Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Peksis

15.08.2015. 10:38

A džekam jau pāris gadu bija kā jāsēž.

Atbildēt

Fēlis

12.08.2015. 07:32

»

kaza

Tu vispirms padomā, vai tevi ņemtu 20 gadus vecāka...ņēmējs atradies


Aizskāru nacionālās jūtas? Bet kazām taču nav tautības.

Atbildēt

sūkātājs

12.08.2015. 03:14

izskatās pēc pimpju sūkātāja


pārēdās magoņmaizītes savā Alberta ielas dzīvoklī

un tad nāca

KGB AND FSB AND CIA

Atbildēt

nja

11.08.2015. 23:02

»

Inokentijs Vobla

Tagad jau skaidrs, tāpēc arī priksti atvāzušies. Bet iepriekš? Viņu ir gribējuši nomest praktiski visi ministri, t.sk. Kariņš, Kampars, Pavļuts. Slava Dombrovskis tikai uzreiz saprata, ka nav ko ākstīties, labāk uzreiz vienoties. Un tad jau Reizniece Ozola vēl tikai ne-Ozola bērnus zīdīja, spēlēja šahu...


Intereses pēc ieskatījos reiznieces deklarācijā, interesanta meiča, ar galvu reibinošu karjeru un četriem bērniem.
Interesanti, ka no 2014.gada nepilngadgie bērni deklarācijās nav jāuzrāda. Ideāli. Atver bērnam kontu un pilini naudiņu līdz 18ajai dzimšanas dienai. Tā var miljardu piepilināt.

Atbildēt

DESA

11.08.2015. 22:34

Nebūtu Igauņu KaPo un Igauņu stukaču, nebūtu arī Magoņa aizturēšanas..
Viss būtu, kā parasti.. Naudas koferītis mašīnā un uz māju..
Mūsu KNĀBAM tas viss, kā lietus no skaidrām debesīm.. Tad tikai meklēt kas par desām un vākt dokumentus, bet dokumenti ta kārtībā..

Atbildēt

Inokentijs Vobla

11.08.2015. 22:18

»

brīnumu nav

Nu te gan nav ko brīnīties. Kamēr sieva reizniece-ozola ir ekonomikas ministre ar biedra lemberga drošo aizmuguri, tikmēr ozols par savu vietu var neuztraukties. Situācija var mainīties, ja biedru lembergu pēkšņi notiesā. Kurš ko tādu gan atļautos


Tagad jau skaidrs, tāpēc arī priksti atvāzušies. Bet iepriekš? Viņu ir gribējuši nomest praktiski visi ministri, t.sk. Kariņš, Kampars, Pavļuts. Slava Dombrovskis tikai uzreiz saprata, ka nav ko ākstīties, labāk uzreiz vienoties. Un tad jau Reizniece Ozola vēl tikai ne-Ozola bērnus zīdīja, spēlēja šahu un vēroja Ventspils zvaigžnoto debesjumu.

Tur ir krietni vairāk, ka sieva un tēvocis hūtē. Jei bogu.

Atbildēt

Inokentijs Vobla

11.08.2015. 22:15

»

bet

Mani interesē ko pēkšņi sarosījies kikbokseris Šlesers,šodien pat preses konferenci sasaucot. Zīmīgi ka Magonis strauji "pacēlas" kad Šlesers bija SM.Tikai tupenis neticēs ka viņi "kruķija delas"jo dzīvojot Ausekļa ielā dzīvokļi bija vienā kāpņu telpā


A to i sarosijās, lai mazinātu šoku un nodrošinātu atkāpšanās ceļu gadījumā, ja izdodas politiski "vienoties". Sak, KNAB jau aizturēt aiztur ar milzīgu troksni, bet beigās liela brēka, maza vilna. Neticiet ļaudis, Uģītis ir labs, bet KNABs - ļauns.

Atbildēt

Špuļke

11.08.2015. 22:05

tad vēl nezin kāpēc, noklusē ka par šoferi pie Magoņa piestrādā Augulis.

Atbildēt

un

11.08.2015. 21:39

tad vēl kāds brīnās, ka tāds Grantiņš virtuālos asm piepriež šiem darboņiem.

