Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ko jūs!

09.03.2019. 09:44

»

Q

Ar demagoģiju nodarbojas Sorosa stipendiāti, melo un liekuļo karinot tautai uz ausīm makaronus! Paldies Lembergam , ka atvēra tautai acis un parādīja sorosītu demagogu īsto seju


Pusžids Lembergs, bij. komunists- čekists, ir tāds pats sorosists kā Soross ir žīds cionists. Meroni, CIP aģents no ASV finansu izlūkdienesta Monako Montekarlo, Šveicas ofšora bankas advokāts. Viņi ne tikai ietekmē LV tieslietu sistēmu, bet nogalina tos, kas nepakļaujas, vai realizē savu politiku un var būt politiski bīstami kā M. Bunkus. Tie ir žīdu gangsteru kari! Tauta? Tauta tikai noskatās teātra izrādes. Lembergam ir drošības spilvens - Vējonis vai žīds Levits apžēlos. Žīdi un CIP ir sadalījuši Lemberga laupījumu ofšoros, un pateicībā par darbu un vienošanos laupījuma sadalē Lembergu kā Bunkus nenošaus, bet ļaus vadīt turpmāk Venspils kibucu, atstājot viņam daļu salaupītā. Tiesa tēlo sevi kā taisnu. Lai vilks (tiesa) paēdis un kaza (Lembergs) paliek dzīva.

Atbildēt

Taisnība

09.03.2019. 09:25

Tam pamuļķim, kurš filozofē par romiešu tiesībām, man ir tikai viens jautājums. Ja ir redzama Lemberga izziņa par to ka viņš nav PLG, tad kur ir kaut viena redzama izziņa no apsūdzības puses, ka viņš ir PLG, kaut vai Antarktīdā? Citādi tāda tukša muldēšana sanāk!

Atbildēt

Q

09.03.2019. 09:06

Ar demagoģiju nodarbojas Sorosa stipendiāti, melo un liekuļo karinot tautai uz ausīm makaronus! Paldies Lembergam , ka atvēra tautai acis un parādīja sorosītu demagogu īsto seju!

Atbildēt

VB

09.03.2019. 08:57

»

Vobla!

Nemàki acis bolît


Nebrīnītos, ja tā arī būtu. Nav pierādījumu un viss.
Tālākais ir pēc "suņa sirds" proletariātiskās pārliecības... Pilnīgi iespējams pie mums.

Atbildēt

Viedais

09.03.2019. 02:28

Raksts un it īpaši tā virsraksts liek domāt, kur palikusi proletāriskā sirdsapziņa, kāds likums vairs vajadzīgs, lai iesēdinātu (pieliktu pie sienas) neģēli. Atradušies likuma zinātāji, vai tad nav skaidrs, kurš te sliktais. Šodien attīrīsim Latviju no viena žīda, čigāna vai kas tur viņš ir un Temīdai uzmauksim balaklāvu... Ak jā, aizmirstu, ka ģēla ar letiņiem, iepriekšteiktais ir sarkasms.

Atbildēt

Fēlis

09.03.2019. 00:53

»

Fēlis

Esmu Indjulis Durka


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!
Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks bydla.
Ielaista galvas slimība progresē strauji, zinu no personīgas pieredzes.

Atbildēt

Fēlis

08.03.2019. 20:57

»

Fēlis

Aizpis savu tiršamo! Nē, nobanosim, bļeģ


Atkal tev izļurkātais ānuss sāp? Un tev nelīdz pat vazelīna lietošana? Tad tu kā šizofrēniskais pederasts kas zog manu niku esi atkal no saviem skapja partneriem dabūjis kārtējo pediņu slimību. Laikam tāpēc tu tik riebīgi smirdi.

Atbildēt

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

08.03.2019. 20:55

»

lētticīgs

un ko tu ar savu komentāru gribēji teikt? tajā nav neviena pamatota argumenta par to, ka lembergs nav korumpēts


Bezcerīgi lētticīgiem īpatņiem, tieši tāpat kā deŖmoliberastiski skapjticīgiem, lojālpatrEJotiski nozombētiem u.c. taml. netradicionāli orientētiem margināļiem, to nesaprast. Arī, t.sk.

