Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mx

07.11.2020. 00:07

Līdz šim es domāju, ka tikai padomju civilizācijas mēslainē komjaunieši mimikrēja...

Atbildēt

Vecitis

01.11.2020. 01:02

Ko no slima cilvēka var prasīt, īpaši no deputāta...

Atbildēt

to As

25.10.2020. 18:11

»

As

jā,kad šito uzzināju gribējās skriet un visus šos sūdus kolus,saleniekus,dombravas,paprikus kas miera laikā skraida un izrādās ar ieročiem un musina šeit dzīvojošās tautības uz naidu vnk noraut podā.jā starp citu šitam pidorām tētuks miljonārs ir sia "reck' akcionārs,šitais kantoris regulāri jau gadiem...


Jums, netīriem lopiņiem, pat nepielec, ka jūsu virsp-idars Putins jūs dzen pa mīnu lauku. Ja neuzsprāgsiet, jūs nokaus. Būtu nu iepazinušies ar Huseina, Miloševičs un Kadafi likteņiem, kurus arī sakūdīja un beigās uzmeta. Tagad savu kārtu gaida putinosos Pašinjans. Tie bija figūras, bet tu neesi pat pa asfaltu izsmērēta sūda vērts.

Atbildēt

As

25.10.2020. 14:08

»

MMM

Atgādinām, ka Kols ir viens no time pedikiem, šī vārda sliktā nozīmē, kurš nobalsoja, ka karastāvokļa gadījumā viņš kā deputātiņš netiks iesaukts armijā, kā jau īsts patriots, cerēs ka ar dombravu varēs veģitēt kādā siltā pagrabā


jā,kad šito uzzināju gribējās skriet un visus šos sūdus kolus,saleniekus,dombravas,paprikus kas miera laikā skraida un izrādās ar ieročiem un musina šeit dzīvojošās tautības uz naidu vnk noraut podā.jā starp citu šitam pidorām tētuks miljonārs ir sia "reck' akcionārs,šitais kantoris regulāri jau gadiem ir uzvarējis RD izsludinātajos konkursos....,vai tad pie Ušakova tāds var vinnēt?????:)"):

Atbildēt

VB

24.10.2020. 09:12

»

ha-ha

Pēdējie jaunumi tādi, ka visi kuri gribēs veikt Kovid testu bez ģimenes ārsta nosītījuma - tas maksās ap 40 eiro...


Bet kāda jēga testēties, ja jūties praktiski vesels?
Nu, labi, hroniskās iesnas man ir katru rudeni, ziemu, bet nu un...

Atbildēt

putinam patīk visi

24.10.2020. 06:45

kas bļaustās. Priekšļikumus Saeimā un lemt sadarbībā ar Perevosčikovu, Dumpi. Nav ko jābļaustās un jāzvejo vēlētāji, šo robu jau pilda gobzems.
Kur bijāt, kad sportisti bija jāaptur?????????????????????????????????????????

Atbildēt

6. palātas sanitārs

23.10.2020. 18:06

»

to :)))

Saprotu, ka tev pravoslavnutizētam un mongoloizētam bezsugas organismam, apzīmējums tautība izsauc nepatiku...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Mugabendiksijā

23.10.2020. 17:43

»

Nacionālā Atkrituma tūrisma maršruti,

izbaudot deputāta labumus


par maskas nenēsāšanu ir cietumsods ar mantas konfiskāciju un sievas pārvietošanu uz bordeli.

Atbildēt

Nacionālā Atkrituma tūrisma maršruti,

23.10.2020. 17:27

izbaudot deputāta labumus:

Lielbritānijā, Itālijā, Vācijā, arī Ņujorkā par masku nevilkšanu un atsevišķi par šīs normas ievērošanas neuzraudzīšanu savās komerctelpās ir noteikti visai lieli sodi.

Atbildēt

he he he

23.10.2020. 17:23

»

to :)))

Saprotu, ka tev pravoslavnutizētam un mongoloizētam bezsugas organismam, apzīmējums tautība izsauc nepatiku...


pseidolatvieti , tu un tev līdzīgie esiet bankrotējuši ,visi tagad jo spilgti redz jūsu darbības augļus 30 gadu garumā. Lai vēl kaut cik noturētos pie politiskā horizonta ,jūs izmantojat rusmongolslavjanpederkontiniumu ! :D Nē , draudziņi , jūs esat miskastē jau , tikai aprobežoti bioroboti ir jūsu elektorāts vēl.

