Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pensionārs

23.01.2020. 17:23

»

nu bet

Mazdēls jau apciemoja un redzēja, ka skapis tūlīt apgāzīsies, bet viņam tas bija pilnīgi po. Naudu gan jau pati vecmāmiņa viņam neuzticēja, jo citādi neredzu iemeslu turēt pie sevis simtiem eiro, neredzīgam cilvēkam, kuram ir miloši tuvinieki, kas regulāri apciemo


Ja jau mēs piederīgos uzticam Valsts pansionātam,tad tomēr pansionātam jāuzņemas atbildība. It kā tā tam būtu jābūt....bet šajā valstī nav brīnums ,ak tādas lietas notiek.

Atbildēt

Dainīits

23.01.2020. 17:17

Diemžēl valsts pansionāti tādi ir....un diemžēl nav iespēja ,piederīgajiem ,ja strādā rūpēties par smagi slimiem cilvēkiem. Un šī problēma tiešam jārisina labklājibas ministrei,kas īpasi par savu acu mirkškināšanu nedara neko. Ne viiem ir tāda pensija ,lai varētu savus piederīgos ievietot maksas pansionātos,kas maksā sākot no 800 eur.

Atbildēt

Jānis

23.01.2020. 17:11

»

caca

Kauns raksta autoram, ka tik cienījamu vecmāmiņu ir ieslodzījis nabagmājā.... Tikai nevajag aizmirst, ka viss dzīvē nāks atpakaļ


Cik es zinu vēl daudz slavenāki cilvēki dzivo pansionātos. Aktieri,mākslinieki,,,jo cilvēkiem (radiem ,maZbēniem )ir jāstrādā....Un valsts pansionāti mums ,Latvijā ,es zem katras kritias..tā ir.

Atbildēt

Anna

18.01.2020. 00:39

Kā nav kauna vecmāmiņas Natālijas radiniekiem šādi pasniegt notikušo un sevi zīmēt kā uzmanīgus un rūpīgus radus?!?
Ir arī citu iemītnieku ciemiņi, kas zin kā īstenībā radi velta uzmanību šai vecajai kundzei, kas ir nemiera cēlāja ar savu uzvedību visā guļošo nodaļā.
Protams, ir šajā ikdienas aprūpē daudz darāmā vēl, bet nevajadzētu publicēt to, kas neatbilst realitātē.

Atbildēt

blakts

09.01.2020. 18:41

Vai tad ministrei jālabo skapji? Ir aprūpes centra vadība,kurai izteikt sāpi. Ja tur bardaks,var vērsties pie ministres un vainīgie dabūs trūkties. Viņa tiešām cenšas ieviest kārtību aprūpes centros. Ja pašiem nav mēle mutē,tad paši vainīgi.Aprūpes centru vadībām,pa lielam,nospļauties uz klientiem.

Atbildēt

Nav kaika

09.01.2020. 01:09

Petravicai esot jakramejas ar Zakatistovu, ja ta taisniba

Atbildēt

z

08.01.2020. 22:08

Padomju laikos labi atceros, ka bērnudārzos visi skapji bija pieskrūvēti pie sienas. Iestādē bija savs galdnieks, kas visu paveica un neatteica, ja ko palūdza ekstra. Brīvlaistajā Latvijā pēc negadījuma ar laimīgām beigām vecāki visu saskrīvēja, bet skrūvgriezis un plaķenes audzinātājas galdā atrodas vienmēr.

Atbildēt

Liliāna

08.01.2020. 12:19

»

caca

Kauns raksta autoram, ka tik cienījamu vecmāmiņu ir ieslodzījis nabagmājā.... Tikai nevajag aizmirst, ka viss dzīvē nāks atpakaļ


Ne jau viss PSRS laikos bija sliktāk kā tagad...viņš raksta, paldies Dievam ,kā nedzīvoju tajos laikos...Ko var zināt par laikiem,kurā nedzīvoja?? Absolūti neko.Mulkīgs raksts- Nevajadzētu bāzt pansionātā slimu radinieku un pēc tam žēloties...Agrāk paši skatījās,nebija tādu Pansionātu.Vai tas bija slikti??

