Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vilnis Strauts

23.09.2016. 21:16

Ja visu ko šeit rakstījāt būtu patiesība, tad mūsu Latvijas valstī būtu bīstami dzīvot , tā būtu trešās valsts līmenī. Bet kārtīgi papētot mūsu ikdienas dzīvi dažādos slāņu līmeņos var secināt - mūsu valsts ir normālā attīstības līmenī. Kapēc ? Jebkurš Valsts vadītājs nav viszinoš. Informācijas un zināšanu trūkums var novest Valsti protams pie stagnācijas, bet iedomājies kā tu vadītu Valsti, ja tev to uzticētu. Es domāju netiktu galā ar pienākumiem. Lai palīdzētu cilvēkiem izprast kā pacelt dzīves līmeni Valstī vajaga savas domas publicēt cilvēkiem sasniedzamā informācijas līmenī. Labākais veids jebkurš laikraksts televīzija. Bet ar vienu noteikumu - jebkurai domai jābūt skaidri izteiktai un patiesi kuru lasot zināsi kā pārveidot lai uzlabotu Latvijas iedzīvotāju stāvokli. Ja vari, tad dari.

Atbildēt

D.

16.09.2016. 15:52

»

Mazu lopu kopējs

Autoram par terminiem un jēdzieniem ir "policejiski" "resoriska" uzkazos veidota nojausma...


Latviešu muļķītis ir atgriezies, lai redzētu, vai viņa sūds vēl smird.

Atbildēt

Mazu lopu kopējs

16.09.2016. 14:27

»

Vo

Vispirms raksta autors uzraksta : „Faktiski noziegumu brīvība ir saindējusi ne tikai latviešus, bet arī cittautiešus; respektīvi, visu Latvijas nāciju...


Autoram par terminiem un jēdzieniem ir "policejiski" "resoriska" uzkazos veidota nojausma.

Jebkura definīcija ir mainīga, pielāgojama apstākļiem. Paskatīsimies kaut vai elementārus šķirkļus divās, trijās skaidrojošās vārdnīcās - tie nekad nav identiski.

Vispār kaut kas dīvains te sanācis. Būtu labāk rakstījis par kaut ko taustāmu un ne tik abstraktu, kaut vai par Kardašjanas pupiem.

Atbildēt

Mazu lopu kopējs

16.09.2016. 14:23

Priedīša apgalvojums, ka valodnieks vēlas attīrīt valodu no ..., diemžēl, neiztur nekādu kritiku, jo šāda pieeja ir tikai vienā no divām lielajām lingvistu nometnēm - pūristiem. Otrā nometnē valodu uzskata par dzīvu un līdz ar to mainīgu. Tālāk nelasīju, ja jau sākumā ir tik diskutabls apgalvojums.

Atbildēt

DENISS

15.09.2016. 10:01

No Stikla kalna: "Morālais garants
Morālais garants ir sociāla nepieciešamība un sociālais pamats tautas (sabiedrības) esamībā. Faktiski – obligāta sociālā nepieciešamība. Tautai (sabiedrībai) ir vajadzīgs tāds sociālais institūts, kas nodrošina morālo stabilitāti un morālo tīrību, kā arī pasargā pret amoralitāti. Tāds institūts tautai garantē, ka tauta vienmēr var paļauties uz šī institūta atbalstu un aizsardzību morāles jautājumos un tautas morālajā praksē. Reāli tāds morālais garants (sociālais institūts) ir tautas morālā spēka avots. Tauta zina, ka tās rīcībā ir spēks, kas nekad nepieļaus morālo noslīdējumu. Saskarsmē ar amoralitāti tauta zina, kur griezties un meklēt aizstāvību. Ja tautai nav tāds morālais garants, tad tauta ir spiesta dzīvot bez morālajiem pamatiem un tautas moralitāte nav strukturēta un fokusēta pienācīgā veidā. Tauta bez morālā garanta ir nepilnvērtīga tauta. Ja tauta neizprot morālā garanta nepieciešamību savā eksistencē, tad tāda tauta savā evolūcijā vēl nav sasniegusi vajadzīgo briedumu. Pirmkārt un galvenokārt – morālo briedumu. Tādu tautu var raksturot kā neattīstītu un necivilizētu tautu. Latviešiem pašlaik nav morālais garansts (institūts). Latvieši nevar ne uz ko paļauties morālajā jomā. Latviešu visi sociālie institūti (valsts prezidents, valdība, parlaments, ministrijas, mediji, akadēmiskie centri, baznīca, sabiedriskās organizācijas, politiskās partijas) vairāk vai mazāk nevieš morālo uzticību un praktiski nevar būt morālais garants. Šis bēdīgais fakts ir viena no visuzskatamākajām liecībām latviešu vispārējai neattīstībai, nespējot ne tikai nodrošināt morālo garantu, bet nespējot pat saprast tā obligāto nepieciešamību."

Atbildēt

Santa K.

