Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

CENZĒTS (un politiski represēts)

17.04.2020. 21:02

»

Ontuns Mazpusāns

pietiek spēlē atejpoda lomu, kur visādi mēkõnijkalni, gopzemi, levickungi nāk pakakāt


tu, kā izrādās, nezini 7. Bausli?
Vai tomēr zini, bet atļaujies apzināti ignorēt?
tevi, līdz ar to, nešķiet respektējama karmas neizbēgamība?
Bet - tas ir tikai pagaidām, par to tu vari būt pilnīgi "mierīgs".

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam (un, attiecīgi, izvēlamies). Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Nekad neatļaujies novēlēt vai pat reāli nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA / savu tuvinieku, draugu un domubiedru privātādas."

Savukārt, kā zināms: "Dieva dzirnas maļ lēnām, bet – labi un gana smalki."

Atbildēt

nesanāk rakstīt - kritizē

15.04.2020. 17:40

»

mango

Kas ir šis pusanonīmais Mākoņkalns, kurš nemitīgi sacer tendenciozus rakstus par Krieviju ? Varbūt būtu uzrakstījis par Latvijas problēmām Covid sakarā. Kā ar maskām, kā ar elpošanas aparātiem ? Ak jā, tas taču valsts noslēpums. Tad tiešām cits nekas neatliek, kā zākāt kaimiņu. Pietiek.com sevi diskreditē...


Nu ko tu piekasījies, tā kā kāds būtu aizņēmis tavu niku. Varbūt autoram neinteresē Latvija un interesē kaimiņi - īpaši Krievija. Ja gribi lasīt par Latvijas problēmām, neīdi - ej tālāk uz citu rakstu. Šis raksts ir par Krieviju un no tā ka te kaut ko komentāros rakstīs, no tā tak raksts nemainīsies.

Atbildēt

mango

15.04.2020. 14:57

Kas ir šis pusanonīmais Mākoņkalns, kurš nemitīgi sacer tendenciozus rakstus par Krieviju ? Varbūt būtu uzrakstījis par Latvijas problēmām Covid sakarā. Kā ar maskām, kā ar elpošanas aparātiem ? Ak jā, tas taču valsts noslēpums. Tad tiešām cits nekas neatliek, kā zākāt kaimiņu. Pietiek.com sevi diskreditē, publicējot šādas paskvilas.

Atbildēt

Uzvaras 75 gadadiena !

15.04.2020. 14:38

»

resna krievu cuka

raksti valsts valotā fašist


Krievi fasistiem nepadodas !

Atbildēt

?!

15.04.2020. 12:03

latvanis jančuļa turpina lidināties sorosoīdu mākoņos.Saudzē savu kāpostgalvu,pārkarsis no gvelzšanas.Domās esi par savējo "rindām",KRIEVIJA iztiks bez tavējo "prātojumiem" nerātnais.

Atbildēt

A

15.04.2020. 09:51

»

reptilis

Jā..ā, Krievijas troļļu un tanku bučotāju vesels ganāmpulks


Ceru, ka mūsu drošības dienesti seko LV troļļiem.

Atbildēt

fakts

15.04.2020. 08:43

»

Šito dzejdari

neviena sērga neņem, pieķēzijis visas vietas ar saviem murgu palagiem


Smadzenēs prāta nav,to apliecinās jebkurš smadzeņu ķirurgs.Prāts ir apziņā.

Atbildēt

Šito dzejdari

15.04.2020. 08:25

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


neviena sērga neņem, pieķēzijis visas vietas ar saviem murgu palagiem.

Atbildēt

Jautājums

15.04.2020. 07:55

Vai kāds var izskaidrot, kā iespējams, ka Jūrmalā atkal parādās krutas mašīnas ar krievu numura zīmēm- pēc ārkārtas situācijas nebija, tagad atkal parādās. Robežas it kā slēgtas, hmm ?

Atbildēt

pa aci

15.04.2020. 05:49

Tas geits un viņš pa vienu aci iekšā ,pa otru ārā.....

