Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

No morales

23.10.2020. 17:38

Tas pats Ļeonovs, kurš precējies ar Goļikova māsu, ir izrādījies pacietīgāks.... Goļikovs ožu bija pazaudējus, viņš sāka uzskatīt, ka Sozinovs ir viņa rokas puisis nevis otrādi. )))))

Atbildēt

No morales

23.10.2020. 17:31

»

Vilnis

Un kāpēc tas nav iespējams? Satversmē ir rakstīts, ka Goļikovs tik apvainojies, ka nedrīkst atgriezties


Ja jūs iepazīsaties ar dienesta gaitas likumu jūs tur atradīsiet atbildes. Ar vēlmi tur ir par maz..... + tur vēl arī jātiek pie pielaides, kuru viņam ir atņēmuši (kā arī cietiem augstas raudzes opereiem) sozinova sakari gestapo mājā....

Atbildēt

No morales

23.10.2020. 17:26

»

Vilnis

Un kāpēc tas nav iespējams? Satversmē ir rakstīts, ka Goļikovs tik apvainojies, ka nedrīkst atgriezties


Ka Goļikovs ir bijis tāds pats Sozinova kalps. Kurš cerēja būt Bizuna vietā. Bet iecēla Bizunu, Goļikovs uzakatija to, ka personīgu apvainojumu un Sozinovam izrādīt sāka nepatiku par šo lēmumu un sāka bīdīt štelles Sozikam aiz muguras. Sozikam pasta gulbis atnesa šīs ziņas. Vot i viss stāsts ļoti ļoti īsi. Savukārt otrs sozinova mīlulis afanasjevs bija paklausīgāks kalps, pacietīgāks. Visa kuhņa īsumā.

Atbildēt

Vilnis

23.10.2020. 12:19

»

Buratino

Nesmīdini. ))) Tas nav iespējams ne fiziski, ne teptetiski, ne praktiski ja vadīties no likuma puses, bet mūsu valstī nekas nav neiespējams. Pat satversme nav cieņā


Un kāpēc tas nav iespējams? Satversmē ir rakstīts, ka Goļikovs tik apvainojies, ka nedrīkst atgriezties 😄😄??

Atbildēt

Pinokio

23.10.2020. 12:06

Uzmetīs Ğirğēnu. Šī rotācija ir pilnīgākā ujņa. Ruks nepārsteidz, bijis un paliks nevis oficieris, bet visādu Šultes, Mūrnieku, Sozinovu.... pakalpiņš bez mugurkaula. Šī rotācijs ir acu aizmālēšanai, nekas vairāk.

Atbildēt

Viedoklis

22.10.2020. 20:15

Jaunais vadītājs ir sācis ar labām reformām ar pirmo rotāciju!runājot par funkciju dublēšanos ko ir minējis Ruka kungs,ka Rīgas regiona funkcijas dublējas ar Galvenās pārvaldes funkcijām dalēji var piekrist jo tiešām tā ir,bet ir nodalas ko nevar ne apvienot ne atdalīt!Sozinova laikā Rīgas regionā izveidotā izmeklēšanas kontroles vai koordinācijas nodala,kura izveidota nesaprotamu iemeslu dēł un joprojām nav skaidrs vai vina ir vispār nepieciešama un vajadzīga,kuru vada Sozinova ieliktene Ina,vai Trušele,vai Jurjāne vai Frīde!Pēc būtības un nosaukuma it kā nodala kas palīdz,bet patiesībā tas ir represīvais aparāts,kuru koordinē nesaprotama kundze!bet rezultātā ar vinas roku ir aizgājuši prom no sistēmas zinoši un kvalificēti izmeklētāji un to vadītāji

Atbildēt

Čoms

22.10.2020. 16:56

Kasjauns rakstā minēts par Sozinovu tur tā lielā pieredze operatīvajā darbā utt...!jāpielabo- komercdarbībā kopā ar Tomaševu un 3 biroja rokaspuišiem

Atbildēt

100%

22.10.2020. 16:47

Barda jauno gadu sagaidis sava istaja vieta...

