Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uhhh

28.02.2019. 22:17

»

Joske

Sandis Ģirģens ir nenopērkāms,un nepārdodās,viņš iet pa tēva pēdām,tēvs arī bija ļoti taisnīgs izmeklētājs,kā arī labs rotas komandieris,Jēkabpils cietumā,audzis pie stingras disciplīnas.Prasīgs un viņš nepiedos nekādas kārtības,divreiz neatgadīnas,prasīgs un prasmīgs,tevs var būt labs padomdevējs.Āutors...


Sandis Ģirģens ir Iekšlietu ministrijas Iekšējās drošības biroja šefa Mūrnieka spēcīgā ietekmē, savukārt Mūrnieks ir Jura Juraša cilvēks. Jurašs kopā ar Anniņu un citiem biedriem no JKP ir ļoti labos draugos ar Rūdolfu...

Atbildēt

Uhhh

28.02.2019. 22:12

»

A.P.

Latviešu parvēniji-oligarhi šķēlviepļi, ļembergviepļi, šļeserviepļi ir pastrādājuši jaunu nacionālo noziegumu, Latviju un tās tautu atdodot starptautiskajiem afēristiem. Tas nevarēja operatīvi neapstiprināties. Būs vēl citi apstiprinājumi. Nebūs ilgi jāgaida. Bet nekas jau nemainīsies. Latviešu tauta...


Vispār jau Latviju starptautiskajiem afēristiem atdod tādi kā tu: atrodoties divu briesmu stāstu (par agresīvajiem krieviem un ļaunajiem pašmāju oligarhiem) pilnīgā ietekmē, tu esi sen zaudējis spēju objektīvi paraudzīties uz lietām un pieņemt saprātīgus lēmumus.
Latviju jau no 2002.-2003.gada pilnībā kontrolē starptautiskā oligarhija - gan caur Sorosu (mediju sektoru), gan caur ASV valsts varas struktūrām. Viņu veidotajā informācijas vidē tu un tev līdzīgie nobalso vēlēšanās tā, kā vajag šai oligarhijai (par viņu pašu izveidotām kangariņu partijām).
Vienkāršās tautas masas pašas par sevi nevar pretoties šīs starptautiskās oligarhijas noteikumiem (vienīgais variants - ja tautu noved "līdz kliņķim", tad sākas stihiska, neorganizēta sacelšanās. Bet tas šobrīdējā situācijā Latvijā ir diezgan nereāls pasākums, jo 1) ir drošības ventilis - brīvprātīgi-piespiedu došanās darba emigrācijā uz ES; 2) eksistē gandrīz totāla valsts represīvo iestāžu kontrole, ar dažiem likumu jaunievedumiem, kas jau sāk līdzināties PSRS 1934.gada likumdošanai.) Vienīgais spēks, kas spēj organizēt kopēju tautas pretošanos starptautiskajai oligarhijai, ir nacionālā buržuāzija (vari saukt to arī par vietējo oligarhiju). Kā, piemēram, tas notiek Ungārijā.
Tāpēc arī starptautiskā oligarhija iznīcina vietējo nacionālo oligarhiju (tai skaitā, uzgāžot tai savus grēkus), varbūt izņemot tos, kas uzreiz ir gatavi pagulties zem ārzemju kungiem... Un tu ar savām apdullušajām smadzenēm (ceru, ka tās tev tomēr ir un pilnīgi zudis tu neesi) šo procesu pilnā mērā nodrošini.

Atbildēt

Ksenija

26.02.2019. 18:59

Zēni, lūdzu, lieciet like zem jaunām foto - http://datsi.tk (mans niks ksyublondy)

Atbildēt

interesanti

26.02.2019. 14:58

Policiju visu laiku noliek, bet ,kas ir tik zinošs informatīvi L. Lapsam , kādi cilvēki aiz viņa stāv vai grupējums, konkurējošā firma. ! Aptauja! ,kas ir šie cilvēki ,iestāde. Kā tu komentētāj domā? Gribu dzirdēt tavas domas.

Atbildēt

Esi aptaisījies atkal?

26.02.2019. 14:38

»

Muļķības

nekāds AA saskaņā ar APL. Kāds idiotisms kaut ko tādu sacīt...


