Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tālavas taurētājs

10.08.2021. 21:49

Latvietības šūpulis ir latviešu lauku sēta, tur dzimuši un uzauguši mūsu tautas dižākie vīri, lielākie darītāji un viedākie domātāji. Ne velti lauku sētas postīja okupācijas režīms 50 gadus un centīgi to turpina tagad 31 gadu, tikai ar citām metodēm. Pilsētvide ar retiem izņēmumiem var izaudzināt vienīgi slaistus, slīmestus un dienaszagļus, bet okupantu mikrorajonu daudzstāvenēs uzaugot, ir pat neiespējami nepārkrievoties, tas vienkārši ir izdzīvošanas jautājums.

Atbildēt

DD

10.08.2021. 21:46

Autor un Co, nav tik vienkārši gaidīt DD. Iedodam tev varu. Tu sāksi DD? Tu jau trešajā dienā sēdēsi uz savu s.... čupasmeklējot savu DD un savu mankurtismu ... ismu.

Jādomā ko un kā darīt šodien, lai ietu uz priekšu. Deokupācija un dekolonizācija - noiets etaops, nerealizējams ne 1990. gadā ne tagad.

Tātad nav ko baurot ar/par nereālām lietām, kā DD, lai bremzētu attīstību, sakārtošanu, dzīvošanu.

Tev iesaku izlasīt Inkina rakstu, tur viss pateikts labi un perfekti. izlasi, kļūsi gudrāks.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.08.2021. 21:22

Lumpeņiem domāta primitīva debīlības centra propaganda. Vajag sākt ne jau ar padomju laikiem. Ne jau krievi pirmie iekaroja Latviju. Latviju pirmie 13.gadsimtā iekaroja vāciski runājošie krustneši, kuri te izveidoja savu feodālu valsti- Livoniju. Latvijas valstiskums un vietējā aristokrātija te vēl nebija izveidojusies. Rezultātā visa zeme un viss te piederēja vācu baroniem, bet latvieši savā zemē 700 gadus varēja būt tikai par kalpiem. Starp citu Rīgas pils ir Livonijas laika vietējo valdnieku pils. Ne jau latvieši toreiz te valdīja. 16.gadismtā Livonija beidza eksistēt. Vidzemei iekaroja Zviedrija, bet Latgali Polija. Kurzeme un Zemgale palika par neatkarīgu hercogisti. Krievija Vidzemi atņēma zviedriem Ziemeļu kara laikā 1710-1711.gados. Pēc tam Krievi atņēma Polijai Latgali un beigās pievienoja Krievijai Kurzemi. Zemi vācu muižniekiem neviens neatņēma. Zemi viņiem atņēma tikai 1922.gadā zemes reformas laikā. Latvieši visu šo laiku savā zemē bija kalpi un kalpoja nevis krieviem, bet vācu muižniekiem. Pa šiem gadiem latviešiem ir ieveidojies noturīgs kalpu ģēns. Pat vietējie vietvalži visu laiku meklē sev kungus. Bija vācieši, tad bija krievi. Tagad ir merikosi. Neatkarīgi domāt neesam spējīgi.

Atbildēt

patiesība

10.08.2021. 21:16

Lielākais ļaunums Latvijai-abi ASV viesstrādnieki: Levitz un Kariņš!

Atbildēt

Khhmmm

10.08.2021. 20:54

»

hm

91. gadā Jeļcins iedeva Latvijai brīvību


un ,kur viņai bija jāstājas? Atpakaļ pie Kremļa?

Atbildēt

hm

10.08.2021. 20:23

91. gadā Jeļcins iedeva Latvijai brīvību.
Ko Latvija ar to iesāka? Jeļcinu pagodināja ar Triju Zvaigžņu ordeni un fiksi iestājās ES un NATO.
Autor, kā to pareizāk nosaukt - par kolaboracionismu vai mankurtismu?

Atbildēt

Autoram savu enerģiju jāvērš nākontnes pārņemšanai

10.08.2021. 19:47

kuru mums nozog, nozogot latviešu bērnu nākontni.

Tāpēc uz esību jāskatās citādi. Tie, kuri pakļaujas svešai varai, domā, ka apkrāps to unizdzīvos.

Nesenredzēju tipiska latvieša sejas vaibstus ar smaidu. Smaids bieži nenozuda. Laiar korunātu, smaids izteica būtību - esmu draudzīgs, manas doas nezināsi, es pasmaidu par tavu muļķību unotu manpadarīsi? Esmu draudzīgs.Visampiekrītu, betdaru pa savam. Reāls kinofilmas varoņtēls.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.08.2021. 19:39

Pēc līdzdalības Irākas, Afganistānas un Mali okupācijā latviešiem vairs nav nekādu morālu tiesību runāt par jebkādu okupāciju.

Atbildēt

Annelīte

10.08.2021. 19:30

Nepamodinás. Bez tam, sen jau ir cits bieds latvju vērtībām- Rietumu subkultūra. Latvju inteliģence ir kļuvusi tik gļēva un bezzobaina, ka reizēm māc šaubas, vai vēl kāds ir palicis dzīvs. Viss ir pārdots. Arī sirdsapziņa. Nevajag šai valstij stipru nāciju. Vajag vergus. Vajag bezsmadzeņu radījumus. To visu ir izdevies panākt, iedzenot cilvēkos bailes....

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...