Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mīksti likumi valstī

12.01.2020. 11:15

Cik no asv sankcijām var saprast palīdzēja kariņam ieņemt naudīgus kontus. Bet līdz galam neizdarot sankcijas ko uzsāka asv, latvija ir palaidusi iespēju un atmaigusi lemberga priekšā. Nauda un vara dara savu lembergam šis viss notikums neko nemainija.

Atbildēt

MI

12.01.2020. 00:10

Ha,ha,ha.

Es gan lasu savādāk.
Un tas ir - krimināllietas ietvaros arestētajai mantai bloķēti konti.
Var arī tiešāk un precīzi. Valstij bloķēti konti.


Juhū! Dancājam tālāk, lai tā būda rūc.

Atbildēt

TTT

11.01.2020. 09:52

»

Durkjis

Beidzot, beidzot LV valdība sa*isās savā meistarībā. AML prasības finanšu policija un FKTK bankās auditē 2x gadā. Saprotu bankas, kuras izvairās riska un beidzot, beidzot ir situācija, kad masveidā cieš cilvēks ‘parastais’. Nu tagad dilemma - atļaut bankām maksāt algas, iegūt dažus simtus komisijās ...


FKTK tāpat kā VID darbiniekiem, ja viņi redz absurdu, ir jāziņo vadībai utt. Ja izpilda to, ko viņiem liek, bet tas ir pretlikumīgi tad nevajag izpildīt tādas prasības. Ja čura par īsu, tad nav ko īdēt. No otras puses FKTK visu laiku gulēja un nemaz nekontrolēja AML prasības, kā tādas bija jākontrolē. Vēl pavisam nesen tika atzīts, ka ne FKTK, ne ES uzraugs nekontrolēja AML, jo uzskatīja, ka to vajag darīt Kontroles dienestam. Ieteikumi FKTK auditoriem būtu aizvērt muti un pildīt pienākumus, ja nepiekrīti sistēmai vai nu cīnies ar to vai nu ej uz zivju fabriku šprotes kārbiņās guldīt.

Atbildēt

Jūle

11.01.2020. 03:33

»

loģisks rezultāts

Apkarojot Lembergu, Bordāns un kompānija, sasūdzējas ar savu valsti. Nu tad saņemiet ko gribējāt. Sevišķi tie kas balsoja, par JKP un KPLV. Paši to gribējāt. Kaut arī šahiste bija tāda pati


Lembergs ta izdzīvos un vēl izvazās pa tiesām glupo sulainisko Latviju.
Bet, Lembergam personīgi atriebties gribošais mazais Napoleoniņš, savā aprobežotajā pierītē nav spējis apjēgt, ko viņa "izdarības" nodarīs valsts ekonomikai. Par to gan prieks! Jo trakāk, jo labāk - "notiek šā vai notiek tā - par to Jūlei prieks"!

Atbildēt

Liepishsh

11.01.2020. 03:21

TAS TAGAD REALI PARADA KADA ARPRATIGA IETEKME AIVARAM LATVIJAS EKONOMIKA BIJA PEC 90 GADIEM

Atbildēt

Viedais

11.01.2020. 03:10

Žuļiki pat negaidīja, ka kritīs ar zaru, kuru zāģēja.

