Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Guntars

10.05.2018. 10:44

Laikam tiešām viņš dzīvo Francijā. Ieteiktu uz kādu laicinju atgriezties Latvijāun ieraudzīt reālo. Pilnīga utopija. Mums no tāvisa nekānau un lielākādaļa arīnekad nebūs.

Atbildēt

A.GEDROICS

08.05.2018. 21:08

SLIMS DEBILIĶIS, OKUPANTU UN HUTINA PIPELES SŪKĀTĀJS !!!

Atbildēt

Māris

08.05.2018. 18:03

Ja šāda būtu Latvija,tad dēļ tās varētu mirt.Neklausieties deģenerātu komentāros.

Atbildēt

Artūrs Malta

08.05.2018. 15:36

Biedrības „VARU LATVIEŠU TAUTAI” (VLT)
PROGRAMMA 13. Saeimas vēlēšanām.

Lai darbotos princips:
„VIENS LIKUMS- VIENA TAISNĪBA un VIENĀDAS IESPĒJAS VISIEM”, biedrība uzskata, ka ir jāatjauno Latvijas valsts Likumu kopa un jāatsakās no visām LPSR iestādēm un likumiem.
Tas bija un ir jābūt tiesiskas valsts un sociāla taisnīguma priekšnoteikumam.

Lai to sasniegtu jāievēl jauna 13.Saeima!
13. Saeimai jāveic valsts restitūcija par īpašumiem, valsts iekārta, tas ir jātjauno SATVERSMES un CIVILLIKUMA darbība!

Pamatuzdevumi un programma:
- atjaunot Latvijas valsts likumus: par pagastiem; apriņķiem, ministrijām, sabiedriskām organizācijām, Latvijas Banku, Pavalstniecības un Valodas likumu.

- atjaunot 9 ministrijas: Ārlietu; Iekšlietu; Rūpniecības, enerģētikas, tirdzniecības un finansu; Kara; Zemkopības; Izglītības; Satiksmes; Tieslietu; Labklājības.

- atjaunot 516 pagastus un 19 apriņķus;

- atjaunot 6 Profesijas arodu Kameras. (Lauksaimniecības; Tirdzniecības un rūpniecības; Amatniecības; Darba; Profesiju; Literatūras un Mākslas; ).

- atjaunot Latvijas Aizsargu Organizāciju (LAO), kā Policijas palīgus.

- atjaunot Sabiedriskā Tirgus Ekonomikas (STE) pamatus:

- atjaunot norēķinu sistēmu, izmantojot latu ar noteiktu vērtību, kā etelons, kas bija spēkā uz 1940.gada 17.jūniju;

- atjaunot Zemesgrāmatas zemes saimniekiem- 273 642 īpašniekiem.

Atjaunojot Latvijas valsts tiesiskos pamatus ir iespēja tikt vaļā no Valsts ārējiem parādiem, kurus radīja pašreizejās valdības un Saeimas pārkāpjot Satversmi, tas ir privātiem kredītiem. Tas nozīmē, kas ņēma, tas lai atdod!!!

Sabrūkot 1991.gadā PSRS , Latvijai ārejo parādu nebija. Tagad maksājam katru dienu kredīta devējiem ap 5 miljoni eiro kredītu procentus.
Nav saprotams MK prezideta M. Kučinska 2017.gada 15.marta ziņojumā: „Vienlaikus ar investīciju veikšanu uz 2017.gada janvāri ir noslēgti līgumi 1,3 miljardu eiro apmērā”. Kas tie ir par līgumiem? Kāpēc valdībai bija jāņem kredīts 1,3 miljardu apjomā ASV bankā? Līgums nav Saeimā apstiprināts!!!

