Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Peksis

15.08.2015. 09:38

A džekam jau pāris gadu bija kā jāsēž.

Atbildēt

Fēlis

12.08.2015. 06:32

»

kaza

Tu vispirms padomā, vai tevi ņemtu 20 gadus vecāka...ņēmējs atradies


Aizskāru nacionālās jūtas? Bet kazām taču nav tautības.

Atbildēt

sūkātājs

12.08.2015. 02:14

izskatās pēc pimpju sūkātāja


pārēdās magoņmaizītes savā Alberta ielas dzīvoklī

un tad nāca

KGB AND FSB AND CIA

Atbildēt

nja

11.08.2015. 22:02

»

Inokentijs Vobla

Tagad jau skaidrs, tāpēc arī priksti atvāzušies. Bet iepriekš? Viņu ir gribējuši nomest praktiski visi ministri, t.sk. Kariņš, Kampars, Pavļuts. Slava Dombrovskis tikai uzreiz saprata, ka nav ko ākstīties, labāk uzreiz vienoties. Un tad jau Reizniece Ozola vēl tikai ne-Ozola bērnus zīdīja, spēlēja šahu...


Intereses pēc ieskatījos reiznieces deklarācijā, interesanta meiča, ar galvu reibinošu karjeru un četriem bērniem.
Interesanti, ka no 2014.gada nepilngadgie bērni deklarācijās nav jāuzrāda. Ideāli. Atver bērnam kontu un pilini naudiņu līdz 18ajai dzimšanas dienai. Tā var miljardu piepilināt.

Atbildēt

DESA

11.08.2015. 21:34

Nebūtu Igauņu KaPo un Igauņu stukaču, nebūtu arī Magoņa aizturēšanas..
Viss būtu, kā parasti.. Naudas koferītis mašīnā un uz māju..
Mūsu KNĀBAM tas viss, kā lietus no skaidrām debesīm.. Tad tikai meklēt kas par desām un vākt dokumentus, bet dokumenti ta kārtībā..

Atbildēt

Inokentijs Vobla

11.08.2015. 21:18

»

brīnumu nav

Nu te gan nav ko brīnīties. Kamēr sieva reizniece-ozola ir ekonomikas ministre ar biedra lemberga drošo aizmuguri, tikmēr ozols par savu vietu var neuztraukties. Situācija var mainīties, ja biedru lembergu pēkšņi notiesā. Kurš ko tādu gan atļautos


Tagad jau skaidrs, tāpēc arī priksti atvāzušies. Bet iepriekš? Viņu ir gribējuši nomest praktiski visi ministri, t.sk. Kariņš, Kampars, Pavļuts. Slava Dombrovskis tikai uzreiz saprata, ka nav ko ākstīties, labāk uzreiz vienoties. Un tad jau Reizniece Ozola vēl tikai ne-Ozola bērnus zīdīja, spēlēja šahu un vēroja Ventspils zvaigžnoto debesjumu.

Tur ir krietni vairāk, ka sieva un tēvocis hūtē. Jei bogu.

Atbildēt

Inokentijs Vobla

11.08.2015. 21:15

»

bet

Mani interesē ko pēkšņi sarosījies kikbokseris Šlesers,šodien pat preses konferenci sasaucot. Zīmīgi ka Magonis strauji "pacēlas" kad Šlesers bija SM.Tikai tupenis neticēs ka viņi "kruķija delas"jo dzīvojot Ausekļa ielā dzīvokļi bija vienā kāpņu telpā


A to i sarosijās, lai mazinātu šoku un nodrošinātu atkāpšanās ceļu gadījumā, ja izdodas politiski "vienoties". Sak, KNAB jau aizturēt aiztur ar milzīgu troksni, bet beigās liela brēka, maza vilna. Neticiet ļaudis, Uģītis ir labs, bet KNABs - ļauns.

Atbildēt

Špuļke

11.08.2015. 21:05

tad vēl nezin kāpēc, noklusē ka par šoferi pie Magoņa piestrādā Augulis.

Atbildēt

un

11.08.2015. 20:39

tad vēl kāds brīnās, ka tāds Grantiņš virtuālos asm piepriež šiem darboņiem.

