Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

arī skribents

20.09.2020. 11:56

izskatās, ka mierkalnpata ir rakstu sēriju fuksim apmaksājusi kādus gadus uz priekšu - tātad beigsies kontrakts, beigsies raksti...

Atbildēt

Agnese

16.09.2020. 07:30

»

Liene

Bordāna bezkompromisa meļi ir legalizējuši verdzību. Viens vergturis nesamaksā algu un atvaļinājuma pabalstu, cits Bruknas vergturis apsola izārstēt no atkarībām un pieprasa samaksu par atļauju strādāt vergtura labā


Medicīnā atkal no 2020.g.pavasara vergi var strādāt 20 stundas nedēļā vairāk ( kopā 60 stundas), nesaņemot atalgojumu kā par virsstundām. Bet pārsvarā priecīgi, labais saimnieks atļāva. Vismaz uz otru darbu nav jāskrien. Satversmes tiesa tikai,šķiet, pirms pāris gadiem nolēma, ka tas ir prettiesiski, tos noteikumus atcēla. Un ko visus 30 gadus darīja mediķi un valsts? Protams, tagad turpina to pašu.

Atbildēt

pietieklapsas pasūtījumgac

15.09.2020. 22:02

»

Lapsas aste

Apnīk jau šie ampaksātie reklāmraksti


nauda nesmird!!

Atbildēt

fakts

15.09.2020. 19:03

mežu rubītāji mūs plikus pataisījuši, savā starpā plēšas kā šakāļi

Atbildēt

zaudē uzticību

15.09.2020. 18:59

»

Redzēju

Paldies par apskaidrību...


mežacirtējiem, huskvarnistiem un mūsu kopīgās mantas izlaupītājiem, industrijai kopumā

Atbildēt

Redzēju

15.09.2020. 18:28

»

Skaties

Te būs atbilde uz jautājumu - kāpēc


Paldies par apskaidrību.
Pietiek.com - man Jūsu vietā kauns. Kauns par žurnālistikas zaimošanu. Jau šķita šie visi raksti kaut kā dīvaini, jo biju palaidis garām epopeju ar Valsts mežiem un Mierkalna kungu, bet nu saprotams. Tad jau Jums arī no visas tās andeles labi ticis!?Žēl. Tieši šādu mediju dēļ saiedrība zaudē uzticību žurnālistikai kopumā.

Atbildēt

Ja

15.09.2020. 13:57

Es vērsos Valsts darba inspekcijā par paziņas darba devēja pārkāpumiem. Trīs mēnešus vilkās ārkārtīgi nopietna izmeklēšana, kura...beidzās ar neko. Valsts darba inspekcija atbildē norādīja, ka neko nedrīkst darīt, jo pats cietušais jau nav vērsies ar sūdzību. Respektīvi ja Tu redzi, ka tiek apzagta kaimiņa māja, tad tas uz Tevi neattiecas, jo zvanīt policijai var tikai kaimiņš, jo apzagts jau netieku es. Pilnīgi impotenta un nejēdzīga iestāde.

Atbildēt

Nu ja

15.09.2020. 13:00

»

vai ta nu

viens banditu grupējums PATA būtu tāds draņķis pret savu arodbračku


Kormušku jau negrib zaudēt - ērti piezīdies valsts budžetam. Bet tos, kam izzagšana besī - mēģina iebiedēt ar tukšu raksteļu sērijām.

Atbildēt

vai ta nu

15.09.2020. 12:09

»

Skaties

Te būs atbilde uz jautājumu - kāpēc


viens banditu grupējums PATA būtu tāds draņķis pret savu arodbračku?

Atbildēt

Austris

15.09.2020. 10:42

»

dusmīgais

Nu tad pierādījumus studijā


Jebkurš var ieskatīties KNAB mājaslapā reģistrētajos ziedotāju sarakstos un redzēt, ka Bordāna bezkompromisa noziedzības jumtam JKP lielākais ziedotājs ir tas pats, kas preses konferencē sēž blakus atkarīgo cilvēku apkrāpējam vergturim Mediņam.

Atbildēt

2

14.09.2020. 23:39

»

miljards

Taču saņemies un ej prom no tā kantora, nav ko te drukāt anonīmas vēstules, pilnīgi bezjēdzīgi


tas jau nav tikai šitajā cirtēju kantorī, tā ir cirtējiem masveida sērga visā valstī

Atbildēt

dusmīgais

14.09.2020. 23:17

»

Liene

Bordānam un Mediņam ir viens un tas pats galvenais sponsors-saimnieks


Nu tad pierādījumus studijā!

Atbildēt

Liene

14.09.2020. 20:40

»

Dusmīgais

Nejauc Mediņu ar Bordānu


Bordānam un Mediņam ir viens un tas pats galvenais sponsors-saimnieks.

Atbildēt

Liene

14.09.2020. 19:51

Bordāna bezkompromisa meļi ir legalizējuši verdzību. Viens vergturis nesamaksā algu un atvaļinājuma pabalstu, cits Bruknas vergturis apsola izārstēt no atkarībām un pieprasa samaksu par atļauju strādāt vergtura labā.

