Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mikrobs

15.08.2021. 22:54

Muļķu zemē viss pa vecam.
Kādreiz 90.gados bija Liesmā intervija ar Aivaru Borovkovu. Lasīju, atceros.

Atbildēt

nu

12.08.2021. 13:15

»

Patiesais

Ja atklāti, tad Latvija vecajai Eiropai ir vajadzīga tikai kā piedēklis- pakalpiņš. Rezultāts- no vienas puses latvija ir Nato un ES, un itkā labi, bet no otras puses nejūtas komforti un brīva, jo visu laiku ir atkarīga no regulām un norādēm, politiskām nodevībām. Papildus sliktas attiecības ar krieviju...


baigi augsta ekonomiskā stabilitāte ir Krievijā?Kurš tad sāka izmantot ekonomiskās sviras - gāzi, naftu un iepirkumus saviem politiskajiem mērķiem?Kā nepatika Krievijai, pirms LV iestājās ES, kaut kas Latvijas politikā, tā sākās - gāzei cenu pacelsim, šprotes nepirksim uttt.Tas vēl bija 90.gadu beigās, kad bija pirmā krīze ar Krievijas tirgu.Un tas periodiski atkārtojas.

Atbildēt

klau, tautiete

10.08.2021. 22:44

»

tautietis

Klau,autor,bet tu taču esi muļķis!Kā gan tu esi apmuļķojis arī Lapsu,lai nolaistu dibenā šo vietni?Cik samaksāji


Nevar nolaist dibenā to, kas tur jau sen ir nolaists un smird pēc nosprāgušām lapsām.

Atbildēt

tautietis

10.08.2021. 18:49

Klau,autor,bet tu taču esi muļķis!Kā gan tu esi apmuļķojis arī Lapsu,lai nolaistu dibenā šo vietni?Cik samaksāji?

Atbildēt

10.08.2021. 15:58

»

Ты што обкурилса?

43 млн карат алмазов-полное фуфло


Фонды университетов США:

Гарвардский университет: $36 млрд
Йельский университет: $29,4 млрд
Техасский университет: $26,5 млрд
Стэнфордский университет: $26,5 млрд
Принстонский университет: $23,8 млрд

Весь бюджет на высшее образование в России $6,5 млрд.

Atbildēt

Ты што обкурилса?

10.08.2021. 15:56

»

Сухая статистика без комментариев. За год в России добыли...


43 млн карат алмазов-полное фуфло!!
Кык и всё отольное !
Ты што програму Звезда пересмотрелса???или с дуба рухнул?

Atbildēt

10.08.2021. 13:54

»

Patiesais

Ja atklāti, tad Latvija vecajai Eiropai ir vajadzīga tikai kā piedēklis- pakalpiņš. Rezultāts- no vienas puses latvija ir Nato un ES, un itkā labi, bet no otras puses nejūtas komforti un brīva, jo visu laiku ir atkarīga no regulām un norādēm, politiskām nodevībām. Papildus sliktas attiecības ar krieviju...


Сухая статистика без комментариев. За год в России добыли:

- 560 млн тонн нефти
- 738 млрд кбм газа
- 4 млн тонн алюминия
- 43 млн карат алмазов
- 25 тонн платины
- 996 тонн серебра
- 344 тонны золота

При этом около 40% россиян не хватает денег на еду

Atbildēt

mikrocefālā Lupata Lapsene

10.08.2021. 10:53

»

Idullis Durka

apčurājās


aptaisījās pa šķidro atkal...

Atbildēt

Globālajā nošpricēšanas plānā iesaistās SVF un Pasaules Banka

10.08.2021. 08:28

Zimbabvē, Čadā un citās nabadzīgajās valstīs ir nulle procentu vakcinēto pret Covid-19. Pasaules Banka un SVF ar 23. augustā 2021. gadā paredzēto lēmumu sper izšķiroši soli visas pasaues iedzīvotāju totālai vakcinācijai, kad labklājības zemēs jau vakcinēti 50-70 procentu iedzīvotāju, kas vakcīnu ražotājkompānijām nesusi neiedomājami veiksmīgu peļņu. Vakcīnu ražotājkompānijas lēš, ka SVF lēmums papildus nesīs vismaz 400 miljardu usd peļņu, ko var aprēķināt pēc plānotā 650 miljardu SDR aizdevuma nabadzīgajām valstīm.