Atbildēt

lol

11.08.2015. 21:21

Kuņģis magoņa krievijas sievai sarkanā kleitā tāds pamatīgs. Neredzēti liels kuņģis, tādā vajag daudz grūst iekšā, lai piepildītu.

Atbildēt

brīnumu nav

11.08.2015. 21:17

»

Inokentijs Vobla

Nu Magonim feiss 100X inteliģentāks par izsitēja Ozola feisu, bet redz, Ozols turās un neviens viņu nevar nogāzt neskatoties uz to, ka šobrīd viņam nu jau stadija, kad širmis vairāk ciet, nekā vaļā un pirksti atvāzušies platāk par horizontu. Kaut gan viņam publiski smirdīgu epizošu krietni vien vairāk...


Nu te gan nav ko brīnīties. Kamēr sieva reizniece-ozola ir ekonomikas ministre ar biedra lemberga drošo aizmuguri, tikmēr ozols par savu vietu var neuztraukties. Situācija var mainīties, ja biedru lembergu pēkšņi notiesā. Kurš ko tādu gan atļautos?!

Atbildēt

bet

11.08.2015. 20:24

Mani interesē ko pēkšņi sarosījies kikbokseris Šlesers,šodien pat preses konferenci sasaucot. Zīmīgi ka Magonis strauji "pacēlas" kad Šlesers bija SM.Tikai tupenis neticēs ka viņi "kruķija delas"jo dzīvojot Ausekļa ielā dzīvokļi bija vienā kāpņu telpā...

Atbildēt

savādi gan,ka

11.08.2015. 19:51

Miķelsonu rādīja,bet šo cilvēku visiem spēkiem slēpa no žurnālistiem kad viņu izveda no tiesas.

Atbildēt

Inokentijs Vobla

11.08.2015. 19:16

»

hehe, just opinion

Par lohatronu šaubu nav. 100%, jo personāžam feiss visu priekšā pasaka. Pats domā, ka ir super viltīgs un glums, bet patiesībā muļķis ar lielu ambīciju. Tādu daudz...


Nu Magonim feiss 100X inteliģentāks par izsitēja Ozola feisu, bet redz, Ozols turās un neviens viņu nevar nogāzt neskatoties uz to, ka šobrīd viņam nu jau stadija, kad širmis vairāk ciet, nekā vaļā un pirksti atvāzušies platāk par horizontu. Kaut gan viņam publiski smirdīgu epizošu krietni vien vairāk, ka Magonim, EXPO Šanhajā ar visu Aerodium sāgu, iepirkums bez konkursa par sešciparu skaitli, Kupravas projekts par 800 K, kur nauda nosperta, vainīgo nav. Kaščejs Nemirstīgais kautkāds...

Atbildēt

derdz

11.08.2015. 19:13

ko tad viņa tajā atrada,30 gadi, ja jau viņa ir Krievijas dzelzceļa tu kaut kāda... meita... ja Krievijā bagātāki par Magoni, vai formāli apprecējušies, lai shēmotu. Vai sabiedrība ir redzēta kā skūpstās...ej paparaci-kas jauns un privātā dzīve .. jums darbiņš :)

Atbildēt

?!

11.08.2015. 18:26

Kaa vinjam vareja but pielaide valsts noslepumam- ja sieva krieviete!! Tevsvinjai esot ietekmiigs... Ballite Rundalee redzejat, kas par kompaniju... Kur SAB skataas?!

Atbildēt

hehe, just opinion

11.08.2015. 17:40

»

Inokentijs Vobla

C'mon, Lohotrons, kā tu saki, nekad nenoturētos tādā amatā ilgāk par nedēļu. Nu tak vajag mazliet pazīt sistēmu - ir valsts uzņēmums ar milzīgu apgrozījumu, ir komercdarbība, līgumi, shēmas...


