Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

abc>Miks

26.01.2023. 14:00

»

Miks

Kas ir laikmetīgā māksla? Vai tas pats ko pareizi rakstīja Mārtiņs Brakovskis, ka ja kādam nav mākslā ko teikt, un viņam neviens nepievērš uzmanību, tad taisa ko tādu, kam visi pievērš uzmanību: kailus locekļus vagīnas, puņķus, uttt...


Hermaņa ''māksla'' ir viens vienīgs politiskās konjuntūras atspoguļojums teātrī...
Īsta māksla nekādi nav savienojama ar politisko konjunktūru..

Atbildēt

Miks

26.01.2023. 13:56

»

Naivais, kurš tic spīdeklim...

Hermanis, ir atradis savu nišu, laikmetīgās mākslas miskastē! Reklāmējot visu pārgudro, tak neviens no malas neiedrošinās ko iebilst, skatītāji, tak visi grib būt par sabiedrības krējumu! Jo augstākas biļešu cenas un iegādāšanās grūtības, jo vairāk idiotu grib tēlot mākslas pazinējus...


Kas ir laikmetīgā māksla? Vai tas pats ko pareizi rakstīja Mārtiņs Brakovskis, ka ja kādam nav mākslā ko teikt, un viņam neviens nepievērš uzmanību, tad taisa ko tādu, kam visi pievērš uzmanību: kailus locekļus vagīnas, puņķus, uttt...

Tas pats sakmāms par Hermaņa ''mākslu''.
Bet tas vēl nebūtu nekas: Būtu tupējis savā mājā un taisījis savu ''lielo mākslu'', tad lai vienkāršo tautu aizvestu tās muļķības skatīties, par viņu regulāri publicē melīgas un muļķīgas labvēlīgas atsauces LV mass media..

Atbildēt

Naivais, kurš tic spīdeklim...

25.01.2023. 17:29

»

Miks

manas domas, ka Hermanis kā režisors ir reti vājš..Viņs šķiet labāks kā aktieris....Viņa režijas ir tukšuma un muļķības pilnas


Hermanis, ir atradis savu nišu, laikmetīgās mākslas miskastē! Reklāmējot visu pārgudro, tak neviens no malas neiedrošinās ko iebilst, skatītāji, tak visi grib būt par sabiedrības krējumu! Jo augstākas biļešu cenas un iegādāšanās grūtības, jo vairāk idiotu grib tēlot mākslas pazinējus!!!

Atbildēt

Andris Akers

24.01.2023. 11:44

BBC, parādiet man kaut vienu padomju režīmu, kurš sāktu pats sevi apkarot. Tev ir absolūtā vara, absolūtais resurss, ko var gvelzt visu laiku?

Atbildēt

Andris Akers

24.01.2023. 11:42

Cartēzijs - no mazāka lielāks neaug. Lakāns - no mazāka lielāks aug. Sīkumi, bet liela štelle.

Atbildēt

Andris Akers

24.01.2023. 11:40

Lapsas kungs, kāpēc rietumi ir tik debīli. Nu, kā, nu,. mīlīši, kā, 30 gadus viņi man nespēj atbildēt, kā padomju monopols taisās kaut ko apkarot? Kā Minhauzens, vilks sevi ārā pats aiz matiem? Feigins arī saka - 95. gadā mums bija neatkarīgi tiesneši. Nē, tikai tie ir neatkatīgi, kas paši no sevis ir izlobījušies. Cogito cogitatum. Kas pasaka - mans padomu "es" mirst te un tagad, piedodiet latviešu tauta. Neko tādu mēs piedzīvojuši neesam. Gluži otrādi - pedofīlijas pavedieni ved uz VVF biroju. Nu, cik var cūkoties?!!!

Atbildēt

bet

22.01.2023. 23:11

»

Miks

manas domas, ka Hermanis kā režisors ir reti vājš..Viņs šķiet labāks kā aktieris....Viņa režijas ir tukšuma un muļķības pilnas


toties viņu slavina ''visa Eiropa'' un LV zilo mass media nepārtraukti, jo kā gan savējo neslavēsi? Idejas tak ar savas..tā kā viss kārtībā...
LPSR laikos tiesi tādi hermaņi, monikas zīles, šleseri, elertes u.c. līdzīgie bija lielākie kolaboranti..

