Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pietiek.skapja plānprātiņam

18.06.2022. 20:19

tev atkal kritiskās dienas ienākušās?
Un psihenē laikam atvērto durvju diena...
Cerams, ka rīt psihenē visas palātas atkal aizslēgs un arī internetu atslēgs.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.06.2022. 20:14

»

Хм

Не хочется, конечно, попасть сейчас в какие-нибудь списки и получить вызов на беседу, но..если недавно был правильный перевод этого 5 пункта соглашения НАТО, то там вовсе не сказано, что другие страны НАТО обязуются именно вступить в войну и прислать все необходимые войска для отпора. Фраза там звучала...


Идём ещё дальше. В народе поговаривают, что в договоре между Латвией и НАТО имеется пункт, который гласит, что у НАТО есть 72 часа, чтобы решить, вмешиваться в случае нападения или нет? Следовательно (если это соответствует действительности), не исключён вариант, как в истории бывало не раз, когда в течении этих 3-х суток верхушка НАТО, США и Россия договорятся, а мы будем наблюдать, как в сопровождении российских войск техника и бойцы из Канады и др. стран проследуют из Адажи до Рижского порта, там под музыку российского военного оркестра загрузятся на корабли и ... тю тю по домам. Ну, и стандартно последующие за этив уверения всяких байденов и столтенбергов, что о нас не забудут никогда и т. д.

Atbildēt

Tu,

18.06.2022. 20:06

»


tu, analfabētiskais idiot! Neiespringsti gluži veltīgi - tevis nesaprastie "stulbie penteri" ir domāti normāliem cilvēkiem ar veselām, adekvāti funkcionēt spējīgām smadzenēm. Tātad - ne priekš tevis un taml. BEZsmadzeņu "apustuļiem".

Atbildēt

Tieši tā!

18.06.2022. 19:54

»

Asiirietis

Nenovērtē visus pēc sevis


Baigi gudrie te visi salasījušies. Komentēt nav grūti. Grūti ir domāt un darīt. Ko paši lietderīgu esat izdarījuši, dārgie komentētāji? Nu palielieties taču!

Atbildēt

Хм

18.06.2022. 19:54

»

Latvija - neizdevusies valsts

Так это только конченным дуракам неясно, что ни НАТО палец об палец не стукнет, ежели что, ни кто-либо из громких патриотов здесь останется и будет сопротивляться. Будут неоднократно "выражать озбоченность" из тихого и спокойного места, создавать правительства в изгнании, и т. д...


Не хочется, конечно, попасть сейчас в какие-нибудь списки и получить вызов на беседу, но..если недавно был правильный перевод этого 5 пункта соглашения НАТО, то там вовсе не сказано, что другие страны НАТО обязуются именно вступить в войну и прислать все необходимые войска для отпора. Фраза там звучала примерно "другие страны обязуются оказать любую помощь и поддержку". Но это весьма расплывчатое обещание. При желании можно сказать "имелось ввиду, что пошлем вооружение, но не военных".

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.06.2022. 19:51

»

Latvija- izdevusies valsts

Katram tekstam ir savs zemteksts. Tavs rašistiskais zemteksts tāpat skaidrs


Oi, paldies, nomierināji! Iznāk, ka arī man ir ekskluzīvas tiesības uz vārdu "Latvija". Kautrējos jautāt vien, kura institūcija ir noteikusi, ka "tiesības uz vārdu Latvija ir visiem latviešiem, kas te dzīvojuši paaudžu paaudzēs un cittautībniekiem, kuri atzīst un atbalsta šo valsti"?

Atbildēt

he, he

18.06.2022. 19:46

https://www.youtube.com/shorts/ZsBzwx-fKtQ

Atbildēt

Latvija- izdevusies valsts

18.06.2022. 19:43

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ko, tev ir kādas ekskluzīvas tiesības uz vārdu "Latvija"? Padalies informācijā, kur dabūji, par cik pirki...