Atbildēt

nu bet

07.01.2020. 00:46

»

pensionāre

Gādīgajam mazdēliņam bija biežāk jāapciemo vecmāmiņa un jāpaskatās kādos apstākļos dzīvo viņa pansionatā, varbūt pat dārglietas un naudu novietot drošā vietā! Ar sūdzībām Pietiek.com jauns mugurkauls neizveidosies


Mazdēls jau apciemoja un redzēja, ka skapis tūlīt apgāzīsies, bet viņam tas bija pilnīgi po. Naudu gan jau pati vecmāmiņa viņam neuzticēja, jo citādi neredzu iemeslu turēt pie sevis simtiem eiro, neredzīgam cilvēkam, kuram ir miloši tuvinieki, kas regulāri apciemo.

Atbildēt

Starp citu

06.01.2020. 23:44

Jugla meklē darbiniekus darbam ar smagi slimiem, gulošiem klientiem - jā, tā mēs viņus saucam, jo esam soc.aprūpes iestāde nevis slimnīca. Un būtu ļoti priecīgi, ja radinieki un draugi biežāk apciemotu savus tuviniekus un uzturētos pietiekami ilgi lai palīdzētu iziet viņiem ārā, paši kaut reizi viņiem palīdzētu paēst un aiziet uz tualeti. Mēs nelūdzam mainīt pamperus un mazgāt vannā. Bet gribas lai visi kas raksta un runā šīs nejēdzības, kaut reizi iejustos aprūpētāju ādā un izbaudītu darba smagumu. Mums trūkst vīriešu darba roku- visu ceļ un nes sievietes. Un tad, kad ierodas augstprātīgi radiņi, kas nomet kārtējo pārtikas pienesumu un pēc mirkļa pazūd, pat nesveicinot darbiniekus, gribas kliegt. Kāpēc jums visiem liekas ka drīkstat pazemot tos cilvēkus, kas rūpējas par jūsu tuviniekiem ? Ir protams arī labi un gādīgi apmeklētāji, kas māk pateikt PALDIES par mūsu darbu un ir gatavi iesaistīties aprūpē. Viņu cilvēcība un klientu pateicība ir tas, kas dod spēku turpināt darbu, ko ne katrs spēj.

Atbildēt

pensionāre

06.01.2020. 18:34

Gādīgajam mazdēliņam bija biežāk jāapciemo vecmāmiņa un jāpaskatās kādos apstākļos dzīvo viņa pansionatā, varbūt pat dārglietas un naudu novietot drošā vietā! Ar sūdzībām Pietiek.com jauns mugurkauls neizveidosies!

Atbildēt

Lasītājs

06.01.2020. 18:24

»

Jansons

Kārtējo reizi raksta cilvēki, kas tālu no pansionātu ikdienas. 650 EUR un vismaz 100 klientu, tad var savilkt galus ar pieticīgām algām personālam


Mēs tik pa pazīšanos tanti dabūjām Tērvetes pansionātā. Tur visas vietas aizņemtas. Un par 650. ar kopējo apkuri, ēdināšanu ar vienu apkalpotāju uz stāvu, var labi dzīvot personāls, jo pensionāriem valstī pensijas ir ap 200. eiro un dzīvo, maksā komunālos, ēd, pērk zāles.
Zagt no vecīšiem nevajag!Nelieti!

Atbildēt

Lasītājs

06.01.2020. 15:04

Par pansionātu jāmaksā 650 eiro mēnesī. Par tādu naudu var savākt normālu personālu. Tur vienkārši ir "šofera dēls" no pareizās partijas ielikts par vadītāju, kuram pašam vieta būtu psihuškā. Bet ko tur iesākt, ja muļķe ir nabadzības ministre. Pat bail prasīt, lai parāda pārējo ierēdņu purnus no šīs ministrijas.

