Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

grāmata nelasīta

19.07.2020. 13:58

»

Skumjais Bruņinieks

uz pensija 100 eiro...


Gandrīz neticams stāsts. Ar divām augstākām izglītībām!
Reiz lasīju ārzemju latvietes stāstu, viņa bija pieņēmusi darbā kalponi ar divām augstākām izglītībām. Reiz saimniece paslavēja kalponi, kā viņai izdodas visu uzturēt perfektā tīrībā, pat tualetes mazgājamo birsti. Kalpone atbildēja - vienkārši - es visu lieku mazgāt trauku mazgājamā mašīnā! Saimniece pēc tam ar aizdomām aplūkoja savas glāzes...
Tā gadās, ja cilvēks dara darbu priekš citiem, ne sev.
Bet par kāpšanu uz grābekļiem - nav jau īsti citas izejas, jo tie likumi ir sataisīti tādi - pat, ja vairums cilvēku neaiziet uz vēlēšanām, aizies balsot ierēdņi, kam viss ir labi. Un Saskaņa arī latviešiem nebūs nekāds laimes lācis... Ja sociāldemokrātu vadoņi dzīvo pilīs...

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

19.07.2020. 11:27

»

pensija 100€

Paldies par skaidrojumu. Man arī blakus stāv grāmata nelasīta


uz pensija 100 eiro
Gribu izlabot vienu neprecizitāti manis sacītajā..
Vienotība, kad tika gremdēta ZRP, patiesībā nošāva nevis 2 zaķus vienlaicīgi(Izdabāja Lembergam un nosita savu konkurentu), bet gan trīs.
Tas trešais bija tā bezgalīgā, neierobežotā vara, ko Lembergs uz laiku piešķīra Vienotībai un it sevišķi Āboltiņai. Jo Lembergam patiesībā nekas liels nebija jādara, lai likvidētu savu ienaidnieku ZRP, lai likvidētu Rīkojuma Nr2 sekas.
VISU MELNO DARBU VIŅA VIETĀ IZDARĪJA ĀBOLTIŅA.
Tiesa, par to bija jāsamaksā..ar īslaicīgu varas grožu nodošanu ambiciozajai Vienotības līderei.
Āboltiņai, protams, jumts aizbrauca..un viņa patiešām sāka padomāt, ka ir Vislatvijas saimniece.
Notika, kā tai krievu pasakā par zelta zivtiņu, kur vecenei no sākuma zelta zivtiņa(lasi Lembergs) iedeva labu sili, tad vecene sagribēja pili...nu, to arī zivtiņa nokārtoja.
Bet tad veča pavisam aptrakojās un sagribēja jau būt par visas jūras (lasi Latvijas) valdnieci un lai pats Puzes un Vislatvijas saimnieks tai par sulaini kļūtu.
Nu tas smagos noziegumos apsūdzētajam valsts valdniekam nepatika un viņš beigās norādīja vecenei viņas īsto vietu.
Protams, pa visam ar sasistu sili Āboltiņa nepalika..ņemot vērā viņas nopelnus ZRP sagraušanā un Lemberga Sistēmas atdzīvināšanā, sistēma nosūtīja caurkritušo večiņu ar cauro sili uz saulaino Itāliju.
Gribēju vēl ko piemetināt.
Dažs labs varbūt būs sašutis, kad saku -"..latviešu tauta ir stulba.."
Bet tā patiesi ir..dzīvē stulbums bieži vien iet roku rokā ar gudrību, zināsanām, erudīciju.
Vai tāda tauta, kas apveltīta ar tik daudziem talantiem, kas spēj skaisti dziedāt dejot..kam ir tādi ģeniāli rakstnieki, komponisti, mākslinieki, mūziķi, aktieri un dzejnieki var būt stulba?/
Var..es atbildu! Jo tauta sastāv no cilvēkiem..un ir neskaitāmi piemēri dzīvē, kad gudri, talantīgi, erudīti cilvēki praktiskajā dzīvē rīkojās pavisam stulbi.
