Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ornika

22.07.2021. 08:08

»

Atbilde

Arī prezervatīvs nesniedz 100% drošību, bet tā jēgu tak neviens vairs neapspriež


Pilnīgi piekrītu rakstītajam..nekas nav 100% pilnīgs, drošs...bet ja kāds mēģina izteikt savas domas, kuras neatbilst valdības teiktajam, tad esam gatavi linčot nost..cik zemā līmenī ir demokrātija Latvijā...un viss trakākais ka kāds uz šo visu pelna naudu...un vakcinācija 100% atgriezīs dzīvi vecajā līmenī...nekad tā nebūs..un jo lielāka rodas sajūta, ka tiek Darīts viss, lai atbrīvotos no cilvēkiem...slimie un vājie nomira no kovida, vai bezpalīdzības, tad pārējos vēl daļu ar vakcināciju vajag pieveikt,pēc vakcināciju sekas tuvākos 5 gados vēl atlasīs cilvēkus..un ja kāds mēģinās iebilst, tad tos linčos nost paši cilvēki, nu kā koncentrācijas nometnē...super...kur tālāk.
.aizdomājaties cilvēki...ar jums spēlējas..


Atbildēt

Parastais, kurš nesaprot...

18.07.2021. 17:39

»

Politiķis vai piānists vai mediķis?

Šimkus neapšaubāmi zaudēja ļoti daudz, atļaudamies klāstīt savas idejas par kovidu, nebūdams mediķis, un darīt to auditorijai, kuri bija vakcinējušies, arī tādēļ,lai apmeklētu koncertus...


Par ko satraucās vakcinētie komentētāji? Šimkus tak viņus nenosodīja, neko nepārmeta, arī neslavēja, jo vakcinēties, ir katra brīva izvēle! Lai totāli piespiestu ko darīt, ir jābūt vismaz ārkārtas stāvoklim izsludinātam, ar ārkārtējo likumu ievērošanu!Kūdīt sabiedrību, lai vieni otrus sauc par idiotiem-stulbeņiem, var ļoti slikti beigties! Vai kādi vadošie ir gatavi nest atbildību, jeb turpinās stenēt - mīļie draugi nav vairs labi?

Atbildēt

Politiķis vai piānists vai mediķis?

18.07.2021. 13:29

Šimkus neapšaubāmi zaudēja ļoti daudz, atļaudamies klāstīt savas idejas par kovidu, nebūdams mediķis, un darīt to auditorijai, kuri bija vakcinējušies, arī tādēļ,lai apmeklētu koncertus.
Un ar kādām tiesībām te komnetētāji runā, ka VISI piekrīt piānistam. Mani burtiski šokēja viņa
iedomīgais un viszinošais tonis. Un par tiem viņa tituliem atļaujos pasmaidīt...Vismaz pēc šā izlēciena.Latvijas lepnums? Šo vārdu jāprot nest ar cieņu pret ikvienu cilvēku.

Atbildēt

tante

17.07.2021. 11:15

»

Fakts

Jums gan galvā ir putra! Nedzirdēju no Šimkus mutes pat neko līdzīgu diskriminējošiem izteicieniem, atšķirībā no viņa aprējējiem soctīklos. Kā pareizi norāda Latkovskis - tie gan ir tumšu, morāli kroplu un neinteliģentu ļaužu bars


Diemžēl ne šajā rakstā, ne citā, ko gadījās izlasīt (.la), nav pilnībā citēta Šimkus uzruna koncerta klausītājiem. Tā nav godīga žurnalistika, tikai kārtējā vēlme pasniegt informāciju tendenciozi, un visu no tā izrietošo.
...Līdz ar to, dažiem te nebūtu ko spriedelēt,

Atbildēt

tante

17.07.2021. 11:09

»

sas

piekrita koncerta norises kārtībai. Honorārs saņemts...


Es arī vairs neapmeklēšu šī mūziķa koncertus.

