Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mx

07.11.2020. 00:07

Līdz šim es domāju, ka tikai padomju civilizācijas mēslainē komjaunieši mimikrēja...

Atbildēt

Vecitis

01.11.2020. 01:02

Ko no slima cilvēka var prasīt, īpaši no deputāta...

Atbildēt

to As

25.10.2020. 18:11

»

As

jā,kad šito uzzināju gribējās skriet un visus šos sūdus kolus,saleniekus,dombravas,paprikus kas miera laikā skraida un izrādās ar ieročiem un musina šeit dzīvojošās tautības uz naidu vnk noraut podā.jā starp citu šitam pidorām tētuks miljonārs ir sia "reck' akcionārs,šitais kantoris regulāri jau gadiem...


Jums, netīriem lopiņiem, pat nepielec, ka jūsu virsp-idars Putins jūs dzen pa mīnu lauku. Ja neuzsprāgsiet, jūs nokaus. Būtu nu iepazinušies ar Huseina, Miloševičs un Kadafi likteņiem, kurus arī sakūdīja un beigās uzmeta. Tagad savu kārtu gaida putinosos Pašinjans. Tie bija figūras, bet tu neesi pat pa asfaltu izsmērēta sūda vērts.

Atbildēt

As

25.10.2020. 14:08

»

MMM

Atgādinām, ka Kols ir viens no time pedikiem, šī vārda sliktā nozīmē, kurš nobalsoja, ka karastāvokļa gadījumā viņš kā deputātiņš netiks iesaukts armijā, kā jau īsts patriots, cerēs ka ar dombravu varēs veģitēt kādā siltā pagrabā


jā,kad šito uzzināju gribējās skriet un visus šos sūdus kolus,saleniekus,dombravas,paprikus kas miera laikā skraida un izrādās ar ieročiem un musina šeit dzīvojošās tautības uz naidu vnk noraut podā.jā starp citu šitam pidorām tētuks miljonārs ir sia "reck' akcionārs,šitais kantoris regulāri jau gadiem ir uzvarējis RD izsludinātajos konkursos....,vai tad pie Ušakova tāds var vinnēt?????:)"):

Atbildēt

VB

24.10.2020. 09:12

»

ha-ha

Pēdējie jaunumi tādi, ka visi kuri gribēs veikt Kovid testu bez ģimenes ārsta nosītījuma - tas maksās ap 40 eiro...


Bet kāda jēga testēties, ja jūties praktiski vesels?
Nu, labi, hroniskās iesnas man ir katru rudeni, ziemu, bet nu un...

Atbildēt

putinam patīk visi

24.10.2020. 06:45

kas bļaustās. Priekšļikumus Saeimā un lemt sadarbībā ar Perevosčikovu, Dumpi. Nav ko jābļaustās un jāzvejo vēlētāji, šo robu jau pilda gobzems.
Kur bijāt, kad sportisti bija jāaptur?????????????????????????????????????????

Atbildēt

6. palātas sanitārs

23.10.2020. 18:06

»

to :)))

Saprotu, ka tev pravoslavnutizētam un mongoloizētam bezsugas organismam, apzīmējums tautība izsauc nepatiku...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Mugabendiksijā

23.10.2020. 17:43

»

Nacionālā Atkrituma tūrisma maršruti,

izbaudot deputāta labumus


par maskas nenēsāšanu ir cietumsods ar mantas konfiskāciju un sievas pārvietošanu uz bordeli.

Atbildēt

Nacionālā Atkrituma tūrisma maršruti,

23.10.2020. 17:27

izbaudot deputāta labumus:

Lielbritānijā, Itālijā, Vācijā, arī Ņujorkā par masku nevilkšanu un atsevišķi par šīs normas ievērošanas neuzraudzīšanu savās komerctelpās ir noteikti visai lieli sodi.

Atbildēt

he he he

23.10.2020. 17:23

»

to :)))

Saprotu, ka tev pravoslavnutizētam un mongoloizētam bezsugas organismam, apzīmējums tautība izsauc nepatiku...


pseidolatvieti , tu un tev līdzīgie esiet bankrotējuši ,visi tagad jo spilgti redz jūsu darbības augļus 30 gadu garumā. Lai vēl kaut cik noturētos pie politiskā horizonta ,jūs izmantojat rusmongolslavjanpederkontiniumu ! :D Nē , draudziņi , jūs esat miskastē jau , tikai aprobežoti bioroboti ir jūsu elektorāts vēl.