Katram tekstam ir savs zemteksts. Tavs rašistiskais zemteksts tāpat skaidrs.
p.s. Ekskluzīvas tiesības uz vārdu Latvija ir visiem latviešiem, kas te dzīvojuši paaudžu paaudzēs un cittautībniekiem, kuri atzīst un atbalsta šo valsti.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.06.2022. 19:41

»

Хм

Вообще только именно само наступление этого часа и показало бы ФАКТИЧЕСКУЮ картину, кто тут патриот, а кто первый рванул бы в сторону аэропорта или на машине в сторону границы...


Так это только конченным дуракам неясно, что ни НАТО палец об палец не стукнет, ежели что, ни кто-либо из громких патриотов здесь останется и будет сопротивляться. Будут неоднократно "выражать озбоченность" из тихого и спокойного места, создавать правительства в изгнании, и т. д.

Atbildēt

jukušajam

18.06.2022. 19:40

»

Jukums

Tātad, Tu neiesaki neko


Tātad, tu kārtējo reizi pārliecinoši nodemonstrēji, ka joprojām neesi spējīgs apjēgt neko, pat viselementārāko patiesību, jo - tam ir nepieciešamas veselas un adekvāti funkcionējošas smadzenes.

Kas arī bija jāpierāda - muļķuzemē latvānijā nekas nemainās, izņemot kārtējo saimnieku norādīto riešanas virzienu, tikai ķēde palikusi vēl īsāka un bļodiņa vēl tukšāka.

Daudz laika nav vairs, vecais (zombijatkarīgais ķēdeskranci), taisies (uz kārtējiem lojālizpildīšanās "izaicinājmiem") – drīz atkal ienāksies "vadošā kursa pagrieziens par 180 grādiem" un aktualizēsies lumpenpropagandas zombējuma metodisko vadlīniju "konceptuāli inovatīva korekcija" jeb globālās pārvaldes ideoloģiskās (atbalsta) sistēmas restarts. Tāpēc – samācies labi cītīgi atsvaidzinātās rejamtēzes, lai vari turpināt par apgrauztu iesmirdušu kaulu raut rīkli, vankšķēdams un gaudodams "pa visu rubli", bet - nu jau uz līdzšinējiem saimniekiem barotājiem...

"Daudz laika nav vairs, vecais - taisies…"

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.06.2022. 19:37

»

Jukums

Vislabāk būtu, ja Tu nepieminētu Latvijas vārdu, nemaz nerunājot par tā minēšanu zaimojošā veidā...


Ko, tev ir kādas ekskluzīvas tiesības uz vārdu "Latvija"? Padalies informācijā, kur dabūji, par cik pirki? :)
Uz to, ka es kaut kur braukšu, vari necerēt. Tikpat labi tevi varu aizsūtīt kaut kur, ja nepatīk līdzcilvēki kā es, piemēram. Cilvēku no dzīvnieka atšķir spēja, pielietojot saprātu, veidot savu apkārtni atbilstoši savām vajadzībām, un es to darīju, daru un darīšu, jo esmu un cenšos būt brīvs un no visādām "valstīm" pēc iespējas neatkarīgs cilvēks, tāpēc, uzskatot, ka nevis es esmu radīts, lai kalpotu valstij, bet gan valsts ir radīta manām vajadzībām un ērtībām, esmu pārliecināts, ka tādas "valstis", no kurām nav nekādas jēgas, nav ne jāaizstāv, ne arī kaut jel kā citādi jārīkojas, lai tādas saglabātu.

