Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

#

21.04.2022. 21:33

Ļoti interesanti, kādi ir patiesie iemesli šī kunga pēkšņai aktivitāšu pārtraukšanai bēgšanai. Kurš un kādu kompromatu uzraka, kāda bija interese šo kungu baidīt tik ļoti, ka nācās strauji "ņemt pēdu"?
Ja pieņemam, ka tas, ko ir sacījis šis kungs, ir patiesība un tie ir patiesie bēgšanas motīvi,tad šis kungs, maigi sakot, ir "emocionāli nenoturīgs".

Atbildēt

Tev jau to nesaprast

21.04.2022. 11:06

»

precīzi par Zeļonku

"Nācijas līderi" LUMP.EŅU baru


Vari tās peršas rakstīt cik gribi, Zelenskis ir īzcils valstsvīrs un pasaules līmeņa politiķis. Nākotnes cilvēks.

Atbildēt

precīzi par Zeļonku

21.04.2022. 10:05

»

Pumpainā tīņa gadi jau sen aiz muguras

Atkārtoju vēlreiz, Zelenskis ir izcils valstsvīrs.Visa progresīvā cilvēce viņu atbalsta. Pēc Tava uzbrauciena var secināt, ka esi neglābjams asiņainā pundura fans


"Nācijas līderi" LUMP.EŅU baru,
Spiež "valsti mīlēt" un "respektēt varu"
(TĀDU, kas vājprāta muŗgos vien rādās),
"Cērpot kā aunus" - pirms "noģērē ādas

Atbildēt

antons mikoss

21.04.2022. 09:51

Mani neciena! Gribu valdīt! Pārdošu, nolikšu uzreiz, aizbraukšu un neko neielaidīsu sevī. Nepatīk.....
Gribu, gribu , grībū! UŪ!

Atbildēt

Skolnieciņš

21.04.2022. 08:42

Aldis Gobzems (Алдис Гобземс) — Kremļa aģents.
©Skolniecinš 1999-bezgalība :-)

Atbildēt

Statistika

21.04.2022. 07:31

»

No tautas parunām

Katrs domā un dara atbilstoši savai samaitātības (deģenerācijas) pakāpei


Tā ir visrūgtākā patiesība,izteikta metaforas formā, un ar samaitātību tam nav nekāda sakara!Cik tur procentu t. s. visu tautu krievu tautas pārstāvju bija Kremļa propagandas nozombēti?

Atbildēt

tu arī

21.04.2022. 00:02

»

Piekrītu

man arī patīk


no tā paša skapja?

Atbildēt

No tās pašas sērijas

20.04.2022. 20:18

»

patiesībā

ir sacīts: "Aklo vidū vienacis ir valdnieks - pat arī gaužām kropl.īgs ubags būdams


Ja Putins iekakātu katram Krievijas pilsonim mutē un pateiktu, ka tas ir ievārījums, šie savā starpā jautātu - vai tas ir ķiršu vai aveņu? Precīzi desmitniekā!

Atbildēt

******

20.04.2022. 20:01

Bet kur palika Rododendra laikā dotie solījumi, Aldi!

Atbildēt

patiesībā

20.04.2022. 19:42

»

Pumpainā tīņa gadi jau sen aiz muguras

Atkārtoju vēlreiz, Zelenskis ir izcils valstsvīrs.Visa progresīvā cilvēce viņu atbalsta. Pēc Tava uzbrauciena var secināt, ka esi neglābjams asiņainā pundura fans


ir sacīts: "Aklo vidū vienacis ir valdnieks - pat arī gaužām kropl.īgs ubags būdams."

Un, arī: "Var jau iespējami skaļi un nebeidzami ilgi dēvēt sū#u par zafti – dēļ tam tas sal.dāks nekļūs un tīkami smaržot nesāks."

Atbildēt

Pumpainā tīņa gadi jau sen aiz muguras

20.04.2022. 17:51

»

veģetārs vai vegāns personāžs esi

vai pumpains tīnis, ka par zeļonku fano


Atkārtoju vēlreiz, Zelenskis ir izcils valstsvīrs.Visa progresīvā cilvēce viņu atbalsta. Pēc Tava uzbrauciena var secināt, ka esi neglābjams asiņainā pundura fans.

Atbildēt

veģetārs vai vegāns personāžs esi

20.04.2022. 17:09

»

ABC

Protams, ka patīk! Zelenskis ir izcils valstsvīrs un pasaules līmeņa politiķis


vai pumpains tīnis, ka par zeļonku fano?

