Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Optimists

20.10.2021. 17:37

Man mēnesi atpakaļ bija temperatūra 37,6 kādas 3 dienas un klepus apmēram nedēļu.Izdzēru 2 tabletes paracetamolu un dažus Coldrex. Daudz ēdu kāpostus un dzērvenes, dzēru šķidrumu kādus 2 litrus dienā. Nožēloju ka nesaucu mediķūs būtu varbūt, ja tas bij covid, pārslimošanas fakts un tas QR. Tagad jūtos normāli, klepus un temperatūra sen jau nav.

Atbildēt

Litrs

09.10.2021. 23:47

3x dienā 5 dienas no vietas, ja??!

Atbildēt

Vērotājs

06.10.2021. 12:26

Raksta autore, šķiet, būs slimojusi pilsētas apstākļos. Mēs ar vīru tikpat slikti jutāmies laukos, un tieši tāpat tikām NEārstēti. Tas nozīmē-lai cik tu arī nebūtu slims-ej ārā, atnes malku un izkurini māju; sagatavo dzīvniekiem barību un vismaz divas reizes dienā pabaro tos; iztīri novietnes. Ja ir sasnidzis sniegs, izšķūrē takas, lai var tikt uz kūti un šķūnīti.
Un ziniet-nebija laika baidīties un ģenerēt kaut kādas garīgās transformācijas. Bijām slimi, noguruši, bet aizņemti ar neatliekamiem, diezgan smagiem ikdienas darbiem. Vēl aizvien nebeidzu brīnīties, kāpēc no šīs bīstamās slimības neārstē līdz brīdim, kamēr paliek pavisam slikti. Ienīstu šo sistēmu!

Atbildēt

Da ejiet d....t

06.10.2021. 08:31

Nu ko tad gadījumā kad sākat gārgt no skābekļa bada neturpināt dzert tos 4-5 litrus ūdens bet zvanāt ātrajiem.Ja nomirsiet, neķerat kreņķi Latvijā ik dienas no dažādām citām kaitēm mirst stipri vairāk cilvēku.Ceru kad tūlīt visus pārgudros ekspertus noliks lokdaunā.Varēsiet sēdēt savos soc. tīklos un vaimanāt.

Atbildēt

pietiek.lap$$as pa$$ūtījumgalc

04.10.2021. 23:12

»

Kekss

Interesanti, reklāmraksti ir par brīvu vai par samaksu


Nauda ne$$mird!!

Atbildēt

AG

04.10.2021. 15:11

KĀPĒC NEFAKCINĒJĀTIES VISI 5 ??? :)

Atbildēt

fakts

04.10.2021. 13:59

»

Pilsonis

Tieši otrādi, cik esmu novērojis, tad parasti tieši antivakseriem ir argumenti. Kovididiotiem vakseriem gan parasti nav neviena argumenta nevienā jautājumā, tikai vieni vienīgi meli


Es jau par to pašu.Reliģiozajiem argumentu nav un būt nevar,tikai akla ticība un kurlums pret argumentiem.Arī mūsdienu "zinātne" pārvērsta par reliģiju.

Atbildēt

aa

04.10.2021. 11:43

bet ka tad ārstēties? nebaidieties, uzrakstiet -kaut anonīmi.tas noderēs tiem, kas vel nav slimojusi.

Atbildēt

Pilsonis

04.10.2021. 11:38

»

fakts

Precīzi teikts par antivakceriem un covidiotiem- desmitiem reižu pārkopē raksteļus no kuriem neko nejēdz pat tādā līmenī, ka truli pārkopē feikus ar primitīvi mainītiem skaitļiem


Tieši otrādi, cik esmu novērojis, tad parasti tieši antivakseriem ir argumenti. Kovididiotiem vakseriem gan parasti nav neviena argumenta nevienā jautājumā, tikai vieni vienīgi meli

Atbildēt

agraāk

04.10.2021. 10:42

»

Žulis

Kaut ko stulbāku laikam vairs nevar izgudrot: "Jo vieglāka slimības gaita, jo pēc tam mazāka imūnā atbilde pret koronavīrusu....atkārtoti inficējoties ar Covid-19, slimības gaita var būt daudz smagāka...