Latvija un SDR

Ārlietu ministrija informē, ka 2009.gada 10.augustā stājās spēkā 1944.gada 22.jūlija Starptautiskā valūtas fonda Vienošanās līguma 1997.gada 23.septembra ceturtais grozījums.
Grozījuma teksts angļu valodā un tā tulkojums latviešu valodā publicēts laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" 2001.gada 8.februārī, Nr.22 (2409).
Ārlietu ministrijas Juridiskā departamenta direktora p.i. I.Bīlmane

Starptautiskā valūtas fonda Vienošanās līguma ceturtais grozījums
Valdības, kuru vārdā ir parakstīts spēkā esošais Līgums, vienojās par to, ka:
1. XV panta 1.daļas teksts tiek grozīts šādā veidā:
(a) Esošo rezerves aktīvu papildināšanas vajadzības gadījumā Fonds ir pilnvarots piešķirt SDR (Starptautiskā valūtas fonda norēķinu vienība) saskaņā ar XVIII panta noteikumiem tām Fonda dalībvalstīm, kuras ir SDR departamenta dalībnieces.
(b) Fonds ir pilnvarots piešķirt SDR asignējumu arī tām dalībvalstīm, kuras kļuvušas par SDR departamenta dalībniecēm saskaņā ar M grafika noteikumiem.
2. Jaunais M grafiks, kurš pievienots Līgumam, ir šāds:
M grafiks
Īpašais vienreizējais SDR asignējums
1. Katra dalībvalsts, izņemot šī grafika 4.paragrāfā paredzēto gadījumu, kas ir SDR departamenta dalībniece uz 1997.gada 19.septembri, trīsdesmitajā dienā pēc šī līguma ceturtā grozījuma stāšanās spēkā saņem SDR asignējumu, kura kopējā SDR neto summa ir 29, 315 788 813% no 1997.gada 19.septembra valsts kvotas, ar noteikumu, ka tām dalībvalstīm, kuru kvotas netika koriģētas saskaņa ar Pilnvarnieku padomes rezolūciju Nr.45 - 2, aprēķini tiek veikti atbilstoši tām kvotām, kas piedāvātas minētajā rezolūcijā....


Speciālās aizņēmuma tiesības (SDR) (angļu Special Drawing Rights; valūtas kods saskaņā ar ISO 4217- XDR) ir norēķinu vienība, ko 1969.[1] gadā izveidoja Starptautiskais Valūtas fonds (SVF).


Totālais visas pasaules iedzīvotāju vakcinācijas (nošpricēšanas) plāns.

SVF 650 miljardu dolāru rezervju sadale novērš pēdējo šķērsli "bezprecedenta" gājienā pret Covid-19, paziņoja Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) rīkotājdirektore Kristalina Georgieva


Starptautiskais Valūtas fonds paziņoja, ka tā valde apstiprināja SVF īpašo aizņēmuma tiesību piešķiršanu 650 miljardu ASV dolāru apmērā un paziņoja, ka tās visu laiku lielākais naudas rezervju sadalījums stāsies spēkā 23. augustā.
SVF dalībvalstis saņems SDR - fonda valūtas vienību, kas nodrošināta ar dolāriem, eiro, jenām, sterliņu mārciņām un juaņām - proporcionāli esošajām fonda akcijām. Pirmdien visu 190 SVF dalībvalstu apstiprinājumu gaidīja jau sen.
"SDR piešķiršana dos labumu visām dalībvalstīm, risinās ilgtermiņa globālās vajadzības pēc rezervēm, vairos uzticību un veicinās pasaules ekonomikas noturību un stabilitāti," teikts SVF rīkotājdirektores Kristalinas Georgievas paziņojumā.

