Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lana

27.03.2017. 11:26

Nu vismāz viens labums ir - Marķitāns (Valsts policijas kauns jau vairākus gadus) vairs nav priekšnieks. Tur pat vajadzētu nosūtīt arī Kozlovska, kas piesēdz sava radinieka (dēla?) V.Kozlovska kopā ar savu tiešo priekšnieku Pastaru nolaidīgu bezdarbību (KL319.p. protams netika piemērots), dokumentu viltošanu un korumpētību Rīgas Zemgales priekšpilsētas iecirknī. Kauns Ķuzim un Valsts policijai kopumā - žēl šajā situācijā godīgus ierindas policistus - zinu, ka tādi ir. Gribētos lēpoties ar Latviju, tajā skaitā - ar iedzīvotāju aizsardzību no markitāniem, kozlovskim un pastariem, kuri ar savu esību nomelno visu Latvijas Valsts policiju.

Atbildēt

mmm

27.03.2017. 08:44

Meņķtjara - ментяра

Atbildēt

z

25.03.2017. 02:17

Līdz šim skandālam par Marķitānu pat dzirdējusi nebiju. Tagad zināšu, ka ir bijis tāds slavens policijas ģenerālis.

Atbildēt

Lidotājs

22.03.2017. 23:22

Ķuzis savācis pareizo kontingentu "mentenē"!!! :)
Runā, ka iecirkņos mierīgi čaļi zāli ievelkot arī ...!

Atbildēt

sola

22.03.2017. 11:20

Ne vien zivis, bet arī cūkas pūst no galvas. Viens vecs perdelis melo kā suns,blēdās un izķiņķelē valsts naudu , un nekas.Jo viņš ir no silei pietuvinātajiem.

Atbildēt

.......

21.03.2017. 18:15

»

JOJO

Nekur nepārskrēja- vnk viņš aizņēma vietu, kuru ir nolūkojuši viņa paša vietnieki, kuriem ar Ķuzi ir daudz labāks kontakts. Marķitāns bija tukša vieta, klusām sēdēja un pamazam izmantoja dienesta stāvokli, iekārtoja darbā savus radus (pie citiem tādiem pašiem ģenerāļiem) un tā arī eksistēja...


Radu būšana gan varētu būt klupšanas akmenis aiz kā varētu paklupināt ģenerāli M. Te nav stāsts par to ka iekārtoja, bet par to, kādas kvalitātes personāži tie ir. Šo personāžu dēļ ne viens vien sirms mats vai nervu šūna pazaudēta :))

Atbildēt

jautājums

21.03.2017. 18:02

»

ciniķis

Savukārt, es iebildīšu Tev. Ne ģenerālis tiem policistiem bija svarīgs, bet tas, ko tas ģenerālis pēc tam izdarīs ar viņiem, ja viņi viņam uzliks sodu. Bosings, mobings un disciplinārlietings ar atlaišanu no darba ir programma minimums. Drīzāk jau tomēr būtu programma maksimums - proti, kriminālprocess...


1) nu tad viņi būs eksistenciālas izvēles priekšā- mobings, bosings...vai krimināllietas iespēja.
Dilemma. Un katrs pats pieņem savus lēmumus un uzņemas par tiem atbildību...
Nū...tagad viņiem vismaz būs izvēles iespēja.
2) un vēstules,- pamatotas, apmelojuma, denuncinācijas,jebkādas,- pastāv vienmēr. Ja nepaņems ar kukuli, tad tās arī paliks tikai vēstules.
Bet krimināllietas par bezdarbību un pienākumu nepildīšanu ir vienīgais ceļš, lai cīnītos ar policijas kundziņu, kuriem likumi navrakstīti, visatļautību

Atbildēt

ciniķis

21.03.2017. 17:39

»

jautājums

Es iebildīšu meinstrīma viedoklim...


Savukārt, es iebildīšu Tev. Ne ģenerālis tiem policistiem bija svarīgs, bet tas, ko tas ģenerālis pēc tam izdarīs ar viņiem, ja viņi viņam uzliks sodu. Bosings, mobings un disciplinārlietings ar atlaišanu no darba ir programma minimums. Drīzāk jau tomēr būtu programma maksimums - proti, kriminālprocess tajā pašā IDB pēc īpaša pasūtījuma no VP vadības gaiteņiem. IDB pat oficiālu vēstuli saņemtu, ka, re kur šitie nelieši ar konkrētiem uzvārdiem ņem kukuļus, steidzami dariet, kaut ko. Tā, ka Tev viegli runāt, kamēr Tu neesi to ierindas policistu vietā.

