Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Priecīgus Līgo svētkus!

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kalpu tauta

25.11.2020. 20:39

Kā pirms 200 gadiem Bauram bija Kungs, tā arī tagad. Nekas nav mainijies.

Atbildēt

arī Ventspils

25.11.2020. 13:32

»

Ventspils

Precizēsim- visu priHvatizēto mantu. Tā ir ļoti būtiska atšķirība


Pats gribējāt ko privatizēt? :)

Atbildēt

tiešaam interesanti

25.11.2020. 11:57

»

interesanti

Un ko par to saka viņa konsultants bijušais iekšlietu ministrs Kristovskis


To pašu ko bijušais policijas šefs... Valsts visdrīzāk ir bezizejas situācijā, jo valsts pārvaldē strādājoši ir saistiti kā liela ģimene, kas nozīmē, ka ilgtermiņā nav iespējama jebkāda varas maiņa vai situācijas uzlabošanās. Šeit mēs redzam drīzāk izteikti agresīvu rīcību, lai būtu pēc iespējas mazāk vēlētāju, kas neatbalsta esošo varas modeli. Vai nav tā ka vemjotibas pārvaldes laikā Latvijā no budžeta ir aizpluduši miljardi, kuru darbību iepriekšminētās personas ir pieseguši? Mēs redzam lavīnas sākumu, skatīsimies ar ko tā beigsies!

Atbildēt

interesanti

25.11.2020. 10:34

Un ko par to saka viņa konsultants bijušais iekšlietu ministrs Kristovskis?

Atbildēt

Ei

25.11.2020. 10:28

Kaut kas no īpašumiem bija austrietei Harandai. Šo uzaicināt, gan jau kaut ko izstāstīs.

Atbildēt

HA

25.11.2020. 10:14

Kā saprotams norādot sevi kā personu, kas parakstījies zemāk, Meroni atzinis sava paraksta autentiskumu.
Lasi kā rakstīts.
Līdz ar to Meroni uzņēmies personisku atbildību par tekstā rakstītā izpildi.

Atbildēt

HA

25.11.2020. 08:55

Kāpēc neviens nav pieprasījis uzticēto līdzekļu atgriešanu Latvijā.
Tie ir pietiekoši lieli lai Latvijas prezidents beidzot sāktu kalpot Latvijas valsts un tās tautas interesēm.

Atbildēt

VB

25.11.2020. 08:16

»

Niknais

Malacis Meroni, visu cieņu


Pie kam, tās viņa prasības (kas izklausās visai korektas) nav nemaz tik grūti nodrošināt. Tiesvedība Šveicē - tā cita lieta.

Atbildēt

kur var redzēt gudru juristu

25.11.2020. 06:57

kaut kur jau varbūt ir, bēguļo no zagļiem

Atbildēt

Yst

24.11.2020. 23:08

Jā,patups tas NVA juridiskais birojs salasīts!

Atbildēt

visticamāk

24.11.2020. 22:50

»

RB

Vai Lembis būtu Ventspils patiesā labuma guvējs pēdējā instancē


idiots pēdējā instancē?

Atbildēt

Puze

24.11.2020. 22:29

»

RB

Vai Lembis būtu Ventspils patiesā labuma guvējs pēdējā instancē


Lembergs un pēdējā instance? Kura šim cilvēkam vēlos gados būs Pēdējā Instance, rādīs laiks

Atbildēt

Loto

24.11.2020. 22:21

»

niknais

Vai tas nav Latvijas tiesiskuma fiasko? Vai tas nav apstiprinājums tiesiskuma eksistences neesamībai? Vai valsts tiesībsargājošās institūcijas desmitiem gadu laikā nenodarbojas ar prastāko bandītismu? Kā izskaidrojamas tiesvedības 20 un vairāk gadu garumā? Cirks? Vai valsts kura nespēj nodrošināt elementāru...


Nevajag nemaz ņemt skaļākās un desmit gadus ilgušās lietas. Kaut vai bērna noslīgšana Ventspils baseinā nodarbības laikā. Kur ir 2017.gada rudens un kur 2020.g,it kā kaut kādas lēnas darbības veic. Beidzot pat vienam no 3 apsūdzība izvirzīta. Un viss. Gaidīs Latvija vēl trīs gadus spriedumu un nav teikts, ka sagaidīs.