Atbildēt

Miks

22.01.2023. 23:08

manas domas, ka Hermanis kā režisors ir reti vājš..Viņs šķiet labāks kā aktieris....Viņa režijas ir tukšuma un muļķības pilnas....

Atbildēt

Ješka

22.01.2023. 22:09

te jau cilvēki pareizi norādīja: Hermanis var te rakstīt cik grib..bet līdz noteiktai robežai, jo ja to pārkāps, ar to JRT valsts finasējumu būs cauri, un ar no Elertes draugu pulka svītros....

Atbildēt

jautājums

22.01.2023. 12:02

Biedrībā darbosies arī daudzi eksperti, liecina informācija_ lietussargs.lv_ mājas lapā._Berga Bazāra_ īpašnieku pārstāvis Aleksis Karlsons paziņijis, ka nav viens no biedrības dibinātājiem, kā _Diena.lv_ rakstīja iepriekš. "Sarmīte Ēlerte mani uzrunāja par šo biedrību, bet es atteicos piedalīties tās dibināšanā un man nav bijusi nekāda sadarbība ar šo biedrību, uzsver A.Karlsons.Portāls iepriekš rakstīja, ka biedrības dibinātāju vidū varētu būt bijušais Eiropas Parlamenta deputāts Georgs Andrejevs, biedrības Pro Future valdes priekšsēde Eva Birzniece, sabiedrības par atklātību Delna valdes priekšsēde Lolita Čigāne, Latvijas pārstāve ES tiesā Kristīne Drēviņa, mākslinieks Jānis Garančs, Jaunā Rīgas teātra mākslinieciskais vadītājs Alvis Hermanis, Konkurences padomes vadītāja Ieva Jaunzeme, Latvijas Institūta direktors Ojārs Kalniņš, Jaunā teātra institūta vadītāja Gundega Laiviņa, ārpolitikas eksperts Atis Lejiņš, Baltijas jūras vīzijas un stratēģijas sekretariāta vadītājs Tālis Linkaitis, sabiedriskā darbiniece Ingrīda Meierovica, Starptautiskās migrācijas organizācijas Latvijas biroja vadītājs Ilmārs Mežs, Pasaules Dabas fonda Latvija direktors Uģis Rotbergs, NBS pulkvedis Raimonds Rublovskis, premjera padomniece Solveiga Silkalna, ārpolitikas eksperts Andris Sprūds, vēsturnieks Gustavs Strenga, programmētājs Mārtiņš Štāls, sociologs Tālis Tīsenkopfs, uzņēmējs Mārtiņš Vecvanags, rakstniece Anna Žīgure. Biedrību varētu atbalstīt arī pārdesmit eksperti, kuru vidū ir arī uzņēmējs Uldis Pīlēns._(papildināta ar informāciju par biedrības mājas lapu; precizēts par Aleksi Karlsonu un Andreju Vasiļjevu, kuri nav biedrības dibinātāji)_


Visi dibinātāji-tie kas LV mass media publicējas un bijuši vai ir deputāti, vai tikuši pie valsts pasūtījumiem.
Vai šī Lietussargu biedrība nav paraugs tam kā darbojas mafija. Un Hermanis viens no tiem, bet te neta komentetaji brinas: Kapēc visu ko sacer Hermanis, lai cik stulbi tas ar nebūtu-ņem pretī un publicē LV mass media?

Atbildēt

Akers

22.01.2023. 04:50

Esamības rādītājs ir "zīme". Merabs cūko.... "vīrišķība, ka tikai es izjūtu baudu no sievietes". Esamībā - Spinozas 3. līmenis, tā tas nav. Sekss ir tikai esamībā. Zīmes vardarbību jūs nekad neaizmirsīsit. NEKAD. Un vēl - il n y a pas des rapports sexuels. Fak, man tas prasīja 20 gadus.