Atbildēt

!

06.01.2020. 14:57

»

vispār

lauku slimnīcās padomju gados gulošajiem pat dzert nedeva, lai gultā neslapinātu...pansionātos arī.Jo nebija nedz pamperu, nedz maināmo paladziņu, nedz citu fīču, kas nāk no "pūstošā kapitālisma".Pirms spriedelēt te par lietām, padomājiet pie tā, lai paši tādā veidā dzīvi nebeigtu, no slāpēm un bada...


Par padomju tie ir meli! Bet tagad pat slimnīcās nedod dzert, lai pampēri nebūtu jāmaina un pretsāpju zāles arī nedod pilnā apjomā, jo tās ir ļoti dārgas. Visus nolemtos nāvei saliek vienā palātā un tad tie bļaudami, vaidēdami aiziet viņsaulē.

Atbildēt

petravica ramona

06.01.2020. 14:16

»

caca

Kauns raksta autoram, ka tik cienījamu vecmāmiņu ir ieslodzījis nabagmājā.... Tikai nevajag aizmirst, ka viss dzīvē nāks atpakaļ


dzeru udeni Memory live no sava draugela firmas par ko samaksaju 130000 nodoklu maksataju naudas

Atbildēt

Ramonas petrevičas variants ar skapi pa galvu

06.01.2020. 13:42

»

pēdējo 3 kometāru "gudrajiem" autoriem

pārlasiet komentāru - tupajām "biezo" atvasēm


ir humānāks par ragaviņu variantu.

Atbildēt

pēdējo 3 kometāru "gudrajiem" autoriem

06.01.2020. 11:12

pārlasiet komentāru - tupajām "biezo" atvasēm.
Ne visiem cilvēkiem apstākļi ir vienādi. Visa latvija ir nabagmāja un lielākā daļa cilvēku nav spējīgi cienīgi parūpēties par sevi ar tiem dotajām iespējam.

Atbildēt

vispār

06.01.2020. 11:00

»

Viedoklis par deģenerātu

Kāda deģenerātam jābūt, lai vecmāmiņu iespundētu pansionātā


lauku slimnīcās padomju gados gulošajiem pat dzert nedeva, lai gultā neslapinātu...pansionātos arī.Jo nebija nedz pamperu, nedz maināmo paladziņu, nedz citu fīču, kas nāk no "pūstošā kapitālisma".Pirms spriedelēt te par lietām, padomājiet pie tā, lai paši tādā veidā dzīvi nebeigtu, no slāpēm un bada - padomijas slavinātāji.

Atbildēt

Viedoklis par deģenerātu

06.01.2020. 10:30

Kāda deģenerātam jābūt, lai vecmāmiņu iespundētu pansionātā.
Pie tam vēl laimīgs, ka nedzīvoja okupācijas gados. Ko tad tas deģenerāts sūkstās par nokritušu skapi? Okupācijas gados diezvai tas skapis nokristu.

Atbildēt

caca

06.01.2020. 10:16

Kauns raksta autoram, ka tik cienījamu vecmāmiņu ir ieslodzījis nabagmājā.... Tikai nevajag aizmirst, ka viss dzīvē nāks atpakaļ.