14.09.2016. 13:49

»

jā gan

Griežās ausīs un spiežās smadzenēs tādas kļūdas


"Griežās ausīs" saka tikai cilvēks ar sešām klasēm.

Atbildēt

>>dens

14.09.2016. 07:02

Vai tik traki ar dzeltenās rases latviešiem.......

Atbildēt

Antropos

13.09.2016. 21:23

...resp., atgrIezenisko, protams. :)

Atbildēt

Antropos

13.09.2016. 21:22

Vai Priedīša kungam, pirms ko bilst par valodu, neklātos izskaust elementāras kļūdas savā rakstībā? Tik vispusīgi izglītotam un erudītam cilvēkam konsekventi aplama atgrezenisko darbības vārdu galotņu lietošana nepiestāv vis...

Atbildēt

Dens

13.09.2016. 15:49

»

Feiss

Tik gudrs, tik gudrs! Vai maz šim trollim ir tēmas, kuras tas dziļdziļi nepārvalda


Dārgumiņ Žuli, lieto pampersus pirms mana profesora raksta studēšanas. Tas latviešiem jādara obligāti, jo latviešiem skaudība izsauc čuras bez atļaujas biksēs. To ir izpētījis latviešu izcilais seksologs un latviešu sieviešu apvaislotājs Didzis Dzintars. Latviešiem prāta trūkums esot kompensēts ar čurāšanas pastiprinātu pieeju bez atļaujas tiekoties ar talantu, gudrību, zināšanām, prāta vemšanas nespēju utt.Visu to, kas tev nav Žuli.

Atbildēt

Feiss

13.09.2016. 15:10

Tik gudrs, tik gudrs! Vai maz šim trollim ir tēmas, kuras tas dziļdziļi nepārvalda?

Atbildēt

Arturs Nagliņš

13.09.2016. 14:27

Krievijā, kur tāpat ir milzīgas problēmas ar krievu valodu, pašlaik piedāvāts izveidot lingvistisko policiju. Latvijā tāda jau ir sen - VVC. Bet Latvijā visu dara tagad latvieši, tāpēc katra iniciatīva pārvēršās latviskā smirdoņā, kā to jau pašā sākumā panāca nekaunīgā un trulā Zuicēna un dumjā Hirša ar Valsts valodas centru.

Atbildēt

D.

13.09.2016. 10:53

»

Vo >>> Deniss

Vai tu pats saprati, ko pateici? "Paskatīties pie cilvēkiem ko saka par nāciju"??? Vai tas īstais cilvēks,"pie kura būtu jāpaskatās" ir tavs pasniedzējs? Tātad, ja viņš saka, ka ir Latvijas nācija, tad tāda arī ir un visas jēdzienu definīcijas var uzkārt uz nagliņas? Vai tā...


Tev ir smaga galva. Esi īsts latvietis. Ar to tevi apsveicu un izbeidzu pļāpāšanu ar tevi, jo man nav tik smaga galva kā tev un mēs nevaram komunicēt tāpēc ka tu negribi mācīties un kļūt cilvēks. Es neesmu latvietis, bet puslatvietis un puskrievs.Mani nevar apsveikt kā latvieti, kurus man pasniedzējs iemācīja mīlēt no 100 kādu vienu vai divus.

Atbildēt

DENISS

13.09.2016. 10:50

No Stikla kalna: "Semiosocioloģija
Jēdziena autore ir Tamāra Dridze (1930-2000). Viņa un viņas kolēģi Maskavā šo jēdzienu lieto no 1969.gada. Intensīvi 1969.-1974.g. T.Dridze semiosocioloģiju dēvē par jaunu paradigmu un kompleksu starpdisciplināro zinātnisko virzienu, kas pēta sociālo komunikāciju kā cilvēku un starpkulturālo mijiedarbību, kas ir būtisks faktors sabiedrības psiholoģijas un kultūras formēšanā. Semiosocioloģijas pētījumu priekšmets ir sociālie procesi, kurus izraisa cilvēku, grupu, sabiedrības komunikatīvā mijiedarbība. Komunikatīvās mijiedarbības kvalitātes kritērijs ir sasniegtā savstarpējā saprašanās. Semiosocioloģijas rašanās noteikti ir saistāma ar kulturoloģiskās domas vispārējo attīstības tendenci, kas masveidā sākās XX gs. otrajā pusē un kura ir apskatīta grāmatā „Ievads kulturoloģijā. Kultūras teorija un kultūras vēsture”."

Atbildēt

Vo >>> Deniss

13.09.2016. 10:48

»

Deniss

Ja pasniedzējs tā saka, ka ir Latvijas nācija, vai tev nebija tik daudz prātiņa kā paskatīties pie cilvēkiem ko saka par nāciju, bet ne tikai palikt pie tā, ko latvieši saka par nāciju neparezi? Vajag draugs dzīvot ar galvu, bet nevis tūlīt izrādīt sevi slikti bez galvas. Tas gan ir labi, ka lasi manu...