Ja tu staigā aptaisījies, nenovāc un/vai nenomazgā to vietu, bet nobrauc tikai garspalvām ar papīru, tev noteikti smird tā vieta un tu par to laikam esi spiests runāt. Citādi normāls cilvēks tā nebrauktu ar mēli pa savu smirdīgo pakaļcaurumu kā tu. Tāpēc arī tu pat elementāras lietas nesaproti, bet no tevis smird ārā naida runas. Ja cilvēks lieto tādus vārdus kā tu – tas ir slims cilvēks, psihiski nav normāls. Ar to arī tev kā plānprātiņam ir nolemts vilkt dzīvību kamēr nosprāgsi, jau drīz.

Atbildēt

Pietiek ar virsrakstu

26.02.2019. 12:09

apliecina, ka uzprot CIP un Meroni kā CIP aģenta sadarbību ar Ģenerālprokuratūru, prokuroru J. Jurisu utt.

Pietiek nav jāsniedz pieprasītā informācija kā privāto tiesību juridiskai personai. Lai iegūtu šo informāciju pret Pietiek var ierosināt safabricētu kriminslprocesu, tomēr Pietiek ir tiesības paturēt noslēpumā autoru personu datus, jo šīs personas, visticamāk, nav devušas atļauju Pietiek izpaust savus personas datus.

Te Pietiek iestādei VDD var atbildēt, ka nevar informāciju izpaust saskaņā ar personu datu aizsardzību.

Atbildēt

KPV?

26.02.2019. 11:18

Nu tad kam pieder valsts?

Atbildēt

Žīdu deģenerāti

26.02.2019. 09:15

»

Sūda žīdel!

Žīda Lapsas Pietiek liedza korekti tev atbildēt, komentāru nepievienoja. Žīdi ir un paliek žīdi


Normunds Šlitke un Lato Lapsa. Neko citu nav ko teikt.😀😀😀

Atbildēt

Sūda žīdel!

26.02.2019. 09:11

»

Normunds Šlitke

Kārtējais anonīmais trollis pamodies...


Žīda Lapsas Pietiek liedza korekti tev atbildēt, komentāru nepievienoja. Žīdi ir un paliek žīdi!

Atbildēt

Normunds Šlitke

26.02.2019. 06:21

»

Muļķības

nekāds AA saskaņā ar APL. Kāds idiotisms kaut ko tādu sacīt...


Kārtējais anonīmais trollis pamodies...
Varēji taču izmantot unikālo iespēju paklusēt, ja nav nekāda priekšstata par konentējamo jautājumu.
Tavai zināšanai, Muļķības (dīvains bet atbilstošss pseidonīms jeb “niks”), AA ir arī ceļu policista ar zizli dots rīkojums autovadītājam apturēt transporta līdzekli. Arī sarkanā gaisma luksoforā. Arī uzstādītā ceļa zīme, piemēram, “Braukt aizliegts”. Arī lēmums uzlikt naudaa sodu, piemēram, konkurences noteikumu pārkāpuma gadījumā vai nodokļu jomā.
AA var būt labvēlīgi, var būt arī nelabvēlīgi, tostarp pienākumus radoši.
Pilicista dots rīkojums ārpus kriminālprocesa vai administratīvā pārkāpuma lietvedības privātpersonai, kas nav iepriekš uzsāktā administratīvā procesa dalībnieks, parasti (visbiežāk) ir AA.

Atbildēt

Slazds aizcērtas

26.02.2019. 05:53

Izlasot 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa, pasaules biznesa cilvēka, grāmatu Starp dzirnakmeņiem, mēs atpazīstam Meroni no Montekarlo Monako tipāžu. Šādi meroni ir CIP aģenti, kuri realizē CIP cionistu plānus finansu izlūkošanā.

No sākuma Meroni bija Lemberga advokāts Šveices bankā ofšoros, kamēr veidojās uzkrājumi, kuri gāja garām Latvijas Valsts kasei nodokļu veidā. Tagad Lembergu un citus Krievijas oligarhus apvaino naudas atmazgāšanā, naudu konfiscē. Arī īpašumu izpārdošana, pārvaldīšana ietilpst CIP plānos. Prokurors J. Juriss tikai sadarbojas ar CIP, tieši tāpat kā VDD vadītājs- Iekšlietu ministrs un ģenerālprokurors.

