Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

steiga

04.08.2014. 11:22

»

pagaidām īpašnieks

Realitāte ir tāda, ka neražotājam uzturēt lauku zemi vairs neatmaksājas.Ja saliek kopā uzturēšanas izmaksas(pļaušana,krūmu,caurteku,grāvju kopšana)+nodokļus(tie tad arī pieliks punktu), sanāk vai nu pa nullēm pret ES maksājumiem,vai jau mīnusā. Dārgs hobijs,un arī laiku prasa. Kaut arī tēvutēvi to nolīduši...


Tieši tā!Man pieder zeme - itkā pieder zeme. Pieder zeme, bet birokrātijas dēļ itkā tomēr nepieder un par to man ir jāmaksā pašvaldībai noma.Vēl bez tā, bez manas ziņas vel daļai no zemes pieaug kājas un nu pieder citiem...vaicājot pašvaldībā, kas tas pa murgu - visi rausta plecus...Man savas pļavas nopļaut neatmaksājas, viss ir mīnusos.Tas ka vēlos dabīgo vidi sev apkārt, tā ir dārga dzīvošana, ko vairs nevaru atļauties un nāksies atteikties no savām ziedošajām pļavām, kas paaudžu paaudzēs ir piederējušas manai dzimtai...Un tadas situācijas ir daudziem un lidz ar to arī ārzemnieki var berzēt rokas...

Atbildēt

Andrejs

05.01.2013. 10:17

»

zoss

Pasludināt ES par okupāciju, un anulēt visas ārzemnieku īpašuma tiesības. Tieši tāpat kā ar PSRS. Impērija paliek impērija


Tada gadijuma kaut kur slepties vajadzes.People Republic of China? State 53 of USA? :)

Atbildēt

Andrejs

05.01.2013. 10:12

»

Bite

labāk jau lai ārzemnieki no rietumiem te visu izpērk,ja reiz tai izpirkšanai neviens neko nevar padarīt,nekā tie krievu fašisti no utainās krievijas!rietumnieki vismaz nebāžas ar krievu valodu


Baigais patriots atradies.Vai no Irijas raksti?Fasistus vispirms majas zeme saskati un tad citus pa utainiem sauc.Rietumos pa tadiem vardiem jau cietuma sedetu.

Atbildēt

Latvijas ZEME

01.01.2012. 19:00

Nelasot visus komentārus, varbūt atkārtošos, bet ļoti svarīgi būtu noskaidrot, kāpēc VID galveno ēku gatavojas celt uz zemes gabala pie TEC, kas kādreiz it kā piederējis Rīgas pašvaldībai, bet caur Vaškevicu un Bojāru (tā kaut kur lasīju)nonācis kāda Krievijas pilsoņa (vai firmas) īpašumā. Nez kāpēc Latvijas valstij no budžeta naudas turpmāk par VID ēkas nomu būs jāmaksā nerezidentiem no Krievijas. Vai tomēr nebūtu pareizāk celt ēku uz Valsts vai pašvaldības zemes un nemaksāt ārzemniekiem nomu ?

Atbildēt

Edzus

28.12.2011. 15:16

Kļūdains saraksts...

Atbildēt

Mēs

28.12.2011. 10:26

Mēs kā mau...as esam paši pārdevušies un visu kas mums ir arī pārdevuši ! Tad man ir jautājums - kā tad man saprast ....ko nozīmē vārds VALSTS, ja zeme tai vairs nepieder !

Atbildēt

hans

27.12.2011. 23:07

zemes/meža vērtība visus šos gadus apzināti ir devalvēta.kam mūsdienās ir vērtība:stilam, spozmei, publicitātei un šķietamam apsviedīgumam.Skaidrs, ka pēc gadiem 3 mums nekas vairs nepiederēs.Tas ir fakts.LV valda totāls nabadzības kults.Mums nav ne nacionālas idejas, ne nacionālas buržuāzijas ne nacionālas valsts.Viena vienīga zaglīga postpadomju šļura, kas sapņo par greznām vakariņām ar kādu pseidoslavenību...