Mēs apzinamies, ka pašreizejo parādu slogu Latvija nevar atmaksāt!
Jebkura Latvijas teritoriāli saimnieciskā plānošana šodien, neņemot vērā īpašnieka tiesības, ir apzināta krāpšana vai nekompetences izpausme un Satversmes pārkāpšana.
Neapšaubāma patiesība ir ačgārnā Latvijas valdības nodokļu un muitas politika, kura šobrīd būvēta valsts ierēdņu aparāta pieaugošās algu apetītes apmierināšanu, nevis tautas labklājības pacelšanai.
Budžeta izdevumi ir jāplāno atbilstoši tautas saimniecībā reāli iespējamo noslogojumu summām.
Tautsaimniecības atveseļošana iespējama vienīgi ar ilgstoši stabiliem un maziem nodokļiem uzņēmējiem.
Atjaunot Latvijas valsts iedibināto kārtību, kad pagasts pats rūpējās par savu labklājību, tas ir – nodokļus iekasēja uz vietas.
Iekasēto nodokļu sadalījums varētu būt šāds: aprinķim 30% , atlikums pagastam; Aprinķis maksā valdībai 70%, atlikums paliek aprinķim.
Ienākuma nodoklis no strādājošiem – 30% no algas; uzņēmēji, maksā – peļņas nodokli 15%. Tie ir galvenie budžeta ieņēmumi.
Tad pagasta un aprinķa ierēdņi rūpēsies vairāk par ražošanas attīstību, kā tas bija līdz 1940.gada 17.jūnijam.
Tagad patvaldības ierēdnis domā kā apgūt ES fondus, lai vairāk paliktu savā kabātā. Tas veicina korupciju un ēnu ekonomiku!
Biedrības galvenie uzdevumi pašreizējā posmā ir veicināt sekojošus pasākumus popularizēšanu:
1. Gatavoties 13. Saeimas vēlēšanām savlaicīgi.
2. Veidot sarakstus katrā vēlēšanu apgabalā: Rīgā – 35; Vidzemē – 29; Latgalē – 18; Zemgalē – 17; Kurzemē – 16. Kopā – 115 deputātu kandidātus.
3. Atjaunot pagastus; apriņķus; ministrijas; Pavalstniecības un Valodas likumus; 6 Kameras un Aizsargu organizāciju;
4. Zemesgrāmatas 273 642 zemniekiem;
5. Atjaunojot Valsts iekārtu, var samazināt ierēdņu skaitu 15,8 reizes! Tas dos iepēju ietaupīt vairāk nekā 1,5 miljardi eiro un maksāt katru mēnesi - 250 eiro sociālo pabalstu katram bērnam, skolniekam , studentam un sociāli aprūpējamam mēnesī, kā arī berna mātei maksāt auklītes algu līdz bērna trīs gadu vecumam.
Būsim vienoti! Vienībā mūsu spēks! Nezaudēsim mīlestību Tēvzemei!
Savus priekšlikumus un ierosinājumus sūtat mums uz adresi:
Daugavas ielā 28, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167. E-pasts: [email protected]
Rīgā, 2018.gada 31.janvārī.
Biedrības „V L T” valde.
Info tālruņi: 25883974; 26347783, fakss: 67379890

Atbildēt

kazačoks

07.05.2018. 21:42

»

Un mani Žuli - deģenerātu- A. Priedīti

glābt var tikai novičoks


Kurš te ko un par ko raksta un sauc par deģenerātu? Sakudība vai tupums?

Atbildēt

paskaidrojums

07.05.2018. 18:09

»

to ?

Žulis ir korekts konservatīvs nacionālists pozitīvā nozīmē. Bet Priedītis, kaut izglītots cilvēks, apsaukā žuli par deģenerātu, jo A. P. ir tumsonīgs krivu un žīdu jauktenis. Savā augstprātībā viņš daudzus te nolamā...


Pret Žuli visu laiku komentē Priedīša skolnieks Deniss. Jo viņam derdzas, ka ir viens gudrs komentētājs, tad nu Deniss tik gānās neatbilstoši saturam, galvenais tikai nogānīt otru. Bet pats viņš neko prātīgu uzrakstīt nevar. Tāpēc skauž.

Atbildēt

to ?

07.05.2018. 17:55

Žulis ir korekts konservatīvs nacionālists pozitīvā nozīmē. Bet Priedītis, kaut izglītots cilvēks, apsaukā žuli par deģenerātu, jo A. P. ir tumsonīgs krivu un žīdu jauktenis. Savā augstprātībā viņš daudzus te nolamā.

Žulis nenolaižas līdz A. P. līmenim un nediskutē ar viņu. Bet kolīdz Žulis ko nokomentē, deģenerāts A. P. uzreiz viņu nolamā par deģenerātu.

