Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

grāmata nelasīta

19.07.2020. 13:58

»

Skumjais Bruņinieks

uz pensija 100 eiro...


Gandrīz neticams stāsts. Ar divām augstākām izglītībām!
Reiz lasīju ārzemju latvietes stāstu, viņa bija pieņēmusi darbā kalponi ar divām augstākām izglītībām. Reiz saimniece paslavēja kalponi, kā viņai izdodas visu uzturēt perfektā tīrībā, pat tualetes mazgājamo birsti. Kalpone atbildēja - vienkārši - es visu lieku mazgāt trauku mazgājamā mašīnā! Saimniece pēc tam ar aizdomām aplūkoja savas glāzes...
Tā gadās, ja cilvēks dara darbu priekš citiem, ne sev.
Bet par kāpšanu uz grābekļiem - nav jau īsti citas izejas, jo tie likumi ir sataisīti tādi - pat, ja vairums cilvēku neaiziet uz vēlēšanām, aizies balsot ierēdņi, kam viss ir labi. Un Saskaņa arī latviešiem nebūs nekāds laimes lācis... Ja sociāldemokrātu vadoņi dzīvo pilīs...

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

19.07.2020. 11:27

»

pensija 100€

Paldies par skaidrojumu. Man arī blakus stāv grāmata nelasīta


uz pensija 100 eiro
Gribu izlabot vienu neprecizitāti manis sacītajā..
Vienotība, kad tika gremdēta ZRP, patiesībā nošāva nevis 2 zaķus vienlaicīgi(Izdabāja Lembergam un nosita savu konkurentu), bet gan trīs.
Tas trešais bija tā bezgalīgā, neierobežotā vara, ko Lembergs uz laiku piešķīra Vienotībai un it sevišķi Āboltiņai. Jo Lembergam patiesībā nekas liels nebija jādara, lai likvidētu savu ienaidnieku ZRP, lai likvidētu Rīkojuma Nr2 sekas.
VISU MELNO DARBU VIŅA VIETĀ IZDARĪJA ĀBOLTIŅA.
Tiesa, par to bija jāsamaksā..ar īslaicīgu varas grožu nodošanu ambiciozajai Vienotības līderei.
Āboltiņai, protams, jumts aizbrauca..un viņa patiešām sāka padomāt, ka ir Vislatvijas saimniece.
Notika, kā tai krievu pasakā par zelta zivtiņu, kur vecenei no sākuma zelta zivtiņa(lasi Lembergs) iedeva labu sili, tad vecene sagribēja pili...nu, to arī zivtiņa nokārtoja.
Bet tad veča pavisam aptrakojās un sagribēja jau būt par visas jūras (lasi Latvijas) valdnieci un lai pats Puzes un Vislatvijas saimnieks tai par sulaini kļūtu.
Nu tas smagos noziegumos apsūdzētajam valsts valdniekam nepatika un viņš beigās norādīja vecenei viņas īsto vietu.
Protams, pa visam ar sasistu sili Āboltiņa nepalika..ņemot vērā viņas nopelnus ZRP sagraušanā un Lemberga Sistēmas atdzīvināšanā, sistēma nosūtīja caurkritušo večiņu ar cauro sili uz saulaino Itāliju.
Gribēju vēl ko piemetināt.
Dažs labs varbūt būs sašutis, kad saku -"..latviešu tauta ir stulba.."
Bet tā patiesi ir..dzīvē stulbums bieži vien iet roku rokā ar gudrību, zināsanām, erudīciju.
Vai tāda tauta, kas apveltīta ar tik daudziem talantiem, kas spēj skaisti dziedāt dejot..kam ir tādi ģeniāli rakstnieki, komponisti, mākslinieki, mūziķi, aktieri un dzejnieki var būt stulba?/
Var..es atbildu! Jo tauta sastāv no cilvēkiem..un ir neskaitāmi piemēri dzīvē, kad gudri, talantīgi, erudīti cilvēki praktiskajā dzīvē rīkojās pavisam stulbi.
