Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maritai

03.11.2020. 14:16

Tas viss ir nieks, salīdzinājumā, ka uzņēmums saņem brīdinājumu, ka no viņa piedzīs cita uzņēmuma nodokļu parādus, lai divu nedēļu laikā samaksā (summas apmērs ir 4 mēnešu uzņēmuma apgrozījums), jo uzņēmums ir sācis strādāt ar dažiem klientiem, kas ir bijuši tam citam parādniekam un VID uzskata, ka tu esi pārņēmis tā uzņēmuma darbību, lai arī tev ar to nav nekāda sakara. Tad maziem burtiem tomēr vēstules beigās pieminēts, ka tev tomēr ir iespēja iesniegt pierādījumus, ka tu neesi neko pārņēmis. Pierādījumi ir iesniegti, bet pēc tā faktu savārstījuma, kas bija brīdinājumā, saproti, ka VID inspektoriņš vienalga tev var vienā dienā uzlikt inkaso, tas nekas, ka ar to brīdi uzņēmumam iestāsies maksātnespēja un viņi no tā neiegūs nekādu labumu, jo kamēr notiks pārsūdzība Jaunzemei, kas noteikti visu atstās spēkā un tad pārsūdzība tiesai, kura noteikti būs tavā pusē, bet uzņēmuma darbība tikmēr būs beigusies, jo nevarēsi samaksāt darbinieku algas un savus nodokļus. Protams pieminēšanas vērts ir fakts, ka uzņēmumam gada laikā ne dienu nav bijis nodokļu parāds un ik mēnesi tiek nomaksāti 40 000 eur nodokļos. Nē, valstij nevajag naudu, valstij VID prāt vajag ķeksīti, ka ir padarīts. Komunikācija par šo vispār bija graujoša - ņirgāšanās, ka vajadzēja domāt ātrāk. Tā lūk.

Atbildēt

debilai mikrocefālai lapsai atkal PMS?

03.11.2020. 12:16

»

Atkal debilais ar saviem murgiem

piedirsis visus komentārus. Tas mikropisāns- pietiek sērga. Kamēr nenosprāks murgi turpināsies


Iekāp podā un norauj ūdeni atkal!

Atbildēt

par negodīgumu

03.11.2020. 12:15

»

ha-ha

Vids ir vajadzīgs,kā policejisks spēks,ar kura palīdzību tiek nodrošināta valsts pastāvēšana.Nav saprotama tikai šā spēkā mīkstčaulība pret milzu parādniekiem un dancošana pēc viņu stabules,kas savukārt rada šaubas par šā spēkā pielietošanas efektivitāti un lojalitāti valstij...


vid un nodokļus vajag un visiem vienādus, vienādu attieksmi. Zagļu valstis zaudē labākos cilvēkus un tas ir baigi, protams, tā ir putina vēlme...īslaicīga domāšana, viņš pats stiprina tik nozākātos Rietumus.

Atbildēt

tev, pietiekseskuskapja pasīvais debiloīd

03.11.2020. 12:14

»

Atkal debilais ar saviem murgiem

piedirsis visus komentārus. Tas mikropisāns- pietiek sērga. Kamēr nenosprāks murgi turpināsies


patika tik ļoti, ka nespēji izvēlēties lielisko iespēju paklusēt, un no sajūsmas atkal pieķēzīji palagus savā pastāvīgi piegānītajā aizgaldā psihoneiroloģiskā stacionāra 6. palātā? ;)))

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

ha-ha

03.11.2020. 11:28

Vids ir vajadzīgs,kā policejisks spēks,ar kura palīdzību tiek nodrošināta valsts pastāvēšana.Nav saprotama tikai šā spēkā mīkstčaulība pret milzu parādniekiem un dancošana pēc viņu stabules,kas savukārt rada šaubas par šā spēkā pielietošanas efektivitāti un lojalitāti valstij.

Atbildēt

grūti, ja piedzimis parazītu ģimenē

03.11.2020. 10:57

»

Peksis

Re,nebija nemaz tik grūti samaksāt,a ko te cel haju beztolkā ? Vienu kleitu mazāk nopirki ? 2020.gada oktobra 26.datumā nodokļu maksātājam "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MTP Group" 40203198573" nav VID administrēto nodokļu (nodevu) parāda, kas kopsummā pārsniedz 150 euro


un ekonomikā sajēga nullē. Lopene pat nesaprot, ka MĒS viņu barojam. Ņirgājas par godīgajiem. Lai iet un cīnās pret ēnu ekonomiku, 3č un viņu ofšororiem

Atbildēt

Peksis

03.11.2020. 10:06

Re,nebija nemaz tik grūti samaksāt,a ko te cel haju beztolkā ? Vienu kleitu mazāk nopirki ? 2020.gada oktobra 26.datumā nodokļu maksātājam "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MTP Group" 40203198573" nav VID administrēto nodokļu (nodevu) parāda, kas kopsummā pārsniedz 150 euro.