Attiecībā uz lembergu u.c. taml. muļķuzemes eurolatvānijas zaķkāpostu brīnumlauka hūtsmēsliem - neinteresē, absolūti.

Atbildēt

Bede

08.03.2019. 20:20

Lembi apvaino par labuma guvēju ne jau jebkurā pasaules uzņēmumā, bet gan Ventspils transitbiznesā, kur viņa NAV !

Atbildēt

lētticīgs

08.03.2019. 18:12

»


un ko tu ar savu komentāru gribēji teikt? tajā nav neviena pamatota argumenta par to, ka lembergs nav korumpēts.

Atbildēt

Fēlis

08.03.2019. 17:48

»


Aizpis savu tiršamo! Nē, nobanosim, bļeģ!

Atbildēt

Esi aptaisījies atkal?

08.03.2019. 17:36

»

Dalbojob Durka!

Durik, atpisies, ja ne nobloķēsim visu Latgoli, bļin


Ja tu staigā aptaisījies, nenovāc un/vai nenomazgā to vietu, bet nobrauc tikai garspalvām ar papīru, tev noteikti smird tā vieta un tu par to laikam esi spiests runāt. Citādi normāls cilvēks tā nebrauktu ar mēli pa savu smirdīgo pakaļcaurumu kā tu. Tāpēc arī tu pat elementāras lietas nesaproti, bet no tevis smird ārā naida runas. Ja cilvēks lieto tādus vārdus kā tu – tas ir slims cilvēks, psihiski nav normāls. Ar to arī tev kā plānprātiņam ir nolemts vilkt dzīvību kamēr nosprāgsi, jau drīz.

Atbildēt

08.03.2019. 16:15

»

Sandra Briķe

Kas tie par murgiem? Lembergs ir upuris


ne velti baznīca viņu aplaimoja ar svētmocekļa nosaukumu!!! Ar tik lielu bagātību un jaunu sievu - grūti

Atbildēt

ui

08.03.2019. 16:14

»

Ventas Balss

Lembergs ir pūkains jērs, jūs gribat tikai viņa resursus, skauģi un antisemīti


jērs, ka veselu baru aizsūtījis mūžībā
https://bnn.lv/virkne-naves-gadijumu-lemberga-tuvakaja-loka-112307

Atbildēt

troll

08.03.2019. 16:12

»

Džo

Protams Lembergs nav ne balts,ne pūkains...,bet kurš no mums ir bez grēka?Galvenais ir nevis tas,ko viņš ir veicis,vai nav veicis,bet gan tas,prert ko viņš ir atļāvies uzstāties.LŪK TAS IR VIŅA NĀVES GRĒKS.Es domāju,ka katrs sirds dziļumos saprot,ka tiesā viņu ne jau par paveiktiem noziegumiem(tas protams...


Aivara trollis pamodās!!! Tiešām LV nav daudz tādu, kas pievākuši tadu apjomu naudas kā minētais - visa osta+ no katra objekta, kas celts V-ilī vismaz lielā puse!!! Tā kā trolli aizver muti, nestrādā pa lēto

Atbildēt

Dalbojob Durka!

08.03.2019. 14:38

»

Fēlis

Paklau, dolbajob, atpisies, citādi tevi nobloķēs


Durik, atpisies, ja ne nobloķēsim visu Latgoli, bļin!

Atbildēt

Fēlis

08.03.2019. 11:03

»

Gaidi Inddjuli Durik!

Drīz būsim klāt! Būs citas ripiņas. Rūgtas būs


Paklau, dolbajob, atpisies, citādi tevi nobloķēs!

