Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Mamm, piedod, ka tev ir jācieš manis dēļ…

Sandis Ģirģens, iekšlietu ministrs
10.06.2019.
Komentāri (104)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Žulis

11.06.2019. 06:05

Mūsu valstī pārkrāsotais komunistu režīms ir iedibinājis savu sistēmu. Pa šiem gadiem šī sistēma ir nostabilizējusies un iestrādājusies, cauraužot visas jomas. To, cik tā ir netaisnīga, noziedzīga, mafioza, antidemokrātiska un cik veikli tā sevi māk nomaskēt zem šķietamās demokrātijas un cilvēkmīlestības maskas, mēs varam spriest katrs atbilstoši savām prāta spējām un informētībai. Taču mūsu spriedumiem ir maza nozīme. Būtiski ir saprast, ka šī sistēma lielākā vai mazākā mērā kaitē mums visiem. Arī tiem, kuri visu šo laiku ir sistēmai kalpojuši, to stiprinājuši vai klusējot atbalstījuši. Ja arī vienā gadījumā kāds pateicoties šai sistēmai ir nopelnījis kādus jūdas grašus nododot savas tautas intereses vai pateicoties šai sistēmai iedzīvojoties uz līdzcilvēku rēķina, tad citā gadījumā, pateicoties šai sistēmai viņš ir zaudētājs. Un zaudējumi mums visiem kopā ir nesalīdzināmi lielāki par ieguvumiem. Galvenais zaudējums šeit ir tā parādu jūgā un nabadzībā iedzītā valsts, kur normāli, atbilstoši 21. gs. nefunkcionē neviena nozare un kur mums visiem nākas dzīvot. Var jau cerēt tie, kuri šobrīd ir sagrābušies naudu, ka nepieciešamos medicīnas pakalpojumus viņi nopirks ārzemēs un arī savus bērnus viņi izskolos ārzemēs. Tikai, cik no mūsu vidus būs tādu, kam tas tiešām izdosies? Jā, to Latvijā izshēmoto vai sazagto naudu jau ārzemes labprāt paņems pretim, bet tālāk.... Postā dzenot savu valsti, kas ir mums visiem labklājības un izaugsmes pamats un cerēt šo labklājību un izaugsmi priekš sevis un saviem bērniem iegūt svešumā ir visai tuvredzīgi. Diemžēl, šeit iedibinātā sistēma spēj ne tikai mūs visus padarīt par skrūvītēm savā mehanismā, bet arī efektīgi sevi aizstāvēt, apkarojot katru, kurš apdraud tās pastāvēšanu. Tāpēc visas tās runās par kādas atsevišķas nozares vai jomas reformēšanu, uzlabošanu, sakārtošanu ir visai utopiskas. Kamēr pastāvēs šī partokrātiskā sistēma,šajā virzienā iespējama tikai darbības imitācija, nevis reāla darbība un uzlabojumi labākajā gadījumā var būt tikai kosmētiski. Vienīgi pēc nacionālisma principiem būvēta valsts var būt labklājības un progresa garants latviešu tautai un visiem šeit dzīvojošajiem cittautiešiem, kas ir lojāli Latvijai!

Atbildēt

Policija ir saaugusi

11.06.2019. 05:19

»

Sandi

Paskaties sev apkārt, nav tālu jāmeklē, sāc kaut ar Policijas iepirkumiem, pietiekoši liels cirks atklāsies. Iespējams tavas mammas apcelšanas organizatori ir no tavas pašas policijas. Pieredze rāda, ka visās ministrijās ir savi ģimeņu klani, kas barojas no samērā dīvainiem iepirkumiem. Liela daļā ir...


ar irganizēto noziedzību it kā lai to kontrolētu, vadītu un organizētu VDD un policijas interesēs - viss kā LPSR balstās uz stučīšanu un citādi, izrēķinoties ar čekistu- komunistu 4. maija varas pretiniekiem. Kam tad pieder valsts? Korumpantiem Zakatistovam un Kaimiņam, kuri līdzīgi Zatleram politikā ievilka virkni naivu cilvēciņu? Kāpēc? Lai iznīcinātu jebkādu ticību un cerības pretoties šai žicionistu- komunistu- čekistu varai.