Atbildēt

Durkjis

11.01.2020. 02:38

Beidzot, beidzot LV valdība sa*isās savā meistarībā. AML prasības finanšu policija un FKTK bankās auditē 2x gadā. Saprotu bankas, kuras izvairās riska un beidzot, beidzot ir situācija, kad masveidā cieš cilvēks ‘parastais’. Nu tagad dilemma - atļaut bankām maksāt algas, iegūt dažus simtus komisijās un atrauties ar sodiem par NILLTN pārkāpumiem? Bankas neriskēs. Valdībai nāksies ēst kalciju, lai nostiprinātu mugurkaulu un domāt. FKTK auditori neformālās sarunās atzīst - veicot auditu nekas būtisks nav, bet badības uzdevums ir - atrast iemeslu sodam. Auditu novērojumi publiski parādās kā sods par neatbilstošu iekšējās kontroles sistēmas darbību, bet realitātē tie findingi ir tiiik baltiem diegiem šūti... Auditori paši savā starpā runā par to, ka jāmaina darbs, jo atalgojums smieklīgs un vieglu prātu izpilda vadības norādījumus. Bankas or tā pārdr*ztas, ka ar baudu skatos kā attīstīsies situācija, kurā jāatrod risinājums. Protams, kā cilvēks ‘parastais’ jūtu līdzi savējiem, bet gribu teikt, ka Jums uzspiestās ciešanas ir tautas labā. Es ceru, ka šis ir trigeris, lai Latvija pārstātu būt AML eksperimenta poligons, jo nu vairs LV nemazgā. Mazgā Malta, Čehija, Dānija, Kipra, UK, ... Tā pati Vācija mazgā vairāk kā mēs.

Atbildēt

Edgars

10.01.2020. 21:08

Aivars bliež atpakaļ.

Atbildēt

Šim kungam statuju uztaisīt...

10.01.2020. 19:46

Piečakarēt Lembi un smaidīt savās villās siltās jūrās - tas ir jāmāk... :)

Atbildēt

Piekrītu

10.01.2020. 19:30

»

LLL

Lai ir nepatīkams kādu brīdi, nākotnes vārdā var arī pieciest. Taču ir šaubas, ka tas atstās kaut kādu iespaidu uz Latvijas iedzīvotāju ekonomiskiem rādītājiem. Aivara radītā sistēma nes labumu tikai tās patiesiem labuma guvējiem un noteiktam personu lokam, bet uz sabiedrību kopumā atstāj negatīvu finansiālu...


Piemēram, lasām ka atsevišķu uzņēmumu apgrozījums Ventspils brīvostā krīt, bet tie mierīgi turpina aizņemt piestātnes, nepamet brīvostu. Kā tas var būt? Vai nu nomas piestātņu maksas ir zem tirgus vērtības, vai faktiskie apgrozījumi netiek uzrādīti. Pieņemam, ka Klaipēdas ostā tāda situācija nebūtu, tāpēc Klaipēdas osta ar savu vadību agri vai vēlu izkonkurētu Ventspils ostu.

Atbildēt

nu bet ,protams, lembja cirks

10.01.2020. 19:15

..................

Atbildēt

haha

10.01.2020. 17:16

Domāju, ka tagad tikai atklājas, cik cieša saistība ir Lembergam ar Meroni. Mums stāsta pekstiņus. Viņi tak abi ir uz vienu roku - vai tad ne? Lembergs taču viņu atveda uz Latviju!!!!

Atbildēt

Kā man patīk tā bilde rakstam

10.01.2020. 16:49

Vislaimīgākais cilvēks Latvijā! Ļoti super!😀

Atbildēt

hm

10.01.2020. 13:33

1)Bizness mūsdienās ir lieta, kas nemitīgi žonglē uz likuma robežas. Nav un nevar šajā jomā atrasties baltie zvirbuļi. Ja kāds tāds atrodas, tas ir izņēmums, ne likumsakarība. Pat valdība nepildīja likumu un ārstus ignorēja nepielika algu.
2) biznesa uzdevums - nest peļņu un labklājību.
Uzliekot sankcijas biznesam (tie nav nodokļi!), tas tiek vājināts, Un šo nišu izmantos citi, situācija būs pateicīgāka sankciju uzlicēju pārstāvjiem.
Savējo miljonāru vietā - ārzemju.
Kā tas izskatās? Vienā no savām bijušajām kolonijām francūži karjerā francūži iegūst urānu. Kad šīs valstiņas vadītāji vēlējā noskaidrot iegūtā urāna daudzumu, kompānijas vadība atbildēja, ka urāns ir stratēģiska izejviela un dati par tās ieguvi ir noslēpums ...

Atbildēt

paldies ASV !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10.01.2020. 13:02

Latvijā viss notiek, ............cik ilgi?

