Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

NeSaskaņa

10.08.2018. 12:02

neko neveidos un KPV pietiks prāta neko neveidot ar NeSaskaņu!

Atbildēt

haralds

16.07.2018. 06:00

ja KPV veidos koalīciju ar "Sovoku Cen†ru", tad tā būs ne tikai pirmā, bet arī pēdējā reize, ka iekļūs Kangarā†ā!

Atbildēt

hobos

10.07.2018. 11:25

Konkurentu murgi. Tad jau būtu priekšvēlēšanu 2 partiju apvienība ar saskaņu.

Atbildēt

jurmala

09.07.2018. 11:20

Kā arī nenosauktu Kaimiņu.bet pensionāri balsos par viņa partiju,komunisti bija uztraukusies,par straujo retinga izaugsmi,pavēlēja KNAb-am iesēdinat Kaimiņu,šis gadījums pensionariem atvera acis,paradija kurš deputats ,saaeimā strādā godīgī,un kuri ir28.g. gulējusi.Komunisti grava ekonomiku,Lembergs,Kucinskis,Bergmanis,Raznacs un parejie komunisti pie varas esošie,un sak sēdināt kamerās nevainīgu deputatu.

Atbildēt

Vienaldzīgais

08.07.2018. 23:49

Tak beidzat ņemties, caurkritis aktieris un maksātnespējas administrators komplektā ar sievieti alkoholiķi netiks Saeimā... ja arī tiks, saplēsīsies savā starpā un ar to cirks arī būs beidzies...

Atbildēt

haralds

08.07.2018. 22:51

»

Bet,

paldies par rakstu. Noteikti balsošu par Kaimiņu


ceru, ka neieberzīsies! tas, ka KPV uzrunāja [tikai] krievu valodīgos (a citādi nahren Pu†lerlandes vals†s valodā?), mani pārsteidza un ne patīkami! + tas galīgi garām - sovoki visi "поголовно" balso par "Sovoku Cen†ru" un tam tas elektorā†s mainās, cik kāds nosprāgst un cik kāds sovoku o†prisks sasniedz vēlēšanas vecumu.

Atbildēt

kkas

08.07.2018. 22:46

»

imis

Runā ka esot jauna kustība,kuras pamatdoma ...nebalsosim ne par vienu politisko spēku,kurš ir bijis saeimas pozīcijā...


racionāls būtu, ja nebalsot arī par mūžīgo opozīciju "Sovoku Cen†ru"!

Atbildēt

haralds

08.07.2018. 22:44

»

!

Loti laba zina


„Nesaskaņa” veidos koalīciju kaut ar pašu Mepīzdōpeli! ceru, ka KPV LV viņiem parādīs vidējo pirkstu!

Atbildēt

to a411

08.07.2018. 11:56

»

a411

Saskaņas Vjačeslavs Dombrovskis ir tik pat pareizticīgs kā Krievijas pops Vsevolods Čaplins


Čaplins ir izteikti sātana apsēsts, Slaviks vismaz izliekas par eiropieti.

Atbildēt

a411

08.07.2018. 05:50

Saskaņas Vjačeslavs Dombrovskis ir tik pat pareizticīgs kā Krievijas pops Vsevolods Čaplins...

Atbildēt

arhivārs

06.07.2018. 15:38

»

Bet,

paldies par rakstu. Noteikti balsošu par Kaimiņu


Nu i muļķis, ja balsosi!
Tāds padumjāks gadījies, bet pašam par to prieks.

Atbildēt

!

06.07.2018. 12:02

Loti laba zina !

Atbildēt

Vjačeslavs Galuščenko

05.07.2018. 21:36

Anna Potapova utt.

Atbildēt

Busim korekti

05.07.2018. 17:14

»

to Busim korekti

Zini taču ka "ķeriet zagli", pirmais kliedz pats zaglis. Kam tieslietas, kam iekšlietas un kam ārlietas, izlems Maskavā un nekur nav teikts, ka tur Bordānu neredz, kā nākamo premjeru. Ar ko tas sliktāks par Kalvīti, Dombrovski, vai Straujumu


Nu pagaidaam jaunas komunistu savieniibas pionieris teemee uz tieslietaam! Visu izshkjirs tas, cik daudz mandatu saskanja dabuus, to bish, lai veidotu koaliiciju jkp bus noderiigi!

