Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nekādu sazvērestības teoriju!

25.01.2023. 12:20

»

VNO

Nu "aizliegta" tā ir tikai priekš muļķiemCionisma vēsturi nemāca nevienā pasaules skolā vai augstskolā. Cioniisms ir “ielaušanās bez ieročiem”. Cionisma būtība ir hazāru tautas būtība. Hazāru tauta rajstura galvenā īpašība ir ielauzties bez ueročiem, pieņemot tautas, kurā ielaužas, tradīcijas un dzīvesveidu, pamazām pārņemot varu savās rokās.

To mēs redzam ar ASV Kongresa nakts balsojumu vasaras brīvdienās, privatizējot FRS un pakalpinot ASV ar saviem naudas auzdevumiem.

To mēs redzam Rīgas pils žīda destruktīvajā rīcībā - vārdi nesaskan ar darbiem, žīds koriģē un iejaucas Saeimas un valdības darbā.

To mēs redzam Ukrainas specoperācijā ar jaunās Hazārijas izveidi Krimas republikā, dzīvestelpu Krimas esošā republikā.

Nekādu sazvērestības teoriju!

Atbildēt

25.01.2023. 12:00

»

VVM

Labs trollis, labs. Na, paņem gardumiņu


Nebūs taisnība, jo autors meklē izeju un viņam nav gatavas receptes, ko darīt. Kā saglabāt latviešu tautu, tās vērtības un kultūru, attīstību un dzīvesdziņu

Atbildēt

TH

25.01.2023. 11:57

»

Tulkojums

Nokaut vergu sevī ir visgrūtākais darbs


Vergiem piedzimst vergi un iziet verdzības bērnības kursu ģimenē un skolā, ar retiem izņēmumiem..

Kungiem piedzimst kundziņi, bet nav garantijas, ka nekļūs par vergiem. Jo pirmā paaudze sakrāj kapitālu, otra vai trešā to izšēkā.

Pacietīga domāšanas darba un zināšanu ieguves rezultātā katram pašam tas viss jāizprot, lauķi. Nekā nemainīga nav. Bet ir izvēle - būt kalpam vai kungam. Katram pēc spējām. Kungam ir lielāka atbildība.

Atbildēt

VVM

25.01.2023. 11:00

»

cilveks444

Dežavū...


Labs trollis, labs. Na, paņem gardumiņu.
70 % patiesu faktu, 30 % pilnīgs bullšits.

Atbildēt

VNO

25.01.2023. 10:54

»

TH

Varbūt Pietiek varēja uzdot patiesi svarīgu jautājumu - kā ar cionismu Latvijā šodien...


Nu "aizliegta" tā ir tikai priekš muļķiem.

"Aizliegtās" un "slepenās" zināšanas ir mīļakais sazvērestību teoriju jājamzirdziņš.

Atbildēt

lieliski

25.01.2023. 09:44

»

cilveks444

Dežavū...


šo vajadzētu izdot grāmatiņā,lai katram būtu kā rokasgrāmata

Atbildēt

⭐️

25.01.2023. 08:01

Lapsa tik drudžaini meties pildīt feisu pasūtījumu par Levitu, ka pat Zundas vārdu uzrakstījis nepareizi. Viņš ir Antonijs, ne Anatolijs. Bet kurš tad mēslu kaudzē tam pievērsīs uzmanību.

Atbildēt

Pigmejs

25.01.2023. 06:17

»

cilveks444

Dežavū...


Tad sanāk tā vienkāršoti - atkal komentārs tikai par sekām. Bet, ja tikpat vienkāršoti par cēloņiem - tad jāatkārtojas - “var padzīt pigmejus no kolchoza, bet kolchozu no pigmeja nevar izņemt”?

Atbildēt

cilveks444

25.01.2023. 00:02

Dežavū!

20 gadsimts, 80-tie gadi. Latvija.