Atbildēt

par to pašu

11.06.2019. 00:14

NEVIENS ministrs nevarēs panākt izmaiņas ministriju koruptīvajās konstrukcijās, ja nenāks ar savu spēcīgu komandu, kas nekavējoties veiks revīziju pilnīgi visos līmeņos. Pretējā gadījumā tiks iedarbināts prettdarbības mehānisms, kā tas notiek šajā gadījumā!

Atbildēt

vēl

11.06.2019. 00:10

Uzdod kriminālpolicjas izmeklētājiem atskaites par Vienotības vadībā izšiverēto miljonu lietām, nu kaut vai par neesošo e-klasi, kur valsts samaksāja 3 miljonus kādai prominentas dāmītes kompānijai vai e-veselības miljonu apguve tai pašai kundzitei. Kā punkts uz i ir 31. maijā noslēgtais VID ligums par IT konsultāciju pakalpojumu 1 miljona apmērā!!! ar kompānijām, kuras iespējams iesaistītas vairākos skaļos Eiropas fondu naudas izšiverēšanā! Nedod ievilkt elpu miljonu izšiverētājiem no valsts budžeta!

Atbildēt

Sandi

11.06.2019. 00:05

Paskaties sev apkārt, nav tālu jāmeklē, sāc kaut ar Policijas iepirkumiem, pietiekoši liels cirks atklāsies. Iespējams tavas mammas apcelšanas organizatori ir no tavas pašas policijas. Pieredze rāda, ka visās ministrijās ir savi ģimeņu klani, kas barojas no samērā dīvainiem iepirkumiem. Liela daļā ir lojāli darbinieki, bet atslēgas figūras der pārbaudīt! Kā beidzās stāsts ar autotransporta iepirkumu vai iekārtu nesaderību policijas patruļauto?

Atbildēt

?

10.06.2019. 23:17

»

Je

Kapēc tad tu Sandri nerīkojies ,lai šo sistēmu attīrītu


kapec oik patiesa labuma guveji un to advokati vel nav aresteti ?

Atbildēt

sistēmrūsa

10.06.2019. 22:39

»

Je

Kapēc tad tu Sandri nerīkojies ,lai šo sistēmu attīrītu


Kur Jūsu "nāves eskadrons"?Nav,nu-nu ....

Atbildēt

whisky vai whiskey?abus!

10.06.2019. 22:37

»

beerdrinkers

Vispār šis ir ļoti skandalozi. Mafija izdara spiedienu uz iekšlietu ministru. Par šo gadījumu ir jāzin Eiropas parlamentā un Eiropas komisijā


Kā arī D.Trampa k-gam,Mexikas narkobaroniem,Sahalīnas gubernātoram un Tongas regbija-7 meistariem.Un diskusiju Reperbānā,Hamburgā,Vācijā.Bet par pašu naudu!

Atbildēt

Je

10.06.2019. 22:37

Kapēc tad tu Sandri nerīkojies ,lai šo sistēmu attīrītu ?

Atbildēt

Tā viš i!!!

10.06.2019. 22:21

Apkārt viens vienīgs psihoterors. V2K. gang stalkings. Cilvēki tiek pataisīti par TI Targeted individuals.....bet pierādījumu jau nav....bet būs....noeteikti būs!

Atbildēt

jocīgi

10.06.2019. 22:17

ģirģens laikam pats īsti nesaprot, kur ielīdis. būtu sācis atlaišanas ar savu valsts skretāru tromifovu, kas ir čekas aģenta dēls. paskatieties paši amatpersonas deklarācijā un vdk kartotēkā.

Atbildēt

jaajaa

10.06.2019. 20:33

...tas priekšpēdējais teikums par "skaļu"...iekšlietu ministram diplomātiskākam būt prasās...bet citādi - atbalstu un visu cieņu...:)

Atbildēt

Tas ir pieràdîts

10.06.2019. 20:25

»

Lana

dēlā iekšā bija narkotikas


ka dèlam iebaroja narkotikas.

