Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

EKONOMIKĀ MUĻĶIS

25.11.2021. 12:05

un nespēj atrast labu padomdevēju, levinskas vien apkārt

Atbildēt

viedoklis

24.11.2021. 20:26

»

Zinītis

Paldies ZZS par precīzu viedokli! Vēlu panākumus nākošajās vēlēšanās


Viedoklis ir pareizs,bet par ZZS žurkām vienalga nevēlēšu.

Atbildēt

miljonārs

24.11.2021. 10:59

Kā tur ar žīda daudzajiem īpašumiem un gandrīz miljons uzkrājumiem bankās? Kad to visu ir sašeptējis? Krievu komisāra dēls taču bija pliks kā baznīcas žurka.

Atbildēt

Teds

24.11.2021. 09:39

»

Vaksīna

Problēma ir tajā, ka jau kopš Latvijas 2. brīvlaišanas pie varas esošie neko nedrīkst darīt uz savu roku. Gan Saeima, gan valdība, gan arī prezidents atrodas neapskaužamā situācijā, precīzāk - viņi vairāk paši nesaprot kā rīkoties. Bet kaut kas jādara. Eiropā notiek tas pats, Amerikā dirsā, NATO histērijā...


Čekas ielikteņi ļoti labi zina kas jādara. Kamēr nav iznīcināta visa čekas sistēma un nogriezts tiem ceļš ieiešanai pagrīdē, te nekas nevar mainīties. Tā nav tikai personīgā pārliecība vai bailes no taisnas tiesas tiesas, tas ir arī ekonomiskais izdevīgums kalpot noziedzīgajai pasaulei, nevis nabadzīgai tautai.

Atbildēt

Vaksīna

23.11.2021. 21:46

Problēma ir tajā, ka jau kopš Latvijas 2. brīvlaišanas pie varas esošie neko nedrīkst darīt uz savu roku. Gan Saeima, gan valdība, gan arī prezidents atrodas neapskaužamā situācijā, precīzāk - viņi vairāk paši nesaprot kā rīkoties. Bet kaut kas jādara. Eiropā notiek tas pats, Amerikā dirsā, NATO histērijā.

Atbildēt

bilde

23.11.2021. 20:17

karinlevita solonmuzikas izpilditaji un klausitaji ar erotisku ppiesitienu uz klavierem gulosajai.

Atbildēt

Tikai ne ZZS

23.11.2021. 19:56

Un to saka ZZS?!Tātad zudušas pēdējās kauna paliekas. Divi ZZS Prezidenti mums jau bija....
ZZS ir melīga, nekaunīga un netaisna! Vienmēr tāda bijusi. Laikam šie "rakstnieki" ir aizmirsuši ZZS balsojumus kopā ar Saskaņu?
Lai nu kas, tikai ne ZZS!!! Mēs neko neesam aizmirsuši un nevēlamies vairs šo partiju ne dzirdēt, ne redzēt.

Atbildēt

Interesents no Stalbes

23.11.2021. 19:12

»

MāraZ

sanāca normāli, jo man ir četri tesmeņi


Gan jau uz katra pa litram,ko?Kas Jums vēl par fignjam ira kuras savādākas kā citām?Mani tas dikti interesē…

Atbildēt

MāraZ

23.11.2021. 18:49

»

Pēteris

Cik Māra bija paņēmusi uz katras krūts, kad sacerēja šo murgojumu


sanāca normāli, jo man ir četri tesmeņi

Atbildēt

oga

23.11.2021. 18:41

»

Elementāri

Ar sūdainu koku uz Izraēlu vai Moskoviju pie visiem pārējiem žīdiem - čekistiem-marksistiem


Ir pārāk tālu ,bet kādā skaistā mazpilsētā veidojas pievilcīgs namiņš Bērzaines ielā ,teica viena tante...

Atbildēt

labàk lai visus tris

23.11.2021. 18:33

»

Dievs, kur tu esi?

Dievs svētī levitu


velns parauj... Ar visu flïgeli

Atbildēt

Igf

23.11.2021. 18:17

Arzemju desa nekad nav garsigi , isak sakot pidars

Atbildēt

Dievs

23.11.2021. 17:58

»

Dievs, kur tu esi?

Dievs svētī levitu


Vakar jau šos mātes vārdiem nosvētiju!Bet viņiem kā pīlēm ūdens…Kasu pauri un nezinu pat ko te iesākt.

Atbildēt

Varbūt ir vērts atcerēties?