Atbildēt

to Busim korekti

05.07.2018. 17:10

»

Busim korekti

Nevis ar KPV LV ,bet gan ar JKP, kur bordans pa tieslietam bus, bet striikjei iekshlietas


Zini taču ka "ķeriet zagli", pirmais kliedz pats zaglis. Kam tieslietas, kam iekšlietas un kam ārlietas, izlems Maskavā un nekur nav teikts, ka tur Bordānu neredz, kā nākamo premjeru. Ar ko tas sliktāks par Kalvīti, Dombrovski, vai Straujumu?

Atbildēt

Busim korekti

05.07.2018. 17:02

Nevis ar KPV LV ,bet gan ar JKP, kur bordans pa tieslietam bus, bet striikjei iekshlietas!

Atbildēt

Apsaukāšanās te nelīdzēs

05.07.2018. 12:56

Kad vadzis ir pilns,tas lūst!

Atbildēt

Fredis

05.07.2018. 12:44

Komunistu un čekisti rullē. Izpārdeva visu šo valsti pa pēdejiem nu jau gandrīz 30 gadiem un pie katrām pēdējām vēlēšanām biedē ar krievu rēgu, kaut paši jau ir tie paši krievi. Lielam vairumam no vieņiem sen visi kapitāli ir ofšoros, bērni/radi ārzemēs un paši šeit ir tikai tāpēc, ka var vēl kaut ko nopārdot.

Atbildēt

imis

05.07.2018. 11:34

Runā ka esot jauna kustība,kuras pamatdoma ...nebalsosim ne par vienu politisko spēku,kurš ir bijis saeimas pozīcijā!
Liekas ka būs interesanti un jācer ka tas nav izdomājums bet reāla kustība lai sakārtotu visu un izbeigtos populisms vairāksolīšanā un balsu zvejošana ar tukšvārdību no cilvēkiem,kuri iespējams ka pilda savu"bosu" uzdevumus saeimā

Atbildēt

Estere

05.07.2018. 11:30

»

ciniķis

Ja uzvaru vēlēšanās noteiktu tas, kurš skaļāk un biežāk izkliedz mantru par to, ka viņš būs tas uzvarētājs, tad Gobzems noteikti uzvarētu. Tomēr tā notiek tikai iedomās, fantāzijās un pasakās. Nu, un vēl arī pie zīlnieces, kura var apgalvot, ka vajag ticēt "domu spēkam" vai, ka domām esot spēja "materializēties...


Varu jums piekrist, domāju līdzīgi, bet līdz vēlēšanām ir vēl kāds laiciņš! Ko varēsim - to darīsim, kpv lv ir radījis diezgan lielu "troksni", jaunieši ir gatavi iesaistīties un runāt ar saviem vecvecākiem /radiem / draugiem, kuri"nesēž" internetā, latviešiem ārzemēs kpvlv ir radījis vismaz kādu cerību par to,kā viņi kadreiz / varbūt pat tuvākajos gados būs gatavi atgriezties, tāpēc iespēju iemest savu balsi par šādu cerību - liela daļa nelaidīs garām. Domāju, ka tauta ir kaut nedaudz iekustināta un kā jau teicu - vēl mazliet ir laiks. Redzēsim, kā tas risināsies.

Atbildēt

Rolands

05.07.2018. 11:25

Paldies par rakstu jeb precīzāk muļķībām :) . Bailes koalīcijai sāk iezagties un cien. J. Rubenis vai nu raksta pasūtījuma ziņas vai vienkārši ir akls un aprobežots. Skumji.
Es par KPV LV!

Atbildēt

josifs

05.07.2018. 10:58

Rubenis galīgi aplami ir uzrakstījis so pasaku KPVLV nekad neies kopā,tad jau tagad būtu izveidota apvienībā,vēlreiz meģina Kaimiņam piaugušo retingu nosļāpēt.Nekas kungi nesanāks,Kaimiņš ir pierādijis sevi kā īstu savas dzimtenes patriotu.Dambrovskis ir pierādijis kā dzimtenes nodevējs,oik- autors.Pensionāri šoreiz noteiks par ko balsot.

Atbildēt

wtf

05.07.2018. 10:52

»

jibiorio

Precīzi, jo abām partijām galvenais ir sīle


vienotībai un zzs? Jā, tiesa.