Atbildēt

Ju

21.03.2017. 17:34

Kaa man riebj sii valsts.zaglu bleezu korumpantu banda.jebkuraa jomaa katru dienu zinjaas lasu par kaarteejo zagsanu.juus tur augshaa labaak kluseejiet.jusu veemekli tautai jau piegriezusies.

Atbildēt

jautājums

21.03.2017. 15:16

Es iebildīšu meinstrīma viedoklim.
Ja policistiem ģenerālis ir svarīgāks par likumu, tad viņi ir pilnībā pelnījuši savas krimināllietas. Es nedomāju, ka viņi tiks līdz tiesai un sodam, drīzāk drusku pabaidīs, bet zināmiem audzinošiem pasākumiem bija jābūt. Publiski demonstratīviem pasākumiem- bija jārada precedents.
Un nākamajā reizē policisti varbūt padomās-vai ir vērts ieķēpāties krimināllietā par svešu kungu nodarījumiem. Kā līdzzinātājiem.
Kamēr policisti nesapratīs, ka par priekšniecības pārkāpumu piesegšanu paši var tikt pie lietas...Kārtības policijā nebūs!

Atbildēt

JOJO

21.03.2017. 13:39

»

.......

Diez kur Marķitāns Ķuzim ar Grišinu ceļu pārskrēja...


Nekur nepārskrēja- vnk viņš aizņēma vietu, kuru ir nolūkojuši viņa paša vietnieki, kuriem ar Ķuzi ir daudz labāks kontakts. Marķitāns bija tukša vieta, klusām sēdēja un pamazam izmantoja dienesta stāvokli, iekārtoja darbā savus radus (pie citiem tādiem pašiem ģenerāļiem) un tā arī eksistēja.

Atbildēt

nieva

21.03.2017. 11:18

Čigāne no Vienotības apgalvoja, ka šajā valstī korupcija nav un nevajag apvainot visus godīgos valsts iemītniekus.
Tad nesaprotu - vai Rīgas dome vairs nav šajā bezkorupcijas valstī. Ko antikorumpantu partijas apkaros domē?

Atbildēt

nieva

21.03.2017. 11:11

Šīs valsts īpatnība - korupcija nav, jo korupcija nevar pastāvēt korumpētā valstī.

Atbildēt

Jānis

21.03.2017. 10:45

Kūrš spieda atlaist? Uzvārdu? Vārdu? Kā izpaudās spiešana, grūšana, bikstīšana utt.
Vajadzēja pieņemt lēmumu un sodīt. Tagad paši vainīgi.

Atbildēt

sorosa skolu nebeigušais

21.03.2017. 10:14

»

-āns

Neaizskaramais Minskas miliču skolas absolvents no Latgales un vainīgie ceļu policisti pēc R.Kozlovska scenārija


Laikam jau ģenerālis uzkāpa uz varžacīm "servisa dibinātājiem-murgotājiem" policijas darbībā.Interesanti Faierbiendu vēl nava "nomocījuši" cugunderā?!

Atbildēt

krimināllikums

21.03.2017. 10:13

»

pieņēmums

Neaizmirsti, ka kaitējumam jābūt reālam nevis šķietamam


Bet protams,ka noziedzīgos nodarījumos ar materiālu sastāvu kaitējumam ir jābūt reālam, bet tā kā šāda kaitējuma šajā notikumā nav tad process ir uzsākts tā teikt "pakazuhai"

Atbildēt

caca

21.03.2017. 09:02

Orvela "Fermas" cienīgs sižets.

Atbildēt

aga

21.03.2017. 08:39

Izradas Latvija ir ietekmigi policisti un neietekmigi. Vai tad likums nav viens prieks visiem?

Atbildēt

un

21.03.2017. 07:21

»

nu

Tak atdzina jau savu vainu,ir gatavs maksāt sodu


no kurienes atDZina??

