Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Toxedo

16.12.2019. 13:36

Ja dzīvo mežā vai blakus mežam, ir jārēķinās ka var kāds dzīvnieks iznākt ārā uz kādu brīdi. Tāpēc neviens nav jāslepkavo, bet jau pašā sākumā jāparūpējas par savu mājdzīvnieku drošību, arī man ir mājdzīvnieks un es daru visu, lai viņu neviens neapdraudētu. Un pilsētā ir tādi paši draudi ja ne lielāki, klaiņojoši suņi bolderājā, ķengaragā, šampēterī u.c. kas ir pat nokoduši kādu sētnieci pirms pāris gadiem, to visi ignorē, arī mednieki, kam it kā rūpot cilvēku aizsardzība. Bet vilki un lūši, tie ir ļaunums, tas nekas ka viņi nav uzbrukuši cilvēkiem.

Atbildēt

...

16.12.2019. 13:19

»

Toxedo

Uzliec sētu mudak, vēlams 2m augstu, tad neviens neienāks. Cilvēku vai kaimiņa suni arī šausi ja ienāks pagalmā bez sētas? Zini ko normāli cilvēki dara ja kāds svešs ienāk viņa īpašumā? Ja tas ir cilvēks tad pasaka lai iet prom, ja dzīvnieks tad aizbiedē prom, ja ir šaujamais, tad izšauj gaisā brīdinājuma...


Toxedo,nevajag salīdzināt pimpi ar pirkstu. Vilks nav nekāds zaķītis, kuru tu vari aizbiedēt. Par cilvēkiem un kaimiņu suņiem pat nav vērts komentēt, tādu idiotisku salīdzinājumu tikai tu esi spējīgs izdomāt. Ko tev dos tā divmetrīgā sēta, ja vilks blandīsies ap tavu sētu pa ārpusi? Tev varbūt liekas, ka 21. gadsimtā ir normāli, ka vilki vazājas apkārt kā kara laikā, sēžot pilsētas dzīvoklī jau tas netraucē, bet ja tev pašam vilks tuvotos, no bailēm momentā pieliktu bikses. Pat nepaspētu brīdinājuma šāvienu izdarīt ar savu rudzubisi

Atbildēt

Toxedo

16.12.2019. 12:04

Uzliec sētu mudak, vēlams 2m augstu, tad neviens neienāks. Cilvēku vai kaimiņa suni arī šausi ja ienāks pagalmā bez sētas? Zini ko normāli cilvēki dara ja kāds svešs ienāk viņa īpašumā? Ja tas ir cilvēks tad pasaka lai iet prom, ja dzīvnieks tad aizbiedē prom, ja ir šaujamais, tad izšauj gaisā brīdinājuma šāvienu.

Atbildēt

...

16.12.2019. 11:54

»

Toxedo

Ja tā sauktie laucinieki neprot sadzīvot ar vilkiem, tad jāpārvācas uz pilsētu. Tāpat no laucinieku biznesiem valstij nekāda lielā nauda neienāk, bet no tūrisma gan varētu pelnīt, jo rietumniekiem patīk apmeklēt dabas parkus kur ir lūši, vilki, lāči. Piemēram Yellowstonas parku ASV gadā apmeklē 3 miljoni...


tu, slimiķi, nesaproti, ka lauciniekiem nekur nav jāsadzīvo ar vilkiem. Vilkiem ir sava vieta mežā, lauciniekiem sava vieta. Un ja vilks lien pagalmā - lode ribās! Un par laucinieku biznesu tu labāk muti pievaldi, var redzēt, ka tu laukos nekad neesi bijis un vilkus tik pa tv esi redzējis.

Atbildēt

protams

16.12.2019. 11:51

»

Toxedo

Vilku palicis tik maz , ka no visa wolf pack pāri palicis tik viens vilks, kurš ienāca pagalmā un neko neizdarīja. Un to pašu nabagu bez iemesla nākamajā dienā brutāli noslepkavoja kārtējais slimais mednieks, vēl gāja meklēt


toxedo, kā vienmēr ir viedoklis. Tikai idiota viedoklī nav vērts klausīties. Tu rakstu pat neesi izlasījis, bet komentē. Kādā nākamajā dienā, nošāva tajā pašā dienā, nākamajā sameklēja. Vilkiem ir jādzīvo mežā, nevis jānāk uz manu pagalmu, skatīties uz maniem suņiem.

