Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Mīļā miera labad

Leonards Inkins
05.06.2021.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VNO

13.06.2021. 13:51

»

AG

JA VISI BŪS TIK GĻĒVI KĀ RAKSTA AUTORS, DEKOLONIZĀCIJAS TIEŠĀM NEKAD NEBŪS


Vai tad tas nav jau pilnīgi skaidrs? Daudz racionālāk ir nevis onanēt gaidot mistisku "dekolonizāciju", bet organizēt dzīvi atbilstoši apstākļiem?

Atbildēt

AG

12.06.2021. 14:25

JA VISI BŪS TIK GĻĒVI KĀ RAKSTA AUTORS, DEKOLONIZĀCIJAS TIEŠĀM NEKAD NEBŪS !!!

Atbildēt

Henry Kemp

12.06.2021. 13:17

my buddy's friend makes $96 hourly on the internet. She has been with out artwork for five months however final month her charge emerge as $12747 really on foot on the internet for some hours. study greater on this net internet site.....

HERE☛ https://www.ecash6.com

Atbildēt

Zeze

12.06.2021. 01:01

Žīds.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

11.06.2021. 11:21

Cien Inkina k-gs.
Vienreiz jau vaicāju, bet tā kā tiešu atbildi nesaņēmu domāju, ka neļaunosieties, ja paprasīšu vēlreiz.
Iedomājieties, ka esat kļuvis par LR deokupācijas ministru:
1)Kā jūs izziņosiet deokupācijas sākumu?
a)ar dekrētu?
b)izsūtīsiet individuālus pazīņojumus?
c)citādā veidā?
2)Kā jūs plānojat nodrošināt atbilstošas kategorijas cilvēku transportēšanu?
a)ar aviotransportu?
b)ar vilcieniem?
c)ar autotransportu?
d)citādā veidā?
3)Kāds ir jūsu rīcības plāns gadījumam, ja iedzīvotāju kontingents uz kuru attieksies dekrēts neizrādīs pietiekamu entuziasmu? Vai ir plānots iesaistīt oficiālas iestādes? Ja ir, tad kādas?
4) Vai jums ir rīcības plāni gadījumam, ja rodas mēģinājumi procesā iesaistīties trešajām valstīm vai starptautiskām organizācijām? Ja ir, tad kādas ir šo plānu galvenās vadlīnijas?
5)Kāda ir jūsu plānotā rīcība gadījumos, ja ir izveidota reģistrēta ģimene, kurās sastāvā ietilpst gan dekrētam pakļautā persona, gan dekrētam nepakļautā persona.

Jau iepriekš pateicos par izsmeļošu atbildi.

Atbildēt

to tupais

07.06.2021. 10:22

»


Paskaidro, ko domāji ar spļāvieniem akā? Vai Inkins nevarēs iegādāties biļeti uz Uzvaras svētku sarīkojumu kas notiks uz asiņainām Maskavas drupām?

Atbildēt

Ko tad īsti gribam???

06.06.2021. 22:09

Uz jautājumu, ko īsti gribam, nejūt atbildi, ne no autora ne komentāriem. Pamata iedzīvotāju masa, ir tik irdena un mazskaitlīga, ka apzēlēt, kā būtu ja būtu, ir tukša runāšana! Mūsu nelielā tauta, var vienīgi ko mainīt, laikā kad lielie spēlētāji pārdala kārtis. Pašiem ko inicēt, izmainīt, vienkārši nekādu iespēju nav, esam par sīkiem.

Atbildēt

to Secinājums

06.06.2021. 19:17

»

Secinājums

Jūsu prāta spējas ir fantastiskas


Ja ne pie bandītiem nospēlētā nauda, kāds izmisums tevi, CILVĒKU, spiež iet pie augļotājiem?
Vai tiešām uzskati, ka kādam tev tāpat vien jādod nauda, tāpēc, ka tu tik GUDRS?
Nebūtu kopš mazām dienām dzēris alkoholu, būtu dzirdējis par tādu Halal banking, kas vispār neņem procentus pat 1-2%, kā ES par hipotekāro kredītu.
Tur vienkārši aizņēmējs dalās peļņā, reizēm atdodot pat pusi nopelnītā.

Atbildēt

pļurks un pļurkst un pļurkst

06.06.2021. 17:59

šodien viens izdomājis, kas medikamnetiem līdzi vajag garantiju. Kā -āniem ar alkaholiem, šmakalkām, tās bez garantijām???????????????????????????
Tie arī ir tie, ar kuriem nav par ko runāt...

Atbildēt

ta nu

06.06.2021. 17:58

ir arī izcili krievi, un latvieši ar kuriem nesarunājos.
Šitā tizlā rezonēšana par kaut ko ir simptoms.

