Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Peksis

15.08.2015. 09:38

A džekam jau pāris gadu bija kā jāsēž.

Atbildēt

Fēlis

12.08.2015. 06:32

»

kaza

Tu vispirms padomā, vai tevi ņemtu 20 gadus vecāka...ņēmējs atradies


Aizskāru nacionālās jūtas? Bet kazām taču nav tautības.

Atbildēt

sūkātājs

12.08.2015. 02:14

izskatās pēc pimpju sūkātāja


pārēdās magoņmaizītes savā Alberta ielas dzīvoklī

un tad nāca

KGB AND FSB AND CIA

Atbildēt

nja

11.08.2015. 22:02

»

Inokentijs Vobla

Tagad jau skaidrs, tāpēc arī priksti atvāzušies. Bet iepriekš? Viņu ir gribējuši nomest praktiski visi ministri, t.sk. Kariņš, Kampars, Pavļuts. Slava Dombrovskis tikai uzreiz saprata, ka nav ko ākstīties, labāk uzreiz vienoties. Un tad jau Reizniece Ozola vēl tikai ne-Ozola bērnus zīdīja, spēlēja šahu...


Intereses pēc ieskatījos reiznieces deklarācijā, interesanta meiča, ar galvu reibinošu karjeru un četriem bērniem.
Interesanti, ka no 2014.gada nepilngadgie bērni deklarācijās nav jāuzrāda. Ideāli. Atver bērnam kontu un pilini naudiņu līdz 18ajai dzimšanas dienai. Tā var miljardu piepilināt.

Atbildēt

DESA

11.08.2015. 21:34

Nebūtu Igauņu KaPo un Igauņu stukaču, nebūtu arī Magoņa aizturēšanas..
Viss būtu, kā parasti.. Naudas koferītis mašīnā un uz māju..
Mūsu KNĀBAM tas viss, kā lietus no skaidrām debesīm.. Tad tikai meklēt kas par desām un vākt dokumentus, bet dokumenti ta kārtībā..

Atbildēt

Inokentijs Vobla

11.08.2015. 21:18

»

brīnumu nav

Nu te gan nav ko brīnīties. Kamēr sieva reizniece-ozola ir ekonomikas ministre ar biedra lemberga drošo aizmuguri, tikmēr ozols par savu vietu var neuztraukties. Situācija var mainīties, ja biedru lembergu pēkšņi notiesā. Kurš ko tādu gan atļautos


Tagad jau skaidrs, tāpēc arī priksti atvāzušies. Bet iepriekš? Viņu ir gribējuši nomest praktiski visi ministri, t.sk. Kariņš, Kampars, Pavļuts. Slava Dombrovskis tikai uzreiz saprata, ka nav ko ākstīties, labāk uzreiz vienoties. Un tad jau Reizniece Ozola vēl tikai ne-Ozola bērnus zīdīja, spēlēja šahu un vēroja Ventspils zvaigžnoto debesjumu.

Tur ir krietni vairāk, ka sieva un tēvocis hūtē. Jei bogu.

Atbildēt

Inokentijs Vobla

11.08.2015. 21:15

»

bet

Mani interesē ko pēkšņi sarosījies kikbokseris Šlesers,šodien pat preses konferenci sasaucot. Zīmīgi ka Magonis strauji "pacēlas" kad Šlesers bija SM.Tikai tupenis neticēs ka viņi "kruķija delas"jo dzīvojot Ausekļa ielā dzīvokļi bija vienā kāpņu telpā


A to i sarosijās, lai mazinātu šoku un nodrošinātu atkāpšanās ceļu gadījumā, ja izdodas politiski "vienoties". Sak, KNAB jau aizturēt aiztur ar milzīgu troksni, bet beigās liela brēka, maza vilna. Neticiet ļaudis, Uģītis ir labs, bet KNABs - ļauns.

Atbildēt

Špuļke

11.08.2015. 21:05

tad vēl nezin kāpēc, noklusē ka par šoferi pie Magoņa piestrādā Augulis.

Atbildēt

un

11.08.2015. 20:39

tad vēl kāds brīnās, ka tāds Grantiņš virtuālos asm piepriež šiem darboņiem.