Atbildēt

komunisti un čekisti

10.06.2019. 20:25

paràda Girgenam, kam patiesîbà pieder 4. maira republika!

Atbildēt

skabarga

10.06.2019. 19:52

Nezinu gan, kā ar VISU likumu ievērošanu, tomēr vienu dokumentu gan ninisterelim vajadzēja kaunēties publicēt.
Par izmaksām no uzņēmuma, MUN maksātāja.
Visparastākā izvairīšanās no nodokļu nomaksas. Un vēl publiski, pa visu valsti tēlo pamuļķi.
Ja pats ir dumjš, būtu vismaz pajautājis kādam grāmatvedim.
Bet laikam jau ir tā, ka otra acīs smilgu redz, savējā baļķi neredz.
Un vēl puņķojas pa visu internetu, līdzīgi kā Šlesers kādreiz lēja krokodila asaras un vilka nēzdodziņu no kabatas.
Un tāds vēl raksta, ka viņš nācis cīnīties ar stulbumu. Ar ko tad cīnīsies - vai pats ar sevi?
Pietiek.com vajadzētu publiski šim "apbižotajam" pajautāt minēto jautājumu.

Atbildēt

Pilsonis

10.06.2019. 19:49

Kā teica mans vectēvs (94.gadi) : "Būs vēl sliktāk! Mūsu vieta ir Eiropas pažobelē un mēs šo vietu ar godu ieņemam. Jā, tas ir mazliet aizvainojoši, bet toties- godīgi. Tautai, kurai ir kašķīgi, nonovīdīgi un augstprātīgi ierēdņi un padumji politiķi, tā ir labākā vieta. Dievs neļauj vairoties tai tautai, kura spļauj tam acīs un iznīcina savus līdzcilvēkus..."

Atbildēt

to hmm

10.06.2019. 19:16

»

hmm

Savulaik tāds Jaundžeikars arī uz baigo iekšlietu mafijas ravēšanu bija sataisījies. Un kas notika? Dēlam piesvieda narkotikas, tad pašam krimināllietu sashēmoja, i beidzās ravēšana :D


Nevajag ! Viss bija pēc faktiem un viņam vēl jāsaka paldies Dievam,ka tik labi lietas nokārtojās.Nez,vai tam apkrāptajam piena piegādātājam parādu ir atdevis? Kā bija puikam-pajautā viņam pašam!

Atbildēt

Kārtējais

10.06.2019. 19:02

ministrs puņķutapa. Vēl jurists skaitoties. Var taču mamma uzrakstīt sūdzību un pats pasekot līdzi sūdzības izskatīšanai. Tā pa gabalu.
Drīzāk jau sāp, ka autoritātes nav nemaz un poliči neņem aubē un vēl ieņirdz.
Tas, ka esi ministrs vēl neko nenozīmē. Vispār neko. Autoritāte ir jānopelna, bet izskatās, ka vecie ir novērtējuši puisi pareizi. Uzreiz sāka raudāt un sūdzēties. Nu tad tā būs līdz ministrēšanas galam.

Ja esi vecis, tad pierādi!
Iespēju pietiek.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

10.06.2019. 18:53


American psy-ops (25M skatījumu) -

https://www.youtube.com/watch?v LjF9IqvXDjY

Atbildēt

hmm

10.06.2019. 18:41

Savulaik tāds Jaundžeikars arī uz baigo iekšlietu mafijas ravēšanu bija sataisījies. Un kas notika? Dēlam piesvieda narkotikas, tad pašam krimināllietu sashēmoja, i beidzās ravēšana :D

Atbildēt

Rupucs

10.06.2019. 18:38

Iekšlietu ministrs pīkst kā puika? Dīvaini. Vai tad tiešām neko nezināja par to, ka varas sistēmā jādzied kopkorī vai lido ārā? Jocīgi. Pavisam jocīgs tips.