Atbildēt

tupajām "biezo" atvasēm

06.01.2020. 09:14

Ja būtu matemātikas stundā klausījušies skolotājas stāstītajā,
tad nebūtu atvērtu muti(un irsu arī!) jābrīnās, kāpēc neaprūpē
pats bet jāliek nabagmājā !
Ja jāsēž klāt 24/7/n-tie gadi, tad kā pats sev nopelnīsi stāžu
pensijai ? Un vai ikdienā iztiksi no mātes (Godmaņa piešķirtās)
100 jevriku pensijas(jo padomijas laiku skaitīja tikai gadus, nevis
cik tiki nopelnījis rubļus) !!!!!!!
Te jau laiciņu atpakaļ viena deputātgovs māva, ka esot strādājuši
citai valstij ! :((((((

Atbildēt

:))

06.01.2020. 06:56

»

Viedais

Atvaino uzirdīja: nu pamēģini nojāties ar dāmu nepieskrūvētā skapī (vai pie nepieskrūvētas kumodes). Nu tas tā pa jokam


Drīzāk tu nojātos, ar dāmu vai bez, lai to nepieskrūvēto skapi apgāztu!

Atbildēt

Pabalsti nāves gadījumā

06.01.2020. 05:11

Vecuma, invaliditātes, izdienas vai speciālās valsts pensijas vai apdrošināšanas atlīdzības saņēmēja nāves gadījumā – apbedīšanas pabalstu piešķir un izmaksā mirušā cilvēka divu mēnešu pensiju vai atlīdzību apmērā. Ja pensijas saņēmējs miris pēc 2019.gada 1.janvāra, tad apbedīšanas pabalstu izmaksā mirušā cilvēka divu mēnešu pensiju apmērā, ieskaitot piemaksu pie pensijas par apdrošināšanas stāžu, kas uzkrāts līdz 1995.gada 31.decembrim (ja tāda bija piešķirta).

Atbildēt

Viedais

06.01.2020. 04:38

»

?

"taču pieskrūvēts dzīvoklī ir viss


Atvaino uzirdīja: nu pamēģini nojāties ar dāmu nepieskrūvētā skapī (vai pie nepieskrūvētas kumodes). Nu tas tā pa jokam.

Atbildēt

Viedais

06.01.2020. 04:32

»

?

"taču pieskrūvēts dzīvoklī ir viss


PS: autors laikam dzīvo dzīvo dīvainā realitātē, kur viss ir ideāli simetrisks un neviens bez viņa atļaujas neuzdrīkstas palaidnības vai draiskulības.

Atbildēt

Viedais

06.01.2020. 04:27

»

?

"taču pieskrūvēts dzīvoklī ir viss


Labāk maza paranoja, neka liela sekcija (vai skapis) uz galvas. Sūdus nepērku (lai gan tos ražo), taču māju stāvoklis bieži ir tāds, ka slīpums neļauj justies droši, bet pāris skrūves sienā gan. Taču katrs pats savas nelaimes kalējs (nedod Dievs).

Atbildēt

Pusspŗāgušais Induļis Durka, taszs Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, jobanaijsz deblojidīc, cezeczs un politiski izdrateczs, pidrass ergļa pakaļa

06.01.2020. 03:59

»

:)))

Atkal kārtējais absurds muļķu zemē - nesekmīgi centieni attaisnot pietieklapsītāja idEJotisko demagoģiju, uzdodot rietumdeŗmoliberastu lumpenpropaGANDĒŠANAS zombējumu par "pietiekamu izziņas materiālu...


Atkal piecirstcomas mikropisans atmodies!

Atbildēt

:)))

06.01.2020. 02:28

»

nu

absurds gan, bet ne no "lapsītāja" puses.It kā nebūtu pietiekami izziņas materiāla,- ne foto, nedz filmu, nedz literatūras, nedz galvenais - dzīvu aculiecinieku.Vakar atlidojA no Marsa


Atkal kārtējais absurds muļķu zemē - nesekmīgi centieni attaisnot pietieklapsītāja idEJotisko demagoģiju, uzdodot rietumdeŗmoliberastu lumpenpropaGANDĒŠANAS zombējumu par "pietiekamu izziņas materiālu"?!

Tas ir tikpat "ticami", kā dzīvība uz Marsa, no kura vakar atlidojA "pietieklapsītāju" ekspedīcija. :D

Atbildēt

?