Atbildēt

?

07.05.2018. 15:17

A kas tas par Žuli, kuru regulāri piesauc komentāros?
Vai vienkārši slimiķi plosās?

Atbildēt

Un mani Žuli - deģenerātu- A. Priedīti

07.05.2018. 15:01

glābt var tikai novičoks.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

07.05.2018. 13:16

Vai tas par mūsējiem: Главное — то, что в постсоветском обществе сформировалось новое вопиющее бескультурье, сочетающееся с определенной искренностью, подлинной гражданской обеспокоенностью и прочими благими качествами, которые при преодолении этого бескультурья могли бы дать России шанс на формирование новой, по-настоящему патриотичной интеллигенции. Без которой, как известно, никакое народное сопротивление, никакая полноценная национально-освободительная деятельность по определению невозможны. А будучи жертвой постсоветского бескультурья, масштабы которого можно понять только в случае, если годами тратишь силы на борьбу с этой страшной болезнью, молодежь не в состоянии сама отделить суррогатное от настоящего. Как говорила чеховская героиня своему сожителю, пребывающему в сильном подпитии, «для тебя теперь что мармелад, что колбаса — всё равно».

Atbildēt

Viedoklis

07.05.2018. 13:15

»

No St.k.

Politikas atribūti...


Lai izšķetinātu tevis uzrakstīto šļuru, iesākumam jātiek skaidrībā kas ir politika. Nevis ar kautkādiem vārdiem aiz kuriem nav bildes. Bet konkrēti, kas ir politika - tā lai katrs dzirdot skaidrojumu spētu iztēloties kā tas dzīvē izskatās.
Savādāk tas izklausās pēc rietumu standartu mārketinga teorijas, kā lai muļķīšiem notirgot mēsliņus

Atbildēt

No St.k.

07.05.2018. 11:42

Humānisma medaļa
Par humānisma medaļu var metaforiski dēvēt sociālo problēmu analītiku, kuras galvenais mērķis ir rūpes par cilvēka, tautas, valsts labklājību, balstoties uz cieņu pret cilvēkiem – humanitāti. Medaļai, kā zināms, ir divas puses: averss (medaļas priekšpuse) un reverss (medaļas otra puse). Sociālo problēmu analītikai tāpat kā medaļai iespējamas divas puses. Sociālo problēmu analītikas averss (priekšpuse) nosacīti var būt analītiskā darbība bez izteikta kritiskuma. Savukārt sociālo problēmu analītikas reverss (otra puse) nosacīti var būt analītiskā darbība, nevairoties no izteikta kritiskuma. Tādā gadījumā mietpilsoņi saka, ka visos dzīves procesos tiek saskatīts tikai sliktais un redzama vienīgi tieksme visu kritizēt. Filosofijā (protams, ne tikai filosofijā) tādā gadījumā tiek runāts par nihilismu kā pasaules redzējumu. Eiropas ideju vēsturē pat tiek īpaši nodalīta nihilisma tendence, sākot no Šopenhauera un kulmināciju sasniedzot Nīčes tekstos. Haidegers nihilismu uzskatīja par Rietumu filosofiskās domas maģistrāli. Nihilists ir izteikts kritiķis. Tātad cilvēks, kura domas nosaka kritiskums. Neapšaubāmi, sociālo problēmu analītikas rūpes par cilvēka, tautas, valsts labklājību reizē ir rūpes par patiesību – melu atmaskošana un patiesības paušana. Neapšaubāmi, šīs rūpes attiecas uz medaļas abām pusēm. Gan averss bez izteikta kritiskuma vēlas noskaidrot patiesību, gan reverss ar izteiktu kritiskumu vēlas noskaidrot patiesību. Diemžēl sabiedriskajā domā ir sastopama neizpratne par sociālo problēmu analītikas otru pusi. Sabiedriskajā domā mēdz būt nosodoša attieksme pret izteiktu kritiskumu. Sabiedriskajā domā netiek saprasts, ka reverss principā ne ar ko neatšķiras no aversa patiesības paušanā. Medaļas abas puses ir vienādā mērā tendendētas uz vienu un to pašu – patiesību, humanitāti. Ne vienmēr tiek izprasts aforisms par pesimistisko kritiskumu kā optimista teicamu informētību: „Pesimists ir labi informēts optimists”. Kādreiz ļoti precīzi rakstīja P.Čaadajevs: “Я люблю свою страну, желаю ей славы, умею ценить высокие качества моего народа; но... я не научился любить свою родину с закрытыми глазами. Я не научился любить свою родину с закрытыми глазами, с преклоненной головой, с запертыми устами... Я полагаю, что мы пришли после других для того, чтобы делать лучше их, чтобы не впадать в их ошибки, в их заблуждения и суеверия. “ Diemžēl sabiedriskajā domā ne reti ir prasība mīlēt cilvēku, tautu, valsti ar aizsietām acīm bez paškritikas. Netiek ņemta vērā paškritikas fundamentālā jēga. Respektīvi, tas, ka paškritiska analīze ir visefektīvākais ceļš būtības un patiesības noskaidrošanā un izpratnē. Bez paškritiskas analīzes nav iespējama attīstība, progress un pašrealizācija vispār.
Atbildēt

