Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Mīļā miera labad

Leonards Inkins
05.06.2021.
Komentāri (28)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VNO

13.06.2021. 13:51

»

AG

JA VISI BŪS TIK GĻĒVI KĀ RAKSTA AUTORS, DEKOLONIZĀCIJAS TIEŠĀM NEKAD NEBŪS


Vai tad tas nav jau pilnīgi skaidrs? Daudz racionālāk ir nevis onanēt gaidot mistisku "dekolonizāciju", bet organizēt dzīvi atbilstoši apstākļiem?

Atbildēt

AG

12.06.2021. 14:25

JA VISI BŪS TIK GĻĒVI KĀ RAKSTA AUTORS, DEKOLONIZĀCIJAS TIEŠĀM NEKAD NEBŪS !!!

Atbildēt

Henry Kemp

12.06.2021. 13:17

my buddy's friend makes $96 hourly on the internet. She has been with out artwork for five months however final month her charge emerge as $12747 really on foot on the internet for some hours. study greater on this net internet site.....

HERE☛ https://www.ecash6.com

Atbildēt

Zeze

12.06.2021. 01:01

Žīds.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

11.06.2021. 11:21

Cien Inkina k-gs.
Vienreiz jau vaicāju, bet tā kā tiešu atbildi nesaņēmu domāju, ka neļaunosieties, ja paprasīšu vēlreiz.
Iedomājieties, ka esat kļuvis par LR deokupācijas ministru:
1)Kā jūs izziņosiet deokupācijas sākumu?
a)ar dekrētu?
b)izsūtīsiet individuālus pazīņojumus?
c)citādā veidā?
2)Kā jūs plānojat nodrošināt atbilstošas kategorijas cilvēku transportēšanu?
a)ar aviotransportu?
b)ar vilcieniem?
c)ar autotransportu?
d)citādā veidā?
3)Kāds ir jūsu rīcības plāns gadījumam, ja iedzīvotāju kontingents uz kuru attieksies dekrēts neizrādīs pietiekamu entuziasmu? Vai ir plānots iesaistīt oficiālas iestādes? Ja ir, tad kādas?
4) Vai jums ir rīcības plāni gadījumam, ja rodas mēģinājumi procesā iesaistīties trešajām valstīm vai starptautiskām organizācijām? Ja ir, tad kādas ir šo plānu galvenās vadlīnijas?
5)Kāda ir jūsu plānotā rīcība gadījumos, ja ir izveidota reģistrēta ģimene, kurās sastāvā ietilpst gan dekrētam pakļautā persona, gan dekrētam nepakļautā persona.

Jau iepriekš pateicos par izsmeļošu atbildi.

Atbildēt

to tupais

07.06.2021. 10:22

»

Viedais Manels

Raksts, kas izmežģī prātu. Tā arī nesapratu tika Leonards pie savas jaunbūves un sabrāļojas ar kaimiņiem vai nē? Atklāts arī jautājums: vai kad esi saspļāvis vienā akā akā, spļāvieni otrā dos pirmo sapratni


Paskaidro, ko domāji ar spļāvieniem akā? Vai Inkins nevarēs iegādāties biļeti uz Uzvaras svētku sarīkojumu kas notiks uz asiņainām Maskavas drupām?

Atbildēt

Viedais Manels

07.06.2021. 01:47

Raksts, kas izmežģī prātu. Tā arī nesapratu tika Leonards pie savas jaunbūves un sabrāļojas ar kaimiņiem vai nē? Atklāts arī jautājums: vai kad esi saspļāvis vienā akā akā, spļāvieni otrā dos pirmo sapratni?

Atbildēt

Ko tad īsti gribam???

06.06.2021. 22:09

Uz jautājumu, ko īsti gribam, nejūt atbildi, ne no autora ne komentāriem. Pamata iedzīvotāju masa, ir tik irdena un mazskaitlīga, ka apzēlēt, kā būtu ja būtu, ir tukša runāšana! Mūsu nelielā tauta, var vienīgi ko mainīt, laikā kad lielie spēlētāji pārdala kārtis. Pašiem ko inicēt, izmainīt, vienkārši nekādu iespēju nav, esam par sīkiem.

Atbildēt

to Secinājums

06.06.2021. 19:17

»

Secinājums

Jūsu prāta spējas ir fantastiskas


Ja ne pie bandītiem nospēlētā nauda, kāds izmisums tevi, CILVĒKU, spiež iet pie augļotājiem?
Vai tiešām uzskati, ka kādam tev tāpat vien jādod nauda, tāpēc, ka tu tik GUDRS?
Nebūtu kopš mazām dienām dzēris alkoholu, būtu dzirdējis par tādu Halal banking, kas vispār neņem procentus pat 1-2%, kā ES par hipotekāro kredītu.
Tur vienkārši aizņēmējs dalās peļņā, reizēm atdodot pat pusi nopelnītā.

Atbildēt

pļurks un pļurkst un pļurkst

06.06.2021. 17:59

šodien viens izdomājis, kas medikamnetiem līdzi vajag garantiju. Kā -āniem ar alkaholiem, šmakalkām, tās bez garantijām???????????????????????????
Tie arī ir tie, ar kuriem nav par ko runāt...

