Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Guntars

10.05.2018. 11:44

Laikam tiešām viņš dzīvo Francijā. Ieteiktu uz kādu laicinju atgriezties Latvijāun ieraudzīt reālo. Pilnīga utopija. Mums no tāvisa nekānau un lielākādaļa arīnekad nebūs.

Atbildēt

A.GEDROICS

08.05.2018. 22:08

SLIMS DEBILIĶIS, OKUPANTU UN HUTINA PIPELES SŪKĀTĀJS !!!

Atbildēt

Māris

08.05.2018. 19:03

Ja šāda būtu Latvija,tad dēļ tās varētu mirt.Neklausieties deģenerātu komentāros.

Atbildēt

Artūrs Malta

08.05.2018. 16:36

Biedrības „VARU LATVIEŠU TAUTAI” (VLT)
PROGRAMMA 13. Saeimas vēlēšanām.

Lai darbotos princips:
„VIENS LIKUMS- VIENA TAISNĪBA un VIENĀDAS IESPĒJAS VISIEM”, biedrība uzskata, ka ir jāatjauno Latvijas valsts Likumu kopa un jāatsakās no visām LPSR iestādēm un likumiem.
Tas bija un ir jābūt tiesiskas valsts un sociāla taisnīguma priekšnoteikumam.

Lai to sasniegtu jāievēl jauna 13.Saeima!
13. Saeimai jāveic valsts restitūcija par īpašumiem, valsts iekārta, tas ir jātjauno SATVERSMES un CIVILLIKUMA darbība!

Pamatuzdevumi un programma:
- atjaunot Latvijas valsts likumus: par pagastiem; apriņķiem, ministrijām, sabiedriskām organizācijām, Latvijas Banku, Pavalstniecības un Valodas likumu.

- atjaunot 9 ministrijas: Ārlietu; Iekšlietu; Rūpniecības, enerģētikas, tirdzniecības un finansu; Kara; Zemkopības; Izglītības; Satiksmes; Tieslietu; Labklājības.

- atjaunot 516 pagastus un 19 apriņķus;

- atjaunot 6 Profesijas arodu Kameras. (Lauksaimniecības; Tirdzniecības un rūpniecības; Amatniecības; Darba; Profesiju; Literatūras un Mākslas; ).

- atjaunot Latvijas Aizsargu Organizāciju (LAO), kā Policijas palīgus.

- atjaunot Sabiedriskā Tirgus Ekonomikas (STE) pamatus:

- atjaunot norēķinu sistēmu, izmantojot latu ar noteiktu vērtību, kā etelons, kas bija spēkā uz 1940.gada 17.jūniju;

- atjaunot Zemesgrāmatas zemes saimniekiem- 273 642 īpašniekiem.

Atjaunojot Latvijas valsts tiesiskos pamatus ir iespēja tikt vaļā no Valsts ārējiem parādiem, kurus radīja pašreizejās valdības un Saeimas pārkāpjot Satversmi, tas ir privātiem kredītiem. Tas nozīmē, kas ņēma, tas lai atdod!!!

Sabrūkot 1991.gadā PSRS , Latvijai ārejo parādu nebija. Tagad maksājam katru dienu kredīta devējiem ap 5 miljoni eiro kredītu procentus.
Nav saprotams MK prezideta M. Kučinska 2017.gada 15.marta ziņojumā: „Vienlaikus ar investīciju veikšanu uz 2017.gada janvāri ir noslēgti līgumi 1,3 miljardu eiro apmērā”. Kas tie ir par līgumiem? Kāpēc valdībai bija jāņem kredīts 1,3 miljardu apjomā ASV bankā? Līgums nav Saeimā apstiprināts!!!

