Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

steiga

04.08.2014. 11:22

»

pagaidām īpašnieks

Realitāte ir tāda, ka neražotājam uzturēt lauku zemi vairs neatmaksājas.Ja saliek kopā uzturēšanas izmaksas(pļaušana,krūmu,caurteku,grāvju kopšana)+nodokļus(tie tad arī pieliks punktu), sanāk vai nu pa nullēm pret ES maksājumiem,vai jau mīnusā. Dārgs hobijs,un arī laiku prasa. Kaut arī tēvutēvi to nolīduši...


Tieši tā!Man pieder zeme - itkā pieder zeme. Pieder zeme, bet birokrātijas dēļ itkā tomēr nepieder un par to man ir jāmaksā pašvaldībai noma.Vēl bez tā, bez manas ziņas vel daļai no zemes pieaug kājas un nu pieder citiem...vaicājot pašvaldībā, kas tas pa murgu - visi rausta plecus...Man savas pļavas nopļaut neatmaksājas, viss ir mīnusos.Tas ka vēlos dabīgo vidi sev apkārt, tā ir dārga dzīvošana, ko vairs nevaru atļauties un nāksies atteikties no savām ziedošajām pļavām, kas paaudžu paaudzēs ir piederējušas manai dzimtai...Un tadas situācijas ir daudziem un lidz ar to arī ārzemnieki var berzēt rokas...

Atbildēt

Andrejs

05.01.2013. 10:17

»

zoss

Pasludināt ES par okupāciju, un anulēt visas ārzemnieku īpašuma tiesības. Tieši tāpat kā ar PSRS. Impērija paliek impērija


Tada gadijuma kaut kur slepties vajadzes.People Republic of China? State 53 of USA? :)

Atbildēt

Andrejs

05.01.2013. 10:12

»

Bite

labāk jau lai ārzemnieki no rietumiem te visu izpērk,ja reiz tai izpirkšanai neviens neko nevar padarīt,nekā tie krievu fašisti no utainās krievijas!rietumnieki vismaz nebāžas ar krievu valodu


Baigais patriots atradies.Vai no Irijas raksti?Fasistus vispirms majas zeme saskati un tad citus pa utainiem sauc.Rietumos pa tadiem vardiem jau cietuma sedetu.

Atbildēt

Latvijas ZEME

01.01.2012. 19:00

Nelasot visus komentārus, varbūt atkārtošos, bet ļoti svarīgi būtu noskaidrot, kāpēc VID galveno ēku gatavojas celt uz zemes gabala pie TEC, kas kādreiz it kā piederējis Rīgas pašvaldībai, bet caur Vaškevicu un Bojāru (tā kaut kur lasīju)nonācis kāda Krievijas pilsoņa (vai firmas) īpašumā. Nez kāpēc Latvijas valstij no budžeta naudas turpmāk par VID ēkas nomu būs jāmaksā nerezidentiem no Krievijas. Vai tomēr nebūtu pareizāk celt ēku uz Valsts vai pašvaldības zemes un nemaksāt ārzemniekiem nomu ?

Atbildēt

Edzus

28.12.2011. 15:16

Kļūdains saraksts...

Atbildēt

Mēs

28.12.2011. 10:26

Mēs kā mau...as esam paši pārdevušies un visu kas mums ir arī pārdevuši ! Tad man ir jautājums - kā tad man saprast ....ko nozīmē vārds VALSTS, ja zeme tai vairs nepieder !

Atbildēt

hans

27.12.2011. 23:07

zemes/meža vērtība visus šos gadus apzināti ir devalvēta.kam mūsdienās ir vērtība:stilam, spozmei, publicitātei un šķietamam apsviedīgumam.Skaidrs, ka pēc gadiem 3 mums nekas vairs nepiederēs.Tas ir fakts.LV valda totāls nabadzības kults.Mums nav ne nacionālas idejas, ne nacionālas buržuāzijas ne nacionālas valsts.Viena vienīga zaglīga postpadomju šļura, kas sapņo par greznām vakariņām ar kādu pseidoslavenību...