Vai tu pats saprati, ko pateici? "Paskatīties pie cilvēkiem ko saka par nāciju"??? Vai tas īstais cilvēks,"pie kura būtu jāpaskatās" ir tavs pasniedzējs? Tātad, ja viņš saka, ka ir Latvijas nācija, tad tāda arī ir un visas jēdzienu definīcijas var uzkārt uz nagliņas? Vai tā?
Tad kāpēc šis pats "pasniedzējs" citus nopeļ un apsaukā par patvarīgu un aplamu jēdzienu pielietošanu??! "Kas ir atļauts Jupiteram, tas nav atļauts vērsim" - vai tā?

Atbildēt

paardomas

13.09.2016. 09:35

MeneDžeris , māsterplāns , skrīnings,pilotprojekts....
Ir tauta un ir tautība , kā arī viss tautiskais.
Nacioanāls vai nacionāls?
Jā , un kāda valoda un kultūra ir tām nācijām , kādas saknes?

Atbildēt

.....

13.09.2016. 09:22

Tas stikla kalns ir saplīsis,deniss.....

Atbildēt

Deniss

13.09.2016. 08:55

»

Vo

Vispirms raksta autors uzraksta : „Faktiski noziegumu brīvība ir saindējusi ne tikai latviešus, bet arī cittautiešus; respektīvi, visu Latvijas nāciju...


Ja pasniedzējs tā saka, ka ir Latvijas nācija, vai tev nebija tik daudz prātiņa kā paskatīties pie cilvēkiem ko saka par nāciju, bet ne tikai palikt pie tā, ko latvieši saka par nāciju neparezi? Vajag draugs dzīvot ar galvu, bet nevis tūlīt izrādīt sevi slikti bez galvas. Tas gan ir labi, ka lasi manu pasniedzēju un noteikti tev kaut kas pielec.

Atbildēt

Centis Ciska

13.09.2016. 08:47

»

Vo

Vispirms raksta autors uzraksta : „Faktiski noziegumu brīvība ir saindējusi ne tikai latviešus, bet arī cittautiešus; respektīvi, visu Latvijas nāciju...


Droši var darīt, ka latviešus par normāliem mūsdienīgiem varēs uzskatīt tikai tad, kad viņi pareizi pratīs lietot vismaz divus vārdus - kultūra un nācija. Pagaidām tas nav dzirdams. Vēl atrodas neizglītoti mežoņi katru dienu. Latviešu smagajās galvās var kaut ko ieborēt tikai par zagšanu.

Atbildēt

Vo

13.09.2016. 08:00

Vispirms raksta autors uzraksta : „Faktiski noziegumu brīvība ir saindējusi ne tikai latviešus, bet arī cittautiešus; respektīvi, visu Latvijas nāciju.”
Bet pēc tam raksta: „...noziegums, piemēram, ir ..... nepareiza jēdzienu un terminu lietošana.”
Tad nu pastāsti, gudriniek, kas tā tāda par „Latvijas nāciju”, kurā ietilpst vairākas tautas. Pēc definīcijas par nāciju, sauc tautu, kurai ir sava valsts. Kura tad ir tā nācija, kurai pieder Latvija? Krieviem, ebrejiem, poļiem, vāciešiem, latviešiem....? Tikai nepļāpā par valstsnāciju un nesalīdzini Latviju ar ASV, kur valsts izveidojās no visas pasaules valstu ieceļotājiem, iznīcinot pamatiedzīvotājus. Latvijā vēl pamatiedzīvotāji pilnībā nav iznīcināti.

Atbildēt

Gaidis

13.09.2016. 07:31

Noziegumu brīvību gan pasīvi, gan aktīvi atbalsta gandrīz visi Latvijas mediji, jo negrib riskēt ar savu potenciālā pasūtītāja (to kurš naudu ieguvis apzogot citus) labvēlību. Vienīgo funkciju - pasūtījuma noriešanas akcijas mediji veic ļoti precīzi: norej tikai tos, kas nevarēs pretoties vai riešanai ir tvaika nolaišanas funkcijas par labu honorāru. Pagaidām nezinu, kuri preses izdevumi vai portāli drosmīgi uzņemtos pilnīgu, publisku un kompleksu noziedzības atšifrēšanu (faktiski atšķirībā no Jurčas citiem ir sen zinām kas ir kas). Jā protams, ir runas par "astoņkājiem" un citām mafijām, bet nav vēl īstie vārdi un fakti, kas izgaismotu ieligušās nesodāmības paradīzes - Latvijas patieso noziedznieka seju.

Atbildēt

tev

12.09.2016. 23:42

»

motōrhead

visu to murgu gan neizlasīju, bet priekšpēdējā rindkopā ir 11 kļudas. Idiots


tas Idiots ir vārds vai uzvārds? Vai varbūt tā ir tava stukača palama?

Atbildēt

motōrhead

12.09.2016. 22:06

visu to murgu gan neizlasīju, bet priekšpēdējā rindkopā ir 11 kļudas. Idiots.

Atbildēt

kāds

12.09.2016. 21:56

Uhh, galva sareiba. :D

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...