Atbildēt

Toxedo

16.12.2019. 11:47

Ja tā sauktie laucinieki neprot sadzīvot ar vilkiem, tad jāpārvācas uz pilsētu. Tāpat no laucinieku biznesiem valstij nekāda lielā nauda neienāk, bet no tūrisma gan varētu pelnīt, jo rietumniekiem patīk apmeklēt dabas parkus kur ir lūši, vilki, lāči. Piemēram Yellowstonas parku ASV gadā apmeklē 3 miljoni tūristi un ja katrs atstāj ap 200-300$ tā ir liela nauda. Latvijai ar būtu uz to jāmērķē.

Atbildēt

Toxedo

16.12.2019. 11:37

Vilku palicis tik maz , ka no visa wolf pack pāri palicis tik viens vilks, kurš ienāca pagalmā un neko neizdarīja. Un to pašu nabagu bez iemesla nākamajā dienā brutāli noslepkavoja kārtējais slimais mednieks, vēl gāja meklēt.

Atbildēt

nu

16.12.2019. 11:28

»

...

...


nevajag palikt smieklīgam.Drīzāk mēģiniet nelietot alkoholu medībās, lai nav jālasa sēru vēstis par nošautiem, aizšautiem medniekiem.Un personība, kā arī pēdējās intelekta paliekas, nepiedzīvos totālu degradāciju.

Atbildēt

...

16.12.2019. 11:14

»

Bet

jūs taču visu laiku medījat,visu laiku, šaujat kucēnus, vilku mātes, tēviņus.Taču regulējat?Mežu platības ir tik ļoti stipri samazinājušās,tāpat pļavās, labības laukos neizdzīvo mazie zaķēni, irbes, ķīvītes - līdz ar to vilku apēdamo dzīvnieku daudzums ir ļoti ierobežots, - ar to arī vilku, lūšu skaits...LA.LV
+4.7°C
Pirmdiena, 16. Decembris, 2019
Alvīne
Grāmatas
Abonēšana
E-izdevumi
Sludinājumi
LA.LV
LATVIJĀ
EKONOMIKA
PASAULĒ
KULTŪRA
SPORTS
LAUKOS
VESELAM
PRAKTISKI
DABĀ
HOROSKOPI
KOKTEILIS
MEDĪBAS
KLAUSIES!
JAUNĀKĀS ZIŅAS
Iesaki šo rakstu
10


VISI PIEREDZES RAKSTI
FOTO. Vilks – nomedīts mājas pagalmā

Kate Šterna
9:48, 16. decembris 2019
Komentāri

Vilks nomedīts mājas pagalmā – vai tas ir trauksmes zvans, kas liecina par situāciju ar pieaugošo vilku skaitu visā valstī?

“Bija otrdienas vakars. Mēs skatījāmies televizoru un pēkšņi viens no mūsu suņiem, mans medību kompanjons sāka riet un plēsties pie ārdurvīm, lai tiktu laukā. Izgāju pagalmā. Sākumā domāju, kaut kur netālu stirnas staigā un tādēļ tas rej, bet tad piepeši desmit metru attālumā ieraudzīju vilku. Tas mierīgi stāvēja līdzās manai mašīnai un skatījās uz otru mūsu suni – vācu aitusuņu šķirnes meiteni, kas tobrīd bija laukā,” tā savu stāstu par vilka vizīti uzsāk kāds Dienvidkurzemes novada mednieks, kuru nodēvēsim par Dāvi.

Tālāk notikumi risinājās zibenīgi. Abi suņi tika iesaukti mājā. Mednieks atvēra seifu, paķēra karabīni un steidzās ārā. Spoži spīdēja mēness. Vilku Dāvis saskatīja jau promejot, apmēram septiņdesmit metru attālumā no mājām. Sekoja šāviens.


