Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LG

05.06.2017. 22:10

Nejauši pamanot šo rakstu sapratu ka mans jautājums, ir nopublicēts kā raksts. Būtu jauki uzzināt kurš ir šī raksta autors un kurš deputātu kandidāts uzdod man jautājumus, bet nu ja reiz kandidāts kautrējās, man nav iespēju sniegt viņam atbildi privāti un nekas cits neatliek kā atbildēt publiski.

Šis laikam ir kandidāta uzdotais jautājums - "Nezinu, kādu mērķu dēļ Lauris Galiņš ir rakstījis savu rakstu, bet mafijas dalībnieka ēna tiek mesta uz visiem deputātu kandidātiem, kas vēlas mainīt sasmakušo situāciju katrs savā pašvaldībā."

Kā jau rakstā norādīju, raksta mērķis bija izveidot diskusiju starp tiem lasītājiem, kuri domā līdzīgi kā es, - ka LV partiju sistēma un it īpaši iekšējās partiju lietas nav ne tuvu demokrātiskas, un ir līdzīgas mafiju struktūrām.

Atbildēt

Un ko tu ar to pateici?

30.05.2017. 13:11

»

Maniaks

Tieši tā arī ir. Partokrātija, koalīcija, mafija tikai dod piekļuvi iespējām savējiem. Tas pats attiecas arī uz publiskiem iepirkumiem, konkursiem, kur Āboltiņa un Vienotības spice šiverē


Vienkārši tu izmanto nomelnošanu, lamāšanos, bez principa, apmelojot, ka kāds "šiverē'. Ja kaut ko dara, tas nenozīmē tavā izteiksmē "šiverē". TYā ir gānīšanās, kas apgāna pašu autoru kā zemisku un necienīgu, kā troll to dara.

Atbildēt

Taisnība

30.05.2017. 13:06

»

Maniaks

Tieši tā arī ir. Partokrātija, koalīcija, mafija tikai dod piekļuvi iespējām savējiem. Tas pats attiecas arī uz publiskiem iepirkumiem, konkursiem, kur Āboltiņa un Vienotības spice šiverē


Katra partija dod priek\šroku savējiem, tas ir dabīgi un nav nosodāmi. "SAVĒJIE"ir tie, kuri atbalsta programmu un idejas. Faktiski pareizi - nākot pie vara jānomaina visa nomenklatūtra, kas traucē, kas iesildījusies un pārvalda valsti.

Atbildēt

Meli ir redzami

30.05.2017. 13:03

Valdis |Zatlers i=r viens no veiksmīgākajiem darbiniekiem Latvijas politikā, Kārlis Ulmanis Nr 2, bet - viņam mafija neļāva darboties, nobaidījās un lika darbā savu naudu un līdzekļus lai noniecinātu, pazemotu, kad viņa rīcībā nav neviena nopietna grēka. Viņš bija viens no drosmīgākajām latvijas pesopnībām, kurš uzdrošinājās uztāties pret oligarhijas naudas ietekmi un kā rezultātā divas oligarhu partijas sabruka.

Tagad milzīgs uzbrukums vienai no potenciāli nopietnākajai partijai VIENOTĪBA, kuras darbība daudziem ir traucējoša, neļauj izvērst savas alkatības programmas. Tāpat uzbrūk Jāna Bordāna - JKP, kura tiek uzskatīta par "bīstamu"mafijai. Tātad jābalso par VIENOTĪBU un/vai JKP, par Jutu STRĪĶI un Vilni ĶIRSI. Balso un zaudējumu nebūs.

Atbildēt

Maniaks

30.05.2017. 11:54

»

Vo

"Es kandidēju, lai palīdzētu savai pilsētai attīstīties, kļūt labākai. Es iestājos pret grandiozajiem meliem un to aizsegā izšķērdētiem līdzekļiem un pašvaldības īpašumu izlaupīšanu...


Tieši tā arī ir. Partokrātija, koalīcija, mafija tikai dod piekļuvi iespējām savējiem. Tas pats attiecas arī uz publiskiem iepirkumiem, konkursiem, kur Āboltiņa un Vienotības spice šiverē.

Atbildēt

Maniaks

30.05.2017. 10:26

»

H86

L. Grantiņa H-86 & LRTT piedāvājums Jānim Bordānam...


Nesmīdiniet latviešus! Nav zināma neviena lieta, kurā starptautiskā tiesā " vienīgā cilvēktiesību grupa" kādam būtu palīdzējusi, jums pašiem nepieciešama psihiatru palīdzība, lai izārstē no infantīlisma, kas maldina latviešu tautu, nepaļauties tai uz saviem spēkiem, nenokratīt NA dēles no savas miesas un nenospiest krievu utis.Lai tik pajoliņš ņem veco grābekli un staigā no jantarņika pie butāna un atpakaļ. Liekas, ka izlīdzis ar DP, ka sāk atzīt berjozkinu un jantarņiku no NA.