Edge

07.05.2018. 09:51

»

No St.k.

Politikas atribūti...


Visas teorijas pelēkas, tik dzīves koks ir mūžam zaļš.
Teorētiķiem noderētu apjēgt nebeidzamās lejupslīdes iemeslus, citādi visa tā identitātes veidošana notiks vien "uz papīra": ...Ministru kabinets (mīnus 42,0%), Saeima (mīnus 54,6%) un politiskās partijas (mīnus 68,1%) viscaur pēdējās vietās. (SKDS, 2018) Sk. Partijām – viennozīmīgs cilvēku fui!(nra.lv)

Atbildēt

No St.k.

07.05.2018. 08:39

Politikas atribūti
Politikas būtiskas, nepieciešamas, substancionālas īpašības (atribūti) ir politikas identitāte un politikas suverenitāte. Bez šīm īpašībām politika nav iespējama. Politiskā identitāte norāda uz attiecīgās politikas sevišķumu, oriģinalitāti, savdabību. Bez tā politika nav politika, bet gan ir kaut kāda atgremošana, simulēšana, bezmērķība, nenoteiktība u.tml. Politiskās identitātes veidošana ir apzināts un speciāli organizēts process. Politiskās identitātes sākums ir pašnoteikšanās: nosakot, kas politika vēlas būt, uz kādiem pamatiem tā sevi būvē un ko tā vēlas sasniegt. Politikas identitātes veidošanas procesā ietilpst nepieciešamība noskaidrot, kas būs attiecīgās politikas piekritēju uzticības un kolektīvās apvienošanās (piem., elektorāta balsojuma) iemesls. Vai tā būs kāda atsevišķa ideja jeb ideju kopa, koncepcija, mācība jeb apvienošanās iemesls būs komplekss – vienots parādību kopums, veselums, sistēma, kuru veido idejiskā pozīcija pluss noteikti sociāli politiskie mērķi. Politiskā identitāte ir jāveido tā, lai tā būtu zināms pievilkšanas subjekts, vairāk vai mazāk masveidīgi attiecīgajai politikai piesaistot cilvēkus. Veidojot politisko identitāti, noteikti ir jāņem vērā un jāprognozē tie momenti, kuri var būt identitātes patoloģijas iegansts, jau pašā sākumā cilvēkos izraisot neapmierinātību, attiecīgās politikas ignorēšanu, neuzticību dotajai politiskajai identitātei. Sociumam piedāvātā politiskā identitāte vienmēr ir netiešs socioloģiskais tests – sociuma intelektuālās attīstības tests, sociuma politiskās apziņas līmeņa tests, sociuma politiskās uzvedības adekvātuma tests. Politiskajā identitātē noteikti ietilpst attieksme pret politisko suverenitāti. Proti, attiecīgās politikas velme būt vai nebūt idejiski un praktiski patstāvīgai, idejiski un praktiski neatkarīgai. Politikas severenitāte ir viens no galvenajiem garantiem attiecīgās politikas reputācijai – pozitīvam novērtējumam ļaužu apziņā.