Atbildēt

to :)))

23.10.2020. 17:08

»

:)))

ko tu ,amēba, te puksti un piesauc tautības? Amēbām nav tautības ,tās mīt visur , kur var eksistēt ,arī naktspodā ... . tev tur laikam ir mazliet neērti


Saprotu, ka tev pravoslavnutizētam un mongoloizētam bezsugas organismam, apzīmējums tautība izsauc nepatiku.
Neko darīt, atšķirībā no jūsu starpetniskās vergu varzas, kas kļuvusi par zvērisku slepkavu, sadistu, marodieru, vecenīšu izvarotāju un pederastu bandu, pigmeji un papuasi ir tautības.

Atbildēt

:)))

23.10.2020. 14:06

»

krievam

Ar savu lieko hromosomu, ģenētiski no mums, eiropiešiem, tu atšķiries daudz vairāk nekā papuasi vai pigmeji


ko tu ,amēba, te puksti un piesauc tautības? Amēbām nav tautības ,tās mīt visur , kur var eksistēt ,arī naktspodā ... . tev tur laikam ir mazliet neērti ... :)))

Atbildēt

krievam

23.10.2020. 13:43

»

he he he

atkal murdziņi te jālasa , kuri ,acīmredzot,ir divkājainā dzīvnieka mentālie griesti. Atgriezies kūtī un turpini attīstību! Lai veicas


Ar savu lieko hromosomu, ģenētiski no mums, eiropiešiem, tu atšķiries daudz vairāk nekā papuasi vai pigmeji.

Atbildēt

he he he

23.10.2020. 13:38

»

to :)))

No mums, cilvēkiem, jūs homo russicus, būtiski atšķirieties ar to, ka 1000 negatīvās selekcijas un verdzības gados jūsu gēniem ir izveidojusies lieka hromosoma


atkal murdziņi te jālasa , kuri ,acīmredzot,ir divkājainā dzīvnieka mentālie griesti. Atgriezies kūtī un turpini attīstību! Lai veicas ! :)))

Atbildēt

Uldis

23.10.2020. 13:25

»

kroplītim

Ja tu esi tups, netīrā krievu kazarmā pālī taisīts lopiņs, nenozīmē, ka Kola kungam būtu jānolaižas līdz tavam, bidlas līmenim


"bidla" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

to :)))

23.10.2020. 12:45

»

:)))

dzīvnieks sevi pieskaita pie homo sapiens


No mums, cilvēkiem, jūs homo russicus, būtiski atšķirieties ar to, ka 1000 negatīvās selekcijas un verdzības gados jūsu gēniem ir izveidojusies lieka hromosoma.
Лишняя хромосома. Непарная! /youtube/

Atbildēt

kroplītim

23.10.2020. 12:41

»

Kola komentāri

parasti ir augstprātīgi un truli. Viduvējība uz neizglītotās tautas fona


Ja tu esi tups, netīrā krievu kazarmā pālī taisīts lopiņs, nenozīmē, ka Kola kungam būtu jānolaižas līdz tavam, bidlas līmenim.

Atbildēt

JĀSMEJAS !

23.10.2020. 11:19

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija piektdien atbalstīja virzīšanai izskatīšanai pirmajā lasījumā grozījumus Covid-19 infekcijas pārvaldības likumā, kas paredz ieviest naudas sodu par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās, kur to lietošanu prasa normatīvie akti.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Muļķu zemes hronikas! :) Kā galīgi nekompetenti ierēdņi epidemioloģijā , var spriest par pasākumiem un sodiem? Pakazuha un hronisks vazelīnisms!

Atbildēt

Cionistu ideloģijas 13. Saeima ies Pasaules Banku rekomendāciju ceļu

23.10.2020. 10:59

»

Puķe

Dievs, dod Saeimai prātu neatbalstīt uzpurņu nenesātāju sodīšanu


Saeima tēlo, ka svārstās par soda 50 € uzlikšanu. Jo paši, cūkas, ir sprukās - tad varēs sodīt arī viņus visur, kur uzies policija un apsargi.

Viņi mēģina līferēt līdz 6. novembrim.

Idioti turpina lietot maskas, jo nezin, ka likums nav realizējams ar sodu.