"Tas īpaši palīdzēs mūsu visneaizsargātākajām valstīm, kuras cīnās ar COVID-19 krīzes ietekmi," viņa sacīja, piebilstot, ka aptuveni 275 miljardi ASV dolāru no piešķīruma tiks novirzīti jaunajiem tirgiem un valstīm ar zemiem ienākumiem.
Vācijas finanšu ministrs Olafs Šolcs šo soli novērtēja kā "nebijušu vēsturē". Viņš teica, ka šis solis palīdzētu nodrošināt papildu likviditāti un stabilizēt pasaules ekonomiku.
"Jo īpaši jaunajām un jaunattīstības valstīm tiks dots jauns impulss koronavīrusa pandēmijas ekonomisko seku apkarošanā," sacīja Šolcs.

Georgijeva sacīja, ka SVF turpinās aktīvi sadarboties ar dalībvalstīm, lai noteiktu dzīvotspējīgas iespējas bagātām valstīm, kuras saņem SDR, lai tās novirzītu uz nabadzīgākām valstīm, kurām tās ir vairāk vajadzīgas. Galvenā iespēja ir turīgākām valstīm ieguldīt SDR SVF esošajā nabadzības samazināšanas un izaugsmes trestā valstīm ar zemiem ienākumiem, viņa sacīja.
Viņa piebilda, ka SVF joprojām apsver jaunu uzticību SDR, lai veicinātu ilgtspējīgu izaugsmi vidējā termiņā, norādot uz nelielām izmaiņām salīdzinājumā ar jūlijā notikušajām diskusijām.
SVF pēdējo SDR sadalījumu veica 2009. gadā, kad dalībvalstis saņēma 250 miljardus ASV dolāru SDR rezervēs, lai palīdzētu mazināt globālo finanšu krīzi.

Lai iztērētu savus SDR, valstīm tās vispirms būtu jāapmaina pret pamatvalūtām, pieprasot tām atrast labprātīgu apmaiņas partnervalsti.
(David Lawder ziņojums; Michael Michael Nienaber papildu ziņojumi Berlīnē; Leslie Adler rediģēšana).

https://www.google.lv/amp/s/mobile.reuters.com/article/amp/idUSKBN2F404Q

Atbildēt

Patiesais

10.08.2021. 07:34

Ja atklāti, tad Latvija vecajai Eiropai ir vajadzīga tikai kā piedēklis- pakalpiņš. Rezultāts- no vienas puses latvija ir Nato un ES, un itkā labi, bet no otras puses nejūtas komforti un brīva, jo visu laiku ir atkarīga no regulām un norādēm, politiskām nodevībām. Papildus sliktas attiecības ar krieviju un naida kurināšana pret to. Kopā Latvijas iedzīvotāji nepārtraukti atrodas starptautiskā stresā, kas ved valsti uz neziņu un degradāciju. Tāpēc cilvēki turpina izbraukt no valsts, tāpēc tiek nonicinātas partijas, valdība un tauta. Izeja ir viena- jāveido aktīva sadarbība ar Krieviju, tad būs ekonomikas augšueja. Strādāt gan ar eiropas savienību gan ar krieviju, ar ko tiks iegūta komforta stabilitāte gan ekonomikā gan valstu starpā.

Atbildēt

fakts

10.08.2021. 06:38

»

nu tad

Atsaucīti uz statistiku iedosi vai atzīsi, ka izsūci to no sava kuratora


Atsaucītes meklē pats.Ar stratkoma instrukcijām nepietiks.