Atbildēt

Хм

18.06.2022. 19:21

Вообще только именно само наступление этого часа и показало бы ФАКТИЧЕСКУЮ картину, кто тут патриот, а кто первый рванул бы в сторону аэропорта или на машине в сторону границы.
И как показывает исторический опыт, зачастую самые громкие патриоты оказываются и самыми быстрыми в плане "эвакуации". КОнечно, потом они это объясняют тем, что им критически важно было сохранить себя, чтобы наладить сопротивление извне, и т.д. и тп.
Инстинк самосохранения, он такой. Поэтому и сын активного активиста времен СССР вдруг оказывается таким патриотом) Наследственность не пропьешь

Atbildēt

Jukums

18.06.2022. 19:18

»

jukušajam

Īsti nesaprotu, kas un kāpēc personīgi man būtu jāpiedāvā, sevišķi jau tev u.c. taml. rietumdeŗmoliberastu lumpenpropagandas totāli nozombētiem bio-gaļas izstrādājumiem...


Tātad, Tu neiesaki neko.
Vien lamā tos, kuri, šajā smagajā situācijā, nevēlas pasīvi palikt malā. Un, attiecīgi Tavas paša smadzenes atbilst Tevis paša sniegtajam attiecīgajam raksturojumam.

Atbildēt

Jukums

18.06.2022. 19:11

»

Latvija - neizdevusies valsts

Es šai teritorijā ar nosaukumu "Latvija" šobrīd neredzu NEKO, ko es vēlētos kaut jel kādā veidā aizstāvēt. Par ko cīnīties? Par praidiem? Par valsts terora turpināšanos pret iedzīvotājiem? Par ko? Es tiešām nesaprotu


Vislabāk būtu, ja Tu nepieminētu Latvijas vārdu, nemaz nerunājot par tā minēšanu zaimojošā veidā!
Ja nesaskati šeit nekādas vērtības par ko iestāties, ja Tevi te nekas netur - nekavējies, laid atpakaļ uz matušku, vēl paspēsi uz vilcienu šovakar.
Ir visai uzkrītoši, ka krievu okupantu aizstāvji, aicina stāvēt malā, neatbalstīt ne Latviju, ne Baltijas valstis, ne Ukrainu, ne ES. Ir uzkrītoši ka krievu okupantu aizstāvji mēģina te pilināt uzskatu ka Krievijas vājprātīgie noziegumi nav jānosoda. Ir visai uzkrītoši, ka krievu okupantu atbalstītāji paklusām mums mēģina iebarot murgus, ka katrai valstij jādomā tikai par sevi. Un katram cilvēkam tāpat.
Tikai - varat necensties, Latvija neklusēs un sevi aizstāvēs kopā ar citām demokrātiskajām valstīm, arī ar Ukrainu, tajā skaitā.

Atbildēt

visticamāk

18.06.2022. 18:59

»

Atis Priedītis

Tā tev ir tāda kā mānija - lasīt visu ko es rakstu


Tā ir elementāra atkarība, kas raksturīga cilvēķeļiem ar gaužām vārgu pašapziņu un paškontroli.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.06.2022. 18:57

»

Jukums

Paniku arī nevajag sēt, par to nekas nevar būt sliktāks. Padoties te neviens netaisās. Kaut vai tāpēc ka Ukrainas pieredze māca ka civiliedzīvotāju vidū upuru ir daudz vairāk. Secinājums - jāstājas armijā jāņem ieroči rokā un jālikvidē tik okupanti, cik iespēsim! Turklāt - aktuāla ir arī 5 kolonnas ...


Es šai teritorijā ar nosaukumu "Latvija" šobrīd neredzu NEKO, ko es vēlētos kaut jel kādā veidā aizstāvēt. Par ko cīnīties? Par praidiem? Par valsts terora turpināšanos pret iedzīvotājiem? Par ko? Es tiešām nesaprotu.

Atbildēt

jukušajam

18.06.2022. 18:52

»

Jukums

Īsti nesaprotu, ko tad piedāvā. Ja par Krievijas pazemošanu - neviens viņus nepazemo, viņi paši sevi pazemo un apkauno, kā neviena cita tauta pasaulē! Ja par, tā saucamo, finlandizāciju, tad tā var darboties tikai uz laiku, kā redzams, paši somi no tās atsakās...


