Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Levits – latvju tolerances tests

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK
06.03.2019.
Komentāri (88)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Akstu

15.03.2019. 20:27

»

josifs

Mums ir savs prezidents,tas ir E.Kramiņš,nevajag citu


Kramiņu neviens nebīdīs, vismaz tik daudz prāta mūsu politiķiem vēl pietiek. Lai Kramiņš no sākuma iemācās pieklājīgi uzvesties TV šovos un apgūst jurisprudenci un politikas zinātni vismaz pamata līmenī. Citādi tik blamējās TV pļāpājot bez seguma pa tukšo kā tāds bābietis no ielas. Džekam paškritika nulles līmenī

Atbildēt

Esmu

14.03.2019. 12:20

par Levitu kā mūsu prezidentu. Vajadzēja ievēlēt jau iepriekšējo reizi, tas nu paliks uz attiecīgo politiķu sirdsapziņas. Ļoti ceru, ka jaunievēlētie deputāti liks malā savas iekšējās "shēmas", un beidzot pieņems lēmumu valsts interesēs.

Atbildēt

Joske

12.03.2019. 10:15

Latvijas prezidents bus E.Kramiņš,tautas virzīts prezidents.

Atbildēt

Asiirietis

11.03.2019. 21:11

Pirms kādu ievēlēt, vispirms ir jāiztīra kažociņš no utīm un jānosēdina uz tiesas sola visi Latvijas valstiskuma nodevēji, tautu meitu ieskaitot.

Atbildēt

Muļķītis

09.03.2019. 13:37

Mana cieņa Levitam par viņa juridiskajām zināšanām un ierakstu Preambulā 2014.gadā, ka Latvija ir sociāli atbildīga valsts. Bet es nekur neesmu redzējis un dzirdējis, ka Levita kungs būtu papūlējies padarīt Latviju par sociāli atbildīgu valsti ar savām uzstāšanām, rakstiem Latvijas medijos un galu galā ar loģiskiem piedāvājumiem, kā kļūt par sociāli atbildīgu valsti. Pirms vēlēšanām mums taču visi deputāti sola debesu mannu, kaut pirms tam nav pat pirkstiņu pakustinājuši, lai tas piepildītos. Es piekrītu, ka mums par prezidentu nav jāvirza atnācējs, kā to savā komentā uzsver . Mūsu Latvijas prezidentam ir jābūt cilvēkam, kas ir bijis kopā ar mums visu laiku un saprot mūsu sabiedrības vairākuma vēlmes, kas ne tikai māk gudri runāt, bet ir veicis konkrētu darbu, lai to piepildītu. Te iesaka Daini Īvanu, bet viņš pats ir izvēlējies nebūt par vadoni un labprāt sēž krūmos. Es protams pats vēlētos tādu politiķi, kā Armēnijā ir Pašinjans, kas cīnījās pret netaisnību. Latvijā tādus laikam neatrast, ja jau inteliģence grib mums uzspiest par prezidentu cilvēku, kas aizmuka uz labklājību.

Atbildēt

Andris

09.03.2019. 11:23

Spēcīgi, vienkārši un pamatoti. Kā tas iet kopā ar nacionāļu farizejisko - Latviju tikai īsteniem latviešiem, ja beidzot atrasts pēdējais, īstākais latvietis, kas ir gandrīz ebrejs?... Inteliģences 119 "Tālavas taurētāji" pazaudējuši savu virsuzdevumu - atjaunot inteliģenci kaut cik pieklājīgā izskatā, kas sapratīs, ka patiesība nerodas pūlī, ka to nevar apliecināt ar prokrusta gultas izgulētāju skaitu - kaut savāktu miljons "inteliģentu" parakstu.

Atbildēt

Fēlis

08.03.2019. 17:51

»

Fēlis

Ziemele ir vupgāra sieviete. Loģikas tragladīts


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!

Atbildēt

Ziemeles CV

08.03.2019. 12:44

»

:):):):):):)

Ziemele- der


Ziemele ir karjeriste, kas apprecēja 2x vecāku vīru- ietekmīgu Saeimas priekšnieku. Tas apmaksāja mācības ārzemēs, kur Ziemele ātri iegādājās mīļāko! Protams, ir izglītota, bet morālā puse neiztur kritiku.