Atbildēt

untis > aha

03.11.2020. 09:56

»

aha

Viņai jau bija piešķirts atliktais nodokļu nomaksas grafiks, bet arī to nepildīja. Tad ko, vajadzēja vispār visiem atļaut nemaksāt nodoklus, lai visi pensionāri nosprāgst badā un pie viena atrisina problēmu ar mirstību no Covid


No Maritas publikācijas var saprast, ka nevis nemaksāja, bet maksāja tik, cik bija iespējams.
Ceru, ka neviens nenoliegs - nu jau gadu dzīvojam izteikti neparastā situācijā, kuru raksturo ļoti liela nenoteiktības pakāpe. Un tiesi tas ir vissliktākais. It īpaši tas attiecas uz privātajā sektorā strādājošiem. Nav ne mazākās iespējas prognozēt uzņēmējdarbības dinamiku pat īstermiņā, par ilgtermina prognozēšanu un plānošanu pat nerunājot. Jebkurā brīdī valsts vara var pieņemt lēmumu, kas noteiktas nozares "noliek uz bremzēm", piedevām uz nenoteiktu laiku. Izskatās, ka valsts vara nesaprot - tautsaimniecības nozares nedzīvo katra savu patstāvīgu dzīvi, bet lielākajā daļā gadījumu ir diezgan cieši savstarpēji saistītas. Nobremzējot vienu nozari, problēmas rodas vairākām citām nozarēm. Cilvēki zaudē darbu, iestājas bezdarbniekos, saņem dīkstāves pabalstus. Tas viss ir pamatīgs sitiens valsts budžetam gan pieaugošu izmaksu veidā, gan kā ieņēmumu samazināšanās dēļ pieaugošā bezdarba un dīkstāves.

Atbildēt

paardomas

03.11.2020. 08:36

»

nu ja

Lai pensionāri, invalīdi un ārsti apsprāgst un tad Zeze sāks visu no jauna


Aitas un kāmīši noteikti apmirs,tāpēc ka aitas un kāmīši.

Atbildēt

nelej udeni

03.11.2020. 08:10

»

nu ja

Lai pensionāri, invalīdi un ārsti apsprāgst un tad Zeze sāks visu no jauna


lai apspragt latviesu zagligie ieredni,deputati,ministri un padomju locekli !

Atbildēt

Inta

03.11.2020. 07:32

Mēs lēnām ejam uz policejisku, soda lielummāniju. valstī. Tiks sodīts par to vien ka atļāvies iziet no mājas. Ar vieniem draudiem, spēku,visu grib panākt,cilvēkam jājūtās niecība. Nu vid's ir tīri viena soda kantoris un jūtās ārkārtīgi vareni.

Atbildēt

VB

03.11.2020. 07:29

»

Janka Pipars

Bet nodokļi taču ir jāmaksā!!! kaut kāds aplokšnu algu pisnesmens te vēl sūdzas


Jā, ir jāmaksā un savulaik, iespēju robežās to arī darīju. Taču, jau tad sapratu, ka vismaz nodoklis strādājošajiem pie mums ir DAUDZ par lielu!! Tas būtu jālabo.

Atbildēt

nu ja

03.11.2020. 05:54

»

Zeze

Visprātīgāk būtu visiem ne-siles uzņēmējiem vienoties un nolaist rezīmu uz bankrotu, totālu. Tad sākt visu no jauna


Lai pensionāri, invalīdi un ārsti apsprāgst un tad Zeze sāks visu no jauna.

Atbildēt

Atkal debilais ar saviem murgiem

03.11.2020. 05:44

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


piedirsis visus komentārus. Tas mikropisāns- pietiek sērga. Kamēr nenosprāks murgi turpināsies?

Atbildēt

Wera

02.11.2020. 22:28

»

aha

Pildīja - nemaksāja pašreizējos nodokļus bet tikai vecos atliktos


Skaidrs! Jūs laikam tur strādājat un tad skaidrs kāpēc ar lasīšanu tā pašvaki!

Atbildēt

Zeze

02.11.2020. 22:17

Visprātīgāk būtu visiem ne-siles uzņēmējiem vienoties un nolaist rezīmu uz bankrotu, totālu. Tad sākt visu no jauna.