Īsti nesaprotu, kas un kāpēc personīgi man būtu jāpiedāvā, sevišķi jau tev u.c. taml. rietumdeŗmoliberastu lumpenpropagandas totāli nozombētiem bio-gaļas izstrādājumiem.

P.S. tu patiešām tici tai fenomenāli stulbajai lumpenpropagandai, ko atgremo kā prasts ukrānu zombijs? Ja tu tam tici, tad tādiem infotraumatisma upuriem kā tev neviens neko nespēs pierādīt pat tad, kad tavi zombētāji atzīsies lētticīgu pamuļķu totālā nozombēšanā. Izskalotas un izčurātas smadzenes nav restaurējamas, bez variantiem - tas tev jāpieņem un ar to tev jāsamierinās.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

18.06.2022. 18:40

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.06.2022. 18:32

Viens, ko gan var izdarīt, pirms kāds ir uzbrucis un kamēr instrukcijas nav saņemtas, - izmazgāt aiz bailēm pieķēzīto apakšveļu un turpmāk pirms kvankšķēšanas kaimiņvalstu virzienā padomāt par sekām.

Atbildēt

Jukums

18.06.2022. 18:13

»


Īsti nesaprotu, ko tad piedāvā. Ja par Krievijas pazemošanu - neviens viņus nepazemo, viņi paši sevi pazemo un apkauno, kā neviena cita tauta pasaulē! Ja par, tā saucamo, finlandizāciju, tad tā var darboties tikai uz laiku, kā redzams, paši somi no tās atsakās.
Vienīgais iespējamais ceļš ir - sadarboties ar kaimiņiem, atbalstīt vienam otru, laicīgi gatavoties, lai spētu atvairīt kārtējo krievu okupantu vājprāta lēkmes izraisīto iebrukumu. Cita ceļa neredzu. Tiesa, valdības rīcība jau nu gan varētu būt gan aktīvāka, gan konkrētāka utt. Latvija visu pareizi dara ārpolitikā, bet iekšpolitika ir haotiska, savtīga, netaisnīga, birokrātiska utt.

Atbildēt

Indullis Durka

18.06.2022. 18:05

»


Pērtiķu bakas manā galvā rada caureju.

Atbildēt

McMurphy himself

18.06.2022. 18:04

Vispaar jau tikai aptaureetam histeerikjim var shkjist, ka kaut kaads peekshnjsh iebrukums vispaar iespeejams. Par iebrukumu Ukrainaa VISI, es uzsveru - VISI zinaaja jau vismaz 2 nedeeljas ieprieksh. Ar teicienu Visi es, protams, domaaju cilveekus ar kaut cik attiistiitu spriestspeeju...

Atbildēt

Galvenais režisors būs nākamais prezidents

18.06.2022. 18:03

»

Turpini nomelnot Hermani?

Vecs VDK triks, ja neplāno sniegt atbildes uz uzdotiem jautājumiem. Šodien cionistu VDD tā dara. Nekas nav mainījies


Oficiāli par niecīgu summu – 17,2 tūkstošiem latu – 2010. gada aprīlī iegādājoties 100 kvadrātmetru dzīvokli Rīgas klusajā centrā, Jaunā Rīgas teātra galvenais režisors Alvis Hermanis, pēc visa spriežot, ir atbalstījis valsts apkrāpšanu ar tā sauktās „baķkas shēmas” palīdzību: šādu shēmu, dzīvokļa pārdevējam izvairoties no lielu nodokļu nomaksas valstij, pirms vairākiem gadiem izmantoja toreizējais Saeimas priekšsēdētāja biedrs, kopš Jūrmalgeitas laikiem kā „baķka” pazīstamais Jānis Straume.

