Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kaža

28.09.2020. 14:12

»

VB

"Darba devējus piesedz divi LM taustēkļi- invaliditātes noteikšanas Komisija


Reāli šī komisija atklāti un bezkaunīgi diskriminē darba invalīdus,tā mazinot darba apstākļos un darba traumas guvušo tiesības un darba devēju atbildību,kuri var turpināt ražot invalīdus un kuru dēļ ir spiesti meklēt normālus darba apstākļus un samaksu ārzemės.

Atbildēt

rolis

28.09.2020. 11:10

Ko tur runāt tikai par STIGA,tas pats ir SKAY.Algas lapiņas saņem,labi ja pēc nedēļas,atvaļinājuma naudu kad jau esi atvaļinājumā,stundu samaksa2,31 eiro.Ko tur runāt,nabadzīgākais veikals Latvijā.

Atbildēt

VB

28.09.2020. 07:55

»

Vai ta

Par šo nepienākas kāds pants, ja rakstītais neatbilst patiesībai. Šķiet, ka pienākas


Cisticamāk, ka jau atbilst. Kurš esam bez grēka, lai met 1. akmeni. Bet galvenais, vai tik vēl nebūtu liktāk, kā aplolšņu naudas (stipri atstāj iespaidu uz pensiju) etc...

Atbildēt

Vai ta

27.09.2020. 18:39

»

tukums

...


Par šo nepienākas kāds pants, ja rakstītais neatbilst patiesībai. Šķiet, ka pienākas.

Atbildēt

nu tak

27.09.2020. 17:58

»

???

Lai publicētu smirduli sestdien ir citi izcenojumi vai ikdienišķie


tantes runā, ka Andža atslābinās pirtī un dod/ņem aiz vaiga tikai 6dienās... Un tikai tāpēc tik aktuāla info īstajā laikā :).

Atbildēt

Ja negribi, lai iznīcina pēdējās darbvietas

27.09.2020. 17:37

tad jāsamierinās ar to, kas ir. Uzņēmējdarbība, idiotu zināšanai, nav labdarība, kad valsts iznīcina jebkādu uzņēmību kaut ko darīt.

Atbildēt

ha-ha

27.09.2020. 16:58

Darba devējus piesedz divi LM taustēkļi- invaliditātes noteikšanas Komisija un darba inspekcija,arī VM veselības inspekcija. Visas šīs ačgārnās kompānijas darbības rezultātā no Latvijas bēg darbaspēks,LM fīrerē tēmē uz amatu valsts drošības komisijā ,kuru stūrē slaveno kangaru slavens kadrs. Ar tādiem kadriem Latvijā tautas iznīcinäšana plāni tiks izpildīti priekšlaicīgi, bet latvieši turpinās klapēt ar ausīm un dziedāt oziannu saviem iznīcinātajiem.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

27.09.2020. 16:52

»

tukums

...


Tukumā nav nevienas pamatskolas, nu kaut vai palīgskolas, kur taml. publiski izpausties griboši "sabiedrības pārstāvji", max. piepūlot plakani nosēdētos "smadzeņcentrus", varētu apgūt dzimto (?) valodu vismaz minimāli "pieklājīgā", cilvēka cieņu neapkaunojošā līmenī?

Atbildēt

tukums

27.09.2020. 15:56


gan jau līdz melīgajam ramoliņam un viņa mafijai nonāks, painteresējaties kas kurzemē notiek ar tiem kas no privātiem pērk cirsmas un īpašumus ,ja ramoliņam netiek viņš uzsūta savus piepirktos mentus un tie čakarē konkurentu ,tas pats ar maziem transporta uzņēmumiem. Ramoilņš godīgu konkurenci nesaprot, viņa tēvs tāds pats ar Ķuzi un citiem tukuma mentu bandītiem pavada visas nedēļas nogales !!! Kurzeme ramoliņš ir uzbrucis visiem, tas pats ar Kuremes finieri bija. Rimčikā var redzēt viņus ,bāros

Atbildēt

patiesībā

27.09.2020. 15:34

»

un

tas nozīmē ka var maksāt skaidrā naudā un apkrāpt darbiniekus


tas nozīmē, ka NEVIENS fiz./jur./publ. personāžs, sevišķi un pirmkārt jau būdams masmēdītāju pasugas figurants, NEVAR atļauties publiskajā telpā (!!!) pa glupo muldēt to, ko muldētājs nevar pilnvērtīgi un juridiski / pēc būtības adekvāti pierādīt - tostarp likumīgi definētā procesuālā kārtībā un faktiskajā atbilstībā visnotaļ iespējamajā tiesvedībā par apzinātu apmelošanu, šantāžu u.t.t. Pie tam vēl - apzināti noziedzīgi patvaļīgi publiskojot un taml. nesankcionēti apstrādājot personas datus, kā arī ierobežotas piekļuves komercinformāciju u.c. ar likumu aizsargātus datus.

-------

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Un, arī: "Kauns NAV nezināt – kauns IR nevēlēties zināt."

