Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

www

09.02.2021. 11:29

Priedīti, Tu esi cienījams vecis pēc visa info spriežot (kā čekisti Tevi čakarēja), bet ko Tu visu laiku čīksti un raudi. Nu tad ej un dari, mēģini ko izmainīt nevis sacenties te ar jukušiem komentētājiem gudrībā. Ej un dari ko taustāmu nevis visu laiku sapūties bubuni komentāros.

Atbildēt

Atis Priedītis

06.02.2021. 18:43

»

Eglīte

Kas, Priedīt, tā pakaļā par atklāsmi? Kas tev to teica? Atkal tās žīdu muļķības


Tas kas šobrīd notiek Latvijā precīzi atbilst šim arhetipam. Arhetips "Netaisnais lai dara vēl netaisnību, nešķīstais lai grimst vēl nešķīstībā". Bet ja vari, tad piemēro kādu citu arhetipu.

Atbildēt

Eglīte

05.02.2021. 18:29

»

Atis Priedītis

Arhetips "Netaisnais lai dara vēl netaisnību, nešķīstais lai grimst vēl nešķīstībā...


Kas, Priedīt, tā pakaļā par atklāsmi? Kas tev to teica? Atkal tās žīdu muļķības!

Atbildēt

Hope

04.02.2021. 21:48

I made 10k dollars a month doing this and she convinced me to try. The potential with this is endless. Here's what I've been doing Please visit this site… http://bit.ly/39jrdqt

Atbildēt

asis

04.02.2021. 21:47

Kad pienāks, ja vispār pienāks, laiks, kad cilvēki beigs uzklausīt Latvijas mēdijus, kā vienīgās patiesības paudējus? Atmodas sapņu laiki sen tak ir beigušies! Šodien liberastu tolerantās pasakas, lēts feiks, jo par visu ir samaksāts! Vienīgi muļķīši sten, nu nevar tak tā būt. Mums tak grūti "bāreņiem" bez pupiņa, nu kā tā var?

Atbildēt

ja cilvēks muld par

04.02.2021. 14:49

lietām, kuras neko nejēdz, tas ir paškritikas trūkums, psihiskas patoloģijas simptoms. Gudrie, ja nezin, klusē. Ja melo ar nodomu-noziedznieks.

Atbildēt

šizofrēniķu, šizo un

04.02.2021. 14:19

muldētāju laiks

Atbildēt

Atkal izēd ateju, debilā muļķe (skapī izbubinātā) mikro.cefālā lapspisene

04.02.2021. 09:49

Atvainojos visiem par saviem komentāriem. Ņemu savus vārdus atpakaļ.

Atbildēt

Fēlis

04.02.2021. 08:16

Ziņas vairs neskatos jo nevar izturēt to kvidzombēšanu. Ja 4/5 no izlaiduma tiek translēta visāda h...ņa par kovid, tad tās vairs nav ziņas.

Atbildēt

Es

03.02.2021. 21:36

Atceries, ko Ļeņins teica par telegrāfu un pastu.

Atbildēt

tutū

03.02.2021. 21:20

»

kukuu

baidos, ka alternatīvas deģenerāta Laura galiņa stulbumam nav


nebaidies, visnotaļ konkurētspējīga alternatīva ir deģenerāte Latloto Lapspisene, kas ir stulbāka par visstulbāko stulbeni. Ar šo seskveidīgo var konkurēt tikai vēl viens pietiek.skapja pasīvais plānprātiņš Eggmaaŗcz Kakuedajcz.

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

03.02.2021. 20:31

Kovid-19 (covid-19) sērga mūsu valstī ilgst jau apmēram gadu. Diemžēl kovid-19 sērga pagaidām nav uzveikta. Ministru kabinets ir pagarinājis ārkārtējo situāciju līdz 6. aprīlim. Respektēsim šo valdības lēmumu. Cienīsim mūsu valdību. Neļausimies panikai un drūmām domām. Būsim saprotoši un iecietīgi pret mūsu politiķu lēmumiem. Šie ārkārtējās situācijas ierobežojumi ir domāti, lai pasargātu sabiedrību no inficēšanās ar SARS-CoV-2 vīrusu. Valdība rūpējas par mums. Saglabāsim cerību savās sirdīs. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles. Iedegsim uz galda māla svečturī zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Lūgsim visvarenās Dabas Mātes svētību. Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mums labu veselību un spēku pārvarēt šo krīzi! Lai Dabas Māte mūs svētī!
Ar mīlestību un saticību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#DabasMāte #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #saticība #miers #mīlestība

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

03.02.2021. 18:19

Lauris Gaļiņš - stulbs kā zābaks! Ne velti tāda bilde rakstam.

