Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zeze

18.05.2021. 11:44

Pazīstu šos vārdus un uzvārdus, bet jau gadiem klausos un lasu kā Velns Bībeli. Jāni Dombur, tu tajā šaikā tā kā neiederies. Bet es saprotu, citādi nevar. Tāds laiks.

Atbildēt

Žagata

11.05.2021. 17:02

»

Ivars

Kurš te pieminēja"brīvo mikrafonu", tāds neeksistē, tas ir Tomsona mikrafons, viņš izlemj kuram ļaut runāt, kuran nē


Brīvais mikrofons vairs nav brīvais.Tas ir Tomsona.Vins taču ir visgudrāksis,var apsmiet katru zvanītāju,ja tas nerunā viņam vēlamā virzienā.Ja , jātpelna apbalvojums.kolege arī iet viņa pavadā.Neviens Jums abiem nav devis tiesības apsmiet ēterā kādu cilvēku, mums katram ir tiesības uz savu viedokli.Atbildēt

WWW

03.05.2021. 17:22

»

Jurim

Mūsu valsts. Čakarējām un čakarēsim


Paskaties, kur tagad atrodas Ventspils rajona galvenais okupantu pēcpuses laizītājs un lielais valsts privatizētājs.

Atbildēt

Jurim

03.05.2021. 15:27

Mūsu valsts. Čakarējām un čakarēsim....

Atbildēt

juris

03.05.2021. 14:50

»

Čeka

"Apdalītie" - tie, kuri cerēja , ka brīvā Latvija viņus par uzticību tai - beidzot izcels saulītē un novērtēs viņu "nesadarbošanos" Bet nekā! Kā bija nabagi, tā paliek


Būtu brīnums, ja kolaboranti, kuri priekš sevis radīja nožēlojamu "pelēko zonu", rūpētos par tiem, kurus tie apčakarēja.

Atbildēt

krievu kroplim

03.05.2021. 13:01

»

Protobalts .

Levit ,Ēlerte - iegaumējiet ,ka esat ciemiņi Latvijā ,jūsu senču dzimtene Izraēla ,tā ir jūsu kultūra ,valoda ,rakstība ,gramatika ,gluži ačgārna, kā mums baltslaviem...


Neuzdrīksties lops sevi pīt klāt baltiem!
Izraēla ir dzimtene tikai sefardiem (jūdiem un izraēļiem), bet hazāru, kuru asiņu nēsātāji ir arī lielākā daļa krievu, dzimtene ir Pievolga.
Tu neesi ciemiņš, bet neaicināts iebrucējs, bez kura sabiedrības Staļinam ellē garlaicīgi.

Atbildēt

Protobalts .

03.05.2021. 12:16

Levit ,Ēlerte - iegaumējiet ,ka esat ciemiņi Latvijā ,jūsu senču dzimtene Izraēla ,tā ir jūsu kultūra ,valoda ,rakstība ,gramatika ,gluži ačgārna, kā mums baltslaviem !
Jūs rakstība ir no labās uz kreiso pusi .Jums ir cita kultūra un augļotāju melīgā mentalitāte,par ko mēs šodienas realitāte pārliecināmies ,kā arī melīgā jūdu kristietība ,ar varu uzspiestā ,kops 1 gs.
Tāpec ,jums svarīgi apbalvot skriceletājus ,par "grūti sūro darbu ",lai jums sāk rakstīt slavas diferambas .
Pretīgi no jūsu rokām kādu apbalvojumu pieņemt ,kamēr 20 000 latviešu ir iztirgoti rietumeiropā ka baltie vergi .Un Latvijā arvien slēdz skolas ,pasta nodaļas ,cukura nozare nav atjaunota .
Tāpēc Ēlerte ar Levitu iebāziet sev vienā vietā tos apbalvojumus ,kuriem tiek tērēta Latvijas nodokļu maksātāju nauda ,bez viņu ziņas ,un izlasieties no manas zemes !
Man nav vajadzīgs te tāds augsti atalgots amats -balvu pasniedzēja .
Latvijas izzadzēji ,maldinātāji un okupanti !


Atbildēt

Čeka

03.05.2021. 11:53

"Apdalītie" - tie, kuri cerēja , ka brīvā Latvija viņus par uzticību tai - beidzot izcels saulītē un novērtēs viņu "nesadarbošanos" Bet nekā! Kā bija nabagi, tā paliek!

