Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kkk

17.04.2018. 13:34

Ļoti sakarīgs raksts!
Protams ka mūs (latviešus) grib iebāzt maisā gan krievu lācis, gan amerikāņu "stratēģiskie partneri". Par cik "stratēģiskie partneri" ir drusku sakarīgāki par kaimiņzemes urlām, tad ar tiem arī draudzējamies.
Un lieliski saprotam, ka "stratēģiskos partnerus" virza tikai merkantīli apsvērumi.

Atbildēt

kļimoviča aita

15.04.2018. 22:02

Ja ne plastisko operāciju, tad vismaz fotošopu uztaisi - ja ne sev, tad vismaz savam defektīvajam kaķim-androgīnam!

Atbildēt

Mārcis Bendiks

15.04.2018. 10:14

ar katru savu rakstu pierāda, ka ir Krievijas FSB atbalstītājs. Raksta līdzīgi A. Priedītim. Vai izliekas par muļķi.

It kā dzīvotu tālākajā Sūnu ciemā. Vai aizmirsts, kā Žirinovska komanda priecājās, apsveicot Trampu? Bendiksaprāt, CIP, FIB ir muļķi. Arī Krievijas FSB, kuri izmantoja FB un citas versijas, graujot Klintones tēlu.Saskaņā ar Karamākslas principiem plašā vēlēšanu kampaņas ASV ietekmē Krievijas FSB Peterburgas bandīta un Drēzdenes terorista Vovas Putina , segvārds Platovs, kontrolē tika pielietoti ieroči, kuri vienmēr bijuši Rietumu prioritāte - nauda. Finansējot meluziņas.

Tas, ka Krievijas FSB organizēja Trampa kampaņu, liecina neērti fakti - jau 2010. gadā oligarhs Šlesers un Krievijas dziedātājs Krutojs tikās ar Trampa dēlu un pašu Trampu, ievilinot viņu lamatās - interesē Rīgā būvēt lielāko kasino Baltijā. Te mēs redzam, cik garas rokas ir Krievijas FSB - Šlesers, viens no Latvijas nozadzējiem, Krutojs.. utt.

Trampam no plāna nācās atteikties. Lai saglabātu cieņu.

Bet, kas attiecas uz FB, tad to izmanto ne tikai politiskiem mērķiem. KNAB Straumes agresivitāte attiecībā uz FB tikai liecina par paniku, jo patiesībā visu Latviju kontrolē Krievijas FSB. Spilgtākais pierādījums tam ir Kučinska un Straumes diversija pret Latvijas tautsaimniecību, ar nevajadzīgi starptautiski skaļu Rimševica aizturēšanu, graujot LV kredītreitingus, par ko maksās simtos miljonos € Latvijas nodokļu maksātāji, maznodrošinātie un pensionāri, nesaņemot pilnvērtīgu medicīnisko aprūpi. Par to maksās visa Latvijas tautsaimniecība.

Atbildēt

MI

15.04.2018. 00:29

Raksta sākumdaļa ir ok. Smuki izskaidrots.
Personu datu aizsardzība, apstrāde, nodošana klientiem un protams rezultātā 24/7 klientam vajadzīgais it kā nejauši piedāvāts. Modernā ikdiena.
Personu datos mums baigās auzas. No liegšanas rādio apsveikt jubilejā, līdz sašutumam, ka kāds ir sagrupējis tevis paša izliktos datus publiskajā telpā.
Nenormāls plašums, tiesību okeāns! Kur krasts, a velns viņu zin. Kā airēt, arī velns viņu zin. Bet lai būtu noderīgs un svarīgs, tad nu airējam pēc pieprasījuma.

Atbildēt

X

14.04.2018. 23:40

»

puspunkts

Kam tàds FB vispàr vajadzìgs? Pusaudźiem


Pajautāju pusaudzim, varbūt man aiziet paganīties uz feisbuku vai tviteri, viņš atbildēja - ej nu ej, priekš kam?

Atbildēt

reptilis

14.04.2018. 20:44

Labs raksts!

Atbildēt

FKK

14.04.2018. 19:58

Man rakstā īpaši patika šī vieta, skan ļoti labi, vienīgā problēma, ka Bendiks vairs nejūt smalkās drēbes faktūru. Viņš raksta: ".... jāatslēdz Feisbuks, jāaizliedz Tviteris un visas avīzes, kuru redkolēģijas nav apstiprinātas speciālās šim nolūkam izveidotās troikās, sastāvošās no Veinbergas, Rožukalnes un Kažokas."

Kažoka ir iztērējusi savu reputācijas kapitālu, jo pat Stīvijs Vonders ir ieraudzījis, ka viņa runā tik nesakarīgi, ka neviens pat gribēdams nespēj notvert vēstījumu. Bet Veinberga vispār nav kompānijā, jo sen vairs nav noslēpums, ka viņa nav "par pilnu rubuli." Nav un viss. Bet Bendikam to neviens nav pateicis un viņš to nav arī pats pamanījis.

Atbildēt

TPistu tēlnieku liktenis

14.04.2018. 19:58

Kādreizējiem Tautas partijas tēla veidotājiem Jurģim Liepniekam un Mārcim Bendikam nav veicies laulības dzīvē. Savulaik viņi deva padomus partijai, kas uzsvēra stipru ģimeņu nozīmi, bet nu gan „oranžie” zaudējuši autoritāti, gan abi konsultanti — attiecības.

Atbildēt

FKK

14.04.2018. 19:52

Neko diži man Bendiks nekad nav paticis. Bet kopumā raksts ir diezgan trāpīgs. Vienīgi šī vieta nav īsti precīza: "Runa bija par 2010. gada Saeimas vēlēšanu kampaņu, kurā Cambrige Analytica esot braši piedalījušies un lielījās ar to savā mājas lapā. (...)
Mana tēze, ka CA ir tukšdirsēji un blēži, kuriem nebija reāla piedāvājuma"

Jā, CA aptaisījās, jo piedāvājums bija absolūta haltūra. Šausmīgi virspusēji un pavirši. Bet visvairāk toreize aptaisījās Stendzis, kurš spējīgs kaut ko izdarīt, ja konjunktūra ir atbilstoša, proti, ja klienta pusē tāpat ir visas zvaigznes, kā tas bija Šlesera politiskās kampaņas sākumā. Bet kad ir reāli sarežģīta situācija, tad viņš neko vairāk kā gudri muldēt un iekasēt baisus honorārus neprot. Viņa lielākais PR un reklāmas sasniegums patiesība bija diezgan trulais Tele2 "meteorīts" un dumjie, nošpikotie "runājošie" akmeņi Parīzē. Bet pašradītais "reklāmas guru" mīts turpina ienest treknas dividendes no lētticīgiem klientiem.

Atbildēt

puspunkts

14.04.2018. 17:14

Kam tàds FB vispàr vajadzìgs? Pusaudźiem ?
Màkslìga cepshanàs..

Atbildēt

Rolands

14.04.2018. 15:38

Un kur ir atsauce uz ērla Egila 925. gadā pēc Kr. noslēgto līgumu ar kuršu ķēniņu Lokero, kuru Bendiku Mārcis aumež pieprasa katra sava raksta beigās gadījienā, ja kāds šamējo pārpublicē?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...