23.11.2021. 17:50

Ja ļausim Saeimai muļķoties ar paklausīgu prezidentu(spožo zvaigžņu) ievēlēšanu, nekas nemainīsies! Prezidents var būt tikai no visas tautas ievēlēts! Tuvojas vēlēšanas, balsosim tikai par partijām, kuras ir par visu vēlētu prezidentu! Arī prezidentam ir jābūt pilnvarām atlaist valdību, ministrus, kā arī, ja Saeima noteiktā laikā(1 mēneša) neizveido valdību, tā ir atlaižama, bez kādiem tautas balsojumiem(gumijas stiepšana)!

Atbildēt

Lemberga pelmeņi

23.11.2021. 17:26

Zzs ir pati korumpētākā vazaņķu banda valsts vēsturē. Centrālcietumā visiem biedriem i vietas nepietiktu.

Atbildēt

ZZSam

23.11.2021. 16:16

ZZS varētu Saeimā uzsākt melīgajam žīdam impīčmenta procedūru. Pa to laiku iznāktu 2.grāmata, kur būs precizēta sadarbība ar čeku un citi grēki. Vēlēšanās tas daudz dotu!

Atbildēt

Kaža

23.11.2021. 16:15

Sevišķi uzmanïbas vērts ir aicinājums ātrāk novakcinēt riska grupā esošos ar hroniskām t.i.apzināti ārstu ielaistam ,neārstētām slimībām.Nav aicinājuma efektïvāk tās ārstēt un pievėrst tām lielāku mediķu vērïbu,kontrolēt ärstēšanu,bet ir aicinājums iešpricėt vakcīnu,kura nekādi nevar atvieglot hronisko slimïbu gaitu,bet var radït papildus riskus slimniekiem neatrodoties ärstu uzraudzībā.Šāda situācija ir pārmērīgi divdomīga lai nenāktu prātā domas par savdabīgu budžeta ekonomiju labējo jeb pārkrāsoto komunistu tagad fašistu stilā.

Atbildēt

Dievs, kur tu esi?

23.11.2021. 15:43

»

kur nu es līdz Zālītei, bet tomēr

Levitz uz balta zirga


Dievs svētī levitu,
Dievs svētī kariņu,
Svētō jel pavļutu.
Mūs dārgos svētuļus!

Atbildēt

Ja

23.11.2021. 15:16

»

latvietiņš

Nez kādēļ visi ir aizmirsuši, ka Levits ir mūsu nācijas tēvs. Un šo lomu viņš tiešām veic izcili. Viņš ar tēvišķīgu maigumu un mīlestību noraugās uz saviem bērniem no prezidenta pils apartamentiem, viņš dāsni izdala dažādus tēvišķīgus padomus un pamācības. Ievieš jaunvārdus mūsu valodā un māca mums ...


Labi uzrakstits. Nav Levits nekads tautas prezidents! Sava pirmaja runa tacu to solija. Aizmirsa, samelojas? Saja trakaja laika tiesi prezidentam vareja but loti svariga loma demokratijas, tiesiskuma aizsardziba. Savas tautas aizsardziba. Brinums nenotika, palika vien ordenu dalisana, runas bez jegas, puku noliksanas, nu, kaut ka, ta. Pat tagad, kad musu dizajas slimnicas mirst simtiem cilveku, vins never muti vala par to. Svetki tacu bija jasvin ar dziesmam un dejam. Ne varda, ka nav zalu, nedaudz jau iepirka, gan jau pats ari dabuja, diezgan atrii jau friss skraidija pa pasauli. Bet, ka ar parejiem, kuri ari gribeja dzivot, prezident? Tiem bija un bus janomirst, jo mes klausam PVO, mums nosplauties uz saviem pilsoniem, potes tacu jus dabujat, ko vel vajag? Mirst tacu ari potetie. Bet, jums vienalga. Tur , aiz muriem ir labi, drosi, silti. Visi ir apklusinati, iebaroti- tada forsa, mieriga sajuta, vai ne? Neceru, ka jus so lasiet, tik zemu tacu nevar nolaisties un tauta ieklausities.

Atbildēt

Zinītis

23.11.2021. 15:12

Paldies ZZS par precīzu viedokli! Vēlu panākumus nākošajās vēlēšanās!

Atbildēt

M. Zaaliitis

23.11.2021. 15:06

»

lūgums M.Zālītei

Vai nevarētu mazu parodiju par tēmu "Levits - valsts bruņoto spēku virspavēlnieks


Kad izvelku no kuukas kraanu laukaa es
Man jaunas intereses, noslieces
Nu teikshu Pabrikam - pie kaajas man tavs cirks
Kad nu es karavadonis, tad kur mans baltais zirgs?

Atbildēt

kā tad tā

23.11.2021. 14:32

irēņīte taču no jūsējiem...levinska neklausa?