Atbildēt

pagaidām īpašnieks

27.12.2011. 19:22

Realitāte ir tāda, ka neražotājam uzturēt lauku zemi vairs neatmaksājas.Ja saliek kopā uzturēšanas izmaksas(pļaušana,krūmu,caurteku,grāvju kopšana)+nodokļus(tie tad arī pieliks punktu), sanāk vai nu pa nullēm pret ES maksājumiem,vai jau mīnusā. Dārgs hobijs,un arī laiku prasa. Kaut arī tēvutēvi to nolīduši,par sakarīgu cenu pārdot ir bieži vien saprātīgākais risinājums. Otrs - sagaidīt,kamēr sakrājas parādi,un zemi atņem tāpat.

Atbildēt

Fiksais

27.12.2011. 16:30

Šodien vastis neiekaro ar tankiem. Tās vienkārši nopērk. Vismaz tās kuras pārdodas. Vai tas nav Latvijas valdības patiesais uzdevums - iztīrīt Latviju? Vai par to nerūpējās pēdējo 20 gadu LATVIEŠU valdības - iznicinādamas pašas savu valsti? Ar katru gadu pārdoto zemju apjoms dubultojas, nākošais gads solās būt rekordgads, jo palielinātie nodokļi spiedīs pārdot zemes arī mazo platību ipašniekiem. Bet vai tad paši negribējāt - kaut pastalās, bet brīvā Eiropā? Kas teica, ka latvietim jāpieder zeme, mājas vai mežs? Vai kalpam vispār kas drikst piederēt? Vai kalpa uzdevums nav cītīgi strādāt kāda cita labā?

Atbildēt

Fiksais

27.12.2011. 16:30

Šodien vastis neiekaro ar tankiem. Tās vienkārši nopērk. Vismaz tās kuras pārdodas. Vai tas nav Latvijas valdības patiesais uzdevums - iztīrīt Latviju? Vai par to nerūpējās pēdējo 20 gadu LATVIEŠU valdības - iznicinādamas pašas savu valsti? Ar katru gadu pārdoto zemju apjoms dubultojas, nākošais gads solās būt rekordgads, jo palielinātie nodokļi spiedīs pārdot zemes arī mazo platību ipašniekiem. Bet vai tad paši negribējāt - kaut pastalās, bet brīvā Eiropā? Kas teica, ka latvietim jāpieder zeme, mājas vai mežs? Vai kalpam vispār kas drikst piederēt? Vai kalpa uzdevums nav cītīgi strādāt kāda cita labā?

Atbildēt

Dagnija

27.12.2011. 16:10

Par ko vaimanāt, kungi un dāmas? Paši tautieši savā zemē savā valstī pārdod savu zemi un mežus. Ogres ziņu lapa "Kaleidoskops" katru reizi ir pilna ar sludinājumiem par mežu pirkšanu cirsmai. Paši pūta, paši dega....

Atbildēt

kaķa smiekli

27.12.2011. 13:42

Firmu nosaukumi liecina, ka savācies īsts meža floras fanātu klubiņš. Empetrum - melnā vistene, Fragaria - meža zemenes, Myrtillum - mellenes - latīniskie nosaukumi. Ka tik aiz tām firmām nestāv mūsu pašu bāleliņu nauda :DD

Atbildēt

R

27.12.2011. 12:06

Un to ļoti labi veicina "nepļaušanas" sods/nodoklis pēdējo divu gadu laikā. Būtībā valsts ir nostājusies, lai no laukiem izspiestu cilvēkus, lobētu lielos īpašniekus, ārzemniekus.
Man ieteikums, lai līdzīgi uzliek nodokli arī meža īpašumiem, kuros pēc likuma drīkst veikt mežizstrādi, bet redz īpašnieks ļaunais to nedara! Tas būtu tieši tas pats!

Atbildēt

Gudrais

27.12.2011. 11:59

Tagad uzlikt atbilstošu nodokli tiem Sviedru zemes īpašniekiem un budžets papildināts!

