Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

No morales

23.10.2020. 17:38

Tas pats Ļeonovs, kurš precējies ar Goļikova māsu, ir izrādījies pacietīgāks.... Goļikovs ožu bija pazaudējus, viņš sāka uzskatīt, ka Sozinovs ir viņa rokas puisis nevis otrādi. )))))

Atbildēt

No morales

23.10.2020. 17:31

»

Vilnis

Un kāpēc tas nav iespējams? Satversmē ir rakstīts, ka Goļikovs tik apvainojies, ka nedrīkst atgriezties


Ja jūs iepazīsaties ar dienesta gaitas likumu jūs tur atradīsiet atbildes. Ar vēlmi tur ir par maz..... + tur vēl arī jātiek pie pielaides, kuru viņam ir atņēmuši (kā arī cietiem augstas raudzes opereiem) sozinova sakari gestapo mājā....

Atbildēt

No morales

23.10.2020. 17:26

»

Vilnis

Un kāpēc tas nav iespējams? Satversmē ir rakstīts, ka Goļikovs tik apvainojies, ka nedrīkst atgriezties


Ka Goļikovs ir bijis tāds pats Sozinova kalps. Kurš cerēja būt Bizuna vietā. Bet iecēla Bizunu, Goļikovs uzakatija to, ka personīgu apvainojumu un Sozinovam izrādīt sāka nepatiku par šo lēmumu un sāka bīdīt štelles Sozikam aiz muguras. Sozikam pasta gulbis atnesa šīs ziņas. Vot i viss stāsts ļoti ļoti īsi. Savukārt otrs sozinova mīlulis afanasjevs bija paklausīgāks kalps, pacietīgāks. Visa kuhņa īsumā.

Atbildēt

Vilnis

23.10.2020. 12:19

»

Buratino

Nesmīdini. ))) Tas nav iespējams ne fiziski, ne teptetiski, ne praktiski ja vadīties no likuma puses, bet mūsu valstī nekas nav neiespējams. Pat satversme nav cieņā


Un kāpēc tas nav iespējams? Satversmē ir rakstīts, ka Goļikovs tik apvainojies, ka nedrīkst atgriezties 😄😄??

Atbildēt

Pinokio

23.10.2020. 12:06

Uzmetīs Ğirğēnu. Šī rotācija ir pilnīgākā ujņa. Ruks nepārsteidz, bijis un paliks nevis oficieris, bet visādu Šultes, Mūrnieku, Sozinovu.... pakalpiņš bez mugurkaula. Šī rotācijs ir acu aizmālēšanai, nekas vairāk.

Atbildēt

Viedoklis

22.10.2020. 20:15

Jaunais vadītājs ir sācis ar labām reformām ar pirmo rotāciju!runājot par funkciju dublēšanos ko ir minējis Ruka kungs,ka Rīgas regiona funkcijas dublējas ar Galvenās pārvaldes funkcijām dalēji var piekrist jo tiešām tā ir,bet ir nodalas ko nevar ne apvienot ne atdalīt!Sozinova laikā Rīgas regionā izveidotā izmeklēšanas kontroles vai koordinācijas nodala,kura izveidota nesaprotamu iemeslu dēł un joprojām nav skaidrs vai vina ir vispār nepieciešama un vajadzīga,kuru vada Sozinova ieliktene Ina,vai Trušele,vai Jurjāne vai Frīde!Pēc būtības un nosaukuma it kā nodala kas palīdz,bet patiesībā tas ir represīvais aparāts,kuru koordinē nesaprotama kundze!bet rezultātā ar vinas roku ir aizgājuši prom no sistēmas zinoši un kvalificēti izmeklētāji un to vadītāji

Atbildēt

Čoms

22.10.2020. 16:56

Kasjauns rakstā minēts par Sozinovu tur tā lielā pieredze operatīvajā darbā utt...!jāpielabo- komercdarbībā kopā ar Tomaševu un 3 biroja rokaspuišiem

Atbildēt

100%

22.10.2020. 16:47

Barda jauno gadu sagaidis sava istaja vieta...