Atbildēt

pagaidām īpašnieks

27.12.2011. 19:22

Realitāte ir tāda, ka neražotājam uzturēt lauku zemi vairs neatmaksājas.Ja saliek kopā uzturēšanas izmaksas(pļaušana,krūmu,caurteku,grāvju kopšana)+nodokļus(tie tad arī pieliks punktu), sanāk vai nu pa nullēm pret ES maksājumiem,vai jau mīnusā. Dārgs hobijs,un arī laiku prasa. Kaut arī tēvutēvi to nolīduši,par sakarīgu cenu pārdot ir bieži vien saprātīgākais risinājums. Otrs - sagaidīt,kamēr sakrājas parādi,un zemi atņem tāpat.

Atbildēt

Fiksais

27.12.2011. 16:30

Šodien vastis neiekaro ar tankiem. Tās vienkārši nopērk. Vismaz tās kuras pārdodas. Vai tas nav Latvijas valdības patiesais uzdevums - iztīrīt Latviju? Vai par to nerūpējās pēdējo 20 gadu LATVIEŠU valdības - iznicinādamas pašas savu valsti? Ar katru gadu pārdoto zemju apjoms dubultojas, nākošais gads solās būt rekordgads, jo palielinātie nodokļi spiedīs pārdot zemes arī mazo platību ipašniekiem. Bet vai tad paši negribējāt - kaut pastalās, bet brīvā Eiropā? Kas teica, ka latvietim jāpieder zeme, mājas vai mežs? Vai kalpam vispār kas drikst piederēt? Vai kalpa uzdevums nav cītīgi strādāt kāda cita labā?

Atbildēt

Fiksais

27.12.2011. 16:30

Šodien vastis neiekaro ar tankiem. Tās vienkārši nopērk. Vismaz tās kuras pārdodas. Vai tas nav Latvijas valdības patiesais uzdevums - iztīrīt Latviju? Vai par to nerūpējās pēdējo 20 gadu LATVIEŠU valdības - iznicinādamas pašas savu valsti? Ar katru gadu pārdoto zemju apjoms dubultojas, nākošais gads solās būt rekordgads, jo palielinātie nodokļi spiedīs pārdot zemes arī mazo platību ipašniekiem. Bet vai tad paši negribējāt - kaut pastalās, bet brīvā Eiropā? Kas teica, ka latvietim jāpieder zeme, mājas vai mežs? Vai kalpam vispār kas drikst piederēt? Vai kalpa uzdevums nav cītīgi strādāt kāda cita labā?

Atbildēt

Dagnija

27.12.2011. 16:10

Par ko vaimanāt, kungi un dāmas? Paši tautieši savā zemē savā valstī pārdod savu zemi un mežus. Ogres ziņu lapa "Kaleidoskops" katru reizi ir pilna ar sludinājumiem par mežu pirkšanu cirsmai. Paši pūta, paši dega....

Atbildēt

kaķa smiekli

27.12.2011. 13:42

Firmu nosaukumi liecina, ka savācies īsts meža floras fanātu klubiņš. Empetrum - melnā vistene, Fragaria - meža zemenes, Myrtillum - mellenes - latīniskie nosaukumi. Ka tik aiz tām firmām nestāv mūsu pašu bāleliņu nauda :DD

Atbildēt

R

27.12.2011. 12:06

Un to ļoti labi veicina "nepļaušanas" sods/nodoklis pēdējo divu gadu laikā. Būtībā valsts ir nostājusies, lai no laukiem izspiestu cilvēkus, lobētu lielos īpašniekus, ārzemniekus.
Man ieteikums, lai līdzīgi uzliek nodokli arī meža īpašumiem, kuros pēc likuma drīkst veikt mežizstrādi, bet redz īpašnieks ļaunais to nedara! Tas būtu tieši tas pats!

Atbildēt

Gudrais

27.12.2011. 11:59

Tagad uzlikt atbilstošu nodokli tiem Sviedru zemes īpašniekiem un budžets papildināts!

