Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

No morales

23.10.2020. 18:38

Tas pats Ļeonovs, kurš precējies ar Goļikova māsu, ir izrādījies pacietīgāks.... Goļikovs ožu bija pazaudējus, viņš sāka uzskatīt, ka Sozinovs ir viņa rokas puisis nevis otrādi. )))))

Atbildēt

No morales

23.10.2020. 18:31

»

Vilnis

Un kāpēc tas nav iespējams? Satversmē ir rakstīts, ka Goļikovs tik apvainojies, ka nedrīkst atgriezties


Ja jūs iepazīsaties ar dienesta gaitas likumu jūs tur atradīsiet atbildes. Ar vēlmi tur ir par maz..... + tur vēl arī jātiek pie pielaides, kuru viņam ir atņēmuši (kā arī cietiem augstas raudzes opereiem) sozinova sakari gestapo mājā....

Atbildēt

No morales

23.10.2020. 18:26

»

Vilnis

Un kāpēc tas nav iespējams? Satversmē ir rakstīts, ka Goļikovs tik apvainojies, ka nedrīkst atgriezties


Ka Goļikovs ir bijis tāds pats Sozinova kalps. Kurš cerēja būt Bizuna vietā. Bet iecēla Bizunu, Goļikovs uzakatija to, ka personīgu apvainojumu un Sozinovam izrādīt sāka nepatiku par šo lēmumu un sāka bīdīt štelles Sozikam aiz muguras. Sozikam pasta gulbis atnesa šīs ziņas. Vot i viss stāsts ļoti ļoti īsi. Savukārt otrs sozinova mīlulis afanasjevs bija paklausīgāks kalps, pacietīgāks. Visa kuhņa īsumā.

Atbildēt

Vilnis

23.10.2020. 13:19

»

Buratino

Nesmīdini. ))) Tas nav iespējams ne fiziski, ne teptetiski, ne praktiski ja vadīties no likuma puses, bet mūsu valstī nekas nav neiespējams. Pat satversme nav cieņā


Un kāpēc tas nav iespējams? Satversmē ir rakstīts, ka Goļikovs tik apvainojies, ka nedrīkst atgriezties 😄😄??

Atbildēt

Pinokio

23.10.2020. 13:06

Uzmetīs Ğirğēnu. Šī rotācija ir pilnīgākā ujņa. Ruks nepārsteidz, bijis un paliks nevis oficieris, bet visādu Šultes, Mūrnieku, Sozinovu.... pakalpiņš bez mugurkaula. Šī rotācijs ir acu aizmālēšanai, nekas vairāk.

Atbildēt

Viedoklis

22.10.2020. 21:15

Jaunais vadītājs ir sācis ar labām reformām ar pirmo rotāciju!runājot par funkciju dublēšanos ko ir minējis Ruka kungs,ka Rīgas regiona funkcijas dublējas ar Galvenās pārvaldes funkcijām dalēji var piekrist jo tiešām tā ir,bet ir nodalas ko nevar ne apvienot ne atdalīt!Sozinova laikā Rīgas regionā izveidotā izmeklēšanas kontroles vai koordinācijas nodala,kura izveidota nesaprotamu iemeslu dēł un joprojām nav skaidrs vai vina ir vispār nepieciešama un vajadzīga,kuru vada Sozinova ieliktene Ina,vai Trušele,vai Jurjāne vai Frīde!Pēc būtības un nosaukuma it kā nodala kas palīdz,bet patiesībā tas ir represīvais aparāts,kuru koordinē nesaprotama kundze!bet rezultātā ar vinas roku ir aizgājuši prom no sistēmas zinoši un kvalificēti izmeklētāji un to vadītāji

Atbildēt

Čoms

22.10.2020. 17:56

Kasjauns rakstā minēts par Sozinovu tur tā lielā pieredze operatīvajā darbā utt...!jāpielabo- komercdarbībā kopā ar Tomaševu un 3 biroja rokaspuišiem

Atbildēt

100%

22.10.2020. 17:47

Barda jauno gadu sagaidis sava istaja vieta...

