Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Mēs aizejam no Jaunās konservatīvās partijas

JKP Ķeguma novada nodaļas biedri
03.11.2020.
Komentāri (64)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rēzekne

05.11.2020. 23:31

Juris Rancāns

Atbildēt

Nē, Ādof, nē

05.11.2020. 17:32

Nevis suņu banda bēg no JKP, bet cilvēkiem ir atvērušās acis, un tie ir sapratuši kas par veidojumu ir JKP.
Arī to, ka no tāda veidojuma jābēg kamēr vēl neesi aplipināts ar mēsliem tā, ka nespēsi vairs tīrs nomazgāties.

Atbildēt

Ādolfs

05.11.2020. 13:34

»

Atbalsts

Beidzot pareizi dara sirtsapziņa un smadzenes sapratuši ,ka bordāns-juraš tas ir tandēms kurš apkaunojuši savus vēlētājus un visas Latvijas reputāciju kopumā. Šie bandīti ir paveikuši daudzus noziegumus sautīgos nolūkos. Visa Latvija zin,ka šiem zagļiem nav rakstīti likumi. Savus noziegumus likuši augstāk...


Lasot šos komentārus, neviļus apjaušu, ka ne jau Bordān-Juraš tandēms kaut kur ir noniecināms, bet gan pati - šo izbadējušos suņu banda, kas neprot par sevi pastāvēt un mūk , kur acis rāda! Tā vēstule ar izstajušos biedru piezīmēm vairāk izskatās pēc tā, ka neprot strādāt, ka nokļuvuši pašvaldībā, vienkārši nezin ar ko sākt kaut ko darīt, lai kalpotu vēlētājiem, lai īstenotu vēlētāju vēlmes! Nu kauns par šādiem ļautiņiem! Fuj Smirnoviešu klanam!

Atbildēt

To Viktors

05.11.2020. 08:54

Nepielien un un neskalo smadzenes lasītājiem vai varbūt tu esi viens no tiem shēmotājiem kurus bordāns-juraš piesedz. Viņi nekādīgi necīnījās ar korupciju Ventspilī, bet tieši pretēji ar visām savām darbībām kaitēja apzināti Ventspilij un Latvijai. Viņi paši piesedzoties ar cīņu pret korupcija atbalsta un veic noziegumus tādus kā cigarešu kontrabanda, kas valsts budžetam rada vairākus miljonus zaudējumu. Cīņa par Olainfarm viņi noslepjavoja Pāvelu Rebenoku un vēl simtiem citu noziegumu par kuriem būtu jāsēž cietumā. Ko var mācīties no viņiem, īsti noziedznieki.

Atbildēt

jā, jā

04.11.2020. 16:05

JKP-tā ir bijusī TP (pirms tam LC, kas izsaimniekoja kredītus un Latviju) un to zina visi normāli cilvēki! Un visa rīcība tagad no JKP ir tikai un vienīgi pretvalstiska un pret cilvēkiem- LR iedzīvotājiem! Tiesiskums- pilnībā ir kļuvis par lamu vārdu, jo tāda korupcija kā tagad un ZTI visatļautība, pat pie iepriekšējās Saeimas nebija! Nerunāsim par atsevišķu krimminālu grupu uzdarbošanos! Satiksme- naudu saņem tikai visi,kas saistīti ar JKP un nauda arī nav! IZM- pieetiekami liels haoss un nekādu izmaiņu uz labo pusi! JKP moto un sauklis- pēc mums pat žīdam un ukranim nebūs ko darīt1

Atbildēt

Viktors

04.11.2020. 12:09

»

Vai Pietiek arī

jau dzēš komentus? Biju ielicis komentu, ka Bordāns un Co, JKP, ir pēdējā laika Saeimā ievēlētā sasaukuma lielākie Latvijas ekonomisko interešu nodevēji. Tas nenoliedzami ir fakts - ar...