Atbildēt

Krimināllikums

21.03.2017. 00:28

Tieši tā..kriminālprocesu izbeigs un ne jau tāpēc, ka šajā valstī policistus nesoda, vai tāpēc ka ceļu policisti turēs mutes un nerunās ar medijiem,bet tāpēc, ka krimināllikums paredz būtiska kaitējuma rašanos bezdarbības rezultātā, bet šajā gadījumā būtisks kaitējums nav nodarīts un tas nozīmē ka nav noziedzīga nodarījuma sastāvs. Pa velti šis krim. process ir uzsākts.

Atbildēt

šmiga nav?

20.03.2017. 22:09

Pietiek varētu "palūgt" atbildīgām institūcijām lai sniedz informāciju pēc kādiem administratīvā kodeksa pantiem un kuriem pārkāptiem CSN noteikumu pinktiem pēdējā pus gada laikā policijas amatpersonām ir sastādīti protokoli par CSN noteikumu pārkāpumiem! (protams atbildi bez personas datiem:)))

Atbildēt

oho

20.03.2017. 22:04

...Iekšējās drošības birojs, kuram pēdējā laikā radusies noturīga reputācija kā iestādei, kas ir pietiekami elastīga,.. Elastīga iestāde pret ģenerāļiem un pulkvežiem, bet nevis pret pasrastiem policistiem pret parastiem IDB nežēlīgs, jo tiem nav "aizmugures" un tāpēc v'
eršas ar visu likuma bardzību.

Atbildēt

Tiesiskums

20.03.2017. 21:14

Daudz jautājumu un iekšējs iestādes bardaks:
-kas var no ierindniekiem "uzbraukt" priekšniekam-vadītājam,kas te tirgus izveidojies;
-šāda diemžēl "kārtība" tiek populizēta gados desmit valsts militarizētā iestādē,to pārveidojot par "servisa" namu pašā stulbākajā izpratnē;
-kas tie par policistiem stukačiem masu informā ar devīzi,sabiedrībai jāzina,tādus pirmos ar sūdu slotu;
-ģenerāli atbrīvot,ja pat par administratīvu pārkāpumu,tas nonsenss.
Nu bet kā kalnumaijers izteicās,politiķi un uzņēmējdarbība-korupcija.Kā tad strādā policija?

Atbildēt

Ķuža atbildības mēraukla

20.03.2017. 21:12

Pēc šī gadījuma Ķuzim būtu jāatkāpjas, bet ticiet, nekas tam līdzīgs nenotiks, jo sirdzapziņa ir noēsta un tik tīkams šī krēsls, kā Jūs pat nevarat iedomāties.

Atbildēt

VP vadības īss raksturojums

20.03.2017. 21:09

Valsts policijas vadība vienmer tiek sveikā bez sāpēm( izņemot algas ap 40 000 eiro gadā), bet atbild parastie ierindas policisti ar 600 eiro uz rokas, tāda ir ierastā prakse. Lai VP kļūtu par "labu" priekšnieku nevajag būt kartīgam cilvēkam, tieši otrādāk jāprot iegāsts citus un vienmēr gatavam laizīt un velreiz laizīt vadībai pat no rīta neskatoties sppgulī, jo tur nav vairs ko redzēt.

Atbildēt

Viedoklis

20.03.2017. 20:50

1. Ceļu policisti ir 100% vainīgi, jo bija viņu pienākums bija sastādīt protokolu Marķitānam, neraugoties ne uz viņa amatu, pakāpi, ne arī uz to, ka veica pārbaudi. Turklāt nevienam nav tiesības veikt pārbaudes, pārkāpjot likumus, apdraudot drošību uz ceļiem.
2. Kāpēc ceļu policisti rīkojās tik neprofesionāli? Tāpēc, ka Valsts policijā apmācības process ir palaists pašplūsmā, jo neviens neko nekontrolē, kas, kur, kad, ko apmāca, kas par to un cik daudz kam samaksā - par apmācībām. Nauda tiek iztērēta, policisti nezinīši turpina strādāt. Kas par to atbild? Neviens.
3. Kāpēc ir skandāls ar Marķitānu? Tāpēc, ka Valsts policija, Iekšlietu sistēma kopumā slēpj no sabiedrības, preses informāciju par negadījumiem, notikumiem ar saviem darbiniekiem, ar ministriem, ar deputātiem, ar prominencēm. Ja visa informācija tiktu publiskota uzreiz, tad arī Marķitāna gadījums uzreiz kļūtu zināms sabiedrībai.