PSRS totalitārā vara. Cenzūra, pārtika uz taloniem, komunālie maksājumi zemi, bet ir daudz komunālo dzīvokļu, nomācoša vide, pelēcība un nolaistība, to izkrāso tikai kompartijas šefu glaunie dzīvokļi, pirts orģijas un varai pietuvināto ceļojumi uz Rietumiem, kā arī sarkanie karogi manifestāciju laikā, taču lai arī daudzi nav piedabūjami ticēt meliem par komunismu, tomēr ir spiesti iet gājienos. Ir Sestdienas talkas, jeb – subbotņiki, kad vieni vāc citu sataisītās mēslu kaudzes. Labākās un jaunākās ēkas tiek migrantiem no PSRS citām republikām, kas tiek aicināti, lai aizpildītu rūpnīcās darba vietas, labāki dzīves apstākļi, pat īpaši veikali, dienesta luksusa auto - kompartijas funkcionāriem, birokrātiem un varai pietuvinātajiem, kas nekaunas uzdzīvot uz citu rēķina. Alkoholisma uzplaukums, milzu apjoma pīpēšana, pat darba vietās, slepus Rietumu filmu, ne to labāko no morāles viedokļa, skatīšanās pirmajos video-magnetafonos, slepenos (bet varbūt čekas organizētos dzīvokļos?). Smadzeņu skalošana notiek gan TV, gan radio, taču tikai politiska, TV filmas, izrādes un citi pasākumi aicina saglabāt augstu morāles latiņu. Ir smalka ironija par negācijām. Čekas veiktā izsekošana, vajāšanas un draudi, stukači, valsts “ienaidnieku” meklēšana, viena “pareizā” ideoloģija. Maskavas diktāts, cilvēkos iedzītas bailes, naidošanās ar Rietumiem, kara draudi, stagnācija, nospiestība un bezcerība. Labi dzīvo tikai varai paklausīgie, padevīgie un pietuvinātie. Pārējie kuļas kā prot. Var emigrēt, bet tikai “pareizās” tautības ļaudis, kas nereti tiek nolīgti sadarboties ar VDK, kļūstot par spiegiem. Latvijā dzimst daudz bērnu, taču cilvēku skaits pieaug jūtami, jo migrantu plūsma ir krietni apjomīgāka, kā Lietuvā jeb Igaunijā. Izglītotākie cilvēki strādā par grašiem. Jo tāda ir PSRS politika. Automašīna ir vien retajiem, jo tās dārgas, sabiedriskā transportā braucieni lēti, bet tie ir pārpildīti. Ir govis, ir piens, bet daži kolhozi ir nolaisti līdz kliņķiem, kamēr daži – ļoti pārtikuši. Pat PSRS sistēmā bez saimnieka neiztikt. Govis dara, kas govīm jādara – ēd, ja baro, ražo pienu un gāzes, kuras nevienu nebaida. Trūkstot darba spēkam, aicina uz Latviju pat vjetnamiešus, dažs no kuriem vēl atceras ASV brutālo iebrukumu Vjetnamā. Cilvēkus Latvijā var izmest no darba jeb pat pakļaut čekas vajāšanai, ja tie bija pastāstījuši anekdoti par PSRS vadību jeb kompartiju stukačam. Žurnālisti kalpo varai, bet uzrodas daži, kas cenšas caur puķēm pastāstīt patiesību. Viņi ir tautas godāti un cienīti. Cilvēki vēl prot atšķirt labu no ļauna.


21.gadsimts, 20-tie gadi. Latvija.