“Tajā vakarā trofeju meklēt negājām. Nākamajā rītā apģērbos medību drēbēs, paņēmu savu medību suni un devāmies sameklēt vakardienas viesi. Tagad īsti nevaru saprast, ko just. Priecāties par manā mūžā pirmo pelēča trofeju, vai satraukties par to, ka vilks teju pa durvīm mājā ienācis?! Visi zina, ka vilku populācija Latvijā ir liela un rada problēmas, bet katrs domā, ka viņu tas nekad neskars. Viss ir labi, līdz brīdim, kad tu naktī atver durvis uz pagalmu, bet tev pretī, dažu metru attālumā stāv vilks,” ar dalītām jūtām par notikušo stāstīja trofejas īpašnieks.

Pēc viņa teiktā, viss mājas pagalms ir spilgti izgaismots, taču vilks no gaismas nebaidoties, bija šķērsojis teritoriju un tuvojās mājas sargam.

“Man zvanīja no vietējā laikraksta “Kurzemes Vārds” un jautāja, var būt vilciņš nāca pie suņa pagalmā rotaļāties? Uz ko atbildēju, ka slepkava ar nazi rokās mājā droši vien arī ienāk paspēlēties. Dažreiz cilvēku izpratne un attieksme pret vilkiem pārsteidz! Vilks nāk pie suņa pagalmā, lai to nogalinātu un apēstu. Nekā citādi,” uzsver Dāvis.

Vilks bija atnācis viens. Katrā ziņā, tonakt mednieks neesot manījis citus apkārtnē. Iepriekš vilki šeit it kā nebija manīti. Dāvis pastāsta, ka diezgan bieži mājai piegulošie lauki tiek pārlūkoti ar termokameru. Toties pēc šī gadījuma mednieks saņēmis ļoti daudz zvanu no vietējiem iedzīvotājiem un pagasta medniekiem. Līdzīgas problēmas un sastapšanās notiek visur un ļoti regulāri. Vilki nāk cilvēkiem aizvien tuvāk!

“Pilsētnieki ir tālu, viņi nekad mūžā nav saskārušies ar plēsējiem un īstā mežā var būt ir bijuši labi, ja reizi savā dzīvē. Viņi nav spējīgi un tiesīgi spriest par situāciju un vēl pieprasīt aizliegt vilku medības. Jau tagad novadā cilvēki baidās bērnus laist ārā no mājām pēc krēslas iestāšanās. Tas ir tikai laika jautājums, līdz cietīs kāds bērns! Un tad mednieki atkal būs vainīgi, tikai jau par to, ka nemedī?” tā mednieks.

Dāvis pastāsta par vairākām citām situācijām, par kurām uzzinājis no kolēģiem medniekiem un vietējiem iedzīvotājiem:

“Ar vilkiem ir problēmas. Vienā no maniem medību kolektīviem, medību platībās Sakā dzīvnieku praktiski vairs nav. Viss ir izēsts. Mežs pilns ar kauliem, bet ceļi nopēdoti. Katrā ekskrementu čupiņā ir vilna un pēc tās var pateikt, ko vilki ēduši: aļņu teļus, mežacūku sivēnus, stirnas, jenotsuņus.

Kolēģim dzinējmedību laikā dienas gaismā pa ceļu nāca virsū trīs lieli vilki. Mums tuvējā mazpilsētā, netālu no daudzstāvu dzīvojamās mājas, divpadsmitos pa dienu trīs vilki nokodoši teļu, kas ganījās pļavā.

Manam kaimiņam, braucot mājās uz pusdienām, mašīnai pa priekšu skrējis vilks ar stirnas kazlēnu zobos. Jauna sieviete no rīta vedusi meitu uz skolu, bet viņai līdzās, simts metru attālumā pa uzartu lauku sekoja pieaudzis vilks. Bērns pārbijies, mamma šokā.
Zvanīja arī no citiem pagastiem un novadiem, kur ir līdzīga situācija. Par to nerunā neviens, bet problēmas ir milzīgas un derētu sameklēt risinājumu.”

Par vilka nomedīšanu ir sastādīts atbilstošs akts un ziņojums valsts meža dienestam, kā to pieprasa medību noteikumi. Dzīvnieka galvaskauss tiks atbilstoši apstrādāts un ar cieņu pārveidots par medību trofeju, kas atgādinās par tā vakara notikumiem un ieņems godpilnu vietu mednieka kolekcijā.