Atbildēt

lol

11.08.2015. 20:21

Kuņģis magoņa krievijas sievai sarkanā kleitā tāds pamatīgs. Neredzēti liels kuņģis, tādā vajag daudz grūst iekšā, lai piepildītu.

Atbildēt

brīnumu nav

11.08.2015. 20:17

»

Inokentijs Vobla

Nu Magonim feiss 100X inteliģentāks par izsitēja Ozola feisu, bet redz, Ozols turās un neviens viņu nevar nogāzt neskatoties uz to, ka šobrīd viņam nu jau stadija, kad širmis vairāk ciet, nekā vaļā un pirksti atvāzušies platāk par horizontu. Kaut gan viņam publiski smirdīgu epizošu krietni vien vairāk...


Nu te gan nav ko brīnīties. Kamēr sieva reizniece-ozola ir ekonomikas ministre ar biedra lemberga drošo aizmuguri, tikmēr ozols par savu vietu var neuztraukties. Situācija var mainīties, ja biedru lembergu pēkšņi notiesā. Kurš ko tādu gan atļautos?!

Atbildēt

bet

11.08.2015. 19:24

Mani interesē ko pēkšņi sarosījies kikbokseris Šlesers,šodien pat preses konferenci sasaucot. Zīmīgi ka Magonis strauji "pacēlas" kad Šlesers bija SM.Tikai tupenis neticēs ka viņi "kruķija delas"jo dzīvojot Ausekļa ielā dzīvokļi bija vienā kāpņu telpā...

Atbildēt

savādi gan,ka

11.08.2015. 18:51

Miķelsonu rādīja,bet šo cilvēku visiem spēkiem slēpa no žurnālistiem kad viņu izveda no tiesas.

Atbildēt

Inokentijs Vobla

11.08.2015. 18:16

»

hehe, just opinion

Par lohatronu šaubu nav. 100%, jo personāžam feiss visu priekšā pasaka. Pats domā, ka ir super viltīgs un glums, bet patiesībā muļķis ar lielu ambīciju. Tādu daudz...


Nu Magonim feiss 100X inteliģentāks par izsitēja Ozola feisu, bet redz, Ozols turās un neviens viņu nevar nogāzt neskatoties uz to, ka šobrīd viņam nu jau stadija, kad širmis vairāk ciet, nekā vaļā un pirksti atvāzušies platāk par horizontu. Kaut gan viņam publiski smirdīgu epizošu krietni vien vairāk, ka Magonim, EXPO Šanhajā ar visu Aerodium sāgu, iepirkums bez konkursa par sešciparu skaitli, Kupravas projekts par 800 K, kur nauda nosperta, vainīgo nav. Kaščejs Nemirstīgais kautkāds...

Atbildēt

derdz

11.08.2015. 18:13

ko tad viņa tajā atrada,30 gadi, ja jau viņa ir Krievijas dzelzceļa tu kaut kāda... meita... ja Krievijā bagātāki par Magoni, vai formāli apprecējušies, lai shēmotu. Vai sabiedrība ir redzēta kā skūpstās...ej paparaci-kas jauns un privātā dzīve .. jums darbiņš :)

Atbildēt

?!

11.08.2015. 17:26

Kaa vinjam vareja but pielaide valsts noslepumam- ja sieva krieviete!! Tevsvinjai esot ietekmiigs... Ballite Rundalee redzejat, kas par kompaniju... Kur SAB skataas?!

Atbildēt

hehe, just opinion

11.08.2015. 16:40

»

Inokentijs Vobla

C'mon, Lohotrons, kā tu saki, nekad nenoturētos tādā amatā ilgāk par nedēļu. Nu tak vajag mazliet pazīt sistēmu - ir valsts uzņēmums ar milzīgu apgrozījumu, ir komercdarbība, līgumi, shēmas...