Globālistu totalitārā vara. Cenzūra, pārtikas cenas milzīgas, komunālie maksājumi daudziem nesamaksājami, daudzi dzīvo sliktāk, kā savulaik komunālos dzīvokļos, daži padarīti par bomžiem, kam vieta tikai uz ielas jeb patiltē, pelēcība un nomāktība baisa, smago smogu izkrāso tikai praidi un LGBT lienošā propaganda, kas krāsaina, lai piesaistītu tās ideoloģijas baisajai degradācijai jauno paaudzi, kas viegli uzķeras. Ir Lielās talkas, kad vieni vāc citu sataisītās mēslu kaudzes. Priekšrocības par vietējiem lielākas migrantiem, kas raujas uz ES, lai dzīvotu uz pabalstiem. Labāki dzīves apstākļi – glaunas mājas, ekskluzīvi dzīvokļi, luksusa auto, piemēram, īpaši elitāri un neticami dārgi veikali – MK locekļiem, Saeimas liekēžiem un varai uzticamiem ierēdņiem un birokrātiem, kas pārtiek no nodokļu maksātāju naudas. Narkotiku uzvaras gājiens, totāla zombēšana, masīva degradācijas slavināšana, drošības spēku un Facebook cenzoru veiktā izsekošana, trauksmes cēlāju ziņojumi par līdzcilvēkiem, draudi un vajāšanas, valsts “ienaidnieku” meklēšana, viena “pareizā” ideoloģija. “Gatavināšana” izlaistībai un degradācijai pat Latvijas sabiedriskajos medijos. Pat ironija un sarkasms bieži tiek liegti, pasludinot tos par politnekorektiem. Briseles un Vašingtonas diktāts, cilvēki tiek iebaidīti, naidošanās ar Austrumiem, kara draudi, nospiestība un bezcerība. Labi dzīvo tikai varai paklausīgie, padevīgie un pietuvinātie. Pārējie kuļas kā prot. Var emigrēt jebkurš, jo ES politika ir tāda, kas iztīra Latviju no cilvēkiem, jo cilvēki skaitās resurss, kurš ir dārgs, kamdēļ vajadzīgs citu ES valstu labklājības celšanai. Latvija izmirst, tāpēc alkatīgie uzņēmēji, nevis baksta varas pārstāvjus, lai tie pieņem lēmumus, kas veicinātu dzimstību, bet gaida migrantus, kas strādās par grašiem. Automašīnas sola likvidēt, jo bojājot gaisu, dzenot planētu Zemi uz iznīcību, sabiedriskais transports dārgs un netīrs. Ir vēl piens, bet benzīna cenā, tas ir neticami dārgs, savukārt ideologi grasās nobendēt govis, jo tās ražojot baisas gāzes. Trūkstot darba spēkam, piepilda Latviju ar ukraiņiem, izmantojot kara briesmas Ukrainā, kuras radījis Krievijas iebrukums un tie, kas grāva Ukrainas vienotību. Cilvēkus Latvijā var atlaist no darba, tas ir atstāt bez iztikas, ja viņi nebija gatavi potēties ar eksperimentālu dziru, sauktu par vakcīnām. Žurnālisti kalpo varai, pazuduši drosmīgi žurnālisti, kas censtos pavēstīt patiesību, vien retais no viņiem bailīgi kaut ko iebilst tam vājprātam, kas pārņem pasauli. Viņus tad “viedokļu līderi” soctīklos nozākā un kaunina. Vairums cilvēku vairs neprot atšķirt labu no ļauna.

Atbildēt

Modris

24.01.2023. 23:58

Pietiek pretlatviskā propaganda. Te smako pēc Aģitpropa.

Atbildēt

nu tad

24.01.2023. 20:54

»

Pirātu partija

Daudz kas no otrā pasaules kara vēstures tiek pārrakstīts, daudz kas tika noslēpts. Daudzi, kas uzauguši padomju propagandas ietekmē, vēl jo projām tic, ka Brestas cietoksni vacieši šturmēja 1941.gadā, bet patiesībā divu nedēļu kaujas tur notika 1939.gadā, to aizsargāja poļi. Bresta teritorija bija ...


beidzot viens īstens, patiess koments. Tikai autors aizmirsa piebilst, ka Putins sen ir miris un Kremli vada reptilis no Marsa, un Baidena ar sen vairs nav-ASV vada reptilis no Neptūna....Un COVID izgudrojaa latiši-fasisti kopā ar proklatije amerikanci lai apindetu osvoboditelus.

Atbildēt

tieši

24.01.2023. 20:51

»

komisija

runājot godīgi,tika padzīta zzs Brigmaņa,Lemberga un prezidenta Vējoņa valsts vadīšanas laikā


tā! Šis raksts ir vēl viens Lapsas dzeltenās preses piemērs.

Atbildēt

frukts

24.01.2023. 20:29

»

TH

Varbūt Pietiek varēja uzdot patiesi svarīgu jautājumu - kā ar cionismu Latvijā šodien...


https://lv.wikipedia.org/wiki/Cionistu_organiz%C4%81cija_%22Mizrahi%22

Atbildēt

bija

24.01.2023. 20:03

»

ZAL

Vai tikai Zunda nebija čekas maisos


un ne tikai Zunda.Apriebusies tā Pietiek pārspīlētā ,histēriskā Levita un Kaimiņa gānīšana.Gribot,negribot daudzi,ne tikai Kaimiņš sāk domāt nelabas domas.

Atbildēt

ZAL

24.01.2023. 19:52

Vai tikai Zunda nebija čekas maisos?

Atbildēt

komisija

24.01.2023. 19:40

runājot godīgi,tika padzīta zzs Brigmaņa,Lemberga un prezidenta Vējoņa valsts vadīšanas laikā.

Atbildēt

necilības kakta plaģiāts

24.01.2023. 19:19

»

TH

Varbūt Pietiek varēja uzdot patiesi svarīgu jautājumu - kā ar cionismu Latvijā šodien...


40 miljonus taču iedeva.

