Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Levits – latvju tolerances tests

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK
06.03.2019.
Komentāri (88)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Akstu

15.03.2019. 20:27

»

josifs

Mums ir savs prezidents,tas ir E.Kramiņš,nevajag citu


Kramiņu neviens nebīdīs, vismaz tik daudz prāta mūsu politiķiem vēl pietiek. Lai Kramiņš no sākuma iemācās pieklājīgi uzvesties TV šovos un apgūst jurisprudenci un politikas zinātni vismaz pamata līmenī. Citādi tik blamējās TV pļāpājot bez seguma pa tukšo kā tāds bābietis no ielas. Džekam paškritika nulles līmenī

Atbildēt

Esmu

14.03.2019. 12:20

par Levitu kā mūsu prezidentu. Vajadzēja ievēlēt jau iepriekšējo reizi, tas nu paliks uz attiecīgo politiķu sirdsapziņas. Ļoti ceru, ka jaunievēlētie deputāti liks malā savas iekšējās "shēmas", un beidzot pieņems lēmumu valsts interesēs.

Atbildēt

Joske

12.03.2019. 10:15

Latvijas prezidents bus E.Kramiņš,tautas virzīts prezidents.

Atbildēt

Asiirietis

11.03.2019. 21:11

Pirms kādu ievēlēt, vispirms ir jāiztīra kažociņš no utīm un jānosēdina uz tiesas sola visi Latvijas valstiskuma nodevēji, tautu meitu ieskaitot.

Atbildēt

Muļķītis

09.03.2019. 13:37

Mana cieņa Levitam par viņa juridiskajām zināšanām un ierakstu Preambulā 2014.gadā, ka Latvija ir sociāli atbildīga valsts. Bet es nekur neesmu redzējis un dzirdējis, ka Levita kungs būtu papūlējies padarīt Latviju par sociāli atbildīgu valsti ar savām uzstāšanām, rakstiem Latvijas medijos un galu galā ar loģiskiem piedāvājumiem, kā kļūt par sociāli atbildīgu valsti. Pirms vēlēšanām mums taču visi deputāti sola debesu mannu, kaut pirms tam nav pat pirkstiņu pakustinājuši, lai tas piepildītos. Es piekrītu, ka mums par prezidentu nav jāvirza atnācējs, kā to savā komentā uzsver . Mūsu Latvijas prezidentam ir jābūt cilvēkam, kas ir bijis kopā ar mums visu laiku un saprot mūsu sabiedrības vairākuma vēlmes, kas ne tikai māk gudri runāt, bet ir veicis konkrētu darbu, lai to piepildītu. Te iesaka Daini Īvanu, bet viņš pats ir izvēlējies nebūt par vadoni un labprāt sēž krūmos. Es protams pats vēlētos tādu politiķi, kā Armēnijā ir Pašinjans, kas cīnījās pret netaisnību. Latvijā tādus laikam neatrast, ja jau inteliģence grib mums uzspiest par prezidentu cilvēku, kas aizmuka uz labklājību.

Atbildēt

Andris

09.03.2019. 11:23

Spēcīgi, vienkārši un pamatoti. Kā tas iet kopā ar nacionāļu farizejisko - Latviju tikai īsteniem latviešiem, ja beidzot atrasts pēdējais, īstākais latvietis, kas ir gandrīz ebrejs?... Inteliģences 119 "Tālavas taurētāji" pazaudējuši savu virsuzdevumu - atjaunot inteliģenci kaut cik pieklājīgā izskatā, kas sapratīs, ka patiesība nerodas pūlī, ka to nevar apliecināt ar prokrusta gultas izgulētāju skaitu - kaut savāktu miljons "inteliģentu" parakstu.

Atbildēt

Fēlis

08.03.2019. 17:51

»

Fēlis

Ziemele ir vupgāra sieviete. Loģikas tragladīts


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!

Atbildēt

Ziemeles CV

08.03.2019. 12:44

»

:):):):):):)

Ziemele- der


Ziemele ir karjeriste, kas apprecēja 2x vecāku vīru- ietekmīgu Saeimas priekšnieku. Tas apmaksāja mācības ārzemēs, kur Ziemele ātri iegādājās mīļāko! Protams, ir izglītota, bet morālā puse neiztur kritiku.

