Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

R.Akmens

08.09.2019. 09:41

Satversmes 37.pantā jāievieto vārds (kādreizējs) un dokumentāli nepierādāmas dzimšanas dienas, gada EgLe, arī būs kādreizējs.

Atbildēt

Teds

07.09.2019. 17:02

»

ESMAIJA

Baisi, bet patiesi un drosmīgi. Levita kungs tika piemeklēts atbilstoši šīs varas mērķiem, pat ne šīs varas, bet 61 pašlabuma meklētāju interešu aizstāvībai. Tātad, jau pašā saknē šis pasākums ar Prezidenta ievēlēšanu bija noziegums pret tautas likumīgajām tiesībām. Tāpat kā noziegums likt tautai balsot...


Kamēr nav reģistrēti leģitīmi vēlētāji, leģitīmu valdību un leģitīmu prezidentu nav iespējams ievēlēt. Ar okupētās padlatvijas okupantu varzu atšķaidīto latviešu tautu, nav tiesiska pamata uzskatīt par leģitīmiem vēlētājiem. Pašreizējais stāvoklis ir 40.gada okupācijas turpinājums, tikai jaunā iesaiņojumā, kurš ļoti līdzinās īstajai Latvijas republikai, bet ar tiem pašiem komunistiem, čekistiem veidotu varu.

Atbildēt

ESMAIJA

07.09.2019. 14:38

»

Arturs Priedītis

Pašlaik (2019.gada septembrī) “nācijas tēvs” ir gratulējams kā latviešu varas inteliģences vislielākais humanitātes noziedznieks. Gratulants tādu godu ir izpelnījies ar šausmīgu tukšrunāšanu, kas tautas bojāejas apstākļos ir fundamentāls noziegums – humanitātes noziegums. Valsts prezidents tādos traģiskos...


Baisi, bet patiesi un drosmīgi. Levita kungs tika piemeklēts atbilstoši šīs varas mērķiem, pat ne šīs varas, bet 61 pašlabuma meklētāju interešu aizstāvībai. Tātad, jau pašā saknē šis pasākums ar Prezidenta ievēlēšanu bija noziegums pret tautas likumīgajām tiesībām. Tāpat kā noziegums likt tautai balsot par šauru grupējumu izvirzītiem cilvēkiem,ne pašas tautas izraudzītiem un zināmiem. To pierāda esošais stāvoklis valstī. Un notiek tas, kam jānotiek - Prezidents runās to, kas tīkams šiem grupējumiem un nepārkāps sarkano līniju, aiz kuras stāv īstā patiesība. Es ne mirkli nešaubos, ka Levita kungs visu, par ko raksta Priedītis, redz un labi saprot, bet viņš klusēs, jo tad būtu jāsāk runāt gan par vēlēšanu kārtību, gan par šo savēlēto grupējumu, kas ar viltību salīduši pie varas, atlaišanu, gan par tautas vēlētu Prezidentu, gan par visu esošo, kas novedis valsti līdz kritiskai robežai un kliedz pēc pārmaiņām. Levits rosinās dot vairāk naudas tā saucamajām partijām tad, kad draud atņemt maziem bērniem brīvpusdienas... Levits slavēs un cildinās valsti par izdevušos un laimīgu, kad notiek viss Priedīša rakstā uzskaitītais. Bet tas pie esošās kārtības ir pašsaprotami.

Atbildēt

ES

07.09.2019. 12:54

»

Anmarija

Vai tiešām šim cilvēkam nav neviena īsta drauga, kurš aizvestu uz frizētavu un sakoptu fasādi??? Nelabi paliek skatoties uz tādu vīrišķi...Par runu. Tukša muca tālu skan!Tukši vārdi un cauras domas kā nabagu kabatas


Nu tak aizveries, ja nav nekā ko spēj pateikt cilvēcīgi, tad par otra izskatu ,,rūpēties" ir gluži vienkārši cūciski un pierāda tavu aprobežotību.

Atbildēt

friziere Anmarijai

07.09.2019. 09:39

»

...