Atbildēt

juris

03.05.2021. 10:00

»

Čeka

Kad vienreiz jūs, kurnētāji un protestētāji, sapratīsiet, ka jūs bijāt un arī tagad esat absolūtais mazākums. Mēs nojaucām veco iekārtu, lai veidotu jauno SEV. Un pēc neapmierināto komentāriem redzams, ka vairums "apdalīto " tādi prasti rupekļi vien ir


Kā var būt "apdalīts" tas, kurš nav bijis padomju fašistiskā režīma pakalpiņš? Sanāk, ja neesi morals kroplis un nācijas samazga, tad jājūtas kā apdalītam?

Atbildēt

Čeka

03.05.2021. 08:49

»

WWW

Tādu ir ļoti daudz. Tas, ko LPSR VDK atmeta muļķiem, ir tikai niecīga dala no čekas aģentu kopējās armijas. Tas vien, ka šajā valstī par prezidentiem var kļūt bijušie Padomju komunistiskās partijas biedri, izsaka visu par šo valsti, nemaz nerunājot par partiju līderiem un attiecīgām struktūrām...


Kad vienreiz jūs, kurnētāji un protestētāji, sapratīsiet, ka jūs bijāt un arī tagad esat absolūtais mazākums. Mēs nojaucām veco iekārtu, lai veidotu jauno SEV. Un pēc neapmierināto komentāriem redzams, ka vairums "apdalīto " tādi prasti rupekļi vien ir

Atbildēt

Zona

02.05.2021. 21:29

Virssrakste te ir izsmeļošs "Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus..." Te nav ko piebilst, jo tā kvalitāte un saturs daudziem no sabļembotiem nekad nav bijis pāri par rajona avīzītes uzpūstajiem sizētiem Kam tagad viegli plosīties dzeltennajā frontē, apgūt pareizi īpašas valsts dotācijas

Atbildēt

Katru VDK virsnieku

02.05.2021. 18:08

par Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieku.

Atbildēt

hm

02.05.2021. 16:31

laikam liberāļi nozaguši valsti

Atbildēt

Raitis

02.05.2021. 16:14

»

NEDEMOKRĀTS.

Sorosa ordeņi - savējiem...


Interesanti, vai padomju fašistiskais režīms savā kompartijā uzņēma tikai sabiedrības mēslus un padauzas? Un, kā jūtas tie, kuri augstākos valsts apbalvojumus ir saņēmuši no bijušo komunistu un fašistiskā režīma pakalpiņu rokām?

Atbildēt

ko murgo deģenerāt?

02.05.2021. 11:44

»

NEDEMOKRĀTS.

Sorosa ordeņi - savējiem...


Kāda "nebeidzamā agresīvā rusofobija"? Apbalvotie pidrillas, kā reiz uzskata, ka tādi visu nicināmi asinskāri, tumsonīgi un sātana apsēsti izdzimteņi, kā tu, ir tiesīgi maitāt Cilvēku planētas gaisu.

Atbildēt

NEDEMOKRĀTS.

01.05.2021. 20:59

Sorosa ordeņi - savējiem.
Režīma agonija kļūst acīmredzama. Tagad tas sācis apbalvot pats savus propagandas vēstnešus ar Triju Zvaigžņu ordeņiem, lieku reizi demonstrējot šī tā saucamā apbalvojuma pilnīgu degradāciju. Kādreiz, pirmās brīvvalsts laikā to piešķīra patiesi izcilām personībām - tai skaitā daudziem skolotājiem un vienlaicīgi kultūras nesējiem, kā Apsīšu Jēkabs, Vilis Plūdonis, Natālija Draudziņa un kopumā to saņēma vairāki simti ilggadēju devumu izglītības un zinātnes jomā devušu cilvēku.
Taču tie bija citi laiki. Tagadējā kliķe šo ordeni dod Sorosam un viņa institūcijām, kā arī sev pakalpīgai 'profesionāļu' varzai - citiem vārdiem sakot, varas propagandas slavinātājiem, rečekistiem, Eiropas varavīksnes un rusofobijas 'vērtību' piekopējiem. Īpaši atzīmēts viņu nopelns 'demokrātijas stiprināšanā' un 'informatīvās telpas kvalitātē'. Tieši tā - vīrusa un vakcīnu histērija, vaimanas par 'homofobiju' un nebeidzamā agresīvā rusofobija - tā ir informatīvās telpas kvalitāte, par ko mūsdienās piešķir ordeni.
Noteikti, ka nākamie rindā jau ir brašākie švakcinatori - arī tiem prasās pēc kādas goda zīmes.
Nezinu, ko teiktu Jānis Čakste - vai viņš spēja iedomāties, par ko kļūs šī valsts, kad 1924. gadā izsludināja Ordeņa likumu?
Bet mēs tādā pagaidām vēl dzīvojam - tuvojas 4. maijs - kliķes nozīmētie 'svētki', kam ar Saprātu apveltītiem cilvēkiem vajadzētu būt sēru dienai - 12 jaunieceltie ordeņa apustuļi to vēlreiz apliecina.
Latviešiem ir teiciens- nu kas tad sunim asti cels, ja ne pats? Šajā ačgārnajā pasaulē viss ir otrādi- ja režīms apbalvo savus vasaļus, tad no tiem jāturas pa gabalu. Ordeņa kapitule Ēlerte, kas vienlaicīgi ir arī Sorosa fonda valdē, savējos nepiemirst un process notiek jau sen - apbalvoto sorosiešu skaits turpina pieaugt. Kā šī zīme un 'nopelni' izskatās tur, smalkajos plānos, kur mēs ņemam līdzi tikai šeit sastrādātos darbus un nedarbus - tas gan ir interesants jautājums, vai ne?
Aivis Vasiļevskis.