Atbildēt

Kādam bija taisnība par rotāciju

22.10.2020. 16:24

Bet līdzšinējais Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieks, Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks pulkvedis Andrejs Sozinovs dienesta interesēs ar 2020. gada 1. novembri uz trīs gadiem tiek pārcelts Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieka, Kriminālpolicijas biroja priekšnieka amatā.

https://jauns.lv/raksts/zinas/410288-neilgi-pec-stasanas-amata-ruks-policija-veic-augsta-limena-rotaciju

Atbildēt

niknais

22.10.2020. 10:13

Ceru ka lavīna ir sakustējusies. Latvijā darbojas noziedzīgs kartelis tieslietu jomā, kur tiesneši, senatori, advokāti, krimināllietu izmeklētāji un prokurori ir izveidojuši pasūtāmo galdu, kur tiek nepamatoti ierosinātas lietas vai otrādi, tiek visādi novilcinātas un izbeigtas! Tiek pieņemti absurdi, prettiesiski un pretlikumīgi spriedumi. Cik tādu ir desmitiem, simtiem vai tukstošiem? Vai šī iemesla dēl no Latvijas muk gan iedzīvotāji, uzņēmēji un investori? Vai tiešām tikai terases dēļu izmantošana spēj apturēt šo vājprātu?

Atbildēt

JB

22.10.2020. 09:48

Stukans parakstija......
Bus jautri !
Gaidam zinas

Atbildēt

Juras nepalidzes..

21.10.2020. 23:01

Šonedel Sozinovu nometīs, tas viltus policists tiks rotēts, bet pec kada laika gan sāks pamazam......

Atbildēt

Ir jāsaprot

21.10.2020. 19:34

Jāatcerās, ka mentiem pagrūti būtu veikt amata noziegumus bez korumpētiem prokuroriem un virsprokuroriem, kā arī apgabalu virsprokuroriem. Tiesnešus šoreiz nepieminēšu, par Bordāna izvērstu bardaku sistēmā pagaidām nerunāšu.
Tas ir fakts. LM kurš atbrīvoja Zaharu no kriminālatbildības un nosmelis krejumu? Pareizi. Uldis un Atis, he, he.
Pasūtījumu galdā jāuzsāk kriminālprocesu? Sozons v deļe. Bet kurš sāks kriminālvajāšanu, cels apsūdzību valsts vārdā, uzturēs apsūdzību tiesā? Prokurors. Kurš noraidīs apsūdzētā sūdzību par prokurora lēmumu? Pareizi, virsprokurors Meisters. Tā kā Sazons bez Meistera ir nule. Tāda matemātika. Secinājumus izdariet paši vai arī atļaušos izteikt secinājumus. Pasūtījumu galds ir bijis, ir un būs. Ir pieprasījums un maksātspēja, būs arī piedāvājums. Īslaicīgie pārtraukumi piedāvājumā neskaitās:)

Atbildēt

goga

21.10.2020. 18:02

Focene sozinovs izskatas pes traka Armenu suna

Atbildēt

saprotu kungus

21.10.2020. 16:47

Nu ja ,uz Austriju u.c. ārzemēm aizbraukt "ārstēties" ir problemâtiski .Uz vietas jāmeklē "ārsti" . Lavents taču uz vietas Latvijā ar ilgstoši "ārstējās".

Atbildēt

Vilnis

21.10.2020. 14:18

Klīst baumas, ka Sozinova un Niciša nedraugs, bijušais slepkavību nodaļas galvenais inspektors Goļikovs, taisās atgriezties dienestā. It kā Rīgas reģiona pārvaldē viņam piedāvāja amatu, pēc Sozinova aiziešanas. Viņam ir īlgstošs konflikts ar Sozinovu, Davojanu un Spāranu, dēl Kirillova slepkavības un Sozinova kontrabandas piesēgšanu. It kā Goļikovam piedāvāts 1. biroja priekšnieka amatu, lai ievēstu kārtību un slēgt Niciša un Sozinova pasūtījumu galdu.

Atbildēt

Es

21.10.2020. 09:45

»

Ne tikai strādā

Ne tikai strādā par algu, bet veic arī amata noiegumus priekšnieku uzdevumā


Tikai dēļ tādiem aizgāju. Pietika. Arī idb pēc purna kādu tikai aiztiek. Lielie policijas mafijas bosi kā nieres pa taukiem dzīvo ta dzīvo. P.s. vai kāds ir pētijis vai galvensis idbešņiks ar soziku ir bijuši kopējās medībās?

Atbildēt

Sazons nesaprot vienu lietu

20.10.2020. 22:49

Asv paņēma aiz pautiem krievijas miljardieri Tiņkovu, kā rezultātā Tiņkovs ir spiests pārdot banku yandex.ru. Putinam ir izdevīgi. Sazonu arī var paņemt aiz riekstiem kā rezultātā viņš būs spiests atrakstīt aktīvus kam? Nu, piemēram Kariņam vai Bordānam:)

Atbildēt

?

