Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Likumi sev un saviem tuvākajiem

PIETIEK. S. Metuzāls
22.01.2011.
Komentāri (28)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis

24.12.2011. 17:18

kā senās mācības stāsta, to visu ļaunumu ko nodarīja tautai septiņās paaudzēs nāksies atmaksāt līdz elkoņiem kapitālismā iestigušajiem, to arī novēlu

p.s. denacionalizēts, un tomēr dzīvs

Atbildēt

meli

17.06.2011. 10:26

Nekāda vēsturiskā taisnīguma nebija. Vislabākos namus pievāca veikli mahinatori no Amerikas uz pilnvaru un citādi safabricētu papīru pamata, atmetot pērkamajiem iestāžu darboņiem viņu daļu. Lai miljonāram Zīlem speciāli pārdalīja namu privātajā un valsts daļā, lai viņš varētu kļūt par miljonu vērta dzīvokļa īpašnieku, kamēr blakusnama iedzīvotājus kā suņus dzen uz ielas. Tā teikt - katram savs.

Atbildēt

Jānis Kūla>Rita no laukiem

27.01.2011. 11:26

Rita. No laukiem.
23.01.2011. 08:37

Paskaidrojat man,nesaprašai, kas būtu ar šiem namiem bijis,ja par 50 gadiem viņi nebūtu apsaimniekoti? Nebaidos piekrist Bojāra viedoklim,ka būtu pieticis ar to,ka bijušajam īpašniekam atdod 200 kv.m.! Ne jau latviešu tauta bija tā, kas šos namus denacionalizēja, tā bija iejaukšanās no malas.
-------------------------
Vispirms bija jāiegulda līdzekļi un šie nami jāuzceļ un tikai TAD BIJA NAMĪPAŠUMI , kuros 50 gadus varēja dzīvot un arī uzturēt.

Atbildēt

Jānis Kūla

27.01.2011. 10:52

Gati , vispirms nosaka īres griestus , kas nesedz PAT apsaimniekošanas izdevumus , bet , kad īpašumi šādā veidā atņemti tā saucamajiem bijušajiem īpašniekiem , tad īres griestus atceļ. Nu īsti SARKANĀS MAFIJAS GĀJIENI ! Tālāk TAUTAS APLAUPĪŠANA turpinājās ar sertifikātiem .

Atbildēt

Gatis

[R] 27.01.2011. 02:37

Ja Lato Lapsa kādreiz arī ieskatās komentāros, tad varu galvot, ka viņu nepārsteidz tas, ka mūsu valsts ir tāda, kāda nu ir.
99% komentētāju, pat nav sapratuši šī raksta būtību. Aiz pieraduma, ka šajā portālā visas ziņas sākas ar slikti zagt, slikti melot utt. neviens pat īsti vairs necenšas iebraukt raksta būtībā, pamatdomā-saklausīt autora viedokli. Ieraugot Grūtupa portretu pasludina viņu par kriminālnoziedznieku, lai arī rakstā ir skaidri pateikts, ka Grūtups jau sākumā izstrādājis likuma projektu, kas būtu izdevīgākais visām ar īpašumu saistītajām pusēm, un iestrādājis normu, kas neļautu kuram katram Gailim vai Godmanim noprivatizēt veselus kvartālus, kas neļautu Šķēlem un Lembergam iznīcināt visu Latvijas ekonomiku, izsaimniekojot rūpnīcas kurās strādāja cilvēki, Latvijas iedzīvotāji-nodokļu maksātāji.

Piemērs: Staiceles papīrfabrika, Valsts akciju sabiedrība. Šo rūpnīcu kurā strādāja ap 600 strādnieku, izsaimniekoja tā laika direktors Rogozina kungs. Savukārt Rogozina kunga brālis vēlāk jau nodibināja ļoti lielu apdrošināšanas kompāniju, kura turpina darbu vēl šobaltdien. Domāju, ka šādu piemēru mums pa mazo valsti ir daudz, tikai cilvēki mums neizglītoti un mācīties slinki, tas tāpēc, ka lielais vairums intiliģences ir Sibīrijas augsne, te palikuši netīri smurguļi, kas bērnus ieņem asinsgrēkā, tāpēc jau visos portālos lien iekšā, jo uz ielas jau idiotos neviens neklausās.

Atbildēt

šis čekas nekauņa

26.01.2011. 19:23

kurš godīgu latvieti sauc par muļķi, bet ulbrokas lopu=zagli par veiklu čali.....nu tas ir staļina šedevrs.