Nacioanālās īpatnības


No kura Krievijas pierobežas apgabala jūs esat?Vai tiešām domājat,ka fotogrāfi nepārtraukti staigā pakaļ levitam un Lapsam un pirms katra raksta nofotografē Levitu.Lien tak ārā no mucas Annemarij!Kāds īstenībā izskatās Levits,to var bieži redzēt tv,bet tev jau laikam nerāda Ltv.

Atbildēt

marts

06.09.2019. 23:13

Man patika atklātība IV sadaļas beigu rindkopā par to, kas pamests mūsu pašu izlemšanai esošās saeimas un valsts pārvaldības izpildījumā. Sekas, diemžēl, būs pametēju iecerētās...

Atbildēt

Anmarija

06.09.2019. 17:28

Vai tiešām šim cilvēkam nav neviena īsta drauga, kurš aizvestu uz frizētavu un sakoptu fasādi??? Nelabi paliek skatoties uz tādu vīrišķi...Par runu. Tukša muca tālu skan!Tukši vārdi un cauras domas kā nabagu kabatas...

Atbildēt

...

06.09.2019. 14:55

»

fakts

ASV ir visīstākā kapitālisma kloāka,un cīņa starp klaniem notiek vienmēr


Raksts nav par ASV, kur pastāv demokrātija. Raksts ir par Latviju, kur cilvēki strādā vairākos darbos, godīgi maksā nodokļus un tāpat nespēj nosegt pamatizmaksas. Tas apliecina, ka valsts ne tikai nav taisnīga, bet arī nozagta. Levits no sūri grūti nodokļu maksātāju samaksātās naudas var atļauties maksāt 4000 euro vienai no lielākām Tieslietu ministrijas ciniskākān ierëdnēm Kucinai jeb, kā cilvēki runā, Levita favorītēm visās tās izpausmēs. Tajā pašā laikā Latvijā bērnu pabalsts ir vienas cigarešu paciņas apmērā, medmāsas ir izdegušas, nesaņemot par pusi, kas pienāktos. Uz šī fona Egila Levita runā un viņš pats izsauc pretīgumu un riebumu.

Atbildēt

Joskem rebes-

06.09.2019. 13:07

»

Niknais

Joskem verbālā caureja


nav nekas jāizdomā, lasa tikai to, kas likumos sarakstīts. Atkārto sev un citiem. Tukša muca!

Citāts no E. Levita uzrunas Saeimai - "Lai vienotos par kopējo labumu (nav precizēts, par "kādu kopējo labumu" žīds E. Levits runā, visticamāk, ka par ebreju impērijas ebreju nacistu kopējo labumu) ir jādzird visu interešu grupu balsis un kaismīgās debatēs, konstruktīvos strīdos jāmeklē labākais risinājums. Intereses var būt pretrunīgas un viena otru izslēdzošas. Tādēļ mūsu - valsts varas augstāko pārstāvju - pienākums ir tās atbildīgi sabalansēt."
Tas pats no talmuda jūdaistu ebreju impērijas žīdmasonu cionistu - ebreju nacistu rokasgrāmatas "Gudro stratēģija un taktika" 6. Saeimai, kas citēts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem":


"Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta vairs neatrod izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.

Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. "Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts."

Atbildēt

Niknais

06.09.2019. 12:43

Joskem verbālā caureja

Atbildēt

....

06.09.2019. 12:20

»

...

ASV par nodokļu nemaksāšanu un naudas atmazgāšanu tiesā. ASV vairākkārtīgi pievērsa uzmanību korupcijai un naudas atmazgāšanai bankās Latvijā. Krišjānis Kariņš tiek bieži minêts sakarā ar bēdīgi slaveno Delavēru ASV. Tiek minēta pat vesela ķēdīte, kurā iesaistīti tiesneši Augstākā tiesā. Tā ir mafija...


Bijušais Rīgas pilsētas Kirova rajona Tautas tiesas tiesnesis, Rīgas domes priekšsēdētājs, vēstnieks vairākās valstīs, ieskaitot ASV, Ārlietu ministrijas Valsts sekretārs un pašreizējais Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Andris Teikmanis visu zina. Bet vai viņš, piederēdams sistēmai, gribēs patiesu tiesiskumu? Vajag palīdzēt pie varas nākt jauniem cilvēkiem. No apakšas uz augšu.