Par lohatronu šaubu nav. 100%, jo personāžam feiss visu priekšā pasaka. Pats domā, ka ir super viltīgs un glums, bet patiesībā muļķis ar lielu ambīciju. Tādu daudz.
Un tikai tādi "noturas", ne jau viņš pats raksta līgumus, veic izpēti vai kārto grāmatvedību. Viņš jau arī ir tikai cilvēks-pastnieks, cilvēks-telefons, kurš nodrošina saiti starp reālo pārvaldi un zemākstāvošiem izpildītājiem.
Ja "tiesībsargus" interesē tikai tas, kurš, kad un ko, tādā gadījumā visa kukuļa epopeja un aizturēšana ir tas pats, kas paglupā lembja process. Naudas izspiešana "legāli", kur jādalās ar visu sistēmu.
Tomēr te ir viens "bet". Lai šodien noskaidrotu, kas, kad, cikos, par ko runāja ar magoni vai jebkuru citu, viņš nav jāķer un jāspīdzina ar atzīšanos. Tāda informācija, vai tas "tiesībasrgs", vai "konkurents", visdrīzāk ir. Detektīvi dučiem metīsies pakalpot un ievākt info, tik maksā.
Tomēr aizturēšanu var izmantot kā šantāžas instrumentu. Bet ne jau pašas informācijas iegūšanai. Info šodien iegūst citādi.
Tāpēc interesanti, no kura oligarha tagad spiedīs naudu. Prātā nāk divi, bet noteikti ir arī citi personāži, kuriem negribas sēdēt.

Atbildēt

to ha

11.08.2015. 17:20

sabiedriskā interese atrodas šeit -cilvji, kuriem nav vienalga, tāpēc komentē un labi, ka ir tada vieta kur var dabūt info...

Atbildēt

ha!

11.08.2015. 17:18

»

cash-out

He,he. Kurš tad būs tas žurnālists? Parādi man kaut vienu racēju,kurš to bez spec pasūtījuma darīs ;D


A kur paliek sabiedriskā interese, ar ko tā lielās lato lapsa? Un vēlme izzināt patiesību?

Atbildēt

nu

11.08.2015. 17:16

Ierindas pilsoņi jau redz ka šie magoņi,šleseri,kalvīši,lembergi,bemheni,loginovi,šķēles un citas sugas pārstāvji kuriem pieder neskaitāmi nekustamie īpašumi un luksusa klases kustamie īpašumi tos 500000 regulāri vadā sev līdzi automobīlī.Tik LV tiesībsargājošās iestādes to neredz...

Atbildēt

Inokentijs Vobla

11.08.2015. 17:12

»

hehe, just opinion

1:1 dos liecības, stāstīs pasakas un melos nesarkdams, prasīs sodu mīkstinošu, atvieglojošu utt., u.tjp...


C'mon, Lohotrons, kā tu saki, nekad nenoturētos tādā amatā ilgāk par nedēļu. Nu tak vajag mazliet pazīt sistēmu - ir valsts uzņēmums ar milzīgu apgrozījumu, ir komercdarbība, līgumi, shēmas.

Valst uzņēmuma vadītājs nevar palikt amatā, ja nenodrošina naudas plūsmas sponsoriem vai partijām. Rezultātā pie uzņēmuma vadītāja iet "runāties" deputāti, ministri, partiju sponsori, "pastnieki" un citi "vajadzīgi" cilvēki. Tā visa ir informācija, kas ļoti interesē godīgus, un jo īpaši - mazāk godīgus tiesībsargojošo institūciju darbiniekus.

Tā kā tava analīze tomēr pa prastu mazliet.

Atbildēt

Aconitum Napellus

11.08.2015. 17:10

Nu, bet bēgt no policijas ar naudas maisu , kā raksta prese, tas Magonis ir zaķpastala ha-ha, nervi neizturēja !

Atbildēt

juris

11.08.2015. 17:07

Nabaga Uģis...Ne tikai negodīgs un zaglïgs,bet arī ar lielu loģiostiskäs domāšanas deficītu.Gudros zagļus pie mums neķer,tikai bezsmadzeņainos.
Ne jau Uģis,bet viņa bīdïtäji cieš smagu sakāvi....

Atbildēt

hehe, just opinion

11.08.2015. 17:05

»

Inokentijs Vobla

Ja kāds traucē Lembergam, tad parasti tie čeli mirst. Nu protams, dažādu veselības problēmu dēļ, ne jau nu tur viņus kāds novāc...