Atbildēt

ta nu

06.06.2021. 17:58

ir arī izcili krievi, un latvieši ar kuriem nesarunājos.
Šitā tizlā rezonēšana par kaut ko ir simptoms.

Atbildēt

vai urla ir pārpīpējiies?

06.06.2021. 14:42

vai urla ir pārpīpējiies, ka murgus raksta ?... jāā, no ko(?) , urlām ar savu impērisko domāšanu ir grūti kontinentālajā Eiropā. Tas nu ir nenolidzami! ... bet labi urlām ir īrijā, anglijā, asv - tur, kur nav nekādas identitātes, izņemot naudas identitāti :)) ... tā teikt, mana dzimtene ir tur, kur lielāks desas gabals! .... urlas ir un paliek urlas :))))

Atbildēt

Secinājums

06.06.2021. 09:38

»

to Secinājums

Vai "Koloniju pārvaldnieki" tevi spiež iet nospēlēt visu spēļu zālēs, jeb tu to dari, tāpēc, ka no dzimšanas esi idiots un tavi vecāki tevi bērnībā dauzīja un seksuāli izmantoja


Jūsu prāta spējas ir fantastiskas!!!
Azartspēļu turētāji nav augļotāji,bet cilvēks nekad nespēlēs azartspēles.Ceru ka varbūt saprotat ko nozīmē cilvēks,ja ne,tātad neesat cilvēks.
Augļotāji ir visa banku sistēma.

Atbildēt

iezemietis

06.06.2021. 09:02

Levita/Kariņa kliķei vienīgais līdzeklis noturēties pie varas un turpināt zagt ir bļaustīties "krievi nāk", "Krievija bruks iekšā"....un tik turpināt zagt un bezjēgā tērēt naudu bruņojumam...

Atbildēt

to Secinājums

06.06.2021. 08:31

»

Secinājums

Koloniju pārvaldnieki grūž cilvēkus augļotāju apskāvienos


Vai "Koloniju pārvaldnieki" tevi spiež iet nospēlēt visu spēļu zālēs, jeb tu to dari, tāpēc, ka no dzimšanas esi idiots un tavi vecāki tevi bērnībā dauzīja un seksuāli izmantoja?

Atbildēt

krievu kroplītim

06.06.2021. 08:29

»

nelej udeni

Pat LPSR nebija aizliegums lietot skaidru naudu,ka tas ir sodien asv kolonija latvija,mulku zeme


PSRS laikos vispār naudas nebija, bija tikai sadrukāti papīriņi vietējai lietošanai. Ko nozīmē aizliegums, lietot skaidro naudu? Cik naudas, tu, netīrā krievu kazarmā pālī taisītais municipālās zupas ēdājs un benčiku lasītājs, esi vispār jebkad turējis rokās?
Starp citu, plānprātiņ, tavās sapņu zemē, raškā paraškā, 90% tavas sugas īpatņu nekad nav redzējuši tādu summu, cik pie mums atļauts tērēt skaidrā.

Atbildēt

liksim mierā runas

06.06.2021. 07:39

lai nezog un maksā nodokļus!!!!!!!!!!!!! kam mazas pensijas???paskatiet statistiku

Atbildēt

Secinājums

06.06.2021. 05:38

»

nelej udeni

Pat LPSR nebija aizliegums lietot skaidru naudu,ka tas ir sodien asv kolonija latvija,mulku zeme


Koloniju pārvaldnieki grūž cilvēkus augļotāju apskāvienos.

Atbildēt

ha-ha

06.06.2021. 00:19

Ja eksokupants atkal kļūs par okupantu,ko viņš nemītīgi sola,tad acimredzot tagad notiek potenciālās okupācijas kadru sagatavošana ar 4.maija politikāņu svētību un finansējumu.Latviešiem jau tagad ir visai nekonfortabla atmosfera,netiek sūtīti pat aicinājumi uz vēlēšanām.

Atbildēt

34%

05.06.2021. 22:41

Petrovs un Basirovs pierunaja latviesus nepiedalities pasvaldibu ,,velesanas,, asv kolonija latvija !

Atbildēt

HH

05.06.2021. 21:27

Pats stulbākais, ka viduvējais latvietis ir ar tik zemu pašvērtējumu, ka atmet ar roku, sakot ko nu tur. Tās ir tipiskas okupācijas sekas, psihiska trauma, kas latviešos tika iedzīts caur bailēm, pat varbūt ne bailēm, bet drīzāk bezcerību pret milzonīgo vairākumu, ka mēs instinktīvi nespējam nostāties par sevi un savām tiesībām.

Atbildēt

autoram

05.06.2021. 20:22

Deviņdesmito gadu sākumā LC atstāja Latvijā 100 000 krievu militārpersonu ar visām ģimenēm, bet 1998. kopā ar DPsaimnieks lauza koalīcijas vienošanos un nomainīja PL, lai katra Latvijā ievazātā kropļa piedzimušais kroplis, automātiski varētu saņemt pilsonību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...