Informācijas noplūde uz Pietiek, pieprasot Pietiek publicētās informācijas noplūdes autorus, ir CIP un VDD raizes par slepenību un konfidencialitāti CIP un VDD sadarbībā. Nekas cits.

Bet Meroni finansētais KPV LV ir tikai CIP cionistu plāns, nostiprinoties Latvijas partokrātijā un Saeimā, lai nākotnē netraucēti turpinātu realizēt žīdmasonu cionistu centra Vašingtonā B' nai B' rith Latvijas ekonomikas slepkavošanas plānus.

Varam tikai secināt, ka Zakatistovs varētu būt CIP aģents. Safabricētais kriminālprocess pret Kaimiņu (aizturot Saeimas telpā, audzējot KPV LV popularitāti pirms Saeimas vēlēšanām) ir ar mērķi vadīt KPV LV pa noteiktu CIP cionistu politisko trajektoriju. Jo viss tas kriminālprocess izčākstēs...

Atbildēt

Muļķības

26.02.2019. 00:31

»

Normunds Šlitke

Stāmures kundze nav vai nebūtu vainojama par Valsts policijā pastāvošo kārtību - neuzticēt oficiālu uz āru vērstu jeb adresētu dokumentu parakstīšanu ne procesa virzītājam, ne arī t.s. resoriskās pārbaudes veicējam. Taču formālo atbildību ar šo rīcību uzņemas...


nekāds AA saskaņā ar APL. Kāds idiotisms kaut ko tādu sacīt!

AA dod tiesības, nevis uzliek pienākumu, piem., sadarboties. Pietiek vispār var nereaģēt, jo pieprasījums sniegt informāciju nav pamatots ar likumu, kas uzliktu pienākumu Pietiek kopā ar sankcijām, to nepildot. Papatojums sniegt informāciju saskaņā ar minēto pantu ir vispārīgs un muļķīgs.

Un šis Normunds Šlitke ir jurists? Visai amizanti.

Atbildēt

NIKNAIS

25.02.2019. 22:51

" skarā ar "dienesta" nepieciešamību " :) Šādu juridisko terminu LV nelieto, bet visai plaši pielieto rietumu bloka valstīs - piemēram Vācijā, no kā visai loģiski saprotams ka šo pieprasījumu sagatavojis ir pats misters Meironī un nodevis to , nu jau savas iestādes darbiniekam tālāk nodošanai

Atbildēt

kaķa smiekli

25.02.2019. 22:40

»

Druvis

Kāpēc policiju uztrauc kas raksta? Un kāpēc LL būtu šāda informācija jāsniedz. Vienīgi ja policija grib aizvērt muti visiem, kas slikti izsakās par Artusu un sponsoriem. Ka tik neseko procesuālas darbības attiecībā pret LL, lai iegūtu kāroto informāciju


Izskatās, ka pietiek.com tiks presēts ne pa jokam. Kaut gan - tas neizbrīna, jo liela daļa jauno ministru aktivitātes , iespējams, būs saistītas ar atriebību un izrēķināšanos. Vismaz pagaidām tā izskatās

Atbildēt

jaajaa

25.02.2019. 22:36

..."Sakarā ar dienesta nepieciešamību"...nav likumā šāda formulējuma...nu nemāk ne lasīt, ne rakstīt...ne deputāti, ne prokurori, ne policisti..."Policijas darbiniekam, pildot viņam uzliktos pienākumus...ir tiesības" stāv rakstīts likumā...ja rakstīt uz PIETIEK šādu informācijas pieprasījumu, prasītos paskaidrot, kādi uzliktie pienākumi ir likuši Stāmures k-dzei domāt, ka viņai nepieciešama informācija par PIETIEK autoriem...un ministram tiešām vajadzētu pārbaudīt, vai viņa padotie valsts apmaksātajā darba laikā nenodarbojas ar glupībām...Meroni nobankrotēs tāpat, VP par to nav jāuztraucas...:)

Atbildēt

23.02. Sestdiena, 19 lpp

25.02.2019. 21:37

šī gada žurnālā Sestdiena 23.febr. 19 lpp žurnāliste S.K. raksta otrajā rindkopā izteikusies par ministru un tiesu, vai pietiek var pastāstīt ko vairāk ....