Atbildēt

anti soross

15.04.2020. 03:35

»

WTF

Pietiek ari panemts pie olam.."izcilibas" centrs sos piespiedis vai ari maksa par dazadu planpratinu publicejumiem..makonkalni, eksserzanti, kasikli- plejade bezvarda liekezu. Tfu


ja bet kadam tacu ir jadod pretspars izcilnieku meliem,tvnet sorositiem,ddd neonacistiem un springes twitiem !

Atbildēt

Viedais

15.04.2020. 00:27

Izmantoju, šo rakstu, lai paziņotu, ka uz nenoteiktu laiku pārtraucu komentārus PIETIEK. Pārliecināt propagandistus nav jēgas, bet vienkārši nolaist tvaiku anonīmā vidē šķiet tikpat bezjēdzīgi. Turpināšu lasīt to, kas man šeit no vietējām ziņām šķitīs interesants. Šādus murgus vienkāši izlaidīšu.

Atbildēt

WTF

14.04.2020. 23:13

Pietiek ari panemts pie olam.."izcilibas" centrs sos piespiedis vai ari maksa par dazadu planpratinu publicejumiem..makonkalni, eksserzanti, kasikli- plejade bezvarda liekezu. Tfu..

Atbildēt

Emigrants

14.04.2020. 23:00

Kur ir šausmu stāsts par to, kā augsti attīstītajā ASV dramatiski pieaug saslimušo skaits?

Kur ir šausmu stāsts par to, ka sociālā atstumtība Latvijā ir starp lielākajām Eiropā?

Kur ir šausmu stāsts par to, cik Latvijā ir katastrofāls ārstu trūkums?

Nē, tādu nebūs, jo LR Ministru kabinets ir izdalījis naudu tikai un vienīgi šausmu stāstiem par Kremli. Šobrīd notiekošais ar pandēmiju ir NATO izcilības centram un citiem žurnaļugām īsta medusmaize, kā iespēja novērst uzmanību no īstajām problēmām Latvijā.

P.S. Latvija ir neizdevusies valsts. Ceru, par iepriekšējo teikumu taps "atmaskojošs" raksts, par kuru tiks maksāts vairs ne no Latvijas budžeta.

Atbildēt

Gatis

14.04.2020. 21:50

В своей автобиографии «От первого лица. Разговоры с Владимиром Путиным» (2001 г.) Путин вспоминает: ««…Я раз и навсегда понял, что означает фраза «загнать в угол». В подъезде жили крысы. И мы с друзьями все время гоняли их палками. Один раз я увидел огромную крысу и начал преследование, пока не загнал ее в угол. Бежать ей было некуда. Тогда она развернулась и бросилась на меня. Это было неожиданно и очень страшно. Теперь уже крыса гналась за мной. Она перепрыгивала через ступеньки, соскакивала в пролеты. Правда, я все равно был быстрее и захлопнул дверь перед ее носом».

Šajā tekstā, kuru Putins uzskatīja par nepieciešamu iestrādāt savā prezidenta autobiogrāfijā, viņš ir pateicis visu. Galvenais ir pareizi saprast, ko viņš domāja ar tām žurkām, kuras kopā ar draugiem trenkāja...

я все равно был быстрее и захлопнул дверь перед ее носом»...

Atbildēt

Хм

14.04.2020. 21:47

Начинает вырисовываться интересная закономерность - как только что-то всплывает неприятное о власти в Латвии, как тут же появляются статьи "а в России".да мне нас...ть, что в России! Меня интересует, почему в Латвии вдруг засекречены данные, какой больнице сколько масок выделено! Мне нас..ть, кому Россия подарила и продала маски. Мне интересно, почему в нас такая ж..с покупкой масок, и почему опять секретные данные, за какие деньги и на каких условиях закупили. Мы же хотим как в Скандинавии! Ну так давайте сравнивать себя со скандинавами!

Atbildēt

Jā, bet

14.04.2020. 21:42

Labi. Sarunāts. Lai tā būtu, ka Krievijā viss ir slikti, dramatiska situācija valsts iekšienē, Putins tikai vieglprātīgi rūpējas par Krievijas ģeopolitisko situāciju, mediķiem trūkst aprīkojuma, slimnieku skaits dramatiski pieaug....
Nu, un ?! Kas mums no tā? Cik zinu, tad ar Latvijas medicīnas aprūpi Krievijai nav nekādas darīšanas. Un pie mums taču viss ir kārtībā, vai ne? Ja jau mēs tā augstprātīgi varam kritizēt Krieviju.