Mēs visi darām stulbības, bet galvenais ir, mācīties no tām un izdarīt secinājumus. Bet mūsu tauta no savām kļūdām nemācās un kāpj regulāri uz viena un tā paša grābekļa.
Man, piemēram, ir jaunībsdienu družka..gudrākais vecis, ko pazīstu. Ar divām ! augstākajām izglītībām, viņš kvantu fizikā var jebkuru iebāzt maisā, stundām var Heini citēt, ar absolūto dzirdi(mēs zolīti spēlējam, aiz loga dārzā putniņi čivina..viņš man saka, kādā tonalitātē tie dzied..!!
Vienvārdsakot, ģēnijs..bet stulbs, kā zābaks. Un es viņam to saku acīs.
Jūs smiesieties..ziniet, ko viņš dara.? Pērk zemes gabalus uz Mēness.
Precīzāk sakot, piedalās visādās interneta afērās, kur no viņa izkrāpj naudu, bet, kā kompensāciju dāvina glaunu papīru ar zelta zīmogu, ka viņam pieder tāds un tāds "učastoks" uz mūsu zemes pavadoņa. Viņam jau pieder gandrīz visa Mēness redzamā daļa un , šķiet, viņš ir notēmējis arī apgūt tā neredzamo pusi. Smejos, ka ASV viņam maksās īri, kad uz Mēness sāks kolonijas būvēt.
Gadās, kad mans "gudrais", izglītotais draugs zvana man nakts laikā un saka.."varam labi nopelnīt..!"
Tas vien liek man sarosīties, jo ir jau viss pieredzēts.
Pieceļos, atveru logu un nosēžos uz palodzes..naktsnīgajās debesīs spīd mēnestiņš, mirdz zvaigzes un tālas galaktikas..gaiss smaržo pēc vasaras, man gultā guļ mans "mīļumiņš", kas redz devīto sapnīti, bet es esmu spiests klausīties, kādas muļķības man gvelž gudrais draugs ar divām augstākajām izglītībām.
Saproti, viņš saka..es te tagad mazliet spēlēju vienā starptautiskā finansu tirgū uz akcijām.
No sākuma, viņš turpina, es Šveices tirgū mazliet nopelnīju uz augstajām tehnoloģijām. Tad laicīgi apstājos..Tu jau zini, man galva šancē un pārmetos uz Dienvidāfriku, kur ieguldījos dārgakmeņu raktuvēs.
Tur arī viss gludi nogāja un nolēmu pāriet uz dziļākiem ūdeņiem..Ņujorkas biržu.
Vienvārdsakot, esmu nopelnījis 80 000 dolārus!
Tad jau varam dzert Parīzē šampi, saku viņam..vari uzstāties.
Jā, bet ir viens "bet"(to "bet" es jau gaidīju, jo zinu, ka tas viss viņa veiksmes stāsts ir virtuāls).
Tos nopelnītos 80 000 es varēšu saņemt tikai tad , kad pārskaitīšu vienai bankai Āfrikā!( pie vārdiem "pārskaitīt vienai bankai Āfrikā"..iezviedzos un pamodināju "mūļumiņu") kad pārskaitīšu vienai bankai Afrikā 10%..tobiš 8000.
Tu taču saproti, tai bankai arī savi izdevumi bija..būt par moderatoru utt. Davai uz pusēm, viņš saka, sametamies un katrs 40 000 nopelnīsim.
Es laipni atsakos no tādas peļņas un draugs sakām, ka nekad nav redzējis dzīvē tik stulbu cilvēku, kas atsakās no drošas naudas.
Pēc tādām sarunām viņš parasti uz kādu laiku pazūd, jo, dabīski, ir kaut kur aizņēmies, kaut ko ieķīlājis..protams, apkrāpts, kaunās man to teikt un strādā piecos darbos, lai atpenītu un tiktu no parādiem laukām.
Bet, kad ir atkopies, tad neko no iepriekšējā nav mācījies un atkal kāpj uz kārtējā grābekļa.
Mūsu latviešu tauta man atgādina manu gudro, zinošo, erudīto, talantīgo draugu - čempionu kāpšanā uz grābekļiem!

Atbildēt

pensija 100€

19.07.2020. 07:06

»

Skumjais Bruņinieks

Slikta Jums atmiņa...