Atbildēt

Kolabrocionists de Soto

23.11.2021. 14:30

Ja brīvu un godīgu vēlēšanu nav jau vismaz 15 gadus, tad reitings ir tāds, kāds tas ir. Varu atbalsta 10%, bet atlikušie 90% asina nažus. Un labi nekad tas nevar beigties.Jebkuras destabilizācijas gadījumā varas pārstāvjus zem zemes atradīs. vai tiešām savējie jāslaktē vismaz reizi 100 gados?

Atbildēt

latvietiņš

23.11.2021. 13:45

Nez kādēļ visi ir aizmirsuši, ka Levits ir mūsu nācijas tēvs. Un šo lomu viņš tiešām veic izcili. Viņš ar tēvišķīgu maigumu un mīlestību noraugās uz saviem bērniem no prezidenta pils apartamentiem, viņš dāsni izdala dažādus tēvišķīgus padomus un pamācības. Ievieš jaunvārdus mūsu valodā un māca mums no faktiem izdarīt loģiskus secinājumus (Atcerieties, cik loģiski un precīzi viņš izdarīja secinājumu kaut vai par to, ka tiem, kuri pirms Ziemassvētkiem nomirs, Ziemassvētku nebūs) Viņš ir pilns labestības un iejūtības pret katru likteņa pabērnu ne tikai pašu mājās, bet vēl jo vairāk aiz Latvijas robežām. Vien bezkaunīgie kremļa aģenti cenšas nomelnot un nopelt mūsu prezidenta saulaino tēlu. Nu ir viņam arī dažas sīkas vājībiņas, piemēram, uz sievietēm un naudu. Bet tas taču ir tik cilvēciski. Šīs vājībiņas ar uzviju kompensē viņa dāsnums pret saviem tiešajiem padotajiem kas darbojas prezidenta kancelejā.

Atbildēt

kur nu es līdz Zālītei, bet tomēr

23.11.2021. 13:37

»

lūgums M.Zālītei

Vai nevarētu mazu parodiju par tēmu "Levits - valsts bruņoto spēku virspavēlnieks


Levitz uz balta zirga,
Sēdēja un nikni pirda,
Kur man mīļā Kūciņa,
Un viev maza bučiņa.

Atbildēt

Pindars

23.11.2021. 13:19

»

lūgums M.Zālītei

Vai nevarētu mazu parodiju par tēmu "Levits - valsts bruņoto spēku virspavēlnieks


Pievienojos!Varetu jautrā piecpēdu jambaa un varētu arī tādu kā pacilātu odu

Atbildēt

lūgums M.Zālītei

23.11.2021. 12:27

Vai nevarētu mazu parodiju par tēmu "Levits - valsts bruņoto spēku virspavēlnieks"

Atbildēt

23.11.2021. 12:14

Lai nu kura gos būtu māvuse.

Atbildēt

to PIETIEK

23.11.2021. 12:03

»

nezālītis

...


Vai nevarētu Māras Zālītes (Laimas) pilnīgāku biogrāfiju nopublicēt!? Un, kā viņa tur līksmojās pa Benjamiņas mājas kabinetiem!

Atbildēt

Valsts kurina naidu

23.11.2021. 11:51

»

E. Levits

ar savu attieksmi pret valsti un tautu ir “nāves koridorā


Latvijas valsts un MK valdība neuzņemas atbildību par “pūļa vakcinācijas sekām pūļa imunizācijas procesā un sagrauto ekonomiku kovid laikā”.

Ja Latvijas valsts uzņemtos pilnu atbildību jau “pandēmijas” sākumā, valsts mediji un politiķu uzrunas nesētu naidu starp dažādu viedokļu cilvēkiem un cilvēku grupām un apzināti neradītu vidi visdažādāko “sazērestības teoriju izplatībai”. Ņemot vērā valsts totālo bezatbildību, ar likumu spaidiem panākot nehumānus mērķus, valsts pati traucē sabiedrisko mieru un kārtību, kāda bija pirms PVO 11/03/2020 izsludināja “pandēmiju” – finanšu kovidafēru, bet LV 13/03/2020 atteicās no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā, paziņojot ANO, ko slēpj no sabiedrības. Visi ieraksti par šo faktu no Interneta ir izdzēsti un šī nav nekāda “sazvērestības teorija”, jo šis fakts pat bija atspoguļots Tiesībsarga mājaslapā, bet arī izdzēsts.

Tiesībsarga mājaslapā pat bija ar fotogrāfijām atspoguļota J. Jansona tikšanās ar NATO amatpersonām šai sakarā un J. Jansons apsolīja “turpmāk monitorēt cilvēktiesību jautājumu Latvijā”.

Atbildēt

Niks

23.11.2021. 11:48

»

at bogdanovs123

Hahahahahahahahahahahahahahaha...


at bogdanovs123 "viņš savu vietu patiešām bija nopelnījis" - ej pamācies vēsturi!

