Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis

01.08.2020. 19:20

Sāksim ar to, ka nav īres dzīvokļu. Esošos izīrē par kosmiskām cenām. No algas pietiek tikai dzīvokļa īres, komunālo maksājumu un pārtikas apmaksai. Kur tādos apstākļos vēl bērnu laist pasaulē?!

Atbildēt

antons mikoss

01.08.2020. 15:09

»

bija jau ārsti, kas strādāja

........................varbūt var pateicību


......varbūt var pateicību..........
Par to, ka piedalījās krāpšanā.
Euromomo var redzēt, ka pārmērīgas kopīgās mirstības ES valstīs nav salīdzinot pēdējos 4.gadus. Nedaudz lielāka ir tikai migrantu apsēstajās valstīs.
Slimnīcas bija tukšas. Rezervēja Pandēmijai, kura tā arī neatnāca!!!!

Atbildēt

Hehe

01.08.2020. 13:05

»

Oki

Pie mums viss kartiba, Paraadnieks Imants no Dzintara partijas jau gadiem risina so saapiigo jautaajumu. Balsojiet, draugi


Imants tagad risina to jautājumu dirsā, nav dzirdēts, ka būtu jauni pēcnācēji

Atbildēt

Smieklīgi

01.08.2020. 13:03

Daudzbērnu mātes statuss un atvieglojumi darbojas līdz kāds no bērniem sasniedz 18gadu vecumu. Debila valsts

Atbildēt

sams

01.08.2020. 11:58

Raksta autors pauž domas ,kuras visa sabiedrība zin un labi saprot!Netiek piedāvāts neviens reāls problēmu risinājums un šo šedevru var nosaukt PAR NEKOMPETENCI UN NESPĒJU SABIEDRĪBAI DOT REĀLU SKATĪJUMU UZ IESPĒJAMAJIEM ATTĪSTĪBAS CEĻIEM

Atbildēt

bija jau ārsti, kas strādāja

01.08.2020. 01:05

»

antons mikoss

.....Covid-19 dēļ Latvija līdz šim ir zaudējusi 31 cilvēku...


........................varbūt var pateicību..............

Atbildēt

antons mikoss

31.07.2020. 23:48

.....Covid-19 dēļ Latvija līdz šim ir zaudējusi 31 cilvēku....
Nē! C19 dēļ Latvija nav zaudējusi nevienu.
Pat ne 99.gg sirmgalve nemira no c19. Mira no vecuma. Otrs itkā mirušais tika iegrāmatots pēc ārsta lūguma. Pārējie mira ar c19 klātbūtni, bet no stiprām citām kaitēm.
Vītola kungs! Pareizi rakstīt- Covid-19 dēļ Latvija līdz šim nav zaudējusi nevienu cilvēku. Bet c19 sakarā ļaundarbības dēļ, ko pastrādaja varturi, liedzot apmeklēt ārstus vairākus mēnešus, tautai zudusi tā nauda, nauda un nauda. Un ielaistas kaites.
Bet nebēdā par tautu. Tavs protežē kremļa kurmis kremļa kurmja dēls E. Levits jau parūpējies par latvju zemes piepildīšanu ar okupantu pūļiem(ap 300 000), kurus legalizēja 1994.g. Tie vairojas Slāvlatvijā!

Atbildēt

Ojārs

31.07.2020. 21:20

Kamēr valsts iedzīvotāji nejutīs tās pārvaldītāju rūpi par sevi, tikmēr tie dosies prom uz citurieni - uz turieni, kur labāk, kur šo rūpi var sajust. Paliks vairumā vecie un slimie. Un tā ar katru gadu palikušo skaits kusīs kā sniegs pavasara saulē.

Atbildēt

par Kariņu un Levitu

31.07.2020. 20:58

tiesas lēmumu par naudas piedziņu tā kā nebūtu, bet , kam ir jāatdod, tiem vairs 'nav' naudiņas...........labs attaisnojums

Atbildēt

ja par noziegumiem

31.07.2020. 20:56

»

kaut kas jauns

Lato Lapsa ir malacis: atmasko Kariņa un Levita kliķes noziegumus


kad atgūsim nozagta naudiņas, naudiņas no ofšoriem u.t.t. nav ko atdot, piespiedu darbs

Atbildēt

Fēlis

31.07.2020. 19:57

Nauda, nauda, nauda? Tas ir pārāk vienkāršoti. Ja cilvēkiem ir nākotnes perspektīvas, tad tie vairojas, ar vienu atrunu- ja iet runa par attīstītajām valstīm, kur kuntracepcija pieejama. Ja tu esi pārāk stulbs lai uzvilktu prezi, tad jāmeklē kādu stulbu valsti, kur tavus vijebokus savāks.