Atbildēt

LLL

10.01.2020. 12:25

»

loģisks rezultāts

Ar tādiem apsēstajiem kā LLL, rezultāts būs loģisks, bet nepatīkams. Arī pašam LLL


Lai ir nepatīkams kādu brīdi, nākotnes vārdā var arī pieciest. Taču ir šaubas, ka tas atstās kaut kādu iespaidu uz Latvijas iedzīvotāju ekonomiskiem rādītājiem. Aivara radītā sistēma nes labumu tikai tās patiesiem labuma guvējiem un noteiktam personu lokam, bet uz sabiedrību kopumā atstāj negatīvu finansiālu iespaidu. Deviņdesmito gadu sākumā komunistiskās partijas vadītāju, kolhozu priekšnieku utt. radītā sabiedriskā labuma pārdales sistēma un izveidotais kleptokrātijas aparāts bija un ir netaisnīga un tā turpina graut Latviju no iekšas, tāpēc arī nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās no ārpuses.

Atbildēt

Piekrītu

10.01.2020. 09:46

»

LLL

Viss pareizi. Vai iespējams, ka advokāts var apkalpot tik milzīgus aktīvus bez krusttēva akcepta? ASV redz patieso ainu un shēmas, tas pats arī attiecas uz AB.LV. Latvijas tiesu sistēma ir par šauru tulkojumā un skatījumā, lai redzētu kopainu finanšu struktūru darbībai. ASV tā kopaina redzama daudz ...


Latvijas juristu domāšana kā prioritāti izvirza ķeksīšu salīdzināšanu nevis lietas būtību. Ja tu esi patiesā labuma guvējs, tad ir formāla un neformāla ietekme uz uzņēmumu. Īpašniekos vadītāji un administratori ieklausās vispirms, savādāk šajos amatos tie nesēdētu.

Atbildēt

loģisks rezultāts

10.01.2020. 09:20

Apkarojot Lembergu, Bordāns un kompānija, sasūdzējas ar savu valsti. Nu tad saņemiet ko gribējāt. Sevišķi tie kas balsoja, par JKP un KPLV. Paši to gribējāt. Kaut arī šahiste bija tāda pati.

Atbildēt

LLL

10.01.2020. 09:19

Viss pareizi. Vai iespējams, ka advokāts var apkalpot tik milzīgus aktīvus bez krusttēva akcepta? ASV redz patieso ainu un shēmas, tas pats arī attiecas uz AB.LV. Latvijas tiesu sistēma ir par šauru tulkojumā un skatījumā, lai redzētu kopainu finanšu struktūru darbībai. ASV tā kopaina redzama daudz labāk. Parādās arvien jaunas publikācijas, kā caur banku korespondentattiecībām, kredītu galvojumiem tiek izvesti simtiem miljonu no Austrumu bloka valstīm, bet Austrumu bloka valstis vēl ir par jaunu, mazām, lai varētu šīs lietas šķetināt reālā laikā, tikai un vienīgi Post Factum. Beidzot ir jāveic sāpīga, bet nepieciešama vēža izgriešanas operācija, lai pēc tam varētu dzīvot tālāk, ja to neveic pamatīgi, izredžu nav.

Atbildēt

Andris

10.01.2020. 08:26

Kā var būt negatīvs nodokļu devums valsts budžetā? Vai tad VID visus šos pēdējos gadus vēl piemaksāja daudzu smiljonus Meroni kompānijām, nevis iekasēja no tām nodokļu naudu? Varbūt skaitīja prom miljonos pieprasītās nodokļu atmaksas uz Meroni un Gobiņa ofšoriem, izmantojot nodokļu maksātāju naudu? Vai kāds man var paskaidrot, kā to legāli Latvijā var izdarīt?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

FotoTeikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt zaļo zonu, nevis Valsts drošības dienesta kompleksu, kura būvniecība nozīmētu arī koku izciršanu. Mana pārliecība ir, ka šī jautājuma apspriešanu ir pilnībā jārestartē - pašreizējie plāni jāaptur, un diskusija jāsāk no nulles.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...