1:1 dos liecības, stāstīs pasakas un melos nesarkdams, prasīs sodu mīkstinošu, atvieglojošu utt., u.tjp.
Nedomāju, ka tādiem pajoliem kā magone vispār ir kāda vērā ņemama informācija. Personāžs, kuram uz pieres rakstīts "ЛОХОТРОН" nav info turētājs, kur nu vēl lēmumu pieņēmējs. Personas, kuras pieņem lēmumus lohus par saviem plāniem neinformē, vai, ja informē, tad tā ir dezinformācija.
Bija tāds nulle freivalds. Analoģisks gadījums ar magoni. Abi ir ideāli piemēroti, lai sēdētu. Vai stučītu. Vienīgais, ko viņi var "apvest ap stūri" un "aptīt ap pirkstu" ir korumpēti "orgānu" locekļi. Max.

Atbildēt

cash-out

11.08.2015. 16:56

»

bookmaker

Ir kādas versijas...


He,he. Kurš tad būs tas žurnālists? Parādi man kaut vienu racēju,kurš to bez spec pasūtījuma darīs ;D

Atbildēt

reptilis

11.08.2015. 16:53

..jā,Krievijā gan dzelzceļnieki labi dzīvo!...,ja var meitai tādu pūru dot:))))))))

Atbildēt

Paija - Inokentijs Vobla

11.08.2015. 16:18

Jā, magonis varētu dot info uz āru par citiem,

bet štrams noturējās: "savējos " neizdeva.

Atbildēt

Inokentijs Vobla

11.08.2015. 16:14

»

Paija

Varbūt magonis traucēja lembergam , grib taču visu ietekmi sev


Ja kāds traucē Lembergam, tad parasti tie čeli mirst. Nu protams, dažādu veselības problēmu dēļ, ne jau nu tur viņus kāds novāc :)

bez tam, Magonis meķī ir bīstamāks Lembim, nekā ārā. Un ne tikai Lembim, daudziem. Jo viņš ir sistēmas stratēģiski svarīga sastāvdaļa.

Jāpapras bukmeikeram, cik viņš liek uz to, ka Uģītis, kamerā pārmīzis jēgu, sāks dot info uz citiem sistēmas elemntiem (pieļauju, ka arī daudziem saviem dzimenes viesiem)

Atbildēt

zināšanai

11.08.2015. 16:07

magonītis esot krievu jūrskolā gājis

Atbildēt

Москва

11.08.2015. 15:56

Еще бакулиной за последние четыре года (когда с магонисом сошлась) приобретены две квартиры в Москве ей и маме, дом на Рублевке , квартира на республикас площаде
Делайте выводы, господа!!! Откуда у пиарщицы с папой началькиком мухосранской станции с зарплатой в 100 долл в месяц такие баблы :) вот магонис и напрягался чтобы угодить своей малолетке, очень глупо попался :))))

Atbildēt

Paija

11.08.2015. 15:48

Varbūt magonis traucēja lembergam , grib taču visu ietekmi sev...
varbūt magoņveidīgajam jauns darba līgums...?

Atbildēt

pamela

11.08.2015. 15:32

Dārgie tautieši un arī L.L. ,un pēc visa tā ko mēs lasām "pietiek"portālā TIKAI par vienu no Latvijas blēžiem,jūs cepaties par to ,ka Grantiņš piespriež ASM???Bet cienītie,tā varbūt ir 1/1000 daļa no viām cūcībām,blēdībām,zādībām utt kas notiek valstī spicē un ap to.KURŠ SĒŽ ????Kalnmeiers iet medībās ar šo zagļu eliti !!Te taču bez atšaušanas un cietuma ,nu NEKAS nemainās,jo tādiem astoņkājiem pie bampera ko tauta domā !!Ja tas tā nebūtu,viņi taču nezagtu.Vienam krimiķim,bet pierādīts ,ka viņš tāds NAV !!!,ļauj veidot valdības un noteikt muziku valstī.Pat Berluskoni savāca!Kas tad mēs esam par bandītu paradīzi?
L.L. taču necenzēsiet?Ja par to nerunāsim,tas nekad nebeigsies !!