Atbildēt

Akers

22.01.2023. 04:44

Izņemot Igauniju un Slovēniju, visa Austrumeiropa un Krievija ir neesamības diktatūra. Tas ir vājprāts, es pats nesapratu šīs parādības apjomu, bet tas ir nukleārs.

Atbildēt

Akers

22.01.2023. 04:39

Belkovskis beidzot pateica pareizi: "Putins ir neesamības iemiesojums." Un es teikšu ukraiņiem - labāk ir dzīvot neesamību okupācijā, nevis neatkarīgā valstī, jo no suverēnas neesamības izejas nav. Tā ir Latvija. Ja Ukraina šo karu nepadara par esamību, tad nebija vērts sākt.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

21.01.2023. 21:36

Man pilnīgi pietiek ar radioteātri .
Var klausīties un papildus ko darīt ,atpūsties .
Tie teatru remonti ir valsts naudas izšķērdēšana ,un tajā ēkā dzīvokļus vajag iekārtot un bezpajumtniekus iemitinat ,kadu darbnīcu uztaisīt darbam un veikt socialo rehabilitacijas darbu .
Citādi ,,,kaut kadas zvaigznes ,kuras pasas pat nav spejīgas sevi ,savu biznesu uzturēt ,,,gluži kā ierēdņi ,,,,,jūs esat trani .
Mainiet profesiju uz arodu - remontdarbu veicējs ,jo teātri spelēt var iemacīties pilnīgi ik viens cilveks ,tā nav profesija ? tāpat ka sports .....tie ir brivā laika pavadīšanas instrumenti ,kuriem jabūt bez maksas.

Atbildēt

he-heee

21.01.2023. 15:11

»

un

CCCP imigranti-latviijci par tādu Ziedoni nekad neko nebija dzirdējuši


viņi bija tādā attīstības līmenī, ka vienīgais ko viņi zināja bija: Lenin-Stalin-Breznev-kommunizm..

Atbildēt

Andris Akers

21.01.2023. 10:30

Ja jūs domājat, ka spāņi pēc Lorkas kaut ko saprata, jūs maldāties. Renē Šārs rakstīja: "Šorīt satiku kādu zemnieku, kurš pilnām mutēm apgalvoja, ka Lielā franču revolūcija mūs atbrīvoja no tā briesmekļa Sada." VDK virsnieks teica, ka, ja Brodskis būtu bijis tiešām liels dzejnieks, viņš būtu palicis tepat. Un Ziedonis nomira, latviešiem bija auksta pakaļa.

Atbildēt

Andris Akers

21.01.2023. 09:56

Nelaiķis Laķis piegāja pie loga lekcijas laikā un teica: "Ziniet, nan ir tieši kā Freidam, man patīk tikai tie vulgārie joki". Freids - vēdera izeja, sekss un politika. Laķis kā students bija izcils un nekad neko nepierakstīja. Sēdēja pirmajā solā. Skaists vīrietis bija. Ziniet, es esmu inteliģence, bet man tie rupjie... "eto što savsem pizda, iļi takja smoršenosķ".

Atbildēt

Akers

21.01.2023. 09:53

Ja es būtu žurnālistikas students Kijevā, es izvēlētos diplomdarbu "Marka Feigina vulgārmetaforas informatīvajā cīņā ar Krieviju Z. Freida griezumā". Prustam vulgaritāte nepatika, bet šeit tā ir vietā. Un pēc tam Kijevas centrā ir jāizveido Prokoppa kafejnīca (Vīnes), kurā sienas būtu izlīmētas ar "A on ģelajet plasķičeskije, a mi takije vsje mokņem", vai "vstavļajut bez smazki".

Atbildēt

Akers

21.01.2023. 03:01

Feigins vēl nav nosaucis maģisko vārdu "monopols". Padomju īstenība radīja šo monstru, kurš Latviju ir gandrīz iznīcinājis. Nav tiesu sistēmas, kura ir monopols. Pat ja cilvēki to "demokrātiski" ievēlēja.

Atbildēt

Akers

21.01.2023. 02:57

Kaut kādi mērkaķi tā iznīcināja Lorku.