20.10.2020. 21:47

»

Volfs

Domaju,ka J Sulte jūtas diezgan droši,jo pateicoties tieši viņam A Ruks ir tur kur ir


Labak uz takša stradat neka izdarīt amata noziegumus.

Atbildēt

Volfs

20.10.2020. 20:29

Domaju,ka J Sulte jūtas diezgan droši,jo pateicoties tieši viņam A Ruks ir tur kur ir.
Tā diemžēl ir....savadak būtu drosvien uz taksa strādājis ,ka iepriekš to darīja.....
Ruks nav tik balts,ka viņu mālē:(

Atbildēt

Sandra

20.10.2020. 19:33

»

Luftwaffe

Smieklīgi ir lasīt dīvana ekspertu viedokļus. Lielākai daļai nepieciešams griezties pie ārsta, jo galviņā ir ļoti patukšs un ir acīmredzamas šizofrēnijas pazīmes


Smiekligi ir tas, ka ir atseviski policijas darbinieki kuri dzīvo, ka miljonari ar miljoniem vertiem ipašumiem, dārgam automašīnām, naudas lidzekliem trastos, dargiem medibu ieročiem un rokas pulksteņiem pa 50.000 euro utt. Tādi ka Sozninovs gan smejas gardi par parejiem policistiem, kuri par algu strādā.

Atbildēt

Luftwaffe

20.10.2020. 14:45

Smieklīgi ir lasīt dīvana ekspertu viedokļus. Lielākai daļai nepieciešams griezties pie ārsta, jo galviņā ir ļoti patukšs un ir acīmredzamas šizofrēnijas pazīmes.

Atbildēt

To Es

20.10.2020. 13:34

»

Es

Žēl ka nav uzrakstīta pati būtība, tad būtu skaidrs par ko vismaz runa


Rakstīt par ko runa nav jēgas - sanāks gari.
Īsumā indivīds gadiem ilgi veic noziegumus, menti to kvalificē kā saimnieciskus strīdus un atsaka uzsākt krimināprocesu. Pierādījumu vākšana, apstākļu analizēšana, iesniegšana prokuratūrā noved pie tā, ka prokurori pierādījumus nelasa, nevērtē, bet atrakstās, atrakstās, atrakstās.... un vēlreiz atrakstās.


Atbildēt

Virsprokurors Meisters

20.10.2020. 10:19

»

kuriozs

Vissmieklīgākais lasīt krimināllietas noraidījumu, pēc gandrīz 5 gadu marinēšanas. Džeks pat iemācījies citēt juristu rakstīto, tikai sapinas mesterībā, jo noraidījumu pamato ar citātu, kur šādas darbības skaidri kvalificēts kā noziegums, bet uzraksta nav noziegums... Smieties vai raudāt...


Meisters savu izvēli ir izdarījis un stingri pieturās pie tās. Kas varētu lecināt par to, ka vilkačiem uzplečos pa lielam nekas nedraud.

Laipni piedāvāju iepazīties ar Meistera kārtēju "šedevru", kas pēc būtības ir atteikums uzsākt kriminālprocesu pret personu, kas iespējams strādā zem rakstā pieminētu vp amatpersonu "jumta", regulāri veicot kustamās mantas laupīšanu Rīgas centrā. Kā izriet no Meistera "šedevra", izskatīt sūdzību pēc būtības viņš nemaz netaisās...