Atbildēt

Apustulis

15.07.2021. 16:56

»

vecais nīgrais onkulis

Nu izteica savu attieksmi. Ir tiesības. Citi izsaka savu attieksmi pret viņa attieksmi. Ir tiesības


Šimkus malacis, ka nemurgo līdzi panikas cēlājiem,tikai bieži redzam, ka bērt gan mūzikas, gan prāta pērles muļķu priekšā, nav vērts! Pēdējie, saprot tikai sava līmeņa cilvēkus...

Atbildēt

Deko

15.07.2021. 07:39

Bērnam ārsts pirms mandeļu operācijas izstāstīs savu nostāju seksuālo minoritāšu un globālās sasilšanas jautājumà, bet nākot uz autoservisu, mehāniķis izstāstīs viedokli par melnādaino apspiešanu ASV. Bens priecāsies to dzirdot.

Atbildēt

sas

14.07.2021. 23:03

piekrita koncerta norises kārtībai. Honorārs saņemts.
Kāpēc viesiem jāčakarē vakars.
Paziņas vairs neies uz viņa koncertiem, deļ stresainiem izlecieniem pret zālē sēdošajiem.
Kāds krēslā pakustās, džekam iestājas histērija.
Tas koncertā pirms 2 gadiem

Lai iet ar plakātu pie ministru kabineta un izsaka savas domas

Atbildēt

Jautājums

14.07.2021. 16:14

»

Adetukombo-Papandopulo

Pilnība atbalstu ierobežojumus nepotētiem /neizslimojušiem, netestētiem/, jo tā ir mana brīvība nesaķert COVID vēlreiz (lai arī vieglākā formā kā bija) no kāda muļķa, kurš nevar sapotēties


Vai varat norādīt kaut vienu avotu, kurā būtu rakstīts, ka potētie nevar saslimt ar Covid vēlreiz? Ir rakstīts, ka arī vakcinētie var būt vīrusa pārnēsātāji. Tad kur ir atšķirība drošības ziņā starp vakcinētiem un nevakcinētiem? Nevakcinētie tikai pakļauj lielākam riskam paši sevi - ka slimība var būt smagāka kā vakcinētajiem.

Atbildēt

zjb

14.07.2021. 15:23

»

zjb x2

Pauls nekad nav bijis komunistiskajā partijā, lai arī cik tas dīvaini nebūtu


Svētais naivums! Tiešām, nekā dīvaina tur nav - Pauls ir bijis (starp citu, nav ziņu ka būtu izstājies) nevis vienkāršs partijas biedra naudas maksātājs, bet par savu darbu partijas un tautas labā pat ir sāņēmis algu. Gluži tāpat kā Imants Ziedonis, Edgars Liepiņš, un daudzi citi sīkāki tautas "dižgari"

Atbildēt

CC

14.07.2021. 15:12

Pianists ir reliģiozs un lūdzu visas pretenzijas attiecināt uz viņa baznīcu.

Atbildēt

zjb x2

14.07.2021. 14:37

Pauls nekad nav bijis komunistiskajā partijā, lai arī cik tas dīvaini nebūtu...

Atbildēt

zjb

14.07.2021. 13:36

Izskatās, ka galvenais vaininieks pie visa ir briesmīgais instruments klavieres. Skatiet paši - vispirms un galvenokārt profesionālais komunists šķēļa bandīts Pauls, tad savas tautas nīdējs islāmists Imka, nākošais - pederasts bezcerīgais melis Pavļuts, nu jau no aizapvāršņa ceļas nākošais tautas tribūns Šimkus... Cik vēl? Vai nav pienācis laiks likvidēt visas klavieres Latvijā?