Atbildēt

kā arī

07.05.2018. 08:29

»

Žulis

Kā lai diskreditē Latviijas nacionālās neatkarības ideju tautas acīs? Ir divējādi paņēmieni. Pirmais - mēģināt to nokritizēt, pierādīt, ka kaut kas tāds nav iespējams, ka tas ir muļķīgi, neizdevīgi, tumsonīgi un neatbilstoši modernajai pasaules attīstībai. Otrais - dziedāt slavas dziesmu nacionālās ...


Novest visu līdz absurdam, lai latvieši vairs netic nekam un neiet uz vēlēšanām. Rezultāts tad zināms.
Trakākais tas, ka labējie tiešām tautai nepalīdzēs, vien bagātajiem.Vien jāmeklē atkal mazākais ļaunums (VL?)

Atbildēt

Žulis- Deģenerāts- Priedītis

07.05.2018. 07:12

Vemju, zaļa žulte jau nāke!

Atbildēt

to Žulis

07.05.2018. 07:11

Cionistu mērķi - maldināt ar daiļrunību, kamēr parastais lasītājs būs noguris, klausoties. Un izvirzīt nepiepildāmas un pretrunīgas idejas. Pietiek un LTTT jāklapē ciet un - pie ieročiem..!

Atbildēt

Žulis

07.05.2018. 06:30

Kā lai diskreditē Latviijas nacionālās neatkarības ideju tautas acīs? Ir divējādi paņēmieni. Pirmais - mēģināt to nokritizēt, pierādīt, ka kaut kas tāds nav iespējams, ka tas ir muļķīgi, neizdevīgi, tumsonīgi un neatbilstoši modernajai pasaules attīstībai. Otrais - dziedāt slavas dziesmu nacionālās neatkarības idejai, bet šos "slavas dziesmu" papildināt ar muļķīgiem, pretrunīgiem, acīm redzami neizpildāmiem, no reālās dzīves atrautiem priekšlikumiem un solījumiem.
Šajā rakstā izmantots otrais paņēmiens.

Atbildēt

agents

06.05.2018. 22:24

Autora smerejuma spid cauri tikai kudisana izstaties no EU un NATO . Un sagaidit krievu tankus bez viena saviena . Nesagaidisi !

Atbildēt

...

06.05.2018. 19:40

Zināma neitralitāte starptautiskās attiecībās ir tikai iespējama tādās valstīs kā Zviedrija, Somija, Norvēģija (nav ES valsts), Šveice (nav NATO dalībvalsts), kā arī valstīs ar ievērojamu ekonomisko potenciālu un jebkādiem resursiem (cilvēkresursi, dabīgie izrakteņi, zinātnes un inovāciju attīstība). Raksta autors runā par utopiju, kuŗas iestāšanās gadījumā Latvijā valdīs ekonomiskais un finansiālais pagrimums, vispārēja nabadzība un posts.

Atbildēt

Pilsonis

06.05.2018. 19:12

»

Arturs Priedītis

Šajās dienās šajā portālā jau trešais fantastiki neadekvātais teksts par Latvijas nākotni. Ko tas nozīmē? Vai tā ir apzināti organizēta provokācija? Vai tā ir apzināti organizēta kampaņa degradēt, devalvēt, izsmiet Latvijas nākotnes ideju? Bet varbūt tā ir tikai nejauša sagadīšanās, kad bez speciāla...


Tiešām tas ir apbrīnojami cik cilvēki ir dumji.
Sāks sprēgāt par izstāšanos no NATO, uzreiz pazeminās kredītreitingu un viena miljona vietā katru dienu tik par % maksāsim 2,5.
Cilvēkam tak vispār ir tumša bilde par politiku. Iepriekšējo paaudžu pieredze laikam viņam vispār neeksistē

Atbildēt

go

06.05.2018. 19:08

Visu izlasīt nepspēju. Slima suņa murgi.
Tomēr labprāt kaut ko vairāk uzzinātu par PSRS rubļa devalvāciju, kādus 40 gadus atpakaļ. Kas notika, kas vinnēja, utt..

Atbildēt

Es gaidu, kad

06.05.2018. 19:07

Grantiņš man piešķirs vismaz 1 ha no 5-7 solītajiem. Varētu kartifeļus, redisku iestadīt. Flokšus un zālīti.