Atbildēt

Kādam bija taisnība par rotāciju

22.10.2020. 17:24

Bet līdzšinējais Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieks, Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks pulkvedis Andrejs Sozinovs dienesta interesēs ar 2020. gada 1. novembri uz trīs gadiem tiek pārcelts Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieka, Kriminālpolicijas biroja priekšnieka amatā.

https://jauns.lv/raksts/zinas/410288-neilgi-pec-stasanas-amata-ruks-policija-veic-augsta-limena-rotaciju

Atbildēt

niknais

22.10.2020. 11:13

Ceru ka lavīna ir sakustējusies. Latvijā darbojas noziedzīgs kartelis tieslietu jomā, kur tiesneši, senatori, advokāti, krimināllietu izmeklētāji un prokurori ir izveidojuši pasūtāmo galdu, kur tiek nepamatoti ierosinātas lietas vai otrādi, tiek visādi novilcinātas un izbeigtas! Tiek pieņemti absurdi, prettiesiski un pretlikumīgi spriedumi. Cik tādu ir desmitiem, simtiem vai tukstošiem? Vai šī iemesla dēl no Latvijas muk gan iedzīvotāji, uzņēmēji un investori? Vai tiešām tikai terases dēļu izmantošana spēj apturēt šo vājprātu?

Atbildēt

JB

22.10.2020. 10:48

Stukans parakstija......
Bus jautri !
Gaidam zinas

Atbildēt

Juras nepalidzes..

22.10.2020. 00:01

Šonedel Sozinovu nometīs, tas viltus policists tiks rotēts, bet pec kada laika gan sāks pamazam......

Atbildēt

Ir jāsaprot

21.10.2020. 20:34

Jāatcerās, ka mentiem pagrūti būtu veikt amata noziegumus bez korumpētiem prokuroriem un virsprokuroriem, kā arī apgabalu virsprokuroriem. Tiesnešus šoreiz nepieminēšu, par Bordāna izvērstu bardaku sistēmā pagaidām nerunāšu.
Tas ir fakts. LM kurš atbrīvoja Zaharu no kriminālatbildības un nosmelis krejumu? Pareizi. Uldis un Atis, he, he.
Pasūtījumu galdā jāuzsāk kriminālprocesu? Sozons v deļe. Bet kurš sāks kriminālvajāšanu, cels apsūdzību valsts vārdā, uzturēs apsūdzību tiesā? Prokurors. Kurš noraidīs apsūdzētā sūdzību par prokurora lēmumu? Pareizi, virsprokurors Meisters. Tā kā Sazons bez Meistera ir nule. Tāda matemātika. Secinājumus izdariet paši vai arī atļaušos izteikt secinājumus. Pasūtījumu galds ir bijis, ir un būs. Ir pieprasījums un maksātspēja, būs arī piedāvājums. Īslaicīgie pārtraukumi piedāvājumā neskaitās:)

Atbildēt

goga

21.10.2020. 19:02

Focene sozinovs izskatas pes traka Armenu suna

Atbildēt

saprotu kungus

21.10.2020. 17:47

Nu ja ,uz Austriju u.c. ārzemēm aizbraukt "ārstēties" ir problemâtiski .Uz vietas jāmeklē "ārsti" . Lavents taču uz vietas Latvijā ar ilgstoši "ārstējās".

Atbildēt

Vilnis

21.10.2020. 15:18

Klīst baumas, ka Sozinova un Niciša nedraugs, bijušais slepkavību nodaļas galvenais inspektors Goļikovs, taisās atgriezties dienestā. It kā Rīgas reģiona pārvaldē viņam piedāvāja amatu, pēc Sozinova aiziešanas. Viņam ir īlgstošs konflikts ar Sozinovu, Davojanu un Spāranu, dēl Kirillova slepkavības un Sozinova kontrabandas piesēgšanu. It kā Goļikovam piedāvāts 1. biroja priekšnieka amatu, lai ievēstu kārtību un slēgt Niciša un Sozinova pasūtījumu galdu.

Atbildēt

Es

21.10.2020. 10:45

»

Ne tikai strādā

Ne tikai strādā par algu, bet veic arī amata noiegumus priekšnieku uzdevumā


Tikai dēļ tādiem aizgāju. Pietika. Arī idb pēc purna kādu tikai aiztiek. Lielie policijas mafijas bosi kā nieres pa taukiem dzīvo ta dzīvo. P.s. vai kāds ir pētijis vai galvensis idbešņiks ar soziku ir bijuši kopējās medībās?

Atbildēt

Sazons nesaprot vienu lietu

20.10.2020. 23:49

Asv paņēma aiz pautiem krievijas miljardieri Tiņkovu, kā rezultātā Tiņkovs ir spiests pārdot banku yandex.ru. Putinam ir izdevīgi. Sazonu arī var paņemt aiz riekstiem kā rezultātā viņš būs spiests atrakstīt aktīvus kam? Nu, piemēram Kariņam vai Bordānam:)

Atbildēt

?