Paldies par skaidrojumu. Man arī blakus stāv grāmata nelasīta :)
Divi ol. tomēr no varas tika atbīdīti...
Tagad lembergisti ir opozīcijā, bet kaut kā lietas lēni mainās.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

18.07.2020. 23:11

Slikta Jums atmiņa.
Visa Sistēma, visas lielākās partijas pirms Rīkojuma Nr2 bija nolēmušas ņemt SC valdībā.
To jau 2010 gadā atkārtoja lielako partiju vadītāji. Vienotības Dombrivskim bija liels raksts , kur viņš partijas vārdā pavēstīja, ka pienācis laiks ņemt SC valdībā. Vienotības vadītāja Āboltiņa vēl pēc Rīkojuma Nr 2, pāris mēnešus pirms ārkārtas vēlēšanām ,oficiāli paziņoja - "vinas pārliecība, ka SC jābūt valdībā.
To pašu pauda ZZS un Šlesera partija.
Es Jums pateikšu vēl ko pārsteidzošāku - pat nacionāļi neteica "nē"..Kristovskis garā intervijā paziņoja, ka domāšot...
Un visbeidzot..un iekaliet to vienreiz savā galvā, varbūt uztetovējiet to uz pieres, lai katru dienu tas Jums atgādinātu -
"Zatlera partijas programmā bija ierakstīts, ka SC var aicināt valdībā.!!!
Tā kā NEVIENAM tas nebija ne noslēpums, ne pārsteigums.
Zatlera partiju principā var ielikt Ginesa rekordu grāmatā..unikāls gadījums, kad politiska partija tiek nogremdēta tāpēc, ka vēlas izpildīt to, kas programmā rakstīts.
Un Olšteina sešinieks ir konkrēti partijas nodevēji,ko Vienotība kopā ar oligarhiem iefiltrēja ZRP..
Tur ar "sirdsapziņu " nav nekāda sakara. Kas tad viņi par partijas biedriem, ka nav lasījuši savas partijas programmu..Kur tur loģika..viņu programmā skaidri rakstīts, ka iespējams ņemt SC valdībā, bet jau nākošajā dienā pēc vēlēšanām tie pavēstī, ka ir pret SC.
Un tagad pats galvenais..kāpēc tad Vienotība, no kuras viss atkarājās, un pārējās partijas nepiekrita zatlera aicinājumam ņemt SC valdībā, kaut gan pirms vēlēšanām bija "pārliecība", ka SC jāņem???
Tapēc, ka Zatlers un viņa partija gribēja valdību ar SC veidot bez smagos noziegumos apsūdzētā Lemberga un viņa partiju ZZS.
Un pateikšu vēl ko pārsteidzošu - pat SC, lai gan skaļi to neizrādīja, negribēja iet tādā valdībā, kur nebija oligarhs Lembergs.
Visa valsts oligarhu sistēma kopā ar vienotību pēc Rīkojuma Nr2 bija aizņemta tikai ar vienu - iznīcināt Lemberga galveno ienaidnieku ZRP. Vienotība te nošāva divus zaķus..izdabāja Lembergam un reizē iznīcināja savu ienaidnieku.
ZRP sadrupināt un uzpirkt nebija grūti, jo partija tika izveidota steigā, par maz laika bija.
Bet citu variantu nebija..variants, ko Vienotība piedāvāja - Zatleram stāties V partijā- beigtos ar tādu pašu rezultātu, kā pirms Rīkojuma Nr2.
Ir 3 "feiki", ar ko Sistēma baroja aitas un aunus, lai attaisnotu ZRP un Zatlera nogremdēšanu
1.ZRP nogrima tāpēc, ka Zatlers gribēja ievilkt valdībā SC.
2. Zatlers ATLAIDA Saeimu...kas ir meli! Zatlers ierosināja atlaist, bet atlaida tauta.
3. Zatlers ir pašlabuma meklētējs, kas atlaida Saeimu, kad saprata, ka netiks pārvēlēts..
To skandina aitas un auni siekalojoties un gārdzot ekstāzē...
Tikai arī te nekas neštimmē - ja zatlers būtu tiešām "pašlabuma" meklētājs un viņam rūpētu pārvēlēšana, tad būtu izdarījis ļoti vienkāršu lietu..to, ko darīja viņa priekšteči Rumpītis un VVF. Un, proti, - Zatleram vajadzēja pagulties zem Lemberga un pārējiem oligarhiem, kas nozīmēja..nemaisīties oligarhu štellēs un nemaisīt tiem nozagt valsti..
Un vispār..politikā visu laiku notiek starp partijām darbībā un pretdarbību. Kāds politiķis, partija grib noņemt no trases savus konkurentus un otri... lai būtu iespēja izpildīt vēlētājiem dotos solijumus un savas partijas uzstādījumus, cenšās palikt savā pozīcijā. Ar likumīgiem līdzekļiem, protams.
Ja Zatlers bija nostājies pret Lembergu un pārējiem oligarhiem , pret atklāto oligarhu diktātu, pret bīstamo SC un Lemberga tandēmu ,"tiesiskajiem balsojumiem, un redzēja, ka viņs nespēs realizēt to, jo Lemberga sistēma taisās no viņa atbrīvoties, tad pilnīgi normāls ir solis..vērsties pie tautas.
Un tauta jau pieprasīja Rīkojumu Nr2.
Politikā jebkuru politiķa un partijas darbību var izskaidrot, kā pašlabuma meklēšanu. Bet var arī teikt - cīņa, lai izpildītu partijas un tās vēlētāju intereses.
Un vēl kas..Zatlers bija ļoti naivs. Viņš nezināja , cik stipra ir Lemberga sistēma, cik cieši tajā jau bija iekļāvusies Vienotība.
Un vēl viņš nezināja, ka tauta kopumā ir stulba. ka aitas un auni var uznest tevi debesīs un jau pēc sekundes, blēdami, nobadīs un zemē savu varoni iemīdīs.
PS
Redziet, cik daudz laika es Jums veltīju, lai gan bija daudz labāka nodarbošanās prātā..gribēju Dvoržāka "Nāriņas" āriju paklausīties Opolais izpildījumā. Izpalika tas, jo bija jāizglīto nomaldījusies avs.
Es jūtu, esat labs cilvēks..tāpēc pārlasiet manis rakstīto desmit reizes un dodiet savām paziņām to izlasīt.
Visu labu.