Atbildēt

Kādam bija taisnība par rotāciju

22.10.2020. 16:24

Bet līdzšinējais Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieks, Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks pulkvedis Andrejs Sozinovs dienesta interesēs ar 2020. gada 1. novembri uz trīs gadiem tiek pārcelts Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieka, Kriminālpolicijas biroja priekšnieka amatā.

https://jauns.lv/raksts/zinas/410288-neilgi-pec-stasanas-amata-ruks-policija-veic-augsta-limena-rotaciju

Atbildēt

niknais

22.10.2020. 10:13

Ceru ka lavīna ir sakustējusies. Latvijā darbojas noziedzīgs kartelis tieslietu jomā, kur tiesneši, senatori, advokāti, krimināllietu izmeklētāji un prokurori ir izveidojuši pasūtāmo galdu, kur tiek nepamatoti ierosinātas lietas vai otrādi, tiek visādi novilcinātas un izbeigtas! Tiek pieņemti absurdi, prettiesiski un pretlikumīgi spriedumi. Cik tādu ir desmitiem, simtiem vai tukstošiem? Vai šī iemesla dēl no Latvijas muk gan iedzīvotāji, uzņēmēji un investori? Vai tiešām tikai terases dēļu izmantošana spēj apturēt šo vājprātu?

Atbildēt

JB

22.10.2020. 09:48

Stukans parakstija......
Bus jautri !
Gaidam zinas

Atbildēt

Juras nepalidzes..

21.10.2020. 23:01

Šonedel Sozinovu nometīs, tas viltus policists tiks rotēts, bet pec kada laika gan sāks pamazam......

Atbildēt

Ir jāsaprot

21.10.2020. 19:34

Jāatcerās, ka mentiem pagrūti būtu veikt amata noziegumus bez korumpētiem prokuroriem un virsprokuroriem, kā arī apgabalu virsprokuroriem. Tiesnešus šoreiz nepieminēšu, par Bordāna izvērstu bardaku sistēmā pagaidām nerunāšu.
Tas ir fakts. LM kurš atbrīvoja Zaharu no kriminālatbildības un nosmelis krejumu? Pareizi. Uldis un Atis, he, he.
Pasūtījumu galdā jāuzsāk kriminālprocesu? Sozons v deļe. Bet kurš sāks kriminālvajāšanu, cels apsūdzību valsts vārdā, uzturēs apsūdzību tiesā? Prokurors. Kurš noraidīs apsūdzētā sūdzību par prokurora lēmumu? Pareizi, virsprokurors Meisters. Tā kā Sazons bez Meistera ir nule. Tāda matemātika. Secinājumus izdariet paši vai arī atļaušos izteikt secinājumus. Pasūtījumu galds ir bijis, ir un būs. Ir pieprasījums un maksātspēja, būs arī piedāvājums. Īslaicīgie pārtraukumi piedāvājumā neskaitās:)

Atbildēt

goga

21.10.2020. 18:02

Focene sozinovs izskatas pes traka Armenu suna

Atbildēt

saprotu kungus

21.10.2020. 16:47

Nu ja ,uz Austriju u.c. ārzemēm aizbraukt "ārstēties" ir problemâtiski .Uz vietas jāmeklē "ārsti" . Lavents taču uz vietas Latvijā ar ilgstoši "ārstējās".

Atbildēt

Vilnis

21.10.2020. 14:18

Klīst baumas, ka Sozinova un Niciša nedraugs, bijušais slepkavību nodaļas galvenais inspektors Goļikovs, taisās atgriezties dienestā. It kā Rīgas reģiona pārvaldē viņam piedāvāja amatu, pēc Sozinova aiziešanas. Viņam ir īlgstošs konflikts ar Sozinovu, Davojanu un Spāranu, dēl Kirillova slepkavības un Sozinova kontrabandas piesēgšanu. It kā Goļikovam piedāvāts 1. biroja priekšnieka amatu, lai ievēstu kārtību un slēgt Niciša un Sozinova pasūtījumu galdu.

Atbildēt

Es

21.10.2020. 09:45

»

Ne tikai strādā

Ne tikai strādā par algu, bet veic arī amata noiegumus priekšnieku uzdevumā


Tikai dēļ tādiem aizgāju. Pietika. Arī idb pēc purna kādu tikai aiztiek. Lielie policijas mafijas bosi kā nieres pa taukiem dzīvo ta dzīvo. P.s. vai kāds ir pētijis vai galvensis idbešņiks ar soziku ir bijuši kopējās medībās?

Atbildēt

Sazons nesaprot vienu lietu

20.10.2020. 22:49

Asv paņēma aiz pautiem krievijas miljardieri Tiņkovu, kā rezultātā Tiņkovs ir spiests pārdot banku yandex.ru. Putinam ir izdevīgi. Sazonu arī var paņemt aiz riekstiem kā rezultātā viņš būs spiests atrakstīt aktīvus kam? Nu, piemēram Kariņam vai Bordānam:)

Atbildēt

?