20.10.2020. 22:47

»

Volfs

Domaju,ka J Sulte jūtas diezgan droši,jo pateicoties tieši viņam A Ruks ir tur kur ir


Labak uz takša stradat neka izdarīt amata noziegumus.

Atbildēt

Volfs

20.10.2020. 21:29

Domaju,ka J Sulte jūtas diezgan droši,jo pateicoties tieši viņam A Ruks ir tur kur ir.
Tā diemžēl ir....savadak būtu drosvien uz taksa strādājis ,ka iepriekš to darīja.....
Ruks nav tik balts,ka viņu mālē:(

Atbildēt

Sandra

20.10.2020. 20:33

»

Luftwaffe

Smieklīgi ir lasīt dīvana ekspertu viedokļus. Lielākai daļai nepieciešams griezties pie ārsta, jo galviņā ir ļoti patukšs un ir acīmredzamas šizofrēnijas pazīmes


Smiekligi ir tas, ka ir atseviski policijas darbinieki kuri dzīvo, ka miljonari ar miljoniem vertiem ipašumiem, dārgam automašīnām, naudas lidzekliem trastos, dargiem medibu ieročiem un rokas pulksteņiem pa 50.000 euro utt. Tādi ka Sozninovs gan smejas gardi par parejiem policistiem, kuri par algu strādā.

Atbildēt

Luftwaffe

20.10.2020. 15:45

Smieklīgi ir lasīt dīvana ekspertu viedokļus. Lielākai daļai nepieciešams griezties pie ārsta, jo galviņā ir ļoti patukšs un ir acīmredzamas šizofrēnijas pazīmes.

Atbildēt

To Es

20.10.2020. 14:34

»

Es

Žēl ka nav uzrakstīta pati būtība, tad būtu skaidrs par ko vismaz runa


Rakstīt par ko runa nav jēgas - sanāks gari.
Īsumā indivīds gadiem ilgi veic noziegumus, menti to kvalificē kā saimnieciskus strīdus un atsaka uzsākt krimināprocesu. Pierādījumu vākšana, apstākļu analizēšana, iesniegšana prokuratūrā noved pie tā, ka prokurori pierādījumus nelasa, nevērtē, bet atrakstās, atrakstās, atrakstās.... un vēlreiz atrakstās.


Atbildēt

Virsprokurors Meisters

20.10.2020. 11:19

»

kuriozs

Vissmieklīgākais lasīt krimināllietas noraidījumu, pēc gandrīz 5 gadu marinēšanas. Džeks pat iemācījies citēt juristu rakstīto, tikai sapinas mesterībā, jo noraidījumu pamato ar citātu, kur šādas darbības skaidri kvalificēts kā noziegums, bet uzraksta nav noziegums... Smieties vai raudāt...


Meisters savu izvēli ir izdarījis un stingri pieturās pie tās. Kas varētu lecināt par to, ka vilkačiem uzplečos pa lielam nekas nedraud.

Laipni piedāvāju iepazīties ar Meistera kārtēju "šedevru", kas pēc būtības ir atteikums uzsākt kriminālprocesu pret personu, kas iespējams strādā zem rakstā pieminētu vp amatpersonu "jumta", regulāri veicot kustamās mantas laupīšanu Rīgas centrā. Kā izriet no Meistera "šedevra", izskatīt sūdzību pēc būtības viņš nemaz netaisās...

