Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

EKONOMIKĀ MUĻĶIS

25.11.2021. 12:05

un nespēj atrast labu padomdevēju, levinskas vien apkārt

Atbildēt

viedoklis

24.11.2021. 20:26

»

Zinītis

Paldies ZZS par precīzu viedokli! Vēlu panākumus nākošajās vēlēšanās


Viedoklis ir pareizs,bet par ZZS žurkām vienalga nevēlēšu.

Atbildēt

miljonārs

24.11.2021. 10:59

Kā tur ar žīda daudzajiem īpašumiem un gandrīz miljons uzkrājumiem bankās? Kad to visu ir sašeptējis? Krievu komisāra dēls taču bija pliks kā baznīcas žurka.

Atbildēt

Teds

24.11.2021. 09:39

»

Vaksīna

Problēma ir tajā, ka jau kopš Latvijas 2. brīvlaišanas pie varas esošie neko nedrīkst darīt uz savu roku. Gan Saeima, gan valdība, gan arī prezidents atrodas neapskaužamā situācijā, precīzāk - viņi vairāk paši nesaprot kā rīkoties. Bet kaut kas jādara. Eiropā notiek tas pats, Amerikā dirsā, NATO histērijā...


Čekas ielikteņi ļoti labi zina kas jādara. Kamēr nav iznīcināta visa čekas sistēma un nogriezts tiem ceļš ieiešanai pagrīdē, te nekas nevar mainīties. Tā nav tikai personīgā pārliecība vai bailes no taisnas tiesas tiesas, tas ir arī ekonomiskais izdevīgums kalpot noziedzīgajai pasaulei, nevis nabadzīgai tautai.

Atbildēt

Vaksīna

23.11.2021. 21:46

Problēma ir tajā, ka jau kopš Latvijas 2. brīvlaišanas pie varas esošie neko nedrīkst darīt uz savu roku. Gan Saeima, gan valdība, gan arī prezidents atrodas neapskaužamā situācijā, precīzāk - viņi vairāk paši nesaprot kā rīkoties. Bet kaut kas jādara. Eiropā notiek tas pats, Amerikā dirsā, NATO histērijā.

Atbildēt

bilde

23.11.2021. 20:17

karinlevita solonmuzikas izpilditaji un klausitaji ar erotisku ppiesitienu uz klavierem gulosajai.

Atbildēt

Tikai ne ZZS

23.11.2021. 19:56

Un to saka ZZS?!Tātad zudušas pēdējās kauna paliekas. Divi ZZS Prezidenti mums jau bija....
ZZS ir melīga, nekaunīga un netaisna! Vienmēr tāda bijusi. Laikam šie "rakstnieki" ir aizmirsuši ZZS balsojumus kopā ar Saskaņu?
Lai nu kas, tikai ne ZZS!!! Mēs neko neesam aizmirsuši un nevēlamies vairs šo partiju ne dzirdēt, ne redzēt.

Atbildēt

Interesents no Stalbes

23.11.2021. 19:12

»

MāraZ

sanāca normāli, jo man ir četri tesmeņi


Gan jau uz katra pa litram,ko?Kas Jums vēl par fignjam ira kuras savādākas kā citām?Mani tas dikti interesē…

Atbildēt

MāraZ

23.11.2021. 18:49

»

Pēteris

Cik Māra bija paņēmusi uz katras krūts, kad sacerēja šo murgojumu


sanāca normāli, jo man ir četri tesmeņi

Atbildēt

oga

23.11.2021. 18:41

»

Elementāri

Ar sūdainu koku uz Izraēlu vai Moskoviju pie visiem pārējiem žīdiem - čekistiem-marksistiem


Ir pārāk tālu ,bet kādā skaistā mazpilsētā veidojas pievilcīgs namiņš Bērzaines ielā ,teica viena tante...

Atbildēt

labàk lai visus tris

23.11.2021. 18:33

»

Dievs, kur tu esi?

Dievs svētī levitu


velns parauj... Ar visu flïgeli

Atbildēt

Igf

23.11.2021. 18:17

Arzemju desa nekad nav garsigi , isak sakot pidars

Atbildēt

Dievs

23.11.2021. 17:58

»

Dievs, kur tu esi?

Dievs svētī levitu


Vakar jau šos mātes vārdiem nosvētiju!Bet viņiem kā pīlēm ūdens…Kasu pauri un nezinu pat ko te iesākt.

Atbildēt

Varbūt ir vērts atcerēties?