20.10.2020. 21:47

»

Volfs

Domaju,ka J Sulte jūtas diezgan droši,jo pateicoties tieši viņam A Ruks ir tur kur ir


Labak uz takša stradat neka izdarīt amata noziegumus.

Atbildēt

Volfs

20.10.2020. 20:29

Domaju,ka J Sulte jūtas diezgan droši,jo pateicoties tieši viņam A Ruks ir tur kur ir.
Tā diemžēl ir....savadak būtu drosvien uz taksa strādājis ,ka iepriekš to darīja.....
Ruks nav tik balts,ka viņu mālē:(

Atbildēt

Sandra

20.10.2020. 19:33

»

Luftwaffe

Smieklīgi ir lasīt dīvana ekspertu viedokļus. Lielākai daļai nepieciešams griezties pie ārsta, jo galviņā ir ļoti patukšs un ir acīmredzamas šizofrēnijas pazīmes


Smiekligi ir tas, ka ir atseviski policijas darbinieki kuri dzīvo, ka miljonari ar miljoniem vertiem ipašumiem, dārgam automašīnām, naudas lidzekliem trastos, dargiem medibu ieročiem un rokas pulksteņiem pa 50.000 euro utt. Tādi ka Sozninovs gan smejas gardi par parejiem policistiem, kuri par algu strādā.

Atbildēt

Luftwaffe

20.10.2020. 14:45

Smieklīgi ir lasīt dīvana ekspertu viedokļus. Lielākai daļai nepieciešams griezties pie ārsta, jo galviņā ir ļoti patukšs un ir acīmredzamas šizofrēnijas pazīmes.

Atbildēt

To Es

20.10.2020. 13:34

»

Es

Žēl ka nav uzrakstīta pati būtība, tad būtu skaidrs par ko vismaz runa


Rakstīt par ko runa nav jēgas - sanāks gari.
Īsumā indivīds gadiem ilgi veic noziegumus, menti to kvalificē kā saimnieciskus strīdus un atsaka uzsākt krimināprocesu. Pierādījumu vākšana, apstākļu analizēšana, iesniegšana prokuratūrā noved pie tā, ka prokurori pierādījumus nelasa, nevērtē, bet atrakstās, atrakstās, atrakstās.... un vēlreiz atrakstās.


Atbildēt

Virsprokurors Meisters

20.10.2020. 10:19

»

kuriozs

Vissmieklīgākais lasīt krimināllietas noraidījumu, pēc gandrīz 5 gadu marinēšanas. Džeks pat iemācījies citēt juristu rakstīto, tikai sapinas mesterībā, jo noraidījumu pamato ar citātu, kur šādas darbības skaidri kvalificēts kā noziegums, bet uzraksta nav noziegums... Smieties vai raudāt...


Meisters savu izvēli ir izdarījis un stingri pieturās pie tās. Kas varētu lecināt par to, ka vilkačiem uzplečos pa lielam nekas nedraud.

Laipni piedāvāju iepazīties ar Meistera kārtēju "šedevru", kas pēc būtības ir atteikums uzsākt kriminālprocesu pret personu, kas iespējams strādā zem rakstā pieminētu vp amatpersonu "jumta", regulāri veicot kustamās mantas laupīšanu Rīgas centrā. Kā izriet no Meistera "šedevra", izskatīt sūdzību pēc būtības viņš nemaz netaisās...