Atbildēt

Ivars

01.05.2021. 13:24

Kurš te pieminēja"brīvo mikrafonu", tāds neeksistē, tas ir Tomsona mikrafons, viņš izlemj kuram ļaut runāt, kuran nē.

Atbildēt

tikai vistas gailim

30.04.2021. 22:56

var piešķirt ordeni.

Atbildēt

Pats būtu pieteicies...

30.04.2021. 22:19

»

Kremļa rupors

Ēlerte ir ļoti skaista, un tik nesavtīga, medāļas ir labs stimuls valsts tēla stiprināšanai


Kā ir ar rietumu valstīm, vai arī tur augstus apbalvojumus piešķir žurnālistiem, par tukšu pļāpāšanu? Jeb pie mums, tās ir vienīgi PSRS laiku atraugas, kuras ir tik mīļas!? Vēl sarakstos trūkst, sētnieki, šoferu dēli, un t.t. Vai kauns par šīm muļķībām nevienam nerodas?

Atbildēt

Es

30.04.2021. 20:51

»

Tas tik ir nummurs

Aidi Tomson un pārējā komanda, jūs riebjaties pat krievu okupantiem. Un pareizi ir, nodevējus necieš nevienā pusē


Nesaprotu vienu, vai Tomsonam iedeva par to,ka viņš tēlo brīvajā mikrofona visgudrāko un apsmej cilvēkus kuri piezvana uz brīvo mikrafonu.Tad slēdziet to ciet,jo nav tiesību apsmiet cilvēku par viņa viedokli.

Atbildēt

bb noguldītājs

30.04.2021. 20:39

Jā, izvērtējot Māra Gaiļa darbību bankas baltija bankrota laikā apmelojot bankas noguldītājus ar valdības garantijām izmaksāt tiem visus noguldījumus, Māris Gailis ir pelnījis šo ordeni, vai ne tā , Elertes kundz?!

Atbildēt

Uzticīgiem sistēmas suņiem karina ordeņus

30.04.2021. 20:24

tautiņai makaronus.

Atbildēt

Pipo Franko

30.04.2021. 20:16

Demokrīta atomiem ir slavēnā novirze (klitaimnenon), ja nemaldos. Grieķija pastāvēja ciešā sajūgā ar filosofiju. Kamēr bija filosofija, bija arī Grieķija. Ja ir atomi, ir Grieķija. kompartija ņirgājas par daudz ko vairāk... gailis ir spļāviens sejā pilnīgi visam simfoniskajam cilcēkā kā tādā. Šī novirze arī ir ne mazāk slavenais "pārpalikums". La folie. Māras Rubenes "fašisms" ir daudz precīzāks apzīmējums. Un Zundes teksts - Latvijā politiskā līmeņa nav vispār ir lielums, pārejais ir nekas.

Atbildēt

+++

30.04.2021. 20:07

»

Skumjais Bruņinieks

Es iedomājos situāciju...


+++++++++++++++++++++++++

Atbildēt

ммм

30.04.2021. 20:01

»

Pipo Franko

1)Tiesu vadīja čekists. Viņiem pat bija kritērijs - garīga nelīdzsvarotība un briedes nobarotais sejs blakus. Tas nozīmē, ka čekists uzstāda diagnozi par noteiktām izpausmēm, kuras pati čeka un tās uzkundzēšanās ir radījusi. Mums ir Krievijas sabiedriskā esamība. Čeka nav problēma, problēma ir kviecoši...