Atbildēt

...

06.09.2019. 12:10

»

Secinājums

Ja Kariņš rīkosies atbilstoši saimnieku interesēm tad tas Damokla zobens ies secen


ASV par nodokļu nemaksāšanu un naudas atmazgāšanu tiesā. ASV vairākkārtīgi pievērsa uzmanību korupcijai un naudas atmazgāšanai bankās Latvijā. Krišjānis Kariņš tiek bieži minêts sakarā ar bēdīgi slaveno Delavēru ASV. Tiek minēta pat vesela ķēdīte, kurā iesaistīti tiesneši Augstākā tiesā. Tā ir mafija.

Atbildēt

Secinājums

06.09.2019. 11:58

»

...


Ja Kariņš rīkosies atbilstoši saimnieku interesēm tad tas Damokla zobens ies secen.

Atbildēt

6

06.09.2019. 11:32

Levitam vajag mazak domat par konstitūciju, vairak par ekonomiku !!!!!!!!! Un nabadzīgo LV

Atbildēt

p.s.

06.09.2019. 10:41

»

Manuprāt

Likums ir, bet Latvijas valdība nedara faktiski neko būtisku sociāli neaizsargātāko sabiedrības grupu dzīves līmeņa uzlabošanai. Tas arī raksturo gan Kariņu, gan Levitu. Vēlētāju maldi ir par laimes lāci no ārzemëm, kas smuki runās svešvalodā un tik glaudīs ausis. Kariņš jau parādīja afëru ar bijušo...


Ceturtdien, 5. septembrī, kinoteātrī "Splendid Palace" notika filmas "Spiegs, kurš mans tēvs" pirmizrāde, kuru lūkot ieradies bija pats Latvijas Valsts prezidents Egils Levits.

Ja palasa jaunumus tad tāda ir Levita ikdiena: balles, koncerti, kino. Bet nav neviena vārda par paveikto valsts un tautas labā. Viņa runas nav nekas. Vai var savādāk? Atbilde ir: jā. Piemēram, apskatieties, kā strādā jaunais Ukrainas prezidents Zeļenskis.

Atbildēt

Manuprāt

06.09.2019. 10:25

Likums ir, bet Latvijas valdība nedara faktiski neko būtisku sociāli neaizsargātāko sabiedrības grupu dzīves līmeņa uzlabošanai. Tas arī raksturo gan Kariņu, gan Levitu. Vēlētāju maldi ir par laimes lāci no ārzemëm, kas smuki runās svešvalodā un tik glaudīs ausis. Kariņš jau parādīja afëru ar bijušo kinoteātrī Pionieris, bet Levits ar savu Kazeku Divi Irēnu Kucina ar algu 4000 euro apmērā. Valstij un tautai tie ir tikai zaudējumi. Ar rudeni pēc likuma vēlētāji var organizēt ãrkārtas Saeimas vēlēšanās, prasot jaunu valdību un Valsts prezidentu. Vajadzīga 4. Atmoda.

Atbildēt

No pamfleta Stenētājs

06.09.2019. 09:25

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Šoreiz, Artur, labi, pat ļoti labi pasacīji.(kapēc nenolamāji latviešus


Ar ūdeņainu vēdera izeju Grantiņš savā mūžā pirmo reizi tikās, dzirdot vārdu „cilvēktiesības”. Tas notika 1986.gada vasaras sākumā. Toreiz kantora vīrs sāka stāstīt par uzdevumu tēlot cilvēktiesību aizstāvi. Grantiņš vēl ar dažiem liepājniekiem būšot neliela grupa vārdā „Helsinki-86”. Vārds „Helsinki” Grantiņā neizraisīja reakciju. Viņš bija dzirdējis par tādu pilsētu aiz polārā loka. Toties pirmo reizi dzirdētais vārds „cilvēktiesības” momentā izraisīja šausmīgu reakciju. Kantora vīrs apklusa pusvārdā. Viņš saprata, ka ir noticis kaut kas ārkārtējs. Grantiņš viņa priekšā sēdēja bāls ar idiotiski sašķobītu seju. No viņa nāca riebīga mēslu smaka, un mēsli sāka plūst pa grīdu pie viņa kājām.Tā tas atkārtojās vismaz divas reizes. Kantora vīrs sāka nervozēt. Katru reizi, kad ar Grantiņu apsprieda viņam darāmo, pēc vārda „cilvēktiesības” atkal sekoja ūdeņaina caureja. Kantora vīrs pieņēma attiecīgus mērus. Viņš sāka apmācīt Grantiņu tikai pēc tam, kad Grantiņš izpildīja pavēli nolaist bikses un sēsties uz tualetes poda. Tas bija unikāls gadījums VDK vēsturē: avota instruktāža notika tualetē, avotam sēžot ar kailu dibenu uz poda un nemitīgi kakājot.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

