Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zeze

18.05.2021. 11:44

Pazīstu šos vārdus un uzvārdus, bet jau gadiem klausos un lasu kā Velns Bībeli. Jāni Dombur, tu tajā šaikā tā kā neiederies. Bet es saprotu, citādi nevar. Tāds laiks.

Atbildēt

Žagata

11.05.2021. 17:02

»

Ivars

Kurš te pieminēja"brīvo mikrafonu", tāds neeksistē, tas ir Tomsona mikrafons, viņš izlemj kuram ļaut runāt, kuran nē


Brīvais mikrofons vairs nav brīvais.Tas ir Tomsona.Vins taču ir visgudrāksis,var apsmiet katru zvanītāju,ja tas nerunā viņam vēlamā virzienā.Ja , jātpelna apbalvojums.kolege arī iet viņa pavadā.Neviens Jums abiem nav devis tiesības apsmiet ēterā kādu cilvēku, mums katram ir tiesības uz savu viedokli.Atbildēt

WWW

03.05.2021. 17:22

»

Jurim

Mūsu valsts. Čakarējām un čakarēsim


Paskaties, kur tagad atrodas Ventspils rajona galvenais okupantu pēcpuses laizītājs un lielais valsts privatizētājs.

Atbildēt

Jurim

03.05.2021. 15:27

Mūsu valsts. Čakarējām un čakarēsim....

Atbildēt

juris

03.05.2021. 14:50

»

Čeka

"Apdalītie" - tie, kuri cerēja , ka brīvā Latvija viņus par uzticību tai - beidzot izcels saulītē un novērtēs viņu "nesadarbošanos" Bet nekā! Kā bija nabagi, tā paliek


Būtu brīnums, ja kolaboranti, kuri priekš sevis radīja nožēlojamu "pelēko zonu", rūpētos par tiem, kurus tie apčakarēja.

Atbildēt

krievu kroplim

03.05.2021. 13:01

»

Protobalts .

Levit ,Ēlerte - iegaumējiet ,ka esat ciemiņi Latvijā ,jūsu senču dzimtene Izraēla ,tā ir jūsu kultūra ,valoda ,rakstība ,gramatika ,gluži ačgārna, kā mums baltslaviem...


Neuzdrīksties lops sevi pīt klāt baltiem!
Izraēla ir dzimtene tikai sefardiem (jūdiem un izraēļiem), bet hazāru, kuru asiņu nēsātāji ir arī lielākā daļa krievu, dzimtene ir Pievolga.
Tu neesi ciemiņš, bet neaicināts iebrucējs, bez kura sabiedrības Staļinam ellē garlaicīgi.

Atbildēt

Protobalts .

03.05.2021. 12:16

Levit ,Ēlerte - iegaumējiet ,ka esat ciemiņi Latvijā ,jūsu senču dzimtene Izraēla ,tā ir jūsu kultūra ,valoda ,rakstība ,gramatika ,gluži ačgārna, kā mums baltslaviem !
Jūs rakstība ir no labās uz kreiso pusi .Jums ir cita kultūra un augļotāju melīgā mentalitāte,par ko mēs šodienas realitāte pārliecināmies ,kā arī melīgā jūdu kristietība ,ar varu uzspiestā ,kops 1 gs.
Tāpec ,jums svarīgi apbalvot skriceletājus ,par "grūti sūro darbu ",lai jums sāk rakstīt slavas diferambas .
Pretīgi no jūsu rokām kādu apbalvojumu pieņemt ,kamēr 20 000 latviešu ir iztirgoti rietumeiropā ka baltie vergi .Un Latvijā arvien slēdz skolas ,pasta nodaļas ,cukura nozare nav atjaunota .
Tāpēc Ēlerte ar Levitu iebāziet sev vienā vietā tos apbalvojumus ,kuriem tiek tērēta Latvijas nodokļu maksātāju nauda ,bez viņu ziņas ,un izlasieties no manas zemes !
Man nav vajadzīgs te tāds augsti atalgots amats -balvu pasniedzēja .
Latvijas izzadzēji ,maldinātāji un okupanti !


Atbildēt

Čeka

03.05.2021. 11:53

"Apdalītie" - tie, kuri cerēja , ka brīvā Latvija viņus par uzticību tai - beidzot izcels saulītē un novērtēs viņu "nesadarbošanos" Bet nekā! Kā bija nabagi, tā paliek!