Atbildēt

Normunds Šlitke

25.02.2019. 21:29

Stāmures kundze nav vai nebūtu vainojama par Valsts policijā pastāvošo kārtību - neuzticēt oficiālu uz āru vērstu jeb adresētu dokumentu parakstīšanu ne procesa virzītājam, ne arī t.s. resoriskās pārbaudes veicējam. Taču formālo atbildību ar šo rīcību uzņemas...
Cita starp - informācijas pieprasījums trešajai personai likuma Par policiju kārtībā ir administratīvais akts, kas tādejādi apstrīdams APL kārtībā.

Atbildēt

Students

25.02.2019. 21:19

»

Jekabpils Sandis

kaut kada maukele..kas tad cits


Profesor, tas Jūs????

Atbildēt

tad jau

25.02.2019. 21:15

Sarkanmate bija tik tāds ziediņš. Un viņa gribēja tikt vaļā no Jaunupa.

Atbildēt

NIKNAIS

25.02.2019. 21:01

»

FKK

Pag - Sandis Ģirģens ir Jēkabpils cietumā audzis


Vor v gazoņe (zaglis mauriņā)

Atbildēt

Jekabpils Sandis

25.02.2019. 21:00

»

???

Kas tas par tantuku fotkā, blakus Mēronim


kaut kada maukele..kas tad cits?!

Atbildēt

Kad dzer, ir jauzkozh..

25.02.2019. 20:58

»

Joske

Sandis Ģirģens ir nenopērkāms,un nepārdodās,viņš iet pa tēva pēdām,tēvs arī bija ļoti taisnīgs izmeklētājs,kā arī labs rotas komandieris,Jēkabpils cietumā,audzis pie stingras disciplīnas.Prasīgs un viņš nepiedos nekādas kārtības,divreiz neatgadīnas,prasīgs un prasmīgs,tevs var būt labs padomdevējs.Āutors...


Tu par to prasigo Rudolfa lellu teatri? Pasham smiekli nenak? Ko tas smurgulis lida, ka neko nerubi un nezin? Godigie jau valsti poda nolaidusi! Jautajums, kurs palika kontrolet Drosibas Policijas cekistus, jo, pieaugot nteresei, pastav iespeja, ka Lato varetu tikt arestets un meginas piesut nesmukas lietas.

Atbildēt

Druvis

25.02.2019. 19:10

Kāpēc policiju uztrauc kas raksta? Un kāpēc LL būtu šāda informācija jāsniedz. Vienīgi ja policija grib aizvērt muti visiem, kas slikti izsakās par Artusu un sponsoriem. Ka tik neseko procesuālas darbības attiecībā pret LL, lai iegūtu kāroto informāciju.

Atbildēt

Pietiek ir solījis,

25.02.2019. 18:09

ka autoru IP utt. personu datus neizdos policijai un citām iestādēm. Ja izdos, būs vēršanās pret personām konkrēti. Izmeklējošām iestādēm pašām ir lielāki resursi par Pietiek, lai izvērtētu Pietiek publicētos faktus... ja vien to vēlas...

Atbildēt

Izskatās

25.02.2019. 18:03

»

ja neredzam ar meroni noslēgto līgumu

nav ko muti virināt


Apcietināja divus godīgus mentus kuri mēģināja cīnīties pret kontrabandu.

Atbildēt

ja neredzam ar meroni noslēgto līgumu

25.02.2019. 17:53

nav ko muti virināt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

00

25.02.2019. 16:38

Viens raksts no Pietiek kolekcijas nav iekļauts. Par to, kā NRA žurnālistiem pēkšņi radās vēlme vērsties jeb rakstīt iesniegumu. Domāju ka ''kājas aug'' šajā virzienā.

Atbildēt

???

25.02.2019. 16:29

Kas tas par tantuku fotkā, blakus Mēronim???