23.11.2021. 17:50

Ja ļausim Saeimai muļķoties ar paklausīgu prezidentu(spožo zvaigžņu) ievēlēšanu, nekas nemainīsies! Prezidents var būt tikai no visas tautas ievēlēts! Tuvojas vēlēšanas, balsosim tikai par partijām, kuras ir par visu vēlētu prezidentu! Arī prezidentam ir jābūt pilnvarām atlaist valdību, ministrus, kā arī, ja Saeima noteiktā laikā(1 mēneša) neizveido valdību, tā ir atlaižama, bez kādiem tautas balsojumiem(gumijas stiepšana)!

Atbildēt

Lemberga pelmeņi

23.11.2021. 17:26

Zzs ir pati korumpētākā vazaņķu banda valsts vēsturē. Centrālcietumā visiem biedriem i vietas nepietiktu.

Atbildēt

ZZSam

23.11.2021. 16:16

ZZS varētu Saeimā uzsākt melīgajam žīdam impīčmenta procedūru. Pa to laiku iznāktu 2.grāmata, kur būs precizēta sadarbība ar čeku un citi grēki. Vēlēšanās tas daudz dotu!

Atbildēt

Kaža

23.11.2021. 16:15

Sevišķi uzmanïbas vērts ir aicinājums ātrāk novakcinēt riska grupā esošos ar hroniskām t.i.apzināti ārstu ielaistam ,neārstētām slimībām.Nav aicinājuma efektïvāk tās ārstēt un pievėrst tām lielāku mediķu vērïbu,kontrolēt ärstēšanu,bet ir aicinājums iešpricėt vakcīnu,kura nekādi nevar atvieglot hronisko slimïbu gaitu,bet var radït papildus riskus slimniekiem neatrodoties ärstu uzraudzībā.Šāda situācija ir pārmērīgi divdomīga lai nenāktu prātā domas par savdabīgu budžeta ekonomiju labējo jeb pārkrāsoto komunistu tagad fašistu stilā.

Atbildēt

Dievs, kur tu esi?

23.11.2021. 15:43

»

kur nu es līdz Zālītei, bet tomēr

Levitz uz balta zirga


Dievs svētī levitu,
Dievs svētī kariņu,
Svētō jel pavļutu.
Mūs dārgos svētuļus!

Atbildēt

Ja

23.11.2021. 15:16

»

latvietiņš

Nez kādēļ visi ir aizmirsuši, ka Levits ir mūsu nācijas tēvs. Un šo lomu viņš tiešām veic izcili. Viņš ar tēvišķīgu maigumu un mīlestību noraugās uz saviem bērniem no prezidenta pils apartamentiem, viņš dāsni izdala dažādus tēvišķīgus padomus un pamācības. Ievieš jaunvārdus mūsu valodā un māca mums ...


Labi uzrakstits. Nav Levits nekads tautas prezidents! Sava pirmaja runa tacu to solija. Aizmirsa, samelojas? Saja trakaja laika tiesi prezidentam vareja but loti svariga loma demokratijas, tiesiskuma aizsardziba. Savas tautas aizsardziba. Brinums nenotika, palika vien ordenu dalisana, runas bez jegas, puku noliksanas, nu, kaut ka, ta. Pat tagad, kad musu dizajas slimnicas mirst simtiem cilveku, vins never muti vala par to. Svetki tacu bija jasvin ar dziesmam un dejam. Ne varda, ka nav zalu, nedaudz jau iepirka, gan jau pats ari dabuja, diezgan atrii jau friss skraidija pa pasauli. Bet, ka ar parejiem, kuri ari gribeja dzivot, prezident? Tiem bija un bus janomirst, jo mes klausam PVO, mums nosplauties uz saviem pilsoniem, potes tacu jus dabujat, ko vel vajag? Mirst tacu ari potetie. Bet, jums vienalga. Tur , aiz muriem ir labi, drosi, silti. Visi ir apklusinati, iebaroti- tada forsa, mieriga sajuta, vai ne? Neceru, ka jus so lasiet, tik zemu tacu nevar nolaisties un tauta ieklausities.

Atbildēt

Zinītis

23.11.2021. 15:12

Paldies ZZS par precīzu viedokli! Vēlu panākumus nākošajās vēlēšanās!

Atbildēt

M. Zaaliitis

23.11.2021. 15:06

»

lūgums M.Zālītei

Vai nevarētu mazu parodiju par tēmu "Levits - valsts bruņoto spēku virspavēlnieks


Kad izvelku no kuukas kraanu laukaa es
Man jaunas intereses, noslieces
Nu teikshu Pabrikam - pie kaajas man tavs cirks
Kad nu es karavadonis, tad kur mans baltais zirgs?

Atbildēt

kā tad tā

23.11.2021. 14:32

irēņīte taču no jūsējiem...levinska neklausa?