Atbildēt

niknais

24.11.2020. 22:08

Vai tas nav Latvijas tiesiskuma fiasko? Vai tas nav apstiprinājums tiesiskuma eksistences neesamībai? Vai valsts tiesībsargājošās institūcijas desmitiem gadu laikā nenodarbojas ar prastāko bandītismu? Kā izskaidrojamas tiesvedības 20 un vairāk gadu garumā? Cirks? Vai valsts kura nespēj nodrošināt elementāru tiesiskumu? Vai nav tā kā tai ķeķa grāmatā rakstītais, ka tiesas ir farss - viss notiek pietuvinātu advokātu un tiesnešu sarunās vispoos limeņos, tādejādi panākdami jebkādu rezultātu tiesvedībās? Vai tiešam taisnību var panākt tikai izmantojot snaiperi vai terases dēli?

Atbildēt

reptilis

24.11.2020. 21:33

»

RB

Man būtu divi sekojoši jautājumi...


Tieši tā...,bet,kurš to prasīs????

Atbildēt

Ziemassvētku vecītis

24.11.2020. 21:08

Dzirdēju tādu teiku: kādā banānu valstī bez banāniem jaunie un vēl puņķainie politiķi izdomāja pārdalīt mantu, kuru bija pamanījušies privatizēt trīs vecpolitiķu A kungi. Divi A kungi laicīgi nolīda krūmos, bet viens A kungs ar asu mēli nenobijās no jaunajiem politiķiem, pat demonstratīvi izvazāja vienu jauno politiķu censoņministru pa tiesām un vinnēja, izpelnoties visu jauno politiķu kolektīvās dusmas, neremdināmu viņiem vēlēšanos atriebties tiesā vecpolitiķiem un, ko tur liegties, arī dabiski cilvēcīgo vēlmi, politiķiem nokļūstot pie varas, atņemt A kungam visu noprivatizēto mantu un tad to sadalīt savā starpā. Tomēr A kunga privatizētā manta izrādījās atrodas nevis pie A kunga ienaidnieka un pret jaunpolitiķiem laipnā šveices Ziemassvētku vecīša, bet pie rūdīta Sala veča ar austrumu kaimiņam raksturīgu mantas rijību un alkatību. Nepagāja ne 12 gadi, kad jaunpolitiķi apjēdza patiesību, ka solījumi makā nekrīt. Bet jaunpolitiķiem, kas jau trīs Saeimas bezgodīgi bija paši apkrāpuši savus vēlētājus, tas jau nu bija jāzina!

Atbildēt

antons mikosss

24.11.2020. 19:04

Proķene labi saprata kam nodod glabāt Lembja mantu. Tam pašam Meroni, kurš Lembja uzdevumā radīja visas shēmas kā nobēdzināt īpašumus.

Atbildēt

Niknais

24.11.2020. 18:54

Malacis Meroni, visu cieņu!!
Jāņem pie tesmeņa tie prokuratūras darbinieki, kuri atrada Meroni!!

Atbildēt

Хм

24.11.2020. 18:50

»

Jūsu vārds

Vienīgais, kā pret šādiem tipiem cīnīties ir ierosināt krimināllietu par valstij piekrītošas mantas izšķērdēšanu. Kaut ar baltiem diegiem šūtu, bet tas šādus tipus nolaiž no augstumiem, ja jāskaidrojas, jāalgo juristi, jācīnās pret Eiropas aresta orderi vai, vēl vairāk, nonākšanu aiz restēm kaut uz ...


Очевидно, он прекрасно понимает, что это никто делать не будет. Потому что начнут всплывать вопросы "а кто его выбрал, какие подписи стоят под решениями, кто это были". Поэтому также очевидно, что все утонет в многолетней переписке. И вообще не исключено, что это сознательно сделано и со стороны Латвии, чтобы тянуть время. Будут месяцами и годами обмениваться письмами, тратить время на переводы и процедуры, разводя руками "а что мы, мы все по закону, по процедурам".