Mēs apzinamies, ka pašreizejo parādu slogu Latvija nevar atmaksāt!
Jebkura Latvijas teritoriāli saimnieciskā plānošana šodien, neņemot vērā īpašnieka tiesības, ir apzināta krāpšana vai nekompetences izpausme un Satversmes pārkāpšana.
Neapšaubāma patiesība ir ačgārnā Latvijas valdības nodokļu un muitas politika, kura šobrīd būvēta valsts ierēdņu aparāta pieaugošās algu apetītes apmierināšanu, nevis tautas labklājības pacelšanai.
Budžeta izdevumi ir jāplāno atbilstoši tautas saimniecībā reāli iespējamo noslogojumu summām.
Tautsaimniecības atveseļošana iespējama vienīgi ar ilgstoši stabiliem un maziem nodokļiem uzņēmējiem.
Atjaunot Latvijas valsts iedibināto kārtību, kad pagasts pats rūpējās par savu labklājību, tas ir – nodokļus iekasēja uz vietas.
Iekasēto nodokļu sadalījums varētu būt šāds: aprinķim 30% , atlikums pagastam; Aprinķis maksā valdībai 70%, atlikums paliek aprinķim.
Ienākuma nodoklis no strādājošiem – 30% no algas; uzņēmēji, maksā – peļņas nodokli 15%. Tie ir galvenie budžeta ieņēmumi.
Tad pagasta un aprinķa ierēdņi rūpēsies vairāk par ražošanas attīstību, kā tas bija līdz 1940.gada 17.jūnijam.
Tagad patvaldības ierēdnis domā kā apgūt ES fondus, lai vairāk paliktu savā kabātā. Tas veicina korupciju un ēnu ekonomiku!
Biedrības galvenie uzdevumi pašreizējā posmā ir veicināt sekojošus pasākumus popularizēšanu:
1. Gatavoties 13. Saeimas vēlēšanām savlaicīgi.
2. Veidot sarakstus katrā vēlēšanu apgabalā: Rīgā – 35; Vidzemē – 29; Latgalē – 18; Zemgalē – 17; Kurzemē – 16. Kopā – 115 deputātu kandidātus.
3. Atjaunot pagastus; apriņķus; ministrijas; Pavalstniecības un Valodas likumus; 6 Kameras un Aizsargu organizāciju;
4. Zemesgrāmatas 273 642 zemniekiem;
5. Atjaunojot Valsts iekārtu, var samazināt ierēdņu skaitu 15,8 reizes! Tas dos iepēju ietaupīt vairāk nekā 1,5 miljardi eiro un maksāt katru mēnesi - 250 eiro sociālo pabalstu katram bērnam, skolniekam , studentam un sociāli aprūpējamam mēnesī, kā arī berna mātei maksāt auklītes algu līdz bērna trīs gadu vecumam.
Būsim vienoti! Vienībā mūsu spēks! Nezaudēsim mīlestību Tēvzemei!
Savus priekšlikumus un ierosinājumus sūtat mums uz adresi:
Daugavas ielā 28, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167. E-pasts: [email protected]
Rīgā, 2018.gada 31.janvārī.
Biedrības „V L T” valde.
Info tālruņi: 25883974; 26347783, fakss: 67379890

Atbildēt

kazačoks

07.05.2018. 22:42

»

Un mani Žuli - deģenerātu- A. Priedīti

glābt var tikai novičoks


Kurš te ko un par ko raksta un sauc par deģenerātu? Sakudība vai tupums?

Atbildēt

paskaidrojums

07.05.2018. 19:09

»

to ?

Žulis ir korekts konservatīvs nacionālists pozitīvā nozīmē. Bet Priedītis, kaut izglītots cilvēks, apsaukā žuli par deģenerātu, jo A. P. ir tumsonīgs krivu un žīdu jauktenis. Savā augstprātībā viņš daudzus te nolamā...


Pret Žuli visu laiku komentē Priedīša skolnieks Deniss. Jo viņam derdzas, ka ir viens gudrs komentētājs, tad nu Deniss tik gānās neatbilstoši saturam, galvenais tikai nogānīt otru. Bet pats viņš neko prātīgu uzrakstīt nevar. Tāpēc skauž.

Atbildēt

to ?

07.05.2018. 18:55

Žulis ir korekts konservatīvs nacionālists pozitīvā nozīmē. Bet Priedītis, kaut izglītots cilvēks, apsaukā žuli par deģenerātu, jo A. P. ir tumsonīgs krivu un žīdu jauktenis. Savā augstprātībā viņš daudzus te nolamā.

Žulis nenolaižas līdz A. P. līmenim un nediskutē ar viņu. Bet kolīdz Žulis ko nokomentē, deģenerāts A. P. uzreiz viņu nolamā par deģenerātu.

