Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

apps

10.05.2022. 21:24

Vajag atkārtot, lai būtu vairāk.

Atbildēt

makšķernieks

10.05.2022. 16:29

»

Vērotājs

Ceru, ka aprobežotajai tautietei šis atgadījums paliks atmiņā uz visu mūžu un varbūt vedinās uz kaut kādām pārdomām...


es uzprasos - es saņemšos uz to ko būšu pelnījis dzīvojot savā brīvajā un neatkarīgajā valstī un netraucējot dzīvot citus no savas valsts - neliekot tiem mācīties no savām grāmatām - nepiespiežot tos katru dienu pārdot manas bikses - pirkt manus apelsīnus - un klausīties cik to visu tev un man ļoti vajag.

Atbildēt

Vērotājs

09.05.2022. 13:14

»

Zee

Šofera vietā es rīkotos līdzīgi. Vienīgi aiz matiem varbūt arā nevilktu. Citādi viss pareizi! Malacis šoferis! Priecājos, ka Latvijā ir cilvēki, kuri emociju histērijā spēj uz notikuiem paraudzīties ar vēsu prātu. Ceru, ka aprobežotajai tautietei šis atgadījums paliks atmiņā uz visu mūžu un varbūt vedinās...


Ceru, ka aprobežotajai tautietei šis atgadījums paliks atmiņā uz visu mūžu un varbūt vedinās uz kaut kādām pārdomām.
Nedomāju vis, ka cilvēkam ar šādu domāšanu kaut kas mainās. Galu galā, tā bija viņa, kas sāka kašķi, un droši vien tik pretīgā tonī, uz kādu tikai mēs, īstenie latvieši esam spējīgi. Nepiekrītu Veidemanei, ka naida noziegumi ir tie kuri tiek vērsti tikai pret tiem, kas nav krievvalodīgie. Arī krieviem nav brīv darīt pāri. Ja uzprasies, nevajag žēloties-saņem ar cieņu pelnīto.

Atbildēt

Zee

08.05.2022. 18:01

Šofera vietā es rīkotos līdzīgi. Vienīgi aiz matiem varbūt arā nevilktu. Citādi viss pareizi! Malacis šoferis! Priecājos, ka Latvijā ir cilvēki, kuri emociju histērijā spēj uz notikuiem paraudzīties ar vēsu prātu. Ceru, ka aprobežotajai tautietei šis atgadījums paliks atmiņā uz visu mūžu un varbūt vedinās uz kaut kādām pārdomām.

Atbildēt

labvēlis

08.05.2022. 13:17

Ja bildē būtu kaķis/kaķene,tad ok-balderjānis uz peži.as un aiziet!!Nez' ko šamā pielieto sunīša/kucītes pievilināšanai???

Atbildēt

labvēlis

08.05.2022. 13:05

Taxis:..."skudriņa Tipa ticēja...neticēja..."

Atbildēt

Kaža

08.05.2022. 12:41

Okupantu saukšana par atbrīvotājiem ir naida noziegums.Kolaborantu saukšana par brīvības cīnitajiem ,celšana augstos amatos,apbalvošana,lielu pensiju piešķiršana ir naida noziegums.Latvija visa vārās naida noziegumu putrā.Šīs putras vārītāji un maisītāji ir krievu pasaules t.i.PSKP izaudzētie ,visiem zinamie,arī latviešu valodu pārvaldošie un sevi pie latviešiem pieskaitošie,bet būtībā īstie krievu pasaules nacisti un rašisti,kuru dēļ arī no Latvijas ir aizbēguši un bēg simtiem tūkstošiem latviešu,legāli, ar ieviestās ģimenes ārstu sistēmas palīdzību tiek atstāti bez ārstēšanas un palīdzības tūkstošiem latvieši.

Atbildēt

Kādēļ nē

08.05.2022. 11:10

»

Latvija - neizdevusies valsts

Man likās, ka suns ir homoseksuāls


Vienai māksliniecei izdevās suni par vegānu iedīdīt

Atbildēt

Vecie atmodisti aktivizēušies

08.05.2022. 11:07

»

tā Vaidemane

ir galīgi savērusies! Brīžiem uzvedas kā aptrakuse kuce


Vēlēšanas tak šogad . Varēs par reklāmas aģenti strādāt. Un varbūt arī pati mērķējās deputātos vai deputāta palīgos.

Atbildēt

Laiks pie miera, nav ko plosīties

08.05.2022. 11:02

»

tā Vaidemane

ir galīgi savērusies! Brīžiem uzvedas kā aptrakuse kuce


Ja jau dzimusi 1955.g. , tad jau pensijai vajadzētu sanākt. Nu un lembe varēja arī kādu piemaksu piešķirt .