05.01.2020. 23:39

»

Viedais

Kaut kas neštimmē. Gredzeni - 2 gab., nauda - X simti, atgādina ainu no "Ivans Vasiļjevičs maina profesiju", bet par lauztu mugurkaulu stāsts kā par lauztu pirkstu, viņai taču tagad jābūt paralizētai un te bez krimināllietas nekādi. Ja tā ir patiesība, es par savu tuvinieku kādu pie sienas gribētu pielikt...


"taču pieskrūvēts dzīvoklī ir viss"
Vai tagad tiešām tādus sūdus ražo, ka viss jāpieskrūvē vai lietotāji kļuvuši pilnīgi debili? Man mājās nekas un nekad nav bijis pieskrūvēts (izņemot to, kas karājas pie sienas) un nekad nekas nav gāzies!

Atbildēt

nu

05.01.2020. 22:37

»

:)))

Kārtējais muļķu zemes absurds...


absurds gan, bet ne no "lapsītāja" puses.It kā nebūtu pietiekami izziņas materiāla,- ne foto, nedz filmu, nedz literatūras, nedz galvenais - dzīvu aculiecinieku.Vakar atlidojA no Marsa.

Atbildēt

:)))

05.01.2020. 22:27

Kārtējais muļķu zemes absurds.

Ja pietiek lapsītājs nekad neesot dzīvojis Padomju Savienībā, tad kā šis personāžs ir spējīgs burtiski acumirklī pārcelties Brežņeva laikos, par kuriem šim nav ne jausmas, jo pietiek lapsītājs taču Padomju Savienībā nekādos laikos nekad nav dzīvojis?

Atbildēt

nekā

05.01.2020. 22:21

Kā nekas nav mainījies? vai t ad nepamanījāt pagājušonedēļ ministrei jaunu kostīmiņu? Runa gan tā pati neartikulētā un lekcsika kā bērnudārza audzinātājai... bet knariņam jau tieši tādu vajag un nevar nolaist zem šuplinskas IQ

Atbildēt

vispār

05.01.2020. 22:03

»

hmm

Fakts pagaidām ir tikai tas, ka autors - vīrs spēka gados, kā arī pārējie "tuvinieki", nevīžo aprūpēt savu vecmāmiņu


tā nav neviena darīšana, kāpēc vecais cilvēks ir tur, tas ir pansionāts - daudzu vecu ļaužu pēdējā māja.Un, tie, kuriem neviena nav, visi miruši vai nav, tāpēc, ka nav - viņiem jāmirst kā pēdējiem cilvēces atkritumiem?Par to, ka visu savu darba mūžu veltījuši šai zemei, kura tomēr nav Indija, paldies Dievam...

Atbildēt

Tiešām

05.01.2020. 21:57

»

Lasītājs

Ļoti nekorekti ir ES bardaku salīdzināt ar Krieviju. Ja tā būtu noticis KF, tad no Maskavas brauc grupa spēka struktūru darbinieki un izmeklēšana notiek tiešā ģenerālprokurora uzraudzībā, kas beidzas ar lieliem cietumsodiem


kāpēc tad visi kaut cik maksātspējīgie nesās uz Rietumu slimnīcām?Esi gulējis vācu slimnīcā?Mūsu dārgākā privātklīnika nestāv blakus.

Atbildēt

Ja, ja!