Mēs visi darām stulbības, bet galvenais ir, mācīties no tām un izdarīt secinājumus. Bet mūsu tauta no savām kļūdām nemācās un kāpj regulāri uz viena un tā paša grābekļa.
Man, piemēram, ir jaunībsdienu družka..gudrākais vecis, ko pazīstu. Ar divām ! augstākajām izglītībām, viņš kvantu fizikā var jebkuru iebāzt maisā, stundām var Heini citēt, ar absolūto dzirdi(mēs zolīti spēlējam, aiz loga dārzā putniņi čivina..viņš man saka, kādā tonalitātē tie dzied..!!
Vienvārdsakot, ģēnijs..bet stulbs, kā zābaks. Un es viņam to saku acīs.
Jūs smiesieties..ziniet, ko viņš dara.? Pērk zemes gabalus uz Mēness.
Precīzāk sakot, piedalās visādās interneta afērās, kur no viņa izkrāpj naudu, bet, kā kompensāciju dāvina glaunu papīru ar zelta zīmogu, ka viņam pieder tāds un tāds "učastoks" uz mūsu zemes pavadoņa. Viņam jau pieder gandrīz visa Mēness redzamā daļa un , šķiet, viņš ir notēmējis arī apgūt tā neredzamo pusi. Smejos, ka ASV viņam maksās īri, kad uz Mēness sāks kolonijas būvēt.
Gadās, kad mans "gudrais", izglītotais draugs zvana man nakts laikā un saka.."varam labi nopelnīt..!"
Tas vien liek man sarosīties, jo ir jau viss pieredzēts.
Pieceļos, atveru logu un nosēžos uz palodzes..naktsnīgajās debesīs spīd mēnestiņš, mirdz zvaigzes un tālas galaktikas..gaiss smaržo pēc vasaras, man gultā guļ mans "mīļumiņš", kas redz devīto sapnīti, bet es esmu spiests klausīties, kādas muļķības man gvelž gudrais draugs ar divām augstākajām izglītībām.
Saproti, viņš saka..es te tagad mazliet spēlēju vienā starptautiskā finansu tirgū uz akcijām.
No sākuma, viņš turpina, es Šveices tirgū mazliet nopelnīju uz augstajām tehnoloģijām. Tad laicīgi apstājos..Tu jau zini, man galva šancē un pārmetos uz Dienvidāfriku, kur ieguldījos dārgakmeņu raktuvēs.
Tur arī viss gludi nogāja un nolēmu pāriet uz dziļākiem ūdeņiem..Ņujorkas biržu.
Vienvārdsakot, esmu nopelnījis 80 000 dolārus!
Tad jau varam dzert Parīzē šampi, saku viņam..vari uzstāties.
Jā, bet ir viens "bet"(to "bet" es jau gaidīju, jo zinu, ka tas viss viņa veiksmes stāsts ir virtuāls).
Tos nopelnītos 80 000 es varēšu saņemt tikai tad , kad pārskaitīšu vienai bankai Āfrikā!( pie vārdiem "pārskaitīt vienai bankai Āfrikā"..iezviedzos un pamodināju "mūļumiņu") kad pārskaitīšu vienai bankai Afrikā 10%..tobiš 8000.
Tu taču saproti, tai bankai arī savi izdevumi bija..būt par moderatoru utt. Davai uz pusēm, viņš saka, sametamies un katrs 40 000 nopelnīsim.
Es laipni atsakos no tādas peļņas un draugs sakām, ka nekad nav redzējis dzīvē tik stulbu cilvēku, kas atsakās no drošas naudas.
Pēc tādām sarunām viņš parasti uz kādu laiku pazūd, jo, dabīski, ir kaut kur aizņēmies, kaut ko ieķīlājis..protams, apkrāpts, kaunās man to teikt un strādā piecos darbos, lai atpenītu un tiktu no parādiem laukām.
Bet, kad ir atkopies, tad neko no iepriekšējā nav mācījies un atkal kāpj uz kārtējā grābekļa.
Mūsu latviešu tauta man atgādina manu gudro, zinošo, erudīto, talantīgo draugu - čempionu kāpšanā uz grābekļiem!

Atbildēt

pensija 100€

19.07.2020. 07:06

»

Skumjais Bruņinieks

Slikta Jums atmiņa...