Atbildēt

badžoo

20.04.2022. 17:08

Uz aizvainotajiem ved ūdeni....

Atbildēt

ABC

20.04.2022. 17:01

»

pamuļķim uc 'patrejotiem'

Kādam varbūt te patīk Zeļenskis


Protams, ka patīk! Zelenskis ir izcils valstsvīrs un pasaules līmeņa politiķis.

Atbildēt

galīgi garām

20.04.2022. 16:17

»

Precīzi

Kā Zeļonskis


Par saviem vārdiem ir arī jāatbild! Anonīmi jau jebkuru var apmētāt ar dubļiem. Kārtējo reizi esi pārskatījies Kremļa propagandas kanālus. Tie jau nu ir tādi meļi, ka nav pat ar ko vairs salīdzināt.

Atbildēt

Edgars

20.04.2022. 15:57

Es iemācīju narkomānu Aldi lietot... melot, pazemot, apzagt cilvēkus.
Aldim Tvaika iela.... man nāras.

Atbildēt

Pamuļķiem

20.04.2022. 15:32

Pamuļķiem, kas taisās par šo ākstu balsot- ja ari Sa eimā tiks, tad noliks mandātu...taisni kā priekš jums

Atbildēt

Mēs

20.04.2022. 15:13

»

Es

Latvijā daudz tādu, kas spējīgi dzīvi vadīt ar minimālo algu,minimālo dzīves līmeni un minimālām prāta spējām. To nevar neizmantot


Labāk paskaties uz savu sapņu zemi- Krieviju!Pat dižie Krievijas apjūsmotāji paši nemaz nevēlas tur dzīvot.Visīstākā liekulība.

Atbildēt

Pastaliņa

20.04.2022. 15:08

»

Yes

Pastalām patīk, ka viņus drāž, atbrīvotāji nav vajadzīgi. Mazohistu tauta...


Atkal kreisās kājas krievu zābaks uzmina pastaliņai!
Kāpēc kreisās? Tāpēc, ka labās kājas zābaks krievu labāko tradīciju garā jau nozagts.

Atbildēt

Es

20.04.2022. 15:05

»

O)O

Aldi, es piedalījos abos protestos kurus tu rīkoji pret covid tirāniju...


Latvijā daudz tādu, kas spējīgi dzīvi vadīt ar minimālo algu,minimālo dzīves līmeni un minimālām prāta spējām. To nevar neizmantot.

Atbildēt

Pēc pārdaugavas putinhuj demontāžas sekos Latvijas derusifikācija

20.04.2022. 14:41


Lai ļaunums uzvarētu , vajag tikai neko nedarīt .

Tramps nemīkstojās un sasniedza daudz un pēcāk atriebās visiem saviem kaitniekiem .