Atbildēt

juris

03.05.2021. 10:00

»

Čeka

Kad vienreiz jūs, kurnētāji un protestētāji, sapratīsiet, ka jūs bijāt un arī tagad esat absolūtais mazākums. Mēs nojaucām veco iekārtu, lai veidotu jauno SEV. Un pēc neapmierināto komentāriem redzams, ka vairums "apdalīto " tādi prasti rupekļi vien ir


Kā var būt "apdalīts" tas, kurš nav bijis padomju fašistiskā režīma pakalpiņš? Sanāk, ja neesi morals kroplis un nācijas samazga, tad jājūtas kā apdalītam?

Atbildēt

Čeka

03.05.2021. 08:49

»

WWW

Tādu ir ļoti daudz. Tas, ko LPSR VDK atmeta muļķiem, ir tikai niecīga dala no čekas aģentu kopējās armijas. Tas vien, ka šajā valstī par prezidentiem var kļūt bijušie Padomju komunistiskās partijas biedri, izsaka visu par šo valsti, nemaz nerunājot par partiju līderiem un attiecīgām struktūrām...


Kad vienreiz jūs, kurnētāji un protestētāji, sapratīsiet, ka jūs bijāt un arī tagad esat absolūtais mazākums. Mēs nojaucām veco iekārtu, lai veidotu jauno SEV. Un pēc neapmierināto komentāriem redzams, ka vairums "apdalīto " tādi prasti rupekļi vien ir

Atbildēt

Zona

02.05.2021. 21:29

Virssrakste te ir izsmeļošs "Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus..." Te nav ko piebilst, jo tā kvalitāte un saturs daudziem no sabļembotiem nekad nav bijis pāri par rajona avīzītes uzpūstajiem sizētiem Kam tagad viegli plosīties dzeltennajā frontē, apgūt pareizi īpašas valsts dotācijas

Atbildēt

Katru VDK virsnieku

02.05.2021. 18:08

par Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieku.

Atbildēt

hm

02.05.2021. 16:31

laikam liberāļi nozaguši valsti

Atbildēt

Raitis

02.05.2021. 16:14

»

NEDEMOKRĀTS.

Sorosa ordeņi - savējiem...


Interesanti, vai padomju fašistiskais režīms savā kompartijā uzņēma tikai sabiedrības mēslus un padauzas? Un, kā jūtas tie, kuri augstākos valsts apbalvojumus ir saņēmuši no bijušo komunistu un fašistiskā režīma pakalpiņu rokām?

Atbildēt

ko murgo deģenerāt?

02.05.2021. 11:44

»

NEDEMOKRĀTS.

Sorosa ordeņi - savējiem...


Kāda "nebeidzamā agresīvā rusofobija"? Apbalvotie pidrillas, kā reiz uzskata, ka tādi visu nicināmi asinskāri, tumsonīgi un sātana apsēsti izdzimteņi, kā tu, ir tiesīgi maitāt Cilvēku planētas gaisu.

Atbildēt

NEDEMOKRĀTS.

01.05.2021. 20:59

Sorosa ordeņi - savējiem.
Režīma agonija kļūst acīmredzama. Tagad tas sācis apbalvot pats savus propagandas vēstnešus ar Triju Zvaigžņu ordeņiem, lieku reizi demonstrējot šī tā saucamā apbalvojuma pilnīgu degradāciju. Kādreiz, pirmās brīvvalsts laikā to piešķīra patiesi izcilām personībām - tai skaitā daudziem skolotājiem un vienlaicīgi kultūras nesējiem, kā Apsīšu Jēkabs, Vilis Plūdonis, Natālija Draudziņa un kopumā to saņēma vairāki simti ilggadēju devumu izglītības un zinātnes jomā devušu cilvēku.
Taču tie bija citi laiki. Tagadējā kliķe šo ordeni dod Sorosam un viņa institūcijām, kā arī sev pakalpīgai 'profesionāļu' varzai - citiem vārdiem sakot, varas propagandas slavinātājiem, rečekistiem, Eiropas varavīksnes un rusofobijas 'vērtību' piekopējiem. Īpaši atzīmēts viņu nopelns 'demokrātijas stiprināšanā' un 'informatīvās telpas kvalitātē'. Tieši tā - vīrusa un vakcīnu histērija, vaimanas par 'homofobiju' un nebeidzamā agresīvā rusofobija - tā ir informatīvās telpas kvalitāte, par ko mūsdienās piešķir ordeni.
Noteikti, ka nākamie rindā jau ir brašākie švakcinatori - arī tiem prasās pēc kādas goda zīmes.
Nezinu, ko teiktu Jānis Čakste - vai viņš spēja iedomāties, par ko kļūs šī valsts, kad 1924. gadā izsludināja Ordeņa likumu?
Bet mēs tādā pagaidām vēl dzīvojam - tuvojas 4. maijs - kliķes nozīmētie 'svētki', kam ar Saprātu apveltītiem cilvēkiem vajadzētu būt sēru dienai - 12 jaunieceltie ordeņa apustuļi to vēlreiz apliecina.
Latviešiem ir teiciens- nu kas tad sunim asti cels, ja ne pats? Šajā ačgārnajā pasaulē viss ir otrādi- ja režīms apbalvo savus vasaļus, tad no tiem jāturas pa gabalu. Ordeņa kapitule Ēlerte, kas vienlaicīgi ir arī Sorosa fonda valdē, savējos nepiemirst un process notiek jau sen - apbalvoto sorosiešu skaits turpina pieaugt. Kā šī zīme un 'nopelni' izskatās tur, smalkajos plānos, kur mēs ņemam līdzi tikai šeit sastrādātos darbus un nedarbus - tas gan ir interesants jautājums, vai ne?
Aivis Vasiļevskis.