Paldies par skaidrojumu. Man arī blakus stāv grāmata nelasīta :)
Divi ol. tomēr no varas tika atbīdīti...
Tagad lembergisti ir opozīcijā, bet kaut kā lietas lēni mainās.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

18.07.2020. 23:11

Slikta Jums atmiņa.
Visa Sistēma, visas lielākās partijas pirms Rīkojuma Nr2 bija nolēmušas ņemt SC valdībā.
To jau 2010 gadā atkārtoja lielako partiju vadītāji. Vienotības Dombrivskim bija liels raksts , kur viņš partijas vārdā pavēstīja, ka pienācis laiks ņemt SC valdībā. Vienotības vadītāja Āboltiņa vēl pēc Rīkojuma Nr 2, pāris mēnešus pirms ārkārtas vēlēšanām ,oficiāli paziņoja - "vinas pārliecība, ka SC jābūt valdībā.
To pašu pauda ZZS un Šlesera partija.
Es Jums pateikšu vēl ko pārsteidzošāku - pat nacionāļi neteica "nē"..Kristovskis garā intervijā paziņoja, ka domāšot...
Un visbeidzot..un iekaliet to vienreiz savā galvā, varbūt uztetovējiet to uz pieres, lai katru dienu tas Jums atgādinātu -
"Zatlera partijas programmā bija ierakstīts, ka SC var aicināt valdībā.!!!
Tā kā NEVIENAM tas nebija ne noslēpums, ne pārsteigums.
Zatlera partiju principā var ielikt Ginesa rekordu grāmatā..unikāls gadījums, kad politiska partija tiek nogremdēta tāpēc, ka vēlas izpildīt to, kas programmā rakstīts.
Un Olšteina sešinieks ir konkrēti partijas nodevēji,ko Vienotība kopā ar oligarhiem iefiltrēja ZRP..
Tur ar "sirdsapziņu " nav nekāda sakara. Kas tad viņi par partijas biedriem, ka nav lasījuši savas partijas programmu..Kur tur loģika..viņu programmā skaidri rakstīts, ka iespējams ņemt SC valdībā, bet jau nākošajā dienā pēc vēlēšanām tie pavēstī, ka ir pret SC.
Un tagad pats galvenais..kāpēc tad Vienotība, no kuras viss atkarājās, un pārējās partijas nepiekrita zatlera aicinājumam ņemt SC valdībā, kaut gan pirms vēlēšanām bija "pārliecība", ka SC jāņem???
Tapēc, ka Zatlers un viņa partija gribēja valdību ar SC veidot bez smagos noziegumos apsūdzētā Lemberga un viņa partiju ZZS.
Un pateikšu vēl ko pārsteidzošu - pat SC, lai gan skaļi to neizrādīja, negribēja iet tādā valdībā, kur nebija oligarhs Lembergs.
Visa valsts oligarhu sistēma kopā ar vienotību pēc Rīkojuma Nr2 bija aizņemta tikai ar vienu - iznīcināt Lemberga galveno ienaidnieku ZRP. Vienotība te nošāva divus zaķus..izdabāja Lembergam un reizē iznīcināja savu ienaidnieku.
ZRP sadrupināt un uzpirkt nebija grūti, jo partija tika izveidota steigā, par maz laika bija.
Bet citu variantu nebija..variants, ko Vienotība piedāvāja - Zatleram stāties V partijā- beigtos ar tādu pašu rezultātu, kā pirms Rīkojuma Nr2.
Ir 3 "feiki", ar ko Sistēma baroja aitas un aunus, lai attaisnotu ZRP un Zatlera nogremdēšanu
1.ZRP nogrima tāpēc, ka Zatlers gribēja ievilkt valdībā SC.
2. Zatlers ATLAIDA Saeimu...kas ir meli! Zatlers ierosināja atlaist, bet atlaida tauta.
3. Zatlers ir pašlabuma meklētējs, kas atlaida Saeimu, kad saprata, ka netiks pārvēlēts..
To skandina aitas un auni siekalojoties un gārdzot ekstāzē...
Tikai arī te nekas neštimmē - ja zatlers būtu tiešām "pašlabuma" meklētājs un viņam rūpētu pārvēlēšana, tad būtu izdarījis ļoti vienkāršu lietu..to, ko darīja viņa priekšteči Rumpītis un VVF. Un, proti, - Zatleram vajadzēja pagulties zem Lemberga un pārējiem oligarhiem, kas nozīmēja..nemaisīties oligarhu štellēs un nemaisīt tiem nozagt valsti..
Un vispār..politikā visu laiku notiek starp partijām darbībā un pretdarbību. Kāds politiķis, partija grib noņemt no trases savus konkurentus un otri... lai būtu iespēja izpildīt vēlētājiem dotos solijumus un savas partijas uzstādījumus, cenšās palikt savā pozīcijā. Ar likumīgiem līdzekļiem, protams.
Ja Zatlers bija nostājies pret Lembergu un pārējiem oligarhiem , pret atklāto oligarhu diktātu, pret bīstamo SC un Lemberga tandēmu ,"tiesiskajiem balsojumiem, un redzēja, ka viņs nespēs realizēt to, jo Lemberga sistēma taisās no viņa atbrīvoties, tad pilnīgi normāls ir solis..vērsties pie tautas.
Un tauta jau pieprasīja Rīkojumu Nr2.
Politikā jebkuru politiķa un partijas darbību var izskaidrot, kā pašlabuma meklēšanu. Bet var arī teikt - cīņa, lai izpildītu partijas un tās vēlētāju intereses.
Un vēl kas..Zatlers bija ļoti naivs. Viņš nezināja , cik stipra ir Lemberga sistēma, cik cieši tajā jau bija iekļāvusies Vienotība.
Un vēl viņš nezināja, ka tauta kopumā ir stulba. ka aitas un auni var uznest tevi debesīs un jau pēc sekundes, blēdami, nobadīs un zemē savu varoni iemīdīs.
PS
Redziet, cik daudz laika es Jums veltīju, lai gan bija daudz labāka nodarbošanās prātā..gribēju Dvoržāka "Nāriņas" āriju paklausīties Opolais izpildījumā. Izpalika tas, jo bija jāizglīto nomaldījusies avs.
Es jūtu, esat labs cilvēks..tāpēc pārlasiet manis rakstīto desmit reizes un dodiet savām paziņām to izlasīt.
Visu labu.