Čekas aģentu kartiņas nepazuda Maskavā. Pirms to aizveda uz Maskavu, LPSR VDK priekšsēdētājs Edmunds Johansons deva rīkojumu visu LPSR VDK arhīvu digitalizēt. Tā kā, viss LPSR VDK arhīvs atrodas Latvijā.

Atbildēt

zīle

30.04.2021. 20:00

»

Norietis

Domburam un Zirnim vajadzētu atteikties


Zirnim tad būs divi ordeņi.

Atbildēt

Pipo Franko

30.04.2021. 19:59

Kāpēc Pinnochio ir great? Nevis lelle kļūst par cilvēku, bet mehāniskā lelle arī ir Jēzus. Demokrīts - ja ir atomi, tad ir brīvība (un nemirstība). Jo baznīcai vajag kaut kādu neko, bet Demokrītam (un Prustam) tas apgabals ir pozitūvs, nevis nekas. Jūs zēni, nekad nebūsit lieli, nekad. Brīvība ir mehāniska. Nevis starpatomu telpa, bet atomi arī ir brīvība un nemirstība. Delēza tuksnesī ir daudz vairāk lieluma nekā visos šajos kopā.

Atbildēt

Pipo Franko

30.04.2021. 19:38

Es zinu, ka Mišimam un Haidegeram bija šī perspektīva, es pat uz to neceru, bet pēc 200 gadiem Latvija zinās, ka visi šie cilvēki ir plastmasa, visi viņi ir milzīga monopolāra patvaļa, nekādu tiesību viņiem nebija. Padomju režīms iznīcināja pilsonisko sabiedrību, un tā ir plika padomju varas ņirgāšanās. "Jo tumšāka nakts, jo zvaigznes spilgtāk spīd." Tirānija man nekad nebūs liela. Nekad.

Atbildēt

Pipo Franko

30.04.2021. 19:35

Landsberģim ir taisnība - Latvija ir un paliek the weakest link.

Tur vajag mācēt, kā Harmsam - lielgudrība - selebrēt čeku. Jo selebrējot gaiļus, mēs selebrējam čeku. čekas vadītā padomju tiesa nav problēma, probēma ir cilvēki, kas kviec, kad viņu mājas dedzina. Mjā. Un čekists uzstāda diagnozi, nu, pie viena, ja jau tu kviec, tad tu esi garīgi nelīdzsvarots. Un tad pie viena arī kādu ordeni.

Atbildēt

Pipo Franko

30.04.2021. 19:30

1)Tiesu vadīja čekists. Viņiem pat bija kritērijs - garīga nelīdzsvarotība un briedes nobarotais sejs blakus. Tas nozīmē, ka čekists uzstāda diagnozi par noteiktām izpausmēm, kuras pati čeka un tās uzkundzēšanās ir radījusi. Mums ir Krievijas sabiedriskā esamība. Čeka nav problēma, problēma ir kviecoši cilvēki, kuriem čekas monopols liedz tiesības. 2) Kartīšu galu pazušana Maskavā ir izdevīga tai padomju elitei, kas privatizēja - ēlerte un gailis, un ozolins (viņi sevi no VDK nenodalīja, kompartija nav nodalāma), nu, mēs zinām, no kurienes tur viss aug, bet, pag, tas ir milzīgs Latvijas valsts drošības faktors. Viņi visi ir manipulējami, un man ir aizdomas, ka pēc Navaļnija noslēgšanas - šie kolēģi solidarizēsies ar tiem kolēģiem, man Latvijas ekonomiskā virsbūve galīgi neliekas atbilstoša NATO vai rietumiem. Es pilnā nopietnībā apgalvoju, ka tie ar tiem saprotas labāk. Un to Maskava var viegli izmantot.

Atbildēt

ммм

30.04.2021. 19:13

»

formula

Kāda nelietīga banda ir uzkundzējusies Latvijai


Tikai tagad tas pieleca?

Atbildēt

Fēlis

30.04.2021. 19:12

»

drebežē

kāpēc ordenis nav iedots samantai tīnai? tad saraksts būtu pilnīgs


Ar viņas ieguldījumu būs pamaz. Vajag būt dižzaglim, dižparazītam un dižsodomītam, lai savējie tevi apbalvotu. Viņa vēl nav savējā.

