Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

10.03.2019. 15:55

(xmas)- SOCIOLOGI-UZ Ievas lvesas vēstuli-""Eiropa nav slaucama govs"""'Delfos -marts -2019.g..Idijā tas būtu pavisam normāli-,jo tur GOVIS VISPĀR NESLAUC....INDIJA-MŪSU PIEMĒRS,-KĀ ! ATBRĪVOTIES NO OKUPANTIEM-KOLONISTIEM...

Tā kā vēl Latvijā nav notikusi DDDeokupācija, -un no 1940. g-līdz 1991.g ir noticis GENOCĪDS ! pret Latviešu tautu-biedrene Ilvesa izjūtot DZIĻU /CIK DZIĻU?/ CIEŅU PRET-,LABI VĒL , KA NE ""PAR ""-E-PARLAMENTAM ARĪ ""TIEM""... Izvirzītiem Kandidātiem-,-kas ir IZVIRZITI NO OKUPANTU-KOLONISTU-ČEKAS GENOCĪDA REALIZĒTĀJU BĒRNU VIDUS,,,,

Labi, ka ir programma-F-2-2020

Atbildēt

Harr

02.03.2019. 11:40

»

tieši tāpēc vismaz 60% vidusskolas skolotāju ir pilnīgi lieki


Ja tu gribi sūtīt savu atvasi 40-50 skolēnu klasēs (kur skolotājam paliek atvēlētas 5min "individuălajai pieejai" (par ko fantazē dažādi mūsu izglitības sistēmas veidotāji) paliek 5 minūtes, tad protams. Analogi varētu arī ieteikt Rīgas satiksmē atlaist 60% autovadītājus un tā risināt budžeta caurumu. Problēma pamatā ir pilnīgi citur..

Atbildēt

Ray

02.03.2019. 09:54

Pie iepriekšējiem Saeimas sasaukumiem jaunajiem vecajiem deputātiem tika dota iespēja 100 dienas neko nedarīt. Šobrīd patiešām jaunajiem spēkiem, kas nonākuši Saeimā netiek pat dota iespēja iepazīties
un izvērtēt reālo situāciju nozarēs, lai izveidotu savu koncepciju un pieņemtu lēmumus par glābšanas darbiem pēc 29 gadu ilguša genocīda pret Latviešu tautu.
Aicinu jaunajiem deputātiem palikt nelokāmiem un stipriem un konsekventiem darot savu darbu. Kā arī aicinu atrast iespēju, kā savu redzējumu nodot tautai.

Atbildēt

Skolotāji

02.03.2019. 02:44

pareizi virza par VP Edgaru Kramiņu!

Atbildēt

Harr

01.03.2019. 17:53

»

kāpēc

vidusskolā vajadzīgi skolotāji? viņi neko nemāca, tikai uzdod un pēcāk pa retam pārbauda vai izdarīts. tā bija, kad mācījos es (labā Rīgas skolā) pirms 40 gadiem, tā bija maniem bērniem pirms 10 gadiem un ir maniem mazbērniem tagad. pilnīgi bez jēgas. tās būtnes klases priekšā - mūsdienās nereti nekoptas...


Skolotājam nekas nav "jāmāca", īpaši jau "labās Rīgas skolās" (šaubos gan, ka tas ir šis gadījums), skolotājs tikai vada un palīdz skolēna mācību un pašizglītošanās procesā (kā arī veic zināmas novērtēšanas funkcijas, jo to prasa mūsu (un arī citu valstu) izglītības sistēma (piemēram, augstskolām interesē faktisks novērtējums ar cipariem un darba tirgus).

Līdz ko cilvēks sāk baurot, ka "man neko neiemācīja" ir skaidrs, ka viņs nav ne vēlējies, ne piedalījies..

Atbildēt

Fanijai

01.03.2019. 15:30

Ko darīt,ja valdība gadiem draud skolotājiem palielināt algas,bet nepilda?

Atbildēt

kāpēc

01.03.2019. 14:01

vidusskolā vajadzīgi skolotāji? viņi neko nemāca, tikai uzdod un pēcāk pa retam pārbauda vai izdarīts. tā bija, kad mācījos es (labā Rīgas skolā) pirms 40 gadiem, tā bija maniem bērniem pirms 10 gadiem un ir maniem mazbērniem tagad. pilnīgi bez jēgas. tās būtnes klases priekšā - mūsdienās nereti nekoptas, ar nedēļām nemazgātiem matiem un nospeķotiem džemperīšiem, vienkārši nav vajadzīgas. bērni mierīgi var apgūt visu onlainā. ātrāk kļūs patstāvīgi.