Par lohatronu šaubu nav. 100%, jo personāžam feiss visu priekšā pasaka. Pats domā, ka ir super viltīgs un glums, bet patiesībā muļķis ar lielu ambīciju. Tādu daudz.
Un tikai tādi "noturas", ne jau viņš pats raksta līgumus, veic izpēti vai kārto grāmatvedību. Viņš jau arī ir tikai cilvēks-pastnieks, cilvēks-telefons, kurš nodrošina saiti starp reālo pārvaldi un zemākstāvošiem izpildītājiem.
Ja "tiesībsargus" interesē tikai tas, kurš, kad un ko, tādā gadījumā visa kukuļa epopeja un aizturēšana ir tas pats, kas paglupā lembja process. Naudas izspiešana "legāli", kur jādalās ar visu sistēmu.
Tomēr te ir viens "bet". Lai šodien noskaidrotu, kas, kad, cikos, par ko runāja ar magoni vai jebkuru citu, viņš nav jāķer un jāspīdzina ar atzīšanos. Tāda informācija, vai tas "tiesībasrgs", vai "konkurents", visdrīzāk ir. Detektīvi dučiem metīsies pakalpot un ievākt info, tik maksā.
Tomēr aizturēšanu var izmantot kā šantāžas instrumentu. Bet ne jau pašas informācijas iegūšanai. Info šodien iegūst citādi.
Tāpēc interesanti, no kura oligarha tagad spiedīs naudu. Prātā nāk divi, bet noteikti ir arī citi personāži, kuriem negribas sēdēt.

Atbildēt

to ha

11.08.2015. 16:20

sabiedriskā interese atrodas šeit -cilvji, kuriem nav vienalga, tāpēc komentē un labi, ka ir tada vieta kur var dabūt info...

Atbildēt

ha!

11.08.2015. 16:18

»

cash-out

He,he. Kurš tad būs tas žurnālists? Parādi man kaut vienu racēju,kurš to bez spec pasūtījuma darīs ;D


A kur paliek sabiedriskā interese, ar ko tā lielās lato lapsa? Un vēlme izzināt patiesību?

Atbildēt

nu

11.08.2015. 16:16

Ierindas pilsoņi jau redz ka šie magoņi,šleseri,kalvīši,lembergi,bemheni,loginovi,šķēles un citas sugas pārstāvji kuriem pieder neskaitāmi nekustamie īpašumi un luksusa klases kustamie īpašumi tos 500000 regulāri vadā sev līdzi automobīlī.Tik LV tiesībsargājošās iestādes to neredz...

Atbildēt

Inokentijs Vobla

11.08.2015. 16:12

»

hehe, just opinion

1:1 dos liecības, stāstīs pasakas un melos nesarkdams, prasīs sodu mīkstinošu, atvieglojošu utt., u.tjp...


C'mon, Lohotrons, kā tu saki, nekad nenoturētos tādā amatā ilgāk par nedēļu. Nu tak vajag mazliet pazīt sistēmu - ir valsts uzņēmums ar milzīgu apgrozījumu, ir komercdarbība, līgumi, shēmas.

Valst uzņēmuma vadītājs nevar palikt amatā, ja nenodrošina naudas plūsmas sponsoriem vai partijām. Rezultātā pie uzņēmuma vadītāja iet "runāties" deputāti, ministri, partiju sponsori, "pastnieki" un citi "vajadzīgi" cilvēki. Tā visa ir informācija, kas ļoti interesē godīgus, un jo īpaši - mazāk godīgus tiesībsargojošo institūciju darbiniekus.

Tā kā tava analīze tomēr pa prastu mazliet.

Atbildēt

Aconitum Napellus

11.08.2015. 16:10

Nu, bet bēgt no policijas ar naudas maisu , kā raksta prese, tas Magonis ir zaķpastala ha-ha, nervi neizturēja !

Atbildēt

juris

11.08.2015. 16:07

Nabaga Uģis...Ne tikai negodīgs un zaglïgs,bet arī ar lielu loģiostiskäs domāšanas deficītu.Gudros zagļus pie mums neķer,tikai bezsmadzeņainos.
Ne jau Uģis,bet viņa bīdïtäji cieš smagu sakāvi....

Atbildēt

hehe, just opinion

11.08.2015. 16:05

»

Inokentijs Vobla

Ja kāds traucē Lembergam, tad parasti tie čeli mirst. Nu protams, dažādu veselības problēmu dēļ, ne jau nu tur viņus kāds novāc...