Atbildēt

Vērotājs no Mordoras malas

14.04.2020. 21:42

Par štatiem ir skaidrs, bet kas notiek Krievijā ir sirreāli:

Подкаст «В эпицентре». Эпизод 1. Дневник врача во время эпидемии: начало.
https://www.youtube.com/watch?v mkSWyQgUqGU
«Сегодня распахнулся Мордор». Подкаст «В эпицентре». Эпизод 2
https://www.youtube.com/watch?v hUINTsM-WKA

Atbildēt

tikai info

14.04.2020. 18:41

»

Jāpiekrīt

visam augstāk teiktajam par Mākoņkalna lopiskumu. Nav cienīgs nest latvieša vārdu


makonkalnu uztrauc Krievijas 15 vieta pasaule ar covid-19 inficeto pacientu liktenis,bet paliek neieverota vina mila asv 1 vieta ar 600 000 inficeto !Luk jums ari fake zinu spilgts piemers latvija,ko sorositi un neonacisti megina izplatit ari vienigaja neatkarigaja interneta medija pietie,com.

Atbildēt

anti soross

14.04.2020. 18:37

»

Ontuns Mazpusāns

pietiek spēlē atejpoda lomu, kur visādi mēkõnijkalni, gopzemi, levickungi nāk pakakāt


Paradoksali ,ka sorositu un neonacistu atkritumi ir iemilojusi bezcenzuras pietiek.com !Izradas ,ka viniem nepietiek ar springes twitiem,tvnet,lv,delfiem,kas jaum,lv,ltv un latvijas radio !

Atbildēt

beidz melot makonkaln !

14.04.2020. 18:34

Krievija miruso skaits % attieciba oret inficeto skaitu ir zem 1 % ! Bet inficeto skaita zina Krievija uz sodienu ir 15 vieta pasaule ! Raksti,makonkaln par savas milotas asv epidemiju 600 000 inficeto suro likteni un par godpilno 1 vietu pasaule si raditaja zina !

Atbildēt

Ontuns Mazpusāns

14.04.2020. 18:32

pietiek spēlē atejpoda lomu, kur visādi mēkõnijkalni, gopzemi, levickungi nāk pakakāt

Atbildēt

derdz

14.04.2020. 17:28

Šaubos vai katra valsts spētu nodrošināt medicīnisko palīdzību, gultas vietas, utt., visiem, ja katrā valstī inficēt skaits pieaugtu progresīvi simtos, tūkstošos, utt.!Dimbā būtu visām. Tāpēc nevajag šķirot! Izskatās, a pagaidām dēļ cilvēku gudrības vai muļķības pažēlos cilvēci.

Atbildēt

reptilis

14.04.2020. 17:26

Jā..ā, Krievijas troļļu un tanku bučotāju vesels ganāmpulks:))))

Atbildēt

Jāpiekrīt

14.04.2020. 16:30

visam augstāk teiktajam par Mākoņkalna lopiskumu. Nav cienīgs nest latvieša vārdu!

Atbildēt

...

14.04.2020. 16:14

Nez, kā izskatītos Latvijas veselības aprūpes sistēmas vērtējums no iedzīvotāju skatu punkta?Vispār jau gandrīz analoģisku rakstu var uzrakstīt arī par Latviju.

Atbildēt

Dainis

14.04.2020. 14:51

»

gunars

Nu vienkarsi nozelojams ir tas Makonkalns. Ists latviesu tautas parstavis negativa nozime. Ka tadus idiotus vispar mes ciesam sava vidu? Vai tiesam mes nevaram dzivot saticigi ar kaiminiem? Vai vispar kads ir parekinajis, cik mes esam zaudejusi nepartraukti riedami uz Krieviju? Nav jau japus vinu stabule...


Varam, varam dzīvot ar kaimiņu draudzīgi. Jau sākām - mēs viņiem dāvinām Abreni, mums par to "sprāguša ēzeļa ausis". Nu, paēdi, sadraudzējies. pārēdies sapuvušu skrimšļus - "Vai tiesam mes nevaram dzivot saticigi ar kaiminiem? Vai vispar kads ir parekinajis, cik mes esam zaudejusi nepartraukti riedami uz Krieviju?" Gribi vēl nopelnīt kārtējo sprāguša ēzeļa ausu Putina devu?