Atbildēt

vispār

10.06.2019. 18:34

»

Alnis

Tik patētiski! Asariņa nobira.. Nebrīnīšos, ja izrādīsies, ka teksta autors ir Aldis Gobzems


Drīzāk jau Gobzems skricelē kļauzas par to kafejnīcu.

Atbildēt

Dauka

10.06.2019. 18:05

Nozares ministrs šņukst par tiešā pakļautībā esošas iestādes rīcību?
Nu, tad atliek tikai kā dolžņikam par bračku iet pie Inča nolūgties - tjipa, lai viss "pa godīgo", "bez lobēšanas"...

Atbildēt

Izskatās,

10.06.2019. 18:04

»

Šmurgulis

pus gads jau pagājis. Vai vispār ir kāds izravēts? Ar kādu ātrumu tad ravēsi? viens cilvēks 20 gados


ka komunistu un čekistu šmurguļi kā mīzis nedos pielaidi valsts noslēpumiem, jo jau meklē utis!

Atbildēt

Alnis

10.06.2019. 18:02

Tik patētiski! Asariņa nobira.. Nebrīnīšos, ja izrādīsies, ka teksta autors ir Aldis Gobzems 😂

Atbildēt

zane

10.06.2019. 17:53

Lai atlaiž visu ministriju no darba, un būs miers

Atbildēt

Šmurgulis

10.06.2019. 17:42

»

Šmurgli

vairāk dari. Savādāk pagaidām tik viena pļurkstēšana. Arī māc šaubas vai tev vispār ir kāda sajēga ko un kas jādara...


pus gads jau pagājis. Vai vispār ir kāds izravēts? Ar kādu ātrumu tad ravēsi? viens cilvēks 20 gados?
Brālis arī ravēt gribēja EU? naudu ko maksā EU deputātiem vai?

Atbildēt

Šmurgli

10.06.2019. 17:39

vairāk dari. Savādāk pagaidām tik viena pļurkstēšana. Arī māc šaubas vai tev vispār ir kāda sajēga ko un kas jādara.
Vara - spēja pārvaldīt praksē.
Pārvaldīt - spēja sasniegt izvirzītos mērķus.
Izravēt? tie ir tie mērķi? tad uzreiz dzīvosim visi laimīgi. Pats visgodīgākais, pats visur būs, visur visus darbus padarīs

Atbildēt

jautaajums

10.06.2019. 17:36

»

Umka

Beidz dirst, un noslauki savu smirdīgo pakaļu


Ķiļķēn , tu?

Atbildēt

???

10.06.2019. 17:32

Droši vien, ka būs bijis ziņojums no "aģenta" vai anonīmais iesniegums utml. Pēc tam it kā reakcija, nereaģēt nevar :). Ja Girgenam ir komanda aiz muguras, jāizdara analoģisks solis, vai ta Jēkabpilī nepietiek točku? Anonīms iesniegums, reakcijas nav, pārbaude un tā desmit reizes.

Atbildēt

Brasa

10.06.2019. 17:09

»

Grišins

Kā iet Intam


Ints rij kā cūka un arī smird kā cūka.

Atbildēt

Eduards Lunis

10.06.2019. 17:07

---Kamēr netiks nomaini'ti un saukti pie atbildi'bas visi atbildiģie par korupciju, noziegumu brīvību noziedznieku nesodami'bu.tikmēr te nekas nemainīsies!
Bordāns pareizi iesāka-informēja vēstniecības,.Vajadzēja saukt paliģā arī Ādažu ANO spēkus!

Atbildēt

Egde

10.06.2019. 17:03

Redzams, ieksl. min. S. Ģirģens, pirms devās politikā, nesaprata ar ko viņam būs darīšana! Nesagatavojās, ka pret viņu uzsāks teroru, jo iekāpis svešā laivā. Tagad tā viņu šūpo. A. Ģirģens domāja, ja laivai ir Latvijas karogs un nu viņš tur ievedīs kārtību. Bet zem Latvijas karoga izrādās laivo citi varneši, bet karogu paceļ tādu, kā ūdeņis laivo! Vajadzēja izdomāt, sagatavoties, maldināt, lai notic, ka būs savējais, sveškarodznieks, kurš arī gatavs tikai vicināt karogus pēc vajadzības! Bet nekā! Nesagatavojās. Iekrita kā circenis pelnos! Nav lstudējis Suņ Dzi Karamākslu! Pareizi bija jāsaprot, ka Latvija pašlaik ir "smagā zeme" un "satiksmes zeme" utt. Un kādi likumi tajās valda! Un ka svešu valstu specdienesti valda!