1:1 dos liecības, stāstīs pasakas un melos nesarkdams, prasīs sodu mīkstinošu, atvieglojošu utt., u.tjp.
Nedomāju, ka tādiem pajoliem kā magone vispār ir kāda vērā ņemama informācija. Personāžs, kuram uz pieres rakstīts "ЛОХОТРОН" nav info turētājs, kur nu vēl lēmumu pieņēmējs. Personas, kuras pieņem lēmumus lohus par saviem plāniem neinformē, vai, ja informē, tad tā ir dezinformācija.
Bija tāds nulle freivalds. Analoģisks gadījums ar magoni. Abi ir ideāli piemēroti, lai sēdētu. Vai stučītu. Vienīgais, ko viņi var "apvest ap stūri" un "aptīt ap pirkstu" ir korumpēti "orgānu" locekļi. Max.

Atbildēt

cash-out

11.08.2015. 15:56

»

bookmaker

Ir kādas versijas...


He,he. Kurš tad būs tas žurnālists? Parādi man kaut vienu racēju,kurš to bez spec pasūtījuma darīs ;D

Atbildēt

reptilis

11.08.2015. 15:53

..jā,Krievijā gan dzelzceļnieki labi dzīvo!...,ja var meitai tādu pūru dot:))))))))

Atbildēt

Paija - Inokentijs Vobla

11.08.2015. 15:18

Jā, magonis varētu dot info uz āru par citiem,

bet štrams noturējās: "savējos " neizdeva.

Atbildēt

Inokentijs Vobla

11.08.2015. 15:14

»

Paija

Varbūt magonis traucēja lembergam , grib taču visu ietekmi sev


Ja kāds traucē Lembergam, tad parasti tie čeli mirst. Nu protams, dažādu veselības problēmu dēļ, ne jau nu tur viņus kāds novāc :)

bez tam, Magonis meķī ir bīstamāks Lembim, nekā ārā. Un ne tikai Lembim, daudziem. Jo viņš ir sistēmas stratēģiski svarīga sastāvdaļa.

Jāpapras bukmeikeram, cik viņš liek uz to, ka Uģītis, kamerā pārmīzis jēgu, sāks dot info uz citiem sistēmas elemntiem (pieļauju, ka arī daudziem saviem dzimenes viesiem)

Atbildēt

zināšanai

11.08.2015. 15:07

magonītis esot krievu jūrskolā gājis

Atbildēt

Москва

11.08.2015. 14:56

Еще бакулиной за последние четыре года (когда с магонисом сошлась) приобретены две квартиры в Москве ей и маме, дом на Рублевке , квартира на республикас площаде
Делайте выводы, господа!!! Откуда у пиарщицы с папой началькиком мухосранской станции с зарплатой в 100 долл в месяц такие баблы :) вот магонис и напрягался чтобы угодить своей малолетке, очень глупо попался :))))

Atbildēt

Paija

11.08.2015. 14:48

Varbūt magonis traucēja lembergam , grib taču visu ietekmi sev...
varbūt magoņveidīgajam jauns darba līgums...?

Atbildēt

pamela

11.08.2015. 14:32

Dārgie tautieši un arī L.L. ,un pēc visa tā ko mēs lasām "pietiek"portālā TIKAI par vienu no Latvijas blēžiem,jūs cepaties par to ,ka Grantiņš piespriež ASM???Bet cienītie,tā varbūt ir 1/1000 daļa no viām cūcībām,blēdībām,zādībām utt kas notiek valstī spicē un ap to.KURŠ SĒŽ ????Kalnmeiers iet medībās ar šo zagļu eliti !!Te taču bez atšaušanas un cietuma ,nu NEKAS nemainās,jo tādiem astoņkājiem pie bampera ko tauta domā !!Ja tas tā nebūtu,viņi taču nezagtu.Vienam krimiķim,bet pierādīts ,ka viņš tāds NAV !!!,ļauj veidot valdības un noteikt muziku valstī.Pat Berluskoni savāca!Kas tad mēs esam par bandītu paradīzi?
L.L. taču necenzēsiet?Ja par to nerunāsim,tas nekad nebeigsies !!