C19, kas mutē neskaitāmās variācijās, totalitārisms ar maskām, sabiedrības pretošanās gribas salaušana, piespiedu vakcinācija, kas ar cilvēka imunitātes salaušanu liks šūnām izstrādāt antivielas, izsaucot vēzi, citu vīrusu infekciju smagas sekas ar letāliem iznākumiem.

4. maija klike un 13. Saeima ir mežoņi, kuri nav spējīgi loģiski spriest un pieņemt tautas veselību aizsargājošus likumus. Kā likumu, kas aizliedz piespiedu vakcināciju. Ja arī viņi uzsāks populistisku muldēšanu par tādu likumu, Pasaules Banka tādu liegs pieņemt.

Atbildēt

Puķe

23.10.2020. 10:25

Dievs, dod Saeimai prātu neatbalstīt uzpurņu nenesātāju sodīšanu!

Atbildēt

Puķe

23.10.2020. 10:21

Kols nav labs cilvēks, pirmkārt, viņš čakarē skolu Jūrmalā, kurā mācās viņa brīnumbērni, otrkārt, tauta ir pret ierobežojumiem,nevis atsevišķi muļķi, bet ļoti liela tautas daļa. Rihard Kol, ej lasīt kartupeļus!

Atbildēt

:)))

23.10.2020. 08:52

»

to ha-ha

Zemākie primāti mums, homo sapiens, norādīs maršrutus


dzīvnieks sevi pieskaita pie homo sapiens ?

Atbildēt

vēl viens gobzems

23.10.2020. 08:45

tas arī viss. Taktiku vīrusu laikā regulē speciālisti- infekcionisti. Man arī šis tas liekas, ne tā, bet, ja pieņem noteikumus, ievēroju punkts punktā.
Speciālistu !!!!!!!!!!!!!!ieteikumus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Varu komentēt, ne vairāk, PUNKTS!!!!!!!!!!!!
Gribas ko mainīt, jārunā ar speciālistiem
( ne vēstniekiem), nav jāizrādās medijos.

Atbildēt

to ha-ha

23.10.2020. 04:31

»

ha-ha

Šitie nacionāļi kursē pa nepareizu maršrutu.Pareizais- No okupācijas tēva uz Uzvaras monumentu


Zemākie primāti mums, homo sapiens, norādīs maršrutus!

Atbildēt

Vadoņu muļkība? Ļaunprātība doktora Mengeles stilā

23.10.2020. 03:57

»

bomzis

Pilnīgi nav saprotams, kas tā 100 gudrajām galvām tur Saeimā ir noticis. Slimos laižam staigāt, veselos apkraujam ar ''drāšu žogu pret mušām'', gandrīz visi sēžam mājās un gaidām atgriežoties savus un citus ekskusantus no eksotiskām zemēm ar civid vīrusu kā dāvanu, un tad nu brīnamies - kur ellē tik...


Zviedrija uzticas saviem pilsoņiem - iesaka, rekomendē, ciena. LV komunistu un čekistu totalitārisms, Bordāna un Kariņa naidu kurinošie teksti par “valsts drošību” un “nepieciešamību sodīt”.

Skaidrs, ka no kovida saķeršanas nekas un nevienu nepasargās nekad un nekur! Pagājis gads, cilvēki turpina būt mirstīgi arī no vecuma un citām slimībām. Maskas nepalīdzēs. Neviens vairs īsti netic valsts varas propagandai.

Viņiem pat nav neviena konkrēta piemēra, kur konkrēta persona citu konkrētu personu būtu mērķtiecīgi un ļaunprātīgi inficējusi ar kovidu un tā pēdējā būtu mirusi no tā.

Viņi kājām bradā pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmes 90. pantā - tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.
Atbildēt

mixters

23.10.2020. 01:39

Nē, nu ir gan zābaki, nenosmieties :P

Atbildēt

bomzis

23.10.2020. 00:26

Pilnīgi nav saprotams, kas tā 100 gudrajām galvām tur Saeimā ir noticis. Slimos laižam staigāt, veselos apkraujam ar ''drāšu žogu pret mušām'', gandrīz visi sēžam mājās un gaidām atgriežoties savus un citus ekskusantus no eksotiskām zemēm ar civid vīrusu kā dāvanu, un tad nu brīnamies - kur ellē tik daudz saslimušo un inficēto? Taču par ko brīnāmies? Par savas valsts valdoņu muļķību? Izskatās ka tā...

Atbildēt

hidrocefaalajai lapsai atkal PMS?