Atbildēt

Adetukombo-Papandopulo

14.07.2021. 08:44

Pilnība atbalstu ierobežojumus nepotētiem /neizslimojušiem, netestētiem/, jo tā ir mana brīvība nesaķert COVID vēlreiz (lai arī vieglākā formā kā bija) no kāda muļķa, kurš nevar sapotēties.Atbildēt

gf

14.07.2021. 04:48

Malacis Šimkus! :)
ps. pārējiem vajag apmeklēt tikai nopotēto mākslinieku koncertus - piemēram Ralfa Eilanda!
Šimkus nav priekš jums :)

Atbildēt

:):):):):):)

13.07.2021. 23:44

»

šausmas

Izskatās, ka Šimkus taisās līst politikā pie Gobzema partijas!? Tur, jo lielāku tumsonību demonstrē, jo labāk


Tumsonību un absolūtas kritiskās domāšanas trūkumu demonstrē tie "pareizā" viedokļa kareivīgie aizstāvji. Diskutēt neprot, jo nav nedz argumentu, nedz prasmju to darīt, bet tikai agresīvi kliedz un lamājas. No tādiem kā Jūs okupācijas laikā veidojās tā kolaborantu lielā masa. Tieši tādi kā Jūs esat Latvijas valsts lielākais posts!

Atbildēt

Fakts

13.07.2021. 23:33

»

Tapers

Mākslinieka talants taču nedod tiesības diskriminēt savus klausītājus. Jā, tieši tas tika izdarīts - uz koncertu sanākušie (pieļauju, ka vairums bija vakcinēti) tika nosaukti par histēriķiem, kuri sapotējušies ar kaut kādu eksperimentālu vakcīnu. Ja īpašs talants dod šādas tiesības, tad mākslinieks ...


Jums gan galvā ir putra! Nedzirdēju no Šimkus mutes pat neko līdzīgu diskriminējošiem izteicieniem, atšķirībā no viņa aprējējiem soctīklos. Kā pareizi norāda Latkovskis - tie gan ir tumšu, morāli kroplu un neinteliģentu ļaužu bars!

Atbildēt

Tā lūk...

13.07.2021. 23:26

Kāds ir pasaules "izredzēto" vīrusu izstrādes, selekcētas izplatīšanas, viltus panikas radīšanas un toksiskās fak-cionizācijas stratēģiskais uzdevums ? Pasaule jau ir sašķelta nabagos un kādos dažos % bagātnieku. Šāda proporcija bagātniekus un virs viņiem esošos "izredzētos" sāk reāli apdraudēt. Lai no šīs netaisnības novērstu nabago uzmanību tie ir jāsašķeļ vēl divās savstarpēji naidīgās daļās. Fak-cionizētajos un nefak-cionizētajos. Manipulējamos idiotos un domātspējīgajos. Viņu proporcija ir zināma - aptuveni 85% : 15%. Idioti ir skaitliskā pārsvarā, viņu mentalitāte ir tupi agresīva. Nākamajā etapā agresīvajiem idiotiem jāiznīcina domātspējīgos. Un pēc tam dažu gadu laikā pašiem jāapsprāgst no saņemtās vakcīnas sekām.

Atbildēt

Ralfs Postītājs

13.07.2021. 22:20

"Viendien sapņoju, ka Ralfs Eilands esot izsaucis policiju uz Ghetto Games parku, jo tur džeki neesot ievērojuši distanci. Pat esot vēl rādījis ar pirkstu, kuri tieši ir pārkāpuši likumu.
Tiem policija arī noformēja pieklājīgus sodus.
Tā vēl puse no stāsta, bet dienas varonis bija arī pats nofilmējis šo notikumu, lai parādītu pašam kultūras ministram pašnodarbināto mūziķu sapulcē. Un ne velti, pats Puntuļa kungs esot slavējis komjaunieti kādas piecas minūtes!
Žēl, ka Ralfs nebija Šimkus koncertā. Gan jau tas sabiedrībai bīstamais elements būtu arestēts."