Atbildēt

Tiesnesis

08.03.2019. 05:58

»

:):):):):):)

Ziemele- der


Ziemele neder, jo ir Kremļa ietekmes aģente - melīga, savtīga būtne

Atbildēt

:):):):):):)

07.03.2019. 20:43

»

Tiesnesis

Vajadzētu mani, tikai ir viena problēma - es nederu prezidēšanai, tāpat kā ordeņu saņemšanai, u.tml. Ir vēl citi cienigi un Latvijas labā daudz izdarījuši cilvēki - Roberts Zīle, Jānis Rožkalns, Pēteris Sproģis, Zigmārs Turčinskis, Imants Lancmanis, u.c


Zīle pat par premjeru negribēja būt,kur nu vēl Prezidents.Lancmanis būtu brīnišķīgs prezidents. Abus pārējos nepazīstu, neko par tādiem neesmu dzirdējis.

Atbildēt

par citu kandidātu

07.03.2019. 19:47

»

Jānis Vakars

Mēs ,,Latvijas pilsoņi,nevaram paši izvēlēties tautā pazīstamu un cienījamu latvieti un ievēlēt viņu par Prezidentu...Saeimas koalīcija ar 51 - 55 balsīm ievēlēs sev izdevīgāko un beigta balle! Es uzskatu,ka beidzot vajadzētu tomēr to darīt tautai


Kamdēļ nevarētu ievēlēt Atmodas līderi, publicistu un iedvesmojošu runasvīru D.Īvānu? Ir taču arī citi pazīstami un cienījami cilvēki. Vai tiešām jāvelk ārā ēbreju, kurš pats sevi slavina un pieraksta neesošus nopelnus. Īstais un precīzais CV netiek iztirzāts!!!

Atbildēt

Ojārs

07.03.2019. 17:51

«Tibinc ii mūtu jenelals!» Sapuliņš brēca. «Urrā! Cibiņ! Uz priekšu!»

Atbildēt

antons mikoss

07.03.2019. 17:33

»

dīvaini komentāri

Tas ,ka pašreizējā prezidenta māte ir krieviete nevienu neuztrauc.Sašutums sācies par to,ka par prezidentu varētu kļūt cilvēks,kura māte ir latviete.Zināms taču,ka latviešiem tautību nosaka pēc tēva tautības,bet jūdiem pēc mātes.Tālab arī Levits apgalvo,ka ir latvietis,bet latvieši uzskata viņu par ...


Tikai sekla prāta cilvēks murgo par tautībām.
Levits ar savu parakstu ir piesaistījis okupantu karavīrus milzīgā skaitā. Viņš ir Latvijas nodevējs. Nodevējiem nav tautības. Viņa nodevības rezultātā cieta latviešu tauta, kurā iedēstīja naidpilnus indivīdus, Saskaņas piekritējus. E. Levits ir kremļa kurmis. Un tu būdams viņa aizstāvis visdrīzāk esi kremļa nikbots no saskaņiešu zagļiem.

Atbildēt

Tiesnesis

07.03.2019. 17:27

»

:):):):):):)

Cik labi visi zina, ko nevajag "iecelt prezidenta amatā". Ja visā šai komentāru žļurgā kāds konstruktīvi būtu uzrakstījis, kuru īsto un vienīgo, un pareizo latvju bāleliņu VAJADZĒTU virzīt par prezidentu! Nu - vismaz vienu uzvārdu taču varētu nosaukt, par kuru visi varētu vienoties??? jeb nē...


Vajadzētu mani, tikai ir viena problēma - es nederu prezidēšanai, tāpat kā ordeņu saņemšanai, u.tml. Ir vēl citi cienigi un Latvijas labā daudz izdarījuši cilvēki - Roberts Zīle, Jānis Rožkalns, Pēteris Sproģis, Zigmārs Turčinskis, Imants Lancmanis, u.c.

Atbildēt

:):):):):):)

07.03.2019. 15:03

»

Tiesnesis

Levita un viņa sievas izskats un lietotā valoda ir viņu personīgā darīšana. Mums ir prioritāras Latvijas intereses, bet ar cieņu jāizturas gan pret ebrejiem, gan arī pret krieviem, čečeniem u.c. un daudz kas jāmācās no citām tautām. Tomēr tas nenozīmē, ka tikai izcelsmes īpatnību dēļ Valsts Prezidenta...