Atbildēt

Likums & Taisnība

05.07.2018. 10:35

»

Sūdu maisa Kučinska valdība

šodien slēdza Vikipediju latviešu valodā. Lai prmsvēlēšanu gaisotnē slēptu informāciju piem. par žīdu cionistaVj. Dombrovska biogrāfiju, ka mācījies ASV utt. Jautājums- kas viņu finansēja šo žīdu


Spēcīgs arguments.... NOT! Dombrovskis ir pareizticīgais, nevis ēbrejs. Maģistra & doktorantūras studijas "Clark University" (Bostonā) finansēja ASV valdība.

Atbildēt

Bet,

05.07.2018. 10:18

paldies par rakstu. Noteikti balsošu par Kaimiņu

Atbildēt

Čekas maisi sen bija jāatver un tulīt

05.07.2018. 09:57

»

Observer

Ha ha. Lasu un smiinu. Un neviljus piezogas doma, cik gan daudz miizeeju ir ieksh komentaaru sadaljas. Bail no shii, bail no taa utt. Neizpluudiishu ar demagogjiju, bet tikai pateikshu skaidru 1 lietu. Kura no esoshajaam partijaam ir par tuuliiteeju chekas maisu atveershanu pirms veeleeshanaam, bez ...


Bet sūdumaiss SAB Maizītis - izbijis čekists un komunists novilcina to atvēršanu. Ko darīsim, kad atvērs? Kausim un izkausim, izšausim latviešu tautas nodevējus? To var sākt jau tagad. Par daudziem vairs nav šaubu - visi bij. VP un MP, Saeimas un SAB , DP vadītāji un oligarhi. Pietiks, ja izšaus sākot ar Gorbunovu kādus 3-4-5 un pārējie aizbēgs. To nav grūti vienā naktī norealizēt. Viņi bēgs, atpakaļ neskatoties!

Atbildēt

TTK

05.07.2018. 09:55

»

Goluafs

Reigans arī


Jā, Reigans arī bija aktieris. Tomēr salīdzinājumā ar Kaimiņu viņam nebija čuras galvā sakāpušas. Reiganam nekad neuzvedās tik augstprātīgi, kā Kaimiņš - kā kliedzošs sivēns, kuram patīk dzert un plātīties, cik viņš svarīgs, publiski apsaukāt sievietes, bet pats pieķerts blēdībās pie rokas nav spējīgs atzīties savos sīkajos melos. Un sāk attaisnoties tēlot no sevi taisnības cīnītāju. Būtībā tāds pats nožēlojama Lemberga stils tikai tādā sīkmanīgā mērogā - pieķer pie blēdīšanās un tad sāk tēlot netaisni vajāto. Tas ir tik sūdīgs teātris, ka šķebina. Un Gobzems .... viņam vajadzēja no Maksimas panākt katra cietušā ģimenei kā minimums 1 mil eiro, bet viņš .... kaut kādu iemeslu dēļ ļāva viņiem atpirkties ar summu, kas neietu cauru pilnīgi nekur Eiropā. Maxima būtībā atpirkās par sīknaudu un šajā ziņā cietušo ģimenes piečakarēja tas pats Gobzems.
KPV LV jau iepriekš ir smagi uzmetuši savus biedrus un darīs to tālāk, jo savādāk vienkārši nespēj un nemāk, pēc tam viņi uzmetīs vēlētājus un valsti. Jo Kaimiņš ir apguvis Lemberga skolu - blēdīties un pēc tam tēlot taisnības cīnītāju, tēlot vajāto.

Atbildēt

Observer

05.07.2018. 08:41

Ha ha. Lasu un smiinu. Un neviljus piezogas doma, cik gan daudz miizeeju ir ieksh komentaaru sadaljas. Bail no shii, bail no taa utt. Neizpluudiishu ar demagogjiju, bet tikai pateikshu skaidru 1 lietu. Kura no esoshajaam partijaam ir par tuuliiteeju chekas maisu atveershanu pirms veeleeshanaam, bez jebkaadas cenzuuras? Klusums. Taa jau zinaaju. Taapeec no esoshajaam ne par vienu. Tikai par taam, kas ir par tuuliiteeju maisu atveershanu bez cenzuuras. Viesturs Kairishs man piekritiis. Veltiits klusajiem miizeejiem

Atbildēt

Lauku paps

05.07.2018. 06:47

Neaizmirsīsim, ka aldis gobzems reiz iestājās par automātisku pilsonības piešķiršanu visiem nepilsoņiem, tātad gribēja mazināt latviešu balsu īpatsvaru vēlēšanās un dot iespēju nelikumīgi šeit palikušajiem okupantiem pārņemt varas grožus valstī.