Atbildēt

Edis

13.07.2021. 19:18

Lasu komentus-atvainojiet,vieni dauni.Cilveks vienkarsi izteica SAVU attieksmi,ka nevelas spelet tikai izredzetajiem.Un te sakas tads murgs...Piesuj klat gan korekti,vai nekorekti noformuletu teikumu,rasismu,citplanetiesus,Putleru...Ejiet tak jus dirst idioti.

Atbildēt

Malacis Šimkus!!!

13.07.2021. 17:49

Cepuri nost!
Lai tie pērkamie, un sabiedrībai dārgi izmaksājušie, bezjēdzīgie inteliģenti, kuri ceļo no čekas maisiem uz Briseles maisiem un atpakaļ, sakāpj kokos aiz dusmām, ka kāds ir atļāvies kungu neklausīt. Tu esi kārtīgs vecis!

Atbildēt

Es

13.07.2021. 17:13

»

Marg

Šis trulais komentārs atspoguļo tieši to, par ko rakstā rakstīts! Tikai no otras puses


No otras puses ir tādi kā māra zālīte. Ja ir viens laikmets, tad uzraksta slavas dziesmu ļeņinam; ja pienāk cits un jāmaina kažoks, tad brīvībai; ja vēl kāds cits pienāk, ar neototalitāriem dīgstiem, tad uzraksta nodevu tam - o, diženais levit. Galvenais ir konformisms, galvenais ir pareizi sevi pozicionēt varai un apkalpot to. Tas vairs nav personīgais viedoklis, tā ir atklāta prostituēšana un izplāšanās. Kam, šo švaki ievēlēto un niekkalbīgo nejaušo parlamentāro negadījumu priekšā? Nāks nākošie sūdi, šie aizmirsīsies.

Atbildēt

Es

13.07.2021. 17:08

»

Dīvaini...

Dīvaini ir tikai tas, ka jebkurš viedoklis, kas atšķirās no propagandējamā ir tik nicināms! Baisi, bet tas jau ir bijis, kad latvieši karoja abās frontes pusēs, brālis pret brāli un tēvs pret dēlu. Un vēl dīvaināk ir tas ka mūsu necilo politiķu (kaut gan grūti šobrīd tos nosaukt par politiķiem, jo tas...


Latvijā nav klasisku politisku partiju, ir tikai politekonomiski grupējumi un to lobijisti (politiķi). Piemēram, kura klasiska ilgtermiņa politiska partija varētu vai gribētu atļauties vienotības dalīšanos klonos un pārsaukšanos? Blēžiem tas ir ok, klasiskai partijai - noteikti nē.

Atbildēt

Es

13.07.2021. 17:06

"Kā arvien biežāk nākas novērot, tad visa viņu “inteliģence” aprobežojas ar gatavību dziedāt līdzi tai dziesmai, kura attiecīgajā brīdī skaitās “pareizā”. Kad runa ir par lietām, kas skaitās pareizas, tiek demonstrēta absolūta tolerance un inkluzivitāte, bet, tiklīdz kāds atļaujas kaut solīti paspert sānis no “ģenerālās līnijas”, tā šie “inteliģenti” kā suņi gatavi barā mesties virsū noskatītajam upurim." Maukas var saukt arī citos vārdos, bet var arī par konformistiem un varas pakalpiņiem.

Atbildēt

Ar to nebūs jāsamierinās...

13.07.2021. 16:47

Ka, Šimkus teiktais tā saviļņos ļumpēnus, bija gaidāms! Paldies māksliniekam par uzdrīkstēšanos!!! Kārtējo reizi visiem apliecināja, ka mūsu dižā tauta, ir godam pelnījusi "lielāko kretīnu" valdīšanu!

Atbildēt

šausmas

13.07.2021. 16:28

Izskatās, ka Šimkus taisās līst politikā pie Gobzema partijas!? Tur, jo lielāku tumsonību demonstrē, jo labāk.