Atbildēt

?

07.05.2018. 16:17

A kas tas par Žuli, kuru regulāri piesauc komentāros?
Vai vienkārši slimiķi plosās?

Atbildēt

Un mani Žuli - deģenerātu- A. Priedīti

07.05.2018. 16:01

glābt var tikai novičoks.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

07.05.2018. 14:16

Vai tas par mūsējiem: Главное — то, что в постсоветском обществе сформировалось новое вопиющее бескультурье, сочетающееся с определенной искренностью, подлинной гражданской обеспокоенностью и прочими благими качествами, которые при преодолении этого бескультурья могли бы дать России шанс на формирование новой, по-настоящему патриотичной интеллигенции. Без которой, как известно, никакое народное сопротивление, никакая полноценная национально-освободительная деятельность по определению невозможны. А будучи жертвой постсоветского бескультурья, масштабы которого можно понять только в случае, если годами тратишь силы на борьбу с этой страшной болезнью, молодежь не в состоянии сама отделить суррогатное от настоящего. Как говорила чеховская героиня своему сожителю, пребывающему в сильном подпитии, «для тебя теперь что мармелад, что колбаса — всё равно».

Atbildēt

Viedoklis

07.05.2018. 14:15

»

No St.k.

Politikas atribūti...


Lai izšķetinātu tevis uzrakstīto šļuru, iesākumam jātiek skaidrībā kas ir politika. Nevis ar kautkādiem vārdiem aiz kuriem nav bildes. Bet konkrēti, kas ir politika - tā lai katrs dzirdot skaidrojumu spētu iztēloties kā tas dzīvē izskatās.
Savādāk tas izklausās pēc rietumu standartu mārketinga teorijas, kā lai muļķīšiem notirgot mēsliņus

Atbildēt

No St.k.

07.05.2018. 12:42

Humānisma medaļa
Par humānisma medaļu var metaforiski dēvēt sociālo problēmu analītiku, kuras galvenais mērķis ir rūpes par cilvēka, tautas, valsts labklājību, balstoties uz cieņu pret cilvēkiem – humanitāti. Medaļai, kā zināms, ir divas puses: averss (medaļas priekšpuse) un reverss (medaļas otra puse). Sociālo problēmu analītikai tāpat kā medaļai iespējamas divas puses. Sociālo problēmu analītikas averss (priekšpuse) nosacīti var būt analītiskā darbība bez izteikta kritiskuma. Savukārt sociālo problēmu analītikas reverss (otra puse) nosacīti var būt analītiskā darbība, nevairoties no izteikta kritiskuma. Tādā gadījumā mietpilsoņi saka, ka visos dzīves procesos tiek saskatīts tikai sliktais un redzama vienīgi tieksme visu kritizēt. Filosofijā (protams, ne tikai filosofijā) tādā gadījumā tiek runāts par nihilismu kā pasaules redzējumu. Eiropas ideju vēsturē pat tiek īpaši nodalīta nihilisma tendence, sākot no Šopenhauera un kulmināciju sasniedzot Nīčes tekstos. Haidegers nihilismu uzskatīja par Rietumu filosofiskās domas maģistrāli. Nihilists ir izteikts kritiķis. Tātad cilvēks, kura domas nosaka kritiskums. Neapšaubāmi, sociālo problēmu analītikas rūpes par cilvēka, tautas, valsts labklājību reizē ir rūpes par patiesību – melu atmaskošana un patiesības paušana. Neapšaubāmi, šīs rūpes attiecas uz medaļas abām pusēm. Gan averss bez izteikta kritiskuma vēlas noskaidrot patiesību, gan reverss ar izteiktu kritiskumu vēlas noskaidrot patiesību. Diemžēl sabiedriskajā domā ir sastopama neizpratne par sociālo problēmu analītikas otru pusi. Sabiedriskajā domā mēdz būt nosodoša attieksme pret izteiktu kritiskumu. Sabiedriskajā domā netiek saprasts, ka reverss principā ne ar ko neatšķiras no aversa patiesības paušanā. Medaļas abas puses ir vienādā mērā tendendētas uz vienu un to pašu – patiesību, humanitāti. Ne vienmēr tiek izprasts aforisms par pesimistisko kritiskumu kā optimista teicamu informētību: „Pesimists ir labi informēts optimists”. Kādreiz ļoti precīzi rakstīja P.Čaadajevs: “Я люблю свою страну, желаю ей славы, умею ценить высокие качества моего народа; но... я не научился любить свою родину с закрытыми глазами. Я не научился любить свою родину с закрытыми глазами, с преклоненной головой, с запертыми устами... Я полагаю, что мы пришли после других для того, чтобы делать лучше их, чтобы не впадать в их ошибки, в их заблуждения и суеверия. “ Diemžēl sabiedriskajā domā ne reti ir prasība mīlēt cilvēku, tautu, valsti ar aizsietām acīm bez paškritikas. Netiek ņemta vērā paškritikas fundamentālā jēga. Respektīvi, tas, ka paškritiska analīze ir visefektīvākais ceļš būtības un patiesības noskaidrošanā un izpratnē. Bez paškritiskas analīzes nav iespējama attīstība, progress un pašrealizācija vispār.
Atbildēt