Atbildēt

Ja uzsāk tad atpakaļ ceļa nav žīds ir jāpadzen daudz melojis

31.07.2020. 19:30

Lato Lapsa ir malacis: atmasko Kariņa un Levita kliķes noziegumus. Bet galvenais lai nenobīstas tiesāt šos ielikteņus. Jāsauc citu valstu kompetenti tiesīb sargi. Citādi šī lieta Latvijā izčākstēs kā oik un citas miljonu lietas.

Atbildēt

iol

31.07.2020. 15:43

es gribeju , bernu sieva gribeja, , es pateicu nevaram atlauties sieva aizgaja dzivo ar citu bernu nav es viens , man sanak letak, bet bernu taa ari lidz muza galam atlauties nevaresu.

Atbildēt

kamēr nebūs tiesiskuma

31.07.2020. 15:13

KAS IR GODĪGAS KONKURENCES UN LABĀKO IZVIRZĪŠANĀS Pamatnoteikums,DZEJOJIET NU KO GRIBAT. VORI V ZAKOŅE nav demokrātija un nebūs.

Atbildēt

kaut kas jauns

31.07.2020. 10:59

Lato Lapsa ir malacis: atmasko Kariņa un Levita kliķes noziegumusAtbildēt

Tur kaut kas ir

31.07.2020. 10:36

Ja vācu baroni tā kāroja pirmās nakts tiesības, ka zviedriem patika Vidzeme un poļiem Latgale, ka krievu vecticībnieki izbēga no vajāšanas nonākot Latgalē, ka vāci aicināja Krišjāni apkopot tautasdziesmas, bet krievi Jāzepam lūdza komponēt latvju kora dziesmas, utt. Visi lūdz šo tautu pastāvēt.

Atbildēt

Oki

31.07.2020. 08:41

Pie mums viss kartiba, Paraadnieks Imants no Dzintara partijas jau gadiem risina so saapiigo jautaajumu. Balsojiet, draugi!

Atbildēt

Venecuēlas sēru Vītols

31.07.2020. 04:40

tur rūpi par savu pirmsnāves biznesa projektu 100 km no Rīgas, šosejas A6 malā, Kokneses pagastā, Daugavas pusē.

Atbildēt

lauķis

31.07.2020. 03:48

Nav jau tautas kā tādas,ir tikai aitas un kāmīši.Vieniem patīk šitāda partija,otriem tāda,vieni katoļi,otri luterāņi,nav vienotas kultūras un vērtību skalas,tā nav tauta,tieši tāpēc ar cilvēkiem ir tik viegli manipulēt.Brīvam cilvēkam gods,cieņa un sirdsapziņa ir augstāki par dzīvību.

Atbildēt

Q

31.07.2020. 02:50

Būtu jāpamācās no Austrumu kaimiņiem kā stimulēt dzimstību, par pir5mo bērnu pienākas mūsu naudā 7000 eiro atbalsts , par otro 10 000, neskaitot māmiņu kapitālu un ikmēneša atbalstu, mūsu melīgā prese to visu slēpj un neraksta ,jo uz šī fona mēs izskatāmies ar saviem pabalstiem vairāk kā smieklīgi!