Atbildēt

vai urla ir pārpīpējiies?

06.06.2021. 14:42

vai urla ir pārpīpējiies, ka murgus raksta ?... jāā, no ko(?) , urlām ar savu impērisko domāšanu ir grūti kontinentālajā Eiropā. Tas nu ir nenolidzami! ... bet labi urlām ir īrijā, anglijā, asv - tur, kur nav nekādas identitātes, izņemot naudas identitāti :)) ... tā teikt, mana dzimtene ir tur, kur lielāks desas gabals! .... urlas ir un paliek urlas :))))

Atbildēt

Secinājums

06.06.2021. 09:38

»

to Secinājums

Vai "Koloniju pārvaldnieki" tevi spiež iet nospēlēt visu spēļu zālēs, jeb tu to dari, tāpēc, ka no dzimšanas esi idiots un tavi vecāki tevi bērnībā dauzīja un seksuāli izmantoja


Jūsu prāta spējas ir fantastiskas!!!
Azartspēļu turētāji nav augļotāji,bet cilvēks nekad nespēlēs azartspēles.Ceru ka varbūt saprotat ko nozīmē cilvēks,ja ne,tātad neesat cilvēks.
Augļotāji ir visa banku sistēma.

Atbildēt

iezemietis

06.06.2021. 09:02

Levita/Kariņa kliķei vienīgais līdzeklis noturēties pie varas un turpināt zagt ir bļaustīties "krievi nāk", "Krievija bruks iekšā"....un tik turpināt zagt un bezjēgā tērēt naudu bruņojumam...

Atbildēt

to Secinājums

06.06.2021. 08:31

»

Secinājums

Koloniju pārvaldnieki grūž cilvēkus augļotāju apskāvienos


Vai "Koloniju pārvaldnieki" tevi spiež iet nospēlēt visu spēļu zālēs, jeb tu to dari, tāpēc, ka no dzimšanas esi idiots un tavi vecāki tevi bērnībā dauzīja un seksuāli izmantoja?

Atbildēt

krievu kroplītim

06.06.2021. 08:29

»

nelej udeni

Pat LPSR nebija aizliegums lietot skaidru naudu,ka tas ir sodien asv kolonija latvija,mulku zeme


PSRS laikos vispār naudas nebija, bija tikai sadrukāti papīriņi vietējai lietošanai. Ko nozīmē aizliegums, lietot skaidro naudu? Cik naudas, tu, netīrā krievu kazarmā pālī taisītais municipālās zupas ēdājs un benčiku lasītājs, esi vispār jebkad turējis rokās?
Starp citu, plānprātiņ, tavās sapņu zemē, raškā paraškā, 90% tavas sugas īpatņu nekad nav redzējuši tādu summu, cik pie mums atļauts tērēt skaidrā.

Atbildēt

liksim mierā runas

06.06.2021. 07:39

lai nezog un maksā nodokļus!!!!!!!!!!!!! kam mazas pensijas???paskatiet statistiku

Atbildēt

Secinājums

06.06.2021. 05:38

»

nelej udeni

Pat LPSR nebija aizliegums lietot skaidru naudu,ka tas ir sodien asv kolonija latvija,mulku zeme


Koloniju pārvaldnieki grūž cilvēkus augļotāju apskāvienos.

Atbildēt

ha-ha

06.06.2021. 00:19

Ja eksokupants atkal kļūs par okupantu,ko viņš nemītīgi sola,tad acimredzot tagad notiek potenciālās okupācijas kadru sagatavošana ar 4.maija politikāņu svētību un finansējumu.Latviešiem jau tagad ir visai nekonfortabla atmosfera,netiek sūtīti pat aicinājumi uz vēlēšanām.

Atbildēt

34%

05.06.2021. 22:41

Petrovs un Basirovs pierunaja latviesus nepiedalities pasvaldibu ,,velesanas,, asv kolonija latvija !

Atbildēt

HH

05.06.2021. 21:27

Pats stulbākais, ka viduvējais latvietis ir ar tik zemu pašvērtējumu, ka atmet ar roku, sakot ko nu tur. Tās ir tipiskas okupācijas sekas, psihiska trauma, kas latviešos tika iedzīts caur bailēm, pat varbūt ne bailēm, bet drīzāk bezcerību pret milzonīgo vairākumu, ka mēs instinktīvi nespējam nostāties par sevi un savām tiesībām.

Atbildēt

autoram

05.06.2021. 20:22

Deviņdesmito gadu sākumā LC atstāja Latvijā 100 000 krievu militārpersonu ar visām ģimenēm, bet 1998. kopā ar DPsaimnieks lauza koalīcijas vienošanos un nomainīja PL, lai katra Latvijā ievazātā kropļa piedzimušais kroplis, automātiski varētu saņemt pilsonību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...