Atbildēt

Tiesnesis

08.03.2019. 05:58

»

:):):):):):)

Ziemele- der


Ziemele neder, jo ir Kremļa ietekmes aģente - melīga, savtīga būtne

Atbildēt

:):):):):):)

07.03.2019. 20:43

»

Tiesnesis

Vajadzētu mani, tikai ir viena problēma - es nederu prezidēšanai, tāpat kā ordeņu saņemšanai, u.tml. Ir vēl citi cienigi un Latvijas labā daudz izdarījuši cilvēki - Roberts Zīle, Jānis Rožkalns, Pēteris Sproģis, Zigmārs Turčinskis, Imants Lancmanis, u.c


Zīle pat par premjeru negribēja būt,kur nu vēl Prezidents.Lancmanis būtu brīnišķīgs prezidents. Abus pārējos nepazīstu, neko par tādiem neesmu dzirdējis.

Atbildēt

par citu kandidātu

07.03.2019. 19:47

»

Jānis Vakars

Mēs ,,Latvijas pilsoņi,nevaram paši izvēlēties tautā pazīstamu un cienījamu latvieti un ievēlēt viņu par Prezidentu...Saeimas koalīcija ar 51 - 55 balsīm ievēlēs sev izdevīgāko un beigta balle! Es uzskatu,ka beidzot vajadzētu tomēr to darīt tautai


Kamdēļ nevarētu ievēlēt Atmodas līderi, publicistu un iedvesmojošu runasvīru D.Īvānu? Ir taču arī citi pazīstami un cienījami cilvēki. Vai tiešām jāvelk ārā ēbreju, kurš pats sevi slavina un pieraksta neesošus nopelnus. Īstais un precīzais CV netiek iztirzāts!!!

Atbildēt

Ojārs

07.03.2019. 17:51

«Tibinc ii mūtu jenelals!» Sapuliņš brēca. «Urrā! Cibiņ! Uz priekšu!»

Atbildēt

antons mikoss

07.03.2019. 17:33

»

dīvaini komentāri

Tas ,ka pašreizējā prezidenta māte ir krieviete nevienu neuztrauc.Sašutums sācies par to,ka par prezidentu varētu kļūt cilvēks,kura māte ir latviete.Zināms taču,ka latviešiem tautību nosaka pēc tēva tautības,bet jūdiem pēc mātes.Tālab arī Levits apgalvo,ka ir latvietis,bet latvieši uzskata viņu par ...


Tikai sekla prāta cilvēks murgo par tautībām.
Levits ar savu parakstu ir piesaistījis okupantu karavīrus milzīgā skaitā. Viņš ir Latvijas nodevējs. Nodevējiem nav tautības. Viņa nodevības rezultātā cieta latviešu tauta, kurā iedēstīja naidpilnus indivīdus, Saskaņas piekritējus. E. Levits ir kremļa kurmis. Un tu būdams viņa aizstāvis visdrīzāk esi kremļa nikbots no saskaņiešu zagļiem.

Atbildēt

Tiesnesis

07.03.2019. 17:27

»

:):):):):):)

Cik labi visi zina, ko nevajag "iecelt prezidenta amatā". Ja visā šai komentāru žļurgā kāds konstruktīvi būtu uzrakstījis, kuru īsto un vienīgo, un pareizo latvju bāleliņu VAJADZĒTU virzīt par prezidentu! Nu - vismaz vienu uzvārdu taču varētu nosaukt, par kuru visi varētu vienoties??? jeb nē...


Vajadzētu mani, tikai ir viena problēma - es nederu prezidēšanai, tāpat kā ordeņu saņemšanai, u.tml. Ir vēl citi cienigi un Latvijas labā daudz izdarījuši cilvēki - Roberts Zīle, Jānis Rožkalns, Pēteris Sproģis, Zigmārs Turčinskis, Imants Lancmanis, u.c.

Atbildēt

:):):):):):)

07.03.2019. 15:03

»

Tiesnesis

Levita un viņa sievas izskats un lietotā valoda ir viņu personīgā darīšana. Mums ir prioritāras Latvijas intereses, bet ar cieņu jāizturas gan pret ebrejiem, gan arī pret krieviem, čečeniem u.c. un daudz kas jāmācās no citām tautām. Tomēr tas nenozīmē, ka tikai izcelsmes īpatnību dēļ Valsts Prezidenta...