Atbildēt

Jūsu vārds

24.11.2020. 18:33

Vienīgais, kā pret šādiem tipiem cīnīties ir ierosināt krimināllietu par valstij piekrītošas mantas izšķērdēšanu. Kaut ar baltiem diegiem šūtu, bet tas šādus tipus nolaiž no augstumiem, ja jāskaidrojas, jāalgo juristi, jācīnās pret Eiropas aresta orderi vai, vēl vairāk, nonākšanu aiz restēm kaut uz pāris dienām.

Atbildēt

lauķis

24.11.2020. 17:39

Meroni ir starptautiskā rabināta pārstāvis,par ko izbrīns?

Atbildēt

hi

24.11.2020. 17:28

ukraiņi smējās: veltīgi zog, juristi visu atņem kukuļos

Atbildēt

viss ir slikti

24.11.2020. 17:06

Rūdolfs gadiem redzot korumpētās latvānijas tiesu sistēmas metodes ir sapratis, ka šiem ideotiem nav pat mazāko cerību uzvarēt tiesiskā procesā. Apzinoties, ka latvānijas prokurori un tiesneši ir korumpēti mazspējnieki, kuri savu spēj panākt tikai ar spēka metodēm, Rūdolfs var nesatraukties un likt mīksto uz šo deģenerātu pierēm. Viņam neko neviens izdarīt nevar, bet iesaistītie tieslietu darbinieki to jau sen labi zina, jo tāda ir visa šī sapuvusī sistēma.

Atbildēt

RB

24.11.2020. 16:52

Man būtu divi sekojoši jautājumi

1. Kurš ir tas ".. galīgā (-o) patiesā (-o) labuma guvējs .." par ko iet runa 8. rindkopas beigās? Jau sen būtu laiks viņu aicināt studijā.

2. Cik saprotams no 5. rindkopā rakstītā par ".. tika noformēta glabāšana 2007. gada decembrī ..", iet runa par valstij (daļēji) piederošu uzņēmumu nodošanu. No Latvijas valsts puses bija atbildīgās personas, kas to izdarīja un parakstīja papīrus. Kā viņus sauc, ar kuru vietu viņi toreiz domāja, cik lieli zaudējumi nodarīti, .. un vēl citi labi jautājumi, ko varētu uzdot.

Atbildēt

smaids

24.11.2020. 16:29

Latvijas ierēdņi visstulbākie un labāk atalgotie ierēdņi pasaulē, atbildības nekādas , tikai parazitē uz tautas kakla! Vai nav ideāli?

Atbildēt

Aga

24.11.2020. 15:57

16 operatīvie dienesti, sava avio kompānija! Un Latvijas vara nevar nogādāt parakstītāju uz Latviju? Mosads tādas operācijas sekmīgi veic ar apskaužamu regularitāti.

Atbildēt

Biš pa meroni sāk bail palikt ka bites ziemā neparādās

24.11.2020. 15:25

»

Blondīne

Vakar taču Parādnieks TV 24 teica, ka brīnišķīgie valsts pārvaldes darbinieki bēgot uz privātajām


Taisnība 200% tie aizmūk uz privāto sektoru jo zin ka viņi valats sektorā nulles vērtība.un atbildība nekāda.

Atbildēt

he he

24.11.2020. 15:16

»

stulbs no proķenes

tu gadījumā neesi tas jocīgais prokurors, kurš visžēlīgi uzdāvināja tam šveiciešu bārdainajam mironim valsts īpašumus simtiem ļimonu vērtībā


Ko tu tur muldi? Kāds jocīgais prokurors? Kādi valsts īpašumi simtiem miljonu vērtībā? Tie taču Lembergu īpašumi. Jeb kaut ko jau zini par tuvojošos spriedumu? Lembergu tiešām sēdinās? Bet nav teikts ka mantu konfiscēs valstij?
Ja ko zini sīkāk, pastāsti. Domāju tas daudzus interesē, vai un uz cik Lembergu iesēdinās un konfiscēs vai nekonfiscēs mantu.