Vēlāk Hermanis tautai paziņoja: „Līdz Saeimas vēlēšanām palicis gads, vajadzētu nodibināt Pīlēna jauniešu partiju, kurā biedri nedrīkst būt vecāki par trīsdesmit gadiem. Tāpat kā 60.gados — netici nevienam, kas vecāks par trīsdesmit! Jaunie nav sasmērēti ar shēmošanu. Tā ir vienīgā cerība. Jo visi, kam ir vairāk, ir bijuši spiesti tajā piedalīties...”

Atbildēt

Jukums

18.06.2022. 18:00

»

?

vai tad tavu sapnu elku asv vestniecibas parstavji soreiz nebija lgbt kauna gajiena pirmajas rindas


Redzi mums latviešiem nav tādu perversu tradīciju. Nerātnajās Dainās neatradīsi nevienu pašu piemēru ne pederastiem ne lezbām.
Es gan nesaprotu, kāpēc visur mēģina piesaukt ASV?

Atbildēt

Jukums

18.06.2022. 17:56

»

ASV protektorāts Latvija

Hermanis it kā ir izglītots cilvēks, lasa grāmatas, bet viņa rakstu darbi liecina par viņa izteiktu dumjību. Ko parastie cilvēkiem darīt x- satudas gadījumā? Nu ne jau skriet uz Rīgas lidostu. Tur būs līdzīgi kā bija Kabulā, kad koloboranti ķērās pie projām lidojošo ASV lidmašīnu šasijām, bet lidostas...


Paniku arī nevajag sēt, par to nekas nevar būt sliktāks. Padoties te neviens netaisās. Kaut vai tāpēc ka Ukrainas pieredze māca ka civiliedzīvotāju vidū upuru ir daudz vairāk. Secinājums - jāstājas armijā jāņem ieroči rokā un jālikvidē tik okupanti, cik iespēsim! Turklāt - aktuāla ir arī 5 kolonnas neitralizācija kas arī ir ļoti svarīgs uzdevums.

Atbildēt

Jukums

18.06.2022. 17:50

»

Skumjais Bruņinieks

Ulmanis tikai tāpēc neaizlaidās uz Šveici, ka NKVD viņu apčakarēja un neizpildīja solīto...


Jautājums ir strīdīgs un nav skaidri atbildams pat no šodienas pozīcijām skatoties.
Toreiz mēs vienkārši nebijām gatavi. Ir skaidrs ka tikai kopā ar lietuviešiem, igauņiem, somiem un, iespējams, vēl kādu valsti, mēs spētu kaut cik pretoties. Pie nosacījuma ka šeit iepriekš nebūtu ielaistas krievu kara bāzes un gan armija, gan tauta, būtu apbruņota ar patiešām visu, kā arī būtu sagatavota kaut kas līdzīgs Manerheima līnijai. Un arī kaimiņi būtu patiešām apbruņoti.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.06.2022. 17:50

Hermanis it kā ir izglītots cilvēks, lasa grāmatas, bet viņa rakstu darbi liecina par viņa izteiktu dumjību. Ko parastie cilvēkiem darīt x- satudas gadījumā? Nu ne jau skriet uz Rīgas lidostu. Tur būs līdzīgi kā bija Kabulā, kad koloboranti ķērās pie projām lidojošo ASV lidmašīnu šasijām, bet lidostas apsardze izgaiņāja glabties grobošos ar automātu šāviņiem virs pūļa galvām. Rīgas lidostā būs tas pats. Ko darīs NATO valstu karavīti Adažos? Nu ne jau dosies uzbrukumā Latvijā ienākošām Krievijas armijas tanku kolonnām. Nodrošinās rietumu valstu pārstāvju evakuāciju. Tāpēc viņi te atrodas, bet ne jau tāpēc, ka kāds naivi domā, ka tūkstotis NATO karavīri spēs apturēt Krievijas iebrukumu. Bet ko darīt tiem, kas nebūs starp tiem, kuru evakuāciju šie karavīri nodrošinās? Viņiem pašiem būs par sevi jārūpējas. Viņu liktenis nevienu no Latvijas valsts vadības neinteresē. Kā katrs spēs izdzīvot, kurā pagarabā spēs paslēpties, tā jau būs katra personīgā problēma.