Atbildēt

Inspektors

14.09.2020. 11:50

»

Jānis

Re kā strādā Valsts vides dienests ar saviem inspektoriem, nevis paši uzmēra, bet liek pašam racējam uzmērīt un iesniegt ( cik grib tik uzmēra). Tā vietā, lai paši visu uzmērītu, aprēķinātu, šie prasa vainīgajam darīt to, kas viņam nemaz nav jādara! https://www.tvnet.lv/7061779/tukuma-no-aizsargjosla...


Jāni, tu taču esi ēzelis. Tad vides inspektoram tagad vajadzēs vēl arī mērnieka izglītību? Vai arī VVD būs štatā jāpieņem mērnieks? VVD visu pareizi dara - uzdod uzņēmumam uzmērīt, piesaistot sertificētu mērnieku kantori. VVD dažādas analīzes taču paši analīzes arī netaisa.

Atbildēt

Jānis

14.09.2020. 11:39

Re kā strādā Valsts vides dienests ar saviem inspektoriem, nevis paši uzmēra, bet liek pašam racējam uzmērīt un iesniegt ( cik grib tik uzmēra). Tā vietā, lai paši visu uzmērītu, aprēķinātu, šie prasa vainīgajam darīt to, kas viņam nemaz nav jādara! https://www.tvnet.lv/7061779/tukuma-no-aizsargjosla-izrakta-gravja-nelikumigi-ieguta-grants

Atbildēt

Jānis

14.09.2020. 11:10

Šādi Latvijā "strādā" visas inspekcijas, Valsts vides dienestu ieskaitot. Tās ir mēmās šausmas, cik nekompetenti, iespējams korumpējami ir visu dienestu inspektori! Īsi sakot, Latvija slīd atpakaļ totālā beztiesiskumā, tiem, kuriem ir nauda, Latvijā var darīt visu, kas iešaujas viņu šaurajās pierītēs, visas tās inspekcijas nulles vērtībā. Un nav ne tieslietu ministra, ne ģenerālprokurora, ne valsts prezidenta, kuri apjēgtu, ka ar tām inspekcijām kaut kas būtu beidzot jādara.

Atbildēt

Jj

14.09.2020. 11:02

Privata uznemumaa daar ko grib, ja kadam nepatik lai pats organizee biznesu busman Esi taa domaju

Atbildēt

Normāli

14.09.2020. 10:54

Kapitālismā katra tiesības ir atkarīgas no maciņa biezuma. Bet ļoti liela nauda rada atbilstošu tiesiskuma kropļojumu valsts iestāžu darbībā. Kādreiz pat ievelk savā orbītā un valsts iestādes sāk riņķot apkārt lielam kapitālam.
Neko darīt, kapitālisma papildus izmaksas.

Atbildēt

Ūdenspīpe

14.09.2020. 10:39

»

hahaha

Izskatās, kādam nervi sāk neturēt. Varu saderēt, ka Darba inspekcijā pilnīgi noteikti ir šāda te lieta izskatīta - un būs tiešām interesanti, ja Pietiek painteresēsies, kādas vēl lietas tur ir bijušas saistībā ar Ramoliņu "biznesu


Mani interesē, kas VDI var iegūt informāciju un vai tas ir legāli. Un vai līdzīgu info var iegūt arī par Pata grupas uzņēmumiem, kuras patiesā labuma guvējs apmaksā šo kampaņu, jo gadiem ilgi šmugulējis miljonus no LVM?

Atbildēt

tas taču krimināls

14.09.2020. 09:31

ne administratīvs

Atbildēt

Cik maksā šāds raksts pietiek.com?

14.09.2020. 09:23

Ak vai, cik nu var. Interesanti būtu zināt, ko diez Ramoliņš Jums tādu izdarījis, ka nepārtraukti šie it kā "ļoti atmaskojošie" raksti. Agrāk pietiek.com šķita tāds sakarīgs medijs, bet še tev. Skaidra lieta, ka par jebkuru lielu uzņēmumu var atrast šādas lietas ko uzrakstīt, bet tik acīmredzama piesiešanās vienai Stigai jau skaidri parāda, ka no uzticama medija šajā portālā nav ne vēsts.

Atbildēt

Lapsas aste

14.09.2020. 08:45

Apnīk jau šie ampaksātie reklāmraksti

Atbildēt

hahaha

14.09.2020. 08:38

»

Savejais

Tas kad lapsa ir prostitūte bija skaidrs. Kad tiek atbalstīti šādi nomelnošanas rakstraksti, liecina ka Lapsas morāles līmenis ir pielīdzināms prostitūtām uz Lienes ielas, vai arī akūts naudas trūkums kad pārodās un dara jebko


Izskatās, kādam nervi sāk neturēt. Varu saderēt, ka Darba inspekcijā pilnīgi noteikti ir šāda te lieta izskatīta - un būs tiešām interesanti, ja Pietiek painteresēsies, kādas vēl lietas tur ir bijušas saistībā ar Ramoliņu "biznesu".

Atbildēt

Savejais

14.09.2020. 08:21

Tas kad lapsa ir prostitūte bija skaidrs. Kad tiek atbalstīti šādi nomelnošanas rakstraksti, liecina ka Lapsas morāles līmenis ir pielīdzināms prostitūtām uz Lienes ielas, vai arī akūts naudas trūkums kad pārodās un dara jebko.........

Atbildēt

miljards

14.09.2020. 08:02

Taču saņemies un ej prom no tā kantora, nav ko te drukāt anonīmas vēstules, pilnīgi bezjēdzīgi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...