Atbildēt

Muļķu zeme pilnīga

24.11.2020. 15:09

Viss kopumā izskatās pēc kliedzošas prokuratūras nekompetences un nolaidības. Kā varēja nodot glabāšanā mantu, iepriekš nesastādot nododamās mantas precīzu sarakstu pa pozīcijām, katru pozīciju precīzi neaprakstot un nenovērtējot! Turklāt, piemēram, Nodrošinājuma valsts aģentūras pakalpojumi par izņemtās mantas glabāšanu nebūt nav bezmaksas. Vai bija atrunāts, kāda būs Meroni samaksa par mantas glabāšanu? Vai arī viņam bija atļauts gūt peļņu no glabāt nodotās mantas? Un kādu peļņu viņš no tā visa ir guvis vai turpina gūt, jo cik saprotu Ventspils ostas termināļi galu galā ienes īpašniekiem nesliktu peļņu.

Atbildēt

Nopietni

24.11.2020. 14:47

Tas tak nav nekāds Meroni sasniegums. Katrs kam ir bijusi jebkāda saskare ar Latvijas ierēdniecību manuprāt ir pats jau sen par to pārliecinājies. Protams ka Meroni kā cilvēks kurš pārzina likumdošanu to arī izmanto. Šobrīd jau valsts ausgtākā pārvalde drīzāk līdzinās organizētam grupējumam no 90-ajiem, nevis valsts pārvaldei! Sen laiks restartēt šo valsti!

Atbildēt

stulbs no proķenes

24.11.2020. 14:35

»

he he

Atkal kārtējā publikācija par to, kas jau ticis ne vienu reizi vien stāstīts. Arī Lemberga ietekmē esošajā NRA šodien publicēts līdzīgs vēstījums. Īsti nesaprotu ar ko šī aktivitātes izskaidrojamas. Varbūt Lembergs jūt ''karstu elpu pakausī'' un tam drīzu sekojošu "iesēšanos" un tā tāda publiska "gulbja...


tu gadījumā neesi tas jocīgais prokurors, kurš visžēlīgi uzdāvināja tam šveiciešu bārdainajam mironim valsts īpašumus simtiem ļimonu vērtībā?
labi, ka pie mums vēl bites lido...

Atbildēt

Juris

24.11.2020. 14:33

Vienotības jumts ir pamatīgs.

latviju ir gatavi pārdot jebkuram ārzemniekam, lai tik ieriebtu kādam vietējam.

Atbildēt

he he

24.11.2020. 13:53

Atkal kārtējā publikācija par to, kas jau ticis ne vienu reizi vien stāstīts. Arī Lemberga ietekmē esošajā NRA šodien publicēts līdzīgs vēstījums. Īsti nesaprotu ar ko šī aktivitātes izskaidrojamas. Varbūt Lembergs jūt ''karstu elpu pakausī'' un tam drīzu sekojošu "iesēšanos" un tā tāda publiska "gulbja dziesma"? Katrā ziņā gan Lembergam gan portāla kuratoram Lapsam pēc viņu līdzšinējās darbības valsts un tās iestādes jānīst un šādas Meroni aktivitātes tikai jāsajūsmina. Savukārt lasītājiem kārtējais humors, ja vien nebūtu tāds sasmacis.

Atbildēt

Jj

24.11.2020. 13:40

Labi drāž , man patik.

Atbildēt

Blondīne

24.11.2020. 13:24

Vakar taču Parādnieks TV 24 teica, ka brīnišķīgie valsts pārvaldes darbinieki bēgot uz privātajām
struktūrām, jo tur lielākas algas? Tad kurai privātai struktūrai vajadzīgi tādi neko nevarošie darbinieki?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

15

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

FotoTeikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka par uzpurņu nenēsāšanu ļaudis varēs sodīt, veseliem cilvēkiem aizliegs pulcēties un diennakts tumšajā laikā nedrīkstēs atrasties ārpus telpām, piemēram, lai izietu uzpīpēt vai ieelpot svaigu gaisu (šī absurdā norma pašreiz gan nav spēkā, taču no tās atgriešanās neesam pasargāti), tālab pilnveidoju un papildināju savus ukazus. Knariņu valdība ir laidusi pasaulē arī vairākus groteskus noteikumus auto un citu riteņratu stūrētājiem, taču kā kājāmgājējs es šajā jomā atturos izteikties.
Lasīt visu...

18

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

FotoVispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta par četriem mēnešiem.
Lasīt visu...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...