To Vai Pietiek:

Pilnigs diletanta koments: Lai vai kāds būtu Bordāns, bet viņa partijas cīņa (kaut vai formāla) pret Krievijas mafijas naudas atmazgāšanām LV un Ventspilī ir solis pareiza virziena. Neveiena valsts nevar būt ilgtspējīga, ja tā balstās uz mafijas naudām.

Atbildēt

Vai Pietiek arī

04.11.2020. 11:45

jau dzēš komentus? Biju ielicis komentu, ka Bordāns un Co, JKP, ir pēdējā laika Saeimā ievēlētā sasaukuma lielākie Latvijas ekonomisko interešu nodevēji. Tas nenoliedzami ir fakts - ar
no ASV izlūgtajām sankcijām ir radīti miljoniem zaudējumi Latvijas ekonomikai, kurus vairs neatgūt.
Ne knābis, ne sābis, ne citas drošibas struktūras kaut kā nav pamanījušas šos nodarīto postu.
Un pēkšņi - arī koments dzēsts!? Kā to saprast? Būšu sagrāvis Valsts drošību, ekonomiku, vai publicējis kādam kaut ko nezināmu?

Atbildēt

Eduards Lunis

04.11.2020. 10:29

---Jā Smirnoviņ un pārējā varza, bet vai jums neienāca prātā, ka Bordāns zin, cik ,,aktīvi,, jūs ,,darbojaties,, Ķeguma domē!?
Un kad es, daudzkārtiģi griezos pie tevis , lai novērstu manas zemes valsts piešķirtā kadastra numura pārcelšanu uz zemi, kura nav un nevar būt mana zeme, jo nav ne mērīta, ne iekopta ne arī piemērota apbūves gabalam!? Nē, tu neko nedarīji, lai novērstu šo ,ACĪMREDZAMO NOZIEGUMU,JO NEGRIBĒJI ATMASKOT ĶEGUMA LIELĀKO NOZIEGUMU VEICĒJU -ČODARI!?
Un paldies Raivim ja ne Raivis Uzuls ,tad Čodare mani būtu čakarējusi UN čakarējusi, kā pati lielījās...
Jāsaka godīgi-bija Kegumā viens ĪSTS SMIRNOVS ARSĒNIJS-LAI VIŅAM VIEGLAS SMILTIS bet
tev līdz viņam netikt nekad, jo ej mātes pavadā...

Atbildēt

Interesanti

04.11.2020. 09:54

Un cik paņēmāt kukuļos par Daugavas krasta norakšanas neredzēšanu Tomē, BIEDRI?

Atbildēt

labi !

04.11.2020. 09:46

latviesu patrioti pamet asv kolonizatoru izpaligu ,,partiju,, !

Atbildēt

to !

04.11.2020. 09:12

»

!

Nē trakāk, Volgas tatāru pēctecis, kur tāds iet pāri neaug pat zāle!Apbrīnoju tos ļaudis, kas balsoja par šo liekulīgo smerdeli Bordānu un viņa zagļu bandu


Krievu fašistiskais lops Gapoņenko daudz vairāk izskatās pēc Volgas tatāra, bet Latvijā smirdošie viskrieviskākie izdzimteņi: Ždanoka, Linģerman, Pļiņer, ir Volgas tatāri.
Izskats neko vēl nenozīmē.

Atbildēt

!

04.11.2020. 08:53

»

tas mūdzis

Tas mūdzis izskatās kā īsts ebrejs ,tāds viņš arī ir


Nē trakāk, Volgas tatāru pēctecis, kur tāds iet pāri neaug pat zāle!Apbrīnoju tos ļaudis, kas balsoja par šo liekulīgo smerdeli Bordānu un viņa zagļu bandu!

Atbildēt

TT

04.11.2020. 08:27

»

JKP - bīstama korumpantiem

Visiem naudas atmazgātājiem, netīrās naudas lolotājiem un ieguvējiem no JKP bail kā velnam no krusta. Dabīgi, ja tiek uzlikta atslēgas korupcijai, zagšanai, arī daudziem , kuri barojas ar "sātana grašiem", milzīga skāde. Kā var nelādēt šādu partiju? Visa netīrās naudas ķēdīte pārtrūkst. T\ā tas bija...