Atbildēt

Kolabrocionists de Soto

23.11.2021. 14:30

Ja brīvu un godīgu vēlēšanu nav jau vismaz 15 gadus, tad reitings ir tāds, kāds tas ir. Varu atbalsta 10%, bet atlikušie 90% asina nažus. Un labi nekad tas nevar beigties.Jebkuras destabilizācijas gadījumā varas pārstāvjus zem zemes atradīs. vai tiešām savējie jāslaktē vismaz reizi 100 gados?

Atbildēt

latvietiņš

23.11.2021. 13:45

Nez kādēļ visi ir aizmirsuši, ka Levits ir mūsu nācijas tēvs. Un šo lomu viņš tiešām veic izcili. Viņš ar tēvišķīgu maigumu un mīlestību noraugās uz saviem bērniem no prezidenta pils apartamentiem, viņš dāsni izdala dažādus tēvišķīgus padomus un pamācības. Ievieš jaunvārdus mūsu valodā un māca mums no faktiem izdarīt loģiskus secinājumus (Atcerieties, cik loģiski un precīzi viņš izdarīja secinājumu kaut vai par to, ka tiem, kuri pirms Ziemassvētkiem nomirs, Ziemassvētku nebūs) Viņš ir pilns labestības un iejūtības pret katru likteņa pabērnu ne tikai pašu mājās, bet vēl jo vairāk aiz Latvijas robežām. Vien bezkaunīgie kremļa aģenti cenšas nomelnot un nopelt mūsu prezidenta saulaino tēlu. Nu ir viņam arī dažas sīkas vājībiņas, piemēram, uz sievietēm un naudu. Bet tas taču ir tik cilvēciski. Šīs vājībiņas ar uzviju kompensē viņa dāsnums pret saviem tiešajiem padotajiem kas darbojas prezidenta kancelejā.

Atbildēt

kur nu es līdz Zālītei, bet tomēr

23.11.2021. 13:37

»

lūgums M.Zālītei

Vai nevarētu mazu parodiju par tēmu "Levits - valsts bruņoto spēku virspavēlnieks


Levitz uz balta zirga,
Sēdēja un nikni pirda,
Kur man mīļā Kūciņa,
Un viev maza bučiņa.

Atbildēt

Pindars

23.11.2021. 13:19

»

lūgums M.Zālītei

Vai nevarētu mazu parodiju par tēmu "Levits - valsts bruņoto spēku virspavēlnieks


Pievienojos!Varetu jautrā piecpēdu jambaa un varētu arī tādu kā pacilātu odu

Atbildēt

lūgums M.Zālītei

23.11.2021. 12:27

Vai nevarētu mazu parodiju par tēmu "Levits - valsts bruņoto spēku virspavēlnieks"

Atbildēt

23.11.2021. 12:14

Lai nu kura gos būtu māvuse.

Atbildēt

to PIETIEK

23.11.2021. 12:03

»

nezālītis

...


Vai nevarētu Māras Zālītes (Laimas) pilnīgāku biogrāfiju nopublicēt!? Un, kā viņa tur līksmojās pa Benjamiņas mājas kabinetiem!

Atbildēt

Valsts kurina naidu

23.11.2021. 11:51

»

E. Levits

ar savu attieksmi pret valsti un tautu ir “nāves koridorā


Latvijas valsts un MK valdība neuzņemas atbildību par “pūļa vakcinācijas sekām pūļa imunizācijas procesā un sagrauto ekonomiku kovid laikā”.

Ja Latvijas valsts uzņemtos pilnu atbildību jau “pandēmijas” sākumā, valsts mediji un politiķu uzrunas nesētu naidu starp dažādu viedokļu cilvēkiem un cilvēku grupām un apzināti neradītu vidi visdažādāko “sazērestības teoriju izplatībai”. Ņemot vērā valsts totālo bezatbildību, ar likumu spaidiem panākot nehumānus mērķus, valsts pati traucē sabiedrisko mieru un kārtību, kāda bija pirms PVO 11/03/2020 izsludināja “pandēmiju” – finanšu kovidafēru, bet LV 13/03/2020 atteicās no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā, paziņojot ANO, ko slēpj no sabiedrības. Visi ieraksti par šo faktu no Interneta ir izdzēsti un šī nav nekāda “sazvērestības teorija”, jo šis fakts pat bija atspoguļots Tiesībsarga mājaslapā, bet arī izdzēsts.

Tiesībsarga mājaslapā pat bija ar fotogrāfijām atspoguļota J. Jansona tikšanās ar NATO amatpersonām šai sakarā un J. Jansons apsolīja “turpmāk monitorēt cilvēktiesību jautājumu Latvijā”.

Atbildēt

Niks

23.11.2021. 11:48

»

at bogdanovs123

Hahahahahahahahahahahahahahaha...


at bogdanovs123 "viņš savu vietu patiešām bija nopelnījis" - ej pamācies vēsturi!