Problēmu Valsts policijā daudz, bet kad un kas tās risinās? Spriežot pēc šeit publiskotiem komentāriem, viss tā arī paliks bez izmaiņām.

Atbildēt

greizo spoguļu karaļvalsts

20.03.2017. 20:36

demisju ķuzim un kozlovskim?

Atbildēt

konsensuss

20.03.2017. 19:21

Ļoti ticams scenārijs. Kā krieviski saka. ''ģelo zamjaļi''. Visi izsprūk cauri un visiem labi...

Atbildēt

ciniķis

20.03.2017. 19:15

Latvijas klasika - kārtējais kriminālprocess pret tiem, kas tā vai citādi sabiedrību informē par nejēdzībām varas struktūrās. No otras puses IDB pastiprināti nāksies iepazīties ar būtiska kaitējuma jēdzienu ne tikai krimināltiesību likumdošanas, bet arī tiesu prakses jeb judikatūras izpratnē.

Atbildēt

Ahoj

20.03.2017. 18:27

»

huligans

Ceļu policisti tiešām uztaisīti par streločņikiem. Vienīgi pants piemeklēts neveiksmīgs, jo uzreiz norāda, ka nekas tur nebūs. Atslēgas vārdi ir "būtisks kaitējums", lai būtu minētā panta un daļas sastāvs. Atšifrējums "būtiskumam" meklējams Krimināllikuma piemērošanas likuma 23. pantā. Tur minētas 5...


Nu vispār jau ievērojamu interešu aizskārums kā būtiska kaitējuma saturu nav saistīts tikai ar "likumam pievienotajās tabulās" esošajiem datiem. Bet var piekrist, ka būtisku kaitējumu šajā gadījumā var tikai "pievelkot to aiz ausīm". Reāli džekiem draud tikai disciplinārsods. Bet vai kāds vērtē reālo mobingu un bosingu, kas džejiem draudētu, ja uzliktu Markitānam sodu?

Atbildēt

mja

20.03.2017. 18:21

nu tipisks sprīdīšu lielvalsts gājiens, mazos pataisīt par gļēviem iztapoņām visai pastulbiem vai marasmatiskime šefiem!

Atbildēt

-āns

20.03.2017. 18:18

Neaizskaramais Minskas miliču skolas absolvents no Latgales un vainīgie ceļu policisti pēc R.Kozlovska scenārija...

Atbildēt

J

20.03.2017. 18:17

ja ilgāku laiku zem Marķitāna raka, tad jau viņš zināja... ja zināja un tik stulbi dušā noliecās pēc nokritušām ziepēm, tad jau patiešām laiks pensijā...

Atbildēt

huligans

20.03.2017. 18:16

Ceļu policisti tiešām uztaisīti par streločņikiem. Vienīgi pants piemeklēts neveiksmīgs, jo uzreiz norāda, ka nekas tur nebūs. Atslēgas vārdi ir "būtisks kaitējums", lai būtu minētā panta un daļas sastāvs. Atšifrējums "būtiskumam" meklējams Krimināllikuma piemērošanas likuma 23. pantā. Tur minētas 5 un 10 minimālās mēnešalgas kas ir 1900 un 3800 euro. Šaubos , ka neiekasētais sods par 130 km/h ir tik liels. Vēl minētas kaut kādas būtiskas intereses, kas skatāms likumam pievienotajās tabulās. Taču tur ir narkotiku saraksti, miesas bojājumu kritēriji un mežs. Tāpēc ceļu policistiem nebūtu par ko uztraukties, vienīgi vajag advokātu, kas to ministra krančiem izskaidro.

Atbildēt

.......

20.03.2017. 18:14

»

yohohou

Te ir vairāki interesanti jautājumi...