Mazākais, pirms gāja politikā, bija jāmaldina visi, jo latvieši ir izdzīti uz klints kraujas malā! Bet nē! Iziet Ģirģens ar brāli bez ieročiem kaujas laukā un bļauj - mēs ieviesīsim kārtību.. piedod mamu man! Tu nebiji to pelnījusi! Kuram tad nebija skaidrs, ka latviešu uzņēmējs ir šīs "valsts" ienaidnieks ?

Pirms gāja politikā, nevajadzēja uzķerties un narkomāna A. Kaimiņa šovu, bet vajadzēja dibināt vēl vienu "ebreju cilvēktiesību aizstāvības grupu kā H86 " ar vienu ebreju tajā. Saņemtu valsts, ASV vēstniecības, cionistu galu galā atbalstu, tostarp finansiālu... Būtu bijuši gudrāki par žīdiem! Izmantotu viņus, lai sakautu!

Atbildēt

insider

10.06.2019. 16:54

Ņemot vērā kāds ir uzsāktais reorganizācijas virziens Iekšlietu ministrijā, nav brīnums, ka Soziks un viņa pakalpiņi cenšās atrast jeb kādu veidu kā ieriebt Ģirģenam... Uzņemtais virziens ir pareizs, un beidzot IeM struktūras ir jāatrivo no šiem parazītiem, kas darbojās kā "naudas mašīna" ar saviem pērkamajiem krim.processiem. Reģiona pārvalde ir visīstākais neliešu perēklis. Ķuzis arī ir drusku aizsēdējies... Jādod iespēju jauniem cilvēkiem sevi pierādīt...
Cerams, ka Sandim izdosies tas, ko viņš ir uzsācis.

Atbildēt

Ha

10.06.2019. 16:43

Ko te čīkst, kā tāds memmītis! Lai māte uzraksta sūdzību, jo 23.daļa, ar ko pamatota pārbaude, paredz veikt darbības noziedzīgu nodarījumu tautsaimniecībā novēršanai un atklāšanai, ja ir pietiekams pamats uzskatīt, ka tiek gatavoti vai ir izdarīti šādi noziedzīgi nodarījumi. Tātad, ja "pietiekama pamata" nebūs bijis, tad caur tiesu piedzīt kārtīgu kompensāciju....... Un tad var masu mēdijos lielīties ar rezultātu. Savādāk tāda bērnišķīga čīkstēšana vien ir....

Atbildēt

kode

10.06.2019. 16:39

Kā vecā anekdotē no "Imanta-Babīte nepietur": ko nāc mūsu parciņā?
Skatoties TV pārraides ar jaunākā brāļa piedalīšanos, varu teikt, ka ne zinošs, ne gudrs. Trakākais, ka pats to nesaprot. Vecāko neesmu dzirdējusi

Atbildēt

Mārīte Upeniece

10.06.2019. 16:24

Man gan žēl šo puisi.Mūsu netīro politiku aizliegts aiztikt,tā sāk smirdēt.Tā jau tika teikts,ka KPV ministri ar laiku atsijāsies.

Atbildēt

Secinājums

10.06.2019. 16:15

Kārtējās krokodila asaras un tukša,liekulīga muldēšana.Neticu nevienam ķiļķena vārdam.

Atbildēt

!!

10.06.2019. 16:10

tā tas notiek un ar to ir jāsamierinās, ja grib pa priekšu grozīties. Tie argumenti gan skan kaut kā bērnišķīgi... visi jau grib tikai "uzlabot un glābt" pasauli

Atbildēt

Labais

10.06.2019. 16:04

Šis ministrs ir jocīgāks par pašu KAIMIŅU!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....