Bīstami bīstama, jo izspiež vecos korumpantus, lai paši stātos viņu vietā. Patiesībā bordjūrs gan ir vecu vecais korumpants, jau no pleskavas šosejas laikiem, bet pļurašu klanu, laikam, tikai svins apstādinās.

Atbildēt

Mudak debīlais

04.11.2020. 08:18

»


Dikļos tev sprandu pameros iebāzīs un tad atejā noslīcinās!

Atbildēt

tas mūdzis

04.11.2020. 06:45

Tas mūdzis izskatās kā īsts ebrejs ,tāds viņš arī ir ….

Atbildēt

ku kū

04.11.2020. 05:15

»

JKP - bīstama korumpantiem

Visiem naudas atmazgātājiem, netīrās naudas lolotājiem un ieguvējiem no JKP bail kā velnam no krusta. Dabīgi, ja tiek uzlikta atslēgas korupcijai, zagšanai, arī daudziem , kuri barojas ar "sātana grašiem", milzīga skāde. Kā var nelādēt šādu partiju? Visa netīrās naudas ķēdīte pārtrūkst. T\ā tas bija...


ko lieto ? visus noziegumus kurus apraksti un pat iedomāties never i iniciē jkp, šantāžas,draudus, dokumentu viltošanas , kontrobandas piesegšana,izrēķināšanās ar sev nelabvēlīgiem utt. JKP apdraud Latvijas nac drošību !! Kur skatās armija un droš.iestādes ,jkp līderi ir uz apsūdzēto sola,nevienā partijā līdz šim nav bijis tik daudz noziedzinieku kas saistīti ar drošības iestādēm !!!!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

04.11.2020. 04:43

Raksts ir provokatīvs un pat pretrunīgs. Ko tad jūs gribējāt no Bordāna ? Sakāt, ka kalposiet tālāk vēlētājiem, bet vai tad Bordāns Jums to aizliedza ? Juefiņu bars, kurš jau iepriekš ir provokatīvi izveidots.

Atbildēt

Atbalsts

04.11.2020. 01:12

Beidzot pareizi dara sirtsapziņa un smadzenes sapratuši ,ka bordāns-juraš tas ir tandēms kurš apkaunojuši savus vēlētājus un visas Latvijas reputāciju kopumā. Šie bandīti ir paveikuši daudzus noziegumus sautīgos nolūkos. Visa Latvija zin,ka šiem zagļiem nav rakstīti likumi. Savus noziegumus likuši augstāk par likumu un taisnīgumu. Juraš tirgoja valsts noslēpumus, jumto cigarešu kontrabandistus, par 500tk sagatavoja prasību Gusļņikovam (PNB Banka)pret latviju par 200milj. Juraš caur savu sievu un līdzdalībnieku berezinu ar bordāna palīdzību falificēja dokumentus Uzņēmuma reģistrā un ar reideru palīdzību nozaga daļu Olainfarm akciju ar tādu pašu metodi grib nozagt viesnīcu vecrīgā.Visus šos noziegumus pastrādā bordāns kā tieslietu ministrs un juraš kā Saeimas juridiskās komisijas vadītājs.
Malači Ķeguma patrioti.

Atbildēt

nu, nu...

03.11.2020. 23:23

»

Projām, ātrāk, nodevēji

Visus partiju nodevējus jātriec. Ne velti parādās jau pazīstams rokraksts - nomelnot partijas vadītāju (neizdevās gan, jo Jānis Bordāns un JKP ir darītāju partija), tad atrast "piecīti", "sešinieku" vai citu nodevēju baru ( nevis grupu), jo tā nav grupa, bet bars, aunu bars. Re kā viņi raksta - visi...


Katra partija Latvijā nav nekas vairāk kā biznesa projekts. Ja nesanāk bizness, tad tā partija izjūk kā pūces sūds pa apses zariem. Nekādas nodevības (nav jau ideju ko nodot), tikai bizness. Gudrākie māk savlaicīgi notīties, lai veidotu jaunu biznesa projektu. Bet tu, naivais laikam noticēji, ka partijas tiek veidotas kaut kādiem cēliem mērķiem, piemēram, kalpot tautai un valstij.