Atbildēt

:))

08.03.2019. 10:33

Tā anekdote bija par kamparu, nevis Aivaru... :))

Atbildēt

ciniķis

08.03.2019. 07:51

Varēja īsāk. Tieši par to arī tiesā, ka faktiski viņš ir patiesā labuma guvējs, bet to nav deklarējis komercreģistrā un valsts amatpersonas deklarācijā t.i. viņam bija pienākums to izdarīt, bet viņš neizdarīja. Par šī pienākuma neizpildīšanu ir kriminālatbildība.

Atbildēt

Gaidi Inddjuli Durik!

08.03.2019. 03:58

»


Drīz būsim klāt! Būs citas ripiņas. Rūgtas būs.

Atbildēt

Atkal Durka

07.03.2019. 22:30

»


nojūdzies!

Atbildēt

piedzēries atkal?

07.03.2019. 21:47

»

Induli Durka!

Nejaucues ar saviem komentiem, kur gudri łaudis diskutè


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā un kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu netradicionāli orientēta cionistu-židmasonu zombija, derdzīga specdienestu provokatora un recidīva stukača identitāti. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev atkal būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem.

Atbildēt

patiesībā

07.03.2019. 21:43

»

hm

Pacenties vārdus sakārtot tā, lai veidotos skaidri, saprotami teikumi un radīsies loģiska doma


:D:D

Tas taču ir tikai elementāri likumsakarīgi, ka lasot normālu cilvēku komentārus, tavas sajūtas līdzinās pašam sava plānprāta gārdzieniem.

Savukārt tas, ka tu izmisīgi, bet tomēr gluži veltīgi centies normālu cilvēku viedokļos atrastos tev šķietami atpazīstamos vārdus sakārtot tā, lai veidotos iespējami īsi, pat priekš tava bezcerīgi aprobežotā īsprātiņa skaidri saprotami teikumi, nebūt nenozīmē to, ka pārskatāmā perspektīvā tavā starpausu tilpumā radīsies jebkāda loģiska doma. Neglaimo sev, gluži veltīgi, izmisīgi cenšoties apjēgt to, ko neesi spējīgs, visticamāk zināmu patoloģisku anatomisko anomāliju dēļ.

Pacenties tomēr diži nepārpūlēties "ceļot to, ko neesi spējīgs nest". Citādi tu vienmēr paliksi tas, kas patiesībā esi, atvaino - bezcerīgi aprobežots lumpenis, kas regulāri publiski izgāžas kā veca sēta. T.sk. arī pa glupo atļaujoties savas "no iedomības pār/pussprāguša pasaku stāstītāja" likumu nezināšanas problēmas un taml. totāli deģenerētiem lumpeņiem tipiski raksturīgas garīgās atpalicības indikācijas attiecināt uz normāliem cilvēkiem.

Atbildēt

Lembergs vakar tiesas sēdē atzina,

07.03.2019. 20:07

»

tu stulbs vai izliecies?

Lembergs jau tieši par to žēlojas, ka viņu tiesā par to, ka viņš esot patiesā labuma guvējs un plātās ar UR lapeli, ka tur viņš kā tāds nav reģistrēts


ka visu nožēlo un lūdz sevi apžēlot. Sandra Briķe, kurai meita strādā par kriminālizmeklēšanas inspektori 4. maija komunistu- čekistu- cionistu varai, saprot Lembergu kā upuri!!!!

Atbildēt

Induli Durka!

07.03.2019. 20:04

»


Nejaucues ar saviem komentiem, kur gudri łaudis diskutè.

Atbildēt

Un

07.03.2019. 19:57

»

Sandra Briķe

Kas tie par murgiem? Lembergs ir upuris


daudzi tā domā ???

Atbildēt

tu stulbs vai izliecies?

07.03.2019. 19:27

»

Vo

"...iespējams, ka ārzemju komercreģistros Lembergs var būt reģistrēts kā patiesā labuma guvējs kaut simts un vienā uzņēmumā


Lembergs jau tieši par to žēlojas, ka viņu tiesā par to, ka viņš esot patiesā labuma guvējs un plātās ar UR lapeli, ka tur viņš kā tāds nav reģistrēts.