Atbildēt

jautaajums

25.02.2019. 16:26

»

eeh

skumji, ka par Iekšlietu ministriem kļūst personāži no populistu partijas ... Pat bez vismazākās pieredzes iekšlietās


Kura partija nav populistu partija?Visa partijnieku sistēma balstās uz populismu.

Atbildēt

eeh

25.02.2019. 16:12

skumji, ka par Iekšlietu ministriem kļūst personāži no populistu partijas ... Pat bez vismazākās pieredzes iekšlietās.

Atbildēt

0563

25.02.2019. 15:43

un kādu tad paskaidrojumu jūs mentiem sniedzāt? tīri intereses pēc

Atbildēt

Glumajam A.P.

25.02.2019. 15:43

»

A.P.

Latviešu parvēniji-oligarhi šķēlviepļi, ļembergviepļi, šļeserviepļi ir pastrādājuši jaunu nacionālo noziegumu, Latviju un tās tautu atdodot starptautiskajiem afēristiem. Tas nevarēja operatīvi neapstiprināties. Būs vēl citi apstiprinājumi. Nebūs ilgi jāgaida. Bet nekas jau nemainīsies. Latviešu tauta...


Mēs saprotam tavu izmisumu un saprotam arī jūsu savstarpējās cīņas par treknāko kumosu, bet nupat tu pāršāvi pār strīpu un latviešu tautai pieskaitīji tādus, kuriem ar to nav nekāda sakara. Tad jau levītus un laventus arī pieskaiti par latviešiem, piemetinot vārdu "nācija" nevis tauta. Tev par nelaimi, arī es sevi pieskaitu latviešu tautai un vissaprātīgais risinājums būtu, ja sodu par savu muldēšanu saņemtu no savējiem, kamēr nav notikusi lielāka nelaime. Bet varbūt tieši to tu nelieti provocē un pie reizes apspļaudi latviešu tautu kā to tikko izdarīja Raimondiņš Paulis, savā intervijā Krievijai.

Atbildēt

Joske

25.02.2019. 15:19

Sandis Ģirģens ir nenopērkāms,un nepārdodās,viņš iet pa tēva pēdām,tēvs arī bija ļoti taisnīgs izmeklētājs,kā arī labs rotas komandieris,Jēkabpils cietumā,audzis pie stingras disciplīnas.Prasīgs un viņš nepiedos nekādas kārtības,divreiz neatgadīnas,prasīgs un prasmīgs,tevs var būt labs padomdevējs.Āutors viņu nepazīst,un noraksturojis neobjektīvi

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vispārējas masku histērijas laikā Māra Zālīte un viņai pietuvinātā tautas nodevēju varza ir nometuši maskas

FotoLatvijas iedzīvotājiem jāsaprot, ka Māras Zālītes raksts nav tikai stulbums, tuvredzība, iztapība, pielīšana vai naivums. Nē, tā ir apzināta un mērķtiecīga latviešu tautas un Latvijas nodošana. Tā ir nodevība, turklāt nodevība vairs neslēpjoties. Un šī nodevība tika perināta jau sen. Jau PSRS laikā, pēc tam, kad, būsim atklāti, Latvija negaidot tapa neatkarīga, jo pučs Maskavā izgāzās!
Lasīt visu...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

12

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

FotoVisticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu tikai tāpēc, ka neprotam savaldīt savu muti un/vai savas emocijas. Ziedu laikus politkorektums (jeb, vienkārši sakot, labas manieres) piedzīvoja mežonīgajos Rietumos, kur katram pie sāniem bija revolveris, ar kuru aizstāvēt savu pašcieņu, tiesības un citas būtiskas vērtības. No kurienes radusies pārspīlētā amerikāņu pieklājība, viss šis "labdien, ser; ko vēlaties, ser; vai viss kārtībā, ser?" un smaids līdz ausīm? Varbūt liela daļa atbildes ir tajā, ka par nevērību, nemaz nerunājot par tīšu rupjību, pret nepazīstamu džentlmeni varēja mierīgi dabūt lodi starp acīm?
Lasīt visu...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

Garkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem –...

Foto

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli,...

Foto

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

Grūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No...

Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...