Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis

01.08.2020. 18:20

Sāksim ar to, ka nav īres dzīvokļu. Esošos izīrē par kosmiskām cenām. No algas pietiek tikai dzīvokļa īres, komunālo maksājumu un pārtikas apmaksai. Kur tādos apstākļos vēl bērnu laist pasaulē?!

Atbildēt

antons mikoss

01.08.2020. 14:09

»

bija jau ārsti, kas strādāja

........................varbūt var pateicību


......varbūt var pateicību..........
Par to, ka piedalījās krāpšanā.
Euromomo var redzēt, ka pārmērīgas kopīgās mirstības ES valstīs nav salīdzinot pēdējos 4.gadus. Nedaudz lielāka ir tikai migrantu apsēstajās valstīs.
Slimnīcas bija tukšas. Rezervēja Pandēmijai, kura tā arī neatnāca!!!!

Atbildēt

Hehe

01.08.2020. 12:05

»

Oki

Pie mums viss kartiba, Paraadnieks Imants no Dzintara partijas jau gadiem risina so saapiigo jautaajumu. Balsojiet, draugi


Imants tagad risina to jautājumu dirsā, nav dzirdēts, ka būtu jauni pēcnācēji

Atbildēt

Smieklīgi

01.08.2020. 12:03

Daudzbērnu mātes statuss un atvieglojumi darbojas līdz kāds no bērniem sasniedz 18gadu vecumu. Debila valsts

Atbildēt

sams

01.08.2020. 10:58

Raksta autors pauž domas ,kuras visa sabiedrība zin un labi saprot!Netiek piedāvāts neviens reāls problēmu risinājums un šo šedevru var nosaukt PAR NEKOMPETENCI UN NESPĒJU SABIEDRĪBAI DOT REĀLU SKATĪJUMU UZ IESPĒJAMAJIEM ATTĪSTĪBAS CEĻIEM

Atbildēt

bija jau ārsti, kas strādāja

01.08.2020. 00:05

»

antons mikoss

.....Covid-19 dēļ Latvija līdz šim ir zaudējusi 31 cilvēku...


........................varbūt var pateicību..............

Atbildēt

antons mikoss

31.07.2020. 22:48

.....Covid-19 dēļ Latvija līdz šim ir zaudējusi 31 cilvēku....
Nē! C19 dēļ Latvija nav zaudējusi nevienu.
Pat ne 99.gg sirmgalve nemira no c19. Mira no vecuma. Otrs itkā mirušais tika iegrāmatots pēc ārsta lūguma. Pārējie mira ar c19 klātbūtni, bet no stiprām citām kaitēm.
Vītola kungs! Pareizi rakstīt- Covid-19 dēļ Latvija līdz šim nav zaudējusi nevienu cilvēku. Bet c19 sakarā ļaundarbības dēļ, ko pastrādaja varturi, liedzot apmeklēt ārstus vairākus mēnešus, tautai zudusi tā nauda, nauda un nauda. Un ielaistas kaites.
Bet nebēdā par tautu. Tavs protežē kremļa kurmis kremļa kurmja dēls E. Levits jau parūpējies par latvju zemes piepildīšanu ar okupantu pūļiem(ap 300 000), kurus legalizēja 1994.g. Tie vairojas Slāvlatvijā!

Atbildēt

Ojārs

31.07.2020. 20:20

Kamēr valsts iedzīvotāji nejutīs tās pārvaldītāju rūpi par sevi, tikmēr tie dosies prom uz citurieni - uz turieni, kur labāk, kur šo rūpi var sajust. Paliks vairumā vecie un slimie. Un tā ar katru gadu palikušo skaits kusīs kā sniegs pavasara saulē.

Atbildēt

par Kariņu un Levitu

31.07.2020. 19:58

tiesas lēmumu par naudas piedziņu tā kā nebūtu, bet , kam ir jāatdod, tiem vairs 'nav' naudiņas...........labs attaisnojums

Atbildēt

ja par noziegumiem

31.07.2020. 19:56

»

kaut kas jauns

Lato Lapsa ir malacis: atmasko Kariņa un Levita kliķes noziegumus


kad atgūsim nozagta naudiņas, naudiņas no ofšoriem u.t.t. nav ko atdot, piespiedu darbs

Atbildēt

Fēlis

31.07.2020. 18:57

Nauda, nauda, nauda? Tas ir pārāk vienkāršoti. Ja cilvēkiem ir nākotnes perspektīvas, tad tie vairojas, ar vienu atrunu- ja iet runa par attīstītajām valstīm, kur kuntracepcija pieejama. Ja tu esi pārāk stulbs lai uzvilktu prezi, tad jāmeklē kādu stulbu valsti, kur tavus vijebokus savāks.