Atbildēt

Piens paliek dārgāks

08.05.2022. 09:41

»

Tā ir ļoti lēta un tukša

muļķuzemes žļurkanāliste


Žurnālistam, pat ja Lembergs ir piešķīris tam mūža bloga (emuāru) vietu, kurā izrakstīties - un paskatieties uzmanīgi, par ko tad nra.lv vēl vispār vēsta, tas būs šokējoši un tiešām lēti: zīlniecības, "influenceru grūtās dzīves" un nemitīgā kovida ūdensgabali (trīs tēmas + Ukraina) - ir jāapzinās, ko raksta. Kopumā šķiet, ka padomju pilsone joprojām mēģina iedzīvoties jaunā vietā un tēlā, ko aizpildīt var tikai ar patukšām emocijām, satracinot vientiešus un pamuļķus, kam patīk komandas un tas, ka cits visu izdomā viņu vietā. Protams, ka tā ir NA atbalstītāju metode, kā palikt pie varas, pat nolaižot un iztirgojot. Ja ir tādi skolotāji kā Solovjovs, tad var arī pietuvināties. Un tā tas ir vienmēr; propagandisti viens no otra mācās un viens otru papildina, tikai atrodas dažādās ierakumu pusēs, bet būtībā ir vienādi.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

08.05.2022. 09:08

»

tētis

tas nav suns tā ir mamma


Man likās, ka suns ir homoseksuāls.

Atbildēt

juris

07.05.2022. 23:14

Tā lezbiete kaut reizi ir paskatījusies spogulī?

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

07.05.2022. 18:29

»

kuku

banderu fasistu atbalstitaju zelabas un vaidi


Tātad - svaigākie tvnet jaunumi:
"Berlīnē aizliegts demonstrēt Ukrainas simbolus"
"Berlīnes federālās zemes varas iestādes ir aizliegušas Ukrainas karogu un citu ukraiņu simbolu demonstrēšanu akcijās 8. un 9.maija piemiņas pasākumu laikā, pielīdzinot tos Krievijas un Donbasa separātistu simboliem"

Atbildēt

Kaza bez piena

07.05.2022. 17:19

Ož pēc tiesiskuma sektantisma. Nevienam jūs klāt nepieliksiet miesassargus, konflikti dažādu iemeslu pēc ir, bija un būs. Nepalieciet smieklīgi. Neviens nav nogalināts vai fiziski ietekmēts, tikai vārdiski apsaukāts, ko latvieši tagad prot tikpat labi, cik krievi. Jaunie uzščemļennije. :)

Twitter ir konti, kuros viens otrs par konfliktu pie Maskavas nama sāk rakstīt uz reālu vardarbību aicinošas lietas. Organizēšot purnā devēju družīņnikus Putinu atbalstošo krievu sišanai ielās, cik var saprast. Par to rakstīja arī tas džipu vācējs Ukrainai.

Šādi provokatori ir jāatvēsina jānoņem no trases tūlīt, bet žurnāliste Elita par tādiem ierakstiem priecājas. Tā ir ļoti lēta un tukša interneta varonība.

Atbildēt

labi parametri

07.05.2022. 16:54

»

tikai fakti - neviens nav aizmirsts un nekas nav aizmirsts

...


Izteiksmīga biogrāfija! Pilnīgi jocīgi, ka šī nav valdošās kliķes politiķos, pēc morālajām īpašibām pilnīgi atbilstoša!

Atbildēt

Skolnieciņš

07.05.2022. 16:50

卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸
Par latviešu tautu daudz ko var izstāstīt tāda zinātne kā ģenētika. Ģenētikai ir apmēram 150 gadu. Šai zinātnei apmēram pirms 20 gadiem radās tāda apakšzinātne kā epiģenētika. Epiģēnētika pēta epiģenētiskos efektus, t.i., epiģenētika pēta to, kā apkārtējā vide ietekmē indivīda gēnu ekspresiju un transkripciju. Piemēram, kā apkārtējā vide ietekmē cilvēka uzvedību no paaudzes paaudzē gēnu līmenī. Zinātnieki ir secinājuši, ka epiģenētiskie efekti spēj saglabāties 6 līdz 7 paaudzes. Tie ir kā viļņi jūrā vai kā viļņi no iemesta akmens ezerā. Tie uz laiku uzplaiksnī, bet tad uzreiz pēc kāda laika nozūd.
Cariskā Krievija turējās uz verdzības pamata. Padomju Krievija turējās uz krievu totalitārisma un varmāku entuziasma pamata. Latvieši, gribot negribot, ir saskarušies ar šiem necilvēcīgajiem režīmiem. Tas latviešu tautas dvēselē atstāja dziļas rētas. Ir laiks no šīm rētām atbrīvoties. Ir laiks apklusināt verga epiģenētiku sevī. Latviešiem ir jātop brīviem. Latviešiem ir jātop spēcīgiem. Latviešiem ir jāpieņem savas saknes, jo tikai tautai ar spēcīgām saknēm ir nākotne. Latviešiem ir jāatceras Sentēvu Dievi. Latviešiem ir jāatceras sentēvu pagāniskā ticība. Jo tikai tad mūsu tauta būs īsteni brīva. Un sveši kungi nespēs mūs kalpināt!!! Daudzdievība ir Latvijas nākotne!!!
Ar cieņu pret Latvijas zemi un latviešu tautu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
卍 𐋄 ⋙|||⋘ 〰 ✸