06.09.2019. 09:16

Šoreiz, Artur, labi, pat ļoti labi pasacīji.(kapēc nenolamāji latviešus ?)

Atbildēt

Vecais

06.09.2019. 08:30

»

Arturs Priedītis

Pašlaik (2019.gada septembrī) “nācijas tēvs” ir gratulējams kā latviešu varas inteliģences vislielākais humanitātes noziedznieks. Gratulants tādu godu ir izpelnījies ar šausmīgu tukšrunāšanu, kas tautas bojāejas apstākļos ir fundamentāls noziegums – humanitātes noziegums. Valsts prezidents tādos traģiskos...


Un tomēr šī vara ir vēlēta.......to vēlēja TAUTA, Apkrāpta un ciniski pazemota. Pazemota no tādu nodevēju puses....kā NA ....apelējot uz patriotisma jūtām.......nepasakot īsti un skaidri....kas tad /isti ir pie varas ievēlētie......Tie paši čekisti kas bija AP.......jo tur pie varas svirām nebija neviens bez ČEKAS ziņas
Un tagad par Levitu.......Viņš taču nav no mēness nokritis......Ko viņš ir darījis Tautas labkājības labā?......Neticu ka neredzēja....un ja redzēja tad tagad nu viņš mums ir tas vadonis kas cels saulītē latviešu TAUTU un paglābs no iznīkšanas

Atbildēt

...

06.09.2019. 06:07

»

:(

Ja domāji to sabiedrības daļu kas uz vēlēšanām dodas ar patreizējās valsts pilsoņu pasēm kabatās, tad tā ir tā pati padomju tauta, ko izveidoja pēc okupācijas un kur Latvijas pilsoņi tika varmācīgi atšķaidīti ar krievu kolonistiem. Rezultātā radās tevis nosauktā viduvējība,mazizglītotie, egocentriskie...


Partijnieki un augļotāji vienādīgi slauc gan latviešus gan krievu kolonistus.
Ko nevar ar varu ,to paņem ar viltu,teica melnais bruņinieks.
Komunistu vara gan nekur nav pazudusi,tagad tie saucas par demokrātiem,liberastiem,un tā visā pasaulē.

Atbildēt

Vēmiens nāk to uzrunu lasot!

05.09.2019. 21:51

Kā no PSKP CK materiāliem totāli žīdcionistu- nacistu garā!

Atbildēt

aina

05.09.2019. 21:30

Ir cilvēki,kuriem nepatīk mazgāties,skūties...šis ir viens no tiem.Kā nekā publiska persona,vajadzētu ievērot higienu.
Kā Streips,vienmēr tīrs un formā.

Atbildēt

Joske-cits

05.09.2019. 18:42

Žīdiņš taisīs Valsts padomi un tur iekšā visus līdējus, sākot ar Beitneri, DIvānu, Cebotarenoku, Dzintaru, kurš šo par letiņu taisa. Derēs arī daļa no TV-24 PRESES kluba pastāvīgajiem klientiem un kāds 100gadnieks no Zinātņu Akadēmijas. Pats stāvēs priekšā un saņems slavinājumus

Atbildēt

Jā!

05.09.2019. 18:42

Tā ir īsta Pietuka Krustiņa runa: "Augstā dziesma skani, skani...."