Atbildēt

bookmaker

11.08.2015. 13:57

»

Egle

Jā... nu kaut kā viss ļooooti raiti šoreiz sanācis - četros no rīta beidzas kratīšana, bet darba dienas sākumā jau Matīss par Magones nomaiņu paziņo. Un Magone kā tāds iesācējs lohs ar pusmiljonu kukuli savā mašīnā ?! Pasaka tautai


Ir kādas versijas?
- lieku 1:10, ka specdienestu (nu, rietumu, tjipa, operācija) - bravo! Bis! Atkārtot! Atkārtot! Ma-la-či! A T K Ā R T O T!
- un lieku 1:25, ka krievu mafija pati uzmeta, jo žadnostj fraera sgubila
- un lieku 1:50, ka elementāra atriebība (varbūt cherchez la femme, bet varbūt ekonomiskie interesenti)

Baisi riebīgi ir tas, ka mūsu "žurnālisti" neko nezina pat baumu līmenī. Nekādas analītikas. Komentētājiem vairāk informācijas, kā šo vāvuļojumu cepējiem.
Kurš oligurķis cieš no magones aresta? šķēle?

Atbildēt

ah

11.08.2015. 13:44

»

gunča

nu re, KNAB pasteidzies. Jaunie , komfortablie cietumi, kurus valdošā kliķe gatavo priekš savējiem, vēl taču nav gatavi


Ai, tur tak vēl izmeklēšana (2-3 gadi, pirmā instance - 2-3 gadi, 2ā - 3 gadi, kasācija -2-3). Kopā uz gadiem desmit-divpadsmit. Kad vajadzēs sēdēt, cietumi būs gatavi. Pagaidām lai izbauda veco cietumu. Nezinu, kāda kārtība cc ir cietumniekiem, bet tiktāl cik tiek no malas - užass strašnijs. Reiz vjadzēja ilgi gaidīt, kamēr atved iztaujājamo personāžu, sagribējās čurāt. Apskatīju tualeti (darbiniekiem), vēlme čurāt pārgāja. Par čurāšanu atcerējos tikai pēc trim stundām, aiz cietuma vārtiem.

Atbildēt

Jā, un viņi tic !

11.08.2015. 13:16

Jā un magoņveidīgie tic, ka kādas viņus patiesi mīl un mīlēs nākotnē. Jaunas šakālienes tos izmantos kā trauku lupatas un izmetīs mēslainē.

Ak, naivie vīriešveidīgie, kuri nespēj pieņemt laika ritējumu ...

Atbildēt

Zinītis

11.08.2015. 13:04

Sita palistuve bija plika In nabaga pirms satika magoni un izjauca ģimene un skaidrs tagad ka magonim bija dikti jāstrādā lai apmierināt viņas apetīti jo viņai gribējās visu gan dzīvokli republikas laukuma gan Amatciemu bet vel bija par mazu smiotkam mašīnām brullikiem rezultāts Magonis cietuma un šī mauka tiksi laika sveika un vesela ar saviem īpašumiem kas ir uz viņas vārda reģistrēti
Nožēlojami ka Magonis būdams gudrs ta paļaujas sievietei kuras apetīti noveda vinu lidz cietumam!!'

Atbildēt

vvv

11.08.2015. 12:22

Liekas ka Skeele gribeeja vinju biidiit par VID shefu,kad noneema Sonciku.

Atbildēt

piska

11.08.2015. 12:01

Kas tādu kretinē ielika tādā amatā, sieva vēl totālā žīdene

Atbildēt

Dauka Dullais

11.08.2015. 10:40

»

gunča

nu re, KNAB pasteidzies. Jaunie , komfortablie cietumi, kurus valdošā kliķe gatavo priekš savējiem, vēl taču nav gatavi


a varbūt jātaisa cietumnieku apmaiņas programmas - mūsu VIPi jāsūta sēdēt tur, kur cietumi JAU ir komfortabli, un pretī jānem urkas, kam pofig, kur sēdēt?

lab lab, es jau dulls :)

Atbildēt

gunča

11.08.2015. 10:36

nu re, KNAB pasteidzies. Jaunie , komfortablie cietumi, kurus valdošā kliķe gatavo priekš savējiem, vēl taču nav gatavi!