Atbildēt

pensija 100€

18.07.2020. 19:38

»

Skumjais Bruņinieks

Pamazām sāk izirt šī, ar baltiem diegiem šūtā, pasaciņa par karu starp Meroni un smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu...


"Vienotība kopā ar NA un ZZS sāka apšaubīt tautas izteikto gribu pēc rīkojuma Nr.2"-
Jā, tauta nobalsoja par Saeimas atlaišanu, pret oligarhiem. Bet drīz saprata, ka ZRP grib iet kopā ar Saskaņu... Un tauta negribēja zaudēt vēl pēdējo - savu valodu kā valsts valodu. Olšteina grupējums izjauca Zatlera nodomus. Tas ir, kā es to atceros.

Atbildēt

Vilks

18.07.2020. 13:52

Tas tik norāda uz vienu lietu.Ka linkaitis izpilda Bordāna superplānu.Iznīcināt visu un visus.

Atbildēt

bez Krievijas kravam

18.07.2020. 09:21

[email protected] darbs un materials. meroni banda un linkaita banda nevar sadalit atlikuso parpalikumu.Lembergs vero agoniju,sad tad uzstajoties Ventspils tv.bordans un jurass izliekas par slangiem,sak ko tad mes,tapat ka rinkevics,tagad tacu pandemijas krize.

Atbildēt

ex-cilvēks + sūkājošais bruņurupucis

17.07.2020. 22:07

»

Ex-seržants

Pamazām reformatori(JL, ZRP un tagad JKP) tiek izšķīdināti, iznīcināti un asimilēti...


divas pastalas - pāris :D

Atbildēt

Elementāri

17.07.2020. 20:38

beigās par kaut ko nevienojās

Atbildēt

Ciematnieks

17.07.2020. 17:33

Ko es tikko izdarīju?! Ieliku PLUSU paziņojumam, ko uzrakstījusi Meroni kabatas asociācija! Pašam neticas.