Atbildēt

Desa

05.09.2019. 18:09

Nē. Es neticu žīdiem.

Atbildēt

švamme

05.09.2019. 17:55

61 cilvēks (ne augstākās raudzes) ievēlēja sev prezidentu. Bet šis nu saausījies pārvaldīt zemcilvēkus!! Jurista palīgs!! Vai viņam viss kārtībā ar paškritiku un realitātes izpratni?
Man tāda sajūta, ka viņš sajuties, kā Dievs, un tā arī runās visus nāk. gadus, kā Dievs!!
Tautai būs jāklanās līdz zemei pie Dieva parādīšanās vien.
Viss ar viltu, pat tiesneša amats, jeb tāds nav bijis? Eirotiesas apkopējus un tulkus varbūt arī mājās sauc par tiesnešiem.

Atbildēt

"Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli..."

05.09.2019. 17:07

Vai tad šis jurista palīgs savā neizglītotībā vairs neatzīst to, ka prezidentam Latvijā nav pārvaldes funkcijas, tikai reprezentatīva?

Atbildēt

:(

05.09.2019. 17:01

»

:)

Vara ir tāda, kāda ir sabiedrība, no kuras tā nākusi: mazizglītota, bezatbildīga, egocentriska, neuzņēmīga


Ja domāji to sabiedrības daļu kas uz vēlēšanām dodas ar patreizējās valsts pilsoņu pasēm kabatās, tad tā ir tā pati padomju tauta, ko izveidoja pēc okupācijas un kur Latvijas pilsoņi tika varmācīgi atšķaidīti ar krievu kolonistiem. Rezultātā radās tevis nosauktā viduvējība,mazizglītotie, egocentriskie,neuzņēmīgie / zaglīgie, melīgie, lišķīgie vergi, kādi tie austrumos pastāvējuši tūkstošs gadu.

Tas ir tas pats, kas piemēram Dānijā ievest 5milj. kiniešus un varat nešaubīties, pēc dažiem gadiem tur būtu komunistu vara ar visām no tā izrietošajām sekām.

Atbildēt

nu mani mulsina

05.09.2019. 15:23

levita vardi,kuri nesaskan ar darbiem.piemeram:par dzivosanu,vins teica,ka nekadas kaprizes nebusot,bet nu jau dzirdu,ka peksni majassaimnieks izlemis siltinat maju,jolevits pateica,ka ta nemajiga un auksta redz esot.Otrs,sakumaa,kad ieveleja un uzzinaja,ka jariko inauguracijas balle,levits teica,ka uzrikosot vienkarsu baliti,bet realitate tur tas summas bija,kaa treknos gados.Kaut kaa neiet kopa...

Atbildēt

:)

05.09.2019. 14:49

»

...

Problēma nav esošais cilvēku sastāvs,problēma ir vara,tā paverdzina gan latviešus gan citu tautību cilvēkus


Vara ir tāda, kāda ir sabiedrība, no kuras tā nākusi: mazizglītota, bezatbildīga, egocentriska, neuzņēmīga.
Ja mūsu sabiedrība kopumā būtu augstākas raudzes, arī vara tāda būtu!

Atbildēt

Eduards Lunis

05.09.2019. 13:56

----Levit!? Izlasot tavu uzrunu , man ienāca prātā anekdote, kur nāves soda- pakarot- izpildīšanas laikā ,noziedznieks sāk smieties un teikt, ka viņam kut no virves !?
Levit! Uzmanīgi izlasi Priedīša kunga rakstīto, tur viss ir PATIESI IEV VELTĪTS---Vēl , varu piebilst -NE TU, NE SAE4IMA NAV IEVĒLĒTA ATBISTOŠI SATVERSMEI. Esmu to tev daudzas reizes skaidrojis, bet tā arī bez jēgas- neesi sapratis!?

Atbildēt

Morjacka iz Urala

05.09.2019. 13:03

Sis prezidents ignoré ANO Vispàréjo
Cilvéktiesibu Deklaràciju .25.pants
konkréti.Cilvékcienigu dzives lïmena
nodrosinàjumu.It seviski bérniem.
Skoléniem atnéma brïvpusdienas .Tà
saucamies miljonàrs bija pliks ,kà
kancelejas zurka 1991.gadà.Uz kà
sis auglotàjs tapa miljonàrs?