Atbildēt

Inficējas visi - potētie un nepitētie - potētie vairāk

10.08.2021. 04:18

»

nu

Izraēlā slimo tikai potētie un Pfaizers, Moderna nepalīdz. Slimo smagāk, kā tad kad nebija potēti


Izraēlas zinātnieki atklāja, ka vakcīnas apmāna dabiskās imunitātes atmiņu šūnas tā, it kā antivielas būtu visiem C19 celmiem. Delta variantu izplata ar vakcināciju papildus un delta variants iekļūst cilvēka orgaismā un to saindē, izsaucot citas saslimšanas un hronisko slimību uzliesmojums un nāvi ar citokīnu vētru - cilvēka šūnām iznīcinot sevi pašu. Izraēlas valdība savukārt apmāna pūli, ka papidus vakcīna palīdzēs. Tiek panākts pretējs efekts - nošpricē papildus jau potētos, vainu noveļot uz delta variantu.

Politiski cionisti atbrīvojjas no jebkuras nācias iedzīvotājiem, kuri neatbalsta cionistu šķelšanas un naida politiku.

Cionistu politika uzskata, ka totālai vakcinācijai - pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanai traucē nacionālisms visā pasauē un īstie antivakseri ir eniskie teroristi..

FRS (žīdu cionistu usd drukātavai) pieder 16 procentu daļu SVF - Starp valūtas fondā. Nule izskata jautājumu par 650 miljardu usd vērtībā starptautiskās norēķinu valūtas SDR izlaidi (SDR ir zelta- papīrnaudas aizdevumu norēķinu vienība, daļu izlaida 2008. g. finanšu krīzes kupēšanai). ko caur SVF, ANO un PVO un Pasaules Bankas politiku plāno aizdot valstīm, vēlāk “izsūcot” ar vakcinēšanu reālu naudu no valstīm Bigfarmai - vakcīnu ražotājkompānijām ap 400 mijardu usd.


2021. gada 23. augustā SVF lems par 650 miljardu SDR aizdevumu valstīm nacionālās pretestības sagraušanai un totālai nošpricēšanai.

https://youtu.be/XEAbBVNNOLk

Atbildēt

nu tad

09.08.2021. 22:56

»

nu

Izraēlā slimo tikai potētie un Pfaizers, Moderna nepalīdz. Slimo smagāk, kā tad kad nebija potēti


Atsaucīti uz statistiku iedosi vai atzīsi, ka izsūci to no sava kuratora?

Atbildēt

pareizais jautājums

09.08.2021. 22:18

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

Asaka

09.08.2021. 21:10

»

Ar to būs jāsamierinās...

Autoram paldies!!! Žēl, ka muļķi nelasa šādu informāciju, par saprašanu nerunāsim. Tad ko darīt? Vienīgā iespēja ir saprātīgo protesti, jebkurā formā un vietā!!!Ja vēl sapņosim 30 gadus tad cerības zudīs, pēc tam žēlabas būs veltas! Šajā pasaulē neko nedāvina, bet gan izcīnq...


Labklājība un masu kultūras līmenis, neveicina garīgo attīstību nevienā tautā! Jo vairāk labklājības un dumjākas izpriecas, jo procentuāli dzimst vairāk idiotu! 80-tajos gados skolās katru gadu veidojās ap30% atpalikušo, jeb debīlo bērnu! Arī šodien tas turpinās, tikai tagad to sauc ka bērni esot ar īpašām vajadzībām, nevis idioti! Idiotu atražotie šodienas idioti, turpina savu "uzvaras" ceļu!!!

Atbildēt

Idullis Durka

09.08.2021. 20:37

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


apčurājās...

Atbildēt

cilvēks pazaudējis sevi

09.08.2021. 20:21

vai pārēdies virzu

Atbildēt

!

09.08.2021. 19:37

»

wow

autoru ņemt stingrajā uzskaitē kā provokatoru


Lapsa 46 + rakstam pievienot nelauj !

Atbildēt

ņemt stingrajā uzskaitē kā provokatoru

09.08.2021. 19:28

»

wow

autoru ņemt stingrajā uzskaitē kā provokatoru


wow.