Atbildēt

Andris Akers

21.01.2023. 02:56

Kopš R. Kūlis pirmajā lekcijā nosauca Lorku par visu laiku lielāko dzejnieku, es emu mazs lorkalogs. Un tur Spānijas pilsoņu kara laikā Franko pasludināja kursu uz sekšējo nodevēju izskaušanu. Un tad sākās: policies reāli represēja. Un pēc gadiem, kan galvas atdzisa, Spānija pamainījās, izrādījās, ka "nodevēji" ir denunsiantu kreditori, aizgājusi sieva un viennkārši bagātāks kaimiņš.

Atbildēt

varbūt ka maldos

20.01.2023. 18:36

bet no malas izskatās ka šim biedram Hermanim ir tik pat bieza āda, kā Aldim Gobzemam,Sleseram, Lembergam u.c. tautā pazistamiem biedriem. Šeit viņu lamā vairums komentos, bet šis tam spļauj virsū, un tik driķē savus gara darbus-rakstus...

Atbildēt

loģiski

20.01.2023. 18:34

»

?

visi Krievijas ,,opozicionari,, ir ebreji,tai skaita mega zaglis hodorkovskis


ka tādā gadījumā visi Krievijas oligarhi ir krievi, ne jevreji...A kapēc tad vairumam no viņiem ir ārvalstu, tajā skaitā Izraēlas pilsonība? Tad jau iznāk-viņi ir Krievijs nodeveji..?

Atbildēt

Liana

20.01.2023. 14:24

Nevajag pirmizrādes, lai aktieri mācās lomas kolēģu dublēšanai. Veselu mēnesi izrāde nenotiek, manējā pārcelta no janvāra vidus uz aprīļa beigām, kad jau pavasaris laukā un vēl kalendārā svētku brīvdienas. Nu, riktīgs Mindfuck.

Atbildēt

Apinis

20.01.2023. 10:14

Rīgā ir atjaunots cirks, vai tad tur nevar uzstāties.

Atbildēt

Andris akers

20.01.2023. 09:51

Pašos brežņevisma tūpļa laikos viņi lūrēja uz Merabu, kurš cītīgi gāja uz bibliotēku.... a ko viņš tur buras, a ko viņam tur vajag, vai tikai vind tur nešamanē, vai tikai viņam nav sakari ar aizpasauli. A, es ar dievišķajiem, maķ vau jautājumiem nodarbojos. Kanta uzstādījums jebkurai varai. Gordona kungs. Ar dievišķajiem. Un nekāds 5. projekts principā būt nevar. Nebūtu slikti, bet nebūs....Predestination.

Atbildēt

Andris akers

20.01.2023. 09:40

Gordons izdara to pašu kļūdu. Mr. Gordon, nevis, kas tiek darīts Ukrainas labā, bet gan brīvības un patiesības labā. Ticiet man, sarkanā armija izdarīja daudz 1945. gadā DZIMTENES labā, bet Neko neizdarīja patiesības un brīvības labā. Pār Jums šodien bumbu lietus nelītu.

Atbildēt

andris akers

20.01.2023. 09:24

man šis neohēgelisms - es no kašpirovska katedras dodu sirdsmieru visai tautai - ir īpaši derdzīgs, jo par neatkarību ir arī viss padomju režīms

Atbildēt

Andris Akers

20.01.2023. 09:11

No PSRS paliek pāri krievu valoda, cīņas ar šo režīmu internacionāle plus fiercly irreverant memism

Atbildēt

Andris Akers

20.01.2023. 09:03

A man tādas tautas nav vispār …. jeb man viņa ir dziļi pie vienas … tur ir Mr Feigin in Mr. Feikin

Atbildēt

Andris Akers

20.01.2023. 08:54

Kā levitam "samaksāja" - padopmju režīmu neaiztikt, tā levits vienmēr kopš 1990. gada tādā plāni salda balstiņā "teisiskā un demokrātiskā valstī"...... a es tāds neupuris viss no svis, Mr. Feigin begs to differ.