Atbildēt

Ja uzsāk tad atpakaļ ceļa nav žīds ir jāpadzen daudz melojis

31.07.2020. 18:30

Lato Lapsa ir malacis: atmasko Kariņa un Levita kliķes noziegumus. Bet galvenais lai nenobīstas tiesāt šos ielikteņus. Jāsauc citu valstu kompetenti tiesīb sargi. Citādi šī lieta Latvijā izčākstēs kā oik un citas miljonu lietas.

Atbildēt

iol

31.07.2020. 14:43

es gribeju , bernu sieva gribeja, , es pateicu nevaram atlauties sieva aizgaja dzivo ar citu bernu nav es viens , man sanak letak, bet bernu taa ari lidz muza galam atlauties nevaresu.

Atbildēt

kamēr nebūs tiesiskuma

31.07.2020. 14:13

KAS IR GODĪGAS KONKURENCES UN LABĀKO IZVIRZĪŠANĀS Pamatnoteikums,DZEJOJIET NU KO GRIBAT. VORI V ZAKOŅE nav demokrātija un nebūs.

Atbildēt

kaut kas jauns

31.07.2020. 09:59

Lato Lapsa ir malacis: atmasko Kariņa un Levita kliķes noziegumusAtbildēt

Tur kaut kas ir

31.07.2020. 09:36

Ja vācu baroni tā kāroja pirmās nakts tiesības, ka zviedriem patika Vidzeme un poļiem Latgale, ka krievu vecticībnieki izbēga no vajāšanas nonākot Latgalē, ka vāci aicināja Krišjāni apkopot tautasdziesmas, bet krievi Jāzepam lūdza komponēt latvju kora dziesmas, utt. Visi lūdz šo tautu pastāvēt.

Atbildēt

Oki

31.07.2020. 07:41

Pie mums viss kartiba, Paraadnieks Imants no Dzintara partijas jau gadiem risina so saapiigo jautaajumu. Balsojiet, draugi!

Atbildēt

Venecuēlas sēru Vītols

31.07.2020. 03:40

tur rūpi par savu pirmsnāves biznesa projektu 100 km no Rīgas, šosejas A6 malā, Kokneses pagastā, Daugavas pusē.

Atbildēt

lauķis

31.07.2020. 02:48

Nav jau tautas kā tādas,ir tikai aitas un kāmīši.Vieniem patīk šitāda partija,otriem tāda,vieni katoļi,otri luterāņi,nav vienotas kultūras un vērtību skalas,tā nav tauta,tieši tāpēc ar cilvēkiem ir tik viegli manipulēt.Brīvam cilvēkam gods,cieņa un sirdsapziņa ir augstāki par dzīvību.

Atbildēt

Q

31.07.2020. 01:50

Būtu jāpamācās no Austrumu kaimiņiem kā stimulēt dzimstību, par pir5mo bērnu pienākas mūsu naudā 7000 eiro atbalsts , par otro 10 000, neskaitot māmiņu kapitālu un ikmēneša atbalstu, mūsu melīgā prese to visu slēpj un neraksta ,jo uz šī fona mēs izskatāmies ar saviem pabalstiem vairāk kā smieklīgi!