Atbildēt

kukuu

03.02.2021. 18:17

»

tutū

Un kādu alternatīvu gribi piedāvāt


baidos, ka alternatīvas deģenerāta Laura galiņa stulbumam nav

Atbildēt

tutū

03.02.2021. 17:59

»

kuku

Vēl viena deģenerāta izcepts raksts


Un kādu alternatīvu gribi piedāvāt?

Atbildēt

kuku

03.02.2021. 17:33

Vēl viena deģenerāta izcepts raksts.
Vai pietiek.com portālā tikai psihiski nelīdzsvarotajiem ļauj rakstīt?
Vai arī tie paši rautin raujas izbrēkt savu psiholoģiski greizo viedokli?

Atbildēt

Secinājums

03.02.2021. 16:29

Autoram galvā pilnīgs haoss,mušas un kotletes uz viena šķīvja.
Nav nekādas valstis,ir kolonijas un koloniju pārvaldnieki.
Mūziku pasūta tas kas maksā.Rodas loģisks jautājums;kam pieder nauda.
Mediji ir tikai pārvaldnieku pakalpiņi,un nekas vairāk.

Atbildēt

tā viš iraid

03.02.2021. 16:21

Galvenais 'labo" un "pareizo" mediju kritērijs -nerunāt sliktu par pastāvošo iekārtu (Levits/kariņš) un riet uz Krieviju!

Atbildēt

kopec

03.02.2021. 15:55

tā viš i...

Atbildēt

c'est la vie

03.02.2021. 15:51

uz to visu ir viena atbilde - domājiet ar savu galvu un neuzķerties uz mediju pamestajiem prāta sacerētajiem un iesliedētajiem konceptiem. Senie grieķi DELFOS rakstīja - iepazīsti pats sevi. Savu gribu, prātu, domas un emocijas. Pār to visu valdīt vajadzētu mācīt jau bērniem, nevis tikai , kā otru apjāt, aizskriet citiem priekšā, pārspēt, izcelties un tikt skatuves vidū. Tad arī nebūtu šīs bailes no bubuļa - "kā būtu, ja būtu" vai arī "re, re, kā kaimiņam jau iet sūdīgi" ... bet vispār mūsu dzīve nav nekāda drošā, arī tas ir jāapzinās, ir vieni vienīgi izaicinājumi. Kā, savulaik ,izteicās V. Čērčils - viena sasodīta lieta pēc otras

Atbildēt

Žulis

03.02.2021. 15:45

Cik viegli gan var tos cilvēkus muļķot! Pasviež viņiem tādu jēdzienu kā “ceturtā vara” un viņi uzreiz sāk spriedelēt par jaunu varas formu – mediju varu, kas pārāka par valsts varu un tā tālāk. Nu nav tas spēks un vara cirvī, bet gan tajā rokā, kas to cirvi tur! Bet visus lielos mēdijus savās rokās tur tie paši, kas savās rokās tur reālo valsts varu. Ja kādā valstī (ASV) lielie mēdiji nostājas pret valsts prezidentu, tas nozīmē tikai to, ka reālā vara šajā valstī neatrodas prezidenta rokās. Nepelna tie mēdiji savu naudu ar bailēm. Tās ir pilnīgas muļķības! Mēdiji savu naudu pelna ar kalpošanu varai! Pareizāk sakot, ar ļaužu prātu regulēšanu varai vajadzīgajā virzienā. Ja varai būs vajadzīgas bailes, mēdiji producēs bailes. Ja valsts varai baiļu producēšana nebūs vajadzīga, mēdiji meklēs tādas sensācijas, par ko cilvēki peldēsies optimismā un priekā. Ir jāsaprot, ka valstsvīri un valsts vara nav viens un tas pats. Valstsvīri var izskatīties dumji, viņu lēmumi var likties juceklīgi, bet viņi dara tikai to, ko reālā valsts vara viņiem liek darīt. Neviens deputāts, premjers vai prezidents šeit neko nevar BŪTISKI mainīt. Ja kāds no viņiem mēģinās to darīt, tad jau rīt viņš vairs nebūs ne deputāts, ne premjers, ne prezidents. Un to viņi visi ļoti labi zin. Šeit nav vajadzīga nekāda zombēšana. Visi šie cilvēki, kas gāja uz tiem amatiem jau iepriekš zināja uz ko iet. Zināja arī tie, kurus vēlāk tautai par prieku pataisa par grēkāžiem un ar lielu pompu “aizrotē” no siltās vietiņas. Tas, ka tauta viņus lamā, arī viņus neuztrauc. Es domāju, ka daudzi būtu ar mieru lai viņus tauta lamā pilnām mutēm, ja vien par to varētu saņemt, piemēram, Viņķeles vai Kariņa algu. Arī teātrī aktieri savas lomas spēlē par samaksu. Un ir pilnīgi vienalga vai jāspēlē pozitīvais vai negatīvais tēls. Loma nospēlēta, nauda saņemta un aktieris var iet. “Nekā personīga, tikai bizness”. Viss var mainīties tikai vienā gadījumā – ja reālā valsts vara nonāk tautas rokās. Bet tas jau būtu nacionālisms. Un par nacionālismu mēs visi esam iemācīti izturēties ļoti noraidoši. Tāpēc turpināsim vien tālāk lamāt valstsvīrus, apspriest mēdiju varas visvarenību, nosodīt sazvērestības teorijas un gaidīsim ar maisu kad iestāsies tie labākie laiki.