Atbildēt

tikai fakti - neviens nav aizmirsts un nekas nav aizmirsts

07.05.2022. 14:43

»

tā Vaidemane

ir galīgi savērusies! Brīžiem uzvedas kā aptrakuse kuce( t.sk. ar atsauksmju norādēm uz https://lv.wikipedia.org u.c. info "noplūžu" avotiem)

"Elita Veidemane dzimusi 1955. gadā Rīgā. 1980. gadā beigusi Latvijas Valsts universitātes Filoloģijas fakultāti latviešu valodas un literatūras specialitātē No 1981 līdz 1988. gadam Veidemane darbojusies laikrakstā "Padomju Jaunatne"; no 1988. gada līdz tā slēgšanai 1992. gadā bija LTF izdevuma "Atmoda" galvenā redaktore; no 1991. līdz 1996. gadam vadīja nedēļas laikrakstu "Atmoda Atpūtai". Skandalozu slavu Veidemane ieguva pēc rakstu sērijas "Vīrieši manā mūžā" publicēšanas, kā arī intervijas žurnālam "Pantera" 1995. gadā. (...) 2007. gadā Veidemane kļuvusi par žurnāla "Vakara Ziņas" redaktori, no 2008. gada jūnija ir laikraksta "Neatkarīgā Rīta Avīze" galvenās redaktores vietniece. Politiskā un sabiedriskā darbība: Veidemane bijusi "Vissavienības Ļeņina Komunistiskās Jaunatnes Savienības" (VLKJS) biedre un dažādu līmeņu komjaunatnes aktīviste no 1969. gada līdz 1983. gadam; centusies iestāties "Padomju Savienības Komunistiskajā Partijā" (PSKP) bet neveiksmīgi, jo nav varējusi iegūt tam nepieciešamās PSKP biedru rekomendācijas (biežāk minētais atteikumu iemesls - "morālu apsvērumu dēļ"); 1995. gadā Veidemane bijusi viena no "Muļķu un bezzemnieku partijas" veidošanas iniciatorēm; 6. saeimas vēlēšanās kandidēja no Z. Čevera vadītās Demokrātiskās partijas "Saimnieks" (DPS) saraksta, bet netika ievēlēta; 2001. gada pašvaldību vēlēšanās kandidējusi no "Latvijas Demokrātiskās partijas" saraksta Jūrmalā, bet arī netika ievēlēta..."

Atbildēt

Mildiņa

07.05.2022. 12:48

...Attiecībā, uz pilsonības dalīšanu, svešzemju ļaudīm, ļoti, pat ieteicams, ja vien naudiņa to atļauj, Ministres madāmai, aizdoties paskoloties uz Vāczemi! Tur cilvēki ar bēgļu pasēm, dzīvo visu mūžu!...Un viņi pat nedrīkst piedalīties vēlēšanās!...Kāpēc, lai Latvija, savu pilsonību dalītu pa labi un pa kreisi?

Atbildēt

tētis

07.05.2022. 11:55

»

JA VECENEI BĒRNA VIETĀ SUNS

AR KO SARUNĀJATIES


tas nav suns tā ir mamma

Atbildēt

tāpēc jau dzemedību namam

07.05.2022. 10:59

normālie iet ar līkumu...mašku gaļku ...midzenis

Atbildēt

BET VARBŪT TO ZVAIGŽNU ORDENI???

07.05.2022. 10:58

»

Haralds

cerams, ka šopieris drīz mazgās samīztās grīdas Urlakova atejā


tomēr 'savējais'

Atbildēt

JA VECENEI BĒRNA VIETĀ SUNS

07.05.2022. 10:55

AR KO SARUNĀJATIES?????????????????????