Atbildēt

Ivars

01.05.2021. 13:24

Kurš te pieminēja"brīvo mikrafonu", tāds neeksistē, tas ir Tomsona mikrafons, viņš izlemj kuram ļaut runāt, kuran nē.

Atbildēt

tikai vistas gailim

30.04.2021. 22:56

var piešķirt ordeni.

Atbildēt

Pats būtu pieteicies...

30.04.2021. 22:19

»

Kremļa rupors

Ēlerte ir ļoti skaista, un tik nesavtīga, medāļas ir labs stimuls valsts tēla stiprināšanai


Kā ir ar rietumu valstīm, vai arī tur augstus apbalvojumus piešķir žurnālistiem, par tukšu pļāpāšanu? Jeb pie mums, tās ir vienīgi PSRS laiku atraugas, kuras ir tik mīļas!? Vēl sarakstos trūkst, sētnieki, šoferu dēli, un t.t. Vai kauns par šīm muļķībām nevienam nerodas?

Atbildēt

Es

30.04.2021. 20:51

»

Tas tik ir nummurs

Aidi Tomson un pārējā komanda, jūs riebjaties pat krievu okupantiem. Un pareizi ir, nodevējus necieš nevienā pusē


Nesaprotu vienu, vai Tomsonam iedeva par to,ka viņš tēlo brīvajā mikrofona visgudrāko un apsmej cilvēkus kuri piezvana uz brīvo mikrafonu.Tad slēdziet to ciet,jo nav tiesību apsmiet cilvēku par viņa viedokli.

Atbildēt

bb noguldītājs

30.04.2021. 20:39

Jā, izvērtējot Māra Gaiļa darbību bankas baltija bankrota laikā apmelojot bankas noguldītājus ar valdības garantijām izmaksāt tiem visus noguldījumus, Māris Gailis ir pelnījis šo ordeni, vai ne tā , Elertes kundz?!

Atbildēt

Uzticīgiem sistēmas suņiem karina ordeņus

30.04.2021. 20:24

tautiņai makaronus.

Atbildēt

Pipo Franko

30.04.2021. 20:16

Demokrīta atomiem ir slavēnā novirze (klitaimnenon), ja nemaldos. Grieķija pastāvēja ciešā sajūgā ar filosofiju. Kamēr bija filosofija, bija arī Grieķija. Ja ir atomi, ir Grieķija. kompartija ņirgājas par daudz ko vairāk... gailis ir spļāviens sejā pilnīgi visam simfoniskajam cilcēkā kā tādā. Šī novirze arī ir ne mazāk slavenais "pārpalikums". La folie. Māras Rubenes "fašisms" ir daudz precīzāks apzīmējums. Un Zundes teksts - Latvijā politiskā līmeņa nav vispār ir lielums, pārejais ir nekas.

Atbildēt

+++

30.04.2021. 20:07

»

Skumjais Bruņinieks

Es iedomājos situāciju...


+++++++++++++++++++++++++

Atbildēt

ммм

30.04.2021. 20:01

»

Pipo Franko

1)Tiesu vadīja čekists. Viņiem pat bija kritērijs - garīga nelīdzsvarotība un briedes nobarotais sejs blakus. Tas nozīmē, ka čekists uzstāda diagnozi par noteiktām izpausmēm, kuras pati čeka un tās uzkundzēšanās ir radījusi. Mums ir Krievijas sabiedriskā esamība. Čeka nav problēma, problēma ir kviecoši...