Par sūdzības atstāšanu bez izskatīšanas

Rīgas tiesas apgabala prokuratūras virsprokurors (turpmāk – amatā augstāks prokurors) Armīns Meisters 2020.gada 14.oktobrī saņēmis izskatīšanai SIA “______________” valdes locekļa ____________ sūdzību par Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurores (turpmāk – prokurore) Irīnas Laiviņas rīcību, izlemjot _____________ sūdzību par Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 2.biroja 1.nodaļas inspektora R.Vasitenoka 2020.gada 28.augusta lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu pēc ________________”2020.gada 12.augusta iesnieguma.
Iepazinies ar ________________ 2020.gada 14.oktobra sūdzības saturu, amatā augstāks prokurors konstatē, ka sūdzība iesniegta par prokurores I.Laiviņas 2020.gada 9.oktobra atbildē ietverto nolēmumu, kuru iesniedzējs kļūdaini dēvē par prokurores rīcību. Amatā augstāks prokurors izskaidro, ka jēdzieni “amatpersonas lēmums” un “amatpersonas rīcība” ir dažādi gan pēc satura, gan pēc sekām, proti, lēmums rada juridiskas sekas, bet rīcības sekas ir faktiskas. 2020.gada 9.oktobrī prokurore I.Laiviņa izskatīja _________________sūdzību un pieņēma atbildes formā strukturētu nolēmumu par šo sūdzību. Tādējādi prokurores I.Laiviņas 2020.gada 9.oktobra atbilde atbilst jēdzienam “amatpersonas lēmums” un rada iesniedzējam juridiskas sekas – ________________ sūdzība par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu ir noraidīta.
Kriminālprocesa likums regulē sūdzību iesniegšanas un izskatīšanas kārtību kriminālprocesā, kā arī nosaka speciālu sūdzības iesniegšanas un izskatīšanas kārtību gadījumā, kad procesuāli pilnvarota persona ir konstatējusi, ka nav pamata kriminālprocesa uzsākšanai. Saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 373.panta piekto daļu lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu var pieņemt izmeklētājs vai prokurors. Izmeklētāja pieņemto lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu var pārsūdzēt prokuroram, savukārt, ja lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu pieņēmis prokurors, sūdzība iesniedzama amatā augstākam prokuroram.
2020.gada 28.augusta lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu pēc SIA ”________________”2020.gada 12.augusta iesnieguma pieņēma izmeklētājs – Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 2.biroja 1.nodaļas inspektors R.Vasitenoks, un iesniedzējs ____________ šo izmeklētāja lēmumu Kriminālprocesa likuma piektās daļas kārtībā pārsūdzēja prokuroram. Prokurore I.Laiviņa izskatīja ________________ sūdzību un 2020.gada 9.oktobrī sniedza atbildi, tātad pieņēma nolēmumu _____________ sūdzības lietā. Saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 373.panta septītajā daļā noteikto, prokurora nolēmums, ar kuru noraidīta vai apmierināta sūdzība par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu, nav pārsūdzams.
Ievērojot minēto, amatā augstāks prokurors atstāj _____________ 2020.gada 14.oktobra sūdzību bez izskatīšanas.
Ņemot vērā, ka Kriminālprocesa likuma 373.panta septētā daļa nedod tiesības pārsūdzēt prokurora nolēmumu, šis amatā augstāka prokurora nolēmums nav pārsūdzams.

Virsprokurors Armīns Meisters


Atbildēt

&&

20.10.2020. 08:18

Pārītis juraš un sozīnovs veic prettiesiskas un noziedzīgās darbības, kas ir diametrāli pretējās darbības viņu amatiem. Juraš bijušais cīnītājs ar korupciju ir iejaukts reider ēšanā, kontrabandā, naudas atmazgāšanā, bet šodien ir saeimas juridiskās komisijas vadītājs kurš likumīgi pārkāpj likumu. Kāpēc neviens no 99 deputātiem nebalso par viņa noņemšanu no šī amata. Sozīnovs ir galvenais kriminālo noziegumu apkarotāji, bet pats veic klājums un bezkaunīgus noziegumus. Kur skatās VDD, IDB vienīgais Ģirģens pēc diviem gadiem sapratis ar ko nodarbojās sozīnovs. Ministrs drosmīgi iecēla Ruku ar ko sagrāva sistemātiskus sozīnovs likuma pārkāpumus un galvenā pseido korupcijas apkarotaju jurašu kurš noziegumus veicis 10 gadus. Ruks ir uz pareizā ceļa, lai sozīnovs paskaidro no kurienes māja Ādažos par 2 milj. Un kā viņš svinēja dzimšanas dienu 36.līnija kad viņam alga 1800eur

Atbildēt

Roma

20.10.2020. 00:58

Izbijusais policists Melnis un Sozinovs ir labi draugi, kas vinus saista?

Atbildēt

GIRGENS

19.10.2020. 23:34

Ja gruti laiki mafijai pienākusi - par Ģeneralprokuroru gribeja Meistaru ielikt, bet VP prieksnieku Grisinu vai Šulti, a te visi plani ir izjukusi. JURASAM AR SOZINOVU NAV PAVEICIES ŠAJĀ JOMĀ.

Atbildēt

kuriozs

19.10.2020. 23:19

»

Jautājums

Ja Rīgas tiesas apgabala virsprokurors Meisters ir kopā ar Soziku un Šulti, jautājums...


Vissmieklīgākais lasīt krimināllietas noraidījumu, pēc gandrīz 5 gadu marinēšanas. Džeks pat iemācījies citēt juristu rakstīto, tikai sapinas mesterībā, jo noraidījumu pamato ar citātu, kur šādas darbības skaidri kvalificēts kā noziegums, bet uzraksta nav noziegums... Smieties vai raudāt?