Cik labi visi zina, ko nevajag "iecelt prezidenta amatā". Ja visā šai komentāru žļurgā kāds konstruktīvi būtu uzrakstījis, kuru īsto un vienīgo, un pareizo latvju bāleliņu VAJADZĒTU virzīt par prezidentu! Nu - vismaz vienu uzvārdu taču varētu nosaukt, par kuru visi varētu vienoties??? jeb nē?

Atbildēt

edgars

07.03.2019. 14:44

Laba prezidente būtu I.Ziemele (Satversmes tiesas priekšsēd.). Viņa ir JAUNA, gudra (doktore jurispr.), zina daudzas svešvalodas.
leviits -pensionārs lai atpūšas,vinja laiks- pagājis.

Atbildēt

dīvaini komentāri

07.03.2019. 14:06

Tas ,ka pašreizējā prezidenta māte ir krieviete nevienu neuztrauc.Sašutums sācies par to,ka par prezidentu varētu kļūt cilvēks,kura māte ir latviete.Zināms taču,ka latviešiem tautību nosaka pēc tēva tautības,bet jūdiem pēc mātes.Tālab arī Levits apgalvo,ka ir latvietis,bet latvieši uzskata viņu par žīdu.

Atbildēt

:):):):):):)

07.03.2019. 13:15

"Jūs tiešām esat svēti pārliecināti, ka mūsu Dievzemītē nekas tāds noteikti nav iespējams? Ak, laimīgie..."
Mūsu Dievzemītē viss ir iespējams, tai skaitā tas, ka cilvēks, kurš sadarbojies ar okupācijas režīmu, šobrīd atļaujas publiski kādu kritizēt.

Atbildēt

Nediena

07.03.2019. 12:50

Nedienas, postu un sašķeltību nesīs levits prezidenta amatā. Tas ir neizbēgami. Un ne tur Levits būs pie lielās vainas. Būs konflikts starp "tautu" un levitu, politiķiem un levitu, levitu prezidentu un levitu parasto un visu šo konfliktu kombinācija.

Atbildēt

Arturu Priedīti

07.03.2019. 11:56

»

koko

Cilvēki taču var mainīties...Priedītis nācis pie prāta


var tikai iztaisnot kaps.

Atbildēt

Bauru kungi grib

07.03.2019. 11:55

»

Niknais

Protams, bauru kungi, žīda Levita vietā labāk ksdu īsti latvisku Kalnozolu, Parādnieku, Dzintaru vai dombravu, tad gan zaļi dzīvosim


redzētu Edgaru Kramiņu, pedagogu, par VP, bet tas nekad nenotiks. Ja židmasonu cionistiem Edgars būtu vienīgais konkurents, viņu noindētu ar kādu slimību, jo židmasoni ir slepkavas un zagļi.

Atbildēt

jautaajums

07.03.2019. 10:07

»

Niknais

Protams, bauru kungi, žīda Levita vietā labāk ksdu īsti latvisku Kalnozolu, Parādnieku, Dzintaru vai dombravu, tad gan zaļi dzīvosim


Vai citas tautības cilvēks varētu kļūt par Izraēlas prezidentu?
Vai citas tautības cilvēks varētu iegūt Izraēlas pilsonību?
Tad kāpēc jūdi cenšas kļūt par citu valstu vadītājiem un iegūt citu valstu pilsonības?Piemēram,Merkele,Junkers,Ilves,Šulcs,Makrons,Dombrovskis,Levits,gandrīz visi ASV prezidenti.

Atbildēt

Niknais

07.03.2019. 09:35

Protams, bauru kungi, žīda Levita vietā labāk ksdu īsti latvisku Kalnozolu, Parādnieku, Dzintaru vai dombravu, tad gan zaļi dzīvosim

Atbildēt

Tiesnesis

07.03.2019. 09:23

»

Nav taisnība!

Grūtupā grāmatā Observators ir minēti iemesli - Izraēlas cionistu valsts dibināšana. Pat H86 uz Vāciju sūtīja caur Izraēlu. PSRS nomenklatūra bija žīdi un pusžīdi. Viņi bija noslēguši naftas pārdošanas līgumu ar židmasoniem, nositot naftas cenu pasaulē. Divas naftas exp. valstis bankrotēja. Zelts un...