Atbildēt

allers

26.01.2011. 01:03

domāju, ka attēlā redzamais kungs, ir viens no tiem, kurš tālredzīgi ir veidojis likumdošanu sava labuma gūšanai. bet, lai nu ir kā nu ir ..
---
daudz pretīgāka sajūta pārņem skatoties Jura Podnieka filmā "Vai viegli būt jaunam? "
paskatieites to paraugprāvu un kurš ir tas cilvēks, kas nu apsūdzību uzturot svīst un stostās un lokās kā trīcoša apšu lapa....
vienkārši pretīgi, un nedod Dievs vēl sadomāsies par prezidentu kļūt...

Atbildēt

Jānis Kūla

25.01.2011. 11:17

Jo mazāk būtu atjaunotas īpašuma tiesības , jo vairāk komunistiem būtu ko zagt . Ipašuma tiesības tika atjaunotas tā , lai komunisti tos pēc tam varētu atņemt bijušajiem īpašniekiem- kā tas arī notika . Ires maksa tika noteikta tik maza , ka par to ipašumu nevarēja pat apsaimniekot un tā saucamie bijušie ipašnieki tā tika piespiesti no tiem attekties . Toties komunisti tai pat laikā pilnīgi atklāti zaga uz nebēdu !

Atbildēt

pamela > jāa

24.01.2011. 23:15

"jāa"un tevi par šāvēju vai ne kopā ar LRTT Grantiņu.Tas jau kā Staļins politbiroju,tā mūsu "SPICI"SEN JAU TROIKĀ PIESpriedis augstāko soda mēru.NE Grūtups to realizēja,BET tādi kā Naglis,Gailis,Škēle,Godmanis utt.
ES pilnībā piekrītu Mednim un Ozoliņam.
BET Grūtupam bereti nost par drosmi PUB LISKI TV pateikt taisnību par žīdu kompensācijām!!Tādu otru vīru Latvijā NEATRADĪSIET!Kam mums atdot 30 miljonus,no Krievijas iebraukušajiem žīdiem,kuri te lielākie naida kurinātāji?Es atdotu tikai tādam kā Gordonam,ne jau Zurofam.
Dīvaini,ka Latvijai grūtā laikā 10 milj.no bērniem nozog krievu pensionāri-šovinisti,arī VDKašņiki,tagad uz skausta piesūcās žīdi,kuri ir gana pāri darījuši arī mums,kā to saka Grūtups.
KURŠ un KAD mums maksās kompensāciju????Vai maz kaulu balo Gulagā un ne bez šustinu līdzdalības.
Mēs būtu tie vieni nolādētie,kuri ne par ko pat pīkstēt nedrīks,arī par OKUPANTU izdar'\ibām Saeimā,TV-5 un krievu/žīdu presē?!
Latvieši,ir jāsāk vidot komitejas vai kā nu to saukt LATVIEŠA!!aizstāvībai,ir jāinformē PASAULES sabiedrība par GENOCĪDU !21.gs.NEATKARĪGAJĀ Latvijā pret pamatnāciju!

Atbildēt

vilis

24.01.2011. 15:49

Ļoti labs raksts.Prijatno vspomņiķ.Laikam kā notika,viss bija pareizi un loģiski.Prieks,ka toreiz pie varas bija gudri cilvēki.Nevienu nenosodu.Rezultāts pats par sevi liecina- no apātiskas,bezcerībā iedzītas tautas,izveidojās rosība,bez kuras pašreizējās Rīgas nebūtu un arī citur Latvijā.

Atbildēt

Han!

24.01.2011. 13:13

Pati lielaka saize ko radija denacionalizacija bija vairaki 100 000 jaunajai Latvijas republikai potenciali naidigu cilvju, domajat, ka tas neko nenozime, tad domajat talak, bet demokratiska sabiedriba balstas savstarpeja izdeviguma un sadarbiba

Atbildēt

LDO

24.01.2011. 10:10

Vestre ir atrodams tads fakts,otra kara laika,ASV ir finansejushi Hitleru,lai izshauj eiropas ebrejus,jo eropas ebreji konkureja amerikas ebrejus,tad lai amerikas ebreji,atmaksa eiropas ebrejiem.

Atbildēt

lauķis

24.01.2011. 08:06

Attēlā redzams viltus pravietis, viens no valsts iedzīvotāju apzadzēju likumīgo tiesību pamatotājiem.Ļaunums,ko viņš nodarījis tautai ir samērojams ar genocīdu, tāpēc kriminālatbildībai nedrīkst būt noilgums.