Atbildēt

labajiem darba vairāk, kā spēj darīt

01.03.2019. 10:33

bet duras -ravēt

Atbildēt

skolotājas dēls

01.03.2019. 10:03

»

tādi esam

LIZDAS vadones demagoģija ir pārbudīta vērtība. Šadusrski nevarēja aptīt ap pirkstu, taču šo populisti Šuplinsku - mierīgi...


Mamma strādā mazpilsētas skolā ,kuru skāra reorganizācija . Un galvenā visu skolotāju baža vai būs darbs , cik lielā apjomā , kuru atlaidīs . Nu ir reāli par daudz to skolotāju

Atbildēt

P..zda

28.02.2019. 23:48

Linda p...zda

Atbildēt

Guntis

28.02.2019. 20:08

"...tomēr ir skaidrs, ka šobrīd tās nespēj darboties pietiekami kvalitatīvi un nepieciešamajā līmenī sagatavot jauniešus, lai tie vēlāk varētu izturēt konkurenci, stājoties augstskolās vai piesakoties darbā prestižās kompānijās."
KUR IR PIEEJAMA ŠĀDA STATISTIKA?

Atbildēt

Šadurskis bija izcils deģenerāts

28.02.2019. 19:49

Meloja ļoti, ļoti ticami. Viņa spārnotais teiciens bija - nav nekā vieglāka, kā runāt par darbu.

Atbildēt

jaajaa

28.02.2019. 18:50

...tā ministre pašvaka...līdz nākošajām vēlēšanām četri gadi...šis ir laiks, kad no "lasītnepratēju ražotājiem" rezultātus prasīt, nevis ļaut tiem savas tiesības "kačāt"...:)

Atbildēt

Gunča

28.02.2019. 17:53

Lizda - laba.

Atbildēt

Kaatad

28.02.2019. 17:39

Piketiem ticu. Padziedās ,kā parasti, "bēdu liku zem akmeņa",un pa mājām pīrāgus cept, gaidot Rīgas augstmaņu viesošanos :) Diemžēl, tāpat kā citas palielākās grupas, skolotāji saprotami trīc par to pašu, ka viņiem ir un nekādiem kārtīgiem streikiem nav dukas. Pateicība arī čaklajiem bļāvējiem, kuri ardobiedrības padarījuši par anekdotiskiem veidojumiem, jo skaitās kaut kas no psrs laikiem, komunistisks. Un kā tad ko pieprasīsi, kad "tāāda ģeopolitiskā situācija":))

Atbildēt

hm

28.02.2019. 17:30

Tā veidota valsts iekārta. Visi taču labi zina, ka katru gadu pieaug dzīves dārdzība. Loģiski būtu, ja atbilstoši valsts saviem darbiniekiem to kompensētu ar algas pielikumu. Diemžēl tāda procedūra nepastāv. Ja nestreikosi, saņemsi tādu algu, kā pirms 20 gadiem.
Tāpēc valsts ir izveidojusi arodbiedrību, kura periodiski piedraudot ar streiku, atgādina par iepriekšējo gadu inflāciju. Tā ir spēle ar streika butaforiju un arodbiedrības pastāvēšanas attaisnošanu

Atbildēt

bet ko muļķiem citu darīt

28.02.2019. 17:02

izrādās, paliek bez darba......................

Atbildēt

Vietējais

28.02.2019. 16:00

Vai tiešām nav jau pienācis laiks saprast, ka mazākajās klasēs viens skolotājs var mācīt gan matemātiku, gan latviešu valodu, gan dziedāšanu. Un nevajag tos daudzos sertifikātus un vēl ej - nu tu sazini ko. Šāda sistēma jau ir praksē pārbaudīta un tur nekas jauns nav jāizgudro.
Sertificēt var tad, kad jau jāmāca kaut kas sarežģītāks.
Un tad - tad vairs nav nekāda māksla uzturēt arī mazas skoliņas, lai 7-gadīgiem bērniem nav pus diena jānobraukā ar autobusu, vai vecākiem jānosēž automašīnā gaidot skolnieku, lai aizvestu mājās.
Tas, iespējams, bieži vien atturētu vecākus pamest to vietu, kur pagaidām skola tālu, vai tās vispār nav.

Atbildēt

Vo

28.02.2019. 15:47

Nav ko ņemt galvā! Skolotāji ir pārāk gļēvi, lai tā pa īstam streikotu. Pastāvēs kāds bariņš ar plakātiņiem, padziedās dziesmiņas un izklīdīs pa mājām.Īstenībā jau visi viņi trīc kā galerti par savām darba vietām. Ja arī kādu darba dienu iekavēs, tad pašiem vien jau būs tas iekavētais jāatdzen. Atliek tikai pāris pašus stūrgalvīgākos padzīt no darba, lai pārējie kļūtu paklausīgi kā jēriņi. Arī tā LIZDA jau nemaz streiku rīkot negrib, bet nu tāda mode viņiem ir jātaisa, tā cīņa par skolotāju algām ir kaut kā jāimitē. Lai izietu no situācijas, protams, arī valdībai ir jāpanāk pretim. Nē, ne jau ar naudu, bet gan ar kādu miglainu solījumu paketi. Tas apmierinās abas puses. Tas jau pie mums tā tradicionāli.