Par sūdzības atstāšanu bez izskatīšanas

Rīgas tiesas apgabala prokuratūras virsprokurors (turpmāk – amatā augstāks prokurors) Armīns Meisters 2020.gada 14.oktobrī saņēmis izskatīšanai SIA “______________” valdes locekļa ____________ sūdzību par Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurores (turpmāk – prokurore) Irīnas Laiviņas rīcību, izlemjot _____________ sūdzību par Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 2.biroja 1.nodaļas inspektora R.Vasitenoka 2020.gada 28.augusta lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu pēc ________________”2020.gada 12.augusta iesnieguma.
Iepazinies ar ________________ 2020.gada 14.oktobra sūdzības saturu, amatā augstāks prokurors konstatē, ka sūdzība iesniegta par prokurores I.Laiviņas 2020.gada 9.oktobra atbildē ietverto nolēmumu, kuru iesniedzējs kļūdaini dēvē par prokurores rīcību. Amatā augstāks prokurors izskaidro, ka jēdzieni “amatpersonas lēmums” un “amatpersonas rīcība” ir dažādi gan pēc satura, gan pēc sekām, proti, lēmums rada juridiskas sekas, bet rīcības sekas ir faktiskas. 2020.gada 9.oktobrī prokurore I.Laiviņa izskatīja _________________sūdzību un pieņēma atbildes formā strukturētu nolēmumu par šo sūdzību. Tādējādi prokurores I.Laiviņas 2020.gada 9.oktobra atbilde atbilst jēdzienam “amatpersonas lēmums” un rada iesniedzējam juridiskas sekas – ________________ sūdzība par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu ir noraidīta.
Kriminālprocesa likums regulē sūdzību iesniegšanas un izskatīšanas kārtību kriminālprocesā, kā arī nosaka speciālu sūdzības iesniegšanas un izskatīšanas kārtību gadījumā, kad procesuāli pilnvarota persona ir konstatējusi, ka nav pamata kriminālprocesa uzsākšanai. Saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 373.panta piekto daļu lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu var pieņemt izmeklētājs vai prokurors. Izmeklētāja pieņemto lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu var pārsūdzēt prokuroram, savukārt, ja lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu pieņēmis prokurors, sūdzība iesniedzama amatā augstākam prokuroram.
2020.gada 28.augusta lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu pēc SIA ”________________”2020.gada 12.augusta iesnieguma pieņēma izmeklētājs – Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 2.biroja 1.nodaļas inspektors R.Vasitenoks, un iesniedzējs ____________ šo izmeklētāja lēmumu Kriminālprocesa likuma piektās daļas kārtībā pārsūdzēja prokuroram. Prokurore I.Laiviņa izskatīja ________________ sūdzību un 2020.gada 9.oktobrī sniedza atbildi, tātad pieņēma nolēmumu _____________ sūdzības lietā. Saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 373.panta septītajā daļā noteikto, prokurora nolēmums, ar kuru noraidīta vai apmierināta sūdzība par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu, nav pārsūdzams.
Ievērojot minēto, amatā augstāks prokurors atstāj _____________ 2020.gada 14.oktobra sūdzību bez izskatīšanas.
Ņemot vērā, ka Kriminālprocesa likuma 373.panta septētā daļa nedod tiesības pārsūdzēt prokurora nolēmumu, šis amatā augstāka prokurora nolēmums nav pārsūdzams.

Virsprokurors Armīns Meisters


Atbildēt

&&

20.10.2020. 09:18

Pārītis juraš un sozīnovs veic prettiesiskas un noziedzīgās darbības, kas ir diametrāli pretējās darbības viņu amatiem. Juraš bijušais cīnītājs ar korupciju ir iejaukts reider ēšanā, kontrabandā, naudas atmazgāšanā, bet šodien ir saeimas juridiskās komisijas vadītājs kurš likumīgi pārkāpj likumu. Kāpēc neviens no 99 deputātiem nebalso par viņa noņemšanu no šī amata. Sozīnovs ir galvenais kriminālo noziegumu apkarotāji, bet pats veic klājums un bezkaunīgus noziegumus. Kur skatās VDD, IDB vienīgais Ģirģens pēc diviem gadiem sapratis ar ko nodarbojās sozīnovs. Ministrs drosmīgi iecēla Ruku ar ko sagrāva sistemātiskus sozīnovs likuma pārkāpumus un galvenā pseido korupcijas apkarotaju jurašu kurš noziegumus veicis 10 gadus. Ruks ir uz pareizā ceļa, lai sozīnovs paskaidro no kurienes māja Ādažos par 2 milj. Un kā viņš svinēja dzimšanas dienu 36.līnija kad viņam alga 1800eur

Atbildēt

Roma

20.10.2020. 01:58

Izbijusais policists Melnis un Sozinovs ir labi draugi, kas vinus saista?

Atbildēt

GIRGENS

20.10.2020. 00:34

Ja gruti laiki mafijai pienākusi - par Ģeneralprokuroru gribeja Meistaru ielikt, bet VP prieksnieku Grisinu vai Šulti, a te visi plani ir izjukusi. JURASAM AR SOZINOVU NAV PAVEICIES ŠAJĀ JOMĀ.

Atbildēt

kuriozs

20.10.2020. 00:19

»

Jautājums

Ja Rīgas tiesas apgabala virsprokurors Meisters ir kopā ar Soziku un Šulti, jautājums...


Vissmieklīgākais lasīt krimināllietas noraidījumu, pēc gandrīz 5 gadu marinēšanas. Džeks pat iemācījies citēt juristu rakstīto, tikai sapinas mesterībā, jo noraidījumu pamato ar citātu, kur šādas darbības skaidri kvalificēts kā noziegums, bet uzraksta nav noziegums... Smieties vai raudāt?