Atbildēt

xoho

06.05.2018. 18:09

pietiek vajag pārdēvēt par pilnmēness.com

Atbildēt

juhops

06.05.2018. 18:00

Arturs Priedītis 06.05.2018. 18:30
Kas tas par murgu par Latvijas nākotni nepārtraukti jau dažus gadu desmitus? Kaut arī pārsvarā nepiekrītu daudz kam no Aivara Ūlanda teiktajam, bet... Artur Priedīti! Vēlos pajautāt Jums, kā vienam no Latvijas mācībspēkiem, kurš joprojām neprot korekti uzrakstīt savu CV, KAD TAD, jūsuprāt, SĀKSIES LATVIJAS ŠODIENA??? KAD???

Atbildēt

"Pērkona spēriens"

06.05.2018. 17:52

Tuvākajā laikā arī mēs publicēsim savu skatījumu uz Latvijas gaišo nākotni.Domājam,ka Latvijai jābūt monarhijai.Meklējam Ķeizara kandidātu,kurš kāSaulvedis uzvedīs tautu Stikla kalnā.

Atbildēt

Arturs Priedītis

06.05.2018. 17:30

Šajās dienās šajā portālā jau trešais fantastiki neadekvātais teksts par Latvijas nākotni. Ko tas nozīmē? Vai tā ir apzināti organizēta provokācija? Vai tā ir apzināti organizēta kampaņa degradēt, devalvēt, izsmiet Latvijas nākotnes ideju? Bet varbūt tā ir tikai nejauša sagadīšanās, kad bez speciāla nolūka vienā nelielā laika posmā koncentrējas diletantisma un šarlatānisma potenciāls? Tāds potenciāls mums vienmēr ir bijis nevajadzīgi liels. Šī potenciāla grandiozums vienmēr ir atklājies izdzertā šnabja, izdzertā alus rezultātā. Pēcpadomju laikā šo potenciālu noteikti ir vairojis ne tikai masveida alkoholisms, bet arī kroplības izglītības iestādēs, „uzskatu plurālisms”, iespēja internetā anonīmi murgot par politiku, valsti, izplatīt dzērumā sasmērētus uzsaukumus. Visos trijos tekstos ir šausmīgi kroplas zināšanas par Latvijas vēsturi, Rietumeiropas valstu vēsturi, Rietumu kultūru, Krievijas vēsturi un kultūru. Ne mazāk kropls ir priekšstats par šodienas Latviju. Piemēram, naivā paļaušanās uz Valsts prezidentu, Valsts prezidenta institūtu. Vai tiešām cilvēks nezina par visu Valsts prezidentu organisko saistību ar nacionāli reakcionāro un krimināli oligarhisko režīmu? Vai tiešām cilvēks nezina, ka Valsts prezidents ir viens no lielākajiem likumu pārkāpējiem? Par to „Pietiek” raksta regulāri. Ja arī tas nav speciāls uzbrukums valsts nākotnes idejai, tad tomēr tāda tumsonības un šarlatānisma invāzija nelabvēlīgi atsaucas uz sabiedrisko domu.

Atbildēt

Autoram

06.05.2018. 17:29

Tukša Kremļa propoganda. LV no 1990. -2018.g. joprojām ir zem komunistu un čekistu, kuri sadarbojas ar Krievijas FSB, jūga. 4. Maija kliķe VVF, Zatlera, Godmaņa, Dombrovska, v p Bērziņa vadībā LV izveda vienu diversiju pēc otras, graujot ES un Latvijas ekonomiku. Tā tas turpinājās ar Straujumu un Kučinski, Vējoni.

Šie 4. maija varas kustoņi zog un zaga savam labumam, padzenot latviešu tautu no latvju zemes.


ES, Brisele, ASV, NATO nav nekādas labdarības organizācijas, bet partneri ar mērķi sagraut Krievijas varas piramīdu, kuras viena daļa ir Saeimas prezidijs, kas izdod likumus, SAB un DP, kuri, neatverot čekas maisus, sargā šos komunistus un čekistus un viiņu noziegumus.

Atbildēt

j.v.

06.05.2018. 16:10

Varavīksnes tilts - vai tā kautkāda geju apvienība?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...