Atbildēt

lol

11.08.2015. 20:21

Kuņģis magoņa krievijas sievai sarkanā kleitā tāds pamatīgs. Neredzēti liels kuņģis, tādā vajag daudz grūst iekšā, lai piepildītu.

Atbildēt

brīnumu nav

11.08.2015. 20:17

»

Inokentijs Vobla

Nu Magonim feiss 100X inteliģentāks par izsitēja Ozola feisu, bet redz, Ozols turās un neviens viņu nevar nogāzt neskatoties uz to, ka šobrīd viņam nu jau stadija, kad širmis vairāk ciet, nekā vaļā un pirksti atvāzušies platāk par horizontu. Kaut gan viņam publiski smirdīgu epizošu krietni vien vairāk...


Nu te gan nav ko brīnīties. Kamēr sieva reizniece-ozola ir ekonomikas ministre ar biedra lemberga drošo aizmuguri, tikmēr ozols par savu vietu var neuztraukties. Situācija var mainīties, ja biedru lembergu pēkšņi notiesā. Kurš ko tādu gan atļautos?!

Atbildēt

bet

11.08.2015. 19:24

Mani interesē ko pēkšņi sarosījies kikbokseris Šlesers,šodien pat preses konferenci sasaucot. Zīmīgi ka Magonis strauji "pacēlas" kad Šlesers bija SM.Tikai tupenis neticēs ka viņi "kruķija delas"jo dzīvojot Ausekļa ielā dzīvokļi bija vienā kāpņu telpā...

Atbildēt

savādi gan,ka

11.08.2015. 18:51

Miķelsonu rādīja,bet šo cilvēku visiem spēkiem slēpa no žurnālistiem kad viņu izveda no tiesas.

Atbildēt

Inokentijs Vobla

11.08.2015. 18:16

»

hehe, just opinion

Par lohatronu šaubu nav. 100%, jo personāžam feiss visu priekšā pasaka. Pats domā, ka ir super viltīgs un glums, bet patiesībā muļķis ar lielu ambīciju. Tādu daudz...


Nu Magonim feiss 100X inteliģentāks par izsitēja Ozola feisu, bet redz, Ozols turās un neviens viņu nevar nogāzt neskatoties uz to, ka šobrīd viņam nu jau stadija, kad širmis vairāk ciet, nekā vaļā un pirksti atvāzušies platāk par horizontu. Kaut gan viņam publiski smirdīgu epizošu krietni vien vairāk, ka Magonim, EXPO Šanhajā ar visu Aerodium sāgu, iepirkums bez konkursa par sešciparu skaitli, Kupravas projekts par 800 K, kur nauda nosperta, vainīgo nav. Kaščejs Nemirstīgais kautkāds...

Atbildēt

derdz

11.08.2015. 18:13

ko tad viņa tajā atrada,30 gadi, ja jau viņa ir Krievijas dzelzceļa tu kaut kāda... meita... ja Krievijā bagātāki par Magoni, vai formāli apprecējušies, lai shēmotu. Vai sabiedrība ir redzēta kā skūpstās...ej paparaci-kas jauns un privātā dzīve .. jums darbiņš :)

Atbildēt

?!

11.08.2015. 17:26

Kaa vinjam vareja but pielaide valsts noslepumam- ja sieva krieviete!! Tevsvinjai esot ietekmiigs... Ballite Rundalee redzejat, kas par kompaniju... Kur SAB skataas?!

Atbildēt

hehe, just opinion

11.08.2015. 16:40

»

Inokentijs Vobla

C'mon, Lohotrons, kā tu saki, nekad nenoturētos tādā amatā ilgāk par nedēļu. Nu tak vajag mazliet pazīt sistēmu - ir valsts uzņēmums ar milzīgu apgrozījumu, ir komercdarbība, līgumi, shēmas...