Atbildēt

Taskanji

24.01.2011. 02:06

Nezinu ko var vaidēt! Es nevienu savu īpašumu neesmu ne mantojis ne man kāds būtu tos dāvinājis! Visus esmu par tīru naudu pircis tāpēc neizprotu vaidētājus! Kas Jums liedz nopelnīt un nopirkt tos īpašumus! Kaut gan mūsdienās jau tie īpašumi ir vairāk slogs nekā kaut kas īpašs!

Atbildēt

walizators

24.01.2011. 01:57

Denacionalizēt - var tulkot arī kā "atņemt tautai".
Tas arī sekmīgi ir izdarīts.

Atbildēt

Ilze

24.01.2011. 01:56

Zinu tik, ka kundzei, kas visu savu dzīvi godīgi strādāja Latvijas Televīzijā Padomju laikos, kā daudzi okupācijas gadus Latvijā izdzīvojuši cilvēki ( nevis tie kas aizbēga uz ASV, kad vara mainījās) tika mazs vienistabas dzīvoklis. Pēc īres griestu atcelšanas, nespēja nomaksāt no pensijas pacelto īri un tā Latvijai dzīvi veltījušam, inteliģentam cilvēkam bija jāpārceļas uz sociālo māju. Vēsturiskais taisnīgums? Kas no tiem dzīvokļiem 50 gadu laikā būtu palicis, ja kāds par tiem nerūpētos? Un tā loterija - izrādījās, ka mana ģimene dzīvokli Lāčplēša ielas, vēlāk denacionalizētā namā, vēl padomju laikā veiksmīgi samainīja. Nemaz nevaru iedomāties, cik tas bija briesmīgi ģimenei uzzināt, ka Tava māja vairs nav Tava. Un vēl te advokātos izsities juriskonsults atļaujas medijos par tautas morāli spriedelēt

Atbildēt

īrnieks

23.01.2011. 23:12

Visdrausmīgāk, ka pie namu sagrābšanas tika tie, kuri nav ne tuvu, ne tālu stāvoši kā mantinieki, bet pamanījās apkrāpt vecas baznīcas tantiņas, lai dabūtu parakstu uz fiktīvu testamentu utt...un kuriem izpildkomitejās savējie. Īstie mantinieki atbraukdami uz Latviju nedrīkst ienākt pagalmā paskatīties uz vectēva celto māju, jo tagadējais "saimnieks" prasa: kas tie tādi, lai parādot pases!!! Privātīpašumā ienākt aizliegts! Mati ceļas stāvus, kas redzēts mājā, kurā dzīvojam un kuru pārņēma krāpnieki, kuri tagad lepni skaitās "mājas īpašnieki".

Atbildēt

lata

23.01.2011. 22:24

Shī denacionalizācija ir nodarījusi ārprātīgu, neatgriezenisku ļaunumu mūsu tautai. Pati personīgi pazistu vairākas latviešu ģimenes, kas, pāris gadiņus pacīnījušās ar alkatīgajiem namīpašniekiem, savāca mantiņas un aizbrauca prom uz rietumiem - taisnigākas dzives meklējumos. Vēl ir zināmi fakti, kur pēc nama izremontešanas un sakopšanas pedējos padomijas gados (par pašas grāmatu izdevniecības līdzekļiem) skaisto namu atdeva Maskavas ebrejietei, kas to uzsita gaisā kaut kādiem krievu žulikiem... Debess žēlīgā, lai nolādēts tas vēsturiskais taisnīgums!...

Atbildēt

Lida

23.01.2011. 22:21

Pilnīgi piekrītu viedoklim, ka atbildība un kompensācijas būtu taisnīgi, ja prasītu no PSRS. Un vēl būtu godīgi, ka pirms namu atdošanas, kāds būtu arhīvos pārbaudījis, vai par namu celšanu izmantotā hipotēka ir nomaksāta Latvijas valsts bankām vēl līdz 1940.gadam? Tos, kas varēja tos namus atļauties uzreiz, jau nebija tik daudz!

Atbildēt

Eduards Ozoliņš

23.01.2011. 21:23

Kaut kā tomēr lietas sajauktas vienā putrā.

Denacionalizācijas ideja kā tāda jau bija ļoti pareiza, lai atjaunotu vēsturisko taisnīgumu.