Atbildēt

Sandra Briķe

20.04.2022. 14:38

Man vairāk kauns par tiem anonīmiem komentētājiem, jo anonīmi kādu apspļaudīt ir gļēvulība, esiet taču drosmīgi un uzrakstiet savu vārdu un uzvārdu, vai arī bail, ka jūs iesēdinās cietumā un uzliks ‘’zīmogu’’, kā vienā otrā mūsu kaimiņvalstī? Vai tad mums nav demokrātija un tiesiskums ( par ko gan jāpasmaida) ? Vai arī mēs tikai izliekamies par demokrātisku un tiesisku valsti priekš Eiropas un ASV. Es arī cerēju, ka būs tiesiska valsts, jo līdz iestāšanās Eiropas Savienībā, mūs patiesi izglītoja šai jomā ārzemju lektori, bet, kad iestājamies, visu to aizmirsa kā nebijušu un rullējām tālāk kaut kādas pārprastās demokrātijas un postpadomijas stilā ar priekšnieku un ‘’krēslu’’ slavināšanu, apbalvošanu, maksāšanu par amatu nevis darbu un rezultātiem utt., un Latvijas cilvēku apspiešanu!
Es biju uz vienu uz partijas programmas prezentācijām, kad tā startēja uz vēlēšanām, kur uzstājās Gobzems un Zakatistovs. Programma bija pat laba, īpaši par valsts pārvaldes samazināšanu un citiem valsts sakārtošanas jautājumiem, jo pašreiz, kad būtu jāsamazina izdevumi, viens strādājošais, kurš rada pievienoto vērtību, uztur 2 budžetniekus, kuri nerada pievienoto vērtību. Mazie un vidējie uzņēmumi, kas rada un raksturo iedzīvotāju labklājību valstī, tiek iznīcināti dažādos iespējamos veidos. Mēs esam kļuvuši nabagi un lielos parādos, kas liecina par reālu valsts bankrotu.
Toreiz pēc prezentācijas, es , Aldi, Jums teicu – ‘’Jums to neļaus!’’, uz ko Jūs atbildējāt – ‘’Tad mēs iziesim ielās!’’, bet arī to jums neļāva! – Tāpēc, ka valda tādas sistēmas, kas bremzē (tīši vai aiz muļķības) valsts attīstību un cilvēku labklājību, kā arī sagrauj gudru cilvēku labos nodomus un darbību. – Un atkal jautājums – vai tā ir tīša rīcība vai muļķība, kas nolemj mūsu Zemi un cilvēkus iznīcībai!
Es pirmo reizi startēju uz Saeimas vēlēšanām 1998.gadā, kad jau sapratu, ka tiesu sistēma sagrūst no iekšienes, tā ‘’saslima ar hronisku slimību’’ – visatļautību! Tā notika arī ar pārējām valsts radītām un mākslīgi uzturētām sistēmām, kas bremzē valsts un cilvēku labklājību! Pēc tam es vēl divreiz startēju uz vēlēšanām no kristīgiem demokrātiem, cerot uz kristīgo vērtību ieviešanu dzīvē, bet mani katru reizi izsvītroja, līdz pēdējoreiz panācu, ka izmaina likumu un tiesneši drīkst startēt vēlēšanās, neatbrīvojoties no amata, bet arī tad tiesa lietu neizskatīja līdz galam, bet izbeidza!
Es saprotu Alda Gobzema sašutumu un dusmas, kad viņu uzmeta, jo viņa raksts ir ticami patiess, bet vajadzēja saņemties un pulcināt ap sevi jaunus cīņu biedrus, un bez dusmu izrādīšanas uz āru, kas tiešām dažkārt bija izaicinoši un kaitinoši! Jūlija Stepaņenko un Švecova bija labi cīņu biedri manā skatījumā, bet pie mums jau gudros cilvēkus apspļauda un norok!
Man ļoti žēl, ka mēs izpļerkājam savu Valsti , savu Zemi un to neatkarību, ko mums palaimējās iegūt pēc Gorbačova nākšanas pie varas, kad sagruva PSRS, un tā zināmā mērā bija apstākļu sakritība, varas maiņa Krievijā un politiskā nostāja Eiropā utt. Bet mums jābūt reālistiem un jāzina vēsture, cik ilgi reāli brīva un neatkarīga valsts bija Latvija! – No 1918.-1940.gadam un no 1990.(1991)gada līdz šodienai, tas ir nedaudz vairāk par 50 gadiem. Bet rodas jautājums, vai esam patiesi brīvi un neatkarīgi, vai tas vairāk uz ‘’papīra’’, jo LR Satversme nav ievērota?
Diemžēl, pie līdz šim pie varas esošie, ir vairāk domājuši par savām personīgām ambīcijām un naudu nevis par visas Latvijas tautas labklājību, no kā var veidoties tautas saliedētība ar varu. Diemžēl, mums nav iespējams ievēlēt reālu tautas varu demokrātiskās vēlēšanās un gudrākos cilvēkus, jo partiju grupējumi ir nostiprinājuši savu varu, tikai jautājums – Kāds ir viņu mērķis Latvijai!?
Tā bļaustīšanās un anonīmie komentāri izskatās pēc provokatoriem un troļļiem, bet reāli cilvēki baidās atklāti izteikt savas domas, tāpat kā Krievijā un Baltkrievijā, jo var zaudēt darbu, amatu, ģimenei iztiku, var tikt represēti dažādos veidos, kas ir pierādāmi fakti. Tas, kas notika ar Aldi Gobzemu bija likumsakarīgi pie mūsu valstī esošās sistēmas – vispirms sagrāva partiju no iekšienes, bet cilvēki bija vāji un nesaprata, tad ‘’uztaisīja’’ dažādas lietas, tad cēla neslavu utt. – es par to Aldi brīdināju, jo zināju, kas notiek partiju iekšienēs gan Jaunajā laikā u.c., kas pēc tam sekoja. Es zināju, kā izrēķinās ar cilvēkiem un ‘’novāc no skatuves’’ tos, kas var traucēt utt. Bet provokācijas var būt vēl briesmīgākas, jo mēs savā laikā esam atgrūduši krievvalodīgos u.c., kuriem nedevām pilsonību un liedzām par pilsoņiem būt Latvijā dzimušiem bērniem no 1990.gada. Daudzi cittautieši bija lielāki Latvijas patrioti nekā daži latvieši, kuri nodarbojās ar valsts izzagšanu. Es redzēju kā faktu konstatācijās tiesās esam izturējušies pret cittautiešiem, pat lietuviešiem, kuri te dzīvojuši un runāja latviski, kuriem liedzām pilsonību, kamēr viņi nebija aizbraukuši uz ‘’eksāmenu’’! Atceros, ka viena krievu sieviete, kurai vecāki bija Latvijas pilsoņi, brāļa ģimene bija Latvijas pilsoņi, 2008.gadā griezās tiesā, lūdzot konstatēt faktu, ka viņa visu laiku dzīvojusi Latvijā. Viņai jau bija izaudzis 18-gadīgs dēls, kurš visu laiku bija Latvijā, bet reģistrāciju nedeva, jo sieviete bijusi padomju armijas karavīra laulātā, cik tas bija bezkaunīgi no mūsu iestāžu puses, jo dokumentos viss bija redzams. Un līdzīgi mēs izrīkojamies ar daudziem cilvēkiem, un tagad nav ko brīnīties, ka viņi uz mums dusmīgi! Mēs jau slikti izturamies arī pret saviem tautiešiem – latviešiem, un arī par to ir daudz piemēru, tad uz kādu tautas saliedētību un savu cilvēku saglabāšanu mēs šeit varam cerēt!? Es arī biju gatava atteikties no Latvijas valsts pilsonības, jo ar mani izrīkojās ciniski prettiesiski un valsts, mani pret šiem ļaunprātīgajiem amata izmantotājiem, neaizstāvēja, jo tie bija no varas ‘’savējo’’ pulciņa!? Es arī aizbrauktu no šīs valsts, ja būtu uz kurieni, bet mani bērni grib dzīvot un palikt šeit savā Dzimtenē Latvijā! Un aizbrauks vēl daudz jaunie darbaspējīgie, ja turpināsies šis haoss visās sistēmās!!! Ir steidzīgi jāmaina vēlēšanu sistēma, ja gribam glābt savu valsti, jo partiju grupējumi jau ir sevi parādījuši no sliktās puses!
Aldi Gobzem, padomā kā vēl sapulcināt ap sevi cilvēkus, lai izbeigtu šo haosu, un neatsakies no mandāta, ja Tevi ievēl, jo tā būtu nodevība pret vēlētājiem! Nav ko apvainoties uz cilvēkiem, kuri nesaprot, ko dara, jo viņi par tādiem pataisīti!!! Krievijā cilvēki arī ir nozombēti par karu Ukrainā un netic, ka ir lielgabala gaļa gan vienā, gan otrā pusē lielvaru ambīciju dēļ, ka cieš cilviliedzīvotāji un bērni 21.gs., ka tiek sagrautas viņu mājas, skaistā Ukraina, kur man nav palaimējies būt utt. Aicinu saprātīgos un gudros Latvijas cilvēkus, visus, jebkuras tautības, būsim saliedēti par tiesisku un labklājīgu valsti!!!