Atbildēt

actiņpodziņ'

13.07.2021. 16:13

»

Jāciena

ir gan cilvēka viedoklis, gan valdības lēmumi. Jo ir Force majore stāvoklis


Vai tiešām? Kur tas ir tas "stāvoklis"? Cik zināms stāvoklis vai nu ir vai nu nav... Un valdība, vai ar to jūs domājat tos asv pilsoņus, kas šeit realizē koloniālo pārvaldi?

Atbildēt

Jāciena

13.07.2021. 14:09

ir gan cilvēka viedoklis, gan valdības lēmumi. Jo ir Force majore stāvoklis.

Atbildēt

Aha

13.07.2021. 13:58

Arī Paula kungs mēģināja būt politiķis. Kā rāda iznākums, dažiem labāk nevajag.

Atbildēt

Dīvaini...

13.07.2021. 13:56

»

Juriskonsults

Tas, ka V.Šimkus ir mūzikā izcilība nenozīmē arī kompetenci visās citās jomās. Ņemot vērā minēto, jāpiekrīt Taperam, ka lielākā daļa samaksāja par iespēj klausīties viņa mūzikā nevis prātuļojumos. Ja viņš būtu uzrakstījis rakstu kādam portālam, sašutuma vētra, iespējams, nebūtu...


Dīvaini ir tikai tas, ka jebkurš viedoklis, kas atšķirās no propagandējamā ir tik nicināms! Baisi, bet tas jau ir bijis, kad latvieši karoja abās frontes pusēs, brālis pret brāli un tēvs pret dēlu. Un vēl dīvaināk ir tas ka mūsu necilo politiķu (kaut gan grūti šobrīd tos nosaukt par politiķiem, jo tas ir tālu no tā) vārgie savārstījumi ir tik patiesi un profesionāli, lai tiesības izteikties būtu tikai viņiem.....

Atbildēt

Vai to PSKP skolā mācīja?

13.07.2021. 13:52

»

Juriskonsults

Tas, ka V.Šimkus ir mūzikā izcilība nenozīmē arī kompetenci visās citās jomās. Ņemot vērā minēto, jāpiekrīt Taperam, ka lielākā daļa samaksāja par iespēj klausīties viņa mūzikā nevis prātuļojumos. Ja viņš būtu uzrakstījis rakstu kādam portālam, sašutuma vētra, iespējams, nebūtu...


Nedomā un neprāto, bet izpildi pavēles no augšas. Visa valsts nomenklatūra uz to balstīta. Nedod dievs kāds no malas mēģinās sakustināt to sūdu čupu, tā uzreiz sāks smirdēt visos mēdijos.

Atbildēt

Marg

13.07.2021. 13:42

»

Es

Šimkum piekrīt praktiski visi, izņemot nozombētos un nopirktos vai iebaidītos


Šis trulais komentārs atspoguļo tieši to, par ko rakstā rakstīts! Tikai no otras puses.

Atbildēt

Juriskonsults

13.07.2021. 13:35

Tas, ka V.Šimkus ir mūzikā izcilība nenozīmē arī kompetenci visās citās jomās. Ņemot vērā minēto, jāpiekrīt Taperam, ka lielākā daļa samaksāja par iespēj klausīties viņa mūzikā nevis prātuļojumos. Ja viņš būtu uzrakstījis rakstu kādam portālam, sašutuma vētra, iespējams, nebūtu.

Salīdzinājums ar melnādainajiem šķiet neiederīgs, ņemot vērā, ka V.Šimkus nav ne apspiests, ne rasisma upuris.