Atbildēt

Concorde

27.12.2011. 09:55

Protams - par kādu mēs te neatkarību visu laiku vāvuļojam. Sen jau zeme būs pa nabaga grašiem izpirkta un LABĀKAJĀ gadījumā cūku fermu vircā noslīksim. Goda vārds, kā nabagmājā kad valstij neinteresē aizsargāt valsts intereses jo kā ierauga zaļās krāsas spīdumu tā visu tik pārdot

Atbildēt

vilis

27.12.2011. 05:55

Bet kāpēc pieaugumi uzrādīti kvadrātmetros?Atgādina PSRS laikus,kad ražu visā valsti mērija tonnās,bet Kazahijā pudos.Tādi sīkpirži tie mūsu zemnieki,ap 1000ha zemītes.

Atbildēt

"Bitei"

27.12.2011. 01:59

neesi tu nekāda bite, tev prātiņš par īsu:(

Atbildēt

ss

27.12.2011. 00:26

nu man liekas ka briest kaut kas ļoti nelāgs..piemēram drīzumā parādīsies ES programmiņa, ka mežu īpašniekiem tiek maksāts par "ozona" kvotu.
Nevajag tikai cirst, ka zviedrs ir tik stulbs, ka iepērk latviešu sapuvušos krūmus par neadekvātām cenām, tur kaut kas ir apakšā....vai nu tūlīt kritīs visas valūtas, vai tiks izlobēti visādi maksājumi....

Atbildēt

asdfgh

26.12.2011. 23:58

rapšulauks ir vācietis, kurš starp citu spēj sazināties latviksi... maacieties, urlas.

Atbildēt

haralds

[R] 26.12.2011. 23:27

bagāts dara, kā grib, nabags, kā var. nu, nabagu, kurš pārdod var saprast, ka vismaz kapeiku dārgāk pārdod, bet.

Atbildēt

Paldies Tev, Ilmār R.

26.12.2011. 21:37

Lapsas kungs, šo te pēdījumu vajag piebāzt pie deguna tādam darbonim kā Ilmārs R. Viņa īstenotā politika ir vistiešākajā veidā vainojama pie tā, ka Latvijas milzīgā bagātība - zeme - nav pilnvērtīgi izmantojama ekonomiskās politikas dēļ, stulbas monetārās politikas dēļ, jo iekšā pārtikas veikalos brauc imports, eksporta praktiski nav, un arī iekšējais patēriņš ir kroplīgs. Tagad ārzemnieki sapirksies latviešu zemi, nomainīs Ilmāru R. amatā, palaidīs normālu monetāro politiku, kļūs atkal par muižniekiem, bet latvietis varēs no saules līdz saulei iet par kalpu, kad ik rītu aiz kūts brokastu vietā no vagara būs pa pakaļu pērienu ar stibu dabūjis.

Atbildēt

Bite

26.12.2011. 21:14

labāk jau lai ārzemnieki no rietumiem te visu izpērk,ja reiz tai izpirkšanai neviens neko nevar padarīt,nekā tie krievu fašisti no utainās krievijas!rietumnieki vismaz nebāžas ar krievu valodu!

Atbildēt

Jana

26.12.2011. 18:29

vēl jau jāpieskaita klāt pašvaldības zemju iznomāšanu uz 20 gadiem par baltu velti, visa latgale jau ir iznomāta :)

Atbildēt

viss

26.12.2011. 18:04

Te nu paradas ista latvieshu daba - visur lamat krievus nemties ar valodasjautajumiem bet pashi taja pat laika savu zemi arzemniekiem pardod par kuru senchi karos dzivibas savas atdeva. Kam ta valoda bus vajadziga ja visu zemi pashi latvieshi bus pardevushi?

Atbildēt

niks

26.12.2011. 17:22

Nomierinieties! Vēl jau piensaimniecības "jaunais vilnis" tikai sāksies! Princips gad tas pats vecais - sagrābt lielu čupu un tad to visu kādiem krieviem buntē pārdot.

Atbildēt

26.12.2011. 17:12

kas notiek ar šo zemi? Veikali pilni ar importa pārtiku...

Atbildēt

zoss

26.12.2011. 16:39

Pasludināt ES par okupāciju, un anulēt visas ārzemnieku īpašuma tiesības. Tieši tāpat kā ar PSRS. Impērija paliek impērija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...