Atbildēt

Andris Akers

20.01.2023. 08:52

tāpat ;ēta ir tēze par neupururiskumu. Žižekam ir Dienvidāfrikas tēzes apvērsums. Nepiedot, bet aizmirst. Nav tā, ka es tik tāds neupuris, bet šie tik krauj, un tik ķēza virsū, es tik tāds viss brīvs no sevis, un šie tik krauj, un Aristovičs to kaut kā paslēpj, hm, tur būs Jēzus Kristus un 12 krēsli. Tā idioti latvieši domā, ka padomju re;z;ims nekad nav bijis.

Atbildēt

Andris Akers

20.01.2023. 08:48

Nē, nē, Feiginam viss ir pareizi, jo Feiginam tas ir iekšējais ienaidnieks. Bet Aristovičam tas ir ārējs ienaidnieks. Feiginam pastāv VDK, vecā nomenklatūra, komunisti. Aristovičs neko tādu nepiesauc, viņam ir ukraiņu tauta, visi vienādi mīļi. Man likās, ka, ja jau biedre briede dodās kastroļos, globālais parakmeņojies sūds internacionalizējas, tad bija jābūt ....ārējais ienaidnieks vienmēr ir lēts...pēc kara čekisti un komunisti viņu nogrūdīs nost un metīsies apliecināt savu eiropeiskumu un Eiropa mīl tieši viņus.

Atbildēt

jautaajums

19.01.2023. 14:08

»

tre

tas neatceļ stāstu par padomju teātra nožēlojamo lomu


Kāda loma teātrim ir tagad?Ka tik ne vēl nožēlojamāka.

Atbildēt

harijs

19.01.2023. 11:59

Lai tik streiko uz veselību jo uz "sociāli aktuālajām" ludziņām staigā un par tām sajūsminās lielākoties ierēdņi, kuri paši taisa Latvijā sūdus dienu no dienas.

Atbildēt

he, he

19.01.2023. 11:47

»

tak točno tovarišč

da zdrastvujet pobeda kommunizma vo vsjom mire, Da zdrastvujet naš ruskii mir


Nacionāliem atkritumiem visur arī Valsts nekustamo īpašumu aģentūrā rādās ruskij mir.

Atbildēt

Andris Akers

19.01.2023. 11:21

īstena tauta pakošļās, pakošļās, un spēs mutē atdalīt mušas no gaļas

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.01.2023. 11:17

»

Mjā

Vai domāji to Ofenbahu kuram tēvs Rabbi Isaac Juda Offenbach


Jās, Ofenbahs bija ēbrejs un teātri viņam valsts nepiešķīrta un neizremontēja, un algu no valsts budžeta viņam nemaksāja. Bija viss jāceļ un jātaisa pašam. Ēbrejs gan tētri pats uzcēla, gan mūziku, ko tur atskaņot, pats uzrakstīja. Bet Hermanim valsts gan teātri uzceļ, gan algas visiem aktieriem maksā, bet Hermanim vēl nav labi. Varbūt tādam nepateicīgam radījuma nevajag vairs dot valsts finansējumu? Tad redzēsim, cik labs režisors un teātra vadītājs viņš patiesībā ir.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.01.2023. 11:09

»

Andris Akers

Aristovičs esot cīnījies pret Ukrainas spēju pašai kļūt par Krieviju. Hm... Pag, pag, Hadarkovskis esot cīnījis, hrm, hrm, clearing throat, pret, nu, ne ta ka cīnījies, naudiņu gribējās, cīnījās tikai tad, kad jau bija par vēlu, a no paša sākuma bija par vēlu, un nevajag līst tur, kur tu māci kareivjiem...


Hadarkovskis un Arestovičs ir personāži, kas cīnās tikai par savu kabatu. Hadarkovstisk tika rietumos taisīts par Krievijas opozīcijas vadoni. Tas turpinājās līdz brīdim, kad Hadrakovskis vienu reizi netālredzīgi izteicās, ka viņš Krimu neatdotu, jo viņš ir krievs, bet rietumiem ir vajadzīgi nodevēji. Arestovičš arī netāpredzīgi pastāstīja patiesību par Krievijas raķeti, bet Ukrainai vajadzīgi melot protoši un griuboši propagandisti. Patiesību Ukraina jāslēpj. Izrādījās, ka Arestovičš tomēr nav pataloģisks melis.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...