Atbildēt

aha

02.11.2020. 21:22

»

Wera

No raksta saprotams, ka pildīja! Ja nenomaksās tekošo, tad atcels


Pildīja - nemaksāja pašreizējos nodokļus bet tikai vecos atliktos :)

Atbildēt

Muļķīga matu skaldīšana

02.11.2020. 21:01

»

!

1.atsauciet latviesu algotnus no Irakas,Afganistanas un Mali


Latvijas 4. maija korporācija ir parodija par valsti, valsts čaumala, kuru uztur ar globālās finanšu korporokrātijas atbalstu. Šo valsti pārvalda nekam nederīgi cilvēki - vecie čekisti, komunisti un viņu sabiedrotie. Šīs te valsteles ideoloģiskā koncepcija ir - izzagt, izpādot, izdzīvot un pēc mums kaut ūdens plūdi.

Mēģināt cīnīties ar šo tumsonību ir sevi necienīt. Par valsts prezidentu izvirzījuši žīdeli, kas uzdodas par latvieti. Bet ministru prezidents ir ASV pilsonis, žurkulēns, kurš uz šo zemi raugās kā uz savu ienākumu avotu, bet tautu uzlūko kā muļķu baru. Viņam savā ziņā taisnība, jo atpalicība šeit ir grandioza, kas ir PSRS okupācijas sekas.

Atbildēt

!

02.11.2020. 20:32

»

aha

Viņai jau bija piešķirts atliktais nodokļu nomaksas grafiks, bet arī to nepildīja. Tad ko, vajadzēja vispār visiem atļaut nemaksāt nodoklus, lai visi pensionāri nosprāgst badā un pie viena atrisina problēmu ar mirstību no Covid


1.atsauciet latviesu algotnus no Irakas,Afganistanas un Mali.
2.samaziniet latviesu ierednu skaitu.
3.likvidejiet uznemumu padomes.
4.beidziet iepirkt militaro antikvariatu.
5.nosakiet kara ministrijas budzetu % vacijas limeni no ikp .

Atbildēt

aha

02.11.2020. 19:58

»

untis

Autors runā par ikdienišķu situāciju. Marita runā par VID attieksmi COVID laikā


Viņai jau bija piešķirts atliktais nodokļu nomaksas grafiks, bet arī to nepildīja. Tad ko, vajadzēja vispār visiem atļaut nemaksāt nodoklus, lai visi pensionāri nosprāgst badā un pie viena atrisina problēmu ar mirstību no Covid?

Atbildēt

kurš tad baros

02.11.2020. 19:20

?????????????????????

Atbildēt

Ceru, ceru, ceru..

02.11.2020. 19:10

Neceriet! Negaidiet! Nelūdzieties. Kad man pazīstams no jaunības laikiem kāds augsts VID ierēdnis aizgāja pensijā, viņš man izskaidroja sistēmu - VID ierēdņi ir šķira, kurai jāuztur naids pret uzņēmējiem kā pret šķiras ienaidniekiem. Tas ir bezkompromisa šķiru naids.

Atbildēt

Vienkārši besī šitā diršana !

02.11.2020. 18:51

Es kādu laiku pastrādāju francijā un tur lai tu vispār tiktu pie viņu teiksim vid darbinieka ir jāsāk stāvēt rindā vismaz no 5:00 rītā un tad iespējams tiksi ap 11-12 pieņemts. Elektroniskās vides tur nav vispār un VISIEM tur dziļi un smagi nospļauties vari vai nevari maksāt - TEV IR JĀMAKSĀ nodokļi un ja nevari tad esi sūdīgs biznesmens un ver savu bodi ciet ja nemāki un ej strādā uz lauka vai kāda kurš māk pakļautībā. Nervienu kā šeit tur neauklējas. Nemāki franciski - neviens tev neko netaisas tulkot un pasaka “kad iemācīsies franciski tad atnāc” un āmen, ej uz visām 4debess busēm. A šeit visiem liekas ka ja tu nepraša kurš nav izpētijis tirgus stāvokli, kurš neko nesajēdz no uzņēmējdarbības, kuram nav absolūti nekāda plāna kā veidot un vest biznesu ... bet ir atvēris kautkādu miroņfirmu tad visiem vajag tavā priekšā rullēt sarkano paklāju, un gulēt ar tevi vienā gultā nemitīgi konsultējot kā pelnīt... sviests kautkāds

Atbildēt

Janka Pipars

02.11.2020. 18:25

Bet nodokļi taču ir jāmaksā!!! kaut kāds aplokšnu algu pisnesmens te vēl sūdzas.