Atbildēt

to :)))

23.10.2020. 17:08

»

:)))

ko tu ,amēba, te puksti un piesauc tautības? Amēbām nav tautības ,tās mīt visur , kur var eksistēt ,arī naktspodā ... . tev tur laikam ir mazliet neērti


Saprotu, ka tev pravoslavnutizētam un mongoloizētam bezsugas organismam, apzīmējums tautība izsauc nepatiku.
Neko darīt, atšķirībā no jūsu starpetniskās vergu varzas, kas kļuvusi par zvērisku slepkavu, sadistu, marodieru, vecenīšu izvarotāju un pederastu bandu, pigmeji un papuasi ir tautības.

Atbildēt

:)))

23.10.2020. 14:06

»

krievam

Ar savu lieko hromosomu, ģenētiski no mums, eiropiešiem, tu atšķiries daudz vairāk nekā papuasi vai pigmeji


ko tu ,amēba, te puksti un piesauc tautības? Amēbām nav tautības ,tās mīt visur , kur var eksistēt ,arī naktspodā ... . tev tur laikam ir mazliet neērti ... :)))

Atbildēt

krievam

23.10.2020. 13:43

»

he he he

atkal murdziņi te jālasa , kuri ,acīmredzot,ir divkājainā dzīvnieka mentālie griesti. Atgriezies kūtī un turpini attīstību! Lai veicas


Ar savu lieko hromosomu, ģenētiski no mums, eiropiešiem, tu atšķiries daudz vairāk nekā papuasi vai pigmeji.

Atbildēt

he he he

23.10.2020. 13:38

»

to :)))

No mums, cilvēkiem, jūs homo russicus, būtiski atšķirieties ar to, ka 1000 negatīvās selekcijas un verdzības gados jūsu gēniem ir izveidojusies lieka hromosoma


atkal murdziņi te jālasa , kuri ,acīmredzot,ir divkājainā dzīvnieka mentālie griesti. Atgriezies kūtī un turpini attīstību! Lai veicas ! :)))

Atbildēt

Uldis

23.10.2020. 13:25

»

kroplītim

Ja tu esi tups, netīrā krievu kazarmā pālī taisīts lopiņs, nenozīmē, ka Kola kungam būtu jānolaižas līdz tavam, bidlas līmenim


"bidla" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

to :)))

23.10.2020. 12:45

»

:)))

dzīvnieks sevi pieskaita pie homo sapiens


No mums, cilvēkiem, jūs homo russicus, būtiski atšķirieties ar to, ka 1000 negatīvās selekcijas un verdzības gados jūsu gēniem ir izveidojusies lieka hromosoma.
Лишняя хромосома. Непарная! /youtube/

Atbildēt

kroplītim

23.10.2020. 12:41

»

Kola komentāri

parasti ir augstprātīgi un truli. Viduvējība uz neizglītotās tautas fona


Ja tu esi tups, netīrā krievu kazarmā pālī taisīts lopiņs, nenozīmē, ka Kola kungam būtu jānolaižas līdz tavam, bidlas līmenim.

Atbildēt

JĀSMEJAS !

23.10.2020. 11:19

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija piektdien atbalstīja virzīšanai izskatīšanai pirmajā lasījumā grozījumus Covid-19 infekcijas pārvaldības likumā, kas paredz ieviest naudas sodu par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās, kur to lietošanu prasa normatīvie akti.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Muļķu zemes hronikas! :) Kā galīgi nekompetenti ierēdņi epidemioloģijā , var spriest par pasākumiem un sodiem? Pakazuha un hronisks vazelīnisms!

Atbildēt

Cionistu ideloģijas 13. Saeima ies Pasaules Banku rekomendāciju ceļu

23.10.2020. 10:59

»

Puķe

Dievs, dod Saeimai prātu neatbalstīt uzpurņu nenesātāju sodīšanu


Saeima tēlo, ka svārstās par soda 50 € uzlikšanu. Jo paši, cūkas, ir sprukās - tad varēs sodīt arī viņus visur, kur uzies policija un apsargi.

Viņi mēģina līferēt līdz 6. novembrim.

Idioti turpina lietot maskas, jo nezin, ka likums nav realizējams ar sodu.