Čekas aģentu kartiņas nepazuda Maskavā. Pirms to aizveda uz Maskavu, LPSR VDK priekšsēdētājs Edmunds Johansons deva rīkojumu visu LPSR VDK arhīvu digitalizēt. Tā kā, viss LPSR VDK arhīvs atrodas Latvijā.

Atbildēt

zīle

30.04.2021. 20:00

»

Norietis

Domburam un Zirnim vajadzētu atteikties


Zirnim tad būs divi ordeņi.

Atbildēt

Pipo Franko

30.04.2021. 19:59

Kāpēc Pinnochio ir great? Nevis lelle kļūst par cilvēku, bet mehāniskā lelle arī ir Jēzus. Demokrīts - ja ir atomi, tad ir brīvība (un nemirstība). Jo baznīcai vajag kaut kādu neko, bet Demokrītam (un Prustam) tas apgabals ir pozitūvs, nevis nekas. Jūs zēni, nekad nebūsit lieli, nekad. Brīvība ir mehāniska. Nevis starpatomu telpa, bet atomi arī ir brīvība un nemirstība. Delēza tuksnesī ir daudz vairāk lieluma nekā visos šajos kopā.

Atbildēt

Pipo Franko

30.04.2021. 19:38

Es zinu, ka Mišimam un Haidegeram bija šī perspektīva, es pat uz to neceru, bet pēc 200 gadiem Latvija zinās, ka visi šie cilvēki ir plastmasa, visi viņi ir milzīga monopolāra patvaļa, nekādu tiesību viņiem nebija. Padomju režīms iznīcināja pilsonisko sabiedrību, un tā ir plika padomju varas ņirgāšanās. "Jo tumšāka nakts, jo zvaigznes spilgtāk spīd." Tirānija man nekad nebūs liela. Nekad.

Atbildēt

Pipo Franko

30.04.2021. 19:35

Landsberģim ir taisnība - Latvija ir un paliek the weakest link.

Tur vajag mācēt, kā Harmsam - lielgudrība - selebrēt čeku. Jo selebrējot gaiļus, mēs selebrējam čeku. čekas vadītā padomju tiesa nav problēma, probēma ir cilvēki, kas kviec, kad viņu mājas dedzina. Mjā. Un čekists uzstāda diagnozi, nu, pie viena, ja jau tu kviec, tad tu esi garīgi nelīdzsvarots. Un tad pie viena arī kādu ordeni.

Atbildēt

Pipo Franko

30.04.2021. 19:30

1)Tiesu vadīja čekists. Viņiem pat bija kritērijs - garīga nelīdzsvarotība un briedes nobarotais sejs blakus. Tas nozīmē, ka čekists uzstāda diagnozi par noteiktām izpausmēm, kuras pati čeka un tās uzkundzēšanās ir radījusi. Mums ir Krievijas sabiedriskā esamība. Čeka nav problēma, problēma ir kviecoši cilvēki, kuriem čekas monopols liedz tiesības. 2) Kartīšu galu pazušana Maskavā ir izdevīga tai padomju elitei, kas privatizēja - ēlerte un gailis, un ozolins (viņi sevi no VDK nenodalīja, kompartija nav nodalāma), nu, mēs zinām, no kurienes tur viss aug, bet, pag, tas ir milzīgs Latvijas valsts drošības faktors. Viņi visi ir manipulējami, un man ir aizdomas, ka pēc Navaļnija noslēgšanas - šie kolēģi solidarizēsies ar tiem kolēģiem, man Latvijas ekonomiskā virsbūve galīgi neliekas atbilstoša NATO vai rietumiem. Es pilnā nopietnībā apgalvoju, ka tie ar tiem saprotas labāk. Un to Maskava var viegli izmantot.

Atbildēt

ммм

30.04.2021. 19:13

»

formula

Kāda nelietīga banda ir uzkundzējusies Latvijai


Tikai tagad tas pieleca?

Atbildēt

Fēlis

30.04.2021. 19:12

»

drebežē

kāpēc ordenis nav iedots samantai tīnai? tad saraksts būtu pilnīgs


Ar viņas ieguldījumu būs pamaz. Vajag būt dižzaglim, dižparazītam un dižsodomītam, lai savējie tevi apbalvotu. Viņa vēl nav savējā.