Cik labi visi zina, ko nevajag "iecelt prezidenta amatā". Ja visā šai komentāru žļurgā kāds konstruktīvi būtu uzrakstījis, kuru īsto un vienīgo, un pareizo latvju bāleliņu VAJADZĒTU virzīt par prezidentu! Nu - vismaz vienu uzvārdu taču varētu nosaukt, par kuru visi varētu vienoties??? jeb nē?

Atbildēt

edgars

07.03.2019. 14:44

Laba prezidente būtu I.Ziemele (Satversmes tiesas priekšsēd.). Viņa ir JAUNA, gudra (doktore jurispr.), zina daudzas svešvalodas.
leviits -pensionārs lai atpūšas,vinja laiks- pagājis.

Atbildēt

dīvaini komentāri

07.03.2019. 14:06

Tas ,ka pašreizējā prezidenta māte ir krieviete nevienu neuztrauc.Sašutums sācies par to,ka par prezidentu varētu kļūt cilvēks,kura māte ir latviete.Zināms taču,ka latviešiem tautību nosaka pēc tēva tautības,bet jūdiem pēc mātes.Tālab arī Levits apgalvo,ka ir latvietis,bet latvieši uzskata viņu par žīdu.

Atbildēt

:):):):):):)

07.03.2019. 13:15

"Jūs tiešām esat svēti pārliecināti, ka mūsu Dievzemītē nekas tāds noteikti nav iespējams? Ak, laimīgie..."
Mūsu Dievzemītē viss ir iespējams, tai skaitā tas, ka cilvēks, kurš sadarbojies ar okupācijas režīmu, šobrīd atļaujas publiski kādu kritizēt.

Atbildēt

Nediena

07.03.2019. 12:50

Nedienas, postu un sašķeltību nesīs levits prezidenta amatā. Tas ir neizbēgami. Un ne tur Levits būs pie lielās vainas. Būs konflikts starp "tautu" un levitu, politiķiem un levitu, levitu prezidentu un levitu parasto un visu šo konfliktu kombinācija.

Atbildēt

Arturu Priedīti

07.03.2019. 11:56

»

koko

Cilvēki taču var mainīties...Priedītis nācis pie prāta


var tikai iztaisnot kaps.

Atbildēt

Bauru kungi grib

07.03.2019. 11:55

»

Niknais

Protams, bauru kungi, žīda Levita vietā labāk ksdu īsti latvisku Kalnozolu, Parādnieku, Dzintaru vai dombravu, tad gan zaļi dzīvosim


redzētu Edgaru Kramiņu, pedagogu, par VP, bet tas nekad nenotiks. Ja židmasonu cionistiem Edgars būtu vienīgais konkurents, viņu noindētu ar kādu slimību, jo židmasoni ir slepkavas un zagļi.

Atbildēt

jautaajums

07.03.2019. 10:07

»

Niknais

Protams, bauru kungi, žīda Levita vietā labāk ksdu īsti latvisku Kalnozolu, Parādnieku, Dzintaru vai dombravu, tad gan zaļi dzīvosim


Vai citas tautības cilvēks varētu kļūt par Izraēlas prezidentu?
Vai citas tautības cilvēks varētu iegūt Izraēlas pilsonību?
Tad kāpēc jūdi cenšas kļūt par citu valstu vadītājiem un iegūt citu valstu pilsonības?Piemēram,Merkele,Junkers,Ilves,Šulcs,Makrons,Dombrovskis,Levits,gandrīz visi ASV prezidenti.

Atbildēt

Niknais

07.03.2019. 09:35

Protams, bauru kungi, žīda Levita vietā labāk ksdu īsti latvisku Kalnozolu, Parādnieku, Dzintaru vai dombravu, tad gan zaļi dzīvosim

Atbildēt

Tiesnesis

07.03.2019. 09:23

»

Nav taisnība!

Grūtupā grāmatā Observators ir minēti iemesli - Izraēlas cionistu valsts dibināšana. Pat H86 uz Vāciju sūtīja caur Izraēlu. PSRS nomenklatūra bija žīdi un pusžīdi. Viņi bija noslēguši naftas pārdošanas līgumu ar židmasoniem, nositot naftas cenu pasaulē. Divas naftas exp. valstis bankrotēja. Zelts un...