Atbildēt

WWW

30.04.2021. 19:12

»

Liniņš matj tvoju zanogu

Lūdzam atsaukties, vai ir vēl kāds čekas stukačs, kas nav dabūjis apbalvojumu no 4.maija kliķes


Tādu ir ļoti daudz. Tas, ko LPSR VDK atmeta muļķiem, ir tikai niecīga dala no čekas aģentu kopējās armijas. Tas vien, ka šajā valstī par prezidentiem var kļūt bijušie Padomju komunistiskās partijas biedri, izsaka visu par šo valsti, nemaz nerunājot par partiju līderiem un attiecīgām struktūrām.

Atbildēt

augusts

30.04.2021. 18:38

»

Liniņš matj tvoju zanogu

Lūdzam atsaukties, vai ir vēl kāds čekas stukačs, kas nav dabūjis apbalvojumu no 4.maija kliķes


Lai tikai nesaka, ka visus vervēja piespiedu kārtā. Uz VDK stukaču vietām bija jāstāv rindā lai tiktu. Bijušajā DDR Austrumvācijā un Čehoslovākijā uz katriem 10 iedzīvotājiem Štāzī ziņotāju bija daudzreiz vairāk nekā mūsu VDK maisos attiecībā pret iedzīvotāju kopskaitu. Tomēr diez vai latviešiem bija mazāka kāre stučīt, dabūt valsts dzīvokli bez 20 gadu stāvēšanas rindā, un atļauju braukt uz "kapvalstīm".

Atbildēt

sertifikāts

30.04.2021. 18:37

»

Liniņš matj tvoju zanogu

Lūdzam atsaukties, vai ir vēl kāds čekas stukačs, kas nav dabūjis apbalvojumu no 4.maija kliķes


Raksturīgi ka pagaidām atzinušies tikai kaut kādi aktieri un muzikanti. Nopietnāki vēži iet pavisam v atkaz (ko jūs, kas es par stukaču, skaidrs ka feiks un deza, jau rīt sazināšos ar juristu) un arī tiesa 90% nomazgā baltus.

Atbildēt

A.

30.04.2021. 18:35

Aizmirsuši Mārci Bendiku!

Atbildēt

Indullis Durka

30.04.2021. 18:22

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


pavisam dumjš.

Atbildēt

Atis Priedītis

30.04.2021. 18:21

Ir uzsākta to cilvēku apvienošanās, kuri ir cietuši no psiholoģiskā terora metožu pielietošanas (Zersetzung) vajāšanās. Šobrīd ir uzsākta šādām vajāšanām pakļauto cilvēku biedrība veidošana. Biedrību veido profesionāls jurists, kurš visus dokumentus noformēs juridiski korekti.

Atbildēt

tas nevar but?

30.04.2021. 18:02

kara propogandistu ati klimovicu elerte aizmirsusi !

Atbildēt

Liniņš matj tvoju zanogu

30.04.2021. 17:55

Lūdzam atsaukties, vai ir vēl kāds čekas stukačs, kas nav dabūjis apbalvojumu no 4.maija kliķes ?

Atbildēt

man nekāda

30.04.2021. 17:26

»

nedirs nu!

Kāds tavām nespējnieka iedomām sakars ar čekas pidrillām un tamlīdzīgiem ozoliņiem, kas justos omulīgi vienā skapī ar "nedirs nu!" laotolapsu


Tev, netīrā krievu kazarmā, pālī taisītam deģenerātam un pederastam ar tiem sakari.

Atbildēt

gunča

30.04.2021. 17:11

Ēlerte&co aizmirsusi "apbalvojamo"sarakstam
pievienot izcilo (savā veidā) K.Streipu. Viņš taču varētu to sarakstu ar savām ķengāšanās spējām to sarakstu izdaiļot. Viņš taču ir pareizais un vajadzīgais kadrs Ēlertes brandžai.

Atbildēt

nedirs nu!

30.04.2021. 16:45

»

lapsai atkal zvērīgi skauž

kā vienmēr


Nemaz nespēju iedomāties, ka Lato Lapsa justos omulīgi vienā listē ar tādām čekas pidrillām, kā Ozoliņš.

Atbildēt

.

30.04.2021. 16:40

»

nelej udeni

jebkadas velesanas asv kolonija nato okupacijas speku klatbutne ir nelikumigas


Kamēr pēdējais krievu fašistiskais izdzimtenis un to līdzskrējējs vēl smird svētā latviešu zemē. Amerikāņus nekur neredzu, bet jūs, civilizācijas atkritumi, ik uz soļa.

Atbildēt

formula

30.04.2021. 16:32

Kāda nelietīga banda ir uzkundzējusies Latvijai.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...