Atbildēt

Dauka Dullais

11.08.2015. 10:30

»

kika

Matīss, Ozolu pāris u.c.taču piedalījās Magones jubilejā Rundāles pilī.Ar Putina drauga klātbūtni...


labi labi, lielajās akciju sabiedrībās vadītājam tā dubultā alga ir kruasānam brokastīs. bet tas, ka par dubulto algu dzimeni Rundāles pilī neuztaisīsi - nav jābūt ministram, lai saprastu. un ministram jābūt reālam dundukam, lai tur ierastos. unless viņš pildīja KNAB specuzdevumu.

jautājums - kad pienāks Ozola kārta pasēdēt?

lab, lab, es jau dulls :)

Atbildēt

Purple Rain

11.08.2015. 10:12

Uģis,biku nokavēja...vajadzēja braukt uz Krieviju un pieņemt Krievijas pilsonību,ja vēl ar turienes specdienestie padalītos ar informāciju,dzīvotos pa labiem amatiem un biznesiem...kā piem.savulaik Raits Gailis...nuja petrūka intuīcijas un informācijas...

Atbildēt

Perpendikuls

11.08.2015. 10:10

Malači tiesībsargi. Savulaik ļoti operatīvi lidostā arestēja skaistummiseni kokaīna kurjeri, neizsekojot precītes tālāko ceļu, lai nebūtu jāatklāj saņēmējus. Tagad glīti paņemts naudas kurjers.

Atbildēt

Egle

11.08.2015. 10:05

»

laba operācija, 5

Sievu noteikti piespēlēja maskava, bet kukuli iespējams piespēlēja specdienesti. Malači. Tā būtu jāstrādā visiem orgāniem...


Jā... nu kaut kā viss ļooooti raiti šoreiz sanācis - četros no rīta beidzas kratīšana, bet darba dienas sākumā jau Matīss par Magones nomaiņu paziņo. Un Magone kā tāds iesācējs lohs ar pusmiljonu kukuli savā mašīnā ?! Pasaka tautai ?

Atbildēt

kika

11.08.2015. 10:02

»

laba operācija, 5

Sievu noteikti piespēlēja maskava, bet kukuli iespējams piespēlēja specdienesti. Malači. Tā būtu jāstrādā visiem orgāniem...


Matīss, Ozolu pāris u.c.taču piedalījās Magones jubilejā Rundāles pilī.Ar Putina drauga klātbūtni.
Normālam ministram, ja viņa partijai nekas neatlektu no šīs mafiozās struktūras, taču būtu skaidrs, ka kaut kas nav kārtībā ar DZC šefu. Taču tieši otrādi - Matīss izkaroja, ka lielajās valsts akciju sabiedrībās valdei maksā dubultu algu.

Atbildēt

Inokentijs Vobla

11.08.2015. 09:59

»

Fēlis

Viens jautājums- kāpēc Magonis? Vari šaut pa jebkuru liela valsts uzņēmuma vadītāju un būt drošs, ka nevainīgais nemirs. Tad kāpēc tieši Magonis? Kam viņš pārgāja ceļu? Tāds vecis! Esu ar viņu vienā vecumā un diez vai uzdrīkstētos ņemt par sievu par 20 gadiem jaunāku krievieti...


Kāpēc Magonis? Tāpēc, ka ņuh poterjal. pirksti vēdeklī nekad ne pie kā laba nav noveduši.

un par tām vecenēm - es viņa vecumā un stāvoklī drīzāk neuzdrīkstētos pamest sievieti riskantajā vecumā ar bērnu, ar kuru tev bijušas ļoti nopietnas naudas darīšanas.

Koroče, cherchez la femme!

Atbildēt

Fēlis

11.08.2015. 09:30

Viens jautājums- kāpēc Magonis? Vari šaut pa jebkuru liela valsts uzņēmuma vadītāju un būt drošs, ka nevainīgais nemirs. Tad kāpēc tieši Magonis? Kam viņš pārgāja ceļu? Tāds vecis! Esu ar viņu vienā vecumā un diez vai uzdrīkstētos ņemt par sievu par 20 gadiem jaunāku krievieti.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...