Par lohatronu šaubu nav. 100%, jo personāžam feiss visu priekšā pasaka. Pats domā, ka ir super viltīgs un glums, bet patiesībā muļķis ar lielu ambīciju. Tādu daudz.
Un tikai tādi "noturas", ne jau viņš pats raksta līgumus, veic izpēti vai kārto grāmatvedību. Viņš jau arī ir tikai cilvēks-pastnieks, cilvēks-telefons, kurš nodrošina saiti starp reālo pārvaldi un zemākstāvošiem izpildītājiem.
Ja "tiesībsargus" interesē tikai tas, kurš, kad un ko, tādā gadījumā visa kukuļa epopeja un aizturēšana ir tas pats, kas paglupā lembja process. Naudas izspiešana "legāli", kur jādalās ar visu sistēmu.
Tomēr te ir viens "bet". Lai šodien noskaidrotu, kas, kad, cikos, par ko runāja ar magoni vai jebkuru citu, viņš nav jāķer un jāspīdzina ar atzīšanos. Tāda informācija, vai tas "tiesībasrgs", vai "konkurents", visdrīzāk ir. Detektīvi dučiem metīsies pakalpot un ievākt info, tik maksā.
Tomēr aizturēšanu var izmantot kā šantāžas instrumentu. Bet ne jau pašas informācijas iegūšanai. Info šodien iegūst citādi.
Tāpēc interesanti, no kura oligarha tagad spiedīs naudu. Prātā nāk divi, bet noteikti ir arī citi personāži, kuriem negribas sēdēt.

Atbildēt

to ha

11.08.2015. 16:20

sabiedriskā interese atrodas šeit -cilvji, kuriem nav vienalga, tāpēc komentē un labi, ka ir tada vieta kur var dabūt info...

Atbildēt

ha!

11.08.2015. 16:18

»

cash-out

He,he. Kurš tad būs tas žurnālists? Parādi man kaut vienu racēju,kurš to bez spec pasūtījuma darīs ;D


A kur paliek sabiedriskā interese, ar ko tā lielās lato lapsa? Un vēlme izzināt patiesību?

Atbildēt

nu

11.08.2015. 16:16

Ierindas pilsoņi jau redz ka šie magoņi,šleseri,kalvīši,lembergi,bemheni,loginovi,šķēles un citas sugas pārstāvji kuriem pieder neskaitāmi nekustamie īpašumi un luksusa klases kustamie īpašumi tos 500000 regulāri vadā sev līdzi automobīlī.Tik LV tiesībsargājošās iestādes to neredz...

Atbildēt

Inokentijs Vobla

11.08.2015. 16:12

»

hehe, just opinion

1:1 dos liecības, stāstīs pasakas un melos nesarkdams, prasīs sodu mīkstinošu, atvieglojošu utt., u.tjp...


C'mon, Lohotrons, kā tu saki, nekad nenoturētos tādā amatā ilgāk par nedēļu. Nu tak vajag mazliet pazīt sistēmu - ir valsts uzņēmums ar milzīgu apgrozījumu, ir komercdarbība, līgumi, shēmas.

Valst uzņēmuma vadītājs nevar palikt amatā, ja nenodrošina naudas plūsmas sponsoriem vai partijām. Rezultātā pie uzņēmuma vadītāja iet "runāties" deputāti, ministri, partiju sponsori, "pastnieki" un citi "vajadzīgi" cilvēki. Tā visa ir informācija, kas ļoti interesē godīgus, un jo īpaši - mazāk godīgus tiesībsargojošo institūciju darbiniekus.

Tā kā tava analīze tomēr pa prastu mazliet.

Atbildēt

Aconitum Napellus

11.08.2015. 16:10

Nu, bet bēgt no policijas ar naudas maisu , kā raksta prese, tas Magonis ir zaķpastala ha-ha, nervi neizturēja !

Atbildēt

juris

11.08.2015. 16:07

Nabaga Uģis...Ne tikai negodīgs un zaglïgs,bet arī ar lielu loģiostiskäs domāšanas deficītu.Gudros zagļus pie mums neķer,tikai bezsmadzeņainos.
Ne jau Uģis,bet viņa bīdïtäji cieš smagu sakāvi....

Atbildēt

hehe, just opinion

11.08.2015. 16:05

»

Inokentijs Vobla

Ja kāds traucē Lembergam, tad parasti tie čeli mirst. Nu protams, dažādu veselības problēmu dēļ, ne jau nu tur viņus kāds novāc...