Atbildēt

Vdd

19.10.2020. 21:55

Sozinovam jau sen laiks sedet Central cietumā nevi vadīt Rigas Kriminalpoliciju.

Atbildēt

opis

19.10.2020. 20:44

»

Jonas

Bauska ar kartona juri nav neka kopiga


jonas tu ir viens kartigs dezinformators, bauska ar kartonu jurku ir kā brāli. Pasedi stabu ielas kafenee un abus biezi satiksi apskaujoties pie kafijas kruzes.

Atbildēt

Jonas

19.10.2020. 20:09

»

Jurasisti

Sozinovs ir Bordaniesu melnas kases turetajs


Ta ir un tas nav noslepums ne VDD ne Girgenam.

Atbildēt

Jonas

19.10.2020. 20:04

»

vērotājs

Viņam tak paliks traki izpildīgais Petja Bauska no Ekonomiskas noziedzības pasūtījumu galda


Bauska ar kartona juri nav neka kopiga...
Tiesi otradi
Ruks Bauska un vel paris cilveku uz ko liek Girgens ar Mari

Atbildēt

XXXL

19.10.2020. 18:41

»

aņka

Pats smieklīgākais ka Vitaļiks Polovinkins esot tikko arī savusievu biznesmeni iekārtojis enap par darbinieci kritušā Stogonova knga vietā


Oho... tas jau būs interesanti..trakā Inese ar paglupo,bet ambiciozo Ņinu, bez pienācīgas kontroles var tādus podus sagāzt....

Atbildēt

Shauliai

19.10.2020. 17:59

»

Elmars

Ara Davojans met krustus sakot ka nezin kas tas tads Sozinovs


Elmar Sozinovu nezin Ara
Ara zin vina masu:)
Liecibas jau ir devusi Aras cilveki kas PL sedeja;)
Visas kartis ir roka

Atbildēt

Priede

19.10.2020. 15:53

Lai Sozinovam saglabatu amatu bus japadalas ar Gurgenu, jo Freimans ta pa tukso salmus nekuls.

Atbildēt

Jautājums

19.10.2020. 15:47

Ja Rīgas tiesas apgabala virsprokurors Meisters ir kopā ar Soziku un Šulti, jautājums.
Kurš pieķersies Meisterim? Vismaz izpētīs, cik sūdzības, uz kāda pamata ir noraidījis. Cik oficiāli nopelna, cik iztērē, kāda starpība starp ieņēmumiem un izdevumiem. Ar kādu mašīnu brauc, kādā mājā dzīvo, vai var paskaidrot izdevumu un ieņēmumu starpības, ja tāda ir, izcelsmi. Izdarīt secinājumus, kurā pusē tas pipars "strādā".


Atbildēt

Es

19.10.2020. 15:17

Šaubos, ka tiks patīrīta Rīgas reģiona pārvalde. Ļoti šaubos. Sarunās?

Atbildēt

Abi suspekti

19.10.2020. 15:15

Pleskava vokzala redzeti

Atbildēt

Ne var tā būt

19.10.2020. 14:34

»

izskatās

ka visus šos komentārus drukā, divi, augstākais trīs cilvēki


Vienu uzdrukāju es, vienu tu, tātad parējos visus trešais:)

Atbildēt

Cidonijai

19.10.2020. 13:03

»

Cidonija

Ģirģens malacis, ka sācis to midzeni purināt, jo šai mentu mafijai arī slepkavību piesegšana ir kļuvusi par ikdienu. Cerams, ka arī ENAP nodaļu vadītāji, to ienākumi un noziedznieku piesegšana tiks izmeklēta. Vitālijs Polovinskis ir kļuvis slavens ar banku vadītāju un naudas atmazgātāju piesegšanu, ...


Kad atklājās, ka Ģirģens par padomnieku uzaicinājis bijušā bēdīgi slavenā premjera Dombrovska bijušo bēdīgi slaveno satiksme ministru, Roni, uzreiz bija skaidrs, ka mafija ir nemirstīga un Krievijas organizētā noziedzība IeM durvis arī turpmāk spers ar kāju vaļā.

Atbildēt

Uldis

19.10.2020. 12:58

Kā vienā filmā stāstīja izbijušais mafiozi, kurš tagad konsultē Holivudā, parasti organizēto grupu bandītus, ar Šultem un Sozinovam ar līdzīgām psihiskām problēmām, drošības pēc nogalina.

Atbildēt

izskatās

19.10.2020. 11:01

ka visus šos komentārus drukā, divi, augstākais trīs cilvēki.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....