1. Par to ir stāsts - "Vārna vārnai acī neknābj" un valsts policijā subordinācija ir cieņā. Šādus manevrus izpilda "pseido domas giganti" ar ierūsējušu metodoloģisku risinājumu realizāciju. Labi, ka Marķitāns nebij nobildēts kādā pirtī ar pus vai kailu dāmu vai divām. 2 dāmas ir drošāk, tad būtu ar negodu jāatkāpjas. (Klasika)
2. RRGPP ir "stratēģiskais punkts" kontrabasam. "Futbolisti" sapratīs :)))
3. Ko liks vietā? Gan jau ka Sozinovs būs atpūties un nobriedis vadīt reģionu :)) tā tas var būt, ja viņš tika minēts kā potenciālais Ķuža pēctecis :)))

Atslēga visā šajā ir - "futbolisti" :)

Atbildēt

nu

20.03.2017. 18:13

Tak atdzina jau savu vainu,ir gatavs maksāt sodu...

Atbildēt

gogolis

20.03.2017. 18:03

Ja pārbaudes drīkst veikt tikai iepriekš piesakoties un ievērojot braukšanas ātrumu, tad nekādus secinājumus nevarēs izdarīt, jo baudītājs netiks apturēts. Tas pieņemot, ka pārbaudes mērķis ir konstatēt kā policisti uzvedas apturot autovadītāju. Es domāju, tā tāda jocīga sistēma.

Atbildēt

janka

20.03.2017. 18:02

tas viss ir noorganizēts lai Marķitāns ietu pensijā. Lielais jautājums ir kurš nāks vietā rīgas RP??????????????? IDB kā procesu sāka tā arī izbeigs, nau pirmā reize. kas vada izmeklētājus? vai tikai ne tā pati kas vadīja VP IDB Pirmstiesas izmeklēšanas nodālu? tā viss tiek noorganizēts,kad kāds amatā paliek pārāk ilgi un godīgi kā Marķitāna gadījumā, vistīrākā podstava. Atceramies kā beidzās lieta Latgalē ar invalīdu, kuru uztaisīja par vainīgu savā nāvē, bet Eiropai bija cits viedoklis, bet kur strādā tas izmeklētājs ar burtu Se...... sākās uzvārds, un kas bija viņa priekšniece????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Paskatieties kur šīs amatpersonas strādā tagad. Ir ļoti daudz interesantu notikumu, kuri varētu attainot figūru pārvietošanu uz Šaha Dēli un vēl interesantāk ir tas, kas šīs figūras bīda ?????????????????????????????????????????????????????????????

Atbildēt

yohohou

20.03.2017. 17:46

»

.......

Diez kur Marķitāns Ķuzim ar Grišinu ceļu pārskrēja...


Te ir vairāki interesanti jautājumi.
1.Kā informācija nonāca līdz vajadzīgajām ausīm? Vai patiesi godīgie ceļu policisti informēja žurnālistus? Neticu.
2. Kāpēc, kādā veidā un kam Marķitāns traucēja?
3. Ko liks vietā?
Tas, kāpēc Marķitānu gribēja aizvākt, ir daudz svarīgāk par šo konkrēto ekscesu.

Atbildēt

Aigars

20.03.2017. 17:36

Nez kapēc šāds situācijas izrisinājums nekādus brīnumus neizraisa.Pie mums taču pieņemts,ka parasti starp diviem ziloņiem bojā iet muša.Parasts elementārs "bezpreģels". Laiks bija jau pierast.

Atbildēt

.

20.03.2017. 17:35

Ārprārts...

Atbildēt

.......

20.03.2017. 17:24

Diez kur Marķitāns Ķuzim ar Grišinu ceļu pārskrēja? :)
Kuzim ar Marķitānu rīvēšanās bij jau tajā laikā, kad viņš bij Ķuža vietnieks VP. Savdabīgs ir fakts, ka informācija tiek nopludināta mērķtiecīgi un no iekšienes, lai gan dienesta ziņojums IDB vai VP iekšejās uzraudzības iestādēm nav atcelts kā veids, kā ziņot par nelikumībām vai pārkāpumiem :)
Baigi leti un bez radošas pieejas... pilnīgi neinteresanti :)

Atbildēt

k.

20.03.2017. 17:19

Tas viss izklausās pēc pilnīga ārprāta un visatļautības augstākās pakāpes !!! Tai vietā, lai ar pantu atlaistu no amata ģenerāli, izrēķinās ar ierindas darbiniekiem... To visu klausoties ir liels kauns par Latvijas tiesībsargājošo iestāžu godīgumu un morāli.

Atbildēt

Lpsr

20.03.2017. 17:05

Kozlovskis demisija

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...