Levita un viņa sievas izskats un lietotā valoda ir viņu personīgā darīšana. Mums ir prioritāras Latvijas intereses, bet ar cieņu jāizturas gan pret ebrejiem, gan arī pret krieviem, čečeniem u.c. un daudz kas jāmācās no citām tautām. Tomēr tas nenozīmē, ka tikai izcelsmes īpatnību dēļ Valsts Prezidenta amatā vajadzētu iecelt tagadējo Kremļa ietekmes un bijušo čekas aģentu virzītu personu, kura biogrāfijā atklājas vai nu meli, vai vienīgi pašlabuma meklēšana izšķirīgos apstākļos.

Atbildēt

Ko tirs L. Grantiņa vietā?

07.03.2019. 09:10

»

L.Grantiņš LRTT

Labāk nav iespējams pateikt ! Bet, kas ir mainījies paša Priedīša apziņā ? Priedīt, es Tevi ar trīs mēnešu pārbaudes laiku uzņemu LRTT


LRTT spriedums bij. čekistam un komunistam A. Priedītim nav pārsūdzams. Vienīgi striķi var nomainīt ar svinu.

Atbildēt

Kad žīds Levits

07.03.2019. 09:07

ar klubu 21 ar Meirovica korporācijām un sadarbību ar CIP ienāca Latvijā, viņš visiem teica to, ko tie gribēja dzirdēt. Pat piedalījās pilsoņu kometeju dibināšanā.. lai zinātu visu, vadītu un tās iznīcinātu. E. Levits, žīds, ir ļoti līdzīgs pusžīdam V. Putinam - arī tas kaisa runas, kuras labprāt klausās Krievijas tauta, bet rīkojas pretēi - tauta tiek iznīcināta tāpat kā Latvijā. Levits un Putins ir cilvēki "bez sejas". Ieskatoties Levita sejā, mēs tur neko neredzam. Kad "nospiež pogu", mēs dzirdam vārdus, kas sākas ar "mēs latvieši" , vai "visi cilvēki ir dzīvnieki". Abi citāti no LU konferences, kurā uzstājās E. Levits, konferences ieraksts ikvienam atrodams you tube ierakstos.

Atbildēt

Nav taisnība!

07.03.2019. 08:50

»

Tiesnesis

Cik zināms, tad E.Levits kopā ar vecākiem 1972. gadā aizbrauca uz Vāciju. Ebrejiem doties uz Izraēlu no PSRS masveidā atļāva pēc 1975.gada


Grūtupā grāmatā Observators ir minēti iemesli - Izraēlas cionistu valsts dibināšana. Pat H86 uz Vāciju sūtīja caur Izraēlu. PSRS nomenklatūra bija žīdi un pusžīdi. Viņi bija noslēguši naftas pārdošanas līgumu ar židmasoniem, nositot naftas cenu pasaulē. Divas naftas exp. valstis bankrotēja. Zelts un USD nāca uz PSRS. Bet žīdu vietas VDK Rīgā ieņēma latvieši, kas neatzina savu latviešu valodu. Savā starps sarunājās krieviski. VDK sākās "maigāks periods" - žīdu nagumaucēji bija aizbraukuši uz Izraēlu. Nauda, kas ienāca par naftu, daļa palika ārzemju kontos. Līdz žīdi noveda PSRS līdz glasnosķ un privatizācijai. SVF/PB pieder žīdu cionstiem. Pēc šoka terapijas SVF paziņoja, ka naudu neaizdos, ja nesāks privatizāciju. Latvijai atkal vajag aizņemties - židi noskatījuši privatizācijai LV kapitālsabiedrības par kapeikām, lai gan tās nes simtiem miljonu € valsts kasei, lai simts noderīgi idioti var mētāties ar naudu. Žīdi pēc Parex izputināšanas kopā ar pensiju fondu, kas bija veidots privatizējot valsts uzņēmumus, puevāca Citadeli par velti, par bankas peļņas neizmaksāto naudu. Tas pats tiek plānots LV kapitālsabiedrībām. Levits ar židiem nerunā valsts valodā, jo pasaules žīdi to nezin, viņi runā ivritā, ko nezin latvieši. E. Levita sieva ir melnmataina žīdiete ar līku degunu, kura pārvalda ivritu lieliski.Kā čekas ziņotāja Māra Zālīte krievu valodu.