1:1 dos liecības, stāstīs pasakas un melos nesarkdams, prasīs sodu mīkstinošu, atvieglojošu utt., u.tjp.
Nedomāju, ka tādiem pajoliem kā magone vispār ir kāda vērā ņemama informācija. Personāžs, kuram uz pieres rakstīts "ЛОХОТРОН" nav info turētājs, kur nu vēl lēmumu pieņēmējs. Personas, kuras pieņem lēmumus lohus par saviem plāniem neinformē, vai, ja informē, tad tā ir dezinformācija.
Bija tāds nulle freivalds. Analoģisks gadījums ar magoni. Abi ir ideāli piemēroti, lai sēdētu. Vai stučītu. Vienīgais, ko viņi var "apvest ap stūri" un "aptīt ap pirkstu" ir korumpēti "orgānu" locekļi. Max.

Atbildēt

cash-out

11.08.2015. 15:56

»

bookmaker

Ir kādas versijas...


He,he. Kurš tad būs tas žurnālists? Parādi man kaut vienu racēju,kurš to bez spec pasūtījuma darīs ;D

Atbildēt

reptilis

11.08.2015. 15:53

..jā,Krievijā gan dzelzceļnieki labi dzīvo!...,ja var meitai tādu pūru dot:))))))))

Atbildēt

Paija - Inokentijs Vobla

11.08.2015. 15:18

Jā, magonis varētu dot info uz āru par citiem,

bet štrams noturējās: "savējos " neizdeva.

Atbildēt

Inokentijs Vobla

11.08.2015. 15:14

»

Paija

Varbūt magonis traucēja lembergam , grib taču visu ietekmi sev


Ja kāds traucē Lembergam, tad parasti tie čeli mirst. Nu protams, dažādu veselības problēmu dēļ, ne jau nu tur viņus kāds novāc :)

bez tam, Magonis meķī ir bīstamāks Lembim, nekā ārā. Un ne tikai Lembim, daudziem. Jo viņš ir sistēmas stratēģiski svarīga sastāvdaļa.

Jāpapras bukmeikeram, cik viņš liek uz to, ka Uģītis, kamerā pārmīzis jēgu, sāks dot info uz citiem sistēmas elemntiem (pieļauju, ka arī daudziem saviem dzimenes viesiem)

Atbildēt

zināšanai

11.08.2015. 15:07

magonītis esot krievu jūrskolā gājis

Atbildēt

Москва

11.08.2015. 14:56

Еще бакулиной за последние четыре года (когда с магонисом сошлась) приобретены две квартиры в Москве ей и маме, дом на Рублевке , квартира на республикас площаде
Делайте выводы, господа!!! Откуда у пиарщицы с папой началькиком мухосранской станции с зарплатой в 100 долл в месяц такие баблы :) вот магонис и напрягался чтобы угодить своей малолетке, очень глупо попался :))))

Atbildēt

Paija

11.08.2015. 14:48

Varbūt magonis traucēja lembergam , grib taču visu ietekmi sev...
varbūt magoņveidīgajam jauns darba līgums...?

Atbildēt

pamela

11.08.2015. 14:32

Dārgie tautieši un arī L.L. ,un pēc visa tā ko mēs lasām "pietiek"portālā TIKAI par vienu no Latvijas blēžiem,jūs cepaties par to ,ka Grantiņš piespriež ASM???Bet cienītie,tā varbūt ir 1/1000 daļa no viām cūcībām,blēdībām,zādībām utt kas notiek valstī spicē un ap to.KURŠ SĒŽ ????Kalnmeiers iet medībās ar šo zagļu eliti !!Te taču bez atšaušanas un cietuma ,nu NEKAS nemainās,jo tādiem astoņkājiem pie bampera ko tauta domā !!Ja tas tā nebūtu,viņi taču nezagtu.Vienam krimiķim,bet pierādīts ,ka viņš tāds NAV !!!,ļauj veidot valdības un noteikt muziku valstī.Pat Berluskoni savāca!Kas tad mēs esam par bandītu paradīzi?
L.L. taču necenzēsiet?Ja par to nerunāsim,tas nekad nebeigsies !!