jaunā veida fakcīnām, kas te tiek potētas nav nekāda sakara ar novājinātu vīrusu - šīs ir gēnu terapija, kas tāpēc arī ir eksperimentāla un kā redzam īsti nevienam nepalīdz

Atbildēt

Pensionāre

04.10.2021. 09:10

Paldies par rakstu.Ģimenes ārsti lielàkā daļa neko nedara un tā guļot mājas un dzerot šķidrumu vari droši doy pie dieviem.Ar gripu slims var apmeklēt ārstu, bet nezinot kas man kaut nē.Telefons nav informācijas nesējs.Vispar murgs.Paldies tai medmāsai,kuru nu tagad tiesàšot,paldies Āizsilniecei, paldies anestezioloģei un vēl citiem, kuri nebaidās teikt patiesību, pretstatā mūsu valdībai,,kura tikai baida,jo viņiem taču galvenais potes, aizliegumi,bet potētie kā varoņi klīst apkārt ir covid pozitīvi un aplipinat citus.

Atbildēt

Jā,

04.10.2021. 08:49

»

Super!

Vārds vietā


tieši zirgābolā!

Atbildēt

Imunitaate sheit der arii 30 gadus

04.10.2021. 08:20

Fakts: intensiivaa kontaktaa ar diviem aktiiviem kronviirusa slimniekiem esosha 90 gadus veca bij. Gimenes aarste slimoja ljoti viegli.

Atbildēt

Super!

04.10.2021. 07:33

»

Jo

Murgains rakstiņš. Atbilstošs lapeles līmenim


Vārds vietā!

Atbildēt

Secinājums

04.10.2021. 06:53

»

drīzāk jautājums

No kura laika visādi muldoņas, pamuļķi, idioti un mērgļi saucami par krietniem cilvēkiem


Pilnīgi piekrītu.Dažās aprindās partijnieki,deputāti un citi nešķīsteņi arī tiek saukti par krietniem cilvēkiem.

Atbildēt

Tikai paliek jautājums,

03.10.2021. 23:16

»

Solī

Beidzot dzirdami krietnu cilvēku vārdi. Paldies par drosmi


vai tagad nesāksies šo krietno cilvēku vajāšana, jo viņu rīcība neatbilst covid afēras biznesa plānam un vietējās noziedzīgās valsts pārvaldes centieniem izkalpoties globālajai farmas mafijai.

Atbildēt

fakts

03.10.2021. 21:01

»

Pilsonis

Tas saucas "recieved opinion...


Precīzi teikts par antivakceriem un covidiotiem- desmitiem reižu pārkopē raksteļus no kuriem neko nejēdz pat tādā līmenī, ka truli pārkopē feikus ar primitīvi mainītiem skaitļiem.

Atbildēt

Rita

03.10.2021. 20:13

Jus varētu te tā izlikt e-pastu, jo FB atrodamo "Madara Ķirse" profilos šis raksts nav atrodams... Līdz ar to nav saprotams ar ,kuru FB Madaru Ķirsi kontaktēties, jo arī man ir identiska situācija jūsu minētajai...

Tā arī man bija, Ārstniecības palīdzība šīs slimības ārstēšanā bija apaļa 0... Tikai pašas un radinieku pašaizliedzība. Līdz ar to man ir radies uzskats, ka šī slimība Latvijā nevis tiek apkarota, bet gan dažādos veidos iespējams apzināti tiek veicināta šīs slimības izplatība...

Atbildēt

Solī

03.10.2021. 18:51

Beidzot dzirdami krietnu cilvēku vārdi. Paldies par drosmi.

Atbildēt

Pilsonis

03.10.2021. 18:33

»

Žulis

Kaut ko stulbāku laikam vairs nevar izgudrot: "Jo vieglāka slimības gaita, jo pēc tam mazāka imūnā atbilde pret koronavīrusu....atkārtoti inficējoties ar Covid-19, slimības gaita var būt daudz smagāka...