Vilks mājas pagalmā

Uzziņai

2019./2020/gada medību sezonā ir atļauts nomedīt 280 vilku. Raksta tapšanas brīdi visā Latvijas teritorijā ir nomedīti 202 vilki. Vairāk informācijas Valsts meža dienesta mājas lapā vmd.gov.lv.


Atbildēt

16.12.2019. 11:12

»

mežinieks

jā, mēs tā domājam


nu tas jau tāpat skaidrs. Tik pat stulbi ir likt nošauta vilka bildi šodien citā portālā - pagalmā nošauts vilks!!!!Vooooov!Tik daudz vilku!!!;lautiņi, redziet, tik daudz, ka pilni pagalmi.Labi, ka neielikāt, ka pa Rīgu ar trolejbusu vizinās....vai Jūrmalā ģērbtuvēs maina kažokus.

Atbildēt

Toxedo

15.12.2019. 14:10

Galvenais, lai visu Latvijas vilku un lūšu, cik nu viņu vēl palicis, izšaušana neiespaido un neietekmē pasaules vilku un lūšu populāciju un sugas izdzīvošanu. Es neloloju lielas cerības, ka valdība un saeima nāks pie prāta un likumsakarīgi aizliegs jebkādas medības, jo šī ir diezgan slima valsts. Mani vairāk uztrauc vai tad kad visi dzīvnieki mežā būs izšauti, vai mednieki sāks izšaut arī suņus un kaķus? Varbūt pat ķersies klāt cilvēkiem? Lai tikai apmierinātu savas slimīgās tieksmes kādu nošaut, atņemt dzīvību.

Atbildēt

Bet

15.12.2019. 13:04

»

nu nu

Ar kašķi regulāri slimo lapsas un jenotsuņi, attiecīgi., vilkiem savairojoties, arī kašķis izplatās vairāk. Katrs puslīdz normāls cilvēks saprot, ja dabā kaut kas ir par daudz, tad daba pati sāk regulēt dzīvnieku skaitu. Pārsvarā ar dažādu slimību palīdzību. Bet tiem, kuri uzdodas par dabas draugiem...


jūs taču visu laiku medījat,visu laiku, šaujat kucēnus, vilku mātes, tēviņus.Taču regulējat?Mežu platības ir tik ļoti stipri samazinājušās,tāpat pļavās, labības laukos neizdzīvo mazie zaķēni, irbes, ķīvītes - līdz ar to vilku apēdamo dzīvnieku daudzums ir ļoti ierobežots, - ar to arī vilku, lūšu skaits. Ir taču tie mednieki, kas uzrauga konkrētu meža iecirkni, ir arī tāda profesija kā mežzinis, vai vides inženieris,- viņi ko, visi guļ?Pēkšņi, kad ir runa par vilku sugas saglabātību Eiropas mērogā, atklājas, ka visi LV vilki slimi ar kašķi un tāpēc likvidējami, TŪLĪT būs slimi visi lūši.Jūs tiešām, tiešām, domājat, ka citi cilvēki ir idioti?Tā ir pilnīgi skaidra, acīmredzama manipulācija.

Atbildēt

Toxedo

14.12.2019. 15:10

Nomirs, nomirs no slimības ja Dievs tā lems. Kāda tev daļa gar to? Tāpat viņi neapdraud cilvēkus ar šo slimību, ja tāda ir. Ja viņi pārnēsātu ebolu vai rabbies tad varētu uztraukties. Bet arī tad būtu vajadzīgs rietumvalstu zinātnieku veikts pētījums un apstiprināts darbību plāns, lai nepieļautu nāvējošu vīrusu nonākšanu cilvēku vidū.

Atbildēt

nu nu

14.12.2019. 14:17

»

nu

nevajag jau uzskatīt citus par idiotiem - pēkšņi kašķis, ne?Tūlīt kauks visi mednieki - kašķis, kašķis, palīgāaaaaa!!!!Jāšauj viss nost, kas tik kust,- citādi kašķis. Droši, dabūsiet 100 x smagākas kaites kā kašķi, primāti..Taisīs te cirku ar kašķi


Ar kašķi regulāri slimo lapsas un jenotsuņi, attiecīgi., vilkiem savairojoties, arī kašķis izplatās vairāk. Katrs puslīdz normāls cilvēks saprot, ja dabā kaut kas ir par daudz, tad daba pati sāk regulēt dzīvnieku skaitu. Pārsvarā ar dažādu slimību palīdzību. Bet tiem, kuri uzdodas par dabas draugiem, jau tik elementāras lietas nav saprotamas. Ja pāris gadus vilkus nemedīs, tad viņi paši sāks apsprāgt.