Atbildēt

Ivo

30.07.2020. 23:00

Vītola k-gam tikai daļēja taisnība. Problēma ar dzimstību ir tieši latviešu ģimenēs, kur abi (māte, tēvs) runā latviski. Krieviski runājošajās ģimenēs ar dzimstību viss kārtībā. Diemžēl, ja viena puse ir latviski runājoša, bet otra – krieviski, tā saucamajās jauktajās ģimenēs, ģimenes valoda, kā likums, būs krievu. Protams, bērni zinās abas valodas, bet uz ielas ar vienaudžiem runās krieviski. Ja kāds šaubās, aizejiet uz jauno projektu māju iekšpagalmiem un paklausieties kādā valodā sazinās bērni. Latviešu valodu nedzirdēsiet. Tikai un vienīgi krievu valoda. Izdariet secinājumus: a) kādās ģimenēs dzimst bērni? b) kādā valodā runājošajām jaunajām ģimenēm ir normāls labklājības līmenis, lai iegādātos dzīvokli jaunajos projektos par cenu ap 100.000 un vairāk? Tā kā pareizāk būtu teikt, ka izzudīs tīrie latvieši. Ģimenes, kur visi runā tikai latviski. Krieviski runājošie mazumā neies. Te problēma ir dziļāka un nav īsti skaidrs kā to risināt.

Atbildēt

Z

30.07.2020. 22:51

bļenduki nu gan nevienai mātei nav vajadzīgi!!!!!Tie pat tualetē uz nagliņas neder!

Atbildēt

Artūrs Priedītis

30.07.2020. 22:15

»

ps.

Vītola gungs,laikam,gribēja teikt,ka vajadzīgi dzīvi latvieši,bet sakautrējās.Ko darīt,progresīvo rietumu pēdas domas izteiksmē


Pēc tam, kad IP adreses kādu laiku senāk uzpeldēja internetā, mūsu censonis Lato Lapsa publicēja rakstu “Biedrs majors var nepriecāties – PIETIEK lasītāju un komentētāju anonimitātei nekas nedraud”. Rakstā ir sarakstītas pilnīgas muļķības par to, ka IP adreses neesot īstas, tās tiekot automātiski mainītas un tamlīdzīgi, jo Lapsa, redz, vienmēr domā divus gājienus uz priekšu. Nu vismaz cenšas. Saprotams, ka mūsu censonis meloja, melo un turpina to darīt, jo meli – tas ir viņa darbs. Svarīgs ir tikai rezultāts, kā tas viss beigās izskatīsies. Pēc viņa domām visa dzīve ir vienkārši izrāde, kurā patiesība ir tik relatīvs jēdziens, ka tai nav nekādas jēgas un satura.

Bet meliem ir īsas kājas. Protams, ka visas IP adreses ir īstas. Un ir pat komisks piesitiens – šeit mēs izvilkām komentārus ar Lato Lapsas mājas IP adresi un P.R.A.E. IP adresi, ko censonis izmanto. Skaidri redzams, ka nekādas IP adeses sistēmā netiek mainītas gadiem. Gan mājas, gan darbā tās ir nemainīgas un ilgi.

Samērā uzjautrinoši ir arī skatīties kā viņš diskutē pats ar sevi, bet pasūtījuma rakstiem, kuri ir vienaldzīgi lasītājiem, raksta komentārus lasītāju vārdā. Mīl rakstīt arī rupji un prasti, tad gan izmanto kādu citu palamu.

No otras puses ir jāsecina, ka pietiek.com lasītāji un komentētāji mūsu censonim ir mazvērtīgi, jo viņš atklāti tiem melo par viņu pašu drošību – biedrs majors tik tiešām var priecāties un pie kāda no viņiem tiešām var aizčāpot ciemos.

Atbildēt

Žulis

30.07.2020. 21:48

Viss jau pateikts ir pareizi, tikai, diemžēl, latviešu tauta mūsu Saeimā nav pārstāvēta.

Atbildēt

ps.

30.07.2020. 21:23

Vītola gungs,laikam,gribēja teikt,ka vajadzīgi dzīvi latvieši,bet sakautrējās.Ko darīt,progresīvo rietumu pēdas domas izteiksmē.

Atbildēt

Šofera dēls

30.07.2020. 21:06

Vītola kungam viedi vārdi, bet gudros cilvēkos jau neieklausās...

Atbildēt

Juris P.

30.07.2020. 20:56

Veca patiesība nerūs:

"Ko par sevi varētu teikt kāda no iznīcībai nolemtajām tautām?"

https://pietiek.com/raksti/ko_par_sevi_varetu_teikt_kada_no_iznicibai_nolemtajam_tautam

Atbildēt

Izdzīvošana

30.07.2020. 20:35

Uzsūcām vāciešus, pēc tam zviedrus, poļus, ebrejus, krievus, baltkrievus, ukraiņus. Uzsūksim arī arābus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....