Atbildēt

Artūra Krišjāņa valdības prioritātes

14.04.2020. 14:12

Ziniet, kā tagad valdība saka: „Palīdzēt mēs jums nevaram, izārstēt nevaram, bet mēs varam jūs sodīt un, ja vajadzēs, arī iesēdināt. Viss ir kārtībā!”

Atbildēt

Tas

14.04.2020. 14:06

»

ilga

tāpat kā kreituse bez maksas nodarbojas ar sabiedrības izglītosanu.... Bet Tev laikam to nesaprast


Man pofig, nebiju tādu mākoņkalnu pamanījis. Kreituse (agrāk Grava) bija precējusies ar kompartijas CK locekļa dēlu, bet vēlāk ar Kreitusu. Tādu zinu. Tagad atbalsta Saskaņu no kuras kandidē Kreituss

Atbildēt

Dibenkalns

14.04.2020. 14:03

Bet kāpēc Domburs un Viesturs Radovics nenāk ārā no skapja???

Atbildēt

ilga

14.04.2020. 14:03

»

Tas

Makonkalns ir kautkada reala nopirkta propagandas persona vai vispar anonims kautkads


tāpat kā kreituse bez maksas nodarbojas ar sabiedrības izglītosanu.... Bet Tev laikam to nesaprast

Atbildēt

Alfa

14.04.2020. 14:02

Pēc Putina tiešām būs cars

Atbildēt

Tas

14.04.2020. 14:01

Makonkalns ir kautkada reala nopirkta propagandas persona vai vispar anonims kautkads?

Atbildēt

gunars

14.04.2020. 13:58

Nu vienkarsi nozelojams ir tas Makonkalns. Ists latviesu tautas parstavis negativa nozime. Ka tadus idiotus vispar mes ciesam sava vidu? Vai tiesam mes nevaram dzivot saticigi ar kaiminiem? Vai vispar kads ir parekinajis, cik mes esam zaudejusi nepartraukti riedami uz Krieviju? Nav jau japus vinu stabule, bet vajag but gudriem diplomatiem, bet tadi mes neesam un nekad nebusim, jo latviesu daba ir tikai noriet un nokengat citus. Epidemija jau vairak ka menesi, maskas iedzivotajiem nav pieejamas. Citas valstis tas dala uz ielas garamgajejiem. Par nespeju nokartot so jautajumu VALDIBA JASAUC PIE KRIMINALATBIDIBAS!!!

Atbildēt

Z

14.04.2020. 13:51

Vēlreiz jautāšu: Ko Pietiek iegūst, jau kuro reizi publicējot Makoņkalna murgojumus? Manuprāt, ļoti nozīmīgi grauj savu prestižu.

Atbildēt

pepe

14.04.2020. 13:39

Mākoņkalns ir īsts latviešu pastaldaunis, kuram lielāko prieku sagādā nevis tas, ka pašam viss labi veicas, bet tas ,ka kaimiņam govs nosprāgusi! Nožēlojams, apmīzies kvekšķis!

Atbildēt

Q

14.04.2020. 13:21

Tādi labi apmaksāti ķēdes kranči, kā mākoņkalns,kas regulāri aprej kaimiņus drīz vairs nebūs topā, izslavinātā ES solidaritāte izšķīst kā pīļu sūds ūdenī, tāpēc agri vai vēlu nāksies dibināt normālas attiecības ar Krieviju, lai nav jālec aizejošā vilcienā!

Atbildēt

vērotājs no malas

14.04.2020. 13:18

Spēcīgi un argumentēti - bezmaz padomjlaika Pravdas ievadrakstu stilā! Bet pastāsti par Štatiem ar', MĀKOŅKALN! Līdzsvaram, kā sacīt jāsaka; lai zinām, ar ko mums darīšana un kā šie līdz tādiem sūdiem nonāca ...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

21

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

FotoAtbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām. Personai piemērojams tāds drošības līdzeklis, kas pēc iespējas mazāk aizskar personas pamattiesības un ir samērīgs.
Lasīt visu...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...