Levita un viņa sievas izskats un lietotā valoda ir viņu personīgā darīšana. Mums ir prioritāras Latvijas intereses, bet ar cieņu jāizturas gan pret ebrejiem, gan arī pret krieviem, čečeniem u.c. un daudz kas jāmācās no citām tautām. Tomēr tas nenozīmē, ka tikai izcelsmes īpatnību dēļ Valsts Prezidenta amatā vajadzētu iecelt tagadējo Kremļa ietekmes un bijušo čekas aģentu virzītu personu, kura biogrāfijā atklājas vai nu meli, vai vienīgi pašlabuma meklēšana izšķirīgos apstākļos.

Atbildēt

Ko tirs L. Grantiņa vietā?

07.03.2019. 09:10

»

L.Grantiņš LRTT

Labāk nav iespējams pateikt ! Bet, kas ir mainījies paša Priedīša apziņā ? Priedīt, es Tevi ar trīs mēnešu pārbaudes laiku uzņemu LRTT


LRTT spriedums bij. čekistam un komunistam A. Priedītim nav pārsūdzams. Vienīgi striķi var nomainīt ar svinu.

Atbildēt

Kad žīds Levits

07.03.2019. 09:07

ar klubu 21 ar Meirovica korporācijām un sadarbību ar CIP ienāca Latvijā, viņš visiem teica to, ko tie gribēja dzirdēt. Pat piedalījās pilsoņu kometeju dibināšanā.. lai zinātu visu, vadītu un tās iznīcinātu. E. Levits, žīds, ir ļoti līdzīgs pusžīdam V. Putinam - arī tas kaisa runas, kuras labprāt klausās Krievijas tauta, bet rīkojas pretēi - tauta tiek iznīcināta tāpat kā Latvijā. Levits un Putins ir cilvēki "bez sejas". Ieskatoties Levita sejā, mēs tur neko neredzam. Kad "nospiež pogu", mēs dzirdam vārdus, kas sākas ar "mēs latvieši" , vai "visi cilvēki ir dzīvnieki". Abi citāti no LU konferences, kurā uzstājās E. Levits, konferences ieraksts ikvienam atrodams you tube ierakstos.

Atbildēt

Nav taisnība!

07.03.2019. 08:50

»

Tiesnesis

Cik zināms, tad E.Levits kopā ar vecākiem 1972. gadā aizbrauca uz Vāciju. Ebrejiem doties uz Izraēlu no PSRS masveidā atļāva pēc 1975.gada


Grūtupā grāmatā Observators ir minēti iemesli - Izraēlas cionistu valsts dibināšana. Pat H86 uz Vāciju sūtīja caur Izraēlu. PSRS nomenklatūra bija žīdi un pusžīdi. Viņi bija noslēguši naftas pārdošanas līgumu ar židmasoniem, nositot naftas cenu pasaulē. Divas naftas exp. valstis bankrotēja. Zelts un USD nāca uz PSRS. Bet žīdu vietas VDK Rīgā ieņēma latvieši, kas neatzina savu latviešu valodu. Savā starps sarunājās krieviski. VDK sākās "maigāks periods" - žīdu nagumaucēji bija aizbraukuši uz Izraēlu. Nauda, kas ienāca par naftu, daļa palika ārzemju kontos. Līdz žīdi noveda PSRS līdz glasnosķ un privatizācijai. SVF/PB pieder žīdu cionstiem. Pēc šoka terapijas SVF paziņoja, ka naudu neaizdos, ja nesāks privatizāciju. Latvijai atkal vajag aizņemties - židi noskatījuši privatizācijai LV kapitālsabiedrības par kapeikām, lai gan tās nes simtiem miljonu € valsts kasei, lai simts noderīgi idioti var mētāties ar naudu. Žīdi pēc Parex izputināšanas kopā ar pensiju fondu, kas bija veidots privatizējot valsts uzņēmumus, puevāca Citadeli par velti, par bankas peļņas neizmaksāto naudu. Tas pats tiek plānots LV kapitālsabiedrībām. Levits ar židiem nerunā valsts valodā, jo pasaules žīdi to nezin, viņi runā ivritā, ko nezin latvieši. E. Levita sieva ir melnmataina žīdiete ar līku degunu, kura pārvalda ivritu lieliski.Kā čekas ziņotāja Māra Zālīte krievu valodu.

