Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maritai

03.11.2020. 14:16

Tas viss ir nieks, salīdzinājumā, ka uzņēmums saņem brīdinājumu, ka no viņa piedzīs cita uzņēmuma nodokļu parādus, lai divu nedēļu laikā samaksā (summas apmērs ir 4 mēnešu uzņēmuma apgrozījums), jo uzņēmums ir sācis strādāt ar dažiem klientiem, kas ir bijuši tam citam parādniekam un VID uzskata, ka tu esi pārņēmis tā uzņēmuma darbību, lai arī tev ar to nav nekāda sakara. Tad maziem burtiem tomēr vēstules beigās pieminēts, ka tev tomēr ir iespēja iesniegt pierādījumus, ka tu neesi neko pārņēmis. Pierādījumi ir iesniegti, bet pēc tā faktu savārstījuma, kas bija brīdinājumā, saproti, ka VID inspektoriņš vienalga tev var vienā dienā uzlikt inkaso, tas nekas, ka ar to brīdi uzņēmumam iestāsies maksātnespēja un viņi no tā neiegūs nekādu labumu, jo kamēr notiks pārsūdzība Jaunzemei, kas noteikti visu atstās spēkā un tad pārsūdzība tiesai, kura noteikti būs tavā pusē, bet uzņēmuma darbība tikmēr būs beigusies, jo nevarēsi samaksāt darbinieku algas un savus nodokļus. Protams pieminēšanas vērts ir fakts, ka uzņēmumam gada laikā ne dienu nav bijis nodokļu parāds un ik mēnesi tiek nomaksāti 40 000 eur nodokļos. Nē, valstij nevajag naudu, valstij VID prāt vajag ķeksīti, ka ir padarīts. Komunikācija par šo vispār bija graujoša - ņirgāšanās, ka vajadzēja domāt ātrāk. Tā lūk.

Atbildēt

debilai mikrocefālai lapsai atkal PMS?

03.11.2020. 12:16

»

Atkal debilais ar saviem murgiem

piedirsis visus komentārus. Tas mikropisāns- pietiek sērga. Kamēr nenosprāks murgi turpināsies


Iekāp podā un norauj ūdeni atkal!

Atbildēt

par negodīgumu

03.11.2020. 12:15

»

ha-ha

Vids ir vajadzīgs,kā policejisks spēks,ar kura palīdzību tiek nodrošināta valsts pastāvēšana.Nav saprotama tikai šā spēkā mīkstčaulība pret milzu parādniekiem un dancošana pēc viņu stabules,kas savukārt rada šaubas par šā spēkā pielietošanas efektivitāti un lojalitāti valstij...


vid un nodokļus vajag un visiem vienādus, vienādu attieksmi. Zagļu valstis zaudē labākos cilvēkus un tas ir baigi, protams, tā ir putina vēlme...īslaicīga domāšana, viņš pats stiprina tik nozākātos Rietumus.

Atbildēt

tev, pietiekseskuskapja pasīvais debiloīd

03.11.2020. 12:14

»

Atkal debilais ar saviem murgiem

piedirsis visus komentārus. Tas mikropisāns- pietiek sērga. Kamēr nenosprāks murgi turpināsies


patika tik ļoti, ka nespēji izvēlēties lielisko iespēju paklusēt, un no sajūsmas atkal pieķēzīji palagus savā pastāvīgi piegānītajā aizgaldā psihoneiroloģiskā stacionāra 6. palātā? ;)))

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

ha-ha

03.11.2020. 11:28

Vids ir vajadzīgs,kā policejisks spēks,ar kura palīdzību tiek nodrošināta valsts pastāvēšana.Nav saprotama tikai šā spēkā mīkstčaulība pret milzu parādniekiem un dancošana pēc viņu stabules,kas savukārt rada šaubas par šā spēkā pielietošanas efektivitāti un lojalitāti valstij.

Atbildēt

grūti, ja piedzimis parazītu ģimenē

03.11.2020. 10:57

»

Peksis

Re,nebija nemaz tik grūti samaksāt,a ko te cel haju beztolkā ? Vienu kleitu mazāk nopirki ? 2020.gada oktobra 26.datumā nodokļu maksātājam "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MTP Group" 40203198573" nav VID administrēto nodokļu (nodevu) parāda, kas kopsummā pārsniedz 150 euro


un ekonomikā sajēga nullē. Lopene pat nesaprot, ka MĒS viņu barojam. Ņirgājas par godīgajiem. Lai iet un cīnās pret ēnu ekonomiku, 3č un viņu ofšororiem

Atbildēt

Peksis

03.11.2020. 10:06

Re,nebija nemaz tik grūti samaksāt,a ko te cel haju beztolkā ? Vienu kleitu mazāk nopirki ? 2020.gada oktobra 26.datumā nodokļu maksātājam "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MTP Group" 40203198573" nav VID administrēto nodokļu (nodevu) parāda, kas kopsummā pārsniedz 150 euro.