Atbildēt

nu

14.12.2019. 14:10

»

?

Vēlos pajautāt vilku medību noliedzējiem: vai tiešām jūs vēlaties mežā redzēt šādus vilkus? Ja dzīvē turpinās ieviest viņu idejas, tad jau tuvā nākotnē mēs redzēsim tikai šādus vilkus un pēc kāda laika neredzēsim vispār… Diemžēl, tā ir realitāte, uz ko tiecas plēsēju medību pretinieki...


nevajag jau uzskatīt citus par idiotiem - pēkšņi kašķis, ne?Tūlīt kauks visi mednieki - kašķis, kašķis, palīgāaaaaa!!!!Jāšauj viss nost, kas tik kust,- citādi kašķis. Droši, dabūsiet 100 x smagākas kaites kā kašķi, primāti..Taisīs te cirku ar kašķi.

Atbildēt

aha

14.12.2019. 13:46

»

!

personīgi es zinu, ka Latvijas mednieku meli ir daudz lielāki un slepkavošanas atkarība ir ielaista, visticamāk, atkarība ir daudz dziļāka nekā to lēš mediķi. Vismaz tā, kas apzināta "teritorijas iekšienē" un ap tās robežām Sēlijā, Aknīstes, Gārsenes, Viesītes, Daudzeses, Kurmenes, Gailīšu, Brunavas...


personīgi man un visiem citiem medniekiem ir pilnīgi vienalga ko tu zini, vai ko tu iedomājies zinām.Parasti tiem, kam nav ar galvu viss kārtība, iedomājas, ka viņam visapkārt vieni vienīgi slepkavas. Neuztraucies, ar šo diagnozi var sadzīvot, ja regulāri apmeklē psihiatru un dzer izrakstītās zāles.

Atbildēt

!

14.12.2019. 12:45

»

?

Pieredzējušai vilku mednieks Jānis Rozītis no Madonas, kurš nomedījis arī attēlos redzamo dzīvnieku atklāj, ka vilki kašķi iegūst. kožot jenotsuņus, kas sirgst ar šo slimību un savstarpējo kontaktu ceļā...


personīgi es zinu, ka Latvijas mednieku meli ir daudz lielāki un slepkavošanas atkarība ir ielaista, visticamāk, atkarība ir daudz dziļāka nekā to lēš mediķi. Vismaz tā, kas apzināta "teritorijas iekšienē" un ap tās robežām Sēlijā, Aknīstes, Gārsenes, Viesītes, Daudzeses, Kurmenes, Gailīšu, Brunavas un apkārtnes midzeņos, recidīvus ar malumedībām vai nelikumīgām medībām, tie vien jau būs 30 vilki un vismaz 16-18 lūši, pieticīgi lēšot.

Atbildēt

:)

14.12.2019. 11:22

minhauzeni jau no lūšiem pārgājuši uz vilkiem? savu dumjību un melus nespēj izpildīt plānotā limita apmēros?

Atbildēt

!

14.12.2019. 11:08

»

?

Vēlos pajautāt vilku medību noliedzējiem: vai tiešām jūs vēlaties mežā redzēt šādus vilkus? Ja dzīvē turpinās ieviest viņu idejas, tad jau tuvā nākotnē mēs redzēsim tikai šādus vilkus un pēc kāda laika neredzēsim vispār… Diemžēl, tā ir realitāte, uz ko tiecas plēsēju medību pretinieki...


Aizbrauc, paskaties, kā lielo plēsēju sugas aizsargā un apsaimnieko kaut vai Polija, Slovākija, Slovēnija, ja naudu no plintnieku fonda barviks ar baumani tev nedod braucienam uz ASV. Tur neviens no kašķa nav nobeidzies.