Par sūdzības atstāšanu bez izskatīšanas

Rīgas tiesas apgabala prokuratūras virsprokurors (turpmāk – amatā augstāks prokurors) Armīns Meisters 2020.gada 14.oktobrī saņēmis izskatīšanai SIA “______________” valdes locekļa ____________ sūdzību par Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurores (turpmāk – prokurore) Irīnas Laiviņas rīcību, izlemjot _____________ sūdzību par Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 2.biroja 1.nodaļas inspektora R.Vasitenoka 2020.gada 28.augusta lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu pēc ________________”2020.gada 12.augusta iesnieguma.
Iepazinies ar ________________ 2020.gada 14.oktobra sūdzības saturu, amatā augstāks prokurors konstatē, ka sūdzība iesniegta par prokurores I.Laiviņas 2020.gada 9.oktobra atbildē ietverto nolēmumu, kuru iesniedzējs kļūdaini dēvē par prokurores rīcību. Amatā augstāks prokurors izskaidro, ka jēdzieni “amatpersonas lēmums” un “amatpersonas rīcība” ir dažādi gan pēc satura, gan pēc sekām, proti, lēmums rada juridiskas sekas, bet rīcības sekas ir faktiskas. 2020.gada 9.oktobrī prokurore I.Laiviņa izskatīja _________________sūdzību un pieņēma atbildes formā strukturētu nolēmumu par šo sūdzību. Tādējādi prokurores I.Laiviņas 2020.gada 9.oktobra atbilde atbilst jēdzienam “amatpersonas lēmums” un rada iesniedzējam juridiskas sekas – ________________ sūdzība par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu ir noraidīta.
Kriminālprocesa likums regulē sūdzību iesniegšanas un izskatīšanas kārtību kriminālprocesā, kā arī nosaka speciālu sūdzības iesniegšanas un izskatīšanas kārtību gadījumā, kad procesuāli pilnvarota persona ir konstatējusi, ka nav pamata kriminālprocesa uzsākšanai. Saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 373.panta piekto daļu lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu var pieņemt izmeklētājs vai prokurors. Izmeklētāja pieņemto lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu var pārsūdzēt prokuroram, savukārt, ja lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu pieņēmis prokurors, sūdzība iesniedzama amatā augstākam prokuroram.
2020.gada 28.augusta lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu pēc SIA ”________________”2020.gada 12.augusta iesnieguma pieņēma izmeklētājs – Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 2.biroja 1.nodaļas inspektors R.Vasitenoks, un iesniedzējs ____________ šo izmeklētāja lēmumu Kriminālprocesa likuma piektās daļas kārtībā pārsūdzēja prokuroram. Prokurore I.Laiviņa izskatīja ________________ sūdzību un 2020.gada 9.oktobrī sniedza atbildi, tātad pieņēma nolēmumu _____________ sūdzības lietā. Saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 373.panta septītajā daļā noteikto, prokurora nolēmums, ar kuru noraidīta vai apmierināta sūdzība par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu, nav pārsūdzams.
Ievērojot minēto, amatā augstāks prokurors atstāj _____________ 2020.gada 14.oktobra sūdzību bez izskatīšanas.
Ņemot vērā, ka Kriminālprocesa likuma 373.panta septētā daļa nedod tiesības pārsūdzēt prokurora nolēmumu, šis amatā augstāka prokurora nolēmums nav pārsūdzams.

Virsprokurors Armīns Meisters


Atbildēt

&&

20.10.2020. 08:18

Pārītis juraš un sozīnovs veic prettiesiskas un noziedzīgās darbības, kas ir diametrāli pretējās darbības viņu amatiem. Juraš bijušais cīnītājs ar korupciju ir iejaukts reider ēšanā, kontrabandā, naudas atmazgāšanā, bet šodien ir saeimas juridiskās komisijas vadītājs kurš likumīgi pārkāpj likumu. Kāpēc neviens no 99 deputātiem nebalso par viņa noņemšanu no šī amata. Sozīnovs ir galvenais kriminālo noziegumu apkarotāji, bet pats veic klājums un bezkaunīgus noziegumus. Kur skatās VDD, IDB vienīgais Ģirģens pēc diviem gadiem sapratis ar ko nodarbojās sozīnovs. Ministrs drosmīgi iecēla Ruku ar ko sagrāva sistemātiskus sozīnovs likuma pārkāpumus un galvenā pseido korupcijas apkarotaju jurašu kurš noziegumus veicis 10 gadus. Ruks ir uz pareizā ceļa, lai sozīnovs paskaidro no kurienes māja Ādažos par 2 milj. Un kā viņš svinēja dzimšanas dienu 36.līnija kad viņam alga 1800eur

Atbildēt

Roma

20.10.2020. 00:58

Izbijusais policists Melnis un Sozinovs ir labi draugi, kas vinus saista?

Atbildēt

GIRGENS

19.10.2020. 23:34

Ja gruti laiki mafijai pienākusi - par Ģeneralprokuroru gribeja Meistaru ielikt, bet VP prieksnieku Grisinu vai Šulti, a te visi plani ir izjukusi. JURASAM AR SOZINOVU NAV PAVEICIES ŠAJĀ JOMĀ.

Atbildēt

kuriozs

19.10.2020. 23:19

»

Jautājums

Ja Rīgas tiesas apgabala virsprokurors Meisters ir kopā ar Soziku un Šulti, jautājums...


Vissmieklīgākais lasīt krimināllietas noraidījumu, pēc gandrīz 5 gadu marinēšanas. Džeks pat iemācījies citēt juristu rakstīto, tikai sapinas mesterībā, jo noraidījumu pamato ar citātu, kur šādas darbības skaidri kvalificēts kā noziegums, bet uzraksta nav noziegums... Smieties vai raudāt?