Atbildēt

Vdd

19.10.2020. 22:55

Sozinovam jau sen laiks sedet Central cietumā nevi vadīt Rigas Kriminalpoliciju.

Atbildēt

opis

19.10.2020. 21:44

»

Jonas

Bauska ar kartona juri nav neka kopiga


jonas tu ir viens kartigs dezinformators, bauska ar kartonu jurku ir kā brāli. Pasedi stabu ielas kafenee un abus biezi satiksi apskaujoties pie kafijas kruzes.

Atbildēt

Jonas

19.10.2020. 21:09

»

Jurasisti

Sozinovs ir Bordaniesu melnas kases turetajs


Ta ir un tas nav noslepums ne VDD ne Girgenam.

Atbildēt

Jonas

19.10.2020. 21:04

»

vērotājs

Viņam tak paliks traki izpildīgais Petja Bauska no Ekonomiskas noziedzības pasūtījumu galda


Bauska ar kartona juri nav neka kopiga...
Tiesi otradi
Ruks Bauska un vel paris cilveku uz ko liek Girgens ar Mari

Atbildēt

XXXL

19.10.2020. 19:41

»

aņka

Pats smieklīgākais ka Vitaļiks Polovinkins esot tikko arī savusievu biznesmeni iekārtojis enap par darbinieci kritušā Stogonova knga vietā


Oho... tas jau būs interesanti..trakā Inese ar paglupo,bet ambiciozo Ņinu, bez pienācīgas kontroles var tādus podus sagāzt....

Atbildēt

Shauliai

19.10.2020. 18:59

»

Elmars

Ara Davojans met krustus sakot ka nezin kas tas tads Sozinovs


Elmar Sozinovu nezin Ara
Ara zin vina masu:)
Liecibas jau ir devusi Aras cilveki kas PL sedeja;)
Visas kartis ir roka

Atbildēt

Priede

19.10.2020. 16:53

Lai Sozinovam saglabatu amatu bus japadalas ar Gurgenu, jo Freimans ta pa tukso salmus nekuls.

Atbildēt

Jautājums

19.10.2020. 16:47

Ja Rīgas tiesas apgabala virsprokurors Meisters ir kopā ar Soziku un Šulti, jautājums.
Kurš pieķersies Meisterim? Vismaz izpētīs, cik sūdzības, uz kāda pamata ir noraidījis. Cik oficiāli nopelna, cik iztērē, kāda starpība starp ieņēmumiem un izdevumiem. Ar kādu mašīnu brauc, kādā mājā dzīvo, vai var paskaidrot izdevumu un ieņēmumu starpības, ja tāda ir, izcelsmi. Izdarīt secinājumus, kurā pusē tas pipars "strādā".


Atbildēt

Es

19.10.2020. 16:17

Šaubos, ka tiks patīrīta Rīgas reģiona pārvalde. Ļoti šaubos. Sarunās?

Atbildēt

Abi suspekti

19.10.2020. 16:15

Pleskava vokzala redzeti

Atbildēt

Ne var tā būt

19.10.2020. 15:34

»

izskatās

ka visus šos komentārus drukā, divi, augstākais trīs cilvēki


Vienu uzdrukāju es, vienu tu, tātad parējos visus trešais:)

Atbildēt

Cidonijai

19.10.2020. 14:03

»

Cidonija

Ģirģens malacis, ka sācis to midzeni purināt, jo šai mentu mafijai arī slepkavību piesegšana ir kļuvusi par ikdienu. Cerams, ka arī ENAP nodaļu vadītāji, to ienākumi un noziedznieku piesegšana tiks izmeklēta. Vitālijs Polovinskis ir kļuvis slavens ar banku vadītāju un naudas atmazgātāju piesegšanu, ...


Kad atklājās, ka Ģirģens par padomnieku uzaicinājis bijušā bēdīgi slavenā premjera Dombrovska bijušo bēdīgi slaveno satiksme ministru, Roni, uzreiz bija skaidrs, ka mafija ir nemirstīga un Krievijas organizētā noziedzība IeM durvis arī turpmāk spers ar kāju vaļā.

Atbildēt

Uldis

19.10.2020. 13:58

Kā vienā filmā stāstīja izbijušais mafiozi, kurš tagad konsultē Holivudā, parasti organizēto grupu bandītus, ar Šultem un Sozinovam ar līdzīgām psihiskām problēmām, drošības pēc nogalina.

Atbildēt

izskatās

19.10.2020. 12:01

ka visus šos komentārus drukā, divi, augstākais trīs cilvēki.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...