Atbildēt

Nav

20.04.2022. 14:30

»

Yes

Aldis Gobzems arī ir īsts valstsvīrs


Narkomàns nevar bût ne krietns vīrs, kur nu vēl valsts vīrs

Atbildēt

Hm

20.04.2022. 14:29

»

eh

izskatīgais Aldīt, nu kuram tu vēl te interesē? Tā teikt - čemodan, vokzal utt


Izskatās, ka fiziski ir atkopies narkomānu reabilitācijas centrā ārzemēs, bet smadzenes palikušas neatgriezeniski zudužas. Baigais plaksa:)

Atbildēt

Kāds

20.04.2022. 14:18

Nez, pārdomas tapa pēc 1 vai divām devām? :D

Atbildēt

nu

20.04.2022. 13:25

to O)O
jeb dubultajai nullei ar iekavu starpā,
cerams, ļoti, ka esi jau prom, ja ne, tad karogs rokās un saulainu taciņu, vēlam veiksmi, laimi, izdošanos:). Pēdējais laiks, lai dotos kaut kur citur saulaini paveģetēt. Var, protams, uz "varenplašo", bet tur tāda tipa īdētāji kā nulle iekava nulle, ne lūgti, ne spiesti nebrauks.

Atbildēt

Bumerangs

20.04.2022. 12:28

Dzīve ir apaļa.

Tieši tā pareizi pats autors ir uzrakstījis, ka dzīve ir apaļa, bet cik daudz cilvēku dzīves ir izpostījis viņš pats, savas varaskāres un ambīciju dēļ, nešķirojot ne sievietes, ne bērnus un izplatot nepatiesu informāciju. Par visu šajā dzīvē reiz ir jāatbild.