Atbildēt

untis > aha

03.11.2020. 09:56

»

aha

Viņai jau bija piešķirts atliktais nodokļu nomaksas grafiks, bet arī to nepildīja. Tad ko, vajadzēja vispār visiem atļaut nemaksāt nodoklus, lai visi pensionāri nosprāgst badā un pie viena atrisina problēmu ar mirstību no Covid


No Maritas publikācijas var saprast, ka nevis nemaksāja, bet maksāja tik, cik bija iespējams.
Ceru, ka neviens nenoliegs - nu jau gadu dzīvojam izteikti neparastā situācijā, kuru raksturo ļoti liela nenoteiktības pakāpe. Un tiesi tas ir vissliktākais. It īpaši tas attiecas uz privātajā sektorā strādājošiem. Nav ne mazākās iespējas prognozēt uzņēmējdarbības dinamiku pat īstermiņā, par ilgtermina prognozēšanu un plānošanu pat nerunājot. Jebkurā brīdī valsts vara var pieņemt lēmumu, kas noteiktas nozares "noliek uz bremzēm", piedevām uz nenoteiktu laiku. Izskatās, ka valsts vara nesaprot - tautsaimniecības nozares nedzīvo katra savu patstāvīgu dzīvi, bet lielākajā daļā gadījumu ir diezgan cieši savstarpēji saistītas. Nobremzējot vienu nozari, problēmas rodas vairākām citām nozarēm. Cilvēki zaudē darbu, iestājas bezdarbniekos, saņem dīkstāves pabalstus. Tas viss ir pamatīgs sitiens valsts budžetam gan pieaugošu izmaksu veidā, gan kā ieņēmumu samazināšanās dēļ pieaugošā bezdarba un dīkstāves.

Atbildēt

paardomas

03.11.2020. 08:36

»

nu ja

Lai pensionāri, invalīdi un ārsti apsprāgst un tad Zeze sāks visu no jauna


Aitas un kāmīši noteikti apmirs,tāpēc ka aitas un kāmīši.

Atbildēt

nelej udeni

03.11.2020. 08:10

»

nu ja

Lai pensionāri, invalīdi un ārsti apsprāgst un tad Zeze sāks visu no jauna


lai apspragt latviesu zagligie ieredni,deputati,ministri un padomju locekli !

Atbildēt

Inta

03.11.2020. 07:32

Mēs lēnām ejam uz policejisku, soda lielummāniju. valstī. Tiks sodīts par to vien ka atļāvies iziet no mājas. Ar vieniem draudiem, spēku,visu grib panākt,cilvēkam jājūtās niecība. Nu vid's ir tīri viena soda kantoris un jūtās ārkārtīgi vareni.

Atbildēt

VB

03.11.2020. 07:29

»

Janka Pipars

Bet nodokļi taču ir jāmaksā!!! kaut kāds aplokšnu algu pisnesmens te vēl sūdzas


Jā, ir jāmaksā un savulaik, iespēju robežās to arī darīju. Taču, jau tad sapratu, ka vismaz nodoklis strādājošajiem pie mums ir DAUDZ par lielu!! Tas būtu jālabo.

Atbildēt

nu ja

03.11.2020. 05:54

»

Zeze

Visprātīgāk būtu visiem ne-siles uzņēmējiem vienoties un nolaist rezīmu uz bankrotu, totālu. Tad sākt visu no jauna


Lai pensionāri, invalīdi un ārsti apsprāgst un tad Zeze sāks visu no jauna.

Atbildēt

Atkal debilais ar saviem murgiem

03.11.2020. 05:44

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


piedirsis visus komentārus. Tas mikropisāns- pietiek sērga. Kamēr nenosprāks murgi turpināsies?

Atbildēt

Wera

02.11.2020. 22:28

»

aha

Pildīja - nemaksāja pašreizējos nodokļus bet tikai vecos atliktos


Skaidrs! Jūs laikam tur strādājat un tad skaidrs kāpēc ar lasīšanu tā pašvaki!

Atbildēt

Zeze

02.11.2020. 22:17

Visprātīgāk būtu visiem ne-siles uzņēmējiem vienoties un nolaist rezīmu uz bankrotu, totālu. Tad sākt visu no jauna.