Atbildēt

Es

03.11.2020. 22:57

Arī vairāk nebalsošu par JKP.

Atbildēt

Viņu vajag vakcinācijas eksperimentam

03.11.2020. 22:33

»

tevi mudaku

ne tikai politiski represēt vajadzētu, bet arī medicīniski - turpmāk no palātas vairs ārā neizlaist


kā Žirinovski, kas Vācijā reanimācijā.

Atbildēt

Jautājums

03.11.2020. 22:20

»

JKP - bīstama korumpantiem

Visiem naudas atmazgātājiem, netīrās naudas lolotājiem un ieguvējiem no JKP bail kā velnam no krusta. Dabīgi, ja tiek uzlikta atslēgas korupcijai, zagšanai, arī daudziem , kuri barojas ar "sātana grašiem", milzīga skāde. Kā var nelādēt šādu partiju? Visa netīrās naudas ķēdīte pārtrūkst. T\ā tas bija...


Kas tas bija?
Izskatās pēc histērijas.
Necenties!
Šitā dziesma vairs ne vienu nepavelk.
Izdomā ko citu. Cīņu ar Covidu, vai piecgadi trīs gados. Cīņa ar korupciju jums korumpantiem nesanāk. Aitas āda vilkam uzvilkta ne pēc izmēra.

Atbildēt

tevi mudaku

03.11.2020. 22:19

»


ne tikai politiski represēt vajadzētu, bet arī medicīniski - turpmāk no palātas vairs ārā neizlaist.

Atbildēt

JKP - bīstama korumpantiem

03.11.2020. 22:05

»

veca ziņa


Visiem naudas atmazgātājiem, netīrās naudas lolotājiem un ieguvējiem no JKP bail kā velnam no krusta. Dabīgi, ja tiek uzlikta atslēgas korupcijai, zagšanai, arī daudziem , kuri barojas ar "sātana grašiem", milzīga skāde. Kā var nelādēt šādu partiju? Visa netīrās naudas ķēdīte pārtrūkst. T\ā tas bija ar Šķēli, tā tas ir ar Lembergu. Pirmajam Kr. Barona ielā stāv noziedzīgi sagrautās Sporta pils grausti, otrajam sabruka NRA laikraksta izdošana, no NRA pazuda kā žurkas no grimstoša kuģa. Un Rīgā Ušakovs - kādus rīdzinieku naudas miljonus maksāja arodpropogandai "LABA", sabiedriskām organizācijāmun liekas, Latvijas TV 1 un Ušaks bija saslavināts kā pasaulē labākais, gudrākais pilsētas saimnieks. Un kas to darīja? Latviešu žurnālisti un bez "sātana grašiem" kalpoja?

NELOLOJIET, JKP bija, ir un būs, neizdosies sagraut.

To saku, kas neesmu JKP biedre vai fane, bet patiesību redzu - JKP strādā, cik izdodas koalīcijā - cits jautājums) .

Atbildēt

Loģiski

03.11.2020. 22:00

Vienu reizi var apmānīt visus, dažus var mānīt visu laiku. Bet nevar visus mānīt visu laiku.
Apmānītie sāk mosties!

Atbildēt

Projām, ātrāk, nodevēji

03.11.2020. 21:52

»

Uzliekat uzpurņus un ejat

Kas gājēji tiem jāaiziet, paliks tīrāks gaiss


Visus partiju nodevējus jātriec. Ne velti parādās jau pazīstams rokraksts - nomelnot partijas vadītāju (neizdevās gan, jo Jānis Bordāns un JKP ir darītāju partija), tad atrast "piecīti", "sešinieku" vai citu nodevēju baru ( nevis grupu), jo tā nav grupa, bet bars, aunu bars. Re kā viņi raksta - visi vēlētāji atbalsta - meli, vai jums ir vēlētāju saraksti un viņu paraksti, ka VISI atbalsta? Viņi, šis bars, nodeva, drīzāk pārdevās sātanam, piekrāpa ne tikai partiju, bet arī "visus" savus vēlētājus.
Šim baram jājautā - CIK JUMS SAMAKSĀJA par nodevību? Kas jums to maksāja? Gan jau ar laiku atklāsies, "īlenu maisā nenoslēps."