Atbildēt

pensija 100€

18.07.2020. 19:38

»

Skumjais Bruņinieks

Pamazām sāk izirt šī, ar baltiem diegiem šūtā, pasaciņa par karu starp Meroni un smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu...


"Vienotība kopā ar NA un ZZS sāka apšaubīt tautas izteikto gribu pēc rīkojuma Nr.2"-
Jā, tauta nobalsoja par Saeimas atlaišanu, pret oligarhiem. Bet drīz saprata, ka ZRP grib iet kopā ar Saskaņu... Un tauta negribēja zaudēt vēl pēdējo - savu valodu kā valsts valodu. Olšteina grupējums izjauca Zatlera nodomus. Tas ir, kā es to atceros.

Atbildēt

Vilks

18.07.2020. 13:52

Tas tik norāda uz vienu lietu.Ka linkaitis izpilda Bordāna superplānu.Iznīcināt visu un visus.

Atbildēt

bez Krievijas kravam

18.07.2020. 09:21

[email protected] darbs un materials. meroni banda un linkaita banda nevar sadalit atlikuso parpalikumu.Lembergs vero agoniju,sad tad uzstajoties Ventspils tv.bordans un jurass izliekas par slangiem,sak ko tad mes,tapat ka rinkevics,tagad tacu pandemijas krize.

Atbildēt

ex-cilvēks + sūkājošais bruņurupucis

17.07.2020. 22:07

»

Ex-seržants

Pamazām reformatori(JL, ZRP un tagad JKP) tiek izšķīdināti, iznīcināti un asimilēti...


divas pastalas - pāris :D

Atbildēt

Elementāri

17.07.2020. 20:38

beigās par kaut ko nevienojās

Atbildēt

Ciematnieks

17.07.2020. 17:33

Ko es tikko izdarīju?! Ieliku PLUSU paziņojumam, ko uzrakstījusi Meroni kabatas asociācija! Pašam neticas.