Atbildēt

bookmaker

11.08.2015. 13:57

»

Egle

Jā... nu kaut kā viss ļooooti raiti šoreiz sanācis - četros no rīta beidzas kratīšana, bet darba dienas sākumā jau Matīss par Magones nomaiņu paziņo. Un Magone kā tāds iesācējs lohs ar pusmiljonu kukuli savā mašīnā ?! Pasaka tautai


Ir kādas versijas?
- lieku 1:10, ka specdienestu (nu, rietumu, tjipa, operācija) - bravo! Bis! Atkārtot! Atkārtot! Ma-la-či! A T K Ā R T O T!
- un lieku 1:25, ka krievu mafija pati uzmeta, jo žadnostj fraera sgubila
- un lieku 1:50, ka elementāra atriebība (varbūt cherchez la femme, bet varbūt ekonomiskie interesenti)

Baisi riebīgi ir tas, ka mūsu "žurnālisti" neko nezina pat baumu līmenī. Nekādas analītikas. Komentētājiem vairāk informācijas, kā šo vāvuļojumu cepējiem.
Kurš oligurķis cieš no magones aresta? šķēle?

Atbildēt

ah

11.08.2015. 13:44

»

gunča

nu re, KNAB pasteidzies. Jaunie , komfortablie cietumi, kurus valdošā kliķe gatavo priekš savējiem, vēl taču nav gatavi


Ai, tur tak vēl izmeklēšana (2-3 gadi, pirmā instance - 2-3 gadi, 2ā - 3 gadi, kasācija -2-3). Kopā uz gadiem desmit-divpadsmit. Kad vajadzēs sēdēt, cietumi būs gatavi. Pagaidām lai izbauda veco cietumu. Nezinu, kāda kārtība cc ir cietumniekiem, bet tiktāl cik tiek no malas - užass strašnijs. Reiz vjadzēja ilgi gaidīt, kamēr atved iztaujājamo personāžu, sagribējās čurāt. Apskatīju tualeti (darbiniekiem), vēlme čurāt pārgāja. Par čurāšanu atcerējos tikai pēc trim stundām, aiz cietuma vārtiem.

Atbildēt

Jā, un viņi tic !

11.08.2015. 13:16

Jā un magoņveidīgie tic, ka kādas viņus patiesi mīl un mīlēs nākotnē. Jaunas šakālienes tos izmantos kā trauku lupatas un izmetīs mēslainē.

Ak, naivie vīriešveidīgie, kuri nespēj pieņemt laika ritējumu ...

Atbildēt

Zinītis

11.08.2015. 13:04

Sita palistuve bija plika In nabaga pirms satika magoni un izjauca ģimene un skaidrs tagad ka magonim bija dikti jāstrādā lai apmierināt viņas apetīti jo viņai gribējās visu gan dzīvokli republikas laukuma gan Amatciemu bet vel bija par mazu smiotkam mašīnām brullikiem rezultāts Magonis cietuma un šī mauka tiksi laika sveika un vesela ar saviem īpašumiem kas ir uz viņas vārda reģistrēti
Nožēlojami ka Magonis būdams gudrs ta paļaujas sievietei kuras apetīti noveda vinu lidz cietumam!!'

Atbildēt

vvv

11.08.2015. 12:22

Liekas ka Skeele gribeeja vinju biidiit par VID shefu,kad noneema Sonciku.

Atbildēt

piska

11.08.2015. 12:01

Kas tādu kretinē ielika tādā amatā, sieva vēl totālā žīdene

Atbildēt

Dauka Dullais

11.08.2015. 10:40

»

gunča

nu re, KNAB pasteidzies. Jaunie , komfortablie cietumi, kurus valdošā kliķe gatavo priekš savējiem, vēl taču nav gatavi


a varbūt jātaisa cietumnieku apmaiņas programmas - mūsu VIPi jāsūta sēdēt tur, kur cietumi JAU ir komfortabli, un pretī jānem urkas, kam pofig, kur sēdēt?

lab lab, es jau dulls :)

Atbildēt

gunča

11.08.2015. 10:36

nu re, KNAB pasteidzies. Jaunie , komfortablie cietumi, kurus valdošā kliķe gatavo priekš savējiem, vēl taču nav gatavi!