Atbildēt

Peksis

02.11.2020. 18:22

Ko tad raksta autore nepalika tik siltajaa sisteemaa, kuraa nekas nav jaadara un aldzina ieripo kontā? Neesi nekauna un nepadari visus ierednus par liekezhiem. Pati no sevis iedomaajaas karalieni un rej!

Atbildēt

rtyui

02.11.2020. 18:04

laipni lugti klubinaa..))

Atbildēt

aga

02.11.2020. 17:29

Nu Marita , kā ir nokļūt frontes otrā pusē?

Atbildēt

Kas?

02.11.2020. 17:27

Marita Klikiča nu jau rakstu autore? Tā ir izaugsme vai pilnīga degradācija? Pirms laika pie Lapsas pasūtīji rakstus, tagad pati raksti. Varbūt uzrakstīsi savu biogrāfiju, mācību materiālu, ka kukuļi jāņem! Tu tajā esi viena no labākajiem!

Atbildēt

JKP

02.11.2020. 17:09

Cik nebūtu smieklīgi, bet šī kundze pati nāk no VID, kas bija izmantojusi dienesta auto savām vajadzībām:

Dienesta automašīnas izmantošanā, braukājot ar to uz mājām, pieķertā Finanšu policijas Finanšu izlūkošanas pārvaldes Operatīvās izlūkošanas nodaļas priekšnieka vietniece Marita Klikiča nospriedusi, ka labākā aizstāvība ir uzbrukums, un vērsusies Valsts policijā, sūdzoties par to, ka nezināmi ļaundari izsekojot viņu un viņas ģimenes locekļus. Šodien publicējam Pietiek pārstāvja iesniegumu, kas tāpat adresēts Valsts policijai un kurā izklāstīta šī neikdienišķā Valsts ieņēmumu dienesta darbinieces rīcība.
Raksts ir no 2017.gada.

Atbildēt

bija tā

02.11.2020. 16:59

Dienesta automašīnas izmantošanā, braukājot ar to uz mājām, pieķertā Finanšu policijas Finanšu izlūkošanas pārvaldes Operatīvās izlūkošanas nodaļas priekšnieka vietniece Marita Klikiča nospriedusi, ka labākā aizstāvība ir uzbrukums, un vērsusies Valsts policijā, sūdzoties par to, ka nezināmi ļaundari izsekojot viņu un viņas ģimenes locekļus.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

02.11.2020. 16:52

VID ir riktīgs kretīnu kantoris. Varbūt visi tur nav kretīni, bet rīkojas viņi kā pilnīgie kretīni. Paraduši savos sacerējumos rakstīt apmēram tā - tas neatbilst normālai komercdarbības praksei. Un to raksta cilvēki, kuri dzīvē nevienu dienu privātajā sektorā nav strādājuši un ar komercdarbību nekad nav nodarbojušies, bet viņi vislabāk zina, kas ir normāla komercdarbības prakse. Neviens viņus neciena, jo nav par ko.

Atbildēt

vietējais>valsts orgānam

02.11.2020. 16:10

Laikam esi mazliet pastulbs ja spēji mētāties tikai ar pantiem, tie neatrisinās situāciju. Bet laikam jau jo stulbāks jo labāk noder par ierēdni valsts orgānos.

Atbildēt

Nju

02.11.2020. 15:33

Vnk kurjatņikā vista sevi par ovčarku uzskata izkalpojoties pahaniem...

Atbildēt

Valsts orgāni

02.11.2020. 15:33

Pēdējā rindkopa jau velk uz pantu. Sūdzēties par nejēdzībām jau neviens neliedz un to pat vajag darīt, bet par aicinājumu citiem nemaksāt nodokļus prasītos sadot pa nierēm.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

02.11.2020. 15:12

Šī vara NAV sajukusi prātā - tas viss tiek darīts ar nolūku.

Atbildēt

Tauta

02.11.2020. 15:07

Tauta kurā katrs domā tikai par savu kabatu neko labāku nav pelnijusi!

Atbildēt

paardomas

02.11.2020. 14:29

Ko tas nozīmē? To, ka uzņēmums ar šādu scenāriju vienkārši pārstās darboties
Vai ir vēl jautājumi ar ko nodarbojas VID?

Atbildēt

Vai kādam pilnmēness?

02.11.2020. 14:24

https://m.pietiek.com/raksti/dienesta_auto_privata_izmantosana_piekerta_finansu_policijas_pusprieksniece_versas_policija__laundari_vinu_izsekojot

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....