Atbildēt

patiesībā

07.03.2019. 18:39

»

hm

No iedomības gadās, ka pārsprāgst...


Ja tev u.c. "līdzīgiem reņģēdājiem" kaut kas ir aizmirsies, tas nebūt nenozīmē, ka tu varētu atļauties savas "no iedomības pār/pussprāguša pasaku stāstītāja" likumu nezināšanas problēmas un taml. totāli deģenerētiem lumpeņiem tipiski raksturīgas garīgās atpalicības indikācijas attiecināt uz normāliem cilvēkiem.

Atbildēt

Deblojid Induli Durka!

07.03.2019. 18:15

»

patiesībā

C.: "Viens gan skaidrs - likumi rakstīti vienīgi lumpeņiem...


Pārstāj izpildīties, pajoliņ!

Atbildēt

hm

07.03.2019. 18:14

»

patiesībā

C.: "Viens gan skaidrs - likumi rakstīti vienīgi lumpeņiem...


No iedomības gadās, ka pārsprāgst!
Un pasakas arī nevajag stāstīt.
Aizmirsies, kā latvju bāleliņi, no kuriem vairākums sēdēja Saeimā tika pie turības. Kā Lembergs staigāja ar koferīti pa Saeimu un pirka likumus, kā Emsim koferītis arvisu kukulīti tika nozagts. Līdzīgi varētu turpināt par puķu Andri un citiem. Kur tai laikā atradās Latvijas Temīda? Zem galda ar atplestām mutītēm gaidīja pabiras.
Kad jau nu svarīgie sazagās un apjauta, ka vairāk nav ko zagt, kā tikai vienam no otra, tad lumpeņiem par prieku sākās tiesu fundamentāla būvniecība. Tiesas uzbūvēja, bet tiesāt iespējams tikai lumpeņus.
Lembergs kārtējo reizi no valsts attiesās pusdienu izdevumiem, Rimšēvičs aizbrauca uz ES un iepūta. Kas tad aiz restēm - reņģēdāji, kuri Maksimā baltmaizes kukuli vai demonstranti, kuri Doma laukumā atnāca pēc demokrātijas. Un līdzīgie.


Atbildēt

patiesībā

07.03.2019. 17:48

»

hm

Kaut kāds absurds! Pēc 20 gadu tiesāšanas tiek no prokurora puses kaut kas pieprasīts...


C.: "Viens gan skaidrs - likumi rakstīti vienīgi lumpeņiem."
-----------

Jebkuram normālam cilvēkam ir elementāri pašsaprotami skaidrs, ka likumi ir rakstīti (un, līdz ar to, obligāti saistoši, pastāvīgi konsekventi respektējami un atbilstoši pilnvērtīgi izpildāmi) 100% VISIEM fiz. / jur. personāžiem attiecīgās jurisdikcijas ietvaros / robežās.

Savukārt - pretēji iepriekš proponētajam var atļauties izpausties / izpildīties vienīgi patiešām bezcerīgi aprobežoti lumpeņi, tostarp arī juridiski analfabētiski trulas vai pat apzināti pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" zombijfani.

Atbildēt

Džo

07.03.2019. 17:09

»

hm

Kaut kāds absurds! Pēc 20 gadu tiesāšanas tiek no prokurora puses kaut kas pieprasīts...