Atbildēt

Dauka Dullais

11.08.2015. 10:30

»

kika

Matīss, Ozolu pāris u.c.taču piedalījās Magones jubilejā Rundāles pilī.Ar Putina drauga klātbūtni...


labi labi, lielajās akciju sabiedrībās vadītājam tā dubultā alga ir kruasānam brokastīs. bet tas, ka par dubulto algu dzimeni Rundāles pilī neuztaisīsi - nav jābūt ministram, lai saprastu. un ministram jābūt reālam dundukam, lai tur ierastos. unless viņš pildīja KNAB specuzdevumu.

jautājums - kad pienāks Ozola kārta pasēdēt?

lab, lab, es jau dulls :)

Atbildēt

Purple Rain

11.08.2015. 10:12

Uģis,biku nokavēja...vajadzēja braukt uz Krieviju un pieņemt Krievijas pilsonību,ja vēl ar turienes specdienestie padalītos ar informāciju,dzīvotos pa labiem amatiem un biznesiem...kā piem.savulaik Raits Gailis...nuja petrūka intuīcijas un informācijas...

Atbildēt

Perpendikuls

11.08.2015. 10:10

Malači tiesībsargi. Savulaik ļoti operatīvi lidostā arestēja skaistummiseni kokaīna kurjeri, neizsekojot precītes tālāko ceļu, lai nebūtu jāatklāj saņēmējus. Tagad glīti paņemts naudas kurjers.

Atbildēt

Egle

11.08.2015. 10:05

»

laba operācija, 5

Sievu noteikti piespēlēja maskava, bet kukuli iespējams piespēlēja specdienesti. Malači. Tā būtu jāstrādā visiem orgāniem...


Jā... nu kaut kā viss ļooooti raiti šoreiz sanācis - četros no rīta beidzas kratīšana, bet darba dienas sākumā jau Matīss par Magones nomaiņu paziņo. Un Magone kā tāds iesācējs lohs ar pusmiljonu kukuli savā mašīnā ?! Pasaka tautai ?

Atbildēt

kika

11.08.2015. 10:02

»

laba operācija, 5

Sievu noteikti piespēlēja maskava, bet kukuli iespējams piespēlēja specdienesti. Malači. Tā būtu jāstrādā visiem orgāniem...


Matīss, Ozolu pāris u.c.taču piedalījās Magones jubilejā Rundāles pilī.Ar Putina drauga klātbūtni.
Normālam ministram, ja viņa partijai nekas neatlektu no šīs mafiozās struktūras, taču būtu skaidrs, ka kaut kas nav kārtībā ar DZC šefu. Taču tieši otrādi - Matīss izkaroja, ka lielajās valsts akciju sabiedrībās valdei maksā dubultu algu.

Atbildēt

Inokentijs Vobla

11.08.2015. 09:59

»

Fēlis

Viens jautājums- kāpēc Magonis? Vari šaut pa jebkuru liela valsts uzņēmuma vadītāju un būt drošs, ka nevainīgais nemirs. Tad kāpēc tieši Magonis? Kam viņš pārgāja ceļu? Tāds vecis! Esu ar viņu vienā vecumā un diez vai uzdrīkstētos ņemt par sievu par 20 gadiem jaunāku krievieti...


Kāpēc Magonis? Tāpēc, ka ņuh poterjal. pirksti vēdeklī nekad ne pie kā laba nav noveduši.

un par tām vecenēm - es viņa vecumā un stāvoklī drīzāk neuzdrīkstētos pamest sievieti riskantajā vecumā ar bērnu, ar kuru tev bijušas ļoti nopietnas naudas darīšanas.

Koroče, cherchez la femme!

Atbildēt

Fēlis

11.08.2015. 09:30

Viens jautājums- kāpēc Magonis? Vari šaut pa jebkuru liela valsts uzņēmuma vadītāju un būt drošs, ka nevainīgais nemirs. Tad kāpēc tieši Magonis? Kam viņš pārgāja ceļu? Tāds vecis! Esu ar viņu vienā vecumā un diez vai uzdrīkstētos ņemt par sievu par 20 gadiem jaunāku krievieti.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....