Atbildēt

mednieks

14.12.2019. 10:21

»

mednieķel,

večai nav brīv zināt, kur tu glabā seifa atslēgu, tā ka neplāties


stulbenīt, manai večai pašai ir medību apliecība un ieroču atļauja un mēs drīkstam ieročus glabāt vienā seifā, tā kā nesatraucies par seifa atslēgu.

Atbildēt

?

14.12.2019. 08:59

Pieredzējušai vilku mednieks Jānis Rozītis no Madonas, kurš nomedījis arī attēlos redzamo dzīvnieku atklāj, ka vilki kašķi iegūst. kožot jenotsuņus, kas sirgst ar šo slimību un savstarpējo kontaktu ceļā.

“Mētrienas pagastā, kur nomedīju slimo dzīvnieku, mīt vilku bars, kurā ir septiņi – astoņi dzīvnieki. Visticamāk, viņi visi ir slimi ar kašķi,” teic mednieks. “Vilku populācija noteikti ir daudz lielāka nekā to lēš zinātnieki. Es personīgi šajā medību sezonā bijuša Madonas rajona teritorijā esmu apzinājis deviņas midzeņu vietas gan teritorijas iekšienē, gan pa tās robežām. Pieticīgi lēšot, ka vienu midzeni apdzīvo pieci dzīvnieki, tie vien jau ir vismaz 40 vilki.

Atbildēt

?

14.12.2019. 08:57

Vēlos pajautāt vilku medību noliedzējiem: vai tiešām jūs vēlaties mežā redzēt šādus vilkus? Ja dzīvē turpinās ieviest viņu idejas, tad jau tuvā nākotnē mēs redzēsim tikai šādus vilkus un pēc kāda laika neredzēsim vispār… Diemžēl, tā ir realitāte, uz ko tiecas plēsēju medību pretinieki.”

Atbildēt

!!!

13.12.2019. 18:09

barviks ir visprastākais zaglis, par samaksu neuzraudzīta valsts resursa izzadzējs

Atbildēt

mednieķel,

13.12.2019. 17:04

večai nav brīv zināt, kur tu glabā seifa atslēgu, tā ka neplāties
barvika izgādātajā saldētavā to gan neturi:)

Atbildēt

!!!

13.12.2019. 16:45

Madonas novada Mētrienas pagastā nomedīts ar kašķi slims vilks. Šādi gadījumi, kā izrādās, nav retums, turklāt blīvās vilku populācijas dēļ kaite ļoti strauji progresē. Situāciju vērtē Latvijas Mednieku asociācijas valdes priekšsēdētājs Haralds Barviks:

“Diemžēl, visos Latvijas reģionos arvien biežāk tiek nomedīti šādi, ar kašķi slimi vilki. Tas viennozīmīgi ir slimas populācijas rādītājs. Acīmredzot, mēs vilku skaitu neesam pietiekami labi novērtējuši. Kašķa izplatība lielā populācijas daļā ir viens no rādītājiem, kas liecina par populācijas lielo blīvumu.

Atbildēt

Priede

13.12.2019. 11:37

»

sacenšas ar lūšu galvaskausiem

Medību trofeju katalogs, 2018...


Šitas par lūšu galvaskausiem ir interesanti

Atbildēt

redz kā tajā dzīvē iet

13.12.2019. 00:58

kādai "hūtei" arī likās, ka viss, ko viņš dara, ir likumīgi

Atbildēt

jūū

13.12.2019. 00:31

»

mednieks

varu mierīgu prātu iet gulēt, kamēr starp lūšu aizstāvjiem ir tādi plānprātiņi, medniekiem nekas nedraud. Trako mājas kontingents nav spējīgs neko ietekmēt. Tāda pati brēka jau bija arī, kad grozīja likumu un 16-gadniekiem atļāva medīt - visi bļāva, draudēja..atgādināt, kas no tā sanāca? !6- gadnieki...


liecies tik slīpi, nekas ar tevis pavednāmajiem mazgadniekiem vēl nav beidzies, tiesa vēl nav bijusi, bet par noziegumiem, kas tev miera nedod - noziedzniekiem jau arī šķiet, ka viņu noziegumi būs mūžīgi. Met tik mieru, kamēr veča nav korķus izskrūvējusi.