Atbildēt

WWW

30.04.2021. 19:12

»

Liniņš matj tvoju zanogu

Lūdzam atsaukties, vai ir vēl kāds čekas stukačs, kas nav dabūjis apbalvojumu no 4.maija kliķes


Tādu ir ļoti daudz. Tas, ko LPSR VDK atmeta muļķiem, ir tikai niecīga dala no čekas aģentu kopējās armijas. Tas vien, ka šajā valstī par prezidentiem var kļūt bijušie Padomju komunistiskās partijas biedri, izsaka visu par šo valsti, nemaz nerunājot par partiju līderiem un attiecīgām struktūrām.

Atbildēt

augusts

30.04.2021. 18:38

»

Liniņš matj tvoju zanogu

Lūdzam atsaukties, vai ir vēl kāds čekas stukačs, kas nav dabūjis apbalvojumu no 4.maija kliķes


Lai tikai nesaka, ka visus vervēja piespiedu kārtā. Uz VDK stukaču vietām bija jāstāv rindā lai tiktu. Bijušajā DDR Austrumvācijā un Čehoslovākijā uz katriem 10 iedzīvotājiem Štāzī ziņotāju bija daudzreiz vairāk nekā mūsu VDK maisos attiecībā pret iedzīvotāju kopskaitu. Tomēr diez vai latviešiem bija mazāka kāre stučīt, dabūt valsts dzīvokli bez 20 gadu stāvēšanas rindā, un atļauju braukt uz "kapvalstīm".

Atbildēt

sertifikāts

30.04.2021. 18:37

»

Liniņš matj tvoju zanogu

Lūdzam atsaukties, vai ir vēl kāds čekas stukačs, kas nav dabūjis apbalvojumu no 4.maija kliķes


Raksturīgi ka pagaidām atzinušies tikai kaut kādi aktieri un muzikanti. Nopietnāki vēži iet pavisam v atkaz (ko jūs, kas es par stukaču, skaidrs ka feiks un deza, jau rīt sazināšos ar juristu) un arī tiesa 90% nomazgā baltus.

Atbildēt

A.

30.04.2021. 18:35

Aizmirsuši Mārci Bendiku!

Atbildēt

Atis Priedītis

30.04.2021. 18:21

Ir uzsākta to cilvēku apvienošanās, kuri ir cietuši no psiholoģiskā terora metožu pielietošanas (Zersetzung) vajāšanās. Šobrīd ir uzsākta šādām vajāšanām pakļauto cilvēku biedrība veidošana. Biedrību veido profesionāls jurists, kurš visus dokumentus noformēs juridiski korekti.

Atbildēt

tas nevar but?

30.04.2021. 18:02

kara propogandistu ati klimovicu elerte aizmirsusi !

Atbildēt

Liniņš matj tvoju zanogu

30.04.2021. 17:55

Lūdzam atsaukties, vai ir vēl kāds čekas stukačs, kas nav dabūjis apbalvojumu no 4.maija kliķes ?

Atbildēt

man nekāda

30.04.2021. 17:26

»


Tev, netīrā krievu kazarmā, pālī taisītam deģenerātam un pederastam ar tiem sakari.

Atbildēt

gunča

30.04.2021. 17:11

Ēlerte&co aizmirsusi "apbalvojamo"sarakstam
pievienot izcilo (savā veidā) K.Streipu. Viņš taču varētu to sarakstu ar savām ķengāšanās spējām to sarakstu izdaiļot. Viņš taču ir pareizais un vajadzīgais kadrs Ēlertes brandžai.

Atbildēt

nedirs nu!

30.04.2021. 16:45

»


Nemaz nespēju iedomāties, ka Lato Lapsa justos omulīgi vienā listē ar tādām čekas pidrillām, kā Ozoliņš.

Atbildēt

.

30.04.2021. 16:40

»

nelej udeni

jebkadas velesanas asv kolonija nato okupacijas speku klatbutne ir nelikumigas


Kamēr pēdējais krievu fašistiskais izdzimtenis un to līdzskrējējs vēl smird svētā latviešu zemē. Amerikāņus nekur neredzu, bet jūs, civilizācijas atkritumi, ik uz soļa.

Atbildēt

formula

30.04.2021. 16:32

Kāda nelietīga banda ir uzkundzējusies Latvijai.

Atbildēt

111

30.04.2021. 15:57

Viena daļa komentētāju joprojām gānās par padomju laikiem un komunistiem, lai gan sen bija laiks saprast, ka ne jau viņi šodien ir Latvijas un pasaules drauds. Tie ir ultraglobālisti un Davosas kliķe, kas šeit valda.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...