Atbildēt

Concorde

27.12.2011. 09:55

Protams - par kādu mēs te neatkarību visu laiku vāvuļojam. Sen jau zeme būs pa nabaga grašiem izpirkta un LABĀKAJĀ gadījumā cūku fermu vircā noslīksim. Goda vārds, kā nabagmājā kad valstij neinteresē aizsargāt valsts intereses jo kā ierauga zaļās krāsas spīdumu tā visu tik pārdot

Atbildēt

vilis

27.12.2011. 05:55

Bet kāpēc pieaugumi uzrādīti kvadrātmetros?Atgādina PSRS laikus,kad ražu visā valsti mērija tonnās,bet Kazahijā pudos.Tādi sīkpirži tie mūsu zemnieki,ap 1000ha zemītes.

Atbildēt

"Bitei"

27.12.2011. 01:59

neesi tu nekāda bite, tev prātiņš par īsu:(

Atbildēt

ss

27.12.2011. 00:26

nu man liekas ka briest kaut kas ļoti nelāgs..piemēram drīzumā parādīsies ES programmiņa, ka mežu īpašniekiem tiek maksāts par "ozona" kvotu.
Nevajag tikai cirst, ka zviedrs ir tik stulbs, ka iepērk latviešu sapuvušos krūmus par neadekvātām cenām, tur kaut kas ir apakšā....vai nu tūlīt kritīs visas valūtas, vai tiks izlobēti visādi maksājumi....

Atbildēt

asdfgh

26.12.2011. 23:58

rapšulauks ir vācietis, kurš starp citu spēj sazināties latviksi... maacieties, urlas.

Atbildēt

haralds

[R] 26.12.2011. 23:27

bagāts dara, kā grib, nabags, kā var. nu, nabagu, kurš pārdod var saprast, ka vismaz kapeiku dārgāk pārdod, bet.

Atbildēt

Paldies Tev, Ilmār R.

26.12.2011. 21:37

Lapsas kungs, šo te pēdījumu vajag piebāzt pie deguna tādam darbonim kā Ilmārs R. Viņa īstenotā politika ir vistiešākajā veidā vainojama pie tā, ka Latvijas milzīgā bagātība - zeme - nav pilnvērtīgi izmantojama ekonomiskās politikas dēļ, stulbas monetārās politikas dēļ, jo iekšā pārtikas veikalos brauc imports, eksporta praktiski nav, un arī iekšējais patēriņš ir kroplīgs. Tagad ārzemnieki sapirksies latviešu zemi, nomainīs Ilmāru R. amatā, palaidīs normālu monetāro politiku, kļūs atkal par muižniekiem, bet latvietis varēs no saules līdz saulei iet par kalpu, kad ik rītu aiz kūts brokastu vietā no vagara būs pa pakaļu pērienu ar stibu dabūjis.

Atbildēt

Bite

26.12.2011. 21:14

labāk jau lai ārzemnieki no rietumiem te visu izpērk,ja reiz tai izpirkšanai neviens neko nevar padarīt,nekā tie krievu fašisti no utainās krievijas!rietumnieki vismaz nebāžas ar krievu valodu!

Atbildēt

Jana

26.12.2011. 18:29

vēl jau jāpieskaita klāt pašvaldības zemju iznomāšanu uz 20 gadiem par baltu velti, visa latgale jau ir iznomāta :)

Atbildēt

viss

26.12.2011. 18:04

Te nu paradas ista latvieshu daba - visur lamat krievus nemties ar valodasjautajumiem bet pashi taja pat laika savu zemi arzemniekiem pardod par kuru senchi karos dzivibas savas atdeva. Kam ta valoda bus vajadziga ja visu zemi pashi latvieshi bus pardevushi?

Atbildēt

niks

26.12.2011. 17:22

Nomierinieties! Vēl jau piensaimniecības "jaunais vilnis" tikai sāksies! Princips gad tas pats vecais - sagrābt lielu čupu un tad to visu kādiem krieviem buntē pārdot.

Atbildēt

26.12.2011. 17:12

kas notiek ar šo zemi? Veikali pilni ar importa pārtiku...

Atbildēt

zoss

26.12.2011. 16:39

Pasludināt ES par okupāciju, un anulēt visas ārzemnieku īpašuma tiesības. Tieši tāpat kā ar PSRS. Impērija paliek impērija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...