05.01.2020. 21:18

»

acīmredzams

Acīmredzams. ka autors pats ir slims vai viņam ir nepietiekams intelekts, lai pamestu vecmāmiņu tādā vietā. Un naudu gan jau pievāca kāds viņam līdzīgs deģenerāts, kurš atnāca pievākt savas vecmāmiņas pensiju un paķēra arī kaimiņienes


Aciim redzaams, ka tu esi iists nelietis, kas gatavs visus apmelot, lai tikai attaisnotu tos valdiibaa seedo'sos nelie'sus. Taatad, tavupraat ir normaali, ja mums valdiibai nodok'los jaamaksaa ap 70% no sava nopelniita, bet valdiiba par 'so naudu nevar nodro'sinaat ne normalu vesliibas apruupi, ne sociaalo nodro'sinaa'sanu veciem cilveekiem? Tavupraat, valdiiba pareizi dariija 'sogad pie'skirot partijaam papildus 4,5 miljonus taa vietaa lai padomaatu kaut vai par 'siem vecajiem cilveekiem pansionaatos? Kur taadi meerg'li kaa tu rodas uz pasaules. Nevar buut, ka tevi maate ir dzemdeejusi.

Atbildēt

Viedais

05.01.2020. 20:59

Kaut kas neštimmē. Gredzeni - 2 gab., nauda - X simti, atgādina ainu no "Ivans Vasiļjevičs maina profesiju", bet par lauztu mugurkaulu stāsts kā par lauztu pirkstu, viņai taču tagad jābūt paralizētai un te bez krimināllietas nekādi. Ja tā ir patiesība, es par savu tuvinieku kādu pie sienas gribētu pielikt. Es nenosodu mazbērnu, kas atdot nevarīgu vecmammu pansionātā (labāk nekā aizvest uz mežu ragutiņās), taču vērtslietas un nauda nav savienojami jēdzieni ar atrašanos pansionātā. Pieļauju, ka skapja pieskrūvēšanu normatīvie akti neparedz (man, paldies Dievam, ģimenē nav neredzīgo, taču pieskrūvēts dzīvoklī ir viss), bet ar veselo saprātu ne visi draudzējas. Vienīgā pretenzija var būt pret sanitāriem (lasi - uzraugiem), kas pienācīgi nesekoja pacientei.

Atbildēt

acīmredzams

05.01.2020. 20:49

Acīmredzams. ka autors pats ir slims vai viņam ir nepietiekams intelekts, lai pamestu vecmāmiņu tādā vietā. Un naudu gan jau pievāca kāds viņam līdzīgs deģenerāts, kurš atnāca pievākt savas vecmāmiņas pensiju un paķēra arī kaimiņienes.

Atbildēt

Vārdnīca

05.01.2020. 20:36

Regulāri apmeklēju savu radinieci pansionātā. Protams, istabiņas diezgan žēlīgas,bet par darbiniekiem neko sliktu gan neteikšu. Darbs tur ellīgs. Ir akli,kurli,veci,arī psihiski slimi iemītnieki. Remonta laikā apstākļi bija briesmīgi visiem. Droši vien arī pēc remonta līdz zviedru aprūpes namiem Latvijā ir tikpat tālu kā līdz zvaigznēm... Bet vai tad pie mums cilvēks parastais ir prioritāte? Tik vien kā nacionālajā plānā ierakstīts. Starp citu jau plānā 2007-2013,ja pareizi atceros gadus.

Atbildēt

Salavecis

05.01.2020. 20:28

Biežāk apmeklējiet sociālās un veselības aprūpes iestādes, kaut vai tāpēc lai Ziemas svētku laikā iepriecinātu ar dziedāšanu dzirdīgos un ar dejošanu redzīgos, tos, kas spiesti tur vadīt svētku laiku. Tad gan kārtība būs, jo zinās, ka tā nav "atkritne" vai "novietne", par ko neviens neinteresējas, gan arī izpratne par situāciju kopumā, lai vajadzības gadījumā varētu panākt kārtību un ar muļķību runāšanu netraucētu kārtības ieviešanai. Neba Dārzniece ir atbildīga par skapju skrūvēšanu un tarakānu indēšanu, un pat "sapņu zemē" Amerikā sociālās un veselības aprūpes iestādes netin lavandas aroms, un pat turīgi deviņdesmit gadus sasniegušie tautieši pārcelšanos uz aprūpes namu no savas mājas uztver kā neatkarības zaudēšanu un sīksti turas pret. Un Brežņevs ir dzīva liecība veselības aprūpes kvalitātei PSRS, kas vēl spēka gados vīrieti padarīja par simtgadi sasniegušām drupām. Ko tad varējs sagaidīt "parastais cipvēks"? Un kāpēc Brežņeva laikam pārmest Hruščova laika skapja nepieskrūvēšanu? Ja būtu pieskrūvējuši tikko izgatavotu skapi, tad jau stāvētu "līdz nāvei".