Atbildēt

...

07.03.2019. 06:10

»

Levita sejas vaibstos

ir žīdiska spekulācija visam, kam pieskaras cionista žīda roka un doma. Žīdi ir kā vēzis, kas pārņem visu nāciju, ja tajā ielaiž žīdus. Viņi ir padzīti savulaik no Lielbritānijas un citām valstīm tūkstošos. Nekur viņus nemīl. Cionisma un cionistu valsts Izraēlas dibinātājs ir viena un tā pati persona...


Tāpēc jau cionisti uzrīkoja holokaustu , tika iznīcināti tie kuri darīja sabiedriski lietderīgu darbu,kā saka , šuvēja Sara un kurpnieks Joske.Toties visādi Klintoni , Buši ,Rotsildi vairoja savu labklājību un varu.Visa reiha un SS vadība sastāvēja no žīdiem.

Atbildēt

Tiesnesis

07.03.2019. 05:14

»

Var izlasīt!

A. Grūtupa grāmatā Observators. Tur minēts, E. Levits kopā ar vecākiem pag. g. s. 70. gados un VDK gandrīz visiem žīdiem (veco laiku nagumaucējiem) devās uz Izraēlu. Rīgu tad pameta 20 000 žīdu


Cik zināms, tad E.Levits kopā ar vecākiem 1972. gadā aizbrauca uz Vāciju. Ebrejiem doties uz Izraēlu no PSRS masveidā atļāva pēc 1975.gada.

Atbildēt

Levita sejas vaibstos

07.03.2019. 04:11

»

tante

Es Levitu negribētu redzēt par LV valsts prezidenta amatā. Viņš nemīl latviešus, viņa sejas vaibstos ir atriebības alkas


ir žīdiska spekulācija visam, kam pieskaras cionista žīda roka un doma. Žīdi ir kā vēzis, kas pārņem visu nāciju, ja tajā ielaiž žīdus. Viņi ir padzīti savulaik no Lielbritānijas un citām valstīm tūkstošos. Nekur viņus nemīl. Cionisma un cionistu valsts Izraēlas dibinātājs ir viena un tā pati persona.

Bībelē ir meli par to, ka jūdi paši devss un klejoja tuksnesī 40 gadus. Viņus kā slimu un deģeneratīvu tautu padzina no valsts. Starp ebrejiem 60 procentu cilvēku ir ar psihiska rakstura slimībām. Dažās valstīs pat 80 procentu. Visa veida revolūcijas, žīdisms, pederastija, lezbisms utt. ir jūdu slimības. Paskatieties uz ebrejiem, viņu acīs ir dzīvnieciskas mantkārības izteiksme. Nauda un vara, spekulācija ir viņu mērķi.

Atbildēt

tante

07.03.2019. 02:31

Es Levitu negribētu redzēt par LV valsts prezidenta amatā. Viņš nemīl latviešus, viņa sejas vaibstos ir atriebības alkas.

Atbildēt

Tā ir zaimošana

07.03.2019. 01:42

»

NUNU

Arī es izlasīju par Levita tēva darbību 1940.g., kad viņš kļuva par galveno Latvijas uzņēmumu un banku nacionalizācijas priekšnieku PSRS interesēs. Ar tā laika presē paziņoto. Tāds "disindents", kā viņu nodēvēja Egils. Man nepiemīt fobijas, tostarp ksenofobija, bet nodevēji principā ir pretīgi. Un nevajag...


Pēc šo melu atklāšanās par viņa izcelsmi mazākais, ko viņš ir pelnījis, ir izraidīšana no Latvijas uz Krieviju, ne pieļaušana kandidēt uz prezidenta amatu. Sanāk, ka visus šos gadus viņš ir apzināti maldinājis gan Minsteres, gan Latvijas latviešus.