Atbildēt

Partijas “Republika” valdes garākais loceklis

07.05.2022. 09:48

Kā veicas ar visu laiku smukākā IeM ministra Ģirģēna laikā notikušo cilvēku atšaušanu Rīgā izmeklēšanām?

Viens no noslepkavotajiem bija arī stipri netradicionāls, kā zilā Marija.

Atbildēt

orānorā

07.05.2022. 07:55

»

Zelta rublis

Krievijas himna ir labaka himna pasaule


mažorā vai minorā?

Atbildēt

Ir varianti

07.05.2022. 07:35

Varbūt vajadzētu, Okupācijas stabu ielikt ministres kolēģa, Pikšes, sētā, un atskaņot attiecīgo himnu!

Atbildēt

kuku

07.05.2022. 06:51

banderu fasistu atbalstitaju zelabas un vaidi.

Atbildēt

Kaķis

07.05.2022. 06:13

»

Secinājums

Viena kuce rej uz otru kuci


...Smerdelis komentē!

Atbildēt

Zilace

07.05.2022. 06:13

pēc manām domām, ja kādam var "izskalot"smadzenes, tad tas ir apsveicami.... skalo, skalo, bet, bac, kā pērkamie mediji zelē citu tēmu, viss atkal izmainās..... viss, izņemot realitāti....

Atbildēt

Secinājums

07.05.2022. 06:00

Viena kuce rej uz otru kuci.

Atbildēt

Zaldis Vatlers- Vatņiks

07.05.2022. 05:51

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Krievvalodīgie krievi! Latvieši un latvietes! Žīdu nacisti - cionisti!

Atkal ir atnācis 4. Maijs! Bet Latvijas sabiedrība joprojām ir totāli sašķelta!

Latvijas krievvalodīgajiem krieviem visbeidzot ir jāsaprot, ka karš Ukrainā ir atrāvis korķus latviešu vēsturiskām rētām un tās asiņo. Ja saprastu, tas sašķelto sabiedrību nomierinātu.

Bet neceriet, nebūs tā, ka uzreiz radīsies “kara vampīri”, lai atgādinātu par sevi un sašķelto sabiedrību izmantotu savam labumam!

Es lepojoties redzu, cik spēcīga ir latviešu tauta, kurai pazudusi “zemnieku piesardzība”, bet tai vietā parādījusies “NATO līguma piektā panta pārliecība” - nesavtīgi un bez minstināšanās palīdzēt ukraiņu bēgļiem Latvijā, jo visiem tagad ir zināms, ka karš Ukrainā novājina Krieviju, lai tā neuzbruktu Latvijas sašķeltajai sabiedrībai.

Esmu dzirdējis, ka cilvēki tā no brīva prāta sametuši deviņus miljonus euro Ukrainai, šī nesavtība liecina par to, cik finansiāli bagāta un pārtikusi beidzot ir visa Latvijas tauta.

Manuprāt, Latvijas sabiedrība ir ļoti sarežģīta, bet es to zinu sen, un šī apziņa man vienmēr ir bijusi mana priekšrocība, kad man bija pielaide valsts noslēpumiem.

Bet krievvalodīgie krievi Latvijā vēl baidās atklāt savu viedokli, viņi jūtas ka zoodārza krātiņā, es teiktu, bet ir jāpalīdz šiem cilvēkiem pārvarēt nedrošību, aicinot uz iestādēm, lai rīkotu “apaļos galdus ar baltiem galdautiem, ar kafijas padzeršanu”, viktorīnas, vai arī publiski izsludinātu konkursu “par labāko labēji orientēto krievvalodīgā krieva viedokli”.

Viedoklis, saprotams, paužams mutvārdos vai rakstiski tīrā Latvijas valsts valodā.

Latvieši sašķeltajā sabiedrībā patlaban parāda pārliecību par sevi, bet Latvijas krievvalodīgie krievi to vēl īsti nevar izdarīt un “tur akmeņus azotē.”

Ir skaidri jāsaprot jau no pamatskolas vecuma, ka cilvēkiem var būt dažādi, pat daļai nepieņemami viedokļi, un tā ir demokrātija, ja tos pauž publiski. Ja nepauž, tad tā ir “huntas demokrātija” un mums tāda nav vajadzīga un ar tādu mums nav pa ceļam.

Bet vienlaikus ir jābūt ļoti cietai rīcībai pret tiem, kas atbalsta karu, velk burtu “Z” , kur pagadās, daži, cik dzirdēju, to tetovē sev pat uz pieres, vai citur kādā slēptākā vietā, kas pilnīgi nav pieņemami.