Atbildēt

27.09.2020. 10:31

»

un

tas nozīmē ka var maksāt skaidrā naudā un apkrāpt darbiniekus


Tas nozīmē, ka ja tev ir skaidrā, tad tu vari nopublicēt Pietiek kaut 10 rakstus par to, ka tavs konkurents šķērsojis ielu neatļautā vietā, vai ka izmetis krāsa bundžu sadzīves atkritumos.

Atbildēt

27.09.2020. 10:13

»

un

tas nozīmē ka var maksāt skaidrā naudā un apkrāpt darbiniekus


Tas nozīmē, ka pasūtījuma nomelnojošus rakstus par Patas naudu var likt arī sestdienās. Ja iemeslus, kāpēc šādi raksti parādās nezini - https://skaties.lv/zinas/latvija/neka-personiga/latvijas-valsts-mezu-aizdomigos-papirmalkas-darijumus-parbauda-valsts-policija-un-knab/

Te nav nekāda cīna par taisnību - bet prasta atriebība par to, ka LVM izzagšana ar Patas shēmām nonākusi atklātībā.

Atbildēt

Oooo

27.09.2020. 10:08

Kārtējais tukšais Patas pasūtījuma raksts. Šķiet par šo pašu tukšumu atkārto jau otro reizi. Mierkalna samaksāto naudu pīāristam jāatpelna - a rakstīt tolkom nav par ko.

Atbildēt

tipiski

27.09.2020. 07:17

Vangažos "GRK" tas pats

Atbildēt

un

27.09.2020. 07:13

»

pietieklapsas pasūtījumgalc

nauda nesmird arī sestdienās


tas nozīmē ka var maksāt skaidrā naudā un apkrāpt darbiniekus ?

Atbildēt

Aldis

26.09.2020. 23:51

»

Īgņa

Ir, mīļumiņ, ir! Piefisties var, sākot ar laikā nenokārtotām obligātajām veselības pārbaudēm līdz biroja telpās neuzlīmētām melni dzltenajām lentēm uz pakāpieniem (darba vides drošība pārkāpta). Galvenais, ka (un kas) ir pasūtītājs izrādei


Par piefišanos nebij runas. Par izrakstīto sodu bij mans jautājums. Jo cik esmu ievērojis - VDI nekur tālāk par aktu ar pienākumu novērst neiespringst. Un ja darba devējs nenovērš - nu tad neko.

Atbildēt

meka un medina

26.09.2020. 23:17

Verdzības iekārtā nekāda darba inspekcija nav vajadzīga.

Atbildēt

viedoklis

26.09.2020. 20:56

Ja valstī daudzus jautājumus risina ne jau no godīguma viedokļa bet no izdevīguma tad nav ko gribēt un gaidīt godīgus spēles noteikumus.Ja jūs paliksiet VID-am parādā dažus centus jūs noteikti atradīs un vajās, bet tas ka VID ir paturējis miljonus kuri būtu jāatgriež iedzīvotājiem, tad VID to ir aizmirsis, nezin ne šo cilvēku kontus, ne adreses un nav pat naudas konvertam lai uzrakstītu atgādinājumu.Ar bandītiem raksturīgu psiholoģiju strādājoša valsts iestāde un te kāds grib lai būtu godīga attieksme.Tikai godīgam ir jābūt nodokļu maksātājam, bet valstij kā sanāk.....

Atbildēt

Īgņa

26.09.2020. 19:45

»

Aldis

Tad nu gan unikālu atklājumu izdarīja Pietiek lasītājs. Vai kādam ir zināms veiksmes stāsts, kur VDI ir kādu darba devēju kādreiz par daudzkārtējiem pārkāpumiem sodījusi? Gribētos uzzināt šādu precedentu


Ir, mīļumiņ, ir! Piefisties var, sākot ar laikā nenokārtotām obligātajām veselības pārbaudēm līdz biroja telpās neuzlīmētām melni dzltenajām lentēm uz pakāpieniem (darba vides drošība pārkāpta). Galvenais, ka (un kas) ir pasūtītājs izrādei.

Atbildēt

valdis

26.09.2020. 19:40

»

Aldis

Tad nu gan unikālu atklājumu izdarīja Pietiek lasītājs. Vai kādam ir zināms veiksmes stāsts, kur VDI ir kādu darba devēju kādreiz par daudzkārtējiem pārkāpumiem sodījusi? Gribētos uzzināt šādu precedentušis ir īpašs veiksmes stāsts :)))))))),drabinieku stāsti par īpašnieka zādzībām ,krāpšanām vien ko vērti. tavsdrbas.lv sudzibas.lv utt. diezvai visi darbinieki sarunājuši savā strapā uzbrukt mācītāj kungam

Atbildēt

Aldis

26.09.2020. 19:35

Tad nu gan unikālu atklājumu izdarīja Pietiek lasītājs. Vai kādam ir zināms veiksmes stāsts, kur VDI ir kādu darba devēju kādreiz par daudzkārtējiem pārkāpumiem sodījusi? Gribētos uzzināt šādu precedentu.

Atbildēt

???

26.09.2020. 19:11

Lai publicētu smirduli sestdien ir citi izcenojumi vai ikdienišķie?

Atbildēt

Nekāda pārsteiguma

26.09.2020. 17:52

To zin visa Kuldīga ,Tukums,cilvēki ir mēsli šā pilsoņa acīs

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....