Atbildēt

aha

02.11.2020. 21:22

»

Wera

No raksta saprotams, ka pildīja! Ja nenomaksās tekošo, tad atcels


Pildīja - nemaksāja pašreizējos nodokļus bet tikai vecos atliktos :)

Atbildēt

Muļķīga matu skaldīšana

02.11.2020. 21:01

»

!

1.atsauciet latviesu algotnus no Irakas,Afganistanas un Mali


Latvijas 4. maija korporācija ir parodija par valsti, valsts čaumala, kuru uztur ar globālās finanšu korporokrātijas atbalstu. Šo valsti pārvalda nekam nederīgi cilvēki - vecie čekisti, komunisti un viņu sabiedrotie. Šīs te valsteles ideoloģiskā koncepcija ir - izzagt, izpādot, izdzīvot un pēc mums kaut ūdens plūdi.

Mēģināt cīnīties ar šo tumsonību ir sevi necienīt. Par valsts prezidentu izvirzījuši žīdeli, kas uzdodas par latvieti. Bet ministru prezidents ir ASV pilsonis, žurkulēns, kurš uz šo zemi raugās kā uz savu ienākumu avotu, bet tautu uzlūko kā muļķu baru. Viņam savā ziņā taisnība, jo atpalicība šeit ir grandioza, kas ir PSRS okupācijas sekas.

Atbildēt

!

02.11.2020. 20:32

»

aha

Viņai jau bija piešķirts atliktais nodokļu nomaksas grafiks, bet arī to nepildīja. Tad ko, vajadzēja vispār visiem atļaut nemaksāt nodoklus, lai visi pensionāri nosprāgst badā un pie viena atrisina problēmu ar mirstību no Covid


1.atsauciet latviesu algotnus no Irakas,Afganistanas un Mali.
2.samaziniet latviesu ierednu skaitu.
3.likvidejiet uznemumu padomes.
4.beidziet iepirkt militaro antikvariatu.
5.nosakiet kara ministrijas budzetu % vacijas limeni no ikp .

Atbildēt

aha

02.11.2020. 19:58

»

untis

Autors runā par ikdienišķu situāciju. Marita runā par VID attieksmi COVID laikā


Viņai jau bija piešķirts atliktais nodokļu nomaksas grafiks, bet arī to nepildīja. Tad ko, vajadzēja vispār visiem atļaut nemaksāt nodoklus, lai visi pensionāri nosprāgst badā un pie viena atrisina problēmu ar mirstību no Covid?

Atbildēt

kurš tad baros

02.11.2020. 19:20

?????????????????????

Atbildēt

Ceru, ceru, ceru..

02.11.2020. 19:10

Neceriet! Negaidiet! Nelūdzieties. Kad man pazīstams no jaunības laikiem kāds augsts VID ierēdnis aizgāja pensijā, viņš man izskaidroja sistēmu - VID ierēdņi ir šķira, kurai jāuztur naids pret uzņēmējiem kā pret šķiras ienaidniekiem. Tas ir bezkompromisa šķiru naids.

Atbildēt

Vienkārši besī šitā diršana !

02.11.2020. 18:51

Es kādu laiku pastrādāju francijā un tur lai tu vispār tiktu pie viņu teiksim vid darbinieka ir jāsāk stāvēt rindā vismaz no 5:00 rītā un tad iespējams tiksi ap 11-12 pieņemts. Elektroniskās vides tur nav vispār un VISIEM tur dziļi un smagi nospļauties vari vai nevari maksāt - TEV IR JĀMAKSĀ nodokļi un ja nevari tad esi sūdīgs biznesmens un ver savu bodi ciet ja nemāki un ej strādā uz lauka vai kāda kurš māk pakļautībā. Nervienu kā šeit tur neauklējas. Nemāki franciski - neviens tev neko netaisas tulkot un pasaka “kad iemācīsies franciski tad atnāc” un āmen, ej uz visām 4debess busēm. A šeit visiem liekas ka ja tu nepraša kurš nav izpētijis tirgus stāvokli, kurš neko nesajēdz no uzņēmējdarbības, kuram nav absolūti nekāda plāna kā veidot un vest biznesu ... bet ir atvēris kautkādu miroņfirmu tad visiem vajag tavā priekšā rullēt sarkano paklāju, un gulēt ar tevi vienā gultā nemitīgi konsultējot kā pelnīt... sviests kautkāds

Atbildēt

Janka Pipars

02.11.2020. 18:25

Bet nodokļi taču ir jāmaksā!!! kaut kāds aplokšnu algu pisnesmens te vēl sūdzas.