Edge

07.05.2018. 10:51

»

No St.k.

Politikas atribūti...


Visas teorijas pelēkas, tik dzīves koks ir mūžam zaļš.
Teorētiķiem noderētu apjēgt nebeidzamās lejupslīdes iemeslus, citādi visa tā identitātes veidošana notiks vien "uz papīra": ...Ministru kabinets (mīnus 42,0%), Saeima (mīnus 54,6%) un politiskās partijas (mīnus 68,1%) viscaur pēdējās vietās. (SKDS, 2018) Sk. Partijām – viennozīmīgs cilvēku fui!(nra.lv)

Atbildēt

No St.k.

07.05.2018. 09:39

Politikas atribūti
Politikas būtiskas, nepieciešamas, substancionālas īpašības (atribūti) ir politikas identitāte un politikas suverenitāte. Bez šīm īpašībām politika nav iespējama. Politiskā identitāte norāda uz attiecīgās politikas sevišķumu, oriģinalitāti, savdabību. Bez tā politika nav politika, bet gan ir kaut kāda atgremošana, simulēšana, bezmērķība, nenoteiktība u.tml. Politiskās identitātes veidošana ir apzināts un speciāli organizēts process. Politiskās identitātes sākums ir pašnoteikšanās: nosakot, kas politika vēlas būt, uz kādiem pamatiem tā sevi būvē un ko tā vēlas sasniegt. Politikas identitātes veidošanas procesā ietilpst nepieciešamība noskaidrot, kas būs attiecīgās politikas piekritēju uzticības un kolektīvās apvienošanās (piem., elektorāta balsojuma) iemesls. Vai tā būs kāda atsevišķa ideja jeb ideju kopa, koncepcija, mācība jeb apvienošanās iemesls būs komplekss – vienots parādību kopums, veselums, sistēma, kuru veido idejiskā pozīcija pluss noteikti sociāli politiskie mērķi. Politiskā identitāte ir jāveido tā, lai tā būtu zināms pievilkšanas subjekts, vairāk vai mazāk masveidīgi attiecīgajai politikai piesaistot cilvēkus. Veidojot politisko identitāti, noteikti ir jāņem vērā un jāprognozē tie momenti, kuri var būt identitātes patoloģijas iegansts, jau pašā sākumā cilvēkos izraisot neapmierinātību, attiecīgās politikas ignorēšanu, neuzticību dotajai politiskajai identitātei. Sociumam piedāvātā politiskā identitāte vienmēr ir netiešs socioloģiskais tests – sociuma intelektuālās attīstības tests, sociuma politiskās apziņas līmeņa tests, sociuma politiskās uzvedības adekvātuma tests. Politiskajā identitātē noteikti ietilpst attieksme pret politisko suverenitāti. Proti, attiecīgās politikas velme būt vai nebūt idejiski un praktiski patstāvīgai, idejiski un praktiski neatkarīgai. Politikas severenitāte ir viens no galvenajiem garantiem attiecīgās politikas reputācijai – pozitīvam novērtējumam ļaužu apziņā.