Atbildēt

...

05.09.2019. 12:56

»

Teds

Un .... kāda ir izeja


Problēma nav esošais cilvēku sastāvs,problēma ir vara,tā paverdzina gan latviešus gan citu tautību cilvēkus.
Kominterne nekur nav pazudusi,tikai transformējusies un pamainījusi nosaukumus.

Atbildēt

c'est exact

05.09.2019. 12:47

kā caur koppapīru no PSKP kārtējā kongresa...

Atbildēt

Teds

05.09.2019. 12:43

Par cik suverenas varas sen vairs nav, tad latviešu tautai nekas nepieder un priestera vārdi skan kā tukša muca. Lai gan valsts esot dalīta no reliģijas, skatoties uz jaunizcepto ielikteni redzam pretējo.

Atbildēt

Secinājums

05.09.2019. 12:14

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli:kolektīvā bezatbildība.

Atbildēt

Arturs Priedītis

05.09.2019. 12:11

Pašlaik (2019.gada septembrī) “nācijas tēvs” ir gratulējams kā latviešu varas inteliģences vislielākais humanitātes noziedznieks. Gratulants tādu godu ir izpelnījies ar šausmīgu tukšrunāšanu, kas tautas bojāejas apstākļos ir fundamentāls noziegums – humanitātes noziegums. Valsts prezidents tādos traģiskos apstākļos nedrīkst būt tukšrunātājs, kura tukšrunāšana nepārprotami ir savtīga lavierēšana savas karjeras interesēs. “Nācijas tēva” regulāri sabiedrībai adresētie pseidointelektuālie, karjeristiski konformistiskie, vērtējoši viltīgi izvairīgie un nekonkrētie izteikumi, perversā solidaritāte ar homoseksuālistiem un valsts nodokļu nemaksāšanas blēžiem Aglonā 15.augustā ir bez ierunām kvalificējama kā humanitātes noziedzība. Noziedzībai var būt daudzas sejas: ekonomiskā noziedzība, kriminālā noziedzība, juridiskā noziedzība, noziedzība pret cilvēci, starptautiskā noziedzība, organizētā noziedzība. Iespējama noziedzība, kuru nākas dēvēt par humanitātes noziedzību. Tā ir noziedzība pret cilvēcību, cilvēkmīlestību, cilvēka cienīšanu, rūpēm par cilvēka labklājību. Tā ir noziedzība tādos humānisma aspektos kā audzināšana, izglītošana, ideoloģiskā skološana, sociumam adresētā garīgā kultūra, sabiedrības morāli tikumisko vērtību un normu kodekss. Mūsdienu Latvijā ir sastopami visi noziedzības veidi. Vieni vairāk, citi mazāk. Taču noziedzības veidu hierarhijas virsotnē noteikti atrodas humanitātes noziedzība. Par to ir jāsoda tikpat bargi kā par ekonomiskajiem noziegumiem, kriminālajiem noziegumiem. “Nācijas tēva” kā Valsts prezidenta humanitātes noziedzība ir īpaši bīstama un īpaši stingri sodāma. Tā ir valsts pirmās personas noziedzība, kas sevišķi nelabvēlīgi atsaucas uz tautas dzīvi un valsts virzību. Laikā, kad latviešu tauta strauji izmirst, tautas vērtīgākā daļa ir spiesta pamest dzimteni, LR visos rādītājos ir pēdējā vietā Eiropā, turpinās kriminālā kapitālisma valstiskums ar organizētās noziedzības dominēšanu, valstī trūkst ārstu, skolotāju, mācību iestādēs sastopama šausmīga nelietība, no Eiropas zemēm pie mums sadeg, noslīkst, tiek nogalināti visvairāk cilvēku, Valsts prezidents nedrīkst idejiski bezjēdzīgi un nacionāli bezatbildīgi blādīties un būt politiskās varas simulakrs ar personiskās ērtības prioritāti, neprincipialitāti, pielāgošanos, profesionālo nekompetenci.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...