Tā ir stingā līnija, ko nekādi nedrīkst pārkāpt – uzbrukt Ukrainas bēgļiem Latvijā, lai arī viņi ir krievvalodīgie un konkurē ar īstajiem krievvalodīgajiem krieviem Latvijā uz Latvijas valsts izsniegto “sociālo maizes riecienu” un “eventuālo drošības sajūtu”.

Es vienmēr aktīvi iestājos pret sašķetu sabiedrību un naida runu, un naida darbībām!

Radikālu viedokļu dažādību var pieņemt, taču sašķeltība parādās tad, ja viedokļi sāk viens ar otru karot, radot ienaidnieka tēlu, uz ko tik ļoti cer tie, kas izliekas par latviešiem, vai krievvalodīgajiem krieviem, kas arī izprovocēja karu Ukrainā.

Mazāk ir jālieto vārdi “sabiedrības sašķeltība”, “sašķelta sabiedrība”, “cionisma ideoloģija”, “skaldi un valdi”, bet vairāk “diplomātija”, “politika ir kompromisu māksla” un tamlīdzīgi, jādomā pozitīvi par pozitīvo nākotnē, bet negatīvi par negatīvo pagātnē.

Latvijas krievvalodīgajiem krieviem ir skaidri jāpasaka, diemžēl vēl nav zināms, kurš to katram pateiks, te ir darbs, ka “karš Ukrainā ir atrāvis korķus latviešu vēsturiskām rētām un tās asiņo.”

Ja atrodam analoģiju ar 1940.gadu un 50 SSSR okupācijas gadiem, kad sabiedrība nebija tik sašķelta, kā tagad, tad tas viss katram latvietim ir iesēdies aknās un tur sēž, un ģimenēm ir atmiņas. Ar to tomēr būtu jārēķinās arī Latvijas krievvalodīgajiem krieviem.

https://www.la.lv/zatlers-latvijas-krieviem-jasaprot-ka-kars-ukraina-atravis-latviesu-vesturiskas-retas

Atbildēt

Maija

07.05.2022. 05:44

....Vispār jau ļoti šokē, tās ono ministres attieksme!... Bet, ja tā izanalizē A/par darbību Latvijā, tad nonākam pie secinājuma, ka viņi nemitīgi vēlas integrēt latviešus, svešzemju politikas plānojuma piramīdā, pašu latvju Tēvzemē!

Atbildēt

mu-4

07.05.2022. 04:55

»

Fa-ha

Dzert vajag vairāk, tad krievu himna ausīs naktīs neskanēs


kopš kura laika, nav par ko samaksāt par braucienu, ir krievijas himna?

Atbildēt

ukraiņu bēgļi

06.05.2022. 22:49

tie ir tie - kuri, kad aizbēg pēdējais, tad izslēdz gaismu?

Atbildēt

Yes

06.05.2022. 22:40

Divas vecas caurules

Atbildēt

Betons

06.05.2022. 21:51

Tad viss skaidrs - ja iekšlietu ministri aiz matiem izrauj no mašīnas un uz zemes atspārda - tas nav noziegums, nekādi nav masveidīgs.

Atbildēt

Haralds

06.05.2022. 21:05

cerams, ka šopieris drīz mazgās samīztās grīdas Urlakova atejā!

Atbildēt

Vau-vau

06.05.2022. 20:37

AAzi par daarznieku un okupantus par ministriem.Kas veel pietruukst lai,,dziivotu muuzhos,,?

Atbildēt

pareizi būtu

06.05.2022. 19:59

»

Fa-ha

Dzert vajag vairāk, tad krievu himna ausīs naktīs neskanēs


dzert vajag mazāk.It īpaši,jau vadot auto.Bet krievu himnu vajag klausīties Krievijā.

Atbildēt

Fa-ha

06.05.2022. 19:36

Dzert vajag vairāk, tad krievu himna ausīs naktīs neskanēs!

Atbildēt

paldies par rakstu!

06.05.2022. 19:26

Cerams,ka tā ministrēšana šai "ministrei" drīz beigsies.Izsmiekls ne ministre ar visu savu jocīgo Curiku.Traki,ka šādas niecības tiek iz grjazi v kņjazi.Tēlo,ka strādā un ir nāvīgi aizņemtas darbiņā.Diez vai tie paristi varētu paskaidrot,pēc kādiem principiem viņi izvēlas ministru kandidātus un misnistriju darboņus tādus,kā šī CurikaLaikam pēc "orientācijas" starp trīs priedēm.

Atbildēt

tā Vaidemane

06.05.2022. 18:19

ir galīgi savērusies! Brīžiem uzvedas kā aptrakuse kuce!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...