Atbildēt

Atis Priedītis

03.02.2021. 15:37

Arhetips "Netaisnais lai dara vēl netaisnību, nešķīstais lai grimst vēl nešķīstībā"

Arī šis skaidrojums būs tikai viena cilvēka skaidrojums, kuru var neņemt vērā. Virsraksta teksts ir ņemts no Jāņa Atklāsmes Grāmatas 22.nodaļas 11.panta.

Un šī arhetipa darbības lauks ir šāds - pat katastrofālās situācijās, reizēm pat bezizejas priekšā, atradīsies cilvēki, kuri turpinās zagt, ņemt kukuļus, pazemot un apkrāpt citus cilvēkus. Pat tad ja līdz pasaules bojāejai būs atlikuši tikai daži mirkļi. Jo šādi cilvēki, diemžēl, ir nelabojami.

Latvijā šis arhetips realizējas spoži. Nav dzirdēts, ka kāds no ļoti bagātiem pēkšņi ir palicis godīgāks. Drīzāk, šī pandēmijas situācija tiek izmantota lai nozagtu visu ko vēl var paspēt nozagt. Liecību šādiem notikumiem ir ļoti, ļoti daudz. Diemžēl!

Atbildēt

reptilis

03.02.2021. 15:05

Var jau paskatīties -kam pieder masu dezinformācijas līdzekļi....un kāpēc tiek apmaksāti zaudējumus nesoši portāli...un,daudzmaz politikai sekojošam cilvēkam viss ir skaidrs!

Atbildēt

viesis

03.02.2021. 15:03

Bez medijiem ir vēl viens aspekts. Šobrīd ir ļoti savairojušies dažādi "speciālisti un eksperti"- mediju speciālisti, komunikāciju eksperti, politologi un tml. Nevarētu teikt, ka viņi vispār nav vajadzīgi, taču, katrā ziņā šo personu reālā nepieciešamība un lietderība sabiedrībā ir ļoti nenozīmīga. Taču, šie cilvēki, lai palielinātu savu nozīmīgumu, ir uzņēmušies sabiedrības pārveides lomu. Paradoksālā kārtā šobrīd politologs, bez kura sabiedrība var mierīgi iztikt, liekas vērtīgāks nekā, piemēram, pārtikas ražotājs, bez kura sabiedrība nekā nevar iztikt. Lielā mērā tas ir arī mediju nopelns. Rezultātā visi šie "eksperti", kuri dzīvo kaut kādās abstraktās teorijās bez sakara ar reālo dzīvi, sāk noteikt toni un diktēt, kā sabiedrībai jādzīvo. No tā arī rodas tas bardaks, kas vērojams šobrīd.

Atbildēt

Protams

03.02.2021. 15:01

Tas jau vairs nav noslēpums ka vara un mediji iet roku rokā. Un saucamās konspirācijas teorijas, jau sen vairs nav teorijas, bet prakse. Paskatieties kas notiek ASV un viss kļūs pavisam skaidrs. Varas un mediji jau šobrīd tiek atklāti uzpirkti, lai iznīcinātu savas valstis. Kad Latvijā ienāca piemie 4 miljardi, pirmie kas saņēma miljonus bija mediji, tas jau arī netiek slēpts vairs!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...