Atbildēt

Ko jūs gribat,

05.01.2020. 19:16

ja naudas nav mediķiem, kad noziedznieks Kariņš nepilda likumu un mediķiem un jaunajiem dakteriem jāaizbrauc? Genocīds.

Atbildēt

Kamēr latviešu darbspējīgās sievietes V

05.01.2020. 19:14

»

...

Ja cilvēkiem nebūtu jāmaksā nodokļi tad tā būtu taisnība.Par nodokļu maksātāju naudu tur tiek uzturēta ekselenta nekārtība


Vācijā apkalpo vecas vācietes aprūpes namos, izklaidē un slauka dirsas.

Atbildēt

manupraat

05.01.2020. 19:06

»

jautāt vietā

Jā, kādēļ tad jāatdod uz tik briesmīgu vietu tuvs cilvēks? Līdz galam kaut kas tajā šausmu stāstā nenolasās


Nepareizs jautaajums.Pareizais jautaajums buutu: Kaapeec muusu valstii veciem, nevariigiem cilveekiem ir sagatavotas taadas briesmiigas vietas kur sagaidiit muu'za beigas?
Bet par to, kaadee'l taa vecaamaate nedziivo pie beerniem vai mazbeerniem ne tev te spriest. Tur var buut desmitiem buutisku iemeslu.

Atbildēt

Lasītājs

05.01.2020. 18:30

»

lauķis

Man nav nekādu iebildumu pret krieviem,tomēr pasakas par Maskavas valdību stāstīt nevajag,tur stāvoklis vēl traģiskāks


Jūs esat mūsu sadistiskās valsts propagandas upuris. Kur krievam, vai kādām no Krievijas iezemiešu tautām, ir necieņa pret saviem veciem cilvēkiem?

Atbildēt

...

05.01.2020. 18:27

»

hmm

Fakts pagaidām ir tikai tas, ka autors - vīrs spēka gados, kā arī pārējie "tuvinieki", nevīžo aprūpēt savu vecmāmiņu


Ja cilvēkiem nebūtu jāmaksā nodokļi tad tā būtu taisnība.Par nodokļu maksātāju naudu tur tiek uzturēta ekselenta nekārtība.
Un ko tu zini par tiem tuviniekiem?

Atbildēt

Vietējais

05.01.2020. 18:27

Ir patiesi žēl, ka Latvijai nav Sibīrijas. Tā ātri pārmācītu šos saņēmējus...

Atbildēt

Lauķis

05.01.2020. 18:22

Nekā jauna! Ja pie teikšanas ir tie, kuri mīl tikai saņemt, nevis nopelnīt strādājot, tad ir tā kā šerit iz aprakstīts.
Bet vadībā un valdībā lielākā daļa prot tikai saņemt, bet darbs? Darbs, - nu, kā sanāks... parasti nesanāk!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

FotoŅemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu pārsteigumu, kuru klusībā īstenoja labklājības ministre Ramona Petraviča un kuram plašāka sabiedrība nepievērsa uzmanību.
Lasīt visu...

21

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

FotoTeikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt zaļo zonu, nevis Valsts drošības dienesta kompleksu, kura būvniecība nozīmētu arī koku izciršanu. Mana pārliecība ir, ka šī jautājuma apspriešanu ir pilnībā jārestartē - pašreizējie plāni jāaptur, un diskusija jāsāk no nulles.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...