Atbildēt

var tikai pabrīnīties

23.11.2021. 11:12

Kā Zzs nav kauna...Trūkst vārdu.lai nu kura partija būtu vērusi vaļā muti par prezidentu.Par pašu bīdītajiem un iebīdītajiem prezidentiem šis prezidents ir piecas reizes pārāks,nemaz jau nerunājot par "premjera kandidātu",kurš patlaban ampelējās pa cietumu un nevar rimties savā ādā.

Atbildēt

E. Levits

23.11.2021. 11:03

ar savu attieksmi pret valsti un tautu ir “nāves koridorā”.

Atbildēt

Neadekvāts raksts

23.11.2021. 10:50

Jo neatbilst prasībām, pienākuiem VP.

VP Latvijā ir paralamentārais, ko izvēlas parllamets. Un VP ir valsts reprezentācijas funkcijas. Viens no valsts simboiem. Vienpersoniski savu subjektīvismu viņš noteic likumdošanas jomā.

Pārējais ir tukšs parazitārisms. Muldēšana un zviegšana.

Atbildēt

Izzāģēto mežu Miķelis

23.11.2021. 10:42

Ja jāizvēlas starp diviem ļaunumiem, tad ekonomisko noziegumu ziņā, egīls ir 666 reizes nekaitīgāks par ZZS lāstu,bet politiskajā virzienā gan esam tur kur saule nespīd.

Atbildēt

at bogdanovs123

23.11.2021. 10:01

»

nezālītis

...


Hahahahahahahahahahahahahahaha...
Šito pērli nebiju dzirdējis. Varu saderēt, ka šie paši cilvēki, kuri slavina Levitu, iesmej par to kā tika slavināts Ulmanis viņa laikā. Vienīgā atšķirība ir tāda, ka Ulmani bija par ko slavināt, un viņš savu vietu patiešām bija nopelnījis, kamēr Levitu vispār nav par ko slavināt un viņš ir tikai ieliktnis, kurš ir iedomājies, ka ir tautas pārstāvis... leviti, bērziņi un vējoņi nekad nebūtu prezidenti, ja tos vēlētu tauta.

Atbildēt

at bogdanovs123

23.11.2021. 09:53

Te nu atkal un atkal iezīmējas vecā problēma, ka Saeimas ievēlēts prezidents ir bezjēdzīgs un nepopulārs, un ka šāda pieeja palielina iespēju, ka ielikts... tiks nejēga. Pēdējie 3 prezidenti tam ir izcils piemērs... Kā lai cilvēki nejūt kaunu par to, ka Latviju pārstāv šādi cilvēki??? Varbūt ka viņi nav slikti, kā cilvēki. Tomēr viņi nav līderu vai prezidentu materiāls, jo ir saeimā ievēlēto partiju tirgošanās auglis. Tas, starp citu, labi parāda kā daudzpartiju sistēmās visi vienmēr nonāk pie vajadzības pēc kompromisiem, un kompromisu rezultāti VIENMER NOVED PIE LOTI VĀJIEM REZULTĀTIEM, UN VĒL NAV NO KĀNPRASIT ATBILDĪBU, JO VISI NOVEĻ VAINU NO VIENA UZ OTRU...

Atbildēt

Harijs Poters

23.11.2021. 09:45

Nu bet par šitādiem tekstiem var arī paprasīt partijas biedra karti nolikt uz galda :) (No vecas padomju anekdotest)

Atbildēt

kaut kā tā

23.11.2021. 09:41

»

Pēteris

Cik Māra bija paņēmusi uz katras krūts, kad sacerēja šo murgojumu


Nu kā tad žīds žīdu neslavēs.

Atbildēt

Pēteris

23.11.2021. 09:14

»

nezālītis

...


Cik Māra bija paņēmusi uz katras krūts, kad sacerēja šo murgojumu?

Atbildēt

nezālītis

23.11.2021. 09:10

»

Elementāri

Ar sūdainu koku uz Izraēlu vai Moskoviju pie visiem pārējiem žīdiem - čekistiem-marksistiem«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

Atbildēt

Elementāri

23.11.2021. 08:48

Ar sūdainu koku uz Izraēlu vai Moskoviju pie visiem pārējiem žīdiem - čekistiem-marksistiem.

Atbildēt

Secinājums

23.11.2021. 08:15

Parazītiski meļi zzs apvaino parazītisku meli levitu.

Atbildēt

juris

23.11.2021. 08:03

Ja, par tā saucamo "prezidentu", tiktu iebīdīts bijušais komunists un padomju okupantu pakalpiņš, ZZS pat muti nevērtu vaļā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...