C19, kas mutē neskaitāmās variācijās, totalitārisms ar maskām, sabiedrības pretošanās gribas salaušana, piespiedu vakcinācija, kas ar cilvēka imunitātes salaušanu liks šūnām izstrādāt antivielas, izsaucot vēzi, citu vīrusu infekciju smagas sekas ar letāliem iznākumiem.

4. maija klike un 13. Saeima ir mežoņi, kuri nav spējīgi loģiski spriest un pieņemt tautas veselību aizsargājošus likumus. Kā likumu, kas aizliedz piespiedu vakcināciju. Ja arī viņi uzsāks populistisku muldēšanu par tādu likumu, Pasaules Banka tādu liegs pieņemt.

Atbildēt

Puķe

23.10.2020. 10:25

Dievs, dod Saeimai prātu neatbalstīt uzpurņu nenesātāju sodīšanu!

Atbildēt

Puķe

23.10.2020. 10:21

Kols nav labs cilvēks, pirmkārt, viņš čakarē skolu Jūrmalā, kurā mācās viņa brīnumbērni, otrkārt, tauta ir pret ierobežojumiem,nevis atsevišķi muļķi, bet ļoti liela tautas daļa. Rihard Kol, ej lasīt kartupeļus!

Atbildēt

:)))

23.10.2020. 08:52

»

to ha-ha

Zemākie primāti mums, homo sapiens, norādīs maršrutus


dzīvnieks sevi pieskaita pie homo sapiens ?

Atbildēt

vēl viens gobzems

23.10.2020. 08:45

tas arī viss. Taktiku vīrusu laikā regulē speciālisti- infekcionisti. Man arī šis tas liekas, ne tā, bet, ja pieņem noteikumus, ievēroju punkts punktā.
Speciālistu !!!!!!!!!!!!!!ieteikumus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Varu komentēt, ne vairāk, PUNKTS!!!!!!!!!!!!
Gribas ko mainīt, jārunā ar speciālistiem
( ne vēstniekiem), nav jāizrādās medijos.

Atbildēt

to ha-ha

23.10.2020. 04:31

»

ha-ha

Šitie nacionāļi kursē pa nepareizu maršrutu.Pareizais- No okupācijas tēva uz Uzvaras monumentu


Zemākie primāti mums, homo sapiens, norādīs maršrutus!

Atbildēt

Vadoņu muļkība? Ļaunprātība doktora Mengeles stilā

23.10.2020. 03:57

»

bomzis

Pilnīgi nav saprotams, kas tā 100 gudrajām galvām tur Saeimā ir noticis. Slimos laižam staigāt, veselos apkraujam ar ''drāšu žogu pret mušām'', gandrīz visi sēžam mājās un gaidām atgriežoties savus un citus ekskusantus no eksotiskām zemēm ar civid vīrusu kā dāvanu, un tad nu brīnamies - kur ellē tik...


Zviedrija uzticas saviem pilsoņiem - iesaka, rekomendē, ciena. LV komunistu un čekistu totalitārisms, Bordāna un Kariņa naidu kurinošie teksti par “valsts drošību” un “nepieciešamību sodīt”.

Skaidrs, ka no kovida saķeršanas nekas un nevienu nepasargās nekad un nekur! Pagājis gads, cilvēki turpina būt mirstīgi arī no vecuma un citām slimībām. Maskas nepalīdzēs. Neviens vairs īsti netic valsts varas propagandai.

Viņiem pat nav neviena konkrēta piemēra, kur konkrēta persona citu konkrētu personu būtu mērķtiecīgi un ļaunprātīgi inficējusi ar kovidu un tā pēdējā būtu mirusi no tā.

Viņi kājām bradā pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmes 90. pantā - tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.
Atbildēt

mixters

23.10.2020. 01:39

Nē, nu ir gan zābaki, nenosmieties :P

Atbildēt

bomzis

23.10.2020. 00:26

Pilnīgi nav saprotams, kas tā 100 gudrajām galvām tur Saeimā ir noticis. Slimos laižam staigāt, veselos apkraujam ar ''drāšu žogu pret mušām'', gandrīz visi sēžam mājās un gaidām atgriežoties savus un citus ekskusantus no eksotiskām zemēm ar civid vīrusu kā dāvanu, un tad nu brīnamies - kur ellē tik daudz saslimušo un inficēto? Taču par ko brīnāmies? Par savas valsts valdoņu muļķību? Izskatās ka tā...

Atbildēt

hidrocefaalajai lapsai atkal PMS?