Atbildēt

kā arī

07.05.2018. 09:29

»

Žulis

Kā lai diskreditē Latviijas nacionālās neatkarības ideju tautas acīs? Ir divējādi paņēmieni. Pirmais - mēģināt to nokritizēt, pierādīt, ka kaut kas tāds nav iespējams, ka tas ir muļķīgi, neizdevīgi, tumsonīgi un neatbilstoši modernajai pasaules attīstībai. Otrais - dziedāt slavas dziesmu nacionālās ...


Novest visu līdz absurdam, lai latvieši vairs netic nekam un neiet uz vēlēšanām. Rezultāts tad zināms.
Trakākais tas, ka labējie tiešām tautai nepalīdzēs, vien bagātajiem.Vien jāmeklē atkal mazākais ļaunums (VL?)

Atbildēt

Žulis- Deģenerāts- Priedītis

07.05.2018. 08:12

Vemju, zaļa žulte jau nāke!

Atbildēt

to Žulis

07.05.2018. 08:11

Cionistu mērķi - maldināt ar daiļrunību, kamēr parastais lasītājs būs noguris, klausoties. Un izvirzīt nepiepildāmas un pretrunīgas idejas. Pietiek un LTTT jāklapē ciet un - pie ieročiem..!

Atbildēt

Žulis

07.05.2018. 07:30

Kā lai diskreditē Latviijas nacionālās neatkarības ideju tautas acīs? Ir divējādi paņēmieni. Pirmais - mēģināt to nokritizēt, pierādīt, ka kaut kas tāds nav iespējams, ka tas ir muļķīgi, neizdevīgi, tumsonīgi un neatbilstoši modernajai pasaules attīstībai. Otrais - dziedāt slavas dziesmu nacionālās neatkarības idejai, bet šos "slavas dziesmu" papildināt ar muļķīgiem, pretrunīgiem, acīm redzami neizpildāmiem, no reālās dzīves atrautiem priekšlikumiem un solījumiem.
Šajā rakstā izmantots otrais paņēmiens.

Atbildēt

agents

06.05.2018. 23:24

Autora smerejuma spid cauri tikai kudisana izstaties no EU un NATO . Un sagaidit krievu tankus bez viena saviena . Nesagaidisi !

Atbildēt

...

06.05.2018. 20:40

Zināma neitralitāte starptautiskās attiecībās ir tikai iespējama tādās valstīs kā Zviedrija, Somija, Norvēģija (nav ES valsts), Šveice (nav NATO dalībvalsts), kā arī valstīs ar ievērojamu ekonomisko potenciālu un jebkādiem resursiem (cilvēkresursi, dabīgie izrakteņi, zinātnes un inovāciju attīstība). Raksta autors runā par utopiju, kuŗas iestāšanās gadījumā Latvijā valdīs ekonomiskais un finansiālais pagrimums, vispārēja nabadzība un posts.

Atbildēt

Pilsonis

06.05.2018. 20:12

»

Arturs Priedītis

Šajās dienās šajā portālā jau trešais fantastiki neadekvātais teksts par Latvijas nākotni. Ko tas nozīmē? Vai tā ir apzināti organizēta provokācija? Vai tā ir apzināti organizēta kampaņa degradēt, devalvēt, izsmiet Latvijas nākotnes ideju? Bet varbūt tā ir tikai nejauša sagadīšanās, kad bez speciāla...


Tiešām tas ir apbrīnojami cik cilvēki ir dumji.
Sāks sprēgāt par izstāšanos no NATO, uzreiz pazeminās kredītreitingu un viena miljona vietā katru dienu tik par % maksāsim 2,5.
Cilvēkam tak vispār ir tumša bilde par politiku. Iepriekšējo paaudžu pieredze laikam viņam vispār neeksistē

Atbildēt

go

06.05.2018. 20:08

Visu izlasīt nepspēju. Slima suņa murgi.
Tomēr labprāt kaut ko vairāk uzzinātu par PSRS rubļa devalvāciju, kādus 40 gadus atpakaļ. Kas notika, kas vinnēja, utt..

Atbildēt

Es gaidu, kad

06.05.2018. 20:07

Grantiņš man piešķirs vismaz 1 ha no 5-7 solītajiem. Varētu kartifeļus, redisku iestadīt. Flokšus un zālīti.