Atbildēt

bookmaker

11.08.2015. 14:57

»

Egle

Jā... nu kaut kā viss ļooooti raiti šoreiz sanācis - četros no rīta beidzas kratīšana, bet darba dienas sākumā jau Matīss par Magones nomaiņu paziņo. Un Magone kā tāds iesācējs lohs ar pusmiljonu kukuli savā mašīnā ?! Pasaka tautai


Ir kādas versijas?
- lieku 1:10, ka specdienestu (nu, rietumu, tjipa, operācija) - bravo! Bis! Atkārtot! Atkārtot! Ma-la-či! A T K Ā R T O T!
- un lieku 1:25, ka krievu mafija pati uzmeta, jo žadnostj fraera sgubila
- un lieku 1:50, ka elementāra atriebība (varbūt cherchez la femme, bet varbūt ekonomiskie interesenti)

Baisi riebīgi ir tas, ka mūsu "žurnālisti" neko nezina pat baumu līmenī. Nekādas analītikas. Komentētājiem vairāk informācijas, kā šo vāvuļojumu cepējiem.
Kurš oligurķis cieš no magones aresta? šķēle?

Atbildēt

ah

11.08.2015. 14:44

»

gunča

nu re, KNAB pasteidzies. Jaunie , komfortablie cietumi, kurus valdošā kliķe gatavo priekš savējiem, vēl taču nav gatavi


Ai, tur tak vēl izmeklēšana (2-3 gadi, pirmā instance - 2-3 gadi, 2ā - 3 gadi, kasācija -2-3). Kopā uz gadiem desmit-divpadsmit. Kad vajadzēs sēdēt, cietumi būs gatavi. Pagaidām lai izbauda veco cietumu. Nezinu, kāda kārtība cc ir cietumniekiem, bet tiktāl cik tiek no malas - užass strašnijs. Reiz vjadzēja ilgi gaidīt, kamēr atved iztaujājamo personāžu, sagribējās čurāt. Apskatīju tualeti (darbiniekiem), vēlme čurāt pārgāja. Par čurāšanu atcerējos tikai pēc trim stundām, aiz cietuma vārtiem.

Atbildēt

Jā, un viņi tic !

11.08.2015. 14:16

Jā un magoņveidīgie tic, ka kādas viņus patiesi mīl un mīlēs nākotnē. Jaunas šakālienes tos izmantos kā trauku lupatas un izmetīs mēslainē.

Ak, naivie vīriešveidīgie, kuri nespēj pieņemt laika ritējumu ...

Atbildēt

Zinītis

11.08.2015. 14:04

Sita palistuve bija plika In nabaga pirms satika magoni un izjauca ģimene un skaidrs tagad ka magonim bija dikti jāstrādā lai apmierināt viņas apetīti jo viņai gribējās visu gan dzīvokli republikas laukuma gan Amatciemu bet vel bija par mazu smiotkam mašīnām brullikiem rezultāts Magonis cietuma un šī mauka tiksi laika sveika un vesela ar saviem īpašumiem kas ir uz viņas vārda reģistrēti
Nožēlojami ka Magonis būdams gudrs ta paļaujas sievietei kuras apetīti noveda vinu lidz cietumam!!'

Atbildēt

vvv

11.08.2015. 13:22

Liekas ka Skeele gribeeja vinju biidiit par VID shefu,kad noneema Sonciku.

Atbildēt

piska

11.08.2015. 13:01

Kas tādu kretinē ielika tādā amatā, sieva vēl totālā žīdene

Atbildēt

Dauka Dullais

11.08.2015. 11:40

»

gunča

nu re, KNAB pasteidzies. Jaunie , komfortablie cietumi, kurus valdošā kliķe gatavo priekš savējiem, vēl taču nav gatavi


a varbūt jātaisa cietumnieku apmaiņas programmas - mūsu VIPi jāsūta sēdēt tur, kur cietumi JAU ir komfortabli, un pretī jānem urkas, kam pofig, kur sēdēt?

lab lab, es jau dulls :)

Atbildēt

gunča

11.08.2015. 11:36

nu re, KNAB pasteidzies. Jaunie , komfortablie cietumi, kurus valdošā kliķe gatavo priekš savējiem, vēl taču nav gatavi!