22.10.2020. 23:47

»

Mikropisans

atkal 6. palātā apdirsies


regulāri uz maiņām ar pilnmēness cikliem:)

Atbildēt

ha-ha

22.10.2020. 22:54

Šitie nacionāļi kursē pa nepareizu maršrutu.Pareizais- No okupācijas tēva uz Uzvaras monumentu.

Atbildēt

Mikropisans

22.10.2020. 22:49

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


atkal 6. palātā apdirsies!

Atbildēt

ES naudiņu atdodiet...

22.10.2020. 22:26

tas nu gan nav pārdevēju darbs. Gribas izrādīties. MAN vēstnieks zvanīja................

Atbildēt

Uldis

22.10.2020. 21:19

Tūlīt Putins no bunkura dos rīkojumu visus dzimtcilvēkus sadzīt mājas arestā, kā tas jau bija, bet Latvijā dzīvojošie viņu sugas īpatņi satraukušies, ka vajadzēs savus zvērus purnus slēpt aiz maskām.
Latvijā Covid 19 iespaidā cilvēki izpirkuši gripas vakcīnas, bet Krievijā vispār neārstē AIDS sākuma stadijā, cukura diabēta slimnieki nesaņem insulīnu, bet tuberkuloze sasniegusi pandēmijas apmērus. Ak jā, vēl pederastu izplatītās zarnu infekcijas, bet pie tām krievi jau pieraduši.

Atbildēt

Oki

22.10.2020. 20:34

Kolam no Zviedrijas vēstniecības nav neviens zvanījis ? Bet ja nopietni - vai tiešām izskatās, ka čalis netver lauku ? Piezvana viens - skrien pa labi , piezvana otrs , skrien pa kreisi ? Bet frizūra ok, un tas jau galvenais .

Atbildēt

prjaņiks

22.10.2020. 19:46

Bargais kungs ar pātadziņu, he he! Vara rokā, nu tik čakarēs ...

Atbildēt

ha-ha

22.10.2020. 19:46

Pēdējie jaunumi tādi, ka visi kuri gribēs veikt Kovid testu bez ģimenes ārsta nosītījuma - tas maksās ap 40 eiro.
Acīmredzot ģimenes ārstiem arī tiks doti norādījumi katru simulantu nesūtīt pārbaudīties. Tādējādi mūsu valsts statistika krietni uzlabosies ... pateicoties masku nēsāšanai.

Atbildēt

?¿?¿

22.10.2020. 19:38

»

Pēteris

Nacionāļi pa 30 gadiem ir bijuši visās Saeimās un visās valdībās. Totāli sačakarējuši tieslietas un veikuši citus, savai kabatai tīkamus, varoņdarbus...


Kā jau krievžīdu un komunistokupantu pārvaldītā teritorijā viss apgriezts otrādi kā greizo spoguļu karaļvalstī. Ja viņi saka tautas partija, tad jāsaprot, ka patiesībā ir pret tautu. Ja nosauc sevi par vienotību, tad dara tieši pretējo, ja saskaņa, tad saskaņa tikai ne ar latviju

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

22.10.2020. 18:43

»

Noderīgajam “kovididiotam” R. Kolam

Praktiskā un teorētiskā nozīme...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

tev būs interesanti

22.10.2020. 18:34

»

interesanti

Ko tad nodeva? Nepievienojās jūsu prokrievisko pederastu brālībai


uzzināt , ka visas partijas ir vienlīdzīgas ,tikai nosaukumi atšķiras. Jūs esiet glumi parazīti , kuri kalpo ne jau tautai .

Atbildēt

Zeze

22.10.2020. 18:33

Te viss skaidrs. Naciķim vajadzīga disciplinēta sabiedrība.....un nauda budžetam.

Atbildēt

nu kur starpība

22.10.2020. 18:28

Neredzu starpību starp Krievijā notiekošo un šo sludinātāju ,kā tur cilvēkiem uzspiež maskas tā te to dara, sodus par maskas nenāsāšanu liks kā tur liek, kā te piespiedu pašizolācija tā tur, kā te pasmej par cilvēktiesību, medicīnas konvenciju tā tur, 1 pret 1.
Komand centra pūlti sadalīs 3 nov.

Atbildēt

Kovididiotam R. Kolam, 13. Saeimas deputātam

22.10.2020. 18:26

Diversantiem pret valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...