Tas saucas "recieved opinion".
Pats neko nesaprot un nejēdz. Tik klausās melu midzeņos uzpūsto "ekspertu" viedokļus. Saņem viedokli un tiražē tālāk. Bet kas ko kāpēc nespēj atbildēt. Kā tipiskam bauram pienākas, ar galvu pats nedomā. Iepriekšējo paaudžu pieredzi arī neizmanto, bauriem tā neeksistē

Atbildēt

Žulis

03.10.2021. 18:11

»

Daļa Covid-19 pārslimojušo uzskata, ka nav nepieciešams vakcinēties, jo organismā ir izstrādājusies imunitāte. Tomēr eksperti apgāž šādu mītu...


Kaut ko stulbāku laikam vairs nevar izgudrot: "Jo vieglāka slimības gaita, jo pēc tam mazāka imūnā atbilde pret koronavīrusu....atkārtoti inficējoties ar Covid-19, slimības gaita var būt daudz smagāka".
TAS TAČU APGĀŽ VAKCINĒŠANAS TEORIJAS PAMATUS! Tad jau no vakcīnām vispār imunitāte neveidotos. Jo vakcīnas taču veido no novājinātiem baciļiem ar tādu aprēķinu, lai organisms neciestu, bet imūnsistēma iemācītos "atpazīt" attiecīgo mikrobu un ātri uz to izstrādāt pretvielas.

Atbildēt

03.10.2021. 17:58

Daļa Covid-19 pārslimojušo uzskata, ka nav nepieciešams vakcinēties, jo organismā ir izstrādājusies imunitāte. Tomēr eksperti apgāž šādu mītu.

Ja inficējoties ar Covid-19 slimības gaita ir bijusi visai viegla, tad, iespējams, nav izstrādājusies pietiekami liela imūnā atbilde pret vīrusu, lai ilgstoši pasargātu organismu no atkārtotas inficēšanās ar koronavīrusu, atzīst ASV Bērnu infekciju slimību biedrības prezidents Badijs Kreiks.

"Jo vieglāka slimības gaita, jo pēc tam mazāka imūnā atbilde pret koronavīrusu," min Kreiks. Viņš uzsver, ka atkārtoti inficējoties ar Covid-19, slimības gaita var būt daudz smagāka.

Atbildēt

Kekss

03.10.2021. 17:11

Interesanti, reklāmraksti ir par brīvu vai par samaksu?...

Atbildēt

Cilvēks

03.10.2021. 17:02

ir pašpietiekams.
Liels procents no vakcīnticīgajiem ir reliģiozu fanātiķu transa stavoklī (okultais drudzis).

Atbildēt

murgaina lapele,

03.10.2021. 16:25

»

Jo

Murgains rakstiņš. Atbilstošs lapeles līmenim


ar atbilstošiem nožēlojama līmeņa soctīklu ,,viedokļiem,, un citām izrietošajām sekām.

Atbildēt

Jo

03.10.2021. 16:10

Murgains rakstiņš. Atbilstošs lapeles līmenim.

Atbildēt

Benedict Ingibjorg

03.10.2021. 16:02

Atsaucoties uz vaicājumu par datiem, kas liecina par dabiskās, dabiski iegūtās imunitātes pētījumiem, šeit raksts, kura beigu daļā ir norādes un vairākiem šādiem pētījumiem. Lai noder! https://brownstone.org/articles/twenty-steps-to-end-the-madness/

Atbildēt

Secinājums

03.10.2021. 15:05

Neviens,nekad un nekur šo vīrusu nav izdalījis,tieši tāpat kā citus elpceļu vīrusus.
DNS tests ir laba lieta tikai tam ir vajadzīgs paraugs ar ko salīdzināt iegūto rezultātu.Parauga atkal nav jo nav izdalīts vīrus.
Nevar ārstēt un uzvarēt to kā nav vispār.
Jā,cilvēki slimo,daži pat ļoti smagi slimo.Ar ko tad slimo?Tas būtu jautājums zinātniekiem tomēr tie nav spējīgi paskaidrot.
Tādas nu ir manas pārdomas par Covid-19 ārstēsanu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...