz nepiemēroto izvēli. Dālderis par padomnieku finansu ministram ir jau anekdotes vērts. Kad jāklausās šāda amatiera muldēšana par finansu un tautsaimniecības tēmām paliek nelabi no tām muļķībām, kas tiek ar nopietnu ģīmi liktas galdā. Tikpat dumjš ir Zakatistovs. Vispār padumjš priekšnieks pulcē ap sevi dumjākus padotos, lai pats izskatītos gudrāks.

Atbildēt

Autoram

13.12.2021. 10:33

Cik saprotu, ļoti zinošs cilvēks.
Varbūt tad nosauksiet savu TOP3 VID vadītāja amatam? Tā teikt, lai ir ar ko salīdzināt.

Atbildēt

Gestapovietis

12.12.2021. 18:16

Lieciet to Rancānu, viņam pārvēlēšana, visticamāk, nespīd!

Atbildēt

5000!

12.12.2021. 18:13

»

Tātad

Sanāk, ka Jaunzeme paņem slimības lapu, aiziet uz mēnesi atpūsties privātā klīnikā, tātad nestrādā, bet algu turpina saņemt pēc pilnas programmas, ja? Normāli iekārtojusies vecenīte


5000 EUR saņem šitā būtne! Arī tad, kad nestrādā. Kaut kas nav kārtībā ar visu šo! Ne tikai tas, ka tādas būtnes liek tik nozīmīgos amatos, bet arī tas, ka ir politiķi, kas to pieļauj!!

Atbildēt

Juris N.

12.12.2021. 18:11

»

Osis

Te nu ar LL gan nekāda sakara nav, viņam Jaunzeme neko nav nodarījusi un nevar nodarīt. Viņai nav nekādu tiesisku iespēju ietekmēt ne kriminālprocesu uzsākšanu vai neuzsākšanu, ne to gaitu. Izskatās pēc vienas blondīnītes izmisīgas cīņas par augstā krēsla dabūšanu. Un dabūs, par to šaubu nav. Bet metodes...


Nav svarīgi, kas nāks veitā, svarīgi ir, ka tik svarīgos amatos nedrīkst atrasties tik nekompetentas ierēdnes. Šitās būtnes līmenis taču nevelk augstāk par nodaļas vadītājas amatu Ieslodzījumu vietu pārvaldē.

Atbildēt

Tātad

12.12.2021. 18:07

Sanāk, ka Jaunzeme paņem slimības lapu, aiziet uz mēnesi atpūsties privātā klīnikā, tātad nestrādā, bet algu turpina saņemt pēc pilnas programmas, ja? Normāli iekārtojusies vecenīte.

Atbildēt

Osis

12.12.2021. 17:16

»

nu bet

Personīgais lapsiskais naids taču kaut kur jāizgāž, nevar taču visu laiku plosīt vistas


Te nu ar LL gan nekāda sakara nav, viņam Jaunzeme neko nav nodarījusi un nevar nodarīt. Viņai nav nekādu tiesisku iespēju ietekmēt ne kriminālprocesu uzsākšanu vai neuzsākšanu, ne to gaitu. Izskatās pēc vienas blondīnītes izmisīgas cīņas par augstā krēsla dabūšanu. Un dabūs, par to šaubu nav. Bet metodes gan stulbas

Atbildēt

nu bet

12.12.2021. 16:42

»

Prieks

Kādi murgi. Kas tos sacerējis


Personīgais lapsiskais naids taču kaut kur jāizgāž, nevar taču visu laiku plosīt vistas.

Atbildēt

Prieks

12.12.2021. 14:56

Kādi murgi. Kas tos sacerējis.

Atbildēt

var jau muldēt visādi, bet

12.12.2021. 14:53

Latvijas visnekompetentākie ierēdņi ir abi viesstrādnieki! Bet papildus vēl - arī meļi un zagļi!

Atbildēt

Osis

12.12.2021. 14:30

Nu galīgi tukšs rakstiņš

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....