Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

www.govlawyer.lv

10.01.2019. 03:19

Baldones 1A ir namiņš,
kur ikviens atklātās tiesu sēdēs
var apskatīt tiesnešus -

lietas par Uzņēmumu reģistra lēmumu
un faktiskās rīcības pārsūdzēšanu, izskata:

Ilze Andruškina
Evija Apīne
Lolita Andersone
Daiga Lubāne
Marina Romanova
Ilona Petrovska
Māris Markovs
Romāns Dončenko

Atbildēt

L1

08.01.2019. 13:52

»

???

Lūdzu studijā informāciju par to, kā un kad tapa statūti, kurus var grozīt tikai ar 3/4 balsu. Pēc teksa izriet, tad, kad mantojuma saimniece bija Irina


Nu nezinu es Lursoftā šādus statūtu ar 3/4 balsošanu piektdien vēl nevarēju atrast. Kur tad Paša rāva šādus statūtus vai pats piektdien sarakstīja ar Iru?

Atbildēt

Ne īsti

08.01.2019. 11:44

»

Garry

Pieļauju, ka mērķis ir noarestēt daļas, lai neaiziet tālāk


Vecais Maligins bija saprātīgs vecis, sadalīja trijās vienādās daļās mantojumu meitām OLMAFARMĀ, lai neviena vienatnē šo uzņēmumu nenozagtu. Iročka ar rebenočku izdomāja citādi. Pāveidoja OLMAFARMA statūtus uz 75 procentiem, lai vispār vairs viņai neviens neko nevarētu padarīt un būvē jaunu firmu, kur visa viņas banda kļūs par 100% OLMAFARMA aktīvu pārvaldītājiem. Sekojoši, iegūstot kontroli pār Olainfarm. Bet gan jau karma šo dāmu panāks, kad viņa vairs bandītiem uzvalkos nebūs vajadzīga...

Atbildēt

Garry

08.01.2019. 11:09

»

kk

Ne Knab, ne UR te neglābs


Pieļauju, ka mērķis ir noarestēt daļas, lai neaiziet tālāk

Atbildēt

Sviests

08.01.2019. 10:23

Atkal "kāds" ir nopircis raidlaiku neatkarīgajā mēdijā Pietiek

Atbildēt

Redžs

08.01.2019. 10:15

Vai tik nav tā, ka Maligina meita nesaprot, ka reālais Olainfarm īpašnieks bija VDK?, kurš grib atpakaļ savu

Atbildēt

hm

08.01.2019. 09:45

»

xx

Ja tur iesaistīts valsts darbinieks - UR notārs - tad loģiski tas ir KNAB jautājums . Ko Tu biji iedomājies - Olaines pašvaldības policijai vajadzēja ziņot


Biju iedomājies, ka mantojuma dalīšanas jautājumi ir tiesas ziņā. Taču ja negribas maksāt valsts nodevu vai arī ir nepārvarama vēlme kādam par visu ziņot, bez KNAB un pašvaldības policijas ir vēl daudz kantoru, kur to var izdarīt bez maksas - PVD, VID, tiesībusargs, VAS LVM u.t.t.

Atbildēt

Reņģēdājs

08.01.2019. 02:59

Reņģēdājiem pofig, kā zirneklienes tai burkā cīnās un kura uzvarēs. Kas nav pofig, - ja notāru/ tiesu darbinieku algas jāatmaksā no mūsu grašiem.

Atbildēt

Janka

08.01.2019. 00:05

Lai uzņēmumi paliek latviešu pārziņā, kā "ārzemju labajiem onkuļiem"...

Atbildēt

Uldis Skudra

07.01.2019. 23:01

Es mazliet savādāk ielīdu reģistra, izmantoju LR notāru kurs bij savējais un nomainot valdi kļuvu par prokūristu, ka arī statūtus sev uztaisīju un protams par dalībnieku kļuvu. Nekādas krāpšanas, tīrā civlieta.

Atbildēt

kk

07.01.2019. 22:11

Ne Knab, ne UR te neglābs.
Jāceļ prasība tiesā par attiecīgo dalībnieku sapulču atcelšanu.

Atbildēt

xx

07.01.2019. 21:20

»

hm

Vai tad Komerclikuma un Civillikuma iespējama pārkāpšana ir jāskata KNAB vai tas tomēr jādara tiesai


Ja tur iesaistīts valsts darbinieks - UR notārs - tad loģiski tas ir KNAB jautājums . Ko Tu biji iedomājies - Olaines pašvaldības policijai vajadzēja ziņot ?