Atbildēt

Pētersons

09.08.2021. 19:21

»

Ina Fominova

Cik ilgi apsestu idiotu murgus publices pietiek.com ? Jasak domat, ka ari pietiek.com ir vien stulbu sazverestibas teoriju reklamacijas lapele. Fui visam lapsam, kazam un citiem apsestajiem


Fominova, tupi savā trešās pasaules valstī un turpini tīrīt pakiju mazmājiņas. Nelien valstī, kuru tu neieredzi!

Atbildēt

wow

09.08.2021. 19:20

autoru ņemt stingrajā uzskaitē kā provokatoru.

Atbildēt

Smagi slimie mirst katru dienu

09.08.2021. 19:07

»

ESMAIJA

Kad lasu, ka joprojām smagi slimie no šī vīrusa mirst, tad man ir jautājums - kam domātas iepirktās dārgās zāles, kas Trampu izārstēja dažās dienās. Kādēļ ar tām neglābj smagi slimos. Kam tās ir domātas kariņam un viņa kucinai> Kariņam un pārējiem, kas cik zināms arī no vakcinācijas atskās? Kas man ...


un visu pierakststa vella kovidaferistu sžetam, ka no C19. To visi jai sen saprot.

Jā kāds inficējies ar C19, ko konstatē ar apšaubāmu testēšanu, un “saslimis”, to iebāž slimnīcā un mērdē ar antibiotikām.

Atbildēt

ESMAIJA

09.08.2021. 19:00

Kad lasu, ka joprojām smagi slimie no šī vīrusa mirst, tad man ir jautājums - kam domātas iepirktās dārgās zāles, kas Trampu izārstēja dažās dienās. Kādēļ ar tām neglābj smagi slimos. Kam tās ir domātas kariņam un viņa kucinai> Kariņam un pārējiem, kas cik zināms arī no vakcinācijas atskās? Kas man to izskaidros?

Atbildēt

hm

09.08.2021. 18:19

»

...

Nu kā var neaicināt Merkeles "mazbērnus".Ne velti "civilizētās valstis" izvaroja Iraku,Lībiju,Sīriju.Tika speciāla radīta naidpilna migrantu straume


Kad āžus saliek par dārzniekiem, tad puķu vietā sāk augt nezāles. Kā Latvijā. Vairs jau neatceramies, ka kādreiz mūsu ekonomika nebija pēdējā starp Baltijas valstīm, ka pat Bulgāru kopprodukts uz cilvēku lielāks kā Latvijā. Klusums! Tāpat, kā tas, ka ostās iestājas klusums, dzelzceļa kravu pārvadājumi .... , bet no tiem dotēja pasažieru pārvadājumus. Banku naudu amerikāņi aizsūtīja uz saviem ofšoriem, jo te to atmazgāja, vai kā Kariņš, stāstīja - skaloja. Bet tur nesīs peļņu!
Kas atliek - noņemt cepuri un zemu noliekties ES priekšā un lūgt - ziedojiet, jo vienīgie patiesie nabagi esam, atlaižiet parādu miljardus.

Atbildēt

Kaža

09.08.2021. 18:15

Medicīna ir pieejama vienkāršam cilvēkam caur telefonu pasūtot kārtējo porciju kompensejamās zāles daļai hronisko slimību ārstēšanai.Mūsu valstī šo slimību kontrolei nenotiek regulāras kompleksas veselības pārbaudes,netiek dotas rekomandācijas,bet ārsti slimibu aprakstus sauc par pasaku stāstīšanu.Jautrību izsauc arī vaimanas par dakteru izdegšanu pie pacientu hroniska trūkuma,kas ir kārtējais iemesls ieredņu kabatu pildīšanai izmantojot epidēmiju kā slaucamo govi.

Atbildēt

millers

09.08.2021. 18:07

nika, ---aizej, izdirs to, ko normāli domājošie sauc par sūdiem,

Atbildēt

nu

09.08.2021. 18:01

»

un

Gribēji izlikties gudrs, bet nodemonstrēji savu stulbumu


Izraēlā slimo tikai potētie un Pfaizers, Moderna nepalīdz. Slimo smagāk, kā tad kad nebija potēti.