Atbildēt

mednieks

12.12.2019. 23:16

varu mierīgu prātu iet gulēt, kamēr starp lūšu aizstāvjiem ir tādi plānprātiņi, medniekiem nekas nedraud. Trako mājas kontingents nav spējīgs neko ietekmēt. Tāda pati brēka jau bija arī, kad grozīja likumu un 16-gadniekiem atļāva medīt - visi bļāva, draudēja..atgādināt, kas no tā sanāca? !6- gadnieki medī! Un arī mēs medīsim. Gan lūšus, gan vilkus, gan visu pārējo, kas likumīgi atļauts.Ar labu nakti.

Atbildēt

mednieks

12.12.2019. 23:09

»

mednieķelim

a vot, ka ir! arī man draugi policijā


kad viņi uzzinās, kādas stulbības tu raksti, viņi novērsīsies no tevis un izliksies nepazīstam

Atbildēt

mednieķelim

12.12.2019. 22:51

»

mednieks

tā nu nav tava darīšana, pamuļķīt


a vot, ka ir! arī man draugi policijā

Atbildēt

mednieks

12.12.2019. 22:49

»

mednieķelim

a tu savu galvaskausu izmērīji pirms gulētiešanas


izmēri labāk savu mazo krāniņu, varbūt ka no varonīgu komentāru rakstīšanas ir pastiepies līdz 4,5 cm

Atbildēt

mednieķelim

12.12.2019. 22:47

a tu savu galvaskausu izmērīji pirms gulētiešanas?

Atbildēt

mednieks

12.12.2019. 22:45

»

mednieķelim

flinti ieliki seifā? seifs ir pieskrūvēts pie sienas? citādi, tu man skaties


tā nu nav tava darīšana, pamuļķīt.

Atbildēt

mednieks

12.12.2019. 22:41

»

Toxedo

Vai aicināt PIEŅEMT LIKUMU, kas aizliedz medības jeb nevainīgu dzīvnieku slepkavošanu un par to pārkāpumu piespriest nāvessodu ir pretlikumīgi? Un vai atklāti pateikt ka caur pazīšanos panākt ka mani soda par lietām kas nav pārkāpums nav pretlikumīgi


tu esi idiots? kurā Eiropas valstī ir spēkā nāvessods? Tu vispār sajēdz, ko tu murgo? Tu savā palātā vari aicināt uz ko gribi, labāk paaicini sanitāru, lai tev iedod kārtējo zāļu porciju

Atbildēt

nu beidz

12.12.2019. 22:40

»

mednieks

redzi, starpība ir tā, ka es nevienam nedraudu. Un savu vārdu es uzrakstīju iesniegumā, kad tevi izsauks, uzzināsi. Tad paskatīsimies, kāds tu varonis dzīvē


esi apnicis kā veca pastala, vai zeķe. Ja neko prātīgu nevari vairs izspiest, jāliekas tev gulēt. Ir jau vēls. Ierauj nakts graķīti un miers tavām fantāzijām.

Atbildēt

mednieks

12.12.2019. 22:36

»

medniekam

tu savējo vārdu uzvārdu uzrakstīji? moralizēsi? esi mednieks, bet baidies? no kā tu baidies


redzi, starpība ir tā, ka es nevienam nedraudu. Un savu vārdu es uzrakstīju iesniegumā, kad tevi izsauks, uzzināsi. Tad paskatīsimies, kāds tu varonis dzīvē

Atbildēt

Toxedo

12.12.2019. 22:35

Vai aicināt PIEŅEMT LIKUMU, kas aizliedz medības jeb nevainīgu dzīvnieku slepkavošanu un par to pārkāpumu piespriest nāvessodu ir pretlikumīgi? Un vai atklāti pateikt ka caur pazīšanos panākt ka mani soda par lietām kas nav pārkāpums nav pretlikumīgi?

Atbildēt

mednieks

12.12.2019. 22:30

»

?

vēl tu kvekstēsi, bērnu pavedinātājs


arī tu vari nosaukt savu vārdu un uzvārdu, ja ir dūša. Aizbraukšu pie tevis un varēsi man to klātienē pateikt. Ak tā, arī tu jau esi tikai anonīms dirsas gabals ar lielu muti.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....