Atbildēt

Pirātu partija

24.01.2023. 19:19

Daudz kas no otrā pasaules kara vēstures tiek pārrakstīts, daudz kas tika noslēpts. Daudzi, kas uzauguši padomju propagandas ietekmē, vēl jo projām tic, ka Brestas cietoksni vacieši šturmēja 1941.gadā, bet patiesībā divu nedēļu kaujas tur notika 1939.gadā, to aizsargāja poļi. Bresta teritorija bija Polija. Vācieši nevarēja ieņemt un palīga nāca cccp sraļina karaspēks, kas poļus piebeidza. staļins un hitlers 1939.gadā bija sabiedrotie, un viens otram palīdzēja. Staļinisti padevušos poļus nošāva Katiņas mežā. Starp citu nošava par kārtu vairāk, nekā Vācieši likvidēja ēbrejus Salaspilī, bet vairak brēc žīdi un prasa kompensāciju no Latviešiem.
1941.gadā Brestas cietoksnis, ar cccp zaldātiem, noturējās vienu dienu. To šturmēja Austrijas vienības un diezgan viegli ieņēma.
Ja par Latviju, Salaspili, tad upuru skaits tur ir vismaz desmit reizes mazāks nekā par to runā tagad. Runāju ar cilvēku, kurš pazina attiecīgi citu cilvēku, kuru vacieši aizturēja un veda uz Salaspili.
Tas cilvēks bija čigānu tautības, viņu un ēbreju tautības cilvēkus uz zirga pajūgiem veda pa Salaspils mežu. Čigāns saka ēbrejiem, mūkam, apsardzes praktiski nav, daži zaldāti ar šautenēm. Nevienu ēbreju pierunāt aizmukt neizdevās, tiek kā auni, uz kautuvi. Čigans pār pajūgu pāri, un mežā iekšā. Kas notika ar pārējiem auniem, viņš nezin.
P.S. Tas pats tagat ar fakcināciju, žīdi paši gāja sev taisīt procedūru. Tie, kas uztaisīja vairāk par piecām durstīšanas reizēm, vairs nav dzīvotāji, karotaji un pēcnācēju radītāji. Žīdu zemē atmukuši visi stagnātiski domājoši cilvēki, no cccp, un tagad no putleriskās Krievijas, tāpēc tādai valstij nav nākotnes. Krievi karu Ukrainā zaudē, bet židi sniedz palīdzību putlera režīmam, piegādā tam Izraēlas pezpilota lidaparātam Searcher (krievi to pārssauca par Blokpost) vadāmas bumbas KAB-20.
Drīz vēl viens liels karš austrumos, kur karos visi pret visiem. Pēc šī kara Izraēlas nebūs, ASV palīdzēt nevarēs, jo tiks plosīta pilsoņu karā. Jau ļoti drīz pirmie terorakti Er-riadā, Dubajā un pat Bahreinā.
Kā notikumi risināsies tālāk, uzrakstīšu pēc tiem.

Atbildēt

un vēlreiz

24.01.2023. 18:49

tiek apgalvots,ka Levits ""padzinis vēsturnieku komisiju"'

Atbildēt

TH

24.01.2023. 18:42

Varbūt Pietiek varēja uzdot patiesi svarīgu jautājumu - kā ar cionismu Latvijā šodien?

Kāpēc pasaulē aizliegta cionisma vēsture?

Nav atbildēti citi jautājumi, par cionisma nozīmi pasaulē mūsdienās un tā ietekme uz Latviju SSSR laikā un mūsdienās. Tie tādi mūsdienīgi jautājumi.

Levitam jau šķiet, ka holokausta jēdziens ir nostiprināts. Bet mūsdienu informācijas atvērtībā, ja kaut kāda vēsturnieku komisija dīdīsies ap tiem jautājumiem, var nonākt līdz jautājumiem par cionisma vēsturi.

Ja vēl dziļāk pētīs, nonāks līdz Latvijas suverenitātes zaudēšanas novērtējumam pārnacionālo struktūru ietekmē.

Tāpēc to komisiju nevajag..

Atbildēt

Lasītājs

24.01.2023. 18:26

Tā darbojās, braukāja pa pasauli, ka nekā neizdarīja! Vilka laiku, kamēr krievi "noslepenoja" visu, kas bija par latviešiem, visa pagājušā gadsimta garumā un līdz kuram gadam pat neuzrakstīja, tād uz mūžīgiem laikiem, tas attiecas arī uz KF pilsoņiem. Ļoti slepeni dokūmenti!
Par 1940. gadu un leģionu nekur nevajag braukt meklējumos, Latvijā viss ir! Vajadzīga politiskā griba, jeb drosme. Jeb turpinās gaidīt, ko izvēlēsies politiķi, to arī uzrakstīs?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...