Taču likumā bija vairāki "robi", kas procesu padarīja visnotaļ haotisku un radīja augsni vēlākiem strīdiem. Viens no būtiskākajiem trūkumiem - īsais pieteikšanās termiņš, jo daži gadi nu nekādi nav samērojami ar 50 gadu okupācijas posmu. Rezultātā nostrādāja "kurš pirmais brauc, pirmais maļ", kas nav ne pareizi, ne tiesiski.

Atbildēt

Koeimecs

23.01.2011. 18:31

ko Jus gribat no grutupa vins vienmer ir stradajis Valsts drosibas komitejas un Krievijas laba

Atbildēt

Jānis Raimonds Mednis

[R] 23.01.2011. 17:12

Grūtupa kungs, protams, nav enģelis, bet nevar arī veikt tādus velnišķīgus darbus, kādus viņam piedēvē. Tas tāpēc, ka , ja dabas (fizikas) likumi pieļauj sarežģītu mehānismu ar prognozējamu darbību konstruēšanu, tad sabiedrībā un ekonomikā tas neiet cauri. Te vēl nepieciešama ievērojama sabiedrības daļa, kas realizē likumus dzīvē. Pārfrāzējot Staļinu: nav svarīgi likumi, bet KAS tos realizē. Mēs zinām kā notika privatizācija (prihvatizācija) un kas no tā iznāca. Vainīgos arī nevar atrast, jo TO IR PĀRĀK DAUDZ. Vainot valdības vai atsevišķus personas ir bezjēdzīgi. Jāatceras arī, ka privatizācijas likumi Baltijas valstīs principā neatšķīrās. Tomēr, ja Latvija un Lietuva nīkuļo savā korumpētajā "čomu" kapitālismā, Igaunija "aiziet". Igaunija atšķirībā no mums privatizācijā lietoja Vācijas modeli un, kas īpaši svarīgi, noturēja augstākus morāles kritērijus. Atcerēsimies, ka pasaules gudrākie prāti par ekonomiskās krīzes cēloni uzskata cilvēku alkatību un demoralizāciju. Pašsaprotami ka, kļūstot morāli skaidriem netaisnības pašas no sevis neizzudīs, krīze nebeigsies. Tomēr, ja turpmāk vairāk saskaņosim savas vēlmes ar iespējām, augstu turēsim morāles kritērijus, varbūt izdosies... Cita ceļa jau nav.

Atbildēt

mednieks

23.01.2011. 13:50

laikam visu juus :) esat tie irnieki, kuriem nekas nepienaacaas.. :)

Atbildēt

Rita. No laukiem.

23.01.2011. 09:37

Paskaidrojat man,nesaprašai, kas būtu ar šiem namiem bijis,ja par 50 gadiem viņi nebūtu apsaimniekoti? Nebaidos piekrist Bojāra viedoklim,ka būtu pieticis ar to,ka bijušajam īpašniekam atdod 200 kv.m.! Ne jau latviešu tauta bija tā, kas šos namus denacionalizēja, tā bija iejaukšanās no malas.Tā,kā Grūtupa kungs, jums ir jāsaņem arī no manis viena smaga pļauka:-Jūs esat vislielākā mērā mūsu nelaimīgās tautas kapracis! Lai arī kā jūs tagad nerunātu,es jūs lieku līdzās visiem neliešiem,pat par viņu karognesēju!!!

Atbildēt

drakons

23.01.2011. 05:32

Lai nolādēta tā valdība, kas žīdiem nesamaksā to, kas tiem pienākas.

Atbildēt

smaka

22.01.2011. 21:17

Nekas jau nav beidzies, tā Pandoras lāde ir bezgalīga. Ne velti Polija ierakstīja konstitūcijā, ka denacionalizācija ir aizliegta.

Denacionalizāciju pieprasīja ASV un Izraēlas valdības.

Atbildēt

Valdis

22.01.2011. 19:37

Ar šo likumu nodarīja tautsaimniecībai vislielāko ļaunumu.Tā sekas būs ļoti ilgas.Vajadzēja zemi atstāt valsts īpašumā ,bet ļaut nomāt.Tad nebūtu tūkstošiem aizaugušu hektāru.Visvairāk cieta latvieši,kuri bija spiesti līst parādu gūstā,lai tiktu pie sava dzīvokļa.Cik tūkstoši aizbraukuši.Gan jau vainīgie tiks saukti pie atbildības.

Atbildēt

jāa

22.01.2011. 14:20

attēlā redzamo personu vajadzētu pasludināt par noziedznieku Nr.1

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...