Atbildēt

xoho

06.05.2018. 19:09

pietiek vajag pārdēvēt par pilnmēness.com

Atbildēt

juhops

06.05.2018. 19:00

Arturs Priedītis 06.05.2018. 18:30
Kas tas par murgu par Latvijas nākotni nepārtraukti jau dažus gadu desmitus? Kaut arī pārsvarā nepiekrītu daudz kam no Aivara Ūlanda teiktajam, bet... Artur Priedīti! Vēlos pajautāt Jums, kā vienam no Latvijas mācībspēkiem, kurš joprojām neprot korekti uzrakstīt savu CV, KAD TAD, jūsuprāt, SĀKSIES LATVIJAS ŠODIENA??? KAD???

Atbildēt

"Pērkona spēriens"

06.05.2018. 18:52

Tuvākajā laikā arī mēs publicēsim savu skatījumu uz Latvijas gaišo nākotni.Domājam,ka Latvijai jābūt monarhijai.Meklējam Ķeizara kandidātu,kurš kāSaulvedis uzvedīs tautu Stikla kalnā.

Atbildēt

Arturs Priedītis

06.05.2018. 18:30

Šajās dienās šajā portālā jau trešais fantastiki neadekvātais teksts par Latvijas nākotni. Ko tas nozīmē? Vai tā ir apzināti organizēta provokācija? Vai tā ir apzināti organizēta kampaņa degradēt, devalvēt, izsmiet Latvijas nākotnes ideju? Bet varbūt tā ir tikai nejauša sagadīšanās, kad bez speciāla nolūka vienā nelielā laika posmā koncentrējas diletantisma un šarlatānisma potenciāls? Tāds potenciāls mums vienmēr ir bijis nevajadzīgi liels. Šī potenciāla grandiozums vienmēr ir atklājies izdzertā šnabja, izdzertā alus rezultātā. Pēcpadomju laikā šo potenciālu noteikti ir vairojis ne tikai masveida alkoholisms, bet arī kroplības izglītības iestādēs, „uzskatu plurālisms”, iespēja internetā anonīmi murgot par politiku, valsti, izplatīt dzērumā sasmērētus uzsaukumus. Visos trijos tekstos ir šausmīgi kroplas zināšanas par Latvijas vēsturi, Rietumeiropas valstu vēsturi, Rietumu kultūru, Krievijas vēsturi un kultūru. Ne mazāk kropls ir priekšstats par šodienas Latviju. Piemēram, naivā paļaušanās uz Valsts prezidentu, Valsts prezidenta institūtu. Vai tiešām cilvēks nezina par visu Valsts prezidentu organisko saistību ar nacionāli reakcionāro un krimināli oligarhisko režīmu? Vai tiešām cilvēks nezina, ka Valsts prezidents ir viens no lielākajiem likumu pārkāpējiem? Par to „Pietiek” raksta regulāri. Ja arī tas nav speciāls uzbrukums valsts nākotnes idejai, tad tomēr tāda tumsonības un šarlatānisma invāzija nelabvēlīgi atsaucas uz sabiedrisko domu.

Atbildēt

Autoram

06.05.2018. 18:29

Tukša Kremļa propoganda. LV no 1990. -2018.g. joprojām ir zem komunistu un čekistu, kuri sadarbojas ar Krievijas FSB, jūga. 4. Maija kliķe VVF, Zatlera, Godmaņa, Dombrovska, v p Bērziņa vadībā LV izveda vienu diversiju pēc otras, graujot ES un Latvijas ekonomiku. Tā tas turpinājās ar Straujumu un Kučinski, Vējoni.

Šie 4. maija varas kustoņi zog un zaga savam labumam, padzenot latviešu tautu no latvju zemes.


ES, Brisele, ASV, NATO nav nekādas labdarības organizācijas, bet partneri ar mērķi sagraut Krievijas varas piramīdu, kuras viena daļa ir Saeimas prezidijs, kas izdod likumus, SAB un DP, kuri, neatverot čekas maisus, sargā šos komunistus un čekistus un viiņu noziegumus.

Atbildēt

j.v.

06.05.2018. 17:10

Varavīksnes tilts - vai tā kautkāda geju apvienība?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...