Atbildēt

...

07.03.2019. 06:10

»

Levita sejas vaibstos

ir žīdiska spekulācija visam, kam pieskaras cionista žīda roka un doma. Žīdi ir kā vēzis, kas pārņem visu nāciju, ja tajā ielaiž žīdus. Viņi ir padzīti savulaik no Lielbritānijas un citām valstīm tūkstošos. Nekur viņus nemīl. Cionisma un cionistu valsts Izraēlas dibinātājs ir viena un tā pati persona...


Tāpēc jau cionisti uzrīkoja holokaustu , tika iznīcināti tie kuri darīja sabiedriski lietderīgu darbu,kā saka , šuvēja Sara un kurpnieks Joske.Toties visādi Klintoni , Buši ,Rotsildi vairoja savu labklājību un varu.Visa reiha un SS vadība sastāvēja no žīdiem.

Atbildēt

Tiesnesis

07.03.2019. 05:14

»

Var izlasīt!

A. Grūtupa grāmatā Observators. Tur minēts, E. Levits kopā ar vecākiem pag. g. s. 70. gados un VDK gandrīz visiem žīdiem (veco laiku nagumaucējiem) devās uz Izraēlu. Rīgu tad pameta 20 000 žīdu


Cik zināms, tad E.Levits kopā ar vecākiem 1972. gadā aizbrauca uz Vāciju. Ebrejiem doties uz Izraēlu no PSRS masveidā atļāva pēc 1975.gada.

Atbildēt

Levita sejas vaibstos

07.03.2019. 04:11

»

tante

Es Levitu negribētu redzēt par LV valsts prezidenta amatā. Viņš nemīl latviešus, viņa sejas vaibstos ir atriebības alkas


ir žīdiska spekulācija visam, kam pieskaras cionista žīda roka un doma. Žīdi ir kā vēzis, kas pārņem visu nāciju, ja tajā ielaiž žīdus. Viņi ir padzīti savulaik no Lielbritānijas un citām valstīm tūkstošos. Nekur viņus nemīl. Cionisma un cionistu valsts Izraēlas dibinātājs ir viena un tā pati persona.

Bībelē ir meli par to, ka jūdi paši devss un klejoja tuksnesī 40 gadus. Viņus kā slimu un deģeneratīvu tautu padzina no valsts. Starp ebrejiem 60 procentu cilvēku ir ar psihiska rakstura slimībām. Dažās valstīs pat 80 procentu. Visa veida revolūcijas, žīdisms, pederastija, lezbisms utt. ir jūdu slimības. Paskatieties uz ebrejiem, viņu acīs ir dzīvnieciskas mantkārības izteiksme. Nauda un vara, spekulācija ir viņu mērķi.

Atbildēt

tante

07.03.2019. 02:31

Es Levitu negribētu redzēt par LV valsts prezidenta amatā. Viņš nemīl latviešus, viņa sejas vaibstos ir atriebības alkas.

Atbildēt

Tā ir zaimošana

07.03.2019. 01:42

»

NUNU

Arī es izlasīju par Levita tēva darbību 1940.g., kad viņš kļuva par galveno Latvijas uzņēmumu un banku nacionalizācijas priekšnieku PSRS interesēs. Ar tā laika presē paziņoto. Tāds "disindents", kā viņu nodēvēja Egils. Man nepiemīt fobijas, tostarp ksenofobija, bet nodevēji principā ir pretīgi. Un nevajag...


Pēc šo melu atklāšanās par viņa izcelsmi mazākais, ko viņš ir pelnījis, ir izraidīšana no Latvijas uz Krieviju, ne pieļaušana kandidēt uz prezidenta amatu. Sanāk, ka visus šos gadus viņš ir apzināti maldinājis gan Minsteres, gan Latvijas latviešus.