Atbildēt

Ko nu darīt?

17.07.2020. 15:00

Ellē esot pilns , vairāk vietu neesot?

Atbildēt

vēlētājs

17.07.2020. 14:34

Sondore Kukule joprojām ir Rinkevica padomniece ar pielaidi valsts noslēpumam, kā tas viss iet kopā?

Atbildēt

Ex-seržants

17.07.2020. 12:51

»

Skumjais Bruņinieks

Pamazām sāk izirt šī, ar baltiem diegiem šūtā, pasaciņa par karu starp Meroni un smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu...


Pamazām reformatori(JL, ZRP un tagad JKP) tiek izšķīdināti, iznīcināti un asimilēti.
--------------------
Atkal blēņas.Neviens ZRP speciāli 'nešķīdināja". Paši savāca sev apkārt afēristus un politiskās maukas (Olšteins, Upenieks, Valainis, Junkurs), kuri arī bija tie šķīdinātāji.
Vēl vairāk, tad, kad ierindas biedri un pat mediji noradīja uz šo personāžu izdarībām (http://m.pietiek.com/raksti/olsteina__ofsoru_lietu__verte_knab ) , ), tad partijas vadība to ignorēja. Rezultātā dabūja šķelšanos un reitinga kritumu.

Atbildēt

Ex-seržants

17.07.2020. 12:26

»

Skumjais Bruņinieks

Pamazām sāk izirt šī, ar baltiem diegiem šūtā, pasaciņa par karu starp Meroni un smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu...


Neviens no inteliģences neaizstāvēja Zatleru.
---------------------------
Un par ko tad viņš būtu jāizstāv. Par to, ka Rinkeviča un citu savas kancelejas veceņu iedvesmots (pašam dūšas un prāta tam nepietiktu), kuri saprata, ka saldā dzīve tūlīt beigsies, izdeva savu "episko" rīkojumu Nr.2, pēkšņi piesakot karu oligarhiem , kad saprata, ka netiks pārvēlēts, jo visu iepriekšējo laiku pat niepīkstējās, zinot, ka tieši šiem oligarhiem ir pateicību parādā par savu prezidentūru.
Bruņeniek, beidz muldēt!
Zaters ar savu kanceleju bija primitīvi pašlabuma meklētāji politikā, līdzīgi, kā lielākā daļa pārējie tur tusējošie. Bordāns ir viens no nedaudzajiem , kuram vēl var ticēt.

Atbildēt

Manuprāt

17.07.2020. 11:35

»

Skumjais Bruņinieks

Pamazām sāk izirt šī, ar baltiem diegiem šūtā, pasaciņa par karu starp Meroni un smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu...


Meroni profesionālās iemaņas ir ļoti piemērotas, lai būtu "dubultaģents" !

Jāpiebilst, ka diemžēl līdz šim politikā valdījis naivums un diletantisms !
Piemēram tas pats Zatlers nenoliedzami savā prezidentūras laikā "pieauga", taču apgrozotoies šāda līmenī un ar tādām informācijas iespējām bija jābūt naivam lai cerētu ka dažu mēnešu laikā ir iespējams izveidot konkurētspējīgu partiju ar patiesi uzticamiem un DARBOS pārbaudītiem domubiedriem !

Trīs A kompānijai joprojām nav līdzvērtīgu konkurentu un tāpēc arī "reformas" ir fragmentāras un ar vājiem rezultātiem !

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

17.07.2020. 09:55

Pārlasīju - Maras Zalītes vīrs, protams, Ķuzulis, ne Ķuzis.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