Atbildēt

Ko nu darīt?

17.07.2020. 15:00

Ellē esot pilns , vairāk vietu neesot?

Atbildēt

vēlētājs

17.07.2020. 14:34

Sondore Kukule joprojām ir Rinkevica padomniece ar pielaidi valsts noslēpumam, kā tas viss iet kopā?

Atbildēt

Ex-seržants

17.07.2020. 12:51

»

Skumjais Bruņinieks

Pamazām sāk izirt šī, ar baltiem diegiem šūtā, pasaciņa par karu starp Meroni un smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu...


Pamazām reformatori(JL, ZRP un tagad JKP) tiek izšķīdināti, iznīcināti un asimilēti.
--------------------
Atkal blēņas.Neviens ZRP speciāli 'nešķīdināja". Paši savāca sev apkārt afēristus un politiskās maukas (Olšteins, Upenieks, Valainis, Junkurs), kuri arī bija tie šķīdinātāji.
Vēl vairāk, tad, kad ierindas biedri un pat mediji noradīja uz šo personāžu izdarībām (http://m.pietiek.com/raksti/olsteina__ofsoru_lietu__verte_knab ) , ), tad partijas vadība to ignorēja. Rezultātā dabūja šķelšanos un reitinga kritumu.

Atbildēt

Ex-seržants

17.07.2020. 12:26

»

Skumjais Bruņinieks

Pamazām sāk izirt šī, ar baltiem diegiem šūtā, pasaciņa par karu starp Meroni un smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu...


Neviens no inteliģences neaizstāvēja Zatleru.
---------------------------
Un par ko tad viņš būtu jāizstāv. Par to, ka Rinkeviča un citu savas kancelejas veceņu iedvesmots (pašam dūšas un prāta tam nepietiktu), kuri saprata, ka saldā dzīve tūlīt beigsies, izdeva savu "episko" rīkojumu Nr.2, pēkšņi piesakot karu oligarhiem , kad saprata, ka netiks pārvēlēts, jo visu iepriekšējo laiku pat niepīkstējās, zinot, ka tieši šiem oligarhiem ir pateicību parādā par savu prezidentūru.
Bruņeniek, beidz muldēt!
Zaters ar savu kanceleju bija primitīvi pašlabuma meklētāji politikā, līdzīgi, kā lielākā daļa pārējie tur tusējošie. Bordāns ir viens no nedaudzajiem , kuram vēl var ticēt.

Atbildēt

Manuprāt

17.07.2020. 11:35

»

Skumjais Bruņinieks

Pamazām sāk izirt šī, ar baltiem diegiem šūtā, pasaciņa par karu starp Meroni un smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu...


Meroni profesionālās iemaņas ir ļoti piemērotas, lai būtu "dubultaģents" !

Jāpiebilst, ka diemžēl līdz šim politikā valdījis naivums un diletantisms !
Piemēram tas pats Zatlers nenoliedzami savā prezidentūras laikā "pieauga", taču apgrozotoies šāda līmenī un ar tādām informācijas iespējām bija jābūt naivam lai cerētu ka dažu mēnešu laikā ir iespējams izveidot konkurētspējīgu partiju ar patiesi uzticamiem un DARBOS pārbaudītiem domubiedriem !

Trīs A kompānijai joprojām nav līdzvērtīgu konkurentu un tāpēc arī "reformas" ir fragmentāras un ar vājiem rezultātiem !

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

17.07.2020. 09:55

Pārlasīju - Maras Zalītes vīrs, protams, Ķuzulis, ne Ķuzis.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