Atbildēt

Ivo

31.07.2020. 00:00

Vītola k-gam tikai daļēja taisnība. Problēma ar dzimstību ir tieši latviešu ģimenēs, kur abi (māte, tēvs) runā latviski. Krieviski runājošajās ģimenēs ar dzimstību viss kārtībā. Diemžēl, ja viena puse ir latviski runājoša, bet otra – krieviski, tā saucamajās jauktajās ģimenēs, ģimenes valoda, kā likums, būs krievu. Protams, bērni zinās abas valodas, bet uz ielas ar vienaudžiem runās krieviski. Ja kāds šaubās, aizejiet uz jauno projektu māju iekšpagalmiem un paklausieties kādā valodā sazinās bērni. Latviešu valodu nedzirdēsiet. Tikai un vienīgi krievu valoda. Izdariet secinājumus: a) kādās ģimenēs dzimst bērni? b) kādā valodā runājošajām jaunajām ģimenēm ir normāls labklājības līmenis, lai iegādātos dzīvokli jaunajos projektos par cenu ap 100.000 un vairāk? Tā kā pareizāk būtu teikt, ka izzudīs tīrie latvieši. Ģimenes, kur visi runā tikai latviski. Krieviski runājošie mazumā neies. Te problēma ir dziļāka un nav īsti skaidrs kā to risināt.

Atbildēt

Z

30.07.2020. 23:51

bļenduki nu gan nevienai mātei nav vajadzīgi!!!!!Tie pat tualetē uz nagliņas neder!

Atbildēt

Artūrs Priedītis

30.07.2020. 23:15

»

ps.

Vītola gungs,laikam,gribēja teikt,ka vajadzīgi dzīvi latvieši,bet sakautrējās.Ko darīt,progresīvo rietumu pēdas domas izteiksmē


Pēc tam, kad IP adreses kādu laiku senāk uzpeldēja internetā, mūsu censonis Lato Lapsa publicēja rakstu “Biedrs majors var nepriecāties – PIETIEK lasītāju un komentētāju anonimitātei nekas nedraud”. Rakstā ir sarakstītas pilnīgas muļķības par to, ka IP adreses neesot īstas, tās tiekot automātiski mainītas un tamlīdzīgi, jo Lapsa, redz, vienmēr domā divus gājienus uz priekšu. Nu vismaz cenšas. Saprotams, ka mūsu censonis meloja, melo un turpina to darīt, jo meli – tas ir viņa darbs. Svarīgs ir tikai rezultāts, kā tas viss beigās izskatīsies. Pēc viņa domām visa dzīve ir vienkārši izrāde, kurā patiesība ir tik relatīvs jēdziens, ka tai nav nekādas jēgas un satura.

Bet meliem ir īsas kājas. Protams, ka visas IP adreses ir īstas. Un ir pat komisks piesitiens – šeit mēs izvilkām komentārus ar Lato Lapsas mājas IP adresi un P.R.A.E. IP adresi, ko censonis izmanto. Skaidri redzams, ka nekādas IP adeses sistēmā netiek mainītas gadiem. Gan mājas, gan darbā tās ir nemainīgas un ilgi.

Samērā uzjautrinoši ir arī skatīties kā viņš diskutē pats ar sevi, bet pasūtījuma rakstiem, kuri ir vienaldzīgi lasītājiem, raksta komentārus lasītāju vārdā. Mīl rakstīt arī rupji un prasti, tad gan izmanto kādu citu palamu.

No otras puses ir jāsecina, ka pietiek.com lasītāji un komentētāji mūsu censonim ir mazvērtīgi, jo viņš atklāti tiem melo par viņu pašu drošību – biedrs majors tik tiešām var priecāties un pie kāda no viņiem tiešām var aizčāpot ciemos.

Atbildēt

Žulis

30.07.2020. 22:48

Viss jau pateikts ir pareizi, tikai, diemžēl, latviešu tauta mūsu Saeimā nav pārstāvēta.

Atbildēt

ps.

30.07.2020. 22:23

Vītola gungs,laikam,gribēja teikt,ka vajadzīgi dzīvi latvieši,bet sakautrējās.Ko darīt,progresīvo rietumu pēdas domas izteiksmē.

Atbildēt

Šofera dēls

30.07.2020. 22:06

Vītola kungam viedi vārdi, bet gudros cilvēkos jau neieklausās...

Atbildēt

Juris P.

30.07.2020. 21:56

Veca patiesība nerūs:

"Ko par sevi varētu teikt kāda no iznīcībai nolemtajām tautām?"

https://pietiek.com/raksti/ko_par_sevi_varetu_teikt_kada_no_iznicibai_nolemtajam_tautam

Atbildēt

Izdzīvošana

30.07.2020. 21:35

Uzsūcām vāciešus, pēc tam zviedrus, poļus, ebrejus, krievus, baltkrievus, ukraiņus. Uzsūksim arī arābus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...