Atbildēt

var tikai pabrīnīties

23.11.2021. 11:12

Kā Zzs nav kauna...Trūkst vārdu.lai nu kura partija būtu vērusi vaļā muti par prezidentu.Par pašu bīdītajiem un iebīdītajiem prezidentiem šis prezidents ir piecas reizes pārāks,nemaz jau nerunājot par "premjera kandidātu",kurš patlaban ampelējās pa cietumu un nevar rimties savā ādā.

Atbildēt

E. Levits

23.11.2021. 11:03

ar savu attieksmi pret valsti un tautu ir “nāves koridorā”.

Atbildēt

Neadekvāts raksts

23.11.2021. 10:50

Jo neatbilst prasībām, pienākuiem VP.

VP Latvijā ir paralamentārais, ko izvēlas parllamets. Un VP ir valsts reprezentācijas funkcijas. Viens no valsts simboiem. Vienpersoniski savu subjektīvismu viņš noteic likumdošanas jomā.

Pārējais ir tukšs parazitārisms. Muldēšana un zviegšana.

Atbildēt

Izzāģēto mežu Miķelis

23.11.2021. 10:42

Ja jāizvēlas starp diviem ļaunumiem, tad ekonomisko noziegumu ziņā, egīls ir 666 reizes nekaitīgāks par ZZS lāstu,bet politiskajā virzienā gan esam tur kur saule nespīd.

Atbildēt

at bogdanovs123

23.11.2021. 10:01

»

nezālītis

...


Hahahahahahahahahahahahahahaha...
Šito pērli nebiju dzirdējis. Varu saderēt, ka šie paši cilvēki, kuri slavina Levitu, iesmej par to kā tika slavināts Ulmanis viņa laikā. Vienīgā atšķirība ir tāda, ka Ulmani bija par ko slavināt, un viņš savu vietu patiešām bija nopelnījis, kamēr Levitu vispār nav par ko slavināt un viņš ir tikai ieliktnis, kurš ir iedomājies, ka ir tautas pārstāvis... leviti, bērziņi un vējoņi nekad nebūtu prezidenti, ja tos vēlētu tauta.

Atbildēt

at bogdanovs123

23.11.2021. 09:53

Te nu atkal un atkal iezīmējas vecā problēma, ka Saeimas ievēlēts prezidents ir bezjēdzīgs un nepopulārs, un ka šāda pieeja palielina iespēju, ka ielikts... tiks nejēga. Pēdējie 3 prezidenti tam ir izcils piemērs... Kā lai cilvēki nejūt kaunu par to, ka Latviju pārstāv šādi cilvēki??? Varbūt ka viņi nav slikti, kā cilvēki. Tomēr viņi nav līderu vai prezidentu materiāls, jo ir saeimā ievēlēto partiju tirgošanās auglis. Tas, starp citu, labi parāda kā daudzpartiju sistēmās visi vienmēr nonāk pie vajadzības pēc kompromisiem, un kompromisu rezultāti VIENMER NOVED PIE LOTI VĀJIEM REZULTĀTIEM, UN VĒL NAV NO KĀNPRASIT ATBILDĪBU, JO VISI NOVEĻ VAINU NO VIENA UZ OTRU...

Atbildēt

Harijs Poters

23.11.2021. 09:45

Nu bet par šitādiem tekstiem var arī paprasīt partijas biedra karti nolikt uz galda :) (No vecas padomju anekdotest)

Atbildēt

kaut kā tā

23.11.2021. 09:41

»

Pēteris

Cik Māra bija paņēmusi uz katras krūts, kad sacerēja šo murgojumu


Nu kā tad žīds žīdu neslavēs.

Atbildēt

Pēteris

23.11.2021. 09:14

»

nezālītis

...


Cik Māra bija paņēmusi uz katras krūts, kad sacerēja šo murgojumu?

Atbildēt

nezālītis

23.11.2021. 09:10

»

Elementāri

Ar sūdainu koku uz Izraēlu vai Moskoviju pie visiem pārējiem žīdiem - čekistiem-marksistiem«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

Atbildēt

Elementāri

23.11.2021. 08:48

Ar sūdainu koku uz Izraēlu vai Moskoviju pie visiem pārējiem žīdiem - čekistiem-marksistiem.

Atbildēt

Secinājums

23.11.2021. 08:15

Parazītiski meļi zzs apvaino parazītisku meli levitu.

Atbildēt

juris

23.11.2021. 08:03

Ja, par tā saucamo "prezidentu", tiktu iebīdīts bijušais komunists un padomju okupantu pakalpiņš, ZZS pat muti nevērtu vaļā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...