22.10.2020. 23:47

»

Mikropisans

atkal 6. palātā apdirsies


regulāri uz maiņām ar pilnmēness cikliem:)

Atbildēt

ha-ha

22.10.2020. 22:54

Šitie nacionāļi kursē pa nepareizu maršrutu.Pareizais- No okupācijas tēva uz Uzvaras monumentu.

Atbildēt

Mikropisans

22.10.2020. 22:49

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


atkal 6. palātā apdirsies!

Atbildēt

ES naudiņu atdodiet...

22.10.2020. 22:26

tas nu gan nav pārdevēju darbs. Gribas izrādīties. MAN vēstnieks zvanīja................

Atbildēt

Uldis

22.10.2020. 21:19

Tūlīt Putins no bunkura dos rīkojumu visus dzimtcilvēkus sadzīt mājas arestā, kā tas jau bija, bet Latvijā dzīvojošie viņu sugas īpatņi satraukušies, ka vajadzēs savus zvērus purnus slēpt aiz maskām.
Latvijā Covid 19 iespaidā cilvēki izpirkuši gripas vakcīnas, bet Krievijā vispār neārstē AIDS sākuma stadijā, cukura diabēta slimnieki nesaņem insulīnu, bet tuberkuloze sasniegusi pandēmijas apmērus. Ak jā, vēl pederastu izplatītās zarnu infekcijas, bet pie tām krievi jau pieraduši.

Atbildēt

Oki

22.10.2020. 20:34

Kolam no Zviedrijas vēstniecības nav neviens zvanījis ? Bet ja nopietni - vai tiešām izskatās, ka čalis netver lauku ? Piezvana viens - skrien pa labi , piezvana otrs , skrien pa kreisi ? Bet frizūra ok, un tas jau galvenais .

Atbildēt

prjaņiks

22.10.2020. 19:46

Bargais kungs ar pātadziņu, he he! Vara rokā, nu tik čakarēs ...

Atbildēt

ha-ha

22.10.2020. 19:46

Pēdējie jaunumi tādi, ka visi kuri gribēs veikt Kovid testu bez ģimenes ārsta nosītījuma - tas maksās ap 40 eiro.
Acīmredzot ģimenes ārstiem arī tiks doti norādījumi katru simulantu nesūtīt pārbaudīties. Tādējādi mūsu valsts statistika krietni uzlabosies ... pateicoties masku nēsāšanai.

Atbildēt

?¿?¿

22.10.2020. 19:38

»

Pēteris

Nacionāļi pa 30 gadiem ir bijuši visās Saeimās un visās valdībās. Totāli sačakarējuši tieslietas un veikuši citus, savai kabatai tīkamus, varoņdarbus...


Kā jau krievžīdu un komunistokupantu pārvaldītā teritorijā viss apgriezts otrādi kā greizo spoguļu karaļvalstī. Ja viņi saka tautas partija, tad jāsaprot, ka patiesībā ir pret tautu. Ja nosauc sevi par vienotību, tad dara tieši pretējo, ja saskaņa, tad saskaņa tikai ne ar latviju

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

22.10.2020. 18:43

»

Noderīgajam “kovididiotam” R. Kolam

Praktiskā un teorētiskā nozīme...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

tev būs interesanti

22.10.2020. 18:34

»

interesanti

Ko tad nodeva? Nepievienojās jūsu prokrievisko pederastu brālībai


uzzināt , ka visas partijas ir vienlīdzīgas ,tikai nosaukumi atšķiras. Jūs esiet glumi parazīti , kuri kalpo ne jau tautai .

Atbildēt

Zeze

22.10.2020. 18:33

Te viss skaidrs. Naciķim vajadzīga disciplinēta sabiedrība.....un nauda budžetam.

Atbildēt

nu kur starpība

22.10.2020. 18:28

Neredzu starpību starp Krievijā notiekošo un šo sludinātāju ,kā tur cilvēkiem uzspiež maskas tā te to dara, sodus par maskas nenāsāšanu liks kā tur liek, kā te piespiedu pašizolācija tā tur, kā te pasmej par cilvēktiesību, medicīnas konvenciju tā tur, 1 pret 1.
Komand centra pūlti sadalīs 3 nov.

Atbildēt

Kovididiotam R. Kolam, 13. Saeimas deputātam

22.10.2020. 18:26

Diversantiem pret valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....