Atbildēt

aicinājums

20.04.2022. 12:22

Aldim jānomaina tas prezidenta izstrādājums pļušķis Ļevitz!

Atbildēt

eh

20.04.2022. 12:13

izskatīgais Aldīt, nu kuram tu vēl te interesē? Tā teikt - čemodan, vokzal utt.

Atbildēt

Komuņagu šņagas un krievu okupanti

20.04.2022. 12:11

»

Yes

Aldis Gobzems arī ir īsts valstsvīrs


Krievu izdzimteņu okupētajā Latvijā valstsvīri nav pieļauti 80 gadus.

Atbildēt

Spoks

20.04.2022. 12:11

Gobzemam jāveido APD..sto partija (sauktos APD partija),jo tad viņam būs daudz atbalstītāju, kā viņš pats raksta.

Atbildēt

Savējais

20.04.2022. 12:04

Yesss, Aldi, piedalieties vēlēšanās... noteikti būs interesanti. Dumpiniekam joprojām pieder mana balss.

Atbildēt

gena

20.04.2022. 11:15

kā tad tā, pārdos māju lai nomaksātu sodus. Vai tad nekliedza, ka vinnēs visās tiesās līdz pat Eiropai? Ka sodi nav likumīgi?

Atbildēt

saderam, ka

20.04.2022. 11:06

Gobzems, kā prezidents, noteikti būtu labāks kā Zeļenskis

Atbildēt

Gobzem, tu kā tāda klīrīga dāmīte

20.04.2022. 09:44

Gobzem, tu kā klīrīga dāmīte ! Šito es gribu, šito negribu, uz šo esmu apvainojies, un te man vairs nevisai gribās un jūs neesat mani tik ļoti novērtējuši kā man gribējās utt….. Nu velns parāvis!!!! Tad tu esi LĪDERIS vai neesi, Tu tad gribi te KAUTKO mainīt vai negribi ? Es īsti nesaprotu vairs. Ja tu tikai gribēji bišķi ar vienu aci paskatīties kas dzīvo lielajā melnajā mežā un kad ieraudziji tad nobijies … TAD NAFIG TU SAUCI VISUS SEV LĪDZI ? Tad nafig tu vispār līdi tai mežā ja tev ir bail no tiem zvēriem kuri tur dzīvo ? Es tiešām nesaprotu ?!?!? GOBZEM, ja vēlies būt tomēr īsts līderis un vēlies aiz sevis vest cilvēkus un reāli nevis tik līdz pusītei vai līdz priekšādiņai iebraukt tajā visā zaņķī un izkvēpināt zaņķa priekškambarus tad ESI VECIS UN NESKATOTIES NE UZ KO EJ LĪDZ GALAM. Kā saka paruna : Ar vairogu vai mirsti uz vairoga bet nepadodies. Bet ja tikai tā bišķi te es pazīmēšos ta es te paapvainošos ta es aizbēgšu ta atskriešu utt… tad priekš kam tu vispār to sāki ?

Atbildēt

Tā, lūk

20.04.2022. 09:39

»

Hihi

Kokainisimuss Zeļenskis pēdējā video bija aizmirsis galdu noslaucīt. Tipisks Aldis


Vari teikt ko gribi, bet Zelenskis ir īsts valstsvīrs, nevis tāds kā Krievijas fīrers.Šovinisimuss, lielkrievu, protams.

Atbildēt

bonza

20.04.2022. 08:51

šis ir cilvēķels ar mazvērtības kompleksu un no kremļa finansēm organizētu antivakseru bardaku.

Atbildēt

Es

20.04.2022. 08:12

»

O)O

Aldi, es piedalījos abos protestos kurus tu rīkoji pret covid tirāniju...


Ja taisnība par Rēzekni, ka jau no 1. maija karstā ūdens m3 tur maksās 16 EUR + PVN, tad kasīties varēs arī pārējā valsts, jo ne tikai būs slinkums mazgāties, bet pat diez vai sanāks mazgāties.

Latvieši ir tikpat pacietīgi kā ļaudis Krievijā. Politikāņi izdomās pastāstus, kāpēc ir jāpiecieš jaunā cenu realitāte pāri "nevaru".

Atbildēt

Es

20.04.2022. 08:09

:atvijas "politikā" tagad ir divas galējības - runāšana ar tautu kā ar sareibušiem čomakiem, kā Aldim šeit, un nerunāšana ar tautu vispār, kā nepārdurtajam pūslim reiram.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...