Otrkārt, viņš ir viens no tiem, kurš sūdzējās varas iestādēm un centās panākt atmodas aizsācēja Linarda Grantiņa izdošanu Latvijas varas iestādēm. Ja viņš būtu tas, par ko viņš uzdodas - cīnītājs pret nelikumībām, tad meklētu kopīgu valodu ar viņu, nevis censtos iznīcināt.

https://tautastribunals.eu/?p 9336

Atbildēt

aha

05.07.2018. 06:30

Tavs slēdzies - jā, redzu šeit. Bet follija cepurīte, kur? Vai ir galviņā uzlikta? Atēdušies mēs esam to "krievi nāk" jau vairāk kā ceturtdaļgadsimtu.

Atbildēt

ciniķim

04.07.2018. 23:34

VISAS manas omes un viņu draudzenes balsos par KPV LV, lai gan iepriekš balsoja par LC un TB/LNNK. Domāju, ka tā domā un darīs daudzi pensionāri! Viņi jūtas piesmieti, apčakarēti un apkrāpti! Kad 1991.gadā ņigājos par viņam un teicu, ka viņu elks goča izzags valsti, tad vinas mani gandriz nolinčoja! Šodien man oma lūdz ieslēgt Facebook, kur uzstājas Gobzems! Tā nav bijis kopš barikāžu laikiem, kad vienīgā patiesība bija BBC!!! NEREIZI šajos 28 gados!!! Rudenī šis komunistu paliekas izmēzīs miskastē uz visiem laikiem - lai kā viņi tur sevi sauktu - labie nacināļi vai jaunie briesmoņi!

Atbildēt

Stulbajam

04.07.2018. 23:14

Kas finansēja abu Dombrovsku studijas ASV?

Atbildēt

Nepamanītais fakts>Galvenais fakts

04.07.2018. 22:55

Un kuri tad bija tie,kas likuimīgi ļāva izlaupīt ne tikai Ventspils,bet arī Rīgas uzņēmumus,ar pašu lielāko Latvijas uzņēmumu sākot?! Citplanētieši,vai?????

Atbildēt

pilsonis>latviete

04.07.2018. 22:41

Tieši tāpēc arī balsošu par Kaimiņu,kurš nav bijis politikā-visās partijās pēc kārtas!Daudzi-sākot jau no PSKP nomenklatūras!!! Ministrus ieskaitot!

Atbildēt

Goliafs

04.07.2018. 21:44

»

jibiorio

Precīzi, jo abām partijām galvenais ir sīle


Un kas tad galvenais ir citiem, Jūsuprāt ?

Atbildēt

Dana

04.07.2018. 21:30

Autors laikam nav dzirdējis, ka arī latvieši pietikoši lielā skaitā balso un balsos par Saskaņu. Ar vai bez Kaimiņa.
ja irmērķis kādu diskreditēt - nu, ar "krievi nāk!" laikam tikai muļķus var nobaidīt.

Atbildēt

Jan Ruben

04.07.2018. 21:13

Raksts ir paredzēts stiprināt valdošo komunistisko koalīciju, nomelnot citus, lai grautu to prestižu un mazinātu viņu ietekmi.

Paskatieties ko apmēram apgalvo un iestāsta tautai komunisti: "mēs 13. Saeimā valdību veidosim ar ... ", it kā jau zinātu, ka tiks ievēlēti.

Viņiem taisa reitingus "kā vajag"un tauta balso pēc reitingiem vai balsojiet kā gribiet, balsis tiks saskaitītas pēc reitingiem.

Nebaidies "PAZAUDĒT BALSI" - balso par tiem, kuri nav pie varas + nebalso par Saskaņu - putina partiju. Viņi mūs novedīs nabadzībā līdz galam.

Balso un nezaudē SIRDAPZIŅU, atnām NEGULI, apzags.

Atbildēt

Stulbais

04.07.2018. 21:03

»

Sūdu maisa Kučinska valdība

šodien slēdza Vikipediju latviešu valodā. Lai prmsvēlēšanu gaisotnē slēptu informāciju piem. par žīdu cionistaVj. Dombrovska biogrāfiju, ka mācījies ASV utt. Jautājums- kas viņu finansēja šo žīdu


Cik stulbi un aplami var būt ļautiņi, kuri domā, ka viņu murgiem kāds noticēs. Pirmkārt, par Dombrovski bija jāuzraksta vārds VJAČESLAVS. Otrkārt, Gobzems nekad nebūs tas, kurš ies tādu "paraugceļu", kaur man pavisam nepatīk, ka viņš iet kopā ar "ākstu" Kaimiņu. Bet labāk ar ākstu, kurš patiesi saka ko domā, nekā ar putinistiem vai komunistiem brigmaņiem un lembergiem. Gobzems jau ir no jaunās paaudzes un ir pietiekami erudīts, zinošs.