Atbildēt

Kaatad

07.03.2019. 01:24

Pieņemu, ka "aprindu" jūsmai par Levitu Prezidentu, ir daži ,pavisam vienkārši iemesli. Pirmais ir bēdīgais fons Vējonis.Otrais- zin svešvalodas, eiropietis, nesarunās kādas blēņas,jurists tomēr. Trešais- visai vēl žirgts un stalts. Kas viss kopā ir- nebūs kauns runājot ar partneriem. Un ,tas arī viss.It nekā tur vairāk nav.Ko pats cienkungs savā agrākajā darbībā spoži apliecinājis- smuka, korekta bildīte , ko atrādīt. Ja kādu pasaulē tas vispār interesē. Protams, ka ne :))

Atbildēt

aina

07.03.2019. 00:45

Levits ir izglītots,ar lielu pieredzi un labi,pārliecinoši prot runāt.Nu tieši kā Šķēle,tautai patika,bet beigās čiks vien sanāca.Vai šis,cienījamais kungs,darbosies TAUTAS LABĀ?
Jau 30 gadus ceram...

Atbildēt

Var izlasīt!

06.03.2019. 23:44

»

martins

kur var izlasīt, ko levits darīja krievu okupācijas laikā līdz 1990 gadam? vai ar čeku nebija darīshana? Vai tiešām nav neviena JAUNA , GUDRA


A. Grūtupa grāmatā Observators. Tur minēts, E. Levits kopā ar vecākiem pag. g. s. 70. gados un VDK gandrīz visiem žīdiem (veco laiku nagumaucējiem) devās uz Izraēlu. Rīgu tad pameta 20 000 žīdu.

Atbildēt

martins

06.03.2019. 23:26

kur var izlasīt, ko levits darīja krievu okupācijas laikā līdz 1990 gadam? vai ar čeku nebija darīshana? Vai tiešām nav neviena JAUNA , GUDRA
cilvēka Latvijā, kas būtu prezidenta vērta?

Atbildēt

Ak, liksim nu mieru

06.03.2019. 23:24

liksim nu tautībām mieru. Man ir iebildumi, lūk, pret ko. Tāds "baltais tēvs, tīrā lapa, dzidra demokrātijas lāse", ko te tagad mums daži gribētu piedāvāt, faktiski ir viens no daudzajiem "atnācējiem" (mēs jums parādīsim, kā pareizi un demokrātiski dzīvot). Ne viņam bijis jāizdzīvo (līdzīgi kā vienaudžiem) pavisam nedemokrātisko laiku nejēdzības (dažos gadījumos kas vairāk, netaisnība, tiesību apspiešana), ne viņš zina mūs toreizējo dzīvi (bijis šeit bērnībā, agrajā jaunībā, tik līdz 17 gadu vecumam. Tad laimējies aizceļot uz rietumiem, par ko līdzaudži varētu tikai apskaust, būsim godīgi.). Bet ierašanās Latvijā faktiski ir bijusi, tā teikt "uz baltā zirga un pa tiešo Jēkaba ielā vai kur nu tā adrese". Kamēr "mūsējie" dabūja pastrādāt (kas rūpnīcā, kas kantorī garlaicīgu, ne pavisam ne vieglu darbu darot, kas apguva praksi un pirmās darba iemaņas kā "sīks juristu kantora klerks" (ja tuvāk juristu profesijai), tikmēr E.Levits , cik saprotams no aprakstītā, ne brīdi nav "strādājis ar sīkumiem", uzreiz ieradies un uz paplātes saņēmis (laikam Saeimas, bet varu kļūdīties) konsultanta, padomnieka vietu... Nedomāju, ka ir bijis tā, ka citi no tādas būtu atteikušies (man nav paziņās juristu, šīs aprindas nepazīstu.) . Bet jaunatnācējs uzreiz "apgrozās augstās sfērās" un faktiski saskare ar reālo dzīvi, ko dzīvo pelēkā masa, ir tā teikt Nekāda.

Atbildēt

protams

06.03.2019. 23:15

»

Jānis Ozols

Sen zinu Daini Lemešonoku, bet TIK žultainu viņu nebiju lasījis. Varbūt šo žults izšļācienu veicinājis kāds treknākas honorārs


bez mikroskopa redzms,ka lien iekšā,bet citādi stulbs,jo kaunina konkurentus ar to,ko var pārmest pašam.Varbūt,pakāpi augstāks kaka?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....