Atbildēt

m!

07.01.2019. 21:14

Lai uzvar taisniba (c)

Atbildēt

Reiderisma shēma

07.01.2019. 21:13

У мужчины и женщины после букетно - конфетного периода начинается минетно - котлетный.

Atbildēt

Ponts Blats

07.01.2019. 20:23

»

???

Lūdzu studijā informāciju par to, kā un kad tapa statūti, kurus var grozīt tikai ar 3/4 balsu. Pēc teksa izriet, tad, kad mantojuma saimniece bija Irina


Es domaju ka Sabiedrības statūti to 30.08.2018, kas tapushi 9 menesus peec Mantojuma atstajeja naaves ir Irinas Maliginas roku darbs.
Vot tas bija vismaz smagi neeetiski, ja ne nelikumiigi...

Atbildēt

cirks

07.01.2019. 19:18

Savickim pašam ir divas meitas - nākamās mantinieces, un kad tā stundiņa pienāks, klāt būs arī kraukļu bars, kas riņķos un ķērks, cerībā nokampt sev pa gabalam vai pat sagrābt visu. Un uzradīsies arī pērkami ierēdņi, un neieinteresēti policisti, un visi par to ļauni iesmies, teiks redz kā plēšas, nevar sadalīt, tā vien viņiem vajag, kaut izputētu! Tādu valsti viņš pats būs radījis savām ērtībām...

Atbildēt

savukārt

07.01.2019. 19:15

»

nesaprotu

Ja jau 100% piederēja Maliginam, tad kāpēc vispār ir vajadzīga valde


es nesaprotu, kā var būt tāds stulbenis kā tu.

Atbildēt

nesaprotu

07.01.2019. 17:53

Ja jau 100% piederēja Maliginam, tad kāpēc vispār ir vajadzīga valde?

Atbildēt

???

07.01.2019. 17:11

Lūdzu studijā informāciju par to, kā un kad tapa statūti, kurus var grozīt tikai ar 3/4 balsu. Pēc teksa izriet, tad, kad mantojuma saimniece bija Irina.

Atbildēt

hm

07.01.2019. 17:06

»

Ha-ha

Nu, tiesai būtu jāmaksā arī valsts nodeva no 40 miljonu prtasījuma, bet ar KNAB, kā izskatās, var sarunāt pa kluso


Tad jau KNAB drīz būs pilns ar iesniegumiem par mantojumu dalīšanu.

Atbildēt

jaajaa

07.01.2019. 16:51

...pa tukšo gaisu jauc...tipa, ja Savickis, tad noteikti "atspiež"...pieļauju, ka kādam tur arī ir kaut kādi plāni, bet nekāda krimināla tur nav...pieder viņai trešā daļa, a komandēt grib pati, kā valdes priekšniece, visu...es tur nekādu reiderismu neredzu,vismaz pagaidām...viņas daļu neviens neaiztiek...subjektīvs viedoklis...:)

Atbildēt

Ha-ha

07.01.2019. 16:34

»

hm

Vai tad Komerclikuma un Civillikuma iespējama pārkāpšana ir jāskata KNAB vai tas tomēr jādara tiesai


Nu, tiesai būtu jāmaksā arī valsts nodeva no 40 miljonu prtasījuma, bet ar KNAB, kā izskatās, var sarunāt pa kluso!

Atbildēt

Tiesa

07.01.2019. 16:32

Tas, ka viens Notārs ir reģistrējis uzņēmumu,. kura statūti neatbilst komerclikumam nenozīmē to, ka statūtiem ir prioritāte attiecībā pret LR valstī pastāvošajai likumdošanai! Irka, paprasi, lai Tavs rebenoks izlasa vismaz komerclikumiņu!

Atbildēt

hm

07.01.2019. 15:28

Vai tad Komerclikuma un Civillikuma iespējama pārkāpšana ir jāskata KNAB vai tas tomēr jādara tiesai?

Atbildēt

hi hi hi

07.01.2019. 15:11

nekā jauna, vēl jau nešauj......................

Atbildēt

Kgbists

07.01.2019. 15:10

Jaiceferma krukji obshaku!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...