Atbildēt

Vdd

19.10.2020. 21:55

Sozinovam jau sen laiks sedet Central cietumā nevi vadīt Rigas Kriminalpoliciju.

Atbildēt

opis

19.10.2020. 20:44

»

Jonas

Bauska ar kartona juri nav neka kopiga


jonas tu ir viens kartigs dezinformators, bauska ar kartonu jurku ir kā brāli. Pasedi stabu ielas kafenee un abus biezi satiksi apskaujoties pie kafijas kruzes.

Atbildēt

Jonas

19.10.2020. 20:09

»

Jurasisti

Sozinovs ir Bordaniesu melnas kases turetajs


Ta ir un tas nav noslepums ne VDD ne Girgenam.

Atbildēt

Jonas

19.10.2020. 20:04

»

vērotājs

Viņam tak paliks traki izpildīgais Petja Bauska no Ekonomiskas noziedzības pasūtījumu galda


Bauska ar kartona juri nav neka kopiga...
Tiesi otradi
Ruks Bauska un vel paris cilveku uz ko liek Girgens ar Mari

Atbildēt

XXXL

19.10.2020. 18:41

»

aņka

Pats smieklīgākais ka Vitaļiks Polovinkins esot tikko arī savusievu biznesmeni iekārtojis enap par darbinieci kritušā Stogonova knga vietā


Oho... tas jau būs interesanti..trakā Inese ar paglupo,bet ambiciozo Ņinu, bez pienācīgas kontroles var tādus podus sagāzt....

Atbildēt

Shauliai

19.10.2020. 17:59

»

Elmars

Ara Davojans met krustus sakot ka nezin kas tas tads Sozinovs


Elmar Sozinovu nezin Ara
Ara zin vina masu:)
Liecibas jau ir devusi Aras cilveki kas PL sedeja;)
Visas kartis ir roka

Atbildēt

Priede

19.10.2020. 15:53

Lai Sozinovam saglabatu amatu bus japadalas ar Gurgenu, jo Freimans ta pa tukso salmus nekuls.

Atbildēt

Jautājums

19.10.2020. 15:47

Ja Rīgas tiesas apgabala virsprokurors Meisters ir kopā ar Soziku un Šulti, jautājums.
Kurš pieķersies Meisterim? Vismaz izpētīs, cik sūdzības, uz kāda pamata ir noraidījis. Cik oficiāli nopelna, cik iztērē, kāda starpība starp ieņēmumiem un izdevumiem. Ar kādu mašīnu brauc, kādā mājā dzīvo, vai var paskaidrot izdevumu un ieņēmumu starpības, ja tāda ir, izcelsmi. Izdarīt secinājumus, kurā pusē tas pipars "strādā".


Atbildēt

Es

19.10.2020. 15:17

Šaubos, ka tiks patīrīta Rīgas reģiona pārvalde. Ļoti šaubos. Sarunās?

Atbildēt

Abi suspekti

19.10.2020. 15:15

Pleskava vokzala redzeti

Atbildēt

Ne var tā būt

19.10.2020. 14:34

»

izskatās

ka visus šos komentārus drukā, divi, augstākais trīs cilvēki


Vienu uzdrukāju es, vienu tu, tātad parējos visus trešais:)

Atbildēt

Cidonijai

19.10.2020. 13:03

»

Cidonija

Ģirģens malacis, ka sācis to midzeni purināt, jo šai mentu mafijai arī slepkavību piesegšana ir kļuvusi par ikdienu. Cerams, ka arī ENAP nodaļu vadītāji, to ienākumi un noziedznieku piesegšana tiks izmeklēta. Vitālijs Polovinskis ir kļuvis slavens ar banku vadītāju un naudas atmazgātāju piesegšanu, ...


Kad atklājās, ka Ģirģens par padomnieku uzaicinājis bijušā bēdīgi slavenā premjera Dombrovska bijušo bēdīgi slaveno satiksme ministru, Roni, uzreiz bija skaidrs, ka mafija ir nemirstīga un Krievijas organizētā noziedzība IeM durvis arī turpmāk spers ar kāju vaļā.

Atbildēt

Uldis

19.10.2020. 12:58

Kā vienā filmā stāstīja izbijušais mafiozi, kurš tagad konsultē Holivudā, parasti organizēto grupu bandītus, ar Šultem un Sozinovam ar līdzīgām psihiskām problēmām, drošības pēc nogalina.

Atbildēt

izskatās

19.10.2020. 11:01

ka visus šos komentārus drukā, divi, augstākais trīs cilvēki.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...