17.07.2020. 09:53

Pamazām sāk izirt šī, ar baltiem diegiem šūtā, pasaciņa par karu starp Meroni un smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu!
Izrādās, ka abi karotāji un ienaidnieki ir vienā ierakumu pusē!
Interesanti, kādu attaisnojumu un izskaidrojumu tagad atradīs Lemberga sulais Liepiņš?
Ir bijuši divi mēģinājumi(ZRP vēl) reformēt ostas. Un katreiz mēs dzirdam vienas un tās pašas vaimanas no oligarhijas puses - "šausmas, šausmas, kas notiek .."zagļera" partija un tagad "jaunie komunisti" grib privatizēt ostas valstī.
Tiek ļoti veiksmīgi priekš aitām un auniem samainīti akcenti, lai slēptu ļoti lielu noslēpumu -
PATIESĪBĀ, PA KLUSO, OLIGARHI SEN JAU IR OSTAS NOPRIHVATIZĒJUŠI(gan Ventspils, gan Rīgas).
Oficiāli, protams, tās pieder valstij, bet dzīvē ostās patiesie saimnieki ir oligarhi. Ventspils ostas patiesais saimnieks visus šos gadus ir bijis Lembergs. Kas Rīgā, to jau mēs arī zinām.
Linkaita ostu reforma nozīmē atņemt smagos noziegumos apsūdzētajam tiesības uz Ventspils ostas monopolu.
Par to ir viss Lemberga cepiens..un, ja saimniekam zeme sāk degt zem kājām, ja tiek atņemts pats pēdējāis.. neformālā Ventspils ostas saimnieka statuss- tad maskēšanās ir lieka, tad saimnieka patiesais, slēptais kompanjons Meroni nekautrējas nomest masku un nāk Lembergam palīgā.
Acīmredzot, Meroni ir palicis ar vien grūtāk un grūtāk atmazgāt priekš Lemberga arestēto naudu un mantu.
JKP ir vienīgie, kas patiesībā grib atņemt šo monopolu Lembergam un atdot to atpakaļ tautai.
Pārējās partijas, lai gan vārdos kaut ko šļupst par reformām..īstenībā vēlās, lai viss ir pa vecam.
Gan NA, gan Vienotība, gan Att/Par(kur ir visi V vecie biedri) visus šos gadus nav darījuši neko, lai likvidētu šo nejēdzību(es lietoju ļoti maigu teicienu).
Un arī "nav darījuši neko" ir maigs apzīmējums..patiesībā šīs partijas visus neatkarības gadus ir bijušas Lemberga sabiedrotās.
Sevišķi Vienotība, kura gāza bezlemberga valdību un pasauca smagos noziegumos apsūdzēto valdībā.
Tā kā, JKP būt valdībā un mēģināt ieviest reformas valstī, mēgināt atbrīvoties no megaoligarha Lemberga kopā ar "partneriem", partijām (NA, V, Att/Par), kas vienmēr ir bijušas Puzei draudzīgas ir
LIELS, LIELS ABSURDS!
Mums tikai šķiet, ka mēs dzīvojam demokrātiskā valstī.
Patiesībā mums visus šo gadus ir bijusi VDK, KP izveidota un Lemberga kontrolēta, vadīta Sistēmas partiju diktatūra.
Ik pa brīdim(tādi bijuši trīs) aitām un auniem ataust gaisma, ka viņi tiek cirpti un uzreiz uzrodās arī partijas, kas grib šo sistēmu mainīt.
Tad Sistēma uzlaiku apmulst un liekas, ka tūlīt pat būs lūzums un visa tā valsts nozagšanas sistēma lauzīs sprandu.
Bet tas ir tikai uz īsu brīdi..pamazām Sistēma pārkārtojas, tiek iedarbinātas vecās sviras, čekas ietekmes aģenti, neizdotie ziņotāji, kas reformu partijās ir gana daudz un ar kopējiem spēkiem "reformatori" tiek nodauzīti ar mietiem.
Partiju idejiskie līderi tiek pataisīti par klauniem, bet pārējie uzpirkti. Kurus nevar uzpirkt , tos patriec.
Pamazām reformatori(JL, ZRP un tagad JKP) tiek izšķīdināti, iznīcināti un asimilēti.
Un viss turpinās pa vecam mūsu nozagtajā, greizo spoguļu karaļvalstī.