Nozākāt un apsmiet var atrast katram kaut ko, ja nē, izdomās.

Atbildēt

Sūdu maisa Kučinska valdība

04.07.2018. 20:35

šodien slēdza Vikipediju latviešu valodā. Lai prmsvēlēšanu gaisotnē slēptu informāciju piem. par žīdu cionistaVj. Dombrovska biogrāfiju, ka mācījies ASV utt. Jautājums- kas viņu finansēja šo žīdu!

Atbildēt

Galvenais fakts

04.07.2018. 20:32

Raksta autoram pietrūkusi info, jo nav minējis galveno vienojošo SC un KPV.LV faktu - sponsoru Meroni, kura šī brīža dzīvesbiedre bijušā Krievijas armijnieka meita Lidija. Un mērķis ne tikai izlaupīt Vebtspils uzņēmumus, bet turpināt iesākto arī Rīgā.

Atbildēt

ciniķis

04.07.2018. 20:28

Ja uzvaru vēlēšanās noteiktu tas, kurš skaļāk un biežāk izkliedz mantru par to, ka viņš būs tas uzvarētājs, tad Gobzems noteikti uzvarētu. Tomēr tā notiek tikai iedomās, fantāzijās un pasakās. Nu, un vēl arī pie zīlnieces, kura var apgalvot, ka vajag ticēt "domu spēkam" vai, ka domām esot spēja "materializēties" ( nez kamdēļ visi uz šīs pasaules nav miljonāri un miljardieri, jo katrs grib tāds būt, bet kaut kā ar to ticēšanu "no sirds" un to domu spēku nekas nesanāk). Bet, nu, galvenais ir maut:)) Bet, ja pavisam nopietni, tad, manuprāt, KPL.lv spējas pārvarēt 5% barjeru ir stipri pārspīlētas. Viņiem esot daudz sekotāju FB? Nja? Cik? 10 000? 20 000? Nu un? Sekotājs automātiski nozīmē balsotāju? Vai vienkārši šova vērotāju? Cik no tiem sekotājiem un šova vērotājiem ir pilngadīgi? Cik nepilsoņi? Cik ārvalstīs dzīvojošie, kur tuvākais iecirknis būs citā pilsētā 100 un vairāk km attālumā. Kāds būs tik fanātisks un brauks? Maz ticams, jo racionālā loģika saka priekšā "mana viena balss neko neizšķir, tad priekš kam man tērēt laiku un naudu?". Kas paliek? Pensionāri, kuri FB nelieto, delfus un citus portālus neltieto un par tādu Kaimiņu gandrīz neko nav dzirdējuši? 5% ir aptuveni 43 000 balsu. Viņiem tās jau ir garantētas un viņi cīnās par uzvaru? Nesmīdiniet!!! FB vispār nav rādītājs. Tas neko nenozīmē! 10 000 sekotāji, pat, ja viņi visi balso, tāpat ir par īsu, bet priekš masīvām reklāmām ar ko sasniegt auditoriju pa citiem kanāliem KPV.lv vienkārši nav resursu. Tā, ka es te neredzu nekādu baigo leipturiju vai stipri samazinātus reitingus. Tie drīzāk ir palielināti.

Atbildēt

Jānis no tautas

04.07.2018. 20:16

...vēl jau būs ļoti daudz pasūtījumu rakstu un nomelnošanas, šis tikai sākums-ja gribat aizbraukt vai strādāt par verga algu, tad neko nemainat- viss pašu rokās....domājiet, kas ko raksta un kurš par to maksā....
...vēl būs geji, plānprātīgi, uttt., lamāšanās gaidāma un iebiedēs tuviniekus.....
NA un ZZS vairs nekad!!!!!
Jānoslēpj vecmāmiņas pase....

Atbildēt

Fakts

04.07.2018. 19:04

Gobzems reiderēja Pilsētprojektu , gribēja pievākt ēku Skolas 21 !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....