Atbildēt

.....

03.11.2020. 21:46

»

lkiks

Spriežot pēc komentāriem un raksta,JKP tikai iegūs


iegūs, iegūs :)) Aizies vēl 7 nodaļas, un viņi iegūs daudz tukšas vietas, kurās sakraut kaudzītēs savu sazagto naudu! Vēl viņi iegūs figu pašvaldību velēšanās, un nākamo Saeimu viņiem neredzēt.

Atbildēt

veca ziņa

03.11.2020. 21:19


JkP organizēta noziedzinieku grupa !!!

Atbildēt

lkiks

03.11.2020. 21:18

Spriežot pēc komentāriem un raksta,JKP tikai iegūs.

Atbildēt

Piekrītu

03.11.2020. 21:02

»

kaut kā neveicas JKP

ar darbiem


visā valstī neveicās ar darbiem
un t.t.

Atbildēt

777

03.11.2020. 20:57

»

Uldis

Varbūt tas ir pašsaglabāšanās instinkts, lai nevajadzētu nest atbildību par Juraša un Bordāna kremļa pasūtīto diversiju pret Latvijas ostām


Ostas Nr1
Cigaresu razotnju piesegsanu ar Sozinov Tomasevu Jurasu Sparaniem.Prokuror Mafiju un Naftas ka ari Vid kuri parnemusi Vaskevica karogu

Atbildēt

niknais

03.11.2020. 20:35

Jauno komunistu uzvara vēlēšanās ar 3 x 500 euro solījumau, tā vietā ir sagatavots obligāts visiem no 500 uro nodokļu maksājums, neatkarīgi no tā, iespējams tādu nopelnīt vai nē. Kaut ko absurdāku un idiotiskāku grūti izdomā! Par vēlētāju muļķību jāmaksā dargi, reizēm ļoti dārgi, Rīgā šodien nolemts daļu Čaka ielas nodot velobraucējiem. Nu ko pilnīgs idiotisms valstī ir uzvarējis! Bravissimo! Jautājums, kurš nāks glābt šō foršo zemi no tās hunveibiniem?

Atbildēt

Elmars

03.11.2020. 20:01

Patiesībā bordānam pofig kautkāda lielgabalgaļa... Tāpat skaidrs, ka viss jau noticis.

Atbildēt

izdomāju

03.11.2020. 19:58

ka es balsosu par gobezema partiju neatkarigi kadi cilveki bus.uz labu laimi sausu,jogribu vienotibu dabut araa.citadak nav iespejams un tad jau pec cetriem gadiem redzesim kadi cilveki gobzema partijaa ir istitad nakotnee vares tur izsvitrot visus un atstat iespejams tikai vienu cilveku

Atbildēt

Atbrivotajs

03.11.2020. 19:56

reformas rezultata zaudejam amatus ,tapec pametam partiju...

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

03.11.2020. 19:52

Vai kāds varētu vienkāršiem vārdiem paskaidrot, ir Jurašš blēdis, vai nav?

Atbildēt

Beidzot

03.11.2020. 19:35

Nu jau pat JKP ierindas biedriem pielēcis, kādos mēlos ir iekāpuši. Partijas vadoņi - izcilākie Latvijas ekonomisko interešu nodevēji šajā Saeimas sasaukumā. Prātam grūti aptverams "panākums". Nav tikai skaidrs, kur skatās knēbji sābji un visādi citādi korupcijas un nodevēju apkarotāji.

Atbildēt

Likumigi

03.11.2020. 19:20

Atbrauks Garantiņš un pēc divām nedēļam būs
labi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...