17.07.2020. 09:53

Pamazām sāk izirt šī, ar baltiem diegiem šūtā, pasaciņa par karu starp Meroni un smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu!
Izrādās, ka abi karotāji un ienaidnieki ir vienā ierakumu pusē!
Interesanti, kādu attaisnojumu un izskaidrojumu tagad atradīs Lemberga sulais Liepiņš?
Ir bijuši divi mēģinājumi(ZRP vēl) reformēt ostas. Un katreiz mēs dzirdam vienas un tās pašas vaimanas no oligarhijas puses - "šausmas, šausmas, kas notiek .."zagļera" partija un tagad "jaunie komunisti" grib privatizēt ostas valstī.
Tiek ļoti veiksmīgi priekš aitām un auniem samainīti akcenti, lai slēptu ļoti lielu noslēpumu -
PATIESĪBĀ, PA KLUSO, OLIGARHI SEN JAU IR OSTAS NOPRIHVATIZĒJUŠI(gan Ventspils, gan Rīgas).
Oficiāli, protams, tās pieder valstij, bet dzīvē ostās patiesie saimnieki ir oligarhi. Ventspils ostas patiesais saimnieks visus šos gadus ir bijis Lembergs. Kas Rīgā, to jau mēs arī zinām.
Linkaita ostu reforma nozīmē atņemt smagos noziegumos apsūdzētajam tiesības uz Ventspils ostas monopolu.
Par to ir viss Lemberga cepiens..un, ja saimniekam zeme sāk degt zem kājām, ja tiek atņemts pats pēdējāis.. neformālā Ventspils ostas saimnieka statuss- tad maskēšanās ir lieka, tad saimnieka patiesais, slēptais kompanjons Meroni nekautrējas nomest masku un nāk Lembergam palīgā.
Acīmredzot, Meroni ir palicis ar vien grūtāk un grūtāk atmazgāt priekš Lemberga arestēto naudu un mantu.
JKP ir vienīgie, kas patiesībā grib atņemt šo monopolu Lembergam un atdot to atpakaļ tautai.
Pārējās partijas, lai gan vārdos kaut ko šļupst par reformām..īstenībā vēlās, lai viss ir pa vecam.
Gan NA, gan Vienotība, gan Att/Par(kur ir visi V vecie biedri) visus šos gadus nav darījuši neko, lai likvidētu šo nejēdzību(es lietoju ļoti maigu teicienu).
Un arī "nav darījuši neko" ir maigs apzīmējums..patiesībā šīs partijas visus neatkarības gadus ir bijušas Lemberga sabiedrotās.
Sevišķi Vienotība, kura gāza bezlemberga valdību un pasauca smagos noziegumos apsūdzēto valdībā.
Tā kā, JKP būt valdībā un mēģināt ieviest reformas valstī, mēgināt atbrīvoties no megaoligarha Lemberga kopā ar "partneriem", partijām (NA, V, Att/Par), kas vienmēr ir bijušas Puzei draudzīgas ir
LIELS, LIELS ABSURDS!
Mums tikai šķiet, ka mēs dzīvojam demokrātiskā valstī.
Patiesībā mums visus šo gadus ir bijusi VDK, KP izveidota un Lemberga kontrolēta, vadīta Sistēmas partiju diktatūra.
Ik pa brīdim(tādi bijuši trīs) aitām un auniem ataust gaisma, ka viņi tiek cirpti un uzreiz uzrodās arī partijas, kas grib šo sistēmu mainīt.
Tad Sistēma uzlaiku apmulst un liekas, ka tūlīt pat būs lūzums un visa tā valsts nozagšanas sistēma lauzīs sprandu.
Bet tas ir tikai uz īsu brīdi..pamazām Sistēma pārkārtojas, tiek iedarbinātas vecās sviras, čekas ietekmes aģenti, neizdotie ziņotāji, kas reformu partijās ir gana daudz un ar kopējiem spēkiem "reformatori" tiek nodauzīti ar mietiem.
Partiju idejiskie līderi tiek pataisīti par klauniem, bet pārējie uzpirkti. Kurus nevar uzpirkt , tos patriec.
Pamazām reformatori(JL, ZRP un tagad JKP) tiek izšķīdināti, iznīcināti un asimilēti.
Un viss turpinās pa vecam mūsu nozagtajā, greizo spoguļu karaļvalstī.