Atbildēt

H86

30.05.2017. 09:03

»

Čupakabra

Fū, cik ļauni komentāri. Var piekrist vienīgi VO, jo to situāciju viņš apraksta diemžēl tuvu realitātei. Ja vēl atceras J. Bordānu , kas gāja pret straumi un cik fiksi viņu nokoda...Bet, ja neviens nemēģinās, nekas nekad nemainīsies. Vienmēr ir kāds, kas sāks pirmais. Jautājums, vai būs arī otrais un...


L. Grantiņa H-86 & LRTT piedāvājums Jānim Bordānam !

Protams, ka viņš no šāda piedāvājuma atsacījājās.

Tur, Jāni Bordān, kur es būšu, tur noziedznieki- Latvijas izlaupītāji, savām kājām aizies uz “pelnīto vietu”!Pirmkārt, ko darīšu, būs starptautiska LIETAS izskatīšana, kas attiecas uz okupāciju un 1949 gada Ženēvas Konvencijas īstenošanu pēcokupācijas periodā, visaptveroša Latvijas dekolonizācija !-Tiks gādāts, lai starptautisko ekspertu klātbūtnē tiktu atvērti čekas maisi !- Tiks gādāts, lai visi Latvijas izzadzēji(miljonāri) stātos Tautas Tiesas priekšā un sniegtu atskaiti par katru Latu/Eiro.-Tiks gādāts, lai visi čekisti un komunisti tiktu sodīti, par genocīda veikšanu pret latviešu tautu- par kolaboracionismu- sadarbību ar pasaules vēsturē asiņaināko režīmu- komunismu.-Tiks gādāts, lai 4. maija kliķes noziedzīgās darbības rezultātā padzītie ekonomiskie bēgļi atgrieztos mājās- savā Dzimtenē.-Tiks gādāts, lai katra latviešu ģimene saņemtu vismaz 5- 7 hektārus aramzemes bez nekādiem nodokļiem tur, kur viņi vēlas, protams, bez tiesībām to pārdot.-Tiks gādāts, lai latviešu tautai un Latvijas valstij, ar starptautisko institūciju palīdzību, tiktu atdots atpakaļ viss nozagtais- izlaupītais.-Tiks gādāts, lai nekavējoši tiktu atsaukti visi darbinieki no ES, kuri tur atrodas pēc komunistu “ieteikuma” un, pirmkārt, jau šeit pieminētais Egils Levits !-Tiks gādāts par visu, kas saistīts ar Tiesiskuma atjaunošanu Latvijā, kas atbilst Starptautiski izstrādātiem Likumiem un 1922. gada Satversmei !-Tiks gādāts par to, lai visi tie, kuri pārkāpuši šos Starptautiskos Likumus un Satversmi, tiktu tiesāti starptautiskā Tribunālā Hāgā !Redziet, Bordāna kungs, es prasu tikai to, kas paredzēts Starptautiskos Likumos un Satversmē.Kāpēc tauta nav dzirdējusi no Jums neko līdzīgu ?

Atbildēt

Čupakabra

30.05.2017. 08:14

Fū, cik ļauni komentāri. Var piekrist vienīgi VO, jo to situāciju viņš apraksta diemžēl tuvu realitātei. Ja vēl atceras J. Bordānu , kas gāja pret straumi un cik fiksi viņu nokoda...Bet, ja neviens nemēģinās, nekas nekad nemainīsies. Vienmēr ir kāds, kas sāks pirmais. Jautājums, vai būs arī otrais un trešais.

Atbildēt

Nieva

30.05.2017. 08:01

Raksta autors ir smerdelis! Viņš zina par nelikumībām patreizējā domes sasaukumā, bet apzināti noklusē noziegumus. Viņš zina kā pacelt tautsaimniecību, bet apzināti klusē! Viņš zina kā palīdzēt sociāli neaizsargātajiem iedzīvotājiem, bet apzināti neko nedara!
Divas iespējas latviešu partiju deputātiem - vai nu viņi ir mafijas pārstāvji un sadarbojas ar Kremli, vai šizofrēniķi. Diemžēl.
Neredzu iemeslu par viņiem balsot. Saeimas ākstu teātri grib iedibināt arī pašvaldībās.