Atbildēt

Peksis

02.11.2020. 18:22

Ko tad raksta autore nepalika tik siltajaa sisteemaa, kuraa nekas nav jaadara un aldzina ieripo kontā? Neesi nekauna un nepadari visus ierednus par liekezhiem. Pati no sevis iedomaajaas karalieni un rej!

Atbildēt

rtyui

02.11.2020. 18:04

laipni lugti klubinaa..))

Atbildēt

aga

02.11.2020. 17:29

Nu Marita , kā ir nokļūt frontes otrā pusē?

Atbildēt

Kas?

02.11.2020. 17:27

Marita Klikiča nu jau rakstu autore? Tā ir izaugsme vai pilnīga degradācija? Pirms laika pie Lapsas pasūtīji rakstus, tagad pati raksti. Varbūt uzrakstīsi savu biogrāfiju, mācību materiālu, ka kukuļi jāņem! Tu tajā esi viena no labākajiem!

Atbildēt

JKP

02.11.2020. 17:09

Cik nebūtu smieklīgi, bet šī kundze pati nāk no VID, kas bija izmantojusi dienesta auto savām vajadzībām:

Dienesta automašīnas izmantošanā, braukājot ar to uz mājām, pieķertā Finanšu policijas Finanšu izlūkošanas pārvaldes Operatīvās izlūkošanas nodaļas priekšnieka vietniece Marita Klikiča nospriedusi, ka labākā aizstāvība ir uzbrukums, un vērsusies Valsts policijā, sūdzoties par to, ka nezināmi ļaundari izsekojot viņu un viņas ģimenes locekļus. Šodien publicējam Pietiek pārstāvja iesniegumu, kas tāpat adresēts Valsts policijai un kurā izklāstīta šī neikdienišķā Valsts ieņēmumu dienesta darbinieces rīcība.
Raksts ir no 2017.gada.

Atbildēt

bija tā

02.11.2020. 16:59

Dienesta automašīnas izmantošanā, braukājot ar to uz mājām, pieķertā Finanšu policijas Finanšu izlūkošanas pārvaldes Operatīvās izlūkošanas nodaļas priekšnieka vietniece Marita Klikiča nospriedusi, ka labākā aizstāvība ir uzbrukums, un vērsusies Valsts policijā, sūdzoties par to, ka nezināmi ļaundari izsekojot viņu un viņas ģimenes locekļus.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

02.11.2020. 16:52

VID ir riktīgs kretīnu kantoris. Varbūt visi tur nav kretīni, bet rīkojas viņi kā pilnīgie kretīni. Paraduši savos sacerējumos rakstīt apmēram tā - tas neatbilst normālai komercdarbības praksei. Un to raksta cilvēki, kuri dzīvē nevienu dienu privātajā sektorā nav strādājuši un ar komercdarbību nekad nav nodarbojušies, bet viņi vislabāk zina, kas ir normāla komercdarbības prakse. Neviens viņus neciena, jo nav par ko.

Atbildēt

vietējais>valsts orgānam

02.11.2020. 16:10

Laikam esi mazliet pastulbs ja spēji mētāties tikai ar pantiem, tie neatrisinās situāciju. Bet laikam jau jo stulbāks jo labāk noder par ierēdni valsts orgānos.

Atbildēt

Nju

02.11.2020. 15:33

Vnk kurjatņikā vista sevi par ovčarku uzskata izkalpojoties pahaniem...

Atbildēt

Valsts orgāni

02.11.2020. 15:33

Pēdējā rindkopa jau velk uz pantu. Sūdzēties par nejēdzībām jau neviens neliedz un to pat vajag darīt, bet par aicinājumu citiem nemaksāt nodokļus prasītos sadot pa nierēm.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

02.11.2020. 15:12

Šī vara NAV sajukusi prātā - tas viss tiek darīts ar nolūku.

Atbildēt

Tauta

02.11.2020. 15:07

Tauta kurā katrs domā tikai par savu kabatu neko labāku nav pelnijusi!

Atbildēt

paardomas

02.11.2020. 14:29

Ko tas nozīmē? To, ka uzņēmums ar šādu scenāriju vienkārši pārstās darboties
Vai ir vēl jautājumi ar ko nodarbojas VID?

Atbildēt

Vai kādam pilnmēness?

02.11.2020. 14:24

https://m.pietiek.com/raksti/dienesta_auto_privata_izmantosana_piekerta_finansu_policijas_pusprieksniece_versas_policija__laundari_vinu_izsekojot

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....