Tautas kopumā ir stulbas..nē, nu ir dažreiz apgaismības brīži, bet tas ir īslaicīgi. Tautām ir vajadzīgi līderi, kas spēj aizraut, spēj apvienot un norādīt virzienu.
Tautai ir vajadzīga autoritāte, kas nāktu no inteliģences.
Bet mums visa inteliģence ir ar čekas kartiņām, kas noslepenotas Krievijā.
Neviens neiestājās par Repšes JL ideāliem
Neviens no inteliģences neaizstāvēja Zatleru.
Un neviens neaizstāvēs JKP.
Hermanis tagad var tēlot augstsirdību un sniegt Zatleram roku, bet, kad vajadzēja atbalstu, tad lamāja to ar pēdējiem vārdiem. Tagad droši to var darīt, jo Zatlers vairs Sistemu neapdraud.
Zālīte uz brīdi mēģināja nostāties
Zatleram blakām un pat sacerēja dzejolīti par "Lielo maitu". Zatlers cīnījās pret Lembergu un viņa sistēmu..tāpēc paskaidrojumus nevajadzēja, kurš tas "lielais maita" ir.
Bet tad notika savādas lietas..tad, kad sistēma kopā ar Vienotība kopā ar NA un ZZS sāk dauzīt ZRP, sāka drupināt bezlemberga koalīciju, sāka apšaubīt tautas izteikto gribu pēc Rīkojuma Nr2...
tad no inteliģences pārstāves Maras Zālītes nebija ne miņas. Zālīte bija aizdomīgā kārtā pēkšņi pazudusi, jo kāda samtaina balss viņai pakausī iečukstēja -
"MĀRA, KO TU DARI..! NEAIZMIRSTI, KO PARAKSTĪJI UN KĀDUS SOLĪJUMUS DEVI, KAD STRĀDĀJI PAR REFERENTI RAKSTNIEKU SAVIENĪBĀ UN BIJI ŽURNĀLA KAROGS REDAKTORE. PAJAUTĀ SAVAM VĪRAM ĶUZIM, KURŠ PSRS LAIKOS BIJA STARPTAUTISKS TIESNESIS UN, KURŠ BIJA LITERATŪRAS FONDA VADĪTĀJS..TAVS jANKA TAČU ARĪ PARAKSTĪJA TO PAPĪRĪTI..MĀRA, PADOMĀ PAR BĒRNA KARJERU LIDOSTĀ, KURU "SPALVAINA ROKA IEKĀRTOJA) "
Un naivais Zatlers palika gluži viens ar zālītes dzejolīti rokās.
Un Mārai nebija pat jāpārraksta savs gara darbs, kā Vilim Lācim "zvejnieka dēlu". Visi tā pat saprata, ka "Lielai Maita", šī dzejnieces metafora, ir nevis Lembergs, bet pats Zatlers.
Esmu JKP(neskatoties uz viņu kļūdām) atbalstītājs, bet zinot mūsu Greizo spoguļu karaļvalsts tradīcijas, nerakstītos likumus un pieredzi..
NEKĀDS LIELAIS OPTIMISTS NEESMU!
Viens idejiskais līderis(lai vieglas smiltis) diemžēl vairs nav, ja ir vēl kādi palikuši, tos piesmies..pārējos, kas gribēs būt apritē, asimilēs sistēmas partijas.
Visus kādreizējos "reformatorus" Sistēmas gaļas mašīna pārstrādās un iznāks tā pati vecā oligarhu pildītā desa patriotiskā sarkanbaltsarkanā iepakojumā.

Atbildēt

Secinājums

17.07.2020. 07:21

»

Galvenais

ir iznīcināt “visus, kas vēl kustas” - to dara gan Linkaitis, gan Meroni


Un aitām šis process tiek pasniegts kā cīņa par demokrātiskajām vērtībām un aitu interesēm.Aitām atliek balsot un maksāt nodokļus.

Atbildēt

Galvenais

17.07.2020. 07:11

»

Nekonkurētspējīgais treknais

gals satraucies, kravu kritums tos nesatrauc


ir iznīcināt “visus, kas vēl kustas” - to dara gan Linkaitis, gan Meroni.

Atbildēt

TTT

17.07.2020. 04:59

Ldz sāk subsidēt šuvēja no Elejas pagasta, tranzīta nozare ir mirusi.

Atbildēt

Nekonkurētspējīgais treknais

17.07.2020. 03:39

gals satraucies, kravu kritums tos nesatrauc.

Atbildēt

777

16.07.2020. 21:34

Vajag Meronim uzrīdīt Lembergu!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....