Atbildēt

Vo

30.05.2017. 06:10

"Es kandidēju, lai palīdzētu savai pilsētai attīstīties, kļūt labākai. Es iestājos pret grandiozajiem meliem un to aizsegā izšķērdētiem līdzekļiem un pašvaldības īpašumu izlaupīšanu...."
------=
Tu skaisti dziedi. Tikpat skaisti ir dziedājuši daudzi deputātu kandidāti arī pirms tevis. Tikai pēc nokļūšanas deputātu godā, tā dziesmiņa apraujas. Simts šādu apklusušu dziedoņu mums sēž Saeimā, tūkstotis pašvaldībās. Un tu domā, ka varēsi savādāk? Nevarēsi, jo tāda ir sistēma!
Sistēma tādus ārpus partijām stāvošus pašvaldības censoņus ātri noliek pie vietas. Gribi saņemt atbalstu savam novadam? Tev ir jādabū atbalsts no valdošajām partijām. Kā to panākt? Nu ne jau sitot dūri uz galda vai vicinot tukšas rokas pa gaisu.Tā cepure no galvas ir jānoņem, bet tā galviņa ir pazemīgi jānoliec un tāds neliels kūkumiņš mugurā ir jāuzmet. Jārunā saldā balstiņā un jāsaka tas, ko tie augstie partiju kungi grib no tevis dzirdēt. Un ne tikai jāsaka, bet arī jādara viss, ko viņi no tevis vēlas sagaidīt. Tāda ir sistēma!
Ak tu to nedarīsi? Kā vēlies. Tava pašvaldība saņems tikai tik naudiņas, cik nu neiedot vispār nav iespējams. Un tie projektiņi, kas palīdzētu tavai pilsētai attīstīties un kļūt labākai netiks apstiprināti un līdzekļi to realizēšanai netiks piešķirti. Bet pašvaldības iedzīvotāji būs dziļi neapmierināti ar tavu darbību, jo citās pašvaldībās viss notiks, bet tavējā - nekā. Un kā tu domā, vai nākamajās vēlēšanās daudzi par tevi balsos? Tāpēc paturi nu vien pie sevis tos solījumus iestāties pret meliem un līdzekļu izšķērdēšanu. Šajā mafiozajā sistēmā arī ārpus partijām esošie deputāti nav neatkarīgi. Nemaz jau nerunājot par tiem, kas ir partiju biedri...

Atbildēt

akhmeds parandžā

30.05.2017. 02:49

Otkroi ļičiko, ģuļčatai!

Atbildēt

Nu tā

29.05.2017. 22:21

Ja ar šīm vēlēšanām kaut ko varētu mainīt - tad tās tiktu aizliegtas. Tā ka nav vērts aģitēt par to, ko jau tāpat zinām.

Atbildēt

viedais

29.05.2017. 21:59

ko ta kandidatelim, savu vardu publicet , bail ja jau tik godigs??:))

Atbildēt

Lauris Gals

29.05.2017. 20:09

Nekādā gadījumā neatbalstiet šo anonīmo kanidātu, jo viņš/ viņa melo, jo neko nemaksā iestāšanās par naudas izšķērdību. Iestāšanās par vērtībām, kas ir līdzīgas cita citai un visi kandidāti kā papagaiłi atkārto jau gadiem vienu un to pašu, bet atbildībā par solītā nepildīšanu kļūst anonīmi kā šī raksta autors. Balsojot par politmafijas labējo spārnu, tā saucamo Saeimas koalīciju, kuras statuss nav nostiprināts nevienā likumdošanas aktā, vai par kreiso spārnu Saskaņu, rezultāts nemainās - genocīds pret latviešu tautu turpinās. Katru gadu Latviju pamet ap 20 000 iedzīvotāju, kas nozīmē, ka no Atvijas pazūd ik gadu pa vienai Valmieras pilsētai.

Atbildēt

Lopu Dakters

29.05.2017. 19:29

Neesmu krimināli sodīts, neesmu nekādos sakaros ar mafiju, neesmu piedalījies valsts izlaupīšanā un shēmošanā. Tātad - vai es būtu mafijas dalībnieks? Nē.
============
Drīz būšu, tāpēc rakstīšu anonīmi, vai ne tā deputāta kandidāt?

Atbildēt

tups mošķis

29.05.2017. 19:14

Tāpēc, ka tu, bidlo "neesi saistīts ar mafiju", tāpēc savu vārdu esi aizmirsis!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...