Atbildēt

Dauka Dullais

11.08.2015. 11:30

»

kika

Matīss, Ozolu pāris u.c.taču piedalījās Magones jubilejā Rundāles pilī.Ar Putina drauga klātbūtni...


labi labi, lielajās akciju sabiedrībās vadītājam tā dubultā alga ir kruasānam brokastīs. bet tas, ka par dubulto algu dzimeni Rundāles pilī neuztaisīsi - nav jābūt ministram, lai saprastu. un ministram jābūt reālam dundukam, lai tur ierastos. unless viņš pildīja KNAB specuzdevumu.

jautājums - kad pienāks Ozola kārta pasēdēt?

lab, lab, es jau dulls :)

Atbildēt

Purple Rain

11.08.2015. 11:12

Uģis,biku nokavēja...vajadzēja braukt uz Krieviju un pieņemt Krievijas pilsonību,ja vēl ar turienes specdienestie padalītos ar informāciju,dzīvotos pa labiem amatiem un biznesiem...kā piem.savulaik Raits Gailis...nuja petrūka intuīcijas un informācijas...

Atbildēt

Perpendikuls

11.08.2015. 11:10

Malači tiesībsargi. Savulaik ļoti operatīvi lidostā arestēja skaistummiseni kokaīna kurjeri, neizsekojot precītes tālāko ceļu, lai nebūtu jāatklāj saņēmējus. Tagad glīti paņemts naudas kurjers.

Atbildēt

Egle

11.08.2015. 11:05

»

laba operācija, 5

Sievu noteikti piespēlēja maskava, bet kukuli iespējams piespēlēja specdienesti. Malači. Tā būtu jāstrādā visiem orgāniem...


Jā... nu kaut kā viss ļooooti raiti šoreiz sanācis - četros no rīta beidzas kratīšana, bet darba dienas sākumā jau Matīss par Magones nomaiņu paziņo. Un Magone kā tāds iesācējs lohs ar pusmiljonu kukuli savā mašīnā ?! Pasaka tautai ?

Atbildēt

kika

11.08.2015. 11:02

»

laba operācija, 5

Sievu noteikti piespēlēja maskava, bet kukuli iespējams piespēlēja specdienesti. Malači. Tā būtu jāstrādā visiem orgāniem...


Matīss, Ozolu pāris u.c.taču piedalījās Magones jubilejā Rundāles pilī.Ar Putina drauga klātbūtni.
Normālam ministram, ja viņa partijai nekas neatlektu no šīs mafiozās struktūras, taču būtu skaidrs, ka kaut kas nav kārtībā ar DZC šefu. Taču tieši otrādi - Matīss izkaroja, ka lielajās valsts akciju sabiedrībās valdei maksā dubultu algu.

Atbildēt

Inokentijs Vobla

11.08.2015. 10:59

»

Fēlis

Viens jautājums- kāpēc Magonis? Vari šaut pa jebkuru liela valsts uzņēmuma vadītāju un būt drošs, ka nevainīgais nemirs. Tad kāpēc tieši Magonis? Kam viņš pārgāja ceļu? Tāds vecis! Esu ar viņu vienā vecumā un diez vai uzdrīkstētos ņemt par sievu par 20 gadiem jaunāku krievieti...


Kāpēc Magonis? Tāpēc, ka ņuh poterjal. pirksti vēdeklī nekad ne pie kā laba nav noveduši.

un par tām vecenēm - es viņa vecumā un stāvoklī drīzāk neuzdrīkstētos pamest sievieti riskantajā vecumā ar bērnu, ar kuru tev bijušas ļoti nopietnas naudas darīšanas.

Koroče, cherchez la femme!

Atbildēt

Fēlis

11.08.2015. 10:30

Viens jautājums- kāpēc Magonis? Vari šaut pa jebkuru liela valsts uzņēmuma vadītāju un būt drošs, ka nevainīgais nemirs. Tad kāpēc tieši Magonis? Kam viņš pārgāja ceļu? Tāds vecis! Esu ar viņu vienā vecumā un diez vai uzdrīkstētos ņemt par sievu par 20 gadiem jaunāku krievieti.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...