Atbildēt

Anti colorados

18.06.2022. 17:20

»

Skumjais Bruņinieks

Negribās pat iedomāties tādu x stundu..sprāgst lādiņi, kauc sirēnas..cilvēkos panika un neziņa...


Agrāk izklausījās normāls pipars, bet te atklājās ka tomēr sarkanais sūda brālis.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

18.06.2022. 17:19

Ulmanis tikai tāpēc neaizlaidās uz Šveici, ka NKVD viņu apčakarēja un neizpildīja solīto.
Tā gadās, ja valsts un tautas likteni izlemj vienpersoniski viens diktators..kad Saeima ir padzīta un demokrātija ir aizslaucīta miskastē.
Bija jāaizstāv sava Dzimtene, sava valsts!
Dažs labs te pseidopatriots sāks kladzināt...bija nenormāli liels Padomju armijas pārspēks..mēs saudzējām latviešu dzivības..tik un tā mūs būtu miltos samaluši..utt.
Jā..protams, mēs nebūtu 1940. gadā noturējuši robežas..ienaidnieks mūs sakautu.
Bet pretoties vajadzēja tik un tā!
Ziniet..esmu daļu savas dzīves pavadījis skarbos apstākļos..kad jāaizsargā sevi, savs gods..
Un ko es Jums gribu teikt - ir jāaizstāv sevi vienmēr..pat ja tu redzi, ka ienaidnieks ir pulka spēcīgāks.
Ir jākaujās pat tad, ja pretī Tev stāv daudz spēcīgāks pretinieks.
Un nav jākaunās un jābaidās, ka dabūsi pa purnu.
Jākaunās un jābaidās ir no tā, ka nobijies..ka "nomīzi" ( lai piedod dāmas par manu franču valodu ).
Pēc kaujas, pat ja būsi dabūjis pa muti un sakauts, bet biji cīnījies..ienaidnieks - pretinieks un visi apkārtējie Tevi cienīs.
Bet mēs necīnījāmies..mēs kapitulējām un, nožēlojami klusējot, noskatījāmies, kā mūsu valsti un tautu izvaro.
Un tagad katrs krievu šovinistu gnīda var bāzt man acīs faktu..."..ko tad Jūs bez cīņas atdevāt savu valsti.."
"..ko tad Jūs lūdzāt sevi uznemt brālīgo PSRS tautu saimē.."?
"..kapēc brīvprātīgi atļāvāt izvietot PSRS kara bāzes savā teritorijā..?".
Un es jau atbildu šovinistiem..atspēkoju..tas bija ultimāts..Eiropa jau bija sadalīta utt..
Bet tas nav tas..fakts paliek fakts - pretošanās nebija.
Un par to izlēma viens cilvēks..ne tauta un tās deleģētie priekšstāvji izlēma ..bet gan vienpersoniski viens diktatoriņš - Kārlis Ulmanis!
SKUMJI ir..kad par mūsu tautas likteni lēma x stundā viens vienīgs cilvēks, kuram apkārt mudžēt mudžēja viņa NKVD homoseksuālie adjutanti un konsultanti.
PS
Es tikko čāpoju pēc zemenēm un domāju..mēs pa šiem 30 gadiem esam ministru posteņos redzējuši tik daudz jampampiņus - "slakterus', ka galīgi notrulinājušies esam.
Mēs pat aptvert nevaram..cik absurdi un debīli tas izklausās, kad valsts Aizsardzības ministrs pilnā nopietnībā TV ekrānā dod padomu tautai, kas jāņem līdzi ārkārtas situācijā..
UN RĀDA VISAI TAUTAI DEODORANTA FLAKONIŅU PRET KĀJU PĒDU UN NAGU SĒNĪTI.
Un es klausos internetā Pabrika reklāmas video..cik viņš lepni un pārliecināti sevi reklamē.
Pat nebūdams ārsts, es varu noteikt diagnozi -
Ja valsts, kura piedzīvojusi okupācijas šausmas, karus un Sibīriju , Aizsardzības ministrs x stundai iestājoties, iesaka tautai ņemt līdzi deodorantu, lai aizsargātu tautu no kāju pēdu un nagu sēnītes( nevis no ienaidnieka ), tad ar pilnu atbildības sajūtu varu konstatēt -
Artiņ Pabrik, Jūs esat idiots!