Atbildēt

tādi esam

28.02.2019. 15:45

LIZDAS vadones demagoģija ir pārbudīta vērtība. Šadusrski nevarēja aptīt ap pirkstu, taču šo populisti Šuplinsku - mierīgi.
Neskatoties uz skolēnu skaita būtisku samazināšanos, skolotāju skaits palielinās.
Latvijā izglītībai viens no lielākajiem finansējumiem Eiropā.
Drīz bšu viens skolotājs uz 2 skolēniem. Vai tā ārodb-bas skandāliste to nejēdz, ka visiem pofig par bērniem, galvenais- visiem pensionētiem skolotājiem saglabāt darba vietas. Līdz ar to jaunie nenāk, jo algas mazas, bet veciem piemeksa pie pensijas.

Atbildēt

Kindzuls

28.02.2019. 15:21

Mazās skolas var un sagatavo labāk skolniekus nekā lielie kombināti. Kur ir alternatīvs veids kā pieprasīt par labu darbu adekvātu algu te un tagad šajā partiju varas bardakā? Ja šīs teksts ir ielikts ar domu pakaitināt, tad tas ir izdevies? Ja ir doma parādīt nespēju domāt, tad arī tas ir izdevies.

Atbildēt

Harr

28.02.2019. 14:55

Nekādas algas pieaugums jau nav panākts ne pie viena ministra, taisni otrādi - dažādu "interesantu" mahināciju, proti, piemēram slodzes kontaktstundu palielināšana un tai pat laikā vairāku slodžu aizliegšana, rezultātā tās faktiski ir samazinājušās..

Tāpat arī faktiski nav bijis neviens reāls streiks - streikot skolēnu brīvdienās vai atrodoties darba vietā nav nekāda streikošana. Ļoti iespējams cits efekts butu ja streiks notiktu maijā/jūnijā kad ir valsts eksāmeni ..


Tāpat kaut kāda skolu skaita sasaiste (solījumi par to) ar algām ir smieklīga - vai tad skolotājs nosaka to, kurā vietā atradīsies kāda mācību iestāde? Skolotājs to var kaut kā ietekmēt?
Tad tikpat labi arī tiem streikojošajiem lidostu darbiniekiem vai policistiem vai ugunsdzēsējiem utt varētu pateikt, nu lūk tad kad aizvērsim nerentablo avioreisu (vai pārdosim kādu veco lidmašīnu), likvidēsim kādu policijas iecirkni vai depo, tad varēsim padomāt par kaut kādu algu palielināšanu? Tas kuram ir jādara? Skolotājam vai ministram/IZM?


Diezgan komiska ir arī tā "Šajos ultimātos tiek maz runāts par skolotāju darba kvalitāti un viņu izvērtēšanu, kā arī par skolēnu sagatavošanas kvalitāti. "
Kur mūsdienās ir iespējams panākt šādu stāvokli "jūs mums vispirms uztaisiet kvalitāti un tad mēs varbūt padomāsim par samaksu/jūsu atalgojumu"? Jebkurš speciālists (IT/inženieris/būvnieks/ārsts/jurists utt) vispirms vienojas par to cik tas maksās un kas tiks sasniegts - te pēkšņi kaut kādi ierēdņi (un attiecīgi no viņiem ieborēta sabiedrība) grib otrādi.

Nu neies neviens speciālists par tām kapeikām entuziasma un gaišās nākotnes vārdā vadīts neko izglītot un nekādu kvalitāti radīt, nebūs nekāda savstarpēja konkurence un prestižs. Vienkārši var aizmirst par to un sākt plānot savas atvases sūtīt uz privātskolām ar 10k gada mācībmaksu.

Un situācija paliks tikai sliktāka, proti, kad pēdējie pensijas vecuma skolotāji izbeigsies. Bet saukļi par kompetencēm un nākotnes/it tehnoloģijām skolās nerimstās - ja no LU pedagoģijas fakultātes informātikas skolotāju kursu beidz 2-3 cilvēki un nevienam nav plāns vismaz tuvākajā laikā kaut ko mācīt valsts skolā, tad kur tas viss rādīsies nav skaidrs..

Atbildēt

Tālis

28.02.2019. 14:35

Arodbiedrības noslēgušas līgumus ar partijām un pārtapušas par politiskām organizācijam

Atbildēt

vecītis

28.02.2019. 14:17

Kad būs katram skolotajām pa divi izglītojamie ko strādāt?Viens paša bērns,otrs no tautas?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....