Atbildēt

Pie kā noved nešķirošana

13.07.2021. 13:29

Kad cietumos sēž sīki zaglēni, bet lielzagļi ir uz brīvām kājām, kad par Latvijas pilsoņiem var kļūt masu slepkavas un viņu pēcnācēji, kuri daudzus gadu desmitus realizējuši genocīdu pret latviešu tautu. Nešķirojam cilvēkus uz robežas, dēļ kā brīvi var pārvietoties radījumi, kam pat tautība pasē nav ierakstīta. Identiska iespēja nerakstīt tautību pasē, aizdomīgā kārtā tika pieņemta visā bijušajā PSRS teritorijā, kaut gan krievija un citas valstis nav ES un Nato. Vairumam deputātu un varas pārstāvju, biogrāfija sākas no 1990.gada un ziņas par pagātni, vecākiem un vecvecākiem ir slēpjamas vai melīgas.

Atbildēt

Aisberga neredzamā daļa

13.07.2021. 12:35

»

piekrītu

Nav īpaši gudri izmiet tos, kuri padevušies Covid histērijai un sapotējušies ar līdz galam nepārbaudītām vakcīnām


drīzāk ir korupcija- varas virsotne sapitējusies formāli - ar vitamīniņiem un dejo Ain Ren deju “Atlanti nokrata plecus” - atbrīvošanās deja no liekā pūļa - smirdīgās biomasas, liekā cilvēkkapitāla. Tie jānošpricē.

ECB dod kredītus šai varai, ieķīlājot valsts īpašumus un hedonistu deja nerimst. “Nekad neesam dzīvojuši tik labi, kā tagad”.

Vitamīniņus potē saskaņā ar valsts noslēpumu. Kopš 13/03/2020 LV atteikusies ievērot cilvēktiesības Latvijas zemē administratīvie sodi par afēras noteikumu pārkāpmiem pieaug., kriminalizējot sabiedrību, lai kriminālelementi nelien politikā. Tādu ar labu reputāciju vairs nevajag.

CVK pr-jai piešķirta pielaide valsts noslēpumiem. Varu esošie neatdos, bet radīs kabatas hibrīdpartijas - kam pieder valsts?

Atbildēt

Es

13.07.2021. 12:15

Šimkum piekrīt praktiski visi, izņemot nozombētos un nopirktos vai iebaidītos.

Atbildēt

nauda nesmird

13.07.2021. 12:09

tāpēc daudzi māksliniekveidīgie ģīmji, atšķirībā no Šimkus, vēsā mierā piebalso noziedzīgajiem afēristiem un reklāmās zombē tautu ar kriminālo "vakcinēšanos"

Atbildēt

fufels

13.07.2021. 11:56

Neviens baltais nav vainīgs, ka melnādaiņu IQ vidēji ir daudz zemāks, tāpat ķīnieši, korejieši un japāņi nav vainojami par to, ka pārspēj eiropiešus.
Vēl atliek tikai Nobela prēmijas komiteju nosaukt par rasistisku un nacistisku, jo nēģeri nesaņem prēmijas, bet pēdējais Krievijas laureāts Žoress Alfjorovs, zem vēlēnām.

Atbildēt

Aspars Klasis

13.07.2021. 11:47

Kādz priegs, un, mlaime, kad LAto labza pievienojs mūzu satvrzmes,, meglētāju klupiņam!!! Es sveigs antivkceros, algatīgais naudas rijēj!

Atbildēt

Tapers

13.07.2021. 11:37

Mākslinieka talants taču nedod tiesības diskriminēt savus klausītājus. Jā, tieši tas tika izdarīts - uz koncertu sanākušie (pieļauju, ka vairums bija vakcinēti) tika nosaukti par histēriķiem, kuri sapotējušies ar kaut kādu eksperimentālu vakcīnu. Ja īpašs talants dod šādas tiesības, tad mākslinieks varēja arī pateikt: "Tā, lohi! Tie, kuri neprot spēlēt klavieres, tagad pieceļas un pisās ārā no zāles!".

Atbildēt

gribēja izpatikt pūlim

13.07.2021. 11:34

un kļuva par pūli, tas pats ar paulu, kalniņu...tikai mūzika
nauda nauda nauda

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...