Atbildēt

Я Не окупант

18.06.2022. 17:14

Господа Умные Латыши ...к вам 2 вопроса .Успеет ли Правительство загнать долг Латвии за 20 млрд до выборов ...Они ведь рекордсмены с 10.6 млрд .увеличили до 18.млрд .и еще один ...Латвия последние лет десять помогала Украине ....долг 1 Латыша до Войны был почти в 1.5 раза больше чем 1 Украинца .кто больше набрал долгов тот и помогает ???

Atbildēt

Atis Priedītis

18.06.2022. 16:59

»

Tu jau slims esi ar to čekistu būšanu!

Par maz prāta, lai radītu kaut ko jēdzīgu bez “pareizas grafomānijas”? To var redzēt. Pilnas bikses uz vecumu.. jo, redz, mūžs galā un makalatūru nepērk


Slimi ir tie, kuri to čekistu būšanu neliedz. Fakti tomēr liecina pretējo un tā čekistu būšana kaut kad jau uzsprāgs ar atombumbas spēku. Pietiek tikai papētīt "čekas maisu" saturu pie tam labi zinot, ka tur ir atstātas tikai viena desmitā daļa no kartiņām. Pat fakts, ka visi savu sadarbību noliedz nespēj noslāpēt baisuma sajūtu. Tik daudz slavenību tur atrodas!

Atbildēt

Un, tu Priedīti,

18.06.2022. 16:55

»

4.maija tautfrontes komunistu kloāka

Sarkanie cērmeņi ar krievu okupantiem domā kā klusāk padoties un nostučīt pēdējo patriotu iznīcināšanu


būtu tas pēdējais patriots, kuram vēl galva kloākā virs ūdens?

Atbildēt

4.maija tautfrontes komunistu kloāka

18.06.2022. 16:48

»

Tu jau slims esi ar to čekistu būšanu!

Par maz prāta, lai radītu kaut ko jēdzīgu bez “pareizas grafomānijas”? To var redzēt. Pilnas bikses uz vecumu.. jo, redz, mūžs galā un makalatūru nepērk


Sarkanie cērmeņi ar krievu okupantiem domā kā klusāk padoties un nostučīt pēdējo patriotu iznīcināšanu.

Atbildēt

Tu jau slims esi ar to čekistu būšanu!

18.06.2022. 16:32

»

Atis Priedītis

Daudzus Latvijas gaišos prātus paniski biedē Putina zaudējums. Un ja nu pēc tam sāksies VDK dokumentu publikācijas ar mūsu dižgaru vārdiem


Par maz prāta, lai radītu kaut ko jēdzīgu bez “pareizas grafomānijas”? To var redzēt. Pilnas bikses uz vecumu.. jo, redz, mūžs galā un makalatūru nepērk ..

Atbildēt

Atis Priedītis

18.06.2022. 16:16

Daudzus Latvijas gaišos prātus paniski biedē Putina zaudējums. Un ja nu pēc tam sāksies VDK dokumentu publikācijas ar mūsu dižgaru vārdiem?

Atbildēt

Atis Priedītis

18.06.2022. 16:06

»

Atkal tukša grafomānija, Priedīt!

Grafomānija pēc SSSR Glavļita parauga


Lai jau būtu "grafomānija", bet visiem "dižajiem" rakstniekiem ir "pilnas bikses" un neviens neko sakarīgu pateikt nespēj.

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...