Atbildēt

hm

09.08.2021. 17:57

Bēgļus no Baltkrievijas mūsu kliķe taču pati aicināja. Solīja palīdzēt atvērt uzņēmumus un nākt pretī citādos veidos. lai tikai uz Latviju pārceļas ar Lukašenko neapmierinātie baltkrievi. Un kliķe šo aicinājumu joprojām uztur spēkā, nav atteikusies. Kad nu Lukašenko sāka bēgļus sūtīt, tad jāizsludina ārkārtas stāvokli uz robežas. Kur kliķes loģika? Vienkārši sapinās savos pineklos! Kā vienmēr.

Atbildēt

Jgd

09.08.2021. 17:52

Kad es pirms gadiem 5 rakstiju dirsa Latvijai buus biju sliktais hhhaaa nu man pilnigi po

Atbildēt

lauķis

09.08.2021. 17:51

»

!

Ielās iesim, kad nebūs par ko pārtiku nopirkt, ja arī nebūs pārtikas veikalos, jeb abi kopā. Cenas pārtikai strauji ceļas


Bads pasaulē tiek veidots.Ir ziņas ka sākusies graudu slīcināšana okeanos,kā ASV to darīja pagājušā gadsimta 30 gados,lielā depresija.
Diemžēl tad protestēt būs jau par vēlu.

Atbildēt

un

09.08.2021. 17:44

»

Elmars

SPKC vājprāta pērle : "Jāatzīmē, ka, pieaugot vakcinēto skaitam un Covid-19 infekcijas izplatībai turpinoties pārsvarā nevakcinēto cilvēku vidū, kopējā saslimstībā pieaugs vakcinēto cilvēku infekcijas gadījumu īpatsvars


Gribēji izlikties gudrs, bet nodemonstrēji savu stulbumu!
Protams, ka pieaugot vakcinēto skaitam, pieaugs arī viņu īpatsvars kopējā inficēto skaitā, jo vienkārši viņu būs vairāk un vakcīna nav nekāds BSL4 līmeņa aizsargtērps, kas novērš vīrusa iekļūšanu organismā.

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

09.08.2021. 17:15

Autoram paldies!!! Žēl, ka muļķi nelasa šādu informāciju, par saprašanu nerunāsim. Tad ko darīt? Vienīgā iespēja ir saprātīgo protesti, jebkurā formā un vietā!!!Ja vēl sapņosim 30 gadus tad cerības zudīs, pēc tam žēlabas būs veltas! Šajā pasaulē neko nedāvina, bet gan izcīnq!!!

Atbildēt

Ina Fominova

09.08.2021. 17:05

Cik ilgi apsestu idiotu murgus publices pietiek.com ? Jasak domat, ka ari pietiek.com ir vien stulbu sazverestibas teoriju reklamacijas lapele. Fui visam lapsam, kazam un citiem apsestajiem...

Atbildēt

viedoklis

09.08.2021. 16:31

Teiktais par medicīnu ir patiesība, tā praktiski nav vienkāršam cilvēkam pieejama. Ja pieraksts pie ģimenes ārsta lai nokļūtu ir jāgaida 3 nedēļas, bet pie speciālistiem vairāki mēneši, uz magnētiskās rezonanses izmeklējumiem gadiem, tā nav medicīna, tā ir ņirgāšanās par savu tautu. To pat komunisti neatļāvās.

Atbildēt

Nika

09.08.2021. 16:24

Cilvēk! Ja tik primitīvi var vāvuļot Latvijas sakarā, vāvuļojiet vesels! Tikai, ai nelaime, šī sērga skārusi Vāciju, ASV, Monako un vēl 198 pasaules valstis. Ja autors bravūrīgi domā, ka Latvija radīja un izplatīja covid pasaulē, lai autors varētu gudri iepostēt, tad nolaid ausis, trusīti, ne jau tu esi redzams pasaules vissīkākajā un detalizētākajā kartē. Nu atslābsti. Ieslēdz loģikas paliekas un pēčāk raksti. Cepums no manis

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....