Man jāatzīst,ka Lembergu notiesās un iedos m aksimumu(8 gadus),vismaz pirmajā instancē noteikti.Jāsaprot,kā darbojas Latvijas tiesu sistēma.Latvijas tiesu sistēma nav tik neatkarīga,kā teorētiski tam vajadzētu būt.Tiesa sastav no konkrētiem cilvēkiem,kuriem ir vai nu kādas nākotnes ambīcijas,vai nu ,,skelets skapī,,(kuru pie nepareiza lēmuma var izvilkt no skapja),vai arī ienkarši bailes tikt norietiem/iznīcinātiem no Latvijas ,,neatkarīgo,,(Sorosa kontrolēto) mēdiju puses un rodas jautājums konkrētam tiesnesim :,,vai man to vajag?,,.Tāpēc sods būs bargs un ,,taisnīgs,,.Sorosītiski-liberastiskā prese taurēs mēnešiem,līdz panāks,ka Lembi noņems no mēra amata(100% garantija).Tiesneši apzināti gaidija vēlešanu rezultātus.Droši vien bija jau uzrakstīti pilnīgi pretēji lēmumi(atkarībā no vēlēšanu rezultātiem).Viens bija:,,attaisnot nevar,pakārt.,,Otrs:,,attaisnot,nevar pakārt,,Tāda maza nianse,tāds sīks komatiņš..

Atbildēt

Džo

07.03.2019. 16:56

»

Ventas Balss

Lembergs ir pūkains jērs, jūs gribat tikai viņa resursus, skauģi un antisemīti


Protams Lembergs nav ne balts,ne pūkains...,bet kurš no mums ir bez grēka?Galvenais ir nevis tas,ko viņš ir veicis,vai nav veicis,bet gan tas,prert ko viņš ir atļāvies uzstāties.LŪK TAS IR VIŅA NĀVES GRĒKS.Es domāju,ka katrs sirds dziļumos saprot,ka tiesā viņu ne jau par paveiktiem noziegumiem(tas protams ir retoriski),bet gan par mutes brūķēšanu bret valdošo Sorosa-liberastisko režīmu.Tādas lietas šis globālistu-kompradoru režīms nepiedied.Vai nav dīvaini,ka visi tie,kas savulaik ir atļāvušies atklāti uzstāties pret Sorisitiski-liberastiskām,tika vai nu diskreditēti,tiesāti,stigmatizēti utt.Vai tas nav dīvaini?????

Atbildēt

> voila

07.03.2019. 15:54

»

voila

nekas jau nav viennozīmīgi, bet šis ir tas retais gadījums, kad fiziska persona spēj un arī cīnās pret sistēmu ar sistēmas pašas iedibinātām metodēm


Jūs gribat teikt, ka cīnās pret sistēmu ar sistēmas metodēm? Bet vai nav tā, ka patiesībā krīt no paša iedibinātas sistēmas?

Atbildēt

Ventas Balss

07.03.2019. 15:43

Lembergs ir pūkains jērs, jūs gribat tikai viņa resursus, skauģi un antisemīti!

Atbildēt

voila

07.03.2019. 15:27

nekas jau nav viennozīmīgi, bet šis ir tas retais gadījums, kad fiziska persona spēj un arī cīnās pret sistēmu ar sistēmas pašas iedibinātām metodēm

Atbildēt

HA

07.03.2019. 15:12

Lai analizētu vārdu demogoģija ir jāanalizē vārds ideoloģija. Politiskajā kontekstā demogogs būs jebkurš, kurš izteiksies pretēji ideoloģiskajām interesēm. Lai noskaidrotu patieso demogogu ir jāanalizē patiesie notikumi īstenības izteiksmē.

Atbildēt

hm

07.03.2019. 14:57

Kaut kāds absurds! Pēc 20 gadu tiesāšanas tiek no prokurora puses kaut kas pieprasīts.
No kauna visiem tādiem juristiem un likumu taisītājiem vajadzētu vispirms zemē ielīst.
Nedomāju, ka drīzumā Lembergu notiesās. Kāda interesēs bija vajadzīga pīle par taisno tiesu. Varbūt ES vairs Latvijai naudu nedos, varbūt kas cits.
Viens gan skaidrs - likumi rakstīti vienīgi lumpeņiem.

Atbildēt

Vo

07.03.2019. 14:21

"...iespējams, ka ārzemju komercreģistros Lembergs var būt reģistrēts kā patiesā labuma guvējs kaut simts un vienā uzņēmumā."
Un apsūdzības uzturētāja (prokuratūras) pienākums ir to noskaidrot un iegūtos materiālus pievienot lietai.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...