Atbildēt

Kaatad

07.03.2019. 01:24

Pieņemu, ka "aprindu" jūsmai par Levitu Prezidentu, ir daži ,pavisam vienkārši iemesli. Pirmais ir bēdīgais fons Vējonis.Otrais- zin svešvalodas, eiropietis, nesarunās kādas blēņas,jurists tomēr. Trešais- visai vēl žirgts un stalts. Kas viss kopā ir- nebūs kauns runājot ar partneriem. Un ,tas arī viss.It nekā tur vairāk nav.Ko pats cienkungs savā agrākajā darbībā spoži apliecinājis- smuka, korekta bildīte , ko atrādīt. Ja kādu pasaulē tas vispār interesē. Protams, ka ne :))

Atbildēt

aina

07.03.2019. 00:45

Levits ir izglītots,ar lielu pieredzi un labi,pārliecinoši prot runāt.Nu tieši kā Šķēle,tautai patika,bet beigās čiks vien sanāca.Vai šis,cienījamais kungs,darbosies TAUTAS LABĀ?
Jau 30 gadus ceram...

Atbildēt

Var izlasīt!

06.03.2019. 23:44

»

martins

kur var izlasīt, ko levits darīja krievu okupācijas laikā līdz 1990 gadam? vai ar čeku nebija darīshana? Vai tiešām nav neviena JAUNA , GUDRA


A. Grūtupa grāmatā Observators. Tur minēts, E. Levits kopā ar vecākiem pag. g. s. 70. gados un VDK gandrīz visiem žīdiem (veco laiku nagumaucējiem) devās uz Izraēlu. Rīgu tad pameta 20 000 žīdu.

Atbildēt

martins

06.03.2019. 23:26

kur var izlasīt, ko levits darīja krievu okupācijas laikā līdz 1990 gadam? vai ar čeku nebija darīshana? Vai tiešām nav neviena JAUNA , GUDRA
cilvēka Latvijā, kas būtu prezidenta vērta?

Atbildēt

Ak, liksim nu mieru

06.03.2019. 23:24

liksim nu tautībām mieru. Man ir iebildumi, lūk, pret ko. Tāds "baltais tēvs, tīrā lapa, dzidra demokrātijas lāse", ko te tagad mums daži gribētu piedāvāt, faktiski ir viens no daudzajiem "atnācējiem" (mēs jums parādīsim, kā pareizi un demokrātiski dzīvot). Ne viņam bijis jāizdzīvo (līdzīgi kā vienaudžiem) pavisam nedemokrātisko laiku nejēdzības (dažos gadījumos kas vairāk, netaisnība, tiesību apspiešana), ne viņš zina mūs toreizējo dzīvi (bijis šeit bērnībā, agrajā jaunībā, tik līdz 17 gadu vecumam. Tad laimējies aizceļot uz rietumiem, par ko līdzaudži varētu tikai apskaust, būsim godīgi.). Bet ierašanās Latvijā faktiski ir bijusi, tā teikt "uz baltā zirga un pa tiešo Jēkaba ielā vai kur nu tā adrese". Kamēr "mūsējie" dabūja pastrādāt (kas rūpnīcā, kas kantorī garlaicīgu, ne pavisam ne vieglu darbu darot, kas apguva praksi un pirmās darba iemaņas kā "sīks juristu kantora klerks" (ja tuvāk juristu profesijai), tikmēr E.Levits , cik saprotams no aprakstītā, ne brīdi nav "strādājis ar sīkumiem", uzreiz ieradies un uz paplātes saņēmis (laikam Saeimas, bet varu kļūdīties) konsultanta, padomnieka vietu... Nedomāju, ka ir bijis tā, ka citi no tādas būtu atteikušies (man nav paziņās juristu, šīs aprindas nepazīstu.) . Bet jaunatnācējs uzreiz "apgrozās augstās sfērās" un faktiski saskare ar reālo dzīvi, ko dzīvo pelēkā masa, ir tā teikt Nekāda.

Atbildēt

protams

06.03.2019. 23:15

»

Jānis Ozols

Sen zinu Daini Lemešonoku, bet TIK žultainu viņu nebiju lasījis. Varbūt šo žults izšļācienu veicinājis kāds treknākas honorārs


bez mikroskopa redzms,ka lien iekšā,bet citādi stulbs,jo kaunina konkurentus ar to,ko var pārmest pašam.Varbūt,pakāpi augstāks kaka?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....