Tautas kopumā ir stulbas..nē, nu ir dažreiz apgaismības brīži, bet tas ir īslaicīgi. Tautām ir vajadzīgi līderi, kas spēj aizraut, spēj apvienot un norādīt virzienu.
Tautai ir vajadzīga autoritāte, kas nāktu no inteliģences.
Bet mums visa inteliģence ir ar čekas kartiņām, kas noslepenotas Krievijā.
Neviens neiestājās par Repšes JL ideāliem
Neviens no inteliģences neaizstāvēja Zatleru.
Un neviens neaizstāvēs JKP.
Hermanis tagad var tēlot augstsirdību un sniegt Zatleram roku, bet, kad vajadzēja atbalstu, tad lamāja to ar pēdējiem vārdiem. Tagad droši to var darīt, jo Zatlers vairs Sistemu neapdraud.
Zālīte uz brīdi mēģināja nostāties
Zatleram blakām un pat sacerēja dzejolīti par "Lielo maitu". Zatlers cīnījās pret Lembergu un viņa sistēmu..tāpēc paskaidrojumus nevajadzēja, kurš tas "lielais maita" ir.
Bet tad notika savādas lietas..tad, kad sistēma kopā ar Vienotība kopā ar NA un ZZS sāk dauzīt ZRP, sāka drupināt bezlemberga koalīciju, sāka apšaubīt tautas izteikto gribu pēc Rīkojuma Nr2...
tad no inteliģences pārstāves Maras Zālītes nebija ne miņas. Zālīte bija aizdomīgā kārtā pēkšņi pazudusi, jo kāda samtaina balss viņai pakausī iečukstēja -
"MĀRA, KO TU DARI..! NEAIZMIRSTI, KO PARAKSTĪJI UN KĀDUS SOLĪJUMUS DEVI, KAD STRĀDĀJI PAR REFERENTI RAKSTNIEKU SAVIENĪBĀ UN BIJI ŽURNĀLA KAROGS REDAKTORE. PAJAUTĀ SAVAM VĪRAM ĶUZIM, KURŠ PSRS LAIKOS BIJA STARPTAUTISKS TIESNESIS UN, KURŠ BIJA LITERATŪRAS FONDA VADĪTĀJS..TAVS jANKA TAČU ARĪ PARAKSTĪJA TO PAPĪRĪTI..MĀRA, PADOMĀ PAR BĒRNA KARJERU LIDOSTĀ, KURU "SPALVAINA ROKA IEKĀRTOJA) "
Un naivais Zatlers palika gluži viens ar zālītes dzejolīti rokās.
Un Mārai nebija pat jāpārraksta savs gara darbs, kā Vilim Lācim "zvejnieka dēlu". Visi tā pat saprata, ka "Lielai Maita", šī dzejnieces metafora, ir nevis Lembergs, bet pats Zatlers.
Esmu JKP(neskatoties uz viņu kļūdām) atbalstītājs, bet zinot mūsu Greizo spoguļu karaļvalsts tradīcijas, nerakstītos likumus un pieredzi..
NEKĀDS LIELAIS OPTIMISTS NEESMU!
Viens idejiskais līderis(lai vieglas smiltis) diemžēl vairs nav, ja ir vēl kādi palikuši, tos piesmies..pārējos, kas gribēs būt apritē, asimilēs sistēmas partijas.
Visus kādreizējos "reformatorus" Sistēmas gaļas mašīna pārstrādās un iznāks tā pati vecā oligarhu pildītā desa patriotiskā sarkanbaltsarkanā iepakojumā.

Atbildēt

Secinājums

17.07.2020. 07:21

»

Galvenais

ir iznīcināt “visus, kas vēl kustas” - to dara gan Linkaitis, gan Meroni


Un aitām šis process tiek pasniegts kā cīņa par demokrātiskajām vērtībām un aitu interesēm.Aitām atliek balsot un maksāt nodokļus.

Atbildēt

Galvenais

17.07.2020. 07:11

»

Nekonkurētspējīgais treknais

gals satraucies, kravu kritums tos nesatrauc


ir iznīcināt “visus, kas vēl kustas” - to dara gan Linkaitis, gan Meroni.

Atbildēt

TTT

17.07.2020. 04:59

Ldz sāk subsidēt šuvēja no Elejas pagasta, tranzīta nozare ir mirusi.

Atbildēt

Nekonkurētspējīgais treknais

17.07.2020. 03:39

gals satraucies, kravu kritums tos